Stranica 53 od 80 PrviPrvi ... 343515253545563 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 3965

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #2601
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    bila sam na prvim konzultacijama kod dr. Kune, sada se trebam naručiti za nove konzultacije jer sam prikupila sve dodatne nalaze, da li je točno da se za dr. Kunu moram naručiti kod njegove tajnice a ne na broju 3787-689 (humana reprodukcija), baš sam zbunjena...

  2. #2602
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    draga, po mojim saznanjima, dr. K nema tajnicu (ukoliko se nije nešto promijenilo). sve što trebaš saznat ćeš od sestara na gore navedeni br. tel. sretno!

  3. #2603
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    prof. K. ima tajnicu jer je u svojstvu ravnatelja Klinike za ginekologiju. (bar je tako bilo ranije, ne znam za možebitne promjene)

  4. #2604
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    to mi je jasno, draga. ali da baš konzultacije za postupak/pregled dogovaraš kod te iste tajnice mi malo nema smisla...
    možda sam u krivu!

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    prof. K. ima tajnicu jer je u svojstvu ravnatelja Klinike za ginekologiju. (bar je tako bilo ranije, ne znam za možebitne promjene)

  5. #2605
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    pa da to i meni nema smisla, ali jutros sam zvala broj od humane i ja sve objasnim sestri na telefon, a ona meni za preglede i konzultacije za dr. Kunu se dogovora preko njegove tajnice i da ona meni broj tel. od tajnice. meni je to sve nekako čudno pa sam eto htjela pitati vas. Probat ću ja opet na broj humane, tko zna tko se meni javio na telefon možda i čistačica

  6. #2606

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima...evo ja sam inače u Vinogradskoj kod dr.Kune i do sada sam bila na 2. inseminacije i oba puta neuspješno ,najverojatnije ću morati na umjetnu pa me zanima koji je postupak?

  7. #2607
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Draga bibica, inseminacija su kao i IVF (in vitro fertilizacija ili vantjelesna oplodnja) postupci medicinski potpomognute oplodnje, niti jedno niti drugo nisu "umjetna" oplodnja.

    toplo preporučam Rodinu brošuru NEPLODNOST

    koja će ti za početak odgovoriti na sva pitanja ali će ti dati i uvid u postupke potpomognute.

    Molim da imaš na umu da je brošura iz 2008.g. i ne sadrži sve novitete pa tako i zakonske izmjene. No bit će sigurna sam korisno štivo za početak. Ako te što drugo zanima, slobodno pitaj!

    Evo i link na Rodinu brošuru:
    http://issuu.com/quipos.art/docs/neplodnost2010

  8. #2608
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Može li mi netko odgovoriti na sljedeće - gdje se u Vinogradskoj radi spermiogram, od koliko do koliko sati uzimaju uzorke, treba li se naručiti i koliko se dugo čeka nalaz?

  9. #2609
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj FionaM prvotno napisa Vidi poruku
    Može li mi netko odgovoriti na sljedeće - gdje se u Vinogradskoj radi spermiogram, od koliko do koliko sati uzimaju uzorke, treba li se naručiti i koliko se dugo čeka nalaz?
    koliko ja znam u Vinogradskoj se ne radi s-gram, nama je rečeno da ga napravimo ili u Petrovoj ili na VV

  10. #2610
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Doanna, hvala puno.

  11. #2611
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Jutro suborke...dr. Kuna ima tajnicu, i s njom se dogovara termin pregleda sa DR. Sve ostalo sa sestrama, ali za pregled ili bilo kakve konzultacije - sa tajnicom! Ja sam tako prošli mjesec telefonski dobila sestre koje su me uputile na nju....iakonjega često nema, pa tko te "zapadne" ideš tamo..
    Meni otpada prirodnjak ovaj mjesec radi nekih privatnih stvari...i opet stand bye....blah

  12. #2612
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Što se tiče spermiograma, najbrže je u Petrovoj...MM je bio par puta, s tim da se morate po novom naručiti u Petrovu telefonski, da ne bude gužva...većinom naručuju u 7 ujutro odmah, a spermiogram je isti dan gotov - poslije 14 h se može podići nalaz...nama je to idealno jer nismo iz Zg, i sve rješimo isti dan....
    doanna zovi tajnicu

  13. #2613
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    bok svima....idem uskoro u prvi postupak IVF/ICSI ugl dr.G mi propisao Klomifene2x1 tbl 3-7 dan ciklusa.
    Ako sam danas dobila to znači da mi je treci dan u ponedjeljak?....i onda pijem do 7 dana...

    pitanje je..kad idem na prvu folikulometriju? Nakon tog 7 dana ciklusa?

  14. #2614
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj La-tica prvotno napisa Vidi poruku
    bok svima....idem uskoro u prvi postupak IVF/ICSI ugl dr.G mi propisao Klomifene2x1 tbl 3-7 dan ciklusa.
    Ako sam danas dobila to znači da mi je treci dan u ponedjeljak?....i onda pijem do 7 dana...

    pitanje je..kad idem na prvu folikulometriju? Nakon tog 7 dana ciklusa?
    pa sta ti nije on rekao koji dan da dođes uglavnom se ide 7 dan ili 8-i

  15. #2615
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    ma je..rekao je...al se više ne sjećam dobro, mislim da je rekao 8 dan ali tko bi ga znao... Zvat cu u utorak ambulantu pa mi budu oni rekli kakva je praksa.

  16. #2616
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Laky, odlična poveznica na pjesmu..baš me digla ))

  17. #2617
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    La-tica, to ti je trebao napisati i u povijest bolesti

  18. #2618
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj La-tica prvotno napisa Vidi poruku
    ma je..rekao je...al se više ne sjećam dobro, mislim da je rekao 8 dan ali tko bi ga znao... Zvat cu u utorak ambulantu pa mi budu oni rekli kakva je praksa.
    zovni u amblatnu i pitaj mada ne vjerujem da on radi ovaj tjedan ali reći će ti bilo tko od dr

  19. #2619
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    u VG su svi doktori odlični, tako da kojem god dopadnete nema veze
    svi su stručni, puni razumijevanja i strpljivi

  20. #2620
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Evo mene upadam kao padobranac..u četvrtak idem na konzultacije,tj na dogovor kada krecemo u novi postupak,molim Boga da bude što prije..
    Što se tiče tajnice od d. Kune,ja nikad čula za to,uvijek sam se za sve dogovarala sa sestrom Anom,jel ovo nešto novo????

  21. #2621
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    La-tica, to ti je trebao napisati i u povijest bolesti
    ne piše ništa tj piše 2x1 tbl klomifen 3-7 dana ciklusa....ma nazvat ću sutra pa mi sestra veli kad da dođem..ma da mi je logičnije da dođem zadnji dan terapije

  22. #2622
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Evo i mene nakon jednogodišnje pauze, što malo iz privatnih razloga, što malo načekavanja da se kukurikavci dogovore oko zakona. Naručeni na konzultacije 19.10. pa se nadam da ćemo se ubaciti u postupak u 2. ili 3.mjesecu slijedeće godine.
    Da Stena, ovo za dr. Kunu je očito novo jer me sestra prošli tjedan uputila, ako želim kod dr.Kune, onda trebam zvat njegovu tajnicu i dogovorit se s njom.

  23. #2623
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    cure, vezano za dr. Kunu i njegovu tajnicu, to se odnosi samo na prve konzultacije, a nadalje kako kome dopadneš, ne ide ono po sistemu dr. Kuna obavi prvi pregled i dalje te on vodi, tako da ja nisam htjela zvati tajnicu nego sam se redovno naručila preko sestre, tako sam i prvi put pa me dopao dr. Kuna, čula sam da su svi u VG na mpo-u stručni tako da mi nije važno kod koga ću, a i bio me strah da ću preko tajnice dobiti termin za 100 godina. Pitanje: da li na prvim konzultacijama se radi i pregled, nadam se da ćemo početi konkretno pričati i dogovorati postupak i termin

  24. #2624
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ja sam bila na prvim konzultacijama kod dr Tomića i nije bilo pregleda.

  25. #2625
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    Inesz, da li ste dogovarali već i za postupak, jer meni su ovo zapravo druge konzultacije, na prvim konzultacijama mi je prof. K. dao papir sa dodatnim pretragama koje trebamo napraviti...pa se zato nadam da će biti nekih konkretnijih dogovora sad kada imamo sve nalaze....

  26. #2626

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    9

    Početno

    Doanna i ja sam bila na konzultacijama u 9.mj. kod dr. Tomića.
    Pregleda nije bilo, dobila sam papir s popisom pretraga koje još trebam napraviti i kad imam sve nalaze trebam se javiti za dogovor.
    Upisana sam za lijekove (IVF-stimulirani) za 11 mjesec 2012.
    Inače, nakon 2 vanmaternične trudnoće u jajovodima, odstranjeni su mi jajovodi pa neku drugu opciju nemam.

  27. #2627
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Pozdrav, pitanjce..kakvu ste imale komunikaciju sa dr.Tomićem?

  28. #2628
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    pitanje: mene je dr. T izrazito tražio hsg rtg i to da obavim kod nekog privatnika, jel bio netko od vas tim putem????

  29. #2629

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    Može mi netko poslati broj od tajnice dr.Kune? Unaprijed se zahvaljujem....

  30. #2630
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj doanna prvotno napisa Vidi poruku
    pitanje: mene je dr. T izrazito tražio hsg rtg i to da obavim kod nekog privatnika, jel bio netko od vas tim putem????
    zanimljivo, rtg HSG (koji je navodno točniji) ali zašto kod privatnika? Možeš to na uputniciu koliko znam trenutno samo odraditi u Zaboku. Nekada je to sam dr. Tomić radio, obavljao i to privatno, on bi dolazio iz IVF poliklinike u tu radiološku ordinaciju dr. Ćavke u ZG, cijena je bila 2000 HRK i nije se izdavao račun . Ne znam jel dr. Tomić to još obavlja tamo kod dr. Ćavke

  31. #2631
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    Kadauna....da, da to je to, sada je cijena 1.500,00 kn, ajde barem je pojeftinilo....hvala ti!!!!!

  32. #2632
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj doanna prvotno napisa Vidi poruku
    Kadauna....da, da to je to, sada je cijena 1.500,00 kn, ajde barem je pojeftinilo....hvala ti!!!!!

    e pa onda dr. Tomić - shame on you!!!! Nadam se da ovo čita i Ministarstvo zdravlja i nadležne službe!


    I Doanna, iskreno.
    ..... nemoj to odrađivati privatno - osim ako ti to tako paše iz ovog ili onog razloga......... Nećeš dobiti račun a rezultat ti je isti. Cure koje su bile u Zaboku na rtg. HSG-u su zadovoljne brzinom termina i svim ostalim gore u Zaboku.....

  33. #2633
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Kadauna, ja tebe zamišljam u crnom plaštu i sa mačem.
    Posljednje uređivanje od Konfuzija : 17.10.2012. at 16:15

  34. #2634
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj La-tica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, pitanjce..kakvu ste imale komunikaciju sa dr.Tomićem?
    Na punkciji uvijek vrlo ljubazan i pristupačan, pažljiv, srdačan; na konzultacijama vrlo suzdržan i skoro nekomunikativan - moje osobno iskustvo

  35. #2635
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ivka vidim da si radila PICSI zadnji puta znači to se radi u Vinogradskoj?
    I dali se obavlja DNA fragmentacija spermija prije, ja nisam njihov pacijent pa me zanima dali se može i za vanjske to napraviti na uputnicu, gdje se naručuje itd?
    Nadam se da netko zna odgovor.

    Kadauna u crnom plaštu i s mačem, zbilja da je i ja ne znam možda bih dobila takvu sliku o njoj

  36. #2636

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    Meni je dr. Tomić dao preporuku da idem na rtg HSG. Reko mi je da se radi u Zaboku ili da mogu obavit privatno ali ni u jednom trenu nije spomenuo kod koga da radim privatno. Ne branim ga jer ima svakakvih dr. ali samo kažem da nisam stekla dojam da ima neki interes.
    Uostalom ja sam za UZV HSG u Vinogradskoj morala kupit kontrast od 860,00kn jer ga bolnica nije imala po meni je to još gora strahota uz sva moguća dopunska osiguranja.

    A komunikacija s Tomićem je malo suzdržana s njegove strane ali ako vas nešto zanima pa inzistirajte na odgovoru. Ja sam mu došla s papirom i pitanjima koja sam zapisala da nešto ne zaboravim i nisam izlazila dok mi nije odgovorio na sva moja pitanja i podpitanja.Na punkciji je uvijek bio smiren, opušten i pokušava te razgovorom i zezancijom opustiti.

  37. #2637
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    uf - crni plašt i mač..... da je meni bijeli plašt ili kuta pa da ih snimam i prijavljujem nadležnim službama......., bilo bi reda u našim klinikama....... dream on...... eh kad bi naše nadležne službe još i radile svoj posao, aj, aj, aj........

    dea84, ovo što kažeš a nije bilo kontrasta u Vg za uzv HSG je grozno, ali bih ja tražila od HZZO-a te novce natrag....... nije tvoja krivica što nema kontrasta...... ili si mogla otići u Zabok i tamo obaviti rtg HSG. A kako to da ti je Tomić preporučio rtg HSG a da si ti na kraju ipak napravila uzv HSG?

    Ali dea84, odrađivati nešto privatno u nekoj privatnoj ordinaciji i ne izdavati račun i nije ok i protuzakonito je, nadam se da se slažeš. I ovako jeftino odvlačiti pacijentice na privatni rtg. HSG je isto jeftino i ne-etično, ma koliko god se ne netko ne slagao s tim.

  38. #2638

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    Prije 3g. sam radila UZV hsg a prije godinu dana zbog nekih naknadnih stvari smo razgovarali o rtg.
    Za kontrast nisu znali kad sam se naručila dal će ga bit u to vrijeme i eto nije ga bilo pa sam platila.
    Imala sam pravo izbora birat drugu bolnicu i obavit besplatno ali imala sam nalaze briseva,termin u Ving. i odlučila platit.

    Mislim da su se već javljale cure i da nije bilo mogućnosti povrata od HZZO-a

  39. #2639
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj La-tica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, pitanjce..kakvu ste imale komunikaciju sa dr.Tomićem?
    ja sam bila kod njega na konzultacijama, sve mi je čovjek objasnio i kako sam ja bila totalno u strahu (neznam zbog čega, kao da mi je prvio put) čovjek se šalio, kroz šalu mi sve objašnjavao i tako to...ugl odličan doktor

    dr Bolanča i dr Grbavac su super, isto se zezaju i rade opuštajuću atmosferu
    eto moj primjer....na punkciji mi je bio dr G...valjao je šale i bio je super, koliko se sječam dok nije počela djelovat anestezija
    dr B. mi je radio transfer....toliko smo se smijali i zezali da je čovjek smirivao sve u sobi da me nebi povrijedio...još uvijek se smijem kad se tog sjetim

    ovo mi je bio najugodniji, najopušteniji i najsmiješniji postupak ikad....a nisam ih par napravila i uspješan...doista si mislim da smijeh donosi smijeh

  40. #2640
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    [QUOTE=Mali Mimi;2250118]ivka vidim da si radila PICSI zadnji puta znači to se radi u Vinogradskoj?
    I dali se obavlja DNA fragmentacija spermija prije, ja nisam njihov pacijent pa me zanima dali se može i za vanjske to napraviti na uputnicu, gdje se naručuje itd?
    Nadam se da netko zna odgovor.
    Da, Vg radi picsi, imsi i macs metode od 10.mj. prošle godine. DNA fragmentaciju je mm radio u Citu u Splitu. Onako u čekaonici sam načula da doktori za te nalaze upućuju negdje, čini mi se u Novi Zagreb u neki laboratorij ili polikliniku, uglavnom radilo se o nečem takvom, ne znam gdje, ali znam da Vg sigurno nije bila u pitanju. Kao da sam i negdje pročitala da se u Petrovoj mogu raditi ti nalazi, ali još to provjeri.

  41. #2641
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj mishica_zg prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam bila kod njega na konzultacijama, sve mi je čovjek objasnio i kako sam ja bila totalno u strahu (neznam zbog čega, kao da mi je prvio put) čovjek se šalio, kroz šalu mi sve objašnjavao i tako to...ugl odličan doktor

    dr Bolanča i dr Grbavac su super, isto se zezaju i rade opuštajuću atmosferu
    eto moj primjer....na punkciji mi je bio dr G...valjao je šale i bio je super, koliko se sječam dok nije počela djelovat anestezija
    dr B. mi je radio transfer....toliko smo se smijali i zezali da je čovjek smirivao sve u sobi da me nebi povrijedio...još uvijek se smijem kad se tog sjetim

    ovo mi je bio najugodniji, najopušteniji i najsmiješniji postupak ikad....a nisam ih par napravila i uspješan...doista si mislim da smijeh donosi smijeh
    Općenito što se svih doktora, sestara, biologa i ostalog osoblja tiče, ja ću uvijek imati riječi hvale za sve. Zaista se svi jako trude, vrlo su profesionalni, pristupačni i brižni. I uvijek se šalimo na punkciji, smišljamo djeci imena i sl. Samo riječi hvale, zamjerki nikad nije bilo i uvijek sam dobila odgovor na sva svoja pitanja. A ako pokažeš i veći interes od osnovnog poznavanja mpo, bez problema će objasniti i najsitniji detalj. Osim one sitne treme pred postupak, nikad nisam imala nikakvih strahova i stvarno im se čovjek može prepustiti s punim povjerenjem. A mm i meni je to jako bitno.

  42. #2642

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    Na DNA fragmentaciju dr.T. upućuje u polikliniku Betaplus (inače, on tamo radi privatno) Nas je poslao, ali mi smo obavili i IVF poliklinici...bilo je jeftinije. Nije ništa komentirao kada je pogledao nalaz iz IVF-a.

  43. #2643
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    kruca, koliko se plaća DNA fragmentacija?

  44. #2644

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    U IVF-u smo mi platili 500 kn, a u Beta plus je 700 kn. To smo radili prije kojih 4,5 mjeseci...mislim da su cijene ostale iste. U to vrijeme sam zvala sve bolnice i nigdje nisu radili preko uputnice..rekli su mi samo privatno.

  45. #2645
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Zval si i Petrovu-endokrinološki? Ramo rade, al detaljne informacije ću imati drugi tjedan.

  46. #2646

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    80

    Početno

    Da, rade u Petrovoj, zvala sam i tamo..ali kad sam konačno dobila dr.-a koji to radi rekao mi je da momentalno ne rade i da je pitanje jel će raditi dalje (iskreno više se ne sjećam iz kojeg je razloga rekao da ne rade). Zvala sam sve bolnice i od svake sam dobila odgovor da ne rade i nek si to obavimo privatno

  47. #2647

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    Radila sam 3 inseminacije i 2 IVF-a (sad cekam treći) , sve u Vinogradskoj - imam samo riječi pohvale, svi su tamo divni i svojim opuštenim ponašanjem i šalama olakšavaju muku kroz koju prolazimo (uključujući dr.Tomića koji mi je radio sve inseminacije i jednu punkciju) ...

  48. #2648
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    bubamara, kad su bile inseminacije?

  49. #2649
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    molim za jednu sugestiju, trebam napraviti AMH i HSG, da li ima smisla raditi HSG ako će nalaz AMH biti loš, odnosno da li da ovaj ciklus prvo napravim AMH i slijedeći ciklus na HSG, naravno da mi je bitno vrijeme da to obavim što prije....ne znam da li se odustaje od inseminacije ako je AMH loš?????

  50. #2650
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    doanna,
    imaš li ovulaciju? ako ovuliraš i ako imaš pohodne jajovode, inseminacija ima smisla. (istina, mala je uspješnost, ali uz dobar spermiogram i mlade godine žene, vrijedi pokušati sa inseminacijom).
    napravi amh i HSG.

    koliko imaš godina?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •