Stranica 12 od 36 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1761

Tema: Potpomognuta u KB OSIJEK

  1. #551
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    vikice ne moraš u zg zbog amh...mž je vadila krv u krežminoj i oni pošalju u vinogradsku...nazoveš vinogradsku ranije,uplatiš im na račun i dođe ti nalaz doma...ne treba ti upitnica niti naručivanje jer sama plaćaš...

  2. #552

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    ja sam amh vadila u vuk vrhovec (merkur) besplatno na uputnicu.
    imate pravo i na putne troškove jer se to u osijeku ne radi.

    dok u vinogradskoj se plaća oko 270 kuna i naravno + putni troškovi.

  3. #553
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    ej vikice nisam još ništa vadila....ako se može poslati mislim da ću tako....jer dok natenkiram i još potrošim usput više će me koštati...karikiram...moram prvo kod dr p na dogovor,psa ću vidjeti šta će mi reći...jel sve cure koje su samnom bile na stimulaciji loše su reagirale....ja sam još i dobra bila...
    e super milivoj sada znam da se može poslati...dobra informacija....

  4. #554
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    dakle, možda nisam bio jasan...
    ne mora se uopće ići u zg...
    270 kn + 40 do 50 kn za slanje krvi u Vinogradsku...

  5. #555
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    Hvala Vam na pomoci, odmah sutra gibam kod moje dr. vidjeti dal' ce mi dati uputnicu za Vuk Vrhovec posto mi je dr. Š napisao na ambulantni list da me upucuje u Vinogradsku, bude li tvrd orah ne preostaje mi drugo nego dogovor i odlazak u krezminu......vidim da se AMH vadi 2 ili 3 d.c., sta ako se pogodi vikend?? Zlatta da li ste se morali naruciti na VV ?

  6. #556
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    za amh nije važan dc...

  7. #557
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    milivoj mozete li mi reci da li ste samo otisli u ZZJZ bez najave i objasnili im sta trebate ili ste ih prethodno zvali/bili?ja sam zvala prijemnu ambulantu sluzbe za mikrobiologiju ( mozda sam krivo nazvala, mozda sam trebala nazvati neku drugu njihovu ambulantu ??) gospođa koja mi se javila je rekla da mora provjeriti i nakon par min. cekanja ''finski'' su me odbili uz obrazlozenje da oni to ne rade, tako da sutra ujutro idem tamo provjeriti dal' su uopce razumjeli sta trebam.....u VV naruceni cekate oko 7 dana!!

  8. #558
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    najjednostavnije je izvaditi krv u Krežminoj u hzzjz i napraviti serum od nje... serum hpexpresom poslati u Vinogradsku (uz napomenu da stigne slijedeći dan do 10 sati) i uplatiti im obavezno preko poštanske uputnice (da odmah dobiju novce, 264,35kn) a potvrdu o uplati ubaciti u kovertu s krvi....
    ovo je mž radila prije 15ak dana i stvar šljaka...čak su joj nalaz poslali na mail i kući original...
    prije ove akcije najbolje nazvati Vinogradsku! 01/3787 163...

    ovo gore je moj post iz 2010...pa novom ovi iz krežmine šalju u vinogradsku pa nema ove kombinacije sa hpexpresom...
    znači u krežminu se ide bez najave...izvade krv, naprave serum i šalju u vg uz prethodnu najavu u vg jer se možda promjenila cijena...

  9. #559
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa Vidi poruku
    najjednostavnije je izvaditi krv u Krežminoj u hzzjz i napraviti serum od nje... serum hpexpresom poslati u Vinogradsku (uz napomenu da stigne slijedeći dan do 10 sati) i uplatiti im obavezno preko poštanske uputnice (da odmah dobiju novce, 264,35kn) a potvrdu o uplati ubaciti u kovertu s krvi....
    ovo je mž radila prije 15ak dana i stvar šljaka...čak su joj nalaz poslali na mail i kući original...
    prije ove akcije najbolje nazvati Vinogradsku! 01/3787 163...

    ovo gore je moj post iz 2010...pa novom ovi iz krežmine šalju u vinogradsku pa nema ove kombinacije sa hpexpresom...
    znači u krežminu se ide bez najave...izvade krv, naprave serum i šalju u vg uz prethodnu najavu u vg jer se možda promjenila cijena...
    e super...tako ću ja napraviti! još jednom hvala...
    a nadam se da će nama novi ministar zdravstva ispuniti obećanja koja upravo prića na htv-u....

  10. #560
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    zaboravih pitati....kada budu gotovi nalazi....?

  11. #561
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    15ak dana se čeka nalaz...

  12. #562
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    e odmah sutra idem u krezminu pa nece oni mene zezat i lagat mi preko telefona......hvala gosp. milivoj

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    vikica, da morala sam se naručiti, nekih dva tjedna sam čekala
    ponavljam vam u vinogradskoj plaćate, u vuk vrhovec - besplatno i nadoknada putnih troškova, oko 200 kuna tako da smo se mi odlučili za tu varijantu.
    dc koliko ja znam nije važan, bar me nitko nije niti pitao kada sam se naručivala

  14. #564
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj zlatta prvotno napisa Vidi poruku
    vikica, da morala sam se naručiti, nekih dva tjedna sam čekala
    ponavljam vam u vinogradskoj plaćate, u vuk vrhovec - besplatno i nadoknada putnih troškova, oko 200 kuna tako da smo se mi odlučili za tu varijantu.
    dc koliko ja znam nije važan, bar me nitko nije niti pitao kada sam se naručivala
    meni je dr p napisao da vadim inhibin i amh 2-3 dc....na koji br se mogu naručiti?

  15. #565
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    SANDA u VV na br tel 01 2353 905 mozes se naruciti do 12h a na 01 2353 852 do 15h i kao sto zlatta kaze treba samo uputnica nista se ne placa a u vinogradsku zoves na 01 3787 163 (endokrin. lab) ne moras se naruciti, ne treba uputnica placa se 264,24 kn zoves samo da se najavis ako dolazis ili ako saljes ali kako ja nisam imala mira i naravno da sam isla u ZZJZ tamo stvano ne vade i ne salju to za ZG vec to rade u DOMU ZDRAVLJA, treba uputnica i kopija uplatnice, najbolje je doci pocetkom tjedna radi slanja, oni salju city expressom, plati se 150 kn a imate mogucnost da sami posaljete ali u posti kazu da to trebate sami dobro osigurat da se ta ampula ne pomice ili ne pukne i onda jos dodatno se moze staviti u neku od njihovih kutija a koliko bi kostalo ovisi sve do koliko sati mora stici u zg, tezina itd....(ja sam odlucila za opciju sa city e., izvadim krv i poslije sam bez brige, ne moram misliti dal sam dobro spakirala i hoce li stici na vrijeme) jedini problem u svemu tome je uplata, u posti kazu da ne moze bez ziro racuna a zena koja mi se javila u vinogradskoj kaze da ne treba ziro racun i da se na uplatnicu naznaci da je za endokrin. lab., naravno da sam mislila da se nismo dobro sporazumjele pa sam ponovo zvala i opet mi je isto rekla a u posti kazu da bez ziro r. ne moze, zenica u D.Z mi kaze da je prije par dana jedna gospođa vadila AMH i imala normalnu uplatnicu sa ziro r., ma zvat cu ja opet u vinog. ali neku od njihovih sluzbi, pa netko ce mi dat broj rc.!! SANDA molim te ako ti nije problem probaj ti nazvat u vinogradsku i pitati za uplatu, za ziro r., mozda ja stvarno nisam nju skontala!?!

  16. #566
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj vikica prvotno napisa Vidi poruku
    SANDA u VV na br tel 01 2353 905 mozes se naruciti do 12h a na 01 2353 852 do 15h i kao sto zlatta kaze treba samo uputnica nista se ne placa a u vinogradsku zoves na 01 3787 163 (endokrin. lab) ne moras se naruciti, ne treba uputnica placa se 264,24 kn zoves samo da se najavis ako dolazis ili ako saljes ali kako ja nisam imala mira i naravno da sam isla u ZZJZ tamo stvano ne vade i ne salju to za ZG vec to rade u DOMU ZDRAVLJA, treba uputnica i kopija uplatnice, najbolje je doci pocetkom tjedna radi slanja, oni salju city expressom, plati se 150 kn a imate mogucnost da sami posaljete ali u posti kazu da to trebate sami dobro osigurat da se ta ampula ne pomice ili ne pukne i onda jos dodatno se moze staviti u neku od njihovih kutija a koliko bi kostalo ovisi sve do koliko sati mora stici u zg, tezina itd....(ja sam odlucila za opciju sa city e., izvadim krv i poslije sam bez brige, ne moram misliti dal sam dobro spakirala i hoce li stici na vrijeme) jedini problem u svemu tome je uplata, u posti kazu da ne moze bez ziro racuna a zena koja mi se javila u vinogradskoj kaze da ne treba ziro racun i da se na uplatnicu naznaci da je za endokrin. lab., naravno da sam mislila da se nismo dobro sporazumjele pa sam ponovo zvala i opet mi je isto rekla a u posti kazu da bez ziro r. ne moze, zenica u D.Z mi kaze da je prije par dana jedna gospođa vadila AMH i imala normalnu uplatnicu sa ziro r., ma zvat cu ja opet u vinog. ali
    neku od njihovih sluzbi, pa netko ce mi dat broj rc.!! SANDA molim te ako ti nije problem probaj ti nazvat u vinogradsku i pitati za uplatu, za ziro r., mozda ja stvarno nisam nju skontala!?!
    prvo isprika za hzzjz...legica mi je dala info koju nisam provjerio nego sam proslijedio...
    mž je krv vadila na nuklearnoj i slala sama u koverti s onim zračnim jastučićima u koju je ubacila svoje podatke i kopiju poštanske uputnice sa uplaćenim iznosom...hp expresom za oko 50 kn...
    što se tiče uplate, može se uplatiti u pošti...obrazac se zove poštanska uputnica...samo se napiše adresa a poštar njima isplati keš na ruke...zato nije potreban žiro račun...
    Posljednje uređivanje od milivoj73 : 11.01.2012. at 13:02

  17. #567
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa Vidi poruku
    prvo isprika za hzzjz...legica mi je dala info koju nisam provjerio nego sam proslijedio...
    mž je krv vadila na nuklearnoj i slala sama u koverti s onim zračnim jastučićima u koju je ubacila svoje podatke i kopiju poštanske uputnice sa uplaćenim iznosom...hp expresom za oko 50 kn...
    što se tiče uplate, može se uplatiti u pošti...obrazac se zove poštanska uputnica...samo se napiše adresa a poštar njima isplati keš na ruke...zato nije potreban žiro račun...
    ovo mi jem jednostavnije...nuklearna je gdje je interni...? mislim da je....tamo sam vadila hormone već..
    prvo idem na pregled kod dr p,pa onda ću vidjeti da li to doista moram vaditi...jer mi je to on napisao u sms poruci...da li treba uputnica od ginekologa?
    trebalo bi biti....

  18. #568
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    da vikice,milivoj je u pravu....na poštansku uplatnicu ide....pa ti ni netreba žiro...

  19. #569
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo mi jem jednostavnije...nuklearna je gdje je interni...? mislim da je....tamo sam vadila hormone već..
    prvo idem na pregled kod dr p,pa onda ću vidjeti da li to doista moram vaditi...jer mi je to on napisao u sms poruci...da li treba uputnica od ginekologa?
    trebalo bi biti....
    da nuklearna je gdje je interni...mž je vadila hormone pa pitala za amh, pa su joj oni samo izvadili malo više krvi i napravili serum koji je slala u vinogradsku...konkretno tad za amh nije trebala uputnica jer se to plaćalo a nije išlo preko hzzo...
    formular za slanje novca poštom se zove poštanska uputnica...

  20. #570
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    ok hvala....u D.Z traze uputnicu, neznam dal ce ti za nuklearnu trebat, nazovi ih i pitaj da se bez veze ne setas...

  21. #571

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    sanda molim te javi mi što ti je rekao dr., i meni je u poruci rekao da izvadim amh i inhibin... za sada nemam namjernu uopće ići kod njega pa me čisto zanima,...planiram to izvaditi samo nisam sigurna hoću li poslati ovako poštom ili ići u ZG mislila sam u VV
    Nisam sad u konačnici skužila jel treba uputnica kod ginekologa za te pretrage ili ne?I gdje se to na kraju vadi u DZ,Krežminoj ili nuklearnoj? I da li se mogu obe pretrage izvaditi odjednom na jednom mjestu?I jel se oba ta hormona ili što su već vade 2 i 3dc!?

  22. #572
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj NINA30 prvotno napisa Vidi poruku
    sanda molim te javi mi što ti je rekao dr., i meni je u poruci rekao da izvadim amh i inhibin... za sada nemam namjernu uopće ići kod njega pa me čisto zanima,...planiram to izvaditi samo nisam sigurna hoću li poslati ovako poštom ili ići u ZG mislila sam u VV
    Nisam sad u konačnici skužila jel treba uputnica kod ginekologa za te pretrage ili ne?I gdje se to na kraju vadi u DZ,Krežminoj ili nuklearnoj? I da li se mogu obe pretrage izvaditi odjednom na jednom mjestu?I jel se oba ta hormona ili što su već vade 2 i 3dc!?
    ma on je to svima rekao! jer smo sve u našoj turi loše reagirale!može se na nuklearnoj...treba uputnica da vide šta trebaju raditi...ma neću ja još to raditi dok se ne vidim s njim....a nemam ni na ambulantnom listu napisano...baš se on sjeća šta je kom napisao sms-om...koliko nas ima....može se na jednom mjestu vaditi obje pretrage...i meni je napisao da se vade 2-3 dc...pa ćemo tako i naptraviti,ali kad odem na pregled kod njega....ma naša je rezerva sasvim ok!
    meni je problem što se ne oplode...a kod tebe što ne ostane....možda bi ti trebala vidjeti za trombofiliju....ali ne ovdje u kbo-u nego u zg....tamo rade još neke dodatne pretrage....
    meni je jš sumnjivo sa mojim dobrim js......nešto su oni to smrdali....sto posto sam uvjerena...
    i imaš na facebooku poruku,pa mi odgovori jesi za!? mislim da treba to probati...

  23. #573
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    i opet govorim da u kbo treba dobar embriolog....maher!
    i bit će trudnica!
    ako netko zna neka mi odgovori zašto je kod nekog problem sa oplođivanjem jajnih stanica? meni se samo jednom oplodila jedna js....sada sam imala tri-kažu odlične....spermiogram uredan....i nije mi se ni jedna oplodila i to su mi javili nakon par dana tek....a inaće su odmah drugi dan javljali....help....

  24. #574
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    sanda isprazni inbox...
    taman sam naštancao kobasicu od pp kad ono ćorak

  25. #575
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa Vidi poruku
    sanda isprazni inbox...
    taman sam naštancao kobasicu od pp kad ono ćorak
    hehehe,sad ću

  26. #576
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Prazno....

  27. #577
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    sorry što ovako upadam,ali da li bi mi tko mogao pojasnit šta se to dešava u kbo
    i ja sam njihov pacijen al ovo nisam znala,trebala bi u 2.mj u stimulirani
    hvala

  28. #578
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    danas idem kod bioenergičara davora rudića u 20 h....karolajn pitai me tko ga je preporučio i rekla sam da si ti....

  29. #579
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    karolajn imaš pp!

  30. #580
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    svima toplo preporučujem DAVORA RUDIĆA idite,nečete požaliti!
    jučer je razbio sve moje predrasude o bioenergiji...on je jedan jednostavan,drag i običan čovijk s kojim se može ugodno razgovarati...ja idem opet za cca mjesec dana!
    samo se treba opustiti i prepustiti mu se!

  31. #581
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    RENNA obriši inbox.....i ja naštancala kobasicu-pa čorak...

  32. #582

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Hej... imam jedno pitanje za sve vas.... Zna li tko kako se naručuju i gdje se naručuju preko interneta trakice za pračenje ovulacije.... bila bi vam zahvalna.... Ja sam nova ovdje pa se baš ne snalazim.... Unaprijed hvala....

  33. #583
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    http://www.saveontests.com/
    imaš link best deals...
    logiraš se, platiš karticom i za oko 2 tjedna su u sandučiću
    sretno...

  34. #584
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    RENNA obriši inbox.....i ja naštancala kobasicu-pa čorak...
    jesam draga, i spominjala sam te veceras i bilo je super!!!! )))
    divan je čovjek!
    hvala karolajn!!!!

  35. #585
    kerolajn5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj renna prvotno napisa Vidi poruku
    jesam draga, i spominjala sam te veceras i bilo je super!!!! )))
    divan je čovjek!
    hvala karolajn!!!!
    nema na čem

  36. #586
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj renna prvotno napisa Vidi poruku
    jesam draga, i spominjala sam te veceras i bilo je super!!!! )))
    divan je čovjek!
    hvala karolajn!!!!
    potpisujem! hvala kerolajn!!
    renna imaš pp

  37. #587
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    Stigao nalaz AMH.....
    Posljednje uređivanje od vikica : 26.01.2012. at 15:37

  38. #588
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    i vikice? kakav je....ja svoj cekam...trebao bi doci za desetak dana!

  39. #589
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    meni kasni m....

  40. #590
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    ajme...pa ne razumijem zašto mi kasni m....
    poslije stimulacije sam dobila normalno,a sada bi mi trebala biti druga m poslije stimulacije i kasni...
    ako je nekom bilo tako neka mi odgovori...jer na ovaj moj zaštopani jedan jajovod sumnjam da sam trudna...a drugi ni nemam jajovod...ne znam,stvarno me zbunjuje

  41. #591

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    47

    Početno

    napravi test.
    kod začepljeni jajovoda nikad se nezna kolko su zatvoreni
    meni je bio zatvoren a na kraju se uspostavilo da je začepljen samo od jajnika a prema maternici ne pa mi je stvarao problem.poslije laparaskopije ja ostala trudna.

  42. #592
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    sanda rezultat mog nalaza je 9.2 sto znaci smanjena plodnost

  43. #593
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj vikica prvotno napisa Vidi poruku
    sanda rezultat mog nalaza je 9.2 sto znaci smanjena plodnost
    a joooj....pa koliko treba biti da bude normalno....i ja svoj nalaz čekam....
    nisam još pravila test....kažu da se poremeti m nakon stimulacije....a i poslala sam sms dr,pa ću vidjeti šta će mi odgovoriti....uh....

  44. #594
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    SANDA evo ti usporednice:
    nemjerljive/ niske konc. 0.0-2.2
    smanjena plodnost 2.2-15.7
    zadovoljavajuca plodnost 15.7-28.6
    optimalna plodnost 28.6-48.5
    povecane koncentracije >48.5
    14.2. idem kod dr. i bas me zanima sta ce mi reci i sta ce bit dalje.........i ja sam imala stimulaciju i dobila 2 m... ali ne bih ti mogla reci dal ti kasni radi stimulacije jer kod mene nista nije normalno i to me izluđuje, meni je raspon m... od 25 do 35 dana a simptomi nikad isti, ponekad cak i prestanu par dana prije m... a 1 m.... nakon stimulacije je bila 37 dan, bas sam se bila ponadala da ce bit bebac a ono corak
    Posljednje uređivanje od vikica : 28.01.2012. at 12:30

  45. #595
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj vikica prvotno napisa Vidi poruku
    SANDA evo ti usporednice:
    nemjerljive/ niske konc. 0.0-2.2
    smanjena plodnost 2.2-15.7
    zadovoljavajuca plodnost 15.7-28.6
    optimalna plodnost 28.6-48.5
    povecane koncentracije >48.5
    14.2. idem kod dr. i bas me zanima sta ce mi reci i sta ce bit dalje.........i ja sam imala stimulaciju i dobila 2 m... ali ne bih ti mogla reci dal ti kasni radi stimulacije jer kod mene nista nije normalno i to me izluđuje, meni je raspon m... od 25 do 35 dana a simptomi nikad isti, ponekad cak i prestanu par dana prije m... a 1 m.... nakon stimulacije je bila 37 dan, bas sam se bila ponadala da ce bit bebac a ono corak
    a jooj baš me zanima kakav će biti moj nalaz....za koliko dana si dobila nalaz...?
    poslao mi je dr poruku ako ne dobijem do 35 d.c.,da dođem na pregled.....test nisam još radila...
    možda u pon napravim test..
    ja sam naručena 7.2. kod dr p.

  46. #596
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    a jooj baš me zanima kakav će biti moj nalaz....za koliko dana si dobila nalaz...?
    poslao mi je dr poruku ako ne dobijem do 35 d.c.,da dođem na pregled.....test nisam još radila...
    možda u pon napravim test..
    ja sam naručena 7.2. kod dr p.
    nalaz stigao za 10 dana.....drzim fige da test bude pozitivan

  47. #597
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj vikica prvotno napisa Vidi poruku
    nalaz stigao za 10 dana.....drzim fige da test bude pozitivan
    pa sada bi i moj trebao onda...ma dobila sam jučer navečer...raspadam se

  48. #598
    vikica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sanda1977 prvotno napisa Vidi poruku
    pa sada bi i moj trebao onda...ma dobila sam jučer navečer...raspadam se
    bit ce bolje.....novi ciklus-nova nada...

  49. #599
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Cure samo da vam poželim sreću iako sam otišla iz KBO imala sam strasnu tragediju izgubila sam svoje bebe..i htjela sam vam reci da je dr.P jedan predivan čovjek i dobar dr. I tako bi bila sretna da vam uspije svima! I zbog vas i zbog dr.P i biologinje dr.S..oni se trude daju sve od sebe, možda nemaju uvjete kao zagrebačke bolnice , ali da su predivni ljudi jesu!

  50. #600
    mari mar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    SRCE SLAVONIJE
    Postovi
    379

    Početno

    Citiraj tikica78 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo da vam poželim sreću iako sam otišla iz KBO imala sam strasnu tragediju izgubila sam svoje bebe..i htjela sam vam reci da je dr.P jedan predivan čovjek i dobar dr. I tako bi bila sretna da vam uspije svima! I zbog vas i zbog dr.P i biologinje dr.S..oni se trude daju sve od sebe, možda nemaju uvjete kao zagrebačke bolnice , ali da su predivni ljudi jesu!
    Tikice a baš mi je žao! Kod kojeg si dr. isla u zg?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •