Stranica 4 od 36 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1761

Tema: Potpomognuta u KB OSIJEK

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    hvala ti puno gianna )

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    drage ženice, nešto nam je zastoj na ovoj temi....
    što ima novoga kod vas? jeste li u postupku ili u čekanju ..nečega...
    ja sam u idućem ciklusu u prirodnom ivf, imam li se čemu nadati, da li je kome uspjelo u čistom prirodnjaku?
    Posljednje uređivanje od zlatta : 27.01.2011. at 23:13

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Upravo se i ja to pitam što se događa u KBO?
    Ja sam u utorak naručena nadam se da ćemo se nešto konkretno dogovoriti.....nakon 3 AIH mislim da je vrijeme da se odmaknem od toga i ja bih taj pririodni ivf(jel se to računa samo klomifen ili? ) i da jel se moraju još neke dodatne pretrage raditi ?
    Posljednje uređivanje od NINA30 : 29.01.2011. at 09:16

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Nina, ja sam prošli ciklus pila klomifen tako da ovaj neću jer imam miome.
    sretno u utorak
    pretrage kao i za inseminaciju, brisevi, papa, papiri od pravnika i psihologa..., mislim da ti piše gore gdje ti piše popis što treba za inseminaciju
    mislim da se klomifenski ivf ne računa u onih 6 ali nisam sigurna

  5. #155

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Ma da!?Pa zar opet moram kod psihologa i pravnika?!
    Briseve ajde i tu papu nisam dugo ni radila .... onda bolje da sad idem opet na inseminaciju da mi ne propadne mjesec....a onda u hodu do sljedećeg da skupim glupe papire....
    Ne račune se to s klomifenom ništa to sam provjerila... možemo u nedogled

    Da li ste vi koristile bolovanje kada ste išle na inseminaciju, ja do sada nisam ali budući da mi je na poslu odvratno rado bih iskoristila koji dan ako imamo pravo neznam kako to ide.. i tko to daje ?!

    I da kupila sam maybe baby - izgleda kao labelo zanima me jel to stvarno funkcionira?Kupila sam u Bosni za 150 kn nemogu vjerovati da je tolika razlika između cijene u Bosni i kod nas

  6. #156
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj NINA30 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da!?Pa zar opet moram kod psihologa i pravnika?!
    Briseve ajde i tu papu nisam dugo ni radila .... onda bolje da sad idem opet na inseminaciju da mi ne propadne mjesec....a onda u hodu do sljedećeg da skupim glupe papire....
    Ne račune se to s klomifenom ništa to sam provjerila... možemo u nedogled

    Da li ste vi koristile bolovanje kada ste išle na inseminaciju, ja do sada nisam ali budući da mi je na poslu odvratno rado bih iskoristila koji dan ako imamo pravo neznam kako to ide.. i tko to daje ?!

    I da kupila sam maybe baby - izgleda kao labelo zanima me jel to stvarno funkcionira?Kupila sam u Bosni za 150 kn nemogu vjerovati da je tolika razlika između cijene u Bosni i kod nas
    Sorry što upadam. Papiri od pravnika i psihologa vrijede. Ostali brisevi mislim godinu dana. Ja sam bila na bolovanju 14 dana ( od aih do bete ). Dr. opće prakse mi je bez problema dala. Pokažeš samo papir od mpo doktora i ne bi trebalo bili problema. Imam i ja maybe baby već 2-3 god. Koštao je oko 400 kn. Na početku kao da je bolje funkcionirao ili imam između ciklusa više puta plodne dane. Ne znam, nije mi on baš nešto.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Nina, svi papiri od inseminacije ti vrijede i za ivf. Maybe baby sam ja kupila kod nas i pošizila kada sam skužila da je meni stalno paprat, nekada više nekada manje ali stalno, pa sam ga bacila nazad u ladicu.
    što se tiče bolovanja, ja sam odlučila uzimati bolovanje 2 tjedna poslije postupka, veće su mi šanse uspjeha, i sve tome podređujem... daje ti dr.opće prakse jer imaš pravo na to, samo moraš donijeti (ili TM) papire od ivf.

    drage osječke trudilice, javite se tko ide u kakav postupak u veljači pa da se radujemo i podupiremo i razmjenjujemo informacije...

  8. #158
    hideandseek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Veliki pozdrav! Zanima me da li netko zna koliko embriologa postoji u KBO i kakva su iskustva s njima, koliko dugo već rade?

  9. #159
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    Curke,ja sam ovdje nova,pa vas prvo pozdravljam
    čitam vaše postove i divim se kako ste hrabre pa sve iznosite ovako
    mene zanima samo da li se cijelokupni postupak IVF radi u os ili se još mora ići negdje dalje

  10. #160
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    pozdrav svima
    da vam se pridružim
    ja sam to sve radila jako jako davno,al mislim ovih dana čitajući i razmišljajući,da nikad nije kasno
    dali bi mi htio neko odgovoriti kojim redosljedom ide papirologija
    hvala

  11. #161

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Danas sam bila kod dr.P. napričao mi sve i svašta (u ordinaciji sve razumjela ) sada nemam pojma ništa
    Uglavnom nećemo više gubiti vrijeme na AIH već idemo korak dalje IVF
    Budući da se lijekovi čekaju (danas sam se naručila od 8 mjeseci do godine ) krenut ćemo s klomifenom.
    Danas sam ujedno odradila i prvi uzv 3dc i počela s klomifenom u nedjelju ponovno uzv.E sad neznam hoće li mi radi inseminaciju ili taj IVF
    Dao mi je papir s dodatnim pretragama neke nemoram a neke moram kao hormone koje do sada nisam nikada vadila.
    E sada imam pitanje tamo stoji da moram ići i kod anesteziloga s komp.krvnom slikom da li ja to moram sada obaviti u ova dva tri dana (što mi je neizvedivo) ili ne?!Ili se to odnosi na pravi IVF ili što već?!Uopće mi to nije jasno. Voljela bih radije da mi odradi taj IVF nego li AIH neželim da mi to sada propadne.
    I da moram se javiti sestri Ester koje danas nije bilo neka druga sestra mi je rekla da trebam doći u petak oko 9-10 kod dr.Srb na razgovor?????Zna li netko nešto više o tome?

    Sorry da predugim upitima
    ps.embriolog zar to nije Srb?

  12. #162
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Pozdrav Nina,
    ako moraš ići kod anesteziologa, znači da ćeš ići IVF. Stigneš to napraviti u 2 dana. Krvna slika ti bude isti dan gotova, a anesteziologa obaviš drugi dan. Taj papir će ti tek trebati kada budeš išla na aspiraciju jajne stanice, tako a imaš dosta vremena, otprilike bar 8-10 dana.
    Nisam još ništa čula o razgovoru sa dr. Srb...možda joj samo moraš najaviti da se u postupku tako da si ona zna planirati, sestra Ester će ti još jednom pregledati papire i reći ako trebaš možda neke nove nalaze, ako imaš neke stare kojima je "istekao rok trajanja"
    Sretno!

  13. #163
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Hideandseek, u KBO postoji jedan embriolog dr. Srb. Koliko ja znam ona je na tom radnom mjestu od kada postoji IVF labaratorij, od kraja 2003. Neka me netko ispravi ako sam pogriješila.

  14. #164
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    ja se ispričavam što ovako upadam,al da li mi netko može reći koji sve papiri trebaju za IVF

  15. #165
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    bubili,

    Dr. će ti dati popis potrebnih nalaza i dokumentacije, ali otprilike bi to bilo ovo:


    • Pregled anesteziologa
    • Nalaz krvnih grupa I Rh –
    • Markeri na Hepatitis B I C, markeri na HIV
    • Makrobiološka analiza ejakulata –
    • Spermiogram
    • Obrisak cerviksa
    • Drugo mišljenje – mislim da to više ne treba
    • Potvrda o provedenom pravnom savjetovanju prije post.med.oplodnje
    • Potvrda psih.savjetovanju prije post.med.oplodnje
    • Izvadak iz matice vjenčanih ili potvrda javnog bilježnika o izvanbr.zajednici
    • Kopije osobnih iskaznica
    • Potvrde o OIB-u

  16. #166
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Ispravak:
    - Mikrobiološka analiza ejakulata

  17. #167
    bubili avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    103

    Početno

    puno vam hvala,možda i ja krenem ponovo
    naime zadnji put sam bila 2002 god u ZG

  18. #168

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Danas idem po uputnice sutra vadim krv a kod anesteziloga sam mislila rane zore u ponedjeljak.Mislim da ću stići jer ako budem i u postupku za ponedjeljak kod dr.P se ništa ne događa prije 9 stignem
    Uzet ću bolovanje i to od sutra ......
    Što je to aspiracija jajne stanice ?

  19. #169
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    To je punkcija jajne stanice
    Da li ti je dr. rekao da si nabaviš Lh trakice, njih ti je sigurno ostalo i od AIH-a..

  20. #170

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Nije ali nešto imam i imam taj famozni baby aparatić..
    Gdje su ostale curke iz KBO da podijele svoja iskustva, zar nitko nije ni u kakvom postupku?!A čekaonica je uvijek prepuna nas s potpomognute .....

  21. #171

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Nina, ja bih trebala ovaj cikulus u prirodnjak, prvi i nadam se uspješan, samo da bude jajne stanice jer ne pijem ništa....ali zato sam naručila čaj i kapi od travara iz nuštra s pije i kada sam mu rekla za što (da se primi i ostane plod) rekao mi je:da, da za pantljike! nisam znala da li da se smijem ili plačem ali ako pomogne izljubiti ću ga

    idem idući tjedan na prvi uzv pa bumo vidli

    da li je kome uspio prirodnja u kbo? ili negdje drugdje?

  22. #172
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    Zlatto,i ja sam se s tim travarom danas nasmijala...ajme...ja nešto tražila a on će kak sam da kažem šta trebam da će on cijeli paket sastavit za sterilitet i za mene i muža...i blabla...

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    jučer počela piti taj čaj "za pantljike", i čak je vrlo ugodnog okusa, sviđa mi se...
    pa tako da obzirom da će pantljike biti jake i ivf bude uspješan

    Nina, kada je tebi dr.p rekao za anesteziologa? meni ništa nije spominjao, a idući tjedan idem na prvi uzv za ivf??

    pozz svima, javite se

  24. #174

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    zlatta zar nisi dobila od dr.onaj popis sa svim pretragama koje treba napraviti?! u biti ni ja ništa ne kužim
    U utorak sam bila kod dr.bio mi je 3dc dao mi je taj papir i rekao da se naručim za lijekove,jesi li i ti tako morala ?! Uglavnom neke od tih pretraga već imam neke ni nestignem sada napravit (hormone 3-5dc i 21dc) tako da sam za sada izvadila krv i sutra ujutro idem kod anesteziologa.Mislila sam i briseve napraviti pa kad budu gotovi,imam neke stare od ljeta.
    Pa zar kad se ide na ivf ne uspavaju?! vjerojatno zato moraš imati nalaz anesteziologa ja sam to sebi tako protumačila.
    Danas mi je 8dc bila na uzv folikuli su veliki ali nemam još dovoljno sluzi tako da sutra ujutro moram opet doći na uzv.Testovi ne pokazuju ovulaciju.Sva sam nestrpljiva i neznam što bih očekivala.

  25. #175
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    nina30, u KBO obavezno uspavaju kad se ide na punkciju. zato treba pregled anesteziologa. a kod njega moraš donijeti kompletnu krvnu sliku, tj. otići izvaditi krv i urin u Dom zdravlja i s tim nalazom kod anesteziologa. također će te on pitati jesi imala do sad neke operacije ili bilo kakve druge bolesti, i onda će ti tražiti te papire da on to vidi. ja sam jednom otišla bez toga, pa me iskritizirao i napisao da to nisam obavila, pa sam naknadno morala prije punkcije (vaditi krv).
    sretno!!!!!!

    zlatta, kako ti dr nije dao napismeno šta trebaš obaviti?
    bez sve te papirologije ne možeš ići na punkciju.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Marta, nemam pojma, ništa mi nije dao??
    Možda zato što sam prošli ciklus pila klomifene jer sam bila u postupku u vinogradskoj pa možda misli da već imam taj papir, ali tamo me nisu niti tražili od anesteziologa išta??

  27. #177
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    zlatta, vjerojatno dr misli da si već sve obavila, ako zna da si išla u Ving. iako me čudi da nije provjerio.
    u ving. se ne uspavljuje za punkciju, samo se dobiju tbl za smirenje, zato oni ni ne traže anesteziologa.

  28. #178

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Ja sam jutros bila opet na uzv i pitala sam za anesteziologa zbog ivf (klomifenski) i da moraš imati potvrdu od anesteziologa.Ja sam to jutros sve obavila.
    Imam pitanje imam dvije ampule ovitrella (tako mi je dr.rekao da podignem od glavne sestre) večeras u 22 moram uzeti ovitrelle i sad neznam jel jednu ili dvije koliko?!??I što će mi uopće dvije? u srijedu ujutro će mi biti ivf
    Posljednje uređivanje od NINA30 : 07.02.2011. at 12:57

  29. #179
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Ja sam uvijek uzimala jedan ovitrelle. Pretpostavljam da je drugi , za kasnije. To bi dr trebao sve objasniti

  30. #180
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    nina, drugi ovitrel će ti nakon punkcije dati sestra Estera. ti ga drži u frižideru, i ponesi na punkiciju.

  31. #181

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Za što služi taj drugi ovitrell?!koja je njegova svrha? Večeras u 10 moram si dati i onda u srijedu ujutro na tašte u IVF lab.užasno me strah da će biti prazni folikuli.Imam samo dva folikula samo sam klomifen pitala.Čitav dan samo čitam o tome i vidim da se to događa i da je to moguće.....

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    nina, i mene pere taj strah, a ja ništa ne pijem i biti ću sretna da imam jednu jajnu stanicu, ali to nam je rizik prirodnjaka. opusti se, ništa tu ne možemo, ja sam sretna što sam i u postupku čime si povećavam šansu trudnoće tog ciklusa...

    ovaj tjedan trebam procuriti pa ću pitati za anesteziologa. nina, koliko si čekala i kako to idu za tu pretragu? ma, morati ću sve papire pod hitno odmah provjeriti da li imam... srećom pa imamo ovaj net pa se čujemo..

    pozz svima

  33. #183
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    nina, pokušaj se ne nervirati. zaboravila sam za što koristi drugi ovitrel, znam samo da su mi to potvrdili i na forumu, pola drugog ide odmah nakon punkcije, i onda ti s.E. vrati i kaže da druga polovica ide na transferu.
    držim ti fige!

    zlatta, u jednom danu budeš govotva kod anseteziologa, samo mu ponesi sve što sam gore napisala da on treba. ne naručuje se, samo dođeš i čekaš. priredi se da ćeš tamo izgubiti par sati. bolje odi ranije, al ne prije 8 h. jer u bolnici nikog nema prije tog vremena.
    sretno i tebi!

  34. #184

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Za anesteziologa izvadi kompletnu krvnu sliku i krvnu grupu trebaš donjeti,ponesi sve nalaze koje imaš od prije i to bi bilo to.Najbolje bi bilo da dođeš oko pola 8 petnaest do 8 jer oni počinju od 8 raditi ja uvijek tako dođem i budem odmah na redu (jučer sam bila 3) pola sata sam čekala ni toliko.Inače oni primaju knjižice do 13 ali ti ja preporučam da dođeš odmah ujutro jer poslje su velike gužve.

  35. #185
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Nina, kako je prošlo?

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Nina, javi nam se?

  37. #187
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    Nina???

  38. #188
    martineza avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    osječko-baranjska županija
    Postovi
    43

    Post

    Citiraj NINA30 prvotno napisa Vidi poruku
    Za što služi taj drugi ovitrell?!koja je njegova svrha? Večeras u 10 moram si dati i onda u srijedu ujutro na tašte u IVF lab.užasno me strah da će biti prazni folikuli.Imam samo dva folikula samo sam klomifen pitala.Čitav dan samo čitam o tome i vidim da se to događa i da je to moguće.....
    Draga NINA30, ja sam ti zadnji puta dobila 2 ovitrella. Prvi sam sama prije punkcije, a drugi mi je dan na 2 puta, poslije punkcije pola i nakon transfera pola. navodno sam drugi dobila zato sto mi nisu mogli sve folikule ispunktirati (bile su pre blizu krvih zila). ako ti bude trebao sve ce ti reci sestra ester, i ona ce ti dati.....nista se ne sekiraj....sretno...

  39. #189

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Cure,evo i mene da se javim.Jučer sam cijeli dan spavala neznam jel to normalno ili sam ja tako reagirala na anesteziju.
    Uglavnom ni kap vode u usta (a kamoli što drugo) prije ivf inače vas neće uspavati.Nažalost jedna cura od jučer je to doživjela brrrr.Ja sam dobila jednu jajnu stanicu i za sada je sve ok javit će mi kada će biti transfer.Jako sam se bojala smrzla se od straha,fleke izašle po prsima,pukla vena .... Počela sam uzimati utrogestan,folic,lactogy i to je to mirujem,spavam ...
    I da pola ovitrella dobiješ nakon punkcije a ostalu polovicu kod transfera.To je postupak kod dr.P.
    Bilo nas je tri na punkciji ostale dvije su imale stimulirane postupke.
    Iako sam i dalje nervozna i strah me nekako sam ipak mirnija budući da znam da sam imala j.stanicu i u prirodnom postupku to mi nekako daje nadu za dalje.....pusa svima

  40. #190

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Da li da stavim utrogestan prije transfera ili poslje to mi nije jasno?!Dr.mi je prepisao 3*2

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    nina, i ja tako mislim, ta js je nastala u prirodnom ciklusu pa je valjda i jača, kvalitetnija...
    za utrogestan ne znam jer i ja idem u prvi ivf, ali mislim poslije transfera ali
    sretno,draga...

  42. #192

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj NINA30 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li da stavim utrogestan prije transfera ili poslje to mi nije jasno?!Dr.mi je prepisao 3*2
    Poslije transfera svakako.

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    nina, što ima? jeli te zvala biologica? kada će transfer?

  44. #194
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    ...danas joj je bio transfer...sad samo čekamo da nam se javi....
    Posljednje uređivanje od tina2701 : 11.02.2011. at 21:53

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    znači drugi dan odmah ET? to tako zbog toga što je samo jedna js. ili uobičajeno tako vraća?

    nina, puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mrvica primi............

  46. #196

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Pozdrav svima,nisam se javila jer sam ležala non stop protekla dva dana.Transfer mi je bio u petak 2dan magistrica je rekla da odlično izgleda što god to značilo dobila sam i slikicu nevjerojatno e sad samo da i ostane tu gdje treba.
    U petak je bilo 3 transfera i navodno (nisam sto posto sigurna) 5 punkcija.Tako da mogu reći da se u KBO puno toga događa samo što su cure očito neaktivne ovdje.Ali bilo bi zanimljivo čuti njihova mišljenja.

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    nina, punoo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mrvica primi!
    kako si? javi nam se

    ja još nisam dobila m., inače imam kratke cikluse, a sada se protegli, danas mi je 31.d.c. ni naznake m., ah...još prošlu srijedu sam trebala dobiti i radovala se kad ono...tjah...

    a, da curke drage, sretno vam valentinovo, iduće da slavimo s našim bebicama....

  48. #198
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Curke koje ste u Os, možete li mi reći od koliko do koliko sati se prima uzoraqk za spermiogram u KBC Osijek? Hvala vam puno na info....

  49. #199
    tina2701 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    481

    Početno

    ..mislim da je od 07 do 10 h....tamo dolje....

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    zedra, davno smo to obavili pa više ne znam

    nina, javi nam se... kako si?? nadam se da se mrvica gnijezdi

Stranica 4 od 36 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •