Stranica 34 od 36 PrviPrvi ... 243233343536 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,700 od 1761

Tema: Potpomognuta u KB OSIJEK

  1. #1651

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Terapiju dobijes u bolnici... Mislim da je sestra suncica zaduzena za to.
    Nek se jave cure koje su isle u postupak u Os. One znaju detaljnije.
    Sretnoooo

  2. #1652
    Thisted avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Terapiju dobiješ na dr spratu od glavne sestre Andreje br ti je 512-322
    Sestra Sunčica te preuzima nakon terapije pred postupak.
    Bar je tako bilo kad sam ja bila, možda se sad nešto promenilo.
    Sretno!

  3. #1653

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Thisted prvotno napisa Vidi poruku
    Terapiju dobiješ na dr spratu od glavne sestre Andreje br ti je 512-322
    Sestra Sunčica te preuzima nakon terapije pred postupak.
    Bar je tako bilo kad sam ja bila, možda se sad nešto promenilo.
    Sretno!
    Baš je ovako kako si napisala, ja sam bila u svibnju na ivf-u
    da23na sretno

  4. #1654
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    jel ima trudnica iz IVF postupka u Osijeku? slabo se ovdje išta piše a govori se da su rezultati u Osijeku na iznimno niskoj razini.

  5. #1655

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima trudnica iz IVF postupka u Osijeku? slabo se ovdje išta piše a govori se da su rezultati u Osijeku na iznimno niskoj razini.
    Kad sam išla u postupak i sama sam pitala kakva je uspješnost, a odgovor je bio da i nije baš neka jer nema postupaka, odnosno jako velik broj odlazi dalje, a to je meni čak i moj doktor savjetovao nakon ovog neuspjelog pokušaja

  6. #1656

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Po tom pitanju... Najbolje je sto dalje iz Osijeka, tako su i meni rekli tako da ja tu nisam ni probala. Ja neznam nikoga tko je tu uspjeo a znam ih dosta koje su probale... Tako daaa

  7. #1657
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj saan prvotno napisa Vidi poruku
    Po tom pitanju... Najbolje je sto dalje iz Osijeka, tako su i meni rekli tako da ja tu nisam ni probala. Ja neznam nikoga tko je tu uspjeo a znam ih dosta koje su probale... Tako daaa

    zar nije bolje zatvoriti takav odjel? ako vam i sami liječnici ili drugo osoblje na tom odjelu govore da idete dalje - valjda misle u ZG?

  8. #1658
    Thisted avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Mene je moj dr poslao i dalje od Zagreba u Prag, znaju oni jako dobro za koga je gde najbolje i najveća šansa da se uspe.

  9. #1659

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    zar nije bolje zatvoriti takav odjel? ako vam i sami liječnici ili drugo osoblje na tom odjelu govore da idete dalje - valjda misle u ZG?
    A čuj, meni je moj doktor zabrojao više privatne klinike, iako je spomenuo i Zagreb
    Kako god, mi smo se odlučili i otišli put Zagreba, sad ćemo vidjeti kako će tamo biti... u listopadu idem po lijekove i krećemo

  10. #1660

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Da ga bar zatvore i tako nikakve koristi! Barem bi ljudi imali na putni trosak. Ali onda bolnica gubi status klinike.... E to nekome ocito jako smeta

  11. #1661

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Nisam dugo bila.. Hvala cure na odg. Krenula sam s injekcijama Puregona, pa nekako se cudno osjecam.. Da li je jos kojoj tako? Tipa malaksalost, napetost u trbuhu...

  12. #1662

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj da23na prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam dugo bila.. Hvala cure na odg. Krenula sam s injekcijama Puregona, pa nekako se cudno osjecam.. Da li je jos kojoj tako? Tipa malaksalost, napetost u trbuhu...
    Ja nisam imala nikakve nuspojave, ali svako tijelo je drugačije
    Želim ti svu sreću i da postupak bude uspješan

  13. #1663

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Molila bi pomoc cura ciji su MM radili spermiogram u Os. Ako uzorak doneses od doma jel ga mozes odmah predati ili se mora cekati red

  14. #1664
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    nadam se da ste vec rijesili... ali odmah ga predas, ne moras cekati

  15. #1665

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Curke, ima li koja da je nedavno bila na inseminaciji u Osijeku?
    Kod mene uradjena 20.3. Trebam cekati do 7.4.za betu...nije li to malo dugo? I kakva je uspjesnost?
    Uz to, probada me vec drugi dan u donjem dijelu i napuhnuta sam...jel to dobro ili lose?

  16. #1666
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Drage cure,
    možete li napisati iskustva o tome koliko se čeka na postupak nakon prikupljenih nalaza.
    Hvala!

  17. #1667

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj roxana prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, ima li koja da je nedavno bila na inseminaciji u Osijeku?
    Kod mene uradjena 20.3. Trebam cekati do 7.4.za betu...nije li to malo dugo? I kakva je uspjesnost?
    Uz to, probada me vec drugi dan u donjem dijelu i napuhnuta sam...jel to dobro ili lose?
    Hej,bok
    Kako je prosao postupak? Ja sam sada u pocetku,skupljam nalaze.. nadam se sto prije zahvatu.. kako je bilo,jel strasno?? Kod kojeg si dr. Ja Popovica..

  18. #1668

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,
    možete li napisati iskustva o tome koliko se čeka na postupak nakon prikupljenih nalaza.
    Hvala!
    Hej bok
    Evo ja u fazi prikuljanja nalaza.. nadam se da sam na pola puta.. i nadam se sto skorijem postupku.. dokle si ti stigla,sta si prikupila?

  19. #1669
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Cure kopiram post ako vam je promaklo. Dvije minute vam treba
    Pomozite Mirni da napiše diplomski rad

    Dragi svi,
    naša Mirna, aktivistica i volonterka obraća vam se molbom za ispunjavanje kratkog upitnika.
    Upitnik "Načini prikupljanja i davanja informacija na forumu udruge Roda - podforum potpomognuta oplodnja" koristit će u svrhu istraživanja za istoimeni diplomski rad iz područja informacijske pismenosti na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
    Ukoliko imate dodatnih pitanja vezanih za upitnik slobodno joj se obratite na mirna.curkovic@gmail.com
    Mirna vam zahvaljuje!

    http://goo.gl/forms/1YX7UzgaTV

  20. #1670
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Pozdrav svima! Koliko je vremena potrebno čekati na inseminaciju? Ili ivf u prirodnom ciklusu? Jel klomifenski ciklus broje kao stimulirani ili ne? Imam nalaze gotovo sve jedino me zanima koliko papa i brisevi smiju biti stari. Hvalaaaa

  21. #1671

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav, muž i ja planiramo na potpomognutu tu u Osijeku i jako mi je drago da ima pozitivnih iskustava.
    Imam par pitanja i možda bi mi mogle pomoći:
    Mogu li se na odjel humane repr. prijaviti i zakazati datum prije nego skupim papire ili moram čekati da napravim sve nalaze? kontala sam nazvati i naručiti se pa dok čekam termin prikupljati papire...pa reko da pitam jer nemam pojma?

    I koliko se cca čeka na postupak? Jel gužva?

  22. #1672

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    pozdrav drage,
    ima li netko za pomoć ili odgovor...muž i ja planiramo u Osijeku...

    kontala sam u isto vrijeme prikupljati nalaze i naručiti se za termin na humanoj? je li to moguće i koliko se čeka na prvi termin/razgovor?

    Hvala..

  23. #1673
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pacijentice i pacijenti koji se liječite ili namjeravate liječiti postupcima medicinski potpomognute oplodnje u KBC Osijek i KBC Split imajte u vidu da ovi centri imaju višestruko nižu uspješnost u odnosu na ionako nisku razinu uspješnosti MPO postupka u hrvatskim bolnicama!

    -u 2015. godini KBC Osijek je obavio 153 MPO postupka iz kojih je rođeno ukupno osam (8) djece

    - u 2015. godini KBC Split je obavio 198 MPO postupaka iz kojih je rođeno deset (10) djece!?
    "Godišnje izvješće Državnog registra o medicinski pomognutoj oplodnji 2015.“

    https://zdravstvo.gov.hr/UserDocsIma...MPO%202015.pdf

    http://www.facebook.com/rodaneplodno...2284190841713#

  24. #1674
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Cure, one koje su trenutno u postupcima, treba mi informacija ima li i kolika je lista cekanja za stimulirane postupke/lijekove? Hvala vam [emoji173]

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  25. #1675

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Ja sam u Osijeku,nisam nista cekala za lijekove,sestre su iznimno ljubazne i pristupacne.

    Imaju novu biologicu,koja je dosla iz Vinogradske.
    Cula sam sestru kako govori da imaju cak 5 trudnoca otkako je ona s njima.

    Voljela bi da se javi jos tko iz Osijeka,zanimaju me vasa iskustva

    Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk

  26. #1676
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj aaatina1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u Osijeku,nisam nista cekala za lijekove,sestre su iznimno ljubazne i pristupacne.

    Imaju novu biologicu,koja je dosla iz Vinogradske.
    Cula sam sestru kako govori da imaju cak 5 trudnoca otkako je ona s njima.

    Voljela bi da se javi jos tko iz Osijeka,zanimaju me vasa iskustva

    Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
    da, mlada embriologica prošla je obuku u KBC Sestre Milosrdnice, ona nije tamo samostalno radila, niti je u KBC Osijek došla jedna od dvije iskusne embriologice koje inače stalno rade u KBC Sestre Milosrdnice (Vinogradska). Novoj embriolgici poželimo puno uspjeha u radu, ali kad se forumašice već javila ovdje i traži iskustva i pomoć - u redu je da joj napišemo da je embriologica tek krenula sa samostalnim radom.

    Ove vrijednosti na treći dan m.c. FSH 65 IJ, LH 21 IJ, estradiol oko 50 pmol/l promatraju se u cjelini slike, zajedno, i kao takve svakako traže da se ovome pristupi pažljivo i istraži o čemu se radi. Ovo su vrijednosti koje bi ukazivale na prerano iscrpljivanje jajnika i da bi se ovakva slika našla u žene od npr. od 40+ i ako bi ponovno bile izmjerene vrijednosti u ovom rangu, reklo bi se da se radi o menopauzalne vrijednosti.

    Kako si ti mlada žena, svakako istražuj ovo dalje i sretno

    Kakve si stimulacije primala u Zagrebu i Osijeku? Kakva ti je reakcija bila, koliko se razvijalo volikula, koliko je dobiveno jajnih stanica?

  27. #1677

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav curke, nova sam na forumu pa vas htijedoh samo pozdraviti i priključiti vam se na temi..
    Naša situacija je sljedeća:
    Muž i ja punimo 34 godine, zasad 4 bezuspješne godine truda iza nas, i sada je muž dobio uputu urologa da idemo na inseminaciju i ne gubimo više vrijeme. Kod mene je sve ok, kod njega je na spermiogramu nepotpuna likvefakcija i laički rečeno, spermići ostaju zgrušani u ejakulatu, ne vraćaju se u tekuće stanje tako da ne mogu otplivati di treba..
    Čekam sad M pa idem kod ginekologinje po uputnicu da krenemo s cijelom procedurom, vađenjem nalaza i naručivanjem u KBC Osijek..
    Pošto tek krećemo imat ću svježe informacije kakva je sad situacija ovdje pa ću prenijeti iskustva svoja..

  28. #1678
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Zavod za humanu reprodukciju i medicinski pomognutu oplodnju KBC Osijek objavio je kako je u 2018. došlo do povećanja broja MPO postupaka i stopa trudnoća u odnosu na prošlu godinu.

    U očekivanju službenih rezultata Ministarstva zdravstva, pozdravljamo naznake pozitivnih pomaka na Zavodu za humanu reprodukciju u KBC Osijek.
    Inače, posljednji službeni podaci o uspješnosti MPO-a dostupni za 2015. godinu, pokazuju kako je u 2015. KBC Osijek obavio ukupno SAMO 153 MPO postupka (IVF/ICSI; FET; IUI) iz kojih je rođeno SAMO osam (8) djece!

    http://www.glas-slavonije.hr/362440/...topom-trudnoce

  29. #1679

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Isla sam na MPO u Osijek ove godine i imam samo rijeci hvale za svo osoblje Odjela za humanu reprodukciju, a pogotovo za prof. Sijanovica koji mi je radio postupak, glavnu medicinsku sestru Mariju i embriologinju Mariju

  30. #1680

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Miam prvotno napisa Vidi poruku
    Isla sam na MPO u Osijek ove godine i imam samo rijeci hvale za svo osoblje Odjela za humanu reprodukciju, a pogotovo za prof. Sijanovica koji mi je radio postupak, glavnu medicinsku sestru Mariju i embriologinju Mariju
    Pridružujem se pohvalama i ja! Vrlo često sam tamo, do sada su svi bili extra ljubazni! Posebna pohvala za dr.Popovića!!

  31. #1681

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Pozdrav svima.. Nova sam ovdje... Situacija je sljedeca. Ja 31, mm 36. Dvije "spontane" trudnoce, obje zavrsile missed ab u 11.tj. Od pretraga napravljeno valjda sve sto postoji (osim hsg) kod mene PCOS, trombofilija, povisen TSH (3,18) ostalo sve u redu.. (amh dosta visok sto je ujedno i dobro ali i veci rizik za hiperstimulaciju) kod mm spermiogram varira.. Nekad losiji nekad odlican..? Zadnji koji je napravljen je skroz u redu. Trenutno pijem klomifene i cekam 11.dc da odem na pregled.. Planiramo inseminaciju ovaj mjesec. Kod doktora Popovica sam. Ima li tko da je nedavno radio inseminaciju? Jos jednom pozdrav svima..

  32. #1682

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Ja sam trebala na inseminaciju ovaj mjesec,ali mi se ovulacija skroz poremetila. Čekam idući ciklus.. Javi dojmove

  33. #1683

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Babonka jesi li tu vec isla prije u postupak ili? Meni je prvi put i strah me je..

  34. #1684

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Babonka jesi li tu vec isla prije u postupak ili? Meni je prvi put i strah me je..
    Nisam još bila.. Planiramo ovaj ciklus. Kad ti ides?

  35. #1685

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam još bila.. Planiramo ovaj ciklus. Kad ti ides?
    Ja sam bila jucer.. Nista nije bolilo, iznenadila sam se kako je sve brzo proslo. Sad cekanje...

  36. #1686

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila jucer.. Nista nije bolilo, iznenadila sam se kako je sve brzo proslo. Sad cekanje...
    Bravo!!! Držim ti fige

  37. #1687

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo!!! Držim ti fige
    Hvala ti. 23.4.beta. Mada ne ocekujem previse ipak se nadam... Reci mi molim te znas li da li je uobicajeno da se doktoru i sestrama odnese neki pokloncic, znak paznje... Htjela bi odnjet ali strah me da mozda nece htjet prihvatiti...?

  38. #1688

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Uf,stvarno nemam pojma.. Nisam o tome uopće razmišljala.. Ja bi uskoro trebala na inseminaciju (subota/nedjelja)..
    Sto se tiče tvoje bete-sretno! Opusti se i polako..
    Posljednje uređivanje od Babonka : 11.04.2019. at 19:36

  39. #1689

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Uf,stvarno nemam pojma.. Nisam o tome uopće razmišljala.. Ja bi uskoro trebala na inseminaciju (subota/nedjelja)..
    Sto se tiče tvoje bete-sretno! Opusti se i polako..
    Hvala ti.. Sretno i tebi i javi kako je proslo

  40. #1690
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. 23.4.beta. Mada ne ocekujem previse ipak se nadam... Reci mi molim te znas li da li je uobicajeno da se doktoru i sestrama odnese neki pokloncic, znak paznje... Htjela bi odnjet ali strah me da mozda nece htjet prihvatiti...?
    Hana1987, najbolje kad se beba rodi i malo poraste, doći s bebom na odjel i donijeti osoblju voće ili kolače da se malo zaslade

  41. #1691

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Bila danas na inseminaciji. Držite fige ❤️

  42. #1692

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Bila danas na inseminaciji. Držite fige ❤️
    Da li ti je radio ultrazvuk prije inseminacije? Koliko si imala folikula i koliko mm? Ja imala samo jedan i to mi je napravio ultrazvuk neposredno prije i utvrdio da je folikul puknuo... Inseminacija je svejedno napravljena ali ne znam kolike su mi uopce sanse... Tebi sretno sa betom.

  43. #1693

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Jedan folikul u prirodnom ciklusu.. 19mm je bio,puknuo,ali kod mene je to maximum,ne rasu više od toga.. Prošlo je,sad povratak u normalu,posao i sve ostalo.. a onda beta pa cemo vidjeti.. hvala ti,sretno i tebi i nadam se i tvom i svom plusiću ❤️
    Posljednje uređivanje od Babonka : 14.04.2019. at 23:04

  44. #1694

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav svima

  45. #1695

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav svima. Suprug i ja smo 2 godine u braku, no međutim uspjeha nema. Radioi smo sve načaze, njegov spermiogram je super, ja zdrava, no eto nikako da nam dođe ono što najviše želimo. Moj ginekolog mi je preporučio ovaj ciklus folikulometriju pa ako bude bezuspješno na inseminaciju u Osijek pa me zanimaju vaša iskustva s Osijekom i koliko dugo se čeka. Hvala vam ☺️

  46. #1696

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan folikul u prirodnom ciklusu.. 19mm je bio,puknuo,ali kod mene je to maximum,ne rasu više od toga.. Prošlo je,sad povratak u normalu,posao i sve ostalo.. a onda beta pa cemo vidjeti.. hvala ti,sretno i tebi i nadam se i tvom i svom plusiću ❤️
    Jesi li vadila betu?

  47. #1697

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li vadila betu?
    Nisam. Sutra cu

  48. #1698

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam. Sutra cu
    Sreeetno. I javi.

  49. #1699

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Sreeetno. I javi.
    Nula bodova..

  50. #1700

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Nula bodova..
    Draga zao mi je.. Ali i bolje tako nego da ti se zakomplicira kao meni.. Ja ne znam da li je biokemijska ili vanmatericna.. I ne mogu dalje u postupak dok se ne rjesi sve. Tebi zelim veliku betu sljedeci put.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •