Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: koje kupiti tenisice za dvogodišnjaka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno koje kupiti tenisice za dvogodišnjaka

    Krećem u pohod na sniženja. Prvo, obuća za malog!
    Tenisice su mu male i pohabane (marka-Klin) tako da ću kupiti za ranu jesen tenisice, a za zimu moram još i cipele. Sa klinovim sam bila jako zadovoljna (udobnost, savitljivost) ali modeli su im šminkerski (nakon vožnje autićem i divljanja su izdržale 3 tjedna, a onda su se naprijed ocufale).
    Koju marku tenisica preporučate?
    Navodno je do 3godine još uvijek najbolje da nose cipele.
    Ali ja tenisice.

  2. #2
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Ja svojoj curi kupujem Pumice, jer mi imaju prekrasne modele, mekane su i savitljive.

    Ima i jedne starke koje obožava.

    Imala je dosad dva para Nike teniska, oba su bila poprilično tvrda, s tim da se drugima i jako sklizao đon.

    Za dečka nemam pojma što ćemo kupovati. Tata za njega želi Adidas, vidjet ćemo... valjda će i ovdje biti koji savjet

    Zašto su cipele bolje za djecu do 3 godine?
    Prvi put to čujem.

  3. #3
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja svojima isto kupujem Pumice.....

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    66

    Početno

    Mi smo također prezadovoljni Pumicama, dosad je imala njih i Reebokice koje su bile pre, pretvrde.

  5. #5
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Meni su pak najbolje adidas, pa tako i njima kupujem, iako sam slučajno surki kupila Nike (zbog nedostatka br),
    ali neće ih nositi baš tj. uopće.
    Adidas su mi onak dovoljno mekane, dosta duboke i ne pre krute za nositi i najudobnije.
    Dok su mi Pume nekak plitke, ali ok, možda ovisi i od modela do modela.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Ja sam svome kupila Ciciban - maslinaste - nosi ih i kao tenisice i kao cipele (prošlih godina je imao Geox).
    Inače - moja djeca su imala/imaju jedan par cipela po sezoni - tenisice/cipele ili sandale za ljeto.

    Moja preporuka je Geox na sniženju, pgotovo ako mu se noga znoji ...

    Cura je jedne godine dobila Puma tenisice - katastrofa. Pretanko za dječju nožicu, da ne kažem da bijele moraš stalno prati i još se vrh izderao tako da su nakon dva mjeseca izgledale katastrofa. Za moj ukus i potrebe pumice su tenisice samo za šminku ...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Mi prvo koristili Nike, nisam bila zadovoljna, nogica joj se jako znojila u njima. Prebacili se na New balance i super su, nogica se više ne znoji a ona ih baš voli. Jedina zamjerka mi je što, bar kod nas u zd, nema baš nekog izbora modela

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Cipele do 3 godine...tako sam čula.
    Zbog toga jer tenisice najčešće nisu koža unutra, jer nisu tako savitljive, đon im nije anatomski, itd.
    Danas gledala pumice na sniženju (239 kn) koža izvana a unutra materijal...najbolja ocjena od svih (njemu su najbolje legle na nogicu).
    Geox-preeeeskupe (u cc one nisu na sniženju)
    Nike- prekrute
    Reebok- ok ali nismo našli muški model
    Ciciban- na sniženju 300 kn
    Užaš...kad znam da je to samo par mjeseci, a na 2 sandala unatrag mjesec dana smo potrošli 300 kn

  9. #9
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    đon im nije anatomski
    A ja sam citala da je najbolje da su bosi, bez anatomskih ulozaka ili bilo cega.
    Sad ti budi pametan.

    Nasemu se u svemu znoji noga.

  10. #10
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Mi smo do sad kupovali Preschoolians (preko neta), za ljeto imamo crocse do mora i za setnje mckinley sandalice.
    Ni jedne nemaju anatomski ulozak, koliko se sjecam.

  11. #11
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    Geox su bile na sniženju 50 % u CC1 u Stiefelkonigu (početkom/sredinom 7 mjeseca)

  12. #12
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    mi smo dosad imali bambi tenisice - jako zadovoljni. iznutra koža i curka ih je obožavala. a sad imamo nike i D. ih obožava, al iznutra su materijal.
    za dečka smo imali adidas i nike tenisice -jako zadovoljni, pumerice - činio mi se pretanak đon. sad ima geox i super su.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Kupili geoxice na sniženju u peku za 280 kn. Sve druge modele sam proučavala i skoro sve marke tenisica imaju unutarnji đon od materijala (umjetnog) i čini mi se da bi se u tome nogica dosta znojila. Meni osobno su najljepši pumini modeli, ali ove geoxice su zadovoljile moj osnovni kriterij (lagane, prozračne), a kako će biti sa prvom kišom....
    Imate u pitarellu super sniženja (50 % na sve modele).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •