Stranica 10 od 55 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #451
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    odlicne beturine
    Denny sretno danas

  2. #452
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Ajme ja od pustog uzbudenja zaboravila .....Zanet cestitam od srca
    Denny sretno na UZ danas
    Adikice super vijesti
    Matto kako je proslo ?Drzim ti fige
    i naravno vibram za sve koje nisam imenovala ali su mi u mislima... sretno

  3. #453
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    I ja vibram za sve koje nisam imenovala, ali su mi u mislima! ~~~~

  4. #454
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Na početku za Žent i Gargamelicu, odlično cure lijepe vijesti u ovaj sunčani dan koji će, sigurna sam Denny još uljepšati kad čuje dum-dum, beturine su vam prekrasne i ne brinite sve će biti uredu, želim vam ugodnu trudnoću.

    Moj punkcija prošla odlično i sve je izgledalo kao ljetni odmor pod palmama ali bez kotelčića s kišobranom. Imam šest ocita što je s femarom solidan rezultat i stvarno bile ste u pravu za doc. Š. ništa nije boljelo uz voltaren i još nešto (ne znam što), ovaj put bez crnih rupa u sjećanju, sama sam obukla gaćice. Još kad je doc. P. potvrdio da se ništa ne brinem, osjećam se tako dobro kao da nisam bila na punkciji nego na uzv, ali moram priznati da se bez ove potvrde ne bih tako osjećala. Sutra će mi javiti rezultate tulumarenja u labu i nekako sam optimistična i hvala vam na vašim vibrama i što mislite na mene, idem sad malo odmoriti i kuhati ručak,

    Denny u mislima si mi

  5. #455
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj gargamelica prvotno napisa Vidi poruku
    BETA 1031 !!!!!!!!!!
    U totalnom soku sam i nevjerici ....
    Bez teksta sam vec uru

    heeej, gargamelice, zanet suuuuuuuper

  6. #456
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hvala matto! A tulum će bit nezaboravan, bez brige!
    To drugo ti je Dormikum, za opuštanje, omamljivanje ili što već... (mene nije omamilo ni malo, tvrd sam ja orah!)

    A što se dum-duma tiće, mislim da će ga i sestra vani čuti!
    Hvala vam svima, čujemo se kad prođe ovaj duuuuuuugi (i daj Bože, do kraja sretni dan)!

  7. #457
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    matto, ma super rezultat....CITO rastura, al ce rast natalitet u Dalmaciji

  8. #458
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    denny, tebe zaboravih~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~za dum-dum

  9. #459
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Juu-huuu, nove trudnice su tu !!!
    Žanet, Gargamelice,čestitam od , a sigurna sam da Žanet neće zamjeriti, tebi, Gargamelice, posebno, s obzirom na put koji si prošla i dijagnozu i sve i dugo si već tu s nama i krajnje je vrijeme bilo da te jedna beta spraši na trudnički topic !
    Denny,zasuzit ćeš ti danas od sriće i lagano se opustiti kad ti pusti zvuk , slika je tu posve nevažna, ali ton..jednostavno se zaljubiš !
    Matto,odličan rezultat, a sad laganini, sanjari, maštaj i gledaj kako snovi postaju stvarnost !

  10. #460
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj žanet prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, mia beta 324,7 na 12 dpt.
    Presretni smo!!!
    Sad me tek strah što će bit, o Bože samo da bude sve u redu!!!!!!
    Citiraj gargamelica prvotno napisa Vidi poruku
    BETA 1031 !!!!!!!!!!
    U totalnom soku sam i nevjerici ....
    Bez teksta sam vec uru
    Cure, čestitam od !!!
    Bezbrižnu vam, školsku trudnoću želim!!!

  11. #461
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Matto ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tulum u labu!
    Denny ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dum dum!
    Svima ostalima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za šta vam treba, poslužite se!!!

  12. #462

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Gargameliceeeeeeeeeeeee
    sretno i ostalim curama!

  13. #463
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Matto, sad ce biti pravi tulum u labu !!!!!!!!

    Novim trudnicama cestitke na predivnim betama,bravoooo!!!!!

    Denny,za UZV i otkucaje saljem ~~~~~~~~~~

  14. #464

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Koliko trudnica ovde ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee))

    Da vas pitam, jel vam se desilo ikad da prije posupka imate cistu pa vam zato odgode postupak??? Naime meni je danas 24. dan ciklusa, za 4 dana trebam dobit mengu i krenit sa menopurima. Međutim, gin mi je na lijevom jajniku uočio nešto nalik na cistu, al misli da bi to moglo bit i žuto tijelo jer ga nigdi drugo ne vidi. Ne kužim. Zar je moguće ne razlikovat cistu od žutog tijela???
    Ovo piše na nalazu:endometrij sekrecijski 11mm. Lijevo ovalna anehogena tvorba pp 31mm. RI 0,58

    Ako je to cista, imam li šanse da idem u postupak svejedno? Sutra zovem Tomića, pretpostavljam da će me ili otkantat ili poslat na CITO da oni tamo vide o čemu se tu radi. Već sam se naručila kod dr Poljaka za srijedu, možda do tada govno i pukne, ili Poljak zaključi da je to ipak bilo žuto tijelo. Danas sam ludaaaa, samo mi se plače. Valjda me i PMS pere....Kako ostat pozitivan kad je krenulo naopako a nisan ni počela.....

  15. #465
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Kinki, smiri se, ne mora znaciti da je cista.Ja bih svakako posla po drugo misljenje, pa ces tocno znati na cemu si. Vibram da je to samo zuto tijelo.

  16. #466

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj bubi33 prvotno napisa Vidi poruku
    Kinki, smiri se, ne mora znaciti da je cista.Ja bih svakako posla po drugo misljenje, pa ces tocno znati na cemu si. Vibram da je to samo zuto tijelo.

    Hvala ti. Pročitala sam slučaj žene kojoj je dr reko isto što i meni a ispostavilo se da je TRUDNA!!!! Sad sam na tankom ledu da se ponadam kmeeeeeeeeee a s druge strane strahujem da ću morat odgodit postupak...Jbte ovo baš nikad ne može proći bez stresa.

  17. #467
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    kinki, jedna moja prija je imala takav nalaz na jajniku, pa rekli ili tumor ili cista, a na kraju trudna..sada cista trci po kući...i jako je slatka curica...

  18. #468

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    kinki, jedna moja prija je imala takav nalaz na jajniku, pa rekli ili tumor ili cista, a na kraju trudna..sada cista trci po kući...i jako je slatka curica...
    Ajmeeee šta mi raditeeee)) Valjda će Poljak preksutra moć razaznat o čemu se radi, to će mi bit 26. dan ciklusa uffffff

  19. #469
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Kinki draga, meni se negdje na početku postupka u rujnu pojavila cista ili folikul koji nije puknuo nakon što je nastupila menstruacija i zbog toga mi je otkazan postupak. Kad mi je doc. P. na uzv pokazao cistu i kad sam malo bolje pogledala u ekran primijetila sam razliku u odnosu na folikule pa kad sam ja uspjela primijetiti razliku ne znam zašto ne bi mogao bilo koji doc. e sad....meni je to kod tebe pomalo čudno, kako doc. nije vido 26 dan ciklusa cistu i ne znam da se cista može zamijeniti sa žutim tijelom,

    je li žuto tijelo bude u maternici, a cista na jajniku valjda je tako

    možda ima i žutih tijela po jajnicima tko zna???

    e sad čula sam nekoliko sličnih priča o tumorima, cistama, čudnim tvorbama u maternici koje sada uče prve riječi ili korake, a neke već idu u školu i to upravo kod žena koje godim nisu imale djecu.
    Mislim da se 26. dan cista mora jasno vidjeti,

    a trudnoća se tek nazire pa se ne može sa sigurnošću potvrditi,

    je li rano za test??? Kako bih voljela dan nam javiš plusić

  20. #470

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Jooooj da bar! U svakom slučaju, ako je cista neće me primit u postupak sigurno? Javilo mi se još nekoliko forumašica kojima su rekli da imaju cistično žuto tijelo pa na kraju bila trudnoća. Ni ja to ništa ne kužim majke mi, al tračak nade se probudio. A ako je cista-daj bože a pukne do srijede pa da mi Poljak kaže da mogu krenit u postupak!!!

  21. #471
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    žuto tijelo, kao i cista, je na jajniku..žuto tijelo nastaje iz folikula koji je ovulirao a svrha mu je prozvodnja progesterona dok ev. posteljica ne preuzme tu funkciju u sl. trudnoće.. e sada, ako imaš redovite cikluse na 28 dana, ili znaš kada je bila ovulacija, dolazi u obzir beta iz krvi na 26 DC, iako je to pomalo nezgodno i ne mora biti baš i tocno...mislim da će ti dr. to znati sa sigurnošću reći što je kad pogleda uzv..u svakom slucaju, sretno...

  22. #472
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    drage moje trudnice čestitam Vam od srca !!!!!
    gargamelice,tvoja me je ß posebno razveselila ...bravooo

  23. #473

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj IRENA456 prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje trudnice čestitam Vam od srca !!!!!
    gargamelice,tvoja me je ß posebno razveselila ...bravooo
    X potpisujem (pod ogromnim pozitivnim šokom )

  24. #474
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj IRENA456 prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje trudnice čestitam Vam od srca !!!!!
    gargamelice,tvoja me je ß posebno razveselila ...bravooo
    i ja ovo potpisujem!!!

    što mi se bliži postupak, trudim se ufurati u pozitivu, ide, pa ne ide...
    ne želim baš zujati po forumima, hoću se opustiti, ali ste mi sve u mislima

    pogotovo matto - koji divni rezultat draga moja! 6!!! vibram za najbolji tulum u labu i da nastaviš cito niz!!!!

    ja ko vječiti pesimist već vidim sebe kako za mjesec dana prijavljujem, valjda jedina od svih cura taj mjesec, negativnu betu. nešto slično zadnjem putu kad sam bila jedna od tri među petnaest cura kojima nije uspilo. eh....

  25. #475
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    nemoj tako pinky, ja i ti , za ca. mj .dana ovdje prijavljujemo + ili veliku betu Ok??

  26. #476
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    A napokon je proradio !
    Pinky, Crvenkapice,vi ste prošle teži put od svih nas pa i ne čudi pesimizam i sumnja, ali ja stvarno vjerujem da će se ovaj put zalomiti, baš mora ! Dobro kaže Crvenkapica, bit će plus i fešta!!
    Di nam je Matto, da čujemo novosti , ajde..

  27. #477
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Napokon proradio potpisujem ""
    ,cili dan pokusavam jer sam jutros vadila drugu betu i cure ona je 2165 !!!!!
    Matto javi kakav je tulum
    Denny pa jesam li ja propustila tvoj izvjestaj ili ....
    Pinky isti sam osjecaj ja imala i uopce se nisam pripremila da mi mozda i uspije
    Crvenkapice objema vam zelim srecu !!!
    Ja za 10 tak dana na UZ

  28. #478
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    evo i mene
    na punkciji sam imala 23 jajne stanice, nisam sigurna u ishod i kvalitetu pa neću govorit.
    uglavnom, sutra je transfer, na Citu....ha ha ha....stigla i ja-čudom.
    mislite na mene
    ja se nadam najboljem
    kissić i čestitam svima od srca

  29. #479
    Ti avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    63

    Početno

    Pa čestitam Gargamelice, otkad sam trudna sve super vijesti čujem.
    Daj Bože još ovakvih lipih vijesti za ove naše cure šta dugo čekaju..ja ću molit za to svakim postom..

  30. #480
    Ti avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    63

    Početno

    Sretno Norah!!!

  31. #481
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    norah 23js opaaa koka...bit ce tu i za zaledit finih.....sretno sutra i za 15 dana

  32. #482
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    HVALA
    zamrznuli su ih 9, ostali me čekaju sutra od subote.
    bojali smo se hiperstimulacije, al nedam se ja....nadam se da će i pregled to potvrdit.
    idemo naprijed sve zajedno.....
    pusa

  33. #483
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Gargamelice, beta ludilo! Sad samo lipo veselo do UZV-a , bete i nisu neki pokazatelj za broj bebača ( vidi moju u potpisu ), ali za trudnoću definitivno jesu !! I fatalistički pristup, molim: sve će biti baš kako triba!
    Norah, super, super ! Ja sam imala 22 js, a zamrznuto mi ravno 18 !
    Uvijek se zezam da sam kao holivudske dive koje svoja jajašca daju zalediti da ih godine ne bi pregazile..

  34. #484

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Napokon proradi izludila sam više otvarajući forum .
    Matto moja kako si mi javi vijesti molim te ja vjerujem da će kod tebe krenuti sada super jer od samog i početka postupka je tako.
    Deny kako je bilo na UZV.
    Gargamelica super beta samo naprijed.
    Pinky i Crvenkapica i vi naprijed bez straha kada vidite koliko ima uspjeha na Citu i Vi ćete uskočiti u vlakić sigurna sam.
    Ostalim curama sretno.

  35. #485

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny draga vidjela sam na odbrojavanju tvoj izvještaj od drugog uzv od srca čestitam i čuvaj mi se .

  36. #486
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Stvarno napokon da je proradio!!
    Moj druga beta je 598,5,nije skroz matematički uduplana ali dr. kaže da je super i da je to dobro.U petak sljedeći prvi ultrazvuk.Jedva čekam!!
    Ima li netko iskustvo da beta nije skroz uduplana?
    Gargamelice čestitam i želim svima da dožive ovakvu početničko trudničku sreću!!!

  37. #487

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ja bila jučer kod dr Poljaka) Čovik me oduševio, ne znam zašto sam ga se ranije toliko bojala. Uglavnom, reko mi je da imam cistu, al me naručio da dođem 2. dan ciklusa da vidi jeli pukla. Ako je, da mogu krenit sa stimulacijom 2. dan a ne 1. kako su mi rekli u Vinogradskoj. A ako ne pukne, dat će mi Jasmin da se jajnici primire jedan misec pa onda idući u postupak. Stvarno je uzeo vremena za mene, ispitao me o svemu šta sam dosad radila, a mogo mi je napravit uzv, naplatit i otkantat me)
    Čak mi je reko da mu se javim ako mi ne uspije ovaj IVF, da će me možda uvalit na CITO u besplatan postupak ako bude mjesta(obzirom da dobro reagiram na femaru i da mi treba samo jedan menopur dnevno)...
    Rekla sam mu o svom problemu s hepatitisom i reko je da to nije problem, da je bitno da se zaštiti osoblje i pacijenti)
    Baš sam happy!!!! Od svih doktora do sada, moram priznat da mi je Poljak najbolje legao. Zvala ga je neka žena dok sam ja bila u ordinaciji, kaže on njoj-"gospođo vi ste jako dosadni!" hahaha, udavila sam se od smija. Koji lik))
    Eto, sutra bi trebala dobit mengu, pa u subotu opet k njemu. Ako ne dobijem do ponediljka, pišam test. U svakom slučaju sam mirna!!!

  38. #488

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Žanet samo opušteno nemoj se ništa brinuti jer je i moja beta 14 dnt bila 349 , a 16 dnt 644 i bila sam na prvom uzv vidi se gv i ž.v sa naznakama akcije srca dalje sve je u božijim rukama nema sekirancije beta ti je super.
    Kinki sretno

  39. #489
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    iskrene čestitke svim trudnicamana njihovim velikim betama. ja ću u postupak u 11 mjesecu.....

  40. #490
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Dakle, kao predvodnik ovog jesenskog vlakića moram reći i ovdje - dogodilo mi se čudo. Ne znamo kako, možda genetski, možda jednostavno dar s neba... druga se blastica podijelila na dvije, i sad kucaju tri mala srca. TRI MALA SRCA, ne mogu vjerovati!
    Za sad je sve u redu i školski, jako dobro se osjećam, najvažnije je sve polako i dočekati 34-ti tjedan.

    Bili smo u šoku... ogromnom šoku, i samo zahvaljujući prisebnosti dr. P. nisam se srušila tamo kraj onog uzv. Moram ga i ja pohvaliti, dugo me uvjeravao da će sve biti u redu, i da ćemo zajedno ovo izgurat do kraja. A najviše me razveselio kad mi je na kraju rekao da će mi ispuniti najveću želju...

    "SVE ĆE TI RODE DO BOŽIĆA OSTATI TRUDNE!"

    E pa hvala dragom dr. P. i ostaloj ekipi sa Cita, hvala na trudu i podršci, hvala na čestitkama i riječima ohrabrenja... stvarno sam poseban slučaj... Čeka nas još puno posla, ali uz njihovu pomoć ja vjerujem da će sve bit ok. Ipak sam u najboljim rukama, sve će bit ok. Vjerovala sam u njih za postupak, moram i sada.
    A i moja želja se počela ostvarivati... Adikica, gargamelica, žanet... Samo čekam matto sa prekrasnim vijestima...

    A našem dragom dr. evo još jednom trudnički vlakić, da koju ne zaboravi!


    ~~ Denny ~~~~~ Adikica ~~~~~ gargamelica ~~~~~ Žanet ~~~~~ matto ~~~~~ bubi33 ~~~~~ aleksandraj ~~~~~ bublica3 ~~~~~ norah ~~~~~ crvenkapica77 ~~~~~ Pinky ~~~~~ pea ~~~~~ medena8 ~~~~~ maja_st ~~~~~ kinki ~~~~~

    P.S. Unaprijed zahvaljujem i unaprijed se radujem svakom novom plusiću i pozitivnoj beti!
    Posljednje uređivanje od Denny : 21.10.2010. at 10:14

  41. #491
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    Draga Denny, baš si mi izmamila suze na oči.....tri mala srca....mora da je to bio veliki šok......teško je otvorit vreću s darovima, ali kad je otvoriš......
    Misli pozitivno kao i do sada i sve će biti u redu......najlipši mjeseci trudnoće su pred tobom....uživaj, šetaj, obilazi dječje dućane.....jer kad ta mala čuda dođu na ovi svijet bit će posla........


    sretno....

  42. #492
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ooo denny - draga nasa denny koja vijest.....trojke
    nek ti je sa srecom, nek sve ide skolski....ajme kako te Bog nagradio....samo nek se dobro zavrsi
    sretna sam zbog tebe
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 21.10.2010. at 10:22

  43. #493
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage cure, u ova tri dana bez foruma vidim koliko mi značite mislim da sam izgrizla noktiće,ovo malo što je ostalo čekajući da proradi forum i da me Stefi nazove. Jučer ujutro me zove Rozalija, protrnem od straha, koja je još u bolnici i carski rez će imati u ponedjeljak, i nakon toga odem na kavu da se više doma ne stresam i dok smo mm i ja na kavi zove Stefi. Strah me pomalo što tako rano zove, ali mislim i treći dan je uredu ne tražim previše kad, kaže Stefani da će transfer biti u subotu... to je peti dan možete li vjerovati nakon svega imamo transfer peti dan. Od onih šest jajnih stanica tri su bile prezrele, a tri su oplodili i do sada su odlični, barem su tako jučer bili, nadam da će do subote izdržati barem jedan.
    Kinki drago mi je da se to napokon riješilo i vjerojatno si sad smirena kad znaš što je, a doc. P. zna što radi i ne luta od dijagnoze do dijagnoze nego konkretno i jasno izloži činjenice koje obvezo začini svojim specifičnim humorom (znaš da se ja i mm još smijemo kako je mene pitao 'hoćeš li još i muzičku želju' jer mi folikumerija nije odgovarala u petak a u subotu mi bilo rano, mislim moram ja putovati do Splita ali je to tada izgledalo kao izvolijevanje). Kako kaže Pinky, dogodi se klik, pa bez obzora što je doc. Š. na punkciji bio iznimno nježan, ma zaista drag čovjek i sve pohvale njegovoj stručnosti, meni je nedostajao doc. P. pa sam tek odahnula kad sam se s njim čula.
    E da, moram ispraviti zerdu, demantiranje mi je profesionalna anomalija, naime žuto tijelo nije na jajniku nego u gestacijskoj vreći koja je u maternici. Sto posto sam sigurna jer sam nedavno na terasi Virusa vidjela tri žuta tijela u jednoj maternici a tko to vidi ne može a da ne vjeruje u čuda. Postoje slike koje ostaju vječno pohranjene u mozgu mislim da će i meni ostati ta slika UZV-a od Denny kao što je ostala slika UZV-a moje trudnoće iako se sada čini da sam samo sanjala.

    Pinky, Crvenekapice čuvam vam mjesta u vlakiću, slijedi priča: Jučer sam bila kod svoje doc. koja je rodila trojke i rekla mi je „moraš vjerovati kad nitko ne bude vjerovao ti moraš vjerovati da će uspjeti“ (mislim da je to sada i da su svi izgubili nadu osim mene) jer je i ona vjerovala da će trudnoću s trojkama izgurati do kraja, a rodila je tri zdrava sinčića. Na trenutak sam joj htjela reći „vjerujem u anđele“, a onda sam pomislila na Denny i vjerujem da će sve biti uredu da će ta vesela trojka koja sada samo žmiga s ekrana kod doc. P. trčkarati pored nas na kavi, a ja ću pobrinuti da ima društvo
    Adikica, Denny, Žanet, Gargamelice, Goa, Blekonja za sve naše trudnice za vas i vašu dječicu, uskoro će nas zaboliti ruka od nabrajanja trudnica kako je krenulo
    Norah, sretno na transferu za najljepši susret s mirvicama
    maja_st puno sreće ti želim u studenom,
    ugodan ostatak dana, tako je dobro ne raditi, odnosno biti na bolovanju tijekom postupka

  44. #494

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ajme Deni ludilo!!!!!! Jedno je sigurno, to troje dice koje ti budeš odgajala, izrast će u prekrasne ljude))
    Matto,šaljem ti ogroman kiss!!!!!!!!!!

  45. #495
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Denny, zelim vam svu srecu ovoga svijeta!!! cuvaj se i ostani pozitivna, a mi vibramo da sve bude ok!

    matto, ipak ja tebe moram demantirati - zuto tijelo je sigurno na jajniku - kad nisam trudna, skoro svaki mjesec imam cistu zutog tijela na jajniku pa mi je dobro poznata. u maternici je zumanjcana vrecica (uz gestacijsku) i ne znam bas da li se ona takodjer moze nazivati zutim tijelom... mislim da ne...

    sretno svima i nastavite niz CITO uspjeha!!!!

  46. #496
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    posto sam ja nonstop na forumu ,mm me uvijek pita iiiiiiii jel ima koja nova trudnica sa Cita? Hvala Bogu mogu mu uvijek reci : da , ima ,evo jos jedna duso
    .....pored mene sretne ,vidim da i njega cinim sretnim , tj. vi ga cinite sretnim svojim + i poz. betama...jer mu daje nadu.
    sad jedva cekam da se probudi da mu javim da denny nosi trojceke.... ( njegova zelja su blizanci)

  47. #497
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Denny, već sam pisala da me tvoja pričica rasplakala.Troje dječice, koji blagoslov!Ja sam sigurna da će sve bit o.k. i da ćeš skoro svo troje držati u naručju uz naravno pomoć ostatka obitelji.Mogu mislit,kako se osjećaš!Ma predivno!
    Matto i Norah ,sretno na transferu sigurno ste sljedeće!Čekamo!
    Pinky,prepusti se i vjeruj timu Cito.I ja sam mislila da taj dan nikad neće doć i da je ta sreća meni nedodirljiva ali sam se prevarila - VJERUJ I BIT ĆE ONAKO KAO VJERUJEŠ!!!

  48. #498
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    curke, ostavite mjesta u svom vlakicu i za nas.............mi krecemo u 11. mjesecu, crvenkapice 77 mozda se i vidimo.... Denny, svu srecu, matto, svu srecu...i svim curama zelim da se sto prije ukrcaju, na sljedecoj stanici....iduci mjesec!!!!! Jupiiiiiii

  49. #499
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    uuu ima nas dosta u 11mj . super pun vlakic , bit ce beba

  50. #500
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    čestitam trudnicama!!! cmoooooooooook mojo denny!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za moju matto i predivne blastice!
    bravo kinki na odlasku u dr.p, divan je on čovjek!

    ja se razbolila totalno, a menzis trebam dobiti za manje od tjedan dana... eto kako mi ide, ma bljak.... taman muž javio da i njega vata fibra...
    šta sad da radim? odgađam postupak? ne znam ni mogu li odgoditi ovaj hzzo-ov
    ma srackica ....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •