Stranica 22 od 55 PrviPrvi ... 12202122232432 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #1051
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure koliku pauzu moram pravit ovaj postupak mi je bio sa 14 ampula decapeptyla i 41 ampula menopura.Kada bi po vama mogla opet u postupak hvala joj sto ja vas udusi oprostite ali onaj sat stalno kuca di god krenem cujem tika- taka,tika-taka

  2. #1052
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    uf bar 5 miseci metkovko. a zašto si već otpisala ivf koji je u tijeku?

  3. #1053
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    draga pinky nisam ga otpisala ali bolovi koje sad imam isti su kao i u predhodnom postupku a iskreno receno cetvarostanicni embrij meni se bas nije pokazao ka dobitni mada nikad se ne zna ali volim imat razraden plan unaprijed znaci po ovome svemu krecem u 5 misecu,ljube uzivaj u trudnoci ti si 3 kojoj sam pogodila da je trudna imam nesto za druge samo sebi ne mogu nikako naci taj optimizam a upce nisam pesimisticna upravo suprotno prsim od optimizma ali sad se negdje sakrio.

  4. #1054

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Drage moje, evo mene natrag u ST. Transfer je prošao odlično, vračena su mi tri savršena embrija, 8stanični treći dan nakon punkcije jupiiiiiiiiii!!! Nikad do sada nisam imala 3 embrija, i samo jednom je bio jedan osmostanični. Još su mi 5 js zamrzli. Izgleda da je jedan menopur dnevno dobitna kombinacija za mene. Potrošila sam ih samo 8-šta sam jeftina aaaaa????
    Prezadovoljna sa, bez obzira na to kakav će biti ishod, jer sam se bojala da ne mogu dati dobar embrij. E BOGAMI MOGUUUU!!!!TRalalalala! Ovaj put ću laganini do bete ali neću ležat i strogo mirovat.
    Cure, jel vi sve na CITO dobijate štopericu i nakon transfera? Na Vinogradskoj to nije običaj, šta mislite da odem ja danas na CITO da mi je spiče???????? Jel to ovisi o pacijentici ili vi sve dobijate?A jel pijete andol 100 sve????

  5. #1055
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ma to kinki!!!!!!! konačno!!!!!!! neće tebi cito ni trebati hehehe
    NI SLUČAJNO NE SMIJEŠ IĆI PO INEKCIJU NAKON TRANSFERA!!! ne daju se ženama koje imaju iti malo šanse za hs, jer razbuktaju hs, ti bi crkla od ###darija da je primiš. lipo doma uživaj, ležuckaj, čituckaj, mazi te tri lipotice i budi pozitivna pa ćemo svi skakati za 2 tjedna

    ja andol nikad nisam pila. pij samo ono šta ti je dr rekao. ja sam uvik pila folacin od 5 mg i utrogestane 3x2 gurala.
    plus još imam neke terapije, ali vezane za štitnjaču i trombozu
    Posljednje uređivanje od Pinky : 30.11.2010. at 10:58

  6. #1056
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    KInki, BRAVO !!!!!!!
    Nek se makar jedna ulovi, a moze i dvi...
    Andol i normabel, te utrogestani su moja terapija bili u Zagrebu...U Cita samo folna kiselina i utrogestani..drzi se terapije koju ti je doktor dao i uzivaj u prvim danima trudnoce !!!

  7. #1057
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Citiraj TwistedQ prvotno napisa Vidi poruku
    Koje su cijene MACs, HBA test, PICSI? Da li je nekome od vas sugerirano nešto od navedenog?
    Upravo smo u najnovijem postupku na Citu. Možemo li očekivati, na dan punkcije kad MM da uzorak, da će nam se predložiti neka od metoda ako se bude smatralo potrebnim?
    Draga, mislim da se metoda odabira js radi svima, a mi smo radili picsi, po preporuci doktora, jer je sperma mog muza koma. Cijene imas sve na cito stranici

  8. #1058
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Kinki, baš mi je drago vidjeti da skačeš od veselja. Neka tako i ostane, drži se doktorovih savjeta, ako ti nije dao štopericu, onda zna zašto je to napravio kao šta ti kaže Pinky. Svakako pij folacin i nastoj raditi ono šta te veseli, to ti najviše može pomoći. Ja sam u prethodnim IVF postupcima uzimala sve i svašta, šta sam god čula da pomaže, a u ovom zadnjem ništa osim folne i utrogestana i prvi put se dogodila trudnoća, nažalost otišla je iz nekih drugih razloga.

  9. #1059
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    kinki suuuuuuuuuuper sad uzivaj buduca trudnice pusa!!

  10. #1060

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ma to kinki!!!!!!! konačno!!!!!!! neće tebi cito ni trebati hehehe
    NI SLUČAJNO NE SMIJEŠ IĆI PO INEKCIJU NAKON TRANSFERA!!! ne daju se ženama koje imaju iti malo šanse za hs, jer razbuktaju hs, ti bi crkla od ###darija da je primiš. lipo doma uživaj, ležuckaj, čituckaj, mazi te tri lipotice i budi pozitivna pa ćemo svi skakati za 2 tjedna

    ja andol nikad nisam pila. pij samo ono šta ti je dr rekao. ja sam uvik pila folacin od 5 mg i utrogestane 3x2 gurala.
    plus još imam neke terapije, ali vezane za štitnjaču i trombozu
    Ajme stara hvala tiii, ja se baš spremala ić, al sigurno bi mi Poljak reko da mi ne treba jer zna da sam sklona hiper. I sad je bilo gusto, al dobro je završilo)Uvik mi daju andol da pijem, mislim da su ovaj put zaboravili. Obzirom da su mi oni nalazi svi tromofilije uredni, možda bolje da ih ne pijem..Hvala tiiii!!!!

  11. #1061

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj sildad prvotno napisa Vidi poruku
    Kinki, baš mi je drago vidjeti da skačeš od veselja. Neka tako i ostane, drži se doktorovih savjeta, ako ti nije dao štopericu, onda zna zašto je to napravio kao šta ti kaže Pinky. Svakako pij folacin i nastoj raditi ono šta te veseli, to ti najviše može pomoći. Ja sam u prethodnim IVF postupcima uzimala sve i svašta, šta sam god čula da pomaže, a u ovom zadnjem ništa osim folne i utrogestana i prvi put se dogodila trudnoća, nažalost otišla je iz nekih drugih razloga.
    Imaš pravo, bolje ne komplicirat. Pijem utriće i folnu)) Hvala vam svima, divne steeeeeeeeeee!!!

  12. #1062
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Kinki da i ja potvrdim što su cure već napisale - zbog opasnosti od HS se ne daje HCG booster. To je kod mene bilo pravilo, samo što su se tada zamrzavale oplođene js, pa mi nisu ništa ni vraćali nakon punkcije. I na pola gonala sam tada imala 20 js...
    Usprkos dugom protokolu i maloj količini gonala ovo kad smo išli s pola sam čak bila 8 dana hospitalizirana zbog HS.
    A već ti je poznato i da trudnoća pogoršava HS.
    Ja sam ga prvi put dobila kad sam išla po smrzliće u prirodnom postupku, a na CITO u oba postupka, jer smo išli sa polustimulacijom (femarom i još dodatkom nešto sitno gonala). Ovaj put kad sam ostala trudna imala sam laganu HS. Vjerojatno trudnoća nadodala

    A što se tiče andola 100, uzimala ga u prirodnom postupku sa smrzlićima kad sam ostala trudna, ali sam to rekla dr. J. i on mi je rekao da mogu piti. Negdje sam čitala da to pomaže kod PCOS. No, nikako bez znanja doca. On ipak zna najbolje

    Držim fige za tvoje malce i uživaj, jer si sad trudna, dok se ne dokaže suprotno

  13. #1063
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Čestitke Pinky
    Sretno kinki

    Ja sam na redu u 2mj. Dr. Poljak planira kratki protokol "flare" up uz Menopur 333222.
    Dakle meni ovo sve skupa nije ništa jasno, još ništa nisam tražila po netu pa ako netko može malo pojasnit hvala.

  14. #1064
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Sildad isprazni pp

  15. #1065
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    a gdje nam je Denny ???

  16. #1066
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Evo je!!! Čeka sutrašnji uzv kao ozeblo sunce!
    P.s. Bili netko išao umjesto mene? Umrit ću od straha!

  17. #1067
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    za sutrasnji uzv i poljupci malcima..hoce li se vidjeti spol ili je jos rano???

  18. #1068
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Mislim da je još rano. Možda ako se baš lijepo namjesti jedan od njih, ali ne vjerujem. Ma neću ništa ni gledati, zatvorit ću oči sve dok ne kaže da je sve u redu.

  19. #1069
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    denny saljem ti milion pozitivnih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~ za sutrasnji pregled. draga bez brige, bit ce za 5!

  20. #1070
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bas sam ti sad vidila ticker koliko si trudna, i ja sam bas u 14-tom tt saznala koji mi je spol, pa eto mozda i ti sutra uspijes vidit. al na samom kraju to nam je najmanje bitno.

  21. #1071
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Denny puno figica ua UZV, ali sve je super to već znamo. Pusa velka

  22. #1072

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    denny draga ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za danas (znam kako ti je )

    svima puno i od nas dvije!!!!
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 03.12.2010. at 09:34

  23. #1073
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za male dennyjiće
    p.s. nadam se da mi nećeš zaboraviti izljubiti dr.p

  24. #1074

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno Adikica

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za male dennyjiće

  25. #1075
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hvala cure, predivne ste!
    Pinky, bez brige, izljubit ću ga za tebe!
    Puse svima, evo i sunce nam se pojavilo, bit će sve ok!

  26. #1076
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    denny svako malo virim da vidim jesi se vratila s uz. da cujem koliko su narasle tvoje mrvice. ajde, cim stignes doma, odma nam pisi

  27. #1077
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Uf, neću prije 7.30, nisam još ni otišla. Pišem vam svakako.

  28. #1078
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ajme denny nikad te docekat, he he, sretno draga ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #1079
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Dobro su, hvala Bogu dragom! U biti ne samo dobro, nego odlično!
    Jako, jako, JAKO su živahni, toliko da se i doktor začudio, mašu ručicama i nožicama sve u šesnaest, ma preslatki su!
    Mjerili smo i duljinu bedrene kosti, slušali srca, gledali protok krvi... i sve je u redu i po mjerama, ma jednom riječju imamo dvije savršene (i extra živahne) bebice!!!
    Bit će mi veselo kad još malo porastu i počnu me lupati! Haha... Ali neka, rekao je netko, to smo i htjele!
    Spol smo pokušali vidjeti, ali još nismo sigurni. Iskreno, nakon svih ovih lijepih vijesti nije mi ni važno.

    Pusa od mene i malih mahalica!
    I samo da znate, ja još ne mogu zamisliti da to mašu moje bebe, i da ću ih ja roditi i odnjeti kući, još uvjek imam osjećaj da je to nečiji tuđi uzv a ja se divim prekrasnim malim mrvicama. Jednom će se to dogoditi i vama koje još uvijek čekate svojih devet mjeseci, vidjet ćete!

  30. #1080
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Super Denny. Predivne vijesti.

  31. #1081
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno


  32. #1082
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno


  33. #1083
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    super denny, samo nek se tako nastavi skolski

  34. #1084

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    Denny tako mi je drago zbog tebe,neka se tako nastavi i dalje...
    svim ostalima puno pozdrava,ne pišem često ali vam pratim iz prikrajka...

  35. #1085
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    denny predivna vijest ti nam svima dajes snagu i uljevas nadu za buduce postupke zbog toga ti od srca HVALA!!!!!!!!!!!!!!!! Ljube sretno, pusa tebi i tvojim zivahnim andelcicima!!!!!!

  36. #1086

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj rose prvotno napisa Vidi poruku
    Denny tako mi je drago zbog tebe,neka se tako nastavi i dalje...
    svim ostalima puno pozdrava,ne pišem često ali vam pratim iz prikrajka...

    potpisujem od riči do riči!!!!

  37. #1087
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Denny super,koji osjećaj sreće nakon ultarazvuka.Ja bi najrađe sve izljubila u Cita kad vidim da je beba ok.
    Ja sam ovaj tjedan imala smeđi iscjedak jedan dan i umrla od straha.Nisam vam tila pisat da ne uznemirujem naše trudnice.Samo sam čekala cilu noć kako će se pretvorit u krv i ja i mm smo se tresli.Ujutro sam odma otrčala kod Dr.Š i hvala Bogu beba je ok.Isto mi doktor kaže,poprilično živahna,a taj iscjedak se valjda zna desit i nije ništa neobično.
    Eto,ako se kome još desi da ne strepi ka ja.

    Poljubac cure i puno sreće!
    Gargamelice, evo nas u jedanaestom tjednu.Ide vrime!

  38. #1088
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure

  39. #1089
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Denny draga moja za tvoje male mrvice. Uživaj i mazi svoje male mišice, vrijeme trudnoće će tako proletit i mrvice će bitu tu za tren. Puno pusica šaljem tebi i tvojim malim mišićima.

  40. #1090
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Denny znam taj osjecaj prije uzv evo i ja se pocela trest jer u utorak je moj uzv brrr
    Samo da bude ok ,taman taj dan ulazim u 12 tt pa su i ta vazna mjerenja ali ja se nadam da ce bit ta pet
    Drago mi je da su tvoje mrve za pet i poljubac vama troje
    Žanet ja sam ti imala taj smedi iscjedak vec dva puta i prosao je za jedan dan i naravno da sam reagirala kao i ti odmah u dr )) izgleda da je to normalno ali ....Uh ta nasa strepnja ...
    Kako Pinky ?
    Kinki drzim fige

  41. #1091

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Hvala draga, hvala vam svima šta me ovde trpite tako dugo)

  42. #1092
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Denny predivne vijesti

  43. #1093
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Super Denny
    Da, da tebi mašu već si dugo ovdej bilo je i vrijeme.

  44. #1094
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    [
    I samo da znate, ja još ne mogu zamisliti da to mašu moje bebe, i da ću ih ja roditi i odnjeti kući, još uvjek imam osjećaj da je to nečiji tuđi uzv a ja se divim prekrasnim malim mrvicama. Jednom će se to dogoditi i vama koje još uvijek čekate svojih devet mjeseci, vidjet ćete![/QUOTE]


    prekrasne vijesti...malim mahalicama pozdrav ogromni

  45. #1095
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Denny malene mahalice, preprekrasno

  46. #1096

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Upravo mi prija koja je bila u postupku na CITO javila da joj je beta 100)
    11. misec je polučuio najviše pozitivnih beta nego ijedan misec do sada! Nadam se da ću se i ja provuć

  47. #1097
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga, hvala vam svima šta me ovde trpite tako dugo)
    Ma šta ti je? Pa jedva te se čekamo rješit i lansirat te na neki trudnički topic!
    Šalim se...! U biti ne šalim se opće, vibram za betu do neba, nešto ala Pinky, pa da se i ti čudiš jeli to tvoj nalaz!

    Cure, hvala vam puno svima! Mi guramo dalje, vibramo i mislimo na vas! Ovim mojim razigrancima će trebati veeeeliko društvo!

  48. #1098
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Cure iz Cito, da vas pitam, da li u Cito primaju tj. rade ivf pacijenticama s niskim amh i visokim fsh (19)?

  49. #1099
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja samo znam da je meni poljak rekao da me ne bi primio da imam visi od onoga sto sam imala ,kad sam mu dosla ljetos, a to je 13,6
    morala sam ponovo vadit i bio je 9....najbolje da nazoves i pitas dr.

  50. #1100

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Bog svima!!
    Evo i mi smo od danas sluzbeno u postupku sa femarom u Cita.
    Tabletice pocimam uzimati od drugog dana do sestog dana ciklusa .Nadam se da ce sve bit ok!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •