Stranica 43 od 55 PrviPrvi ... 33414243444553 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,101 do 2,150 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2101
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sildad, malo trudničke prašine za jednu ali vrijednu.
    ****************************************
    ****************************************
    ****************************************
    ....naravno i za sve druge trudilice i čekalice.

  2. #2102
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Matto, cestitke na predivnoj beti!!!!


  3. #2103

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    šaljem pozdrave...
    ako netko može pomoći,ovako:u citu smo bili u 9 mj.i stavili smo zadnja 3 smrzlića i beta nula.to je se sve još vodilo po starom zakonu RH za potpomognutu oplodnju.e sada mene zanima kada bi mi išli ponovno znam da treba odvjetnik i ti papiri da se skupe,ali me zanima ako imate npr.8 jajnih stanica stave vam 3,sto se desava sa preostalih 5 ako više nema zamrzavanja?

  4. #2104
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Cure molim pomoc za jednu poznanicu
    Trazi smjestaj u blizini Cita u toku cijelog postupka ,nema nikog poznatog a kod mene je jedna soba .
    Ako netko zna tko iznajmljuje nek mi posalje br i adresu na pp ,thanks

  5. #2105

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj mijumiju prvotno napisa Vidi poruku
    šaljem pozdrave...
    ako netko može pomoći,ovako:u citu smo bili u 9 mj.i stavili smo zadnja 3 smrzlića i beta nula.to je se sve još vodilo po starom zakonu RH za potpomognutu oplodnju.e sada mene zanima kada bi mi išli ponovno znam da treba odvjetnik i ti papiri da se skupe,ali me zanima ako imate npr.8 jajnih stanica stave vam 3,sto se desava sa preostalih 5 ako više nema zamrzavanja?
    Ako ima npr. 8 jajnih stanica, onda ce biolog po metodi eci-peci-pec od 8 izabrati 3 koje ce odmah pokusati oploditi (obzirom da nije dozvoljena oplodnja vise od 3 JS). Preostale jajne stanice ce baciti ili mozda koju zamrznuti (jer sada je umjesto zamrzavanja zametaka dozvoljeno zamrzavanje jajnih stanica).

    To je ono grozno sto nam je donio novi zakon.

    Medjutim, ipak nije sve tako crno, kao sto bi se iz ovih zakonskih ogranicenja moglo naslutiti. Jer klinike u Hrvatskoj unatoc ovim zabranama imaju fenomenalan uspjeh!

    Bez obzira koliko jajnih stanica dobila, pa makar i 20, uvijek izaberu bas one tri najbolje, koje se vrlo cesto sve oplode, pa cak i razviju do blastocista. A ni zamrzavanje jajnih stanica im ne ide lose. Dapace, najnoviji statisticki podaci koje je iznio ministar Milinovic neki dan tvrde da je gotovo jednaki broj trudnoca iz zamrznutih jajnih stanica, kao sto je prije bilo iz FETa.

    Prema tome, kao da se nista bitno nije ni promjenilo s novim zakonom. Naprotiv, sanse za uspjeh sada iznose do nevjerojatnih 47 % sto mislim da se pogotovo odnosi na CITO.

  6. #2106
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Oprosti Aurora ali moram

  7. #2107
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Aurora* LEGENDO!

    nego mijumiju, kad si bila u postupku da ti je na Citu doktor smrznuo zametke? prošle godine?

    Nego pustimo ironiju, CITO zamrzava jajne stanice, koliko znam, a imaju i popriličnu uspješnost zahvaljujući dr Romcu (biologu) i očitim pomacima u tehnologiji i kvaliteti.

  8. #2108
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Aurora, pa ti si nevjerovatna, uljepšala si mi dan.

    Sad znam da zahvaljujući Milinoviću nikad nisam imala veće šanse. Kažeš 47 %?

  9. #2109
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    I nama su radili "miksi piski" sa muževim spermogramom je sve u redu.
    Ma cito će učinit sve samo da uspije hvala im na znanju i najnovijoj aparaturi.

  10. #2110
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Cure imam jedno pitanje- ako se ide u Cito i plaća se postupak, dakle ne preko HZZO-a koliko se čeka?
    Kad bi se npr. sad javili dolje da li bi mogli u postupak u 6., 7. mjesecu?
    Ja još uvijek ne znam kud bi dalje pa se raspitujem

  11. #2111

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam jedno pitanje- ako se ide u Cito i plaća se postupak, dakle ne preko HZZO-a koliko se čeka?
    Kad bi se npr. sad javili dolje da li bi mogli u postupak u 6., 7. mjesecu?
    Ja još uvijek ne znam kud bi dalje pa se raspitujem
    možeš odma u postupak.ja sam ih nazvala i za 2 dana sam imala termin i odma smo išli u postupak.sretnopitaj ako te još šta zanima

  12. #2112
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    aurora, lagana ispravka: u cita se ne biraju js po metodi eci, peci, pec već se, zbog toga što imaju oosight, odaberu 3 najbolje, a ostale se zamrznu. a eci peci je svugdi di nema oosighta. kužim ja ljutnju i ironiju, ali mislim da cura koja se tek priljučila baš i ne kuži.

    gabi bolje ti je ne čekati 7. jer tada počinju godišnji.

    gargamelice imaš pp

    vendy, i ostale čekalice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~ za bebolince

  13. #2113
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Mogu li se konzultacije kod bilo kojeg od dva doktora dogovoriti u subotu ili petak kasno poslijepodne? Nemam više starog godišnjeg pa mi je to jedini način...
    Također Pinky je spomenula godišnje - zna li se kad je CITO na kolektivnom? Bit ću u blizini Splita od cca 25. 7. pa 19. 8. (kad je meni godišnji), ali bojim se da ni oni tada neće raditi...za sad se raspitujem samo za konzultacije. Kad bude postupak u igri, otvaram bolovanje.
    Hvala na odgovoru

  14. #2114
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    možeš odma u postupak.ja sam ih nazvala i za 2 dana sam imala termin i odma smo išli u postupak.sretnopitaj ako te još šta zanima
    jesi ti imala sve potrebne nalaze??
    ja znam da zvučim kao pokvarena kazeta al moram opet pitat jer mi nije jasno....vidim da od nekih cura traže sve moguće nalaze, a od nekih ne....po kojem principu oni to rade??
    ja imam samo nalaze od hormona, briseva i pape, a muž spermiogram jer nam je to tribalo za aih.
    ako ne traže ništa drugo onda bi odma i mi mogli u postupak

  15. #2115
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Trudy, može se doći i subotom ujutro na pregled. Cure će ti bolje znati reći, ali mislim da ne idu na kolektivni godišnji, rade uvijek... ali svejedno... bitno je raspitati se kad biolog ide na godišnji

    Slava, ne radimo svi iste pretrage (ovisi o godinama, dosadašnjim zahvatima i postupcima, dijagnozi... i naravno da nije isto ideš li na aih ili na ivf). Dakle, čim imaš gotove nalaze koje ti je zadao tvoj mpo doktor - možeš u postupak.
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 17.03.2011. at 11:59

  16. #2116

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    jesi ti imala sve potrebne nalaze??
    ja znam da zvučim kao pokvarena kazeta al moram opet pitat jer mi nije jasno....vidim da od nekih cura traže sve moguće nalaze, a od nekih ne....po kojem principu oni to rade??
    ja imam samo nalaze od hormona, briseva i pape, a muž spermiogram jer nam je to tribalo za aih.
    ako ne traže ništa drugo onda bi odma i mi mogli u postupak
    imala sam nalaze hormona,papa,briseve...MM je imao sve nalaze spermiograma.za postupak smo tribali:
    vjenčani list
    mišljenje o potrebi za MPO od još jednog doktora
    potvrde o obavljenom psihološkom i pravnom savjetovanju
    naš pisani pristanak na postupak MPO
    ja:markeri hepatitisa b i c/ hiv1 i hiv2 ne stariji od 6mj
    kg i rh faktor
    on:markeri hepatitisa b i c/ hiv1 i hiv2 ne stariji od 6mj

    ako idete na aih mislim da ćeš tribat napravit i prohodnost jajovoda

  17. #2117

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj gargamelica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure molim pomoc za jednu poznanicu
    Trazi smjestaj u blizini Cita u toku cijelog postupka ,nema nikog poznatog a kod mene je jedna soba .
    Ako netko zna tko iznajmljuje nek mi posalje br i adresu na pp ,thanks
    kada ta cura dolazi.ja nisam u st ali sam nekih 50min dalje.sada ću ići u njem za godišnji 2tj.ajde javi na pp.naravno,nebih joj ništa naplatila

  18. #2118
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Gabi, mislim da je najbolje da ih nazoveš i pitaš, sve drugo je nagađanje. Koliko ja znam u Cita idu na godišnji u 8.mjesecu i to samo 2 tjedna.

  19. #2119
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    imala sam nalaze hormona,papa,briseve...MM je imao sve nalaze spermiograma.za postupak smo tribali:
    vjenčani list
    mišljenje o potrebi za MPO od još jednog doktora
    potvrde o obavljenom psihološkom i pravnom savjetovanju
    naš pisani pristanak na postupak MPO
    ja:markeri hepatitisa b i c/ hiv1 i hiv2 ne stariji od 6mj
    kg i rh faktor
    on:markeri hepatitisa b i c/ hiv1 i hiv2 ne stariji od 6mj

    ako idete na aih mislim da ćeš tribat napravit i prohodnost jajovoda
    imamo iza sebe 3 neuspjela aih-a i neda mi se više s njim pokušavat...hsg sam radila prošle godine...

    večeras idem kod Š. na dogovor pa ću vidit šta kaže...ovi svi naši nalazi su od jeseni pa ćemo ih najvjerojatnije morat ponovit i napravit sve te ostale tako da ćemo morat preskočit ovaj ciklus najvjerojatnije

  20. #2120

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Ja sam bila u CITO na konzultacijama subotom, a kada sam sestru pitala kada idu na godišnji, samo mi je rekla da oni uvijek rade.
    Vjerojatno se sve može dogovoriti. A na konzultacije sam došla na red odmah slijedeću subotu ( zvala čini mi se srijedom).
    Cure želim vam svima puuuuno sreće!!! Ja iskreno vjerujem u dobitni CITO postupak, nadam se da se neću razočarati.

  21. #2121

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Gabi25, mogle bi i skupa u taj dobitni postupak

  22. #2122
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Hvala na ogovorima cure - kamen mi je pao sa srca. Planiram konzultacije obaviti jednu subotu u svibnju, a za postupak ću još vidjeti kad ću...

  23. #2123
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam jedno pitanje- ako se ide u Cito i plaća se postupak, dakle ne preko HZZO-a koliko se čeka?
    Kad bi se npr. sad javili dolje da li bi mogli u postupak u 6., 7. mjesecu?
    Ja još uvijek ne znam kud bi dalje pa se raspitujem
    Odmah, samo skupi nalaze i nadaj se da nemaš kakvu beštijicu bakteriju, ali čak i to stigneš riješiti do ljeta !

  24. #2124
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Cure, imam jednu molbu - prijateljica mi je 71.godište, već je prošla 5 postupaka u Zagrebu i sad je na listi u Cita preko HZZO-a pred Božić. Međutim, morala je u međuvremenu odraditi nalaze i svi su odlični osim AMH koji je 3,3 ( donja granica je 2 ). Naravno, sad je u strahu da je dr. neće uzeti u postupak, a trebala bi ići kod njega na UZV tek za 25 dana, pa se, eto, raspitujem da joj olakšam, ima li netko tko je primljen u postupak preko HZZo-a, a također nije imao baš bajan AMH ? Hvala vam unaprijed na odgovorima, znate i same kako je iščekivati, a ona sve nade polaže baš u ovaj put jer i godine su tu, a i 5 razočaranja..

  25. #2125
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Konzultacije mozes dogovoriti petkom kad tebi odgovara,a subotom se rade transferi, punkcije i folikulometrije rano ujutro, pa bi ti bilo najbolje to obaviti u petak.

    Na godisnjem su u 8. mjesecu, pa bi njih trebalo pitati da li tada obavljaju postupke, nisam sigurna.Sretno!!!!

  26. #2126
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Bubi, bila sam ja (i slučajno srela još jednu suborku) prije mjesec dana baš u subotu u 9 ujutro na konzultacijama. A rade i ljeti, odnosno 8.mj. - pouzdano znam! Tako da nema problema vezano za to.
    Goa, nemoj ništa govoriti prijateljici, znam da su preko hzzo-a odbijali pacijentice ako im je amh loš, ali sve je uvijek individualno, nek ode na konzultacije...

  27. #2127
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Dobro je znati da se i konzultacije obavljaju subotom, imala sam dva transfera subotom, nisam vidjela nikoga osim cura kojima su također radili transfere.

    Samo je bitno da je subotom dežuran onaj doktor kod kojeg ces u postupak, TrudyC!
    Posljednje uređivanje od bubi33 : 17.03.2011. at 13:14

  28. #2128
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    Matto od srca ti cestitam! Ovog proljeca leptiri ce sirit svoja krila i ponosno pokazivati svu raskos svojih boja, od srca ti zelim skolsku i mirnu trudnocu

  29. #2129
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Cure hvala vam svima na informacijama, važno mi je znati ako se odlučim tipa za mjesec dana da ne moram čekati još pola godine na postupak

  30. #2130
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Cure, evo samo da javim punkcija je u subotu. Ima li još netko sa mnom taj dan?

  31. #2131
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    u principu nema godišnjih kolektivnih, već dr. š i biologica baranović budu na godišnjeme u 7., a dr. p i romac u 8. mjesecu. dok nema jednog tima, sve radi drugi, tako da nema praznog hoda.
    gabi ja privatno nikada nisam čekala, već bi išla u postupak kad god sam htjela u dogovoru sa dr

    metkovka, u kojoj si ti fazi?
    Posljednje uređivanje od Pinky : 17.03.2011. at 14:32

  32. #2132

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Sildad, želim ti svu sreću ovoga svijeta!!! Neka se nađe ljepih jajca, fino se oplode i ugnjezde u svojoj mamici

  33. #2133
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, imam jednu molbu - prijateljica mi je 71.godište, već je prošla 5 postupaka u Zagrebu i sad je na listi u Cita preko HZZO-a pred Božić. Međutim, morala je u međuvremenu odraditi nalaze i svi su odlični osim AMH koji je 3,3 ( donja granica je 2 ). Naravno, sad je u strahu da je dr. neće uzeti u postupak, a trebala bi ići kod njega na UZV tek za 25 dana, pa se, eto, raspitujem da joj olakšam, ima li netko tko je primljen u postupak preko HZZo-a, a također nije imao baš bajan AMH ? Hvala vam unaprijed na odgovorima, znate i same kako je iščekivati, a ona sve nade polaže baš u ovaj put jer i godine su tu, a i 5 razočaranja..
    jel to racunato u pmol 3,3 ??
    jer sam jutros dobila nalaz 1.33 amh ali ng/ml....

  34. #2134
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    Sildad, želim ti svu sreću ovoga svijeta!!! Neka se nađe ljepih jajca, fino se oplode i ugnjezde u svojoj mamici
    XXX!

  35. #2135
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sildad, sretno preksutra! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kakav je danas bio uzv? Ima li još koji folikulić?

  36. #2136
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Ista situacija. Ali vidjet ćemo u subotu šta će biti. U svakom slučaju ne nerviram se previše. Sa svakim novim IVF-om sam sve opuštenija.

  37. #2137
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Sildad sretno u subotu držim ti fige, ali znam da će biti sve ok.

  38. #2138

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam svima na informacijama, važno mi je znati ako se odlučim tipa za mjesec dana da ne moram čekati još pola godine na postupak
    sigurno nećeš morati,ja sam bila na konzultacijama i odmah sljedeći mjesec išla u postupak.Izvadili markre na hepatitis,bili kod odvjetnika i psiholaga i drugi dan ciklusa počeli s femarom.


    Čeeeeeekam betu.......

    Matto,hvala ti,iz tvojih usta u Božje uši.

  39. #2139
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj mijumiju prvotno napisa Vidi poruku
    šaljem pozdrave...
    ako netko može pomoći,ovako:u citu smo bili u 9 mj.i stavili smo zadnja 3 smrzlića i beta nula.to je se sve još vodilo po starom zakonu RH za potpomognutu oplodnju.e sada mene zanima kada bi mi išli ponovno znam da treba odvjetnik i ti papiri da se skupe,ali me zanima ako imate npr.8 jajnih stanica stave vam 3,sto se desava sa preostalih 5 ako više nema zamrzavanja?
    "Dr Alarcón explained that Oosight screening "enables close examination of the internal structure of the egg to ensure the best choice for fertilisation. It also enables more accurate injection of the sperm into the egg to avoid damaging the chromosomes, which would make an egg unusable.”
    The Oosight technique is non-invasive and is particularly recommended for older women whose eggs have been frozen, a factor that increases the difficulty of creating an embryo. The technique takes into account the effects of freezing and unfreezing the eggs while also measuring density of the eggs, factors that will affect the likelihood of eggs reaching the pre-embryonic stage prior to implantation."


    Eto u svijetu se js zamrzavaju ženama koje su zbog nečega morale odgađati trudnoću. Kod nas na žalost su svi dio jednog velikog eksperimenta.

  40. #2140
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    sildad možda se i vidimo u subotu ti si na punkciji a ja na transferu

  41. #2141
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    jel to racunato u pmol 3,3 ??
    jer sam jutros dobila nalaz 1.33 amh ali ng/ml....
    Nisam pitala, radila je u KBC-u kao i ti i čekala vječnost , je li i tebi piše da je donja granica 2 čega god ..

  42. #2142
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Venndy, svakako se javi. Rekao mi je dr. da ja dođem oko 7,45 h i da budem prva jer jedina imam punkciju, a da ima dvije cure iza mene na transferu. Kako mi je muž na putu, dovest će me jedna forumašica.

  43. #2143
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Venndy, gledam sad tvoj potpis i vidim da smo obadvije imale kiretažu u 10.tjednu u 11/10 i sad smo opet skupa u 03/11.

  44. #2144
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    gabi bolje ti je ne čekati 7. jer tada počinju godišnji.
    Pinki, ja sam dobila termin u Cita u 7. mj. ! Nece mi ga, valjda, odgoditi zbog necijeg eventualnog g.o.??? Zasto su mi ga onda dali?

  45. #2145
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    medena, pročitaj moj zadnji post o g.o. u cita

    sildad, venddy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od Pinky : 17.03.2011. at 19:05

  46. #2146
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    medena, pročitaj moj zadnji post o g.o. u cita
    Jesam, sorry, reagirala sam uobicajeno impulsivno, odmah na prvi...

  47. #2147
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam pitala, radila je u KBC-u kao i ti i čekala vječnost , je li i tebi piše da je donja granica 2 čega god ..
    radila bas u Splitu? meni ne pise nista , samo 1.33 ng/ml na cijelom papiru , ni vrijednosti , ni donja granica , nista....
    nesto ne vjerujem da je to kod nje u ng/ml , jer bi 3,3 bilo super ....ne znam , meni osim vedre nitko jos nije komentirao nalaz ,jos uvijek sam sumljicava i dr. mi ne odgovara

  48. #2148
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    sildad onda da se dogovorimo, ajmo ovaj put baš zatrudnit pa tako 9 mjeseci, evo ja nam šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ja sam jedna od tih transferuša, na rasporedu u 8.30

  49. #2149
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    crvenkapice, ovo sam našla:

    What is a normal AMH level?

    Interpretation of anti-mullerian hormone levels and chances for conception

    There are some problems involved with interpretation of AMH hormone levels. Because the test has not been in routine use for many years, the levels considered to be "normal" are not yet clarified and agreed on by the experts. Also, not all current commercial assays give equivalent results.
    The table below has AMH interpretation guidelines from the fertility literature and our own experience. Do not get carried away with the cutoff values shown here. For example, the difference between a 0.6 and a 0.7 ng/ml test result puts a woman in a "different box" in this table - but there is very little real difference in fertility potential. In reality, it is a continuum - and not something that categorizes well.
    Interpretation
    AMH Blood Level
    High (often PCOS)
    Over 3.0 ng/ml
    Normal
    Over 1.0 ng/ml
    Low Normal Range
    0.7 - 0.9 ng/ml
    Low
    0.3 - 0.6 ng/ml
    Very Low
    Less than 0.3 ng/ml
    More will be learned regarding anti-mullerian hormone levels and outcomes as we continue to use the AMH fertility test and study the relationship between AMH hormone values and fertility, ovarian responsiveness, chances for IVF success, etc.

  50. #2150
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    dakle, ti si sa svojim rezultatom od 1.33 ng/ml u ovoj normalnoj skupini, što je po meni super

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •