Stranica 53 od 55 PrviPrvi ... 3435152535455 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2601
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    dr. P ne radi za Uskrs, to mi je rekao, a to da je 10 dana na go , ne znam, valjda je ako sestra tako kaze.....ja sam u cetvrtak ponovo na UZV i vjerojatno ce mi dr. dragi Š. radit punkciju( ja bi volila) on je isto suuuuper
    a i transfer onda ( samo da Romac ne ode na go .)
    za punu listu za 2011 je i meni dr. rekao, to me i brine najvise sto cu dalje ....
    slava koji ti je dc u cetvrtak na punkciji,?
    meni dr. rekao da je punkcija mozda u subotu , hm... to mi je 11dc , isti protokol ko i prosli put, prosli put 12dc p. i 2 zrele js ....sto ako sad ne budu zrele, eto o cemu ja luda razmisljam
    i ne boj se punkcije u cita , stvarno osamuti , ali dobro ,vjerojatno cu i ja pisat ovdje opet da me je frka iako sam vec to prosla i znam da ne boli...jednostavno je frka ...sretno slava
    i da, kod mene ima folikula , ne znam broj, ne znam nista , samo znam da je dr. zadovoljan
    ja sam načula razgovor sestre J. sa nekom pacijenticom koja se tila naručit kod P. sljedeći tjedan i ona joj je rekla da cijeli sljedeći tjedan ne radi...
    meni će valjda Š. ujutro bit na punkciji jer je njegova smjena jutarnja ovaj tjedan....svaka čast P. al meni je Š. zakon i amen.
    meni je sutra 11dc....imam 4-5 folikula za koje je P. reka da su ok...reka je da to nije loše al da nije ni najbolje...
    meni ti je sutra punkcija u 07.30...
    po nekoj logici transfer bi mi moga bit na Uskrs ili dan iza jel tako??

    jooj sretno i tebi, toliko sam nervozna i zbunjena da sam izgubila vaginaletu betodine, pa moram opet ić danas kod njih molit sestru S. da mi da drugu

  2. #2602
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    znaci i tebi 11dc punkcija, SRETNO

  3. #2603
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    znaci i tebi 11dc punkcija, SRETNO
    da da 11 dan...nije bia siguran oće bit 10 ili 11 al na kraju je opet reka da dođem sutra..

    jel ono i ti sutra dolaziš??

  4. #2604
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da, ali oko 13: 40 , tebi ce biti punkcija garant kroz jutro

  5. #2605
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    da, ali oko 13: 40 , tebi ce biti punkcija garant kroz jutro
    je već u 7.30 moram bit tamo....

  6. #2606
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure samo da vam se javim vibram za dobre punkcije i jos bolje ß,ja sam danas bila na prvoj folikulometriji doktor P nije bas nesto zadovoljan,iako je 5 dan na femari kaze dva tri na svakom jajniku ,cure zar je to bas lose,opet u subotu u 8-8.30 on nece biti jos mi je dao do subote po tri MP,ja jos krvarim jeli to normalno,cure cujemo se a svima PUUUUUUUUUUUNO SRECE!!!!!!!!

  7. #2607

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    metkovk@, meni to ne izgleda uopće loše! Daj Bože da ja reagiram tako, i to na čistim menopurima, mene sve strah zbog ovog moga AMH kakva će reakcija na stimulaciju biti, molim Boga da dobijem barem 5 stanica.
    A znaš i sama da je dovoljna jedna prava, odnosno po našem zakonu samo tri
    Sretno draga!!!
    Posljednje uređivanje od Mury : 20.04.2011. at 23:11

  8. #2608
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj metkovk@ prvotno napisa Vidi poruku
    cure samo da vam se javim vibram za dobre punkcije i jos bolje ß,ja sam danas bila na prvoj folikulometriji doktor P nije bas nesto zadovoljan,iako je 5 dan na femari kaze dva tri na svakom jajniku ,cure zar je to bas lose,opet u subotu u 8-8.30 on nece biti jos mi je dao do subote po tri MP,ja jos krvarim jeli to normalno,cure cujemo se a svima PUUUUUUUUUUUNO SRECE!!!!!!!!
    i ja mislim da to nije toliko lose,
    kako to da si tek u subotu ponovo na uzv?

  9. #2609

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    metkovk@, meni to ne izgleda uopće loše! Daj Bože da ja reagiram tako, i to na čistim menopurima, mene sve strah zbog ovog moga AMH kakva će reakcija na stimulaciju biti, molim Boga da dobijem barem 5 stanica.
    A znaš i sama da je dovoljna jedna prava, odnosno po našem zakonu samo tri
    Sretno draga!!!

    ja sam ti dobar primjer, krenula s 8 sveukupno i završila sa jednom jedinom isto femarski + MP (kaže dr. možda čak i moja prirodna) - vidi potpis

  10. #2610

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Evo danas bi trebao biti 10.dnt, ali kako to već kod mene ide, jučer već "procurila", sa strahom vadila betu i dobila jedno veliko 0. Pa da mogu barem jednom dočekati taj 14. dnt. To kod mene nikako ne ide.

  11. #2611
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Jopam, žao mi je...

  12. #2612
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    jopam baš mi je žao draga. Poznat mi je osjećaj, ja sam prošli put isto dobila prije nego sam trebala vadit betu.
    Ja sam danas 6dnt i nemam nikakve simptome osim jedne bubulje koju dobijem par dana prije M.
    AB kako si mi ti?
    Posljednje uređivanje od venddy : 21.04.2011. at 12:16

  13. #2613
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Metkovk@ stvarno ne znam zbog čega dr. P. nije zadovoljan sa dva, tri folikula na svakom jajniku i to na femari??? Ja mislim da je to super reakcija. Ako si 5.DC normalno je da još malo krvariš.
    Jopam, stvarno mi je žao.
    Venddy, Aurora - cure puno sreće s betama i da vam ovih narednih par dana do bete prođe šta je brže moguće.

  14. #2614
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    jopam

  15. #2615
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    metkovka ja sam još manje folikula od tebe imala pa mi je P. reka da nije loše....

    evo prošla moja punkcija jutros, stvarno ništa nije bolilo...sestra S. me ošamutila, ja se svega u magli sićam i cilo vrime sebe pitam jel to bilo il sam ja to sanjala
    cini mi se da je dr. Š reka da ima 3, folikula al nemojte me za rič uzimat....
    u svakom slučaju meni je to sve proletilo ka za 10 minuta...a mm kaže da me čeka u čekaonici više od sat vrimena...šta znači da sam ja komila velikim djelom postupka....joooj koji ludi osjećaj, sve mi je filo haj flaj

  16. #2616
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    jopam

  17. #2617
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Jopam, glavu gore

  18. #2618
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja jos uvijek ne znam koliko imam folikula , dr. nesto broji u sebi , ja ne pitam,
    u subotu nije moja punkcija vec ponovo uzv ,
    nadam se punkciji u ponedjeljak......i ja i mm se pitamo pa zasto tako kasno
    prvo mi rano u subotu sad mi kasno u ponedjeljak
    sve je to ok, to bi bio 13dc
    dr. p necu vise vidjet, ali mi je rekao da se vidimo na uzv kad bude kucalo

  19. #2619
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Jopam, žao mi je.

    Crvenkapica, i meni je punkcija bila 13.dc i nije to ništa pretjerano kasno, ne trebaš se brinuti oko toga, glavno da stanice sazru

    Venddy, kako se ti držiš? Ja imam simptome tek od brevactida koji sam prekjučer primila (5.dnt). Probada me dole i sva sam natekla (nažalost, gornji dio 0 bodova )

  20. #2620
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma znam AB i meni je 1ivf bila 13dc p. i bilo ok
    samo sto sam sama sebi smjesna kako reagiram

  21. #2621

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    jopam, draga jako mi je žao, drži se
    Doći će već jednom i tvoje vrijeme, kao i svih nas koje se tako žestoko borimo za svoje anđelčiće

  22. #2622

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Crvenkapica, meni je punkcija u oba stimulrana postupka bila tek 15 DC, dok u jednom polustimuliranom 11DC, a jednom klomifenskom 18DC - nema ti tu pravila, samo neka su dovoljno zrele, a ja ti držim fige da je ovaj puta to, to!!!

  23. #2623
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    meni punkcije šetale od 10. do 18.dc...

    sritno vam uskršnje čekalice svega i svačega!

  24. #2624
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Aurora od simptoma mene zabrinjava ova bubulja koja mi gotovo uvijek u PMS-u iskače, i evo nešto pomalo, sasvim lagano, večeras su me počeli smetat jajnici (ali ništa strašno, skroz laganini). Gornji dio pinkicu natečen (mislim da su to utrići). Sve je kao i inače kad započinje moj PMS

  25. #2625
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jooooj kako sam ja ljuta na nase zdravstvo i onoga ministra grrrrrr
    jel znate da postoji sansa da Cito mozda nece produziti ugovor s njima, jer mu ne placaju

  26. #2626

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    jooooj kako sam ja ljuta na nase zdravstvo i onoga ministra grrrrrr
    jel znate da postoji sansa da Cito mozda nece produziti ugovor s njima, jer mu ne placaju
    Ovoga me je i strah, jer stvarno ne znam odakle više iskopati novac za postupke, jer smo od 6 neuspjelih pokušaja išli privatno na 5 njih(sve IVF + ICSI) samo da ne čekamo po godinu dana na HZZO, a samo smo iskoristili 1 besplatni. A sada su tu već i godine, slabija reagiranja, sve veće liste čekanja, a novaca nema pa nema...

    Svim curama jedno veliko hvala na podršci.

  27. #2627
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure hvala vam puno ja se isto nadam da ce sve proci dobro, jopam srico drzi se sve vas ljubim i zelim uskrsnje blagdane mirne i nadasve blagoslovljene

  28. #2628
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo javili su mi da mi je u nedilju transfer

  29. #2629

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    slava77, držim fige neka se mrvice prime! Bit će to uskršnji zečići
    Posljednje uređivanje od Mury : 22.04.2011. at 13:37

  30. #2630
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Mury prvotno napisa Vidi poruku
    slava77, držim fige neka se mrvice prime! Bit će to uskršnji zečići
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i crvenkapa takodjer

  31. #2631
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Venddy, jesi dobila brevactid 5-6 dana nakon transfera? Meni su se 10ak sati nakon primanja brevactida pojavili svi mogući simptomi, ali danas, 3 dana nakon, se sve smirilo žignu me jajnici tu i tamo, a zadnja 2 dana sam bila sva natečena.

  32. #2632
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    evo javili su mi da mi je u nedilju transfer
    super

  33. #2633
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Venddy, jesi dobila brevactid 5-6 dana nakon transfera? Meni su se 10ak sati nakon primanja brevactida pojavili svi mogući simptomi, ali danas, 3 dana nakon, se sve smirilo žignu me jajnici tu i tamo, a zadnja 2 dana sam bila sva natečena.
    dobila sam ga 5 dnt, u pravu si, i meni su sutradan počeli simptomi i to tipčni za moj pms, a danas, isto treći dan poslije B kao da su potpuno oslabili, jedino mi se čini da sam danas natečena što je meni redovito nekoliko dana prije M

  34. #2634

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    cure, kako to ide s narucivanjem u cito preko hzzo- treba cekati do godinu dana?? ja bih posla na pregled u specijalista za neplodnost ako mi za desetak dana ne uspije terapija klomifenom kod mog ginica. da li da podjem privatno na prvi pregled mozda? ako znate koliko kosta prvi pregled... molim vas za savjet) hvala

  35. #2635
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure evo me,imamo 4 folikule endometrij 7mm ,a jajca desno 15 i 14 mm,ljevo 16 i 15 mm danas i sutra po 4 MP i 1 cetrotide nadam se da sam dobro napisala,sutra navecer stoperica i u utorak punkcija cure sta mislite pusa pusa

  36. #2636
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    evo i mene
    u ponedjeljak punkcija
    danas 11dc stanje je desno imam jedan 18mm, lijevo 4 folikula po 18mm (mislim da imam ja i manjih ali njih ne broji )
    endometrij 9mm
    veceras stoperica

    metkovk@ tebi danas ca. 15mm i sutra vec stoperica ?
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 23.04.2011. at 17:45

  37. #2637
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    SRETAN USKRS SVIMA

    Crvenkapice, pa to je supeeeerrr

  38. #2638
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Abys prvotno napisa Vidi poruku
    cure, kako to ide s narucivanjem u cito preko hzzo- treba cekati do godinu dana?? ja bih posla na pregled u specijalista za neplodnost ako mi za desetak dana ne uspije terapija klomifenom kod mog ginica. da li da podjem privatno na prvi pregled mozda? ako znate koliko kosta prvi pregled... molim vas za savjet) hvala
    Draga Abys, pokušat ću ti odgovoriti na pitanje koristeći svoje dosadašnje iskustvo. Što se cijena tiče tu imaš navedeno većinu cijena u Cita http://www.cito.hr/hrv/kontakt=cjenik.html. Ja sam u sličnoj situaciji kao i ti, pcos, anovulatorni c, amenoreja, spermiogram ok, već 5. ciklus na klomićima, pa utrogestani, godinu dana na metforminu, ovulacije ima, T ne. Koliko sam skužila, za ovakve slučajeve, praksa je izazvati O i pokušavati sa ciljanim odnosima oko godinu dana, u međuvremenu napraviti hsg, a tek ako to ne uspije ide se na laparoskopiju i eventualne dalje postupke.
    Sve u svemu, naoružaj se strpljenjem, bitno je da ti dr pogodi terapiju i uspostavi ovulatorne c, a onda slijedi pokušavanje. Niti jedan dr ti ne može obećati/napraviti instant T, liječenje neplodnosti je proces koji često nažalost traje. Dr u Cita su jako stručni u svom području, imaju najmoderniju opremu i zato sam ih ja odabrala. Želim ti puno sreće i da što prije dobiješ toliko željenu bebicu!

  39. #2639
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    CURE SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!!!!!!!!!

  40. #2640
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    kao prvo svima sretan, blagoslovljen i nadasve plodan Uskrs

    jutros bia transfer, vraćena su 3 embrija, 1 osmostanični( dr. kaže da je to super) i dva malo lošija...(nije rekla kakva)
    evo gnjilim na kauču il boje da kažem ležem jaja

  41. #2641

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    kao prvo svima sretan, blagoslovljen i nadasve plodan Uskrs

    jutros bia transfer, vraćena su 3 embrija, 1 osmostanični( dr. kaže da je to super) i dva malo lošija...(nije rekla kakva)
    evo gnjilim na kauču il boje da kažem ležem jaja
    Slava držim ti fige za lijepu betu i da ti stigne jedan avatar koji imaš.. stvarno je super

  42. #2642
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    slava77 samo ti lezi na jajima i neka ti se mali pilići izlegu iz ovog Uskršnjeg transfera

  43. #2643
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    slava77 puuuno srece ti zelim da to bude bingo
    ja sam sutra na punkciji i strah me je svaceg neceg, nekakve misli mi se motaju po glavi
    ali jedva cekam da js ispunktiraju jer me danas bole jajnici za popizdit , sva sam nikakva, ne znam kako cu spavat, non stop sam na wc, ma izgleda ko i prosli put ko da imam blagu hiperstimulaciju, da i sa 4-5 folikula je izgleda dobijes

  44. #2644
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    slava 77 neka ti je plodan i blagoslovljen transfer javis nam veeeeeliku tetu betu!!!!!!

  45. #2645

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Abys, pokušat ću ti odgovoriti na pitanje koristeći svoje dosadašnje iskustvo. Što se cijena tiče tu imaš navedeno većinu cijena u Cita http://www.cito.hr/hrv/kontakt=cjenik.html. Ja sam u sličnoj situaciji kao i ti, pcos, anovulatorni c, amenoreja, spermiogram ok, već 5. ciklus na klomićima, pa utrogestani, godinu dana na metforminu, ovulacije ima, T ne. Koliko sam skužila, za ovakve slučajeve, praksa je izazvati O i pokušavati sa ciljanim odnosima oko godinu dana, u međuvremenu napraviti hsg, a tek ako to ne uspije ide se na laparoskopiju i eventualne dalje postupke.
    Sve u svemu, naoružaj se strpljenjem, bitno je da ti dr pogodi terapiju i uspostavi ovulatorne c, a onda slijedi pokušavanje. Niti jedan dr ti ne može obećati/napraviti instant T, liječenje neplodnosti je proces koji često nažalost traje. Dr u Cita su jako stručni u svom području, imaju najmoderniju opremu i zato sam ih ja odabrala. Želim ti puno sreće i da što prije dobiješ toliko željenu bebicu!
    puno ti hvala na odgovoru mi pokusavamo vec godinu i nista, ali ovo ce mi biti prva terapija klomifenom. Trebalo je to i prije napraviti ali...uh... u manjim sredinama nitko o tome dovoljno nezna i ja sam neinformirana dovoljno i nadasve usamljena. Da nema ovog foruma poludila bih Cito mi je najblize zato razmisljam o pregledu tamo, ali cijeli proces mi nije jos uvijek jasan, dosta sam izgubljena i zbunjena. Vjerujem da su doktori u Citu dobri svom podrucju i da ce mi pomoci ali neznam kako cu izvesti to da stalno putujem na svaki pregled i postupak. Uglavnom, ono sto sad neznam je: kad popijem klomifen i imam ciljane odnose nakon folikulometrije, sto onda trebam raditi? da li trebam piti progesteron s obzirom na pcos i mogucu trudnocu? ili nesto drugo trebam raditi? help

  46. #2646
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    hvala cure od srca....šta i sebi to i vama želim

    crvenkapice obavezno javi kako je prošla punkcija pogotovo onaj ošamućeni dio

  47. #2647
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    slava77 isprazni inbox, molim te.

  48. #2648

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    slava, crvenkapica, držim fige!!! I svima ostalim neka je sretan i blagoslovljen Uskrs!!!
    Meni danas 2 DC (danas se počinjem pikati sa decapeptylima,a sutra uvodim i menoure). U subotu sam u ST, da vidimo kakvo je stanje
    Posljednje uređivanje od Mury : 25.04.2011. at 10:28

  49. #2649
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    slava77 isprazni inbox, molim te.
    evo jesam, nisma ni skužila da je pun, sorry
    Posljednje uređivanje od slava77 : 25.04.2011. at 11:58

  50. #2650
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    evo mene
    sta da kazem , imam rupu u sjecanju
    poslije punkcije smo bili na kavi i muzu sam ispricala kako je bilo,sta mi je dr rekao a sta sestra , ustvari kaze mm da se nisam ni gasila ,
    a sad kako smo dosli doma, 3 sata kasnije ja se niceg ni ne sjecam, ni onoga sto sam mu pricala , vec sad meni muz prepricava heheh
    krenula uzet andol muz vice neeeee danas andol ne, kako znas ? pa ti si mi rekla
    imam 5 js
    jedva cekam sutra poziv

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •