Stranica 5 od 55 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny ma evo malo za tvoje blastice super draga tako sam sritna zbog tebe jer rekla sam ti drugačije i nije moglo biti kada iz tebe zrači nevjerovatna sreća i optimizam .
    Ja sam jučer imala svoj prvi uzv imam negdje oko 7 folikula ( 4 na lijevom 3 na desnom) dr.P kaže nema ih baš puno ali tek smo imali prvi uzv pa ćemo vidjeti za dalje.Moram priznat da nisam nekako sretna jer sa sa gonalima imala toliko folikula a sad koristim menopure pa nije ništa bolje ali ja se opet nadam da će još koji iskočiti na idućem uzv.

  2. #202
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Denny bravo za blastice! Ma bit će to dobitno sigurno!
    Adikice, nemoj se uzrujavati - neka samo svih 7 budu kvalitetne js i dođeš do blastica! Na kraju je samo jedan dovoljan

  3. #203
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ma da malo??? Pa to Je skroz lijepa reakcija na kratki protokol, nikako nije malo! Ne brini se, molim te, bitno je samo da budu kvalitetne da biolog moze odabrati tri najbolje. A i bit ce do kraja jos koji, sigurno! Opusti se, molim te, reakcija ti je skroz ok!

  4. #204
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    I da, mislim i dalje na tebe i drmyim fige!

  5. #205
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    adikice

    denny
    kod mene nemoze jednostavno mora bit komplicirano
    pinky hvala, sve sam nasla samo nece cijenik da mi otvori , ali nema veze.....jutros sam definitivno procurila , ono pravo.

  6. #206
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Tmurni petak uvod u tmurni i oblačni vikend nemojte zamjeriti što počinjem žalom za ljetom, no sreća da je tu naša Denny da nam uljepšava vikend i rastjera oblake, Denny do transfera odmaraj i izležavaj se kavica, novine, pored mora ako ne zapuše jugo, a u nedjelju ideš po svoju dječicu, pa sretno tebi draga i tvom mužu naravno.
    Adikice, ne žali se to uopće nije loša reakcija, sedam folikula a krati protokol, ne zaboravi da je tijelo podnijelo manju stimulaciju za isti rezultat, ma zna doc. P. što radi, ovako je bolje a tko zna možda se do punkcije pojavi još koji folikulić, pa tek ti je prvi UZV.
    Crvenkapice, nazovi doc. P i reci da ćeš mu sutra ili prekosutra poslati, javiti rezultat FSH, doc. P. ti je popodne, i ne brini čita on mailove, FSH možeš raditi od 2 do 5 dana ciklusa tako da nisi zakasnila kad gode odlučiš.
    Vesnare, pozdravi tebi, bebici i Anti,
    Stigli su konačno i moji nalazi za trombofiliju, kako doc. P kaže imam blaži oblik urođene trombofilije koja može biti uzrok spontanih pobačaja i neuspjelih IVF-a. Od jučer sam na andolu 100 a od ET-a do 12 tjedna trudnoće na nisko molekularnom heparinu (fragmin).

    uživajte u vikandu, kao da nije jesen

  7. #207
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    ciao svima....pridružujem se temi......čitala sam forum i prije i mogu reći da sam pronašla niz važnih informacija koje su mi olakšale moj prvi i uspješni IVF+ICSI u lipnju 2008. u CITO. Krenula bi ponovo u postupak kod dr. P iako mi kako kaže jajnici nisu baš blistavi, ali ako bi ja htjela........može uz neku laganu stimulaciju......I tako sad moram povadit nalaze.....klasika FSH, prolaktin, LH i TSH. Vidim da na postu piše da se mogu izvadit u splitskoj bolnici i da se čeka 2-3 tjedna, pa me zanima je li to stvarno tako ili se čekanje nalaza malo ubrzalo....

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj maja_st prvotno napisa Vidi poruku
    ciao svima....pridružujem se temi......čitala sam forum i prije i mogu reći da sam pronašla niz važnih informacija koje su mi olakšale moj prvi i uspješni IVF+ICSI u lipnju 2008. u CITO. Krenula bi ponovo u postupak kod dr. P iako mi kako kaže jajnici nisu baš blistavi, ali ako bi ja htjela........može uz neku laganu stimulaciju......I tako sad moram povadit nalaze.....klasika FSH, prolaktin, LH i TSH. Vidim da na postu piše da se mogu izvadit u splitskoj bolnici i da se čeka 2-3 tjedna, pa me zanima je li to stvarno tako ili se čekanje nalaza malo ubrzalo....

    Na Krizinama su ti nalazi brzi, tjedan dana. Samo naglasi ginekologu da ti da uputnicu za Krizine a ne Firule

  9. #209
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Bok!!! Dobro došla!
    Nalazi se čekaju desetak dana maksimalno. Samo ja kad sam bila ovog ljeta, više se nisu vadili dole u prizemlju iza ulaza u bolnicu, nego tamo di je bila ginekologija (ulaz do hitne, prvi kat, skroz lijevo). Možda je to bilo privremeno, možda su onaj dole prostor samo renovirali, ne znam, ali ako nisi sigurna traži ambulantu za bolesti štitnjače, to je tu.

    Sretno u novom postupku i neka bude dobitni!!!

  10. #210
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    Denny sretno!!!!!!

    imam jedno pitanje,
    dobila sam termin kraj 10 mj, dakle tablete kraj 9 jel tako.
    Nego sam jutros na tel doznala od ginekologice da imam neku upalu, hoću je uspiti riješit do zadnjeg tjedna u 9 mj da me ne bi opet pomakli....?????
    je li netko imao kakvu upalu koja je otkrivena papa testom....
    cila sam u komi, valjda nije ništa strašno...

  11. #211
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Jesam ja, i to usred stimulacije!
    Dr. P. mi je rekao da koristim neku terapiju 7 dana, i sve super.
    Ne znam o kakvoj se upali radi, ali ako su ti brisevi sterilni, u načelu će ti dati neke vaginalete ili nešto slično, i ne bi trebalo biti nikakvih problema za postupak, bez brige.
    Uostalom, puno tih upala se može i dobiti i liječiti u trudnoći, pa sve bude ok.

  12. #212
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    Denny ti si predivna, uz sve svoje probleme i proces ti imaš uvijek vremena za nas sve...
    hvala ti od sveg srca i neka tvoji mali anđelčići što prije zagrle svoju mamicu i ne puštaju....

    ma u ponedjeljak su mi i brisevi gotovi, ima 3 mj sam imala neku bakterijicu, pa mi je d. dala tabl. jednokratno, nadam se da će sve bit ok jer ću se ugušit od brige.
    veliki pozdrav svima i borimo se svi skupa....

  13. #213
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Neće me biti preko vikenda, stoga ću unaprijed zaželiti sretno useljenje Dennyjevim mrvičicama sutra , neka se fino udomaće i za 15 dana obraduju mamu i tatu visokom brojkom!
    I našoj Adikici moram zaželiti da folikulići rastu i dalje, samo opušteno, to je odličan rezultat !
    Matto, kod nas ipak vedar i sunčan vikend, drago mi da te jučerašnji tmurni petak prevario, i da je žal za ljetom zamijenila radost zbog ranojesenskog sunca, drago mi i da ste otkrili jednu moguću smetnju koju ćete sada eliminirati i spremni zaželjeti dobrodošlicu makar jednom bebaču !
    Svima veliki pozdrav od jedne deeebele i sretne trudnice,budite sve uskoro takve!

  14. #214

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    dennyić draga srettttttnooooo sutra, ali čujemo si mi još!!! cmok

  15. #215
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo i ja na brzinu ćirkam, nisam uz net ovih dana, samo da poželim najpozitivnijoj osobi na svijetu totalnu nirvanu sutra, lagani transfer, pozitivnih 14 dana i najpozitivniji test ikada! cmoooooooooooooooooooook!

  16. #216
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    evo i ja na brzinu ćirkam, nisam uz net ovih dana, samo da poželim najpozitivnijoj osobi na svijetu totalnu nirvanu sutra, lagani transfer, pozitivnih 14 dana i najpozitivniji test ikada! cmoooooooooooooooooooook!
    X
    Denny

  17. #217
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure, predivne ste, HVALA VAM OD SRCA!

    Kod nas je danas sunčano, bez ijednog oblačka... Šaljem vam te sunčane vibrice, Neka vam donesu sreću i toplinu!
    Ja ne mogu vjerovati da je osvanio i ovaj dan, mislim da će mi srce iskočiti od uzbuđenja...

    Za dva sata bit ću...... o Bože!

  18. #218
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    evo i ja na brzinu ćirkam, nisam uz net ovih dana, samo da poželim najpozitivnijoj osobi na svijetu totalnu nirvanu sutra, lagani transfer, pozitivnih 14 dana i najpozitivniji test ikada! cmoooooooooooooooooooook!
    X

  19. #219
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Denny i ovdje ~~~~~~~~~~~~~za najljepšu betu (sad su već mrvice kod mame)

  20. #220
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Denny sretno draga i tvojim bebicama

  21. #221
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Draga, tebi i bebicama,
    sada odmarajte i uživajte zajedno,
    nadam se da će nam tm napisati par riječi o transferu,
    ili još bolje ti nakon par dana
    do tada mislim na vas

  22. #222
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj matto prvotno napisa Vidi poruku
    Uspavanka moje bake

    U snu prozor mog djetinjstva gleda u šumu kukurijeka, na uzvisini je konj zlatne grive od sunca, u bijelom polju kukurijeka čujem kako plače novorođenče.

    Otvaram oči, ne sanjam, ležim u sobi s blještavim svjetlima, ja sam na transferu. Oko mene je troje ljudi u bijelom i jedan anđel, glasovi im tihi i svečani u zvijezdi, u vodi, čuvaju dio svemira, bisere.

    Zatvaram oči toplina me vraća u krajolike djetinjstva, pod krošnju trešnje u vinogradu gdje smo otac i ja odmarali u predvečerja. On sada spava san iz kojeg nema povratka pod krošnjom trešnje, njezino korjenje splelo mu uzglavlje, kad pruži ruke dodirne ruke moje bake, ako prislonim glavu na cvijeće mogu čuti njezinu uspavanku.

    Otvaram oči, ljudi u bijelom i dalje stoje oko moga uzglavlja, glas im je tih i svečan, pričaju o vremenu leptira, svečanosti ljeta, anđeo se smiješi.

    Zatvorim oči i nasmijem se anđelu, kažem: Gledaj kroz krov mog doma sada se vide oblaci, skoro pa mogu dodirnuti nebo. U sobi gdje smo snivale sestra, ja, igračke i mačke sada raste drvo u njegove krošnje slete i ptice, pjevaju uspavanku kao nekad moja baka za dvije djevojčice koje su prije ratova i velike vatre snivale u toj sobi.

    Otvaram oči, u ruci anđela je zvijezda u zvijezdi je biser, kaže vratit će bisere u školjku, smijem se i gledam padaju na dno, u moju utrobu, u moju maternicu, u školjku, dva bisera. Oči su anđela tople kao oči moga oca, vjerujem u anđele, a glas medicinske sestre podsjeća na uspavanku moje bake.

    U stvarnosti to je moj postupak potpomognute oplodnje, njegov svečani čin, transfer u poliklinici Cito u Splitu, anđeo je moj doktor, a ljudi u bijelom su dvije medicinske sestre i biolog.

    Zatvorim oči, do mene iz vremena leptira, svečanosti ljeta dopire pjesma, to moja baka šapuće uspavanku za praunuče:

    „Spavaj sine u zlaćanoj beši,
    beša ti se na moru kovala,
    kovale je četri kujundžije,
    jedan kuje, drugi pozlaćuje,
    treći meće alke na jabuke,
    a četvrti alem kamen dragi,
    kod koga se vidi večerati
    u po noći kao u po dana“.
    Upravo ovako, matto, upravo ovako!
    Dva anđela su još lani pozlatila bešu, a treći je danas u nju stavio dva bisera, dvije savršene male blastice! Cijeli moj svemir bio je danas u njihovim rukama. Cijeli svemir - u samo dvije male mrvice, koje sad spavaju u svojoj beši.
    Dr. P. je isprintao sliku i ponosno dotrčao do MM u čekaonu: "Vidi ih, savršene su!" Sljedeća ih je vidjela naša Adikica (koja me danas jaaako iznenadila! ) a onda tek ja.
    I evo, još ih gledam... i zahvaljujem nebu i svim mojim anđelima, što su me danas učinili trudnicom.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny tvoj postupak je dobitni sigurno 100% tvoje blastociste su savršene koliko se ja vidim nekako su i vedrije od mojih što su bile ,a i dr.je to točno tako potvrdio .Draga nema šanse da postupak ne uspije uz onako dobrog muža koji će te njegovati ovih dana , a itebe zaista našeg plavog velikog anđela ovog foruma.Ljubim te i čujemo se.
    Kod mene drugi uzv pokazao opet sedam folikula koji lijepo rastu za dalje ćemo vidjeti kako će ići.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    denny draga ljubimo tebe i tvoje dvije mrvice ja i moja mala bubalica da nam se dobro uhvatite za mamicu

  25. #225
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ajme prekrasno denny SRETNO DALJE
    kakav je to osjecaj kad dobijes tu slikicu ...mogu mislit.....uh jedva cekam

  26. #226
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Denny sretno i da bude veeeeelika beta

  27. #227
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    upoznala sam puuuuuuuuno ljudi u životu. puno njih me je dirnulo jer sam vesela blesa koja gleda svijet ko da ima 12 ipo godina.
    ali malo tko je dotakao moje srce ko denny....
    rekla sam prije, sorry sto se ponavljam, ali to je jedan anđeo kojeg sam upoznala kad mi je bilo najgore i koji me je uvijek dizao sa dna...
    i molim se da to čudo od cure dobije sve što zaželi - svoje bebice, odmah i što prije... jer je ne samo zaslužila već se debelo namučila.
    moja 4. ivf-a su ništa prema njenom trudu da dođe do prvoga.
    i znam da će se ove 2 savršene mrvoblastice držati za svoju mamu duuuuuuuuuuuuuugo...
    a ako slučajno odu, znam da će naša denny zadržati svoju pozitivu, tješiti nas i bodriti i biti najbolja mama svojim bebaćima koji je uskoro čekaju
    ja se nadam i molim da to bude sada.
    a ako ne, biti će slijedeći put.
    bitno je ne odustati.
    reče skoro veteranka, koja po hodnicima plaši mlade parove a ne gubi nadu...
    denny,

  28. #228
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Neka mi druge cure ne zamjere, ali šaljem posebne vibre našoj Denny i njenim prekrasnim blasticama, neka izrastu u dvije predivne bebice
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #229
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Pinky, ima nas još koje je dotakla Denny, i to samo u virtualnom prostoru, mogu mislit kako je RL, Denny~~~~~~~~da nastaviš biti trudna i nakon ovih 10-dana čekanja.

  30. #230
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    i meni je denny draga i želim sreću njenim dvjema blasticama, ali...kao i petrovkama, ponavljam upozorenje da vibrate i bodrite znate već gdje...ok malo...ajd ne brišem odmah, ali nemojte pretjerivati...

  31. #231
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Draga Denny, sretna sam što te moja priča pratila na transferu, jer iako ima dijelova iz mog života želim da svima transfer upravo prođe s takvim ili sličnim mislima te da uskoro ili možeš idućih devet mjeseci dok su bebice u stomaku pjevušiti uspavanku jer sada imaš dio svemira u sebi. Od sveg srca ti želim da ove dane, meni najteži dio postupka, zadržiš svoj optimizam da te nosi ta pozitivna vibra kao do sada, jer znaš bez obzira na rezultate testa ovaj tvoj postupak je dobitni kako za tebe tako za nas koje smo imali priliku upoznati te.

    Također, moram poslati pohvale tvom mužu jer nisam još doživjela da muškarci s toliko pažnje upijaju svaku riječ o iskustvima tijekom postupka, znate kad doživite da vas netko uistinu prati, sluša, da do njega dopire to što pričate, kad imate sugovornika nekog tko vas razumje od prve do zadnje rečenice, vjeruj mi tvoj postupak je uspio već sada, a ja znam da se bebice čvrsto drže, jer vjerujem u anđele...
    Adikice, možda smo se malo zanijeli nakon mrvoblastica Deny i njm, ali znaj da mislim na tebe i nisi zaboravljena iako smo svi pomalo u oblacima, gledaj draga Adikice tih sedam folikula nije uopće loš rezultat, Rozalija kaže da je u Mariboru sedam/osam folikula najpoželjniji rezultat koji jamči i kvalitetne jane stanice, tako da i ovog puta možeš računati na bar jednu blasticu.
    Crvenkapice, Pinky, vesnare, Blekonja, Mare, Goa, Rozalija (javi se za kavu), Kinki, pozdravi i ugodan sunčani dan

  32. #232
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Joooj, vi stvarno znate raznježit čovjeka! Ne znam šta da kažem, osim da vas volim sve, i da vas čekam u onom vlakiću, jednu po jednu...

    Pinky, da si mi bliže, došla bi te sad izgrlit, a ovo tvoje ću isprintati i zalijepit poviše kreveta da mi bude prvo što ću pročitat svako jutro ovih 14 dana!

    matto ta priča mi ne izlazi iz glave otkad sam je prvi put pročitala, a jučer sam je se posebno sjetila kad je dr. rekao da su mrve savršene, i sve je prošlo baš tako nekako svečano - njih troje oko mene, svi dobre volje i nekako puni nade uu uspjeh... Kad sam pitala doktora jesam li sad trudna barem dok se ne dokaže suprotno, rekao je: ne, trudna si ovako i onako!
    A onda je dotrčao MM s onom slikom, i raspametila sam se...
    Sreća da nas je sestra nasmijavala pola sata, jer bi pukla od emocija. Ovako sam pucala od smjeha, nadam se da se mrvicama nije previše treslo unutra!
    matto hvala i za pohvale MM, ja uvijek mislila da me ne sluša, haha...

    BHany sorry ako smo pretjerale, nemoj brisati pliz, barem da kopiram sve ove predivne postove koji su me proteklih mjeseci čvrsto držali na površini. Jer cure, koliko god mislite da sam ja vas, i vi ste mene.

    Pa idemo onda puniti vlakić!

    Adikice nestrpljivo čekam tvoj izvještaj kako napreduju folikuli i nadam se da ćemo uskoro pozdraviti i tvoje blasto-mrve! (kako ono ste rekle?... Mrvoblastice? Haha...)

    A ove moje mrvoblastice su zbilja gladne! Otkad sam se jučer vratila iz Cita, nisam prestala jesti! Osim toga, sve drugo je ok.
    I pošto sam od jučer službeno "trudna i točka", svih vas posipam s puuuuuuuuuuno trudničke prašine! Baš je gušt!

    Znate, možda sam jedina u ovom razmišljanju, ali čini mi se da će mi ovo ipak biti lijepih 14 dana!!!!!

  33. #233
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Denny, sretno!!!!!

    Tebi i TM zelim veeeeliku betu uskoro!!!!!

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Cure evo moj današnji izvještaj sa punkcije dobili smo 7 jajnih stanica baš onoliko koliko je bilo folikula .sestra me sutra zove za embriotransfer pa vidjeti ćemo šta će biti sutra.

  35. #235
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    7 folikula = 7js , BRAVO ,SRETNO Adikica

  36. #236
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Adikice, ma bravo,, ti sve u sjeni naše Denny, nenametljivo, nisam ni znala da je danas punkcija, navijam da bude koja blastica, a i da ne bude, pogledaj našu Blekonju, ona je mama jednoj maloj junakinji!!
    Sretno i javljaj nam vijesti!

  37. #237
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Adikice, jako dobra reakcija i savršen broj jajnih stanica, bit će tu i blastica, samo se sjeti da si prošli put imala blastice kod manjeg broja stanica, sretno draga za dalje(za tulum u labu),
    samo da prijavim da je cista nestala da sam, kako Denny kaže, ovaj ciiklus Jasminka, a što znači da mi je ostalo mjesec dana do postupka, pa ipak i nije svjetlosnim godinama daleko

  38. #238

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    goa

    pozz svima, stalno mi vas čitamo, virkamo, pratimo i u mislima šaljem opuuuuno trudničke prašine ja i moja bebušica, nemam puno nekih novosti za napisati radujem se i veslim s vama i vašim dobrim rezultatima punkcija za sada, a nestrpljivo očekujem veeeeelike bete.

    svima
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 16.09.2010. at 15:44

  39. #239
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Adikice bravo za tvojih 7 js, nadam se da je sve kako treba i da ćeš uskoro i ti svoje mrvice povesti kući!

    Cure šaljem vam bezbroj zagrljaja i poljubaca, i mislim na sve vas!

    Ja sutra idem po drugi Choragon, ni sama ne znam kud ovi dani lete, imam osjećaj da mi nikad u životu nije vrijeme brže prolazilo! Tako će brzo osvanit ta beta, a ja bi da ne dođe još.....

    Lijepo mi je ovako, biti trudna!

  40. #240

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Adikice bravo za tvojih 7 js, nadam se da je sve kako treba i da ćeš uskoro i ti svoje mrvice povesti kući!

    Cure šaljem vam bezbroj zagrljaja i poljubaca, i mislim na sve vas!

    Ja sutra idem po drugi Choragon, ni sama ne znam kud ovi dani lete, imam osjećaj da mi nikad u životu nije vrijeme brže prolazilo! Tako će brzo osvanit ta beta, a ja bi da ne dođe još.....

    Lijepo mi je ovako, biti trudna!

    koja si ti legenda svi čekaju betu i uglavnom ne dočekaju 15 dan već test naprave prije (ta sam ), a ona bi da ne dođe još!!!
    btw kad će biti primopredaja tvog (čitaj mog) dobitnog testa??
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 16.09.2010. at 22:46

  41. #241
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Sutra ne mogu, ali sljedeći tjedan koji god dan ti paše! I da, jedva čekam da te vidim!

    I kako sam zaboravila poskočiti za onu zločestu cistu koja netragom nestade?
    Jeeeeeeeee draga moja Jasminka, još samo malo i eto tebe opet u akciji!
    Eto, jesam li rekla da dani lete ko ludi! Ali sa svakim danom, rode su nam sve bliže! E falije li moj stan i ovaj put, stvarno ću joj kupit GPS!

  42. #242
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Ah draga Denny, baš dani lete kako jutros brojiš 5. dan kako su mrvice s tobom, kakav osjećaj zar ne. Potpuno te razumijem što nisi nestrpljiva s tom betom no nekako vjerujem, ma zapravo sam sigurna da ćeš ti uživat u tom osjećaju trudnoće idućih devet mjeseci, ne znam kako bi drugačije moglo biti nego da si ti trudna, ne vjerujem u neke druge scenarije,
    hej ne prođe dan da ne pomislim na tvoje mrvice i tebe naravno i kažem primite se čvrsto, onako u sebi, za radnim stolom, ili na kavici, bilo gdje
    Adikice kada je transfer, nadam se da je družutvo u labu tulumarilo
    Trudnice Blakonja i Goa, Rozalija, Vesnare
    Kod mene je ladica puna tableta ponekad imam osjećaj da popijem cijelu ljekarnu (andol 100, brmoergon, Yasmin, folacin) još uspijevam nekako ih rasporediti pa želudac ne pati (inače imam osjetljiv želudac ali se do sada drži junački), E da možda sutra doplovim do mora, Izgleda da ne mogu bez Splita, evo dva dana nagovaram muža a trebala bi, u slučaju da rade, svratiti do Cita po femaru, a vama želim ugodan i sunčan vikend gdje god bili

  43. #243

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Cure evo i mene i konačno mog izvješća o e.transferu ,sestra stefy me zvala i transfer ,u fazi blastociste i,mam u ponedeljak .

    Matto vrijeme brzo prolazi i ti ćeš u postupak brzo hvala bogu ,jasminka naša ovaj postupak je tvoj dobitni.

  44. #244
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Eto ga na, stižu nove mrvoblastice!!!! Juhuuuuuuuuuu!!!!

  45. #245
    nadda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    505

    Početno

    Cure trebam pomoć za prijateljicu,mora radit na patologiji neke nalaze za trombofiliju pa me zanima ko je radio da mi kaže jel se treba naručit,koliko se čekaju nalazi i sve skupa kao ide.
    Hvala unaprijed

  46. #246
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    bravo adikice

    sta oni u CITA idu uvijek na blastice, iako oplode samo 3 ??

  47. #247
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure koje su trenutno u postupku u CITA, jel su se cetrotidi poceli dobivati besplatno? eno na VV se ne placaju...

  48. #248
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj nadda prvotno napisa Vidi poruku
    Cure trebam pomoć za prijateljicu,mora radit na patologiji neke nalaze za trombofiliju pa me zanima ko je radio da mi kaže jel se treba naručit,koliko se čekaju nalazi i sve skupa kao ide.
    Hvala unaprijed
    neznam odgovor, samo pozdravljam

  49. #249

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    bok cure

    ja vas duže vrijeme čitam ali nikako se javiti...

    muž i ja već 2 i po godine pokušavamo zatrudniti ali nikako, probali smo i alternativu i čajeve i sada u 7 mjesecu smo išli na AIH u Cito ali bezuspješno.. u 11-om mjesecu idemo na naš prvi IVF uopće i to sa Femarom, isto u Cito do sada sam bila samo na Klomifenima s kojima nikada nemam više od jedne stanice.. nadam se da će s Femarom biti bolje.. ima li netko od vas situaciju da je na Femari imao više stanica nego s Komifenom?

    želim svim puno sreće i uspjeha, a pogotovo Denny koja toliko pršti pozitivom da nema šanse da ovaj put ne uspije

  50. #250
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Evo mene... nespavalice... ne pitajte ništa. Osjećam se kao da sam smazala dobar bečki s krumpirićima, veliku pizzu i sve zalila sa dvije krigle pive... A pojela sam samo fetu kruha i paštete!
    Svaku večer - neizdržljivo!
    Posljednje uređivanje od Denny : 18.09.2010. at 00:57

Stranica 5 od 55 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •