Stranica 12 od 55 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #551
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Crvenkapice sretno ti bockanje

    Rozalija cestitam tvojoj sad vec brojnijoj obitelji

  2. #552
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Crvenkapice sretno ti bockanje

    Rozalija cestitam tvojoj sad vec brojnijoj obitelji

  3. #553
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Adikica prvotno napisa Vidi poruku
    I ja ovdje čestitam rozaliji , a i crvenkapici sretan početak bockanja .Po koliko menopura ćeš ići draga na dan ja sam koristila po 4 i ukupno iskoristila 36 komada menopura .

    2dc 2 deca
    3 i 4dc 2deca +3menopura
    5 i 6 pola deca + 3 menopura
    7dc UZV
    jos cekam mengu tek mi je 19dc

  4. #554
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    imala sam slican protokol na SD 1ivf, samo nisam po 2 decapeptyla ,to me malo zbunilo zasto po 2

  5. #555
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Matto BRAVO, BRAVO i još jednom BRAVO!
    evo nama jos jedne trudnice...matto, od srca za svih 9 mjeseci..ja danas bila na dogovoru te dogovorili s femarom drugi dan slijedeci ciklus. Dr P. bio odlican i vise nesmije nitko rijec protiv njega (zezam se). Na UZV vidjeli dva folikula - 20 i 15 mm (moj ciklus) i on kaze da pokusamo sutra punktirati (ako u medjuvremenu ne pobjegne onaj od 20). Ako zbrise, onda s femarom...ja uvijek 2 folikula na desnom i mogu se bockati do mile volje, a meni uvijek dva. Cure, zaista preporucam svima CITO jer nigdje nisam vidjela takav pristup..pusa svima i javim vam rezultate

  6. #556
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Potpisujem Adikicu, Matto mi miriše na trudnicu !
    Crvenkapice, neka ovaj postupak ispuni sva tvoja očekivanja, nemoj se puno zamarati pitanjima:zašto dva, zašto ovo i ono, to samo opterećuje čovjeka, lipo se opusti i prepusti, zna dr. šta radi !
    I, naravno, maloj Jeleni dobrodošlica na ovaj naš svijet !

  7. #557
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas preeesretna, i to naravno ima veze s vama, i smišljam termin za veeliku trudničku kavicu prije Božića, jer sam uvjerenija nego ikad da će nas bit poprilično!
    Pa da vidim kojoj će lice više sjati!
    Bojim se da ću ja tu kavicu morati preskočiti jer jednostavno više neću biti trudnica već mama , mi smo lagano pri kraju..

  8. #558
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem Adikicu, Matto mi miriše na trudnicu !
    Crvenkapice, neka ovaj postupak ispuni sva tvoja očekivanja, nemoj se puno zamarati pitanjima:zašto dva, zašto ovo i ono, to samo opterećuje čovjeka, lipo se opusti i prepusti, zna dr. šta radi !
    I, naravno, maloj Jeleni dobrodošlica na ovaj naš svijet !
    Potpisujem!

  9. #559
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Znam da je na temi MPO Split i Slo ima vjerojatno najvise cura iz BiH pa škicnite malo
    http://forum.roda.hr/threads/60329-C...-za-BiH-medije!

    mozda je način da se nesto pokrene i kod nas!!!
    Posljednje uređivanje od laky : 26.10.2010. at 13:06 Razlog: pospana pišem:)

  10. #560
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Dobro jutro, kišno tmurno, a u skladu s tim ide i moje raspoloženje, za ne povjerovati optimizam me skoro napustio ...dobro ima ga još u tragovima osobito kad pogledam sličicu, ali me od sinoć prati strah što ako i ovaj put ne uspije i to s blasticama. U najgorem slučaju polomit ću i krila, i ruke i noge, bojim se da će poslije toga biti teško ustati.
    Crvenkapice takav sam i ja imala protokol prošli put, nadam se da će tebi donijeti sreću. Draga, ništa ti ne brini doc. na osnovu UZV-a procijeni koji je protokol najbolji za tebe recimo ja sam inzistirala na dugom protokolu, vođena neobjašnjivom logikom više injekcija više folikula, više balstica, ali nije tako, kad shvatiš da doc. najbolje zna što je za tebe onda ti je i femara +menopur idealan protokol.
    Aleksandraj, nisam znala da si u postupku ili imaš dva folikula bez stimulacije, ja sam na kontrolnom UZV-u pred kontracepciju 1 dc imala dva folikula od 7 i 9 mm.
    Pinky, koliko sam shvatila i ti startaš s femarom, gle ja uvijek počinjem 2. dc, a koliko vidim ti ćeš početi 3dc., možda bi se više folikula stvorilo kad bi počela s 2. dc., samo na glas razmišljam.
    Drage moje, Aleksandraj, Žanet, Goa, Piky, Denny, Adikice, Blekonja, hvala vam što mi dajte krila samo se nadam de se neće stopiti na ovoj kiši...

  11. #561
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj matto prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro, kišno tmurno, a u skladu s tim ide i moje raspoloženje, za ne povjerovati optimizam me skoro napustio ...dobro ima ga još u tragovima osobito kad pogledam sličicu, ali me od sinoć prati strah što ako i ovaj put ne uspije i to s blasticama. U najgorem slučaju polomit ću i krila, i ruke i noge, bojim se da će poslije toga biti teško ustati.
    Ma moram se oglasiti.. Matto, , sigurno je puno lakše biti optimističan kad se u sve ovo ulazi prvi put, a i to ne mora biti slučaj, svi smo mi različitog mentalnog sklopa i na različite načine se branimo od životnih napada, optimizam nije presudan za uspjeh, mada je s njime lakše. Čitala sam priče cura koje su bile uvjerene da će im uspiti iz prve i tako su pošteno tresnule u stvarnost, ni ja nisam blistala od sriće, više sam pokušavala ostati realna, statistički i sve to skupa, pa evo..
    Uostalom, po današnjim vremenskim (ne)prilikama teško je ostati nasmijan, ali ja sam sigurna da te ni vjera ni nada nisu napustile , blastice, ma samo zamisli, najbolji mogući scenarij u mpo priči!!
    Ne boj se lomova,vrijeme će brzo proći, a i mi smo uz tebe..!

  12. #562
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    matto uspjet ce ovaj put ~~~~~~~~~~~~mora

    nisam ti ja draga na femari , MP i DP , dr. je rekao prvo cetrotide ali se predomislio,kaze da je proucavao i zakljucio da idemo ovako, a ja mu vjerujem 100% .
    .tako jako zelim u taj vlakic !!!!!matto i pinky , znam da cete prije mene uci a ja se nadam i ja za vama odmah .....
    ja sam jedan dan optimisticna a jedan dan pesimisticna, bojim se kao i matto da cu polomit krila i da cu poslije neg. bete tesko ustat...
    ..zato vec lagano kontam da bi mogla u 5mj na sl. postupak..sama sebe tjesim proletit ceto brzo.ako ovaj bude - , idem u veliiiiiiikiiii shopping, na frizuru,planiram Bozic negdje vani, sve ja to u glavi razmisljam samo da se imam necemu radovat i ako bude minus....

  13. #563
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Matto, nisam u postupku, vec na kontrolnom uzv bilo 2 folikula te je dr rekao da probamo punktirati. Bila danas na punkciji, ali nista te uzela femaru i krecem od slijedeceg ciklusa..bas bih te voljela upoznati te se nadam da cemo se jednom sresti u CITA. Bas mi je drago za tvoje blastice, kaze dr. da ima velik uspjeh sa njima pa drzim palceve i skacem unaprijed

  14. #564
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    aleks nista od punkcije a?? nije bilo js?
    aj brzo ce proletit mjesec.....sretno sa femarom

  15. #565

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Drage cure,

    lijepi pozdrav svima!
    Molim vas za malu pomoć.

    Naime, ja sam odnedavno u Splitu, soc. gin s kojim sam počela sve pretrage mi je još uvijek u Zagrebu
    Bila sam jučer u Vinogradskoj kod dr. Tomića koji me upisao za 1. mjesec za IVF.
    I sad kako moram ponoviti/obaviti dodatne pretrage, a to mi je neizvedivo da u ovom trenutku to napravim u Zg, moja ginekologica mi je napisala uputnice za sve što moram napraviti.
    E sad, ono što me zanima je - gdje i kod koga u ST bi ja mogla napraviti papu i briseve na uputnicu moje ginekologice?!
    Pliz help!!! hvala!!!!

  16. #566

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj sign prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,

    lijepi pozdrav svima!
    Molim vas za malu pomoć.

    Naime, ja sam odnedavno u Splitu, soc. gin s kojim sam počela sve pretrage mi je još uvijek u Zagrebu
    Bila sam jučer u Vinogradskoj kod dr. Tomića koji me upisao za 1. mjesec za IVF.
    I sad kako moram ponoviti/obaviti dodatne pretrage, a to mi je neizvedivo da u ovom trenutku to napravim u Zg, moja ginekologica mi je napisala uputnice za sve što moram napraviti.
    E sad, ono što me zanima je - gdje i kod koga u ST bi ja mogla napraviti papu i briseve na uputnicu moje ginekologice?!
    Pliz help!!! hvala!!!!
    Ako ćeš ostat u Splitu za stalno, najbolje ti je uzet karton i upisat se u Splitu kod nekog socijalca-npr moj gin Vulić još prima pacijente i divan je. Inače, s uputnicom svog ginekologa možeš ići u bolnicu na Firule, na uputnici treba pisat KBC-Firule. Preporučam ti dr Budimira, on je četvrtkom u ambulanti na Firulama, a čujem da hvale i dr Šunj.

  17. #567

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    sign, iz nekog razloga nemaš opciju primanja privatnih poruka. ja sam iz splita, a pacijent sam dr Tomića u Vinogradskoj, također sam bila pacijent dr Budimira na Firulama i volila bih ti pomoć koliko god mogu. riješi taj pp pretinac da ti pošaljem br mob-a))

  18. #568
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Evo i mene malo kod vas Sign, dok ne objaviš 10 postova nemaš opciju privatnih poruka. Inače sam i ja kod dr.Tomića u Vinogradskoj, kao i Kinki. I ako mi ovaj postupak u 11.mj. ne uspije, sljedeći planiram u Cita.

    Sretno svima!!!
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 27.10.2010. at 11:45

  19. #569

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćeš ostat u Splitu za stalno, najbolje ti je uzet karton i upisat se u Splitu kod nekog socijalca-npr moj gin Vulić još prima pacijente i divan je. Inače, s uputnicom svog ginekologa možeš ići u bolnicu na Firule, na uputnici treba pisat KBC-Firule. Preporučam ti dr Budimira, on je četvrtkom u ambulanti na Firulama, a čujem da hvale i dr Šunj.
    Hvala ti puno na odgovoru - probat ću tako (iako na uputnici ne piše Firule, piše samo PAPA, odnosno koji brisevi)!
    Mislila sam se prebaciti, ali s obzirom da sad imam dosta toga za napraviti, a da me poprilično iznenadilo da bi postupak mogao biti već u 1.mjesecu , nisam sad htjela gubiti vrijeme na prebacivanje kartona.

    Inače, mislim da nemam opcije za privatne poruke jer sam friško registrirana!

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj sign prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puno na odgovoru - probat ću tako (iako na uputnici ne piše Firule, piše samo PAPA, odnosno koji brisevi)!
    Mislila sam se prebaciti, ali s obzirom da sad imam dosta toga za napraviti, a da me poprilično iznenadilo da bi postupak mogao biti već u 1.mjesecu , nisam sad htjela gubiti vrijeme na prebacivanje kartona.

    Inače, mislim da nemam opcije za privatne poruke jer sam friško registrirana!
    Ma dopiši sama KBC Split, da te ne bi gnjavili. Mene su nekidan izvozali radi tih uputnica. Pročačkaj malo po profilu, ili ti meni provaj poslat pp)

  21. #571
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Evo i mene, buduće Cito trudnice , počinjem sa femarom od sutra (2.dc) budući je menstruacija uranila... Naoružani optimizmom i posuti Dennynom trudničkom prašinom, sigurnim korakom krećemo po svoju bebicu!!!
    Cure, sretno svima i još jednom ovako javno pohvale za Cito team, divni su!!!

  22. #572
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Cure, sretno svima i još jednom ovako javno pohvale za Cito team, divni su!!! [/QUOTE]

    x

    Sretno medena8, za lijepe js,za lijepe blastice i za lijepu,veliku betu!!!

  23. #573
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Pusa svim buduĆim Cito trudnicama!

  24. #574
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    matto šaljem to ooooooooooooogroman zagrljaj sa donje strane rijeke!
    ma to je normala, em je vrime ludo, em smo nas dvi više lude hehe
    ali bit ćeš ti mama za 9 mjeseci, vidit ćeš!
    sad me je zbunilo to sa femarom od 2. dc, morat ću mu to napomenit kad dobijem i kad ga nazovem...

    sritno cure!!!!

  25. #575
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Gargamelice i Žanet, zaboravila sam vam napisat, obavezno povedite muževe na prvi uzv! Moj se obavezno nacrta kraj dr. P. i onda broje koliko ih je... Sorry, tako su izgledali svi moji uzv-ovi do sada! Prošli put je MM čak uočio i "četvrtu" mrvicu, a dr. je izokružio cijelu maternicu i kaže: "ma ja mislim da ih nema više..."
    Garant sam u nekoj "skrivenoj kameri!"

  26. #576
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    matto, ti si naša sljedeća trudnica, ja duboko vjerujem u to! A znam već i par sljedećih... Čuj, nije mala stvar dobiti blastice. Potpuno mi je jasno kako se osjećaš, ja se na dane ne mogu prepoznati. Ujutro mi se plače, navečer pucam od pozitive, pa ujutro opet koma... i tako danima. Žao mi je što se ne mogu opustiti i živim od jednog do drugog uzv.
    Sigurno je ovo loše vrijeme krivo za sve!
    Posljednje uređivanje od Denny : 28.10.2010. at 01:10

  27. #577
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure jel vi ulazite sa vm kod dr.? ja nisam nikad....uvijek uđem sama. ni na konzultacije ne ide samnom, a ni na uzv

  28. #578
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    cure jel vi ulazite sa vm kod dr.? ja nisam nikad....uvijek uđem sama. ni na konzultacije ne ide samnom, a ni na uzv
    Pa tko ti brani, draga, to je stvar izbora , na konzultacije smo išli uvijek skupa i, naravno, na trudničke uzv-e, ne sve, ali popriličan broj, ovo u postupku se ne računa, čekaj da se usade mrvice, a hoće !

  29. #579
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Baš sam se mislila, šta ako ja jedina povedem muža na prvi ultrazvuk,a znam da bi mu bilo krivo ostat ispred vrata.Idemo sutra!!!!
    Moje raspoloženje je hipersenzibilnost i nedaj Bože da me tko krivo pogleda.Ti hormoni!!!
    Malo se uvatim nešto radit,pa se pripadnem,pa legnem uru vrimena pa opet tako...jer nisam tip koji može stat na mistu već sam po prirodi malo hiperaktivna.Sutra ću ja pitat dr. šta smijem,šta ne smijem.
    Matto,ti si sljedeća i mi to znamo,čekamo te u vlakiću i ostale cure naravno!!!!!!!

  30. #580

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Crvenkapice naravno da muža trebaš voditi sa sobom u ordinaciju jer i on se treba uključiti bit će ti lakše.
    Moj muž je samnom išao na sve konzultacije pa čak i onda kada smo dogovarali drugi postupak pa dr.P hoće promijeniti protokol , a ja ono pitam pa zašto mjenjat , a on ko iz topa "zato što si debela" e tada sam zaželila da mm nije bio samnom jer me misec dana z......a .Kada sam bila na svom prvom uzv poslije pozitivne bete e to je brate poseban osjećaj tada se mm rascmoljio tako da sam ja njega tada z........a ali to je stvarno nešto što netreba propustiti što ti od srca želim da doživiš.Sutra imamo drgi uzv e naravno da opet ide samnom.
    Matto moja nadam se da te ovaj prekrasan dan malo oraspoložio i da si dobro trudnice naša jesenska šaljem ti jedan.
    Deny moja kako si mi ti , tvoje bebice imaš li mučnine i tako ja kao da nisam ni trudna samo sike napuvane i nema menge sve ostalo super.i tebi jedan veliki čuvaj svoje mrvice.
    Svim ostalim curama sretno u postupku.

  31. #581

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    cure jel vi ulazite sa vm kod dr.? ja nisam nikad....uvijek uđem sama. ni na konzultacije ne ide samnom, a ni na uzv
    jedan jedini put nije bio samnom, ostale pute uvijek i na svaki pregled (u trudnoći mislim)..... ja sam u početku (prva dva puta) inzistirala da ide, a sad on sam ima želju ići, sve je stvar je li tebi i njemu neugodno, mome je bilo samo prvi put i volim da je tako !!!

  32. #582

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    uh sad tek vidim kako sam zbrčkano ovo napisala, ali skužile ste šta sam htjela reći!!!

    uglavnom ako ti paše da tm ide s tobom samo naprijed!!!!

  33. #583

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Gargamelice i Žanet, zaboravila sam vam napisat, obavezno povedite muževe na prvi uzv! Moj se obavezno nacrta kraj dr. P. i onda broje koliko ih je... Sorry, tako su izgledali svi moji uzv-ovi do sada! Prošli put je MM čak uočio i "četvrtu" mrvicu, a dr. je izokružio cijelu maternicu i kaže: "ma ja mislim da ih nema više..."
    Garant sam u nekoj "skrivenoj kameri!"
    o ludice naša

  34. #584
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Citiraj Adikica prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice naravno da muža trebaš voditi sa sobom u ordinaciju jer i on se treba uključiti bit će ti lakše.
    Moj muž je samnom išao na sve konzultacije pa čak i onda kada smo dogovarali drugi postupak pa dr.P hoće promijeniti protokol , a ja ono pitam pa zašto mjenjat , a on ko iz topa "zato što si debela" e tada sam zaželila da mm nije bio samnom jer me misec dana z......a .Kada sam bila na svom prvom uzv poslije pozitivne bete e to je brate poseban osjećaj tada se mm rascmoljio tako da sam ja njega tada z........a ali to je stvarno nešto što netreba propustiti što ti od srca želim da doživiš.Sutra imamo drgi uzv e naravno da opet ide samnom.
    Matto moja nadam se da te ovaj prekrasan dan malo oraspoložio i da si dobro trudnice naša jesenska šaljem ti jedan.
    Deny moja kako si mi ti , tvoje bebice imaš li mučnine i tako ja kao da nisam ni trudna samo sike napuvane i nema menge sve ostalo super.i tebi jedan veliki čuvaj svoje mrvice.
    Svim ostalim curama sretno u postupku.
    Adikice, aj molim te reci mi što ti je mijenjao u protokolu? Nisam ni ja baš mršava pa me zanima
    Može i na pp da ne offtopicarimo...
    A vi CITO žene ste jako sretne ovih dana..bravoo i sretno...

  35. #585

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Drage curke!!!
    Evo vec neko vrijeme vas pratim, pa mislim da bi bilo vrijeme da se i ja javim!!
    MM i ja na postupak ICSI krecemo u jedanaestom mjesecu, tocnije krajem jedanaestog!! Jucer smo bili na dogovoru sa dr. Poljakom.
    Za opcenito nas problem saznali smo u svibnju,trebali na postupak u rujnu, ali se nesto zakompliciralo, sada je situacija bolja.
    Dr. je savjetovao mm da pije Depabean .Jos trebamo obaviti pravno savjetovanje i sva dokumentacija je spremna.Nije krenulo odlicno , ali se nadamo i od danas cu cvrsto vjerovati u to da ce zavrsiti odlicno. Svima vama zelim uspjeh, jer nemate pojma koliko me svaki vas uspjeh raduje!!

  36. #586
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    naravno da cu ga voditi kada budem isla na UZV poslije poz. bete ( akoBogda)
    ali na folikulometriju nisam,uvijek sjedi u cekaonici,

  37. #587

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Ma crvenkapica ni moj naravno nije išao na folikumetrije misli da tu i nije potreba da ide.

  38. #588
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage moje, vraćam se iz grada osunčana, a nakon bure i prestanka kiše pomalo mi se vratio i optimizam ,iako nekih razloga fizičkih, a ni simptomatičnih za to posebno nemam
    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    matto šaljem to ooooooooooooogroman zagrljaj sa donje strane rijeke!ma to je normala, em je vrime ludo, em smo nas dvi više lude hehe
    , jutros sam kao ponosna vlasnic dvije blastice
    pokazivala slike prijateljicama a pa sad možda mi se to odbije od glavu ili možda nije normalno radovati se prije vremena ali neka sam trudna dok se ne dokaže suprotno.
    Crvenkapice, ni mm nije bio sa mnom na folikumatrijama, obično radi pa idem sama, a kada ne radi ili je u Virusu, ili vani ne želi, kaže drugim ženama zauzimati mjesto u čekaonici, ah jednom se slučajno našao na UZV-u pred postupak (doc. P. ga pozvao da uđe kao nema vidjeti ništa što već nije vidio) ali meni je bilo, Pustila bih njih da odluče što se folikumatrija tiče, a trudnički UZV vjerujem da ni jedan ne bi propustio s obzirom na to kako se lice mm ozari kada vidi sličicu dječice na otpusnom pismu, zamišljam što bi tek bilo na UZV.
    Ženet sretno sutra tebi i Gargamelici za mala treperava, ako nije rano,
    Denny, Adikice, neka vaša trudnoća narednih mjeseci bude takva bez simtpoma, ugodna za uživnaciju,
    još jednom havala vam što me bodrite jer vaš optimizam zaista vrijedi bez obzira na ishod postupka

  39. #589
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Joj matto ja ne da sam pokazivala slikice nego s vrata bi vec ljudima uvalila i hvalila sepogledaj nam dicu

    Mene pere nervoza od sutrasnjeg uzv i ljuta sam na sebe ali ne pomaze (inace sam lagano u panici oko doktora i pregleda )a sad najvazniji u zivotu brrrr

  40. #590

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    matto te do neba i čuvaj sada male blastice neka se lijepo ugnijezde
    gargamelice znam kako ti je meni je još uvijek tako


    svima

  41. #591
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    mm NIKAD nije ušao samnom u doktora. jedino što on napravi, da uzorak. što se cita tiče. doma me bode i da njega nema ne znam kako bi to izvela.
    ali mislim da mu nije mjesto u ordinaciji dok dr radi folikulometrije. ili nedaj bože na punkciji ili transferu.
    čak ni ne sjedi u čekaoni osim pred transfer ili punkciju.

    a kad budem išla gledat naša dva nova srca kako kucaju, normalno da će biti!

    sretno novim mamama sa srčekima sutra i novim mama-vlasnicama blastica!!!

  42. #592
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pinky , jesi ozdravila

  43. #593
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cure, ni na transfere ne vodite muževe? Da li žele? To je poseban zajednički trenutak, kad se gleda na UZV kad se mrvice smještaju...(Nas je Reš od 1. dana naučio da smo skupa i to nam je i dalje normalno).
    Posljednje uređivanje od mare41 : 28.10.2010. at 19:52

  44. #594
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ni na transfere ne vodite muževe? Da li žele? To je poseban zajednički trenutak, kad se gleda na UZV kad se mrvice smještaju...(Nas je Reš od 1. dana naučio da smo skupa i to nam je i dalje normalno).
    Baš lijepo, mislim da je to jedino mjestu u Hrv i Slo di i muževi ulaze na transfer. Mislim da vani mogu i CR-u nazočit, ali kod nas uglavnom nema za to uvjeta (možda u Podobnika ima, ali nisam sigurna).

  45. #595
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    je, malo sam bolje, čini mi se da prolazi. hvala kapice što misliš na mene! cmok!

    ma meni je taj transfer tako nekako ponižavajući čin, na punkciji budem malo maknuta i brzo prođe, ali transfer.... teško mu prolazi kateter kroz moju cijenjenu vršnjakinju, pa uglavnom potraje dok ga gurne.
    ma da počnem iz početka... ono lokanje vode me ubije. pa mi se piški stalno.... pa dok "gvožđuriju" instaliraju, dok prođe kateter... pa kad se završi ostanem sa p. na gotovs svima još 15 minuta....
    zadnji put sam nekako uspila navuć onu suknjicu i pokrit se, obično stojim tako razdrljena i gola dok dr. upisuje u laptop šta se zbilo. oni se okolo šetaju, ja hvatam zjake nekom stvari.... ma UŽAS.
    još da mi je muž tu i da to gleda, baš mi ne bi bilo drago. neka njega u virusa, hvala lijepa.
    Posljednje uređivanje od Pinky : 28.10.2010. at 20:45

  46. #596
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Pinky, ja i dalje tu ne vidim nikakav užas, sve je to normalno, al ok, kako kome paše...traže vas da tako na silu pijete i trpite? dovoljno je da mjehur bude samo malo pun ili sam ja s marsa pošto ne idem u postupke u hr?

  47. #597
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mare, nije u svakoj klinici isto. Recimo u vinogradskoj mora biti prazan mjehur i rade transfer bez uzv, tako da muž doslovno nema tu šta gledati, a nije ni dirljivo.

  48. #598
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    sad smo debelo OT, sorry cure, MM je doslovno natjerao dr prvi put da ostane na folikulometriji, dalje mu je bilo normalno da smo skupa, kao i meni, neću više OT.

  49. #599
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    [ma da počnem iz početka... ono lokanje vode me ubije. pa mi se piški stalno.... pa dok "gvožđuriju" instaliraju, dok prođe kateter... pa kad se završi ostanem sa p. na gotovs svima još 15 minuta....
    zadnji put sam nekako uspila navuć onu suknjicu i pokrit se, obično stojim tako razdrljena i gola dok dr. upisuje u laptop šta se zbilo. oni se okolo šetaju, ja hvatam zjake nekom stvari.... ma UŽAS.
    još da mi je muž tu i da to gleda, baš mi ne bi bilo drago. neka njega u virusa, hvala lijepa.[/QUOTE]

    u cijelosti potpisujem isto se tako osjecam...ipak se mm pokazujem u ljepsem svjetlu

  50. #600
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj MARINA25 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage curke!!!
    Evo vec neko vrijeme vas pratim, pa mislim da bi bilo vrijeme da se i ja javim!!
    MM i ja na postupak ICSI krecemo u jedanaestom mjesecu, tocnije krajem jedanaestog!! Jucer smo bili na dogovoru sa dr. Poljakom.
    Za opcenito nas problem saznali smo u svibnju,trebali na postupak u rujnu, ali se nesto zakompliciralo, sada je situacija bolja.
    Dr. je savjetovao mm da pije Depabean .Jos trebamo obaviti pravno savjetovanje i sva dokumentacija je spremna.Nije krenulo odlicno , ali se nadamo i od danas cu cvrsto vjerovati u to da ce zavrsiti odlicno. Svima vama zelim uspjeh, jer nemate pojma koliko me svaki vas uspjeh raduje!!
    Marina25, dobrodošla i još prije preselila na trudnički pdf, zapravo uhvati se u ovaj jesenjski vlakić koji je Denny povela i, naravno, budi i dalje tako optimistična, dobar je recept za uspjeh
    Btw, i ja sam jučer pretkraj smjene bila kod dr. Poljaka, možda smo se i srele...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •