Stranica 51 od 55 PrviPrvi ... 414950515253 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2501
    tonka86 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    Drage moje ,evo da vam se i ja prikljucim Uglavnom ja i mm smo trenutno na samom pocetku pretraga, pa bi me zanimalo vase iskustvo nikako se odluciti dali da sve idemo privatno ili prvo socijalno ? kakva su vasa iskustva sa potpomognutom u rodilistu ,koliko se ceka ,ima li kakvih rezultata? saljem vam puno puno pozdrava

  2. #2502
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,121

    Početno

    Draga tonka86, dobro došla!
    Ako ti je broj 86 godište, onda imate vremena još razmisliti što ćete. Inače imaš sad otvoren topic na forumu kako odabrati kliniku. Budući da si se tu javila, onda ti je vjerojatno Split blizu i CITO je sada za hrvatske uvjete (koji su jadni, na žalost, u usporedbi s europskim standardima), izvrstan izbor, a rade i preko HZZO-a. Ako si Splićanka, možda bi ti bilo superinformativno skoknuti danas do Virusa na kavicu. Na takvim se mjestima najviše info skupi.
    Sretno!

  3. #2503
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Slažem se Jelena s tobom. Ja sam najviše informacija kupila upravo na tim kavicama i sad kad mi gotovo informacije više nisu potrebne, lijepo se vidit curama i dobro ispričat. Upravo sad žurim u Virusa, pa tonka86 ako si u blizini svakako svrati.

  4. #2504
    tonka86 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala vam cure,rado bi dosla ali sam zakasnila ,iduci put sigurno dolazim . U svakom slucaju vi mi predlazete da mi je bolje u cita nego gubit vrime po bolnici ? ako se odlucim za cito koje nalaze trebam pripremit?

  5. #2505
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Matto

  6. #2506
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    matto rasplakala si me

  7. #2507
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj tonka86 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure,rado bi dosla ali sam zakasnila ,iduci put sigurno dolazim . U svakom slucaju vi mi predlazete da mi je bolje u cita nego gubit vrime po bolnici ? ako se odlucim za cito koje nalaze trebam pripremit?
    pripremi spolne hormone (lh, fsh, estradiol, progesteron...) a spermiogram morate obaviti u cita ako mislite upasti u hzzo postupak za dogodine.

    matto, mamice
    Posljednje uređivanje od Pinky : 07.04.2011. at 23:23

  8. #2508
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Matto, draga, predivno

  9. #2509
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    u cita idi na konzultacije sa nalazima koje imaš i kad ti oni napišu šta ti još treba, opet u svog soc.ginekologa po uputnice i to odradi preko hzzo.skupi se troška na tim pretragama, radije tom lovom plati privatno postupak,ako ti bude preporuka raditi AIH, onda ti je to svakako bolje privatno.

  10. #2510
    tonka86 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    Super,hormone sam izvadila samo one 2-5 dana ciklusa ,brisevi ok,papa test radila jos cekam nalaze, spermiogram smo radili u cita i nalaz je super. sad me samo zanima za hsg ,jeste li to morale radit odma ili nakon nekog vrimena? kopka me da se na svoju ruku odma narucim u cita da ne gubim vrime ....uh uh... Cure da vas nema ne znam sta bi,svaka vam cast.

  11. #2511
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    otiđi najprije s nalazima na razgovor u cita, oni će ti reći treba li ti ili ne hsg (obično treba). nemoj sama na hsg bez razgovora s njima.

    curke ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za vaše postupke

  12. #2512

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Cure, evo jutros bila punkcija. Ali šta je bilo kako je prošlo i koliko folikula, ja vam ne znam ništa reći. Sjećam se samo inekcija u guzu i sljedeće je bilo da me sestra S. budi da je već 9, da spavam sat vremena i da bi se trebala spremati, a ja ko vanzemaljac; a kada sam ja na redu. Ona se nasmijala i rekla da je sve već gotovo. Ne sjećam se ni ulaska u salu, niti tko mi je radio punkciju niti koliko folikula je bilo, tko me je obukao (muž kaže da on nije) ništa ne znam. Nisam se čak pribrala da je uspijem upitati o tome. Muž me je uveo u auto i spavala sam cijelim putem do doma. Cito punkcija je zakon!

  13. #2513
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    neka ti sada i tulum u labu prođe tako glatko~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  14. #2514
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    srela sam danas AuroruB na folikulometriji, njena punkcija je u ponedjeljak, a ja moram i večeras ponovno na pregled prije nego dr. odluči hoćemo li se punktirat u nedjelju ili ponedjeljak. Baš bi volila da budemo skupa u ponedjeljak

  15. #2515
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Venddy, i onda, kad je punkcija???

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Cure, meni javili da je transfer u ponedjeljak ujutro. Aurora možda se i vidimo. Sretno na punkciji tebi i venndy. Mogu vam samo poželjeti da vam punkcija prođe glatko kao i meni. Sretno!

  17. #2517
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Joj matto, napokon je stigao i taj dan! NAPOKON!
    Šaljemo vam milijun poljubaca i vibrica!
    Cure, sretno na punkciji i nek bude dobar tulum u labu!

  18. #2518
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    punkcija je bila jutros, od 6 folikulića imamo 4 stanice, dvije su bile nezrele. Volila bih da je bio veći broj zbog boljeg izbora, ali što je tu je. U utorak ću znati idemo li na transfer 3 ili 5 dan.
    Aurora držim ti fige za sutra

  19. #2519

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    matto i mene si rasplakala,konačno i taj dan,mogu misliti kako si se osjećala,puuuuuno vibrica za tebe i maminu bebicu, želim vam najdosadniju moguću trudnoću

    jopam baš si me nasmijala,ja sam na punkciji bila sasvim prisebna,svega se sjećam,osobito McDonald’s-a nakon toga-,valjda sam dobila manju dozu.
    Šaljem ti milion~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za transfer i da ti bude dobitni

    venddy i tebi takođe puno sreće ovaj put,da ti bude dobitni~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    sildad,jesi li razgovarala s dr.,kada bi mogla iskoristiti preostale stanice?

  20. #2520

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Inna, sjećam se samo kako se je sestra S. čudila i u dva navrata za mene rekla kao "a dala sam joj samo pola doze".
    Venndy, ja sam imala samo 2 stanice, a evo 1 se je oplodila sigurno, a u subotu ujutro su bili mišljenja da će i druga. A šta se može napraviti tek sa tvoje 4. Čuda!

  21. #2521
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    imam jedno pitanje za vas koje ste prošle ivf a koje ste zaposlene...
    jeli mi dovoljno uzet g.o. samo na dan punkcije..onda radit 2-3- dana i onda od dana transfera uzet nekih 4-5 dana g.o.
    kako ste se ponašale u tih 14 dana nakon transfera...jeste se strogo čuvale bilo kakvih napora ili funkcionirale kako i inače funkcionirate??

  22. #2522
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    ako folikulometrije možeš uklopiti sa poslom, dovoljno ti je uzeti go na dan punkcije i dan transfera ( a tm na dan punkcije).problem je što nemožeš sigurno znati kad će to biti pa nemožeš u firmi najaviti koje točno dane koristiš. zato ispadne bolje uzet odokativno cca 5-7 dana kad su najveće šanse da upadnu punkcija i transfer.
    o mirovanju se puno pisalo, nema dokaza da koristi, sigurno ne šteti...

  23. #2523
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Inaa, ovaj mjesec ću odmorit pa u slijedećem idem po preostale JS i to je moj zadnji pokušaj. Nemam nikakve nade u taj pokušaj, već sam bacila na proučavanje tema o posvajanju.
    Venddy, AuroraBlu, Jopam i svim ostalim curama želim puno uspjeha.

  24. #2524
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Evo da i vama javim da je AuroraBlu dobila 7 jajnih stanica!

  25. #2525
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    super 7 js ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za dalje ~~~~~~~~~~~~~~
    svima puno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    za Denny nasu posebno puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  26. #2526
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da i vama javim da je AuroraBlu dobila 7 jajnih stanica!
    aurora me prati u stopu. isti protokol, isti broj js, i daj bože isti rezultat.

    vibrala bi ja ovdje za sve, ali smo upozorene da se vibra na odbrojavanju (jer nam se pridružuje puno novih cura pa da se ne izgube u kupusu od vibra, dogovora za kave i ostalih priča) pa sam zato tamo napisala za denny. još mi se ne javlja, čim saznam, javim vam.

  27. #2527
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Pinky, AB mi je prvo rekla-toliko je i Pinky imala

  28. #2528
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    slava ja sam nakon transfera 4. dana išla radit i ponašala se sasvim normalno. Nisam dizala teret od 20 kg ali sam normalno vukla svoj laptop i bila u autu gotovo cijeli radni dan. I taj sam postupak ostala trudna.
    Ovaj drugi sam bila prilično "mirna" jer sam bila na go i ništa od trudnoće. Pa sad procjeni

    Aurora super je broj stanica, neka ti ovaj Cito postupak bude dobitni
    Posljednje uređivanje od venddy : 11.04.2011. at 13:30

  29. #2529

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Aurora, ipak se nismo uspjele vidjeti, sretno u labu, ima tu dosta materijala.
    Meni bio jutros ET jedan 4-stanični. Ipak na kraju ostaje doktorova "srednja žalost". Ne polažem ama baš nikakve nade, čak su i u Citu rekli "pa eto...čujemo se". Samo čekam da prođe ovih 14 dana da mogu zvati za ponovno. Zna li netko koliko se čeka za novi pokušaj preko HZZO-a u Cita, jer smo do sada istrošili i sve minuse na računima?

  30. #2530
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    jopam misli pozitivno, dok beta ne pokaže 0 ti si trudna.
    Bojim se da je Cito popunjen za ovu godinu preko HZZO, ali ti ipak nazovi što prije i neka te upišu za prvi slobodni termin. Ako u međuvremenu ostaneš trudna, oni će lako ubacit nekoga na taj termin. Na žalost potreba za ovakvim uslugama je velika.

  31. #2531
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zbog vibrica ,necu vise

    Cito je pun ove godine, meni receno , ja ne znam sto cu ako ne uspije moj ivf i ovaj put, tko ce cekat 2012
    a sto je najgore ne mogu te upisat ni za 2012 , jer ne znaju da li ce im produzit ugovor sa hzzo
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 11.04.2011. at 13:51

  32. #2532
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    sve je u redu i sa denny i sa bebama!!!!!!!

    čestitam mami našoj!!!!!!!!

    teta sa intenzivne je PO-##-##-LA što valjda svi zovemo pitat kako je i rekla je da smo bezobrazni i da trebamo zvati muža, da je to ipak intenzivna....

    pa mi je kamen sa srca...

  33. #2533
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno



  34. #2534
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Znam da nema vibre i ostalo ali moram za sve tri cure

  35. #2535

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ma i ja moram barem malčice za naše drage curke, uh baš sam sretna !!!


    a teta na intenzivnoj nek pi... to je sigurno ona rospija koja je i meni bila, do podne ljuta na sebe, a od podne na cijeli svijet
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 11.04.2011. at 14:10

  36. #2536
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    AuroraBlu bravo za 7 js......prava si koka......vjerujem da će biti uspješno......

  37. #2537
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Denny cestitam od srca, AB~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~neka bude kao Pinky, Jopam, ne gubiti nadu. Svasta je moguce

  38. #2538
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo i ja sam od danas i službena ivf-ovka....
    bila na dogovoru, sutra krećem sa menopurima, u subotu je prva folikulometrija pa ćemo vidit šta dalje ....ajme kako sam nervozna

  39. #2539
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Draga Denny od srca čestitam tebi i TM na rođenju malih cura.
    Cure drage dobro nam došle i neka vas sreća prati kroz život i da budete optimistične kao vaša mama.Puno cmokica za male cure.


    Aurora draga za 7 JS, od srca ti želim scenario kao kod naše pinky da ispod tvog srca prokucaja dva mala .
    jopam ne gubi nadu nekada je dovoljna jedna ali vrijedna JS.
    slava77 sretno sa pikanjem i da nam ubrzo budeš trbušasta.
    matto znaš šta mislim, sve sam ti rekla, ja sam već spremila trudničke farmerice za tebe.
    Svim curama puno cmokića.

  40. #2540
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure jel znate sto je sa vedrom , trebala je sad u postupak a nigdje je

  41. #2541
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    moj et je u petak, idemo na blastice. Zna li netko kada je AB na transferu?

  42. #2542
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Denny,čestitam na curicama!!!!

  43. #2543
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj venddy prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko kada je AB na transferu?
    Sutra!

  44. #2544
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    ja i ona se onda stalno mimoilazimo za jedan dan. mare puno je pozdravi, a do bete ćemo onda odbrojavat skupa

  45. #2545
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Eto me!
    Denny, , ja necu zvat intenzivnu ali moram ipak ovdje zavibrat!!!

    Pinky, ja tvojim stopama, jedino sam se sjetila da nisam isla u potragu za crvenim cipelama, valjda me to nece zaj...

    Venddy, kad su ti s 2 stanice isli na blastice, to je jako dobar znak! Meni su rekli da je kod mene sve u najboljem redu, da izgledaju odlicno, ali da nama nakon 40. ipak vise vole vratit ih 3.dan i ne mucit previse promjenama medija.

    Jopam, i ostale cure u postupku, sretno nam svima!!!

  46. #2546
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Eto me!
    Meni su rekli da je kod mene sve u najboljem redu, da izgledaju odlicno, ali da nama nakon 40. ipak vise vole vratit ih 3.dan i ne mucit previse promjenama medija.
    E to nisam znala ja bih voljela ići na blastice kad bih imala više js (iako mislim da neće biti ništa od toga). Ali i matto je 3. dan bio dobitni pa si nam ti slijedeća trudnica~~~~~~~~~~~~~~~~za još jedne ST dvojčeke.

  47. #2547

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    AuroraBlu, sretno~~~~~~~ za nove ST dvojčeke,i ostalim curama u postupku puuuuuuuno sreće

    za Denny i cure

  48. #2548
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da vas pitam nesto, sutra se pocinjem pikati, oko 13 50, sutra samo decepeptylom pa to sama radim, u petak krecem sa MP i to muz mixa, a radi prvu pa dolazi u 14 30h kuci, dali je kasno da se onda piknem taj dan u 14 30h ?....dali tih 40 min igra veliku ulogu ?
    a slijedeci tj. bi se pikanje pomjerilo onda (zbog druge smijene) na oko 13 20h.....nije mi se nikad ovako potrefilo da mi vrijeme ne pase, pa sama ne znam sta cu...kod dr. ne idem

  49. #2549
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Najbolje sutra zovi CITO oa pitaj dr, sigurno je sigurno.

    A da se piknes sama, probaj nije strasno. I meni je to u pocetku bilo ali sada mi to piece of cake. Prvi puta su mi drhtale ruke da sam mislila da cu sve izliti.

  50. #2550
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    AB, moram i tu malo zavibrati...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •