Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
dr. P ne radi za Uskrs, to mi je rekao, a to da je 10 dana na go , ne znam, valjda je ako sestra tako kaze.....ja sam u cetvrtak ponovo na UZV i vjerojatno ce mi dr. dragi Š. radit punkciju( ja bi volila) on je isto suuuuper
a i transfer onda ( samo da Romac ne ode na go .)
za punu listu za 2011 je i meni dr. rekao, to me i brine najvise sto cu dalje ....
slava koji ti je dc u cetvrtak na punkciji,?
meni dr. rekao da je punkcija mozda u subotu , hm... to mi je 11dc , isti protokol ko i prosli put, prosli put 12dc p. i 2 zrele js ....sto ako sad ne budu zrele, eto o cemu ja luda razmisljam
i ne boj se punkcije u cita , stvarno osamuti , ali dobro ,vjerojatno cu i ja pisat ovdje opet da me je frka iako sam vec to prosla i znam da ne boli...jednostavno je frka ...sretno slava
i da, kod mene ima folikula , ne znam broj, ne znam nista , samo znam da je dr. zadovoljan
ja sam načula razgovor sestre J. sa nekom pacijenticom koja se tila naručit kod P. sljedeći tjedan i ona joj je rekla da cijeli sljedeći tjedan ne radi...
meni će valjda Š. ujutro bit na punkciji jer je njegova smjena jutarnja ovaj tjedan....svaka čast P. al meni je Š. zakon i amen.
meni je sutra 11dc....imam 4-5 folikula za koje je P. reka da su ok...reka je da to nije loše al da nije ni najbolje...
meni ti je sutra punkcija u 07.30...
po nekoj logici transfer bi mi moga bit na Uskrs ili dan iza jel tako??

jooj sretno i tebi, toliko sam nervozna i zbunjena da sam izgubila vaginaletu betodine, pa moram opet ić danas kod njih molit sestru S. da mi da drugu