Stranica 13 od 55 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #601
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    super pinky , sad ides mirna u postupak,

    iš iš iš prehlada..........na SD su govorili, u biti su me isprepadali sa tim punim mjehurem a ja pij i pij i pij ,pa onda nisam mogla izdrzat vise pa na wc ali na transferu dr. se nije bunio ....ja ispustila pola
    izgleda da je na citu jos gore s tim ? bas mora biti pun puncat

  2. #602
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Šta se tiće MM, samnom je bio na svim konzultacijama, na jednom AIH, i na trudničkim uzv-ovima. Na folikulometrijama nije, ali pravio mi je društvo nakon punkcije i transfera, to im nitko ne brani. On je u stvari od početka uspostavio neki prijateljski odnos sa dr. P. tako da mu više nije neugodno pitati sve što ga zanima i biti samnom kad treba. Meni se sviđa taj partnerski odnos, jer smo svi jednako uključeni u praćenje trudnoće.

    A u vezi pokazivanja blastica okolo... prvo je dr. P. moje "bebe" pokazao cijeloj čekaoni, onda MM cijeloj rodbini, a na kraju sam ih stavila i na internet... Dakle, nema tko ih nije vidio. Ishod - ne da su se samo ugnjezdile, one su išle i korak dalje!

    matto ~~~~ pusa mrvicama i samo ti njih pokazuj!
    MARINA25 - dobro nam došla i sretno ti u postupku!
    crvenkapice, pinky, aleksandraj
    - sretno cure!
    gargamelici i Žanet
    želim sretan i dirljiv prvi uzv! Nadam se da ćete čuti mala srca!

  3. #603
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Dobrodošlica Marini25, vidi koliko trudnica, na pravom si mjestu ,a i brzi ste, obično se svi puno duže suočavamo s problemom!
    Matto , želim ti još jedan ugodan jesenski dan, da brže prođu trenuci isčekivanja!
    Slike blastica.. evo, dok naš dečko svaki dan može zakoračiti na ovaj svijet, znamo se uhvatiti kako gledamo tu sliku i pitamo se koji je on od njih dvije, kojeg bi spola bilo drugo i kakvo bi bilo , tako to ide, valjda..
    Posebni Pinky, Crvenkapici i Aleksandraj da se uskoro svi zgražaju: Koliki ti je to stomak ?!

  4. #604
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hej goa, zaboravila sam ti napisat da smo se ipak vidjele prošli put! Da, ja sam ona plava koja je strepila (i strepi i dalje), a ti si ona što je išla na ctg? Aaaa, koji ljepi trbuščić imaš! Puse velike tebi i momčiću, čekamo ga s nestrpljenjem!

  5. #605
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Hej goa, zaboravila sam ti napisat da smo se ipak vidjele prošli put! Da, ja sam ona plava koja je strepila (i strepi i dalje), a ti si ona što je išla na ctg? Aaaa, koji ljepi trbuščić imaš! Puse velike tebi i momčiću, čekamo ga s nestrpljenjem!
    Je, ja sam ta ( osim ako nije još neka posli išla na ctg!), ma da nisi toliko strepila, vjerojatno bih te i zazvala, ali sam te pustila da proživiš te trenutke,posebni su i svaki se bilježi u sjećanje ! A ti samo polako i vedro !

  6. #606
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage cure, sve vas
    još se vodi polemika oko toga gdje je mjesto muževima, mislim da sam jednom o tome napisala komentar na potpomognuta u slo. tamo muževi pridržavaju suknjice suprugama u sobi sa još desetak skoro pa golih žena, meni bi bilo neugodno ali su me uz komentar ne treba svoditi muževe na davaoce sperme. Kako bilo, smatram da sve ovisi od njihovih želja, nisam ni za kakve prisile pa ne bih muža ni pod koju cijenu prisiljavala da sa mnom bude u sali isto tako ako to zaželi ne bi mu zabranjivala, ali puno toga ne ovisi o nama nego o politici klinike, o prostoru kojim raspolože. Ne treba zaboraviti da tamo u tim sobama ste rijetko sami osobito na punkcijama i da tu leže druge polugole žene, meni recimo ne bi bilo ugodno da me promatraju dok ležim u zelenoj suknjici tuđi muževi. Klinika je klinika, a spavaća soba je spavaća soba a nekada u pogledu, osmjehu, ima toliko nježnosti da vam i ne treba "pridržavanje suknjice".

  7. #607
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    ode jedan dio posta možda je i tako bolje jer pišem....
    kao da sam na bolovanju, usput soc. doc. mi je napisala na doznaci "bolest zbog problema u trudnoći", nije mi dozvolila da zatvorim bolovanje do bete a ni poslije bete, uz riječi „mala bi na posao, e nećeš, šetaj, idi na more uživaj“, nisam joj trebala pokazivati sličice jer je pročitala i ono od doc. P mirovati kod kuće.
    Pinky, vjerovala sam da ćeš se ti te prehlade riješiti no nastavi s voćem, juhama, šteta što si alergična na med poslala bih ti nizvodno koju teglu kao iskusna pčelarica,
    Goa, kako je lijepo čitati te, jeste da shvatiš kako vrijeme leti, kao da si jučer objavila trudnoću, ali bit će brzo mama to me raduje.
    Denny, kada je slijedeći UZV, vjerojatno bi ti išla sako malo na cito i gledala mrvice kako rastu milimetar po milimetar,
    Meni taj puni mjehur nikad nije jasan, a problem mi je stvarno, tek sam ovaj put bila punog mjehura kako treba. Kako Pinky budeš stalno gola pa zar te ne pokriju dekicom. Ovaj put je mene doc. P. pokrio plavom dekicom, to me je baš raznježilo, pretpostavljam da je to posao sestara, ali pošto nije bilo moje Stefi, priskočio je doc.. Također, bila sam u dugim pamučnim čarapama, mislila sam da će se buniti jer to ipak nije primjereno za salu, a doc. je rekao kako bi me trebalo slikati jer sam se valjda zbog punog mjehura skupila na onoj stolici s a glavu naslonila na ruku pa sam bila smiješna.

    još jednom Pinky, Crvenkapice, Aleksandraj i Marina35, sreću do neba vam želim u postupcima

  8. #608
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Drage cure evo nas s prvog uzv
    goa evo i ja kao i ti s velikom betom a nisu dvojke
    i posto jos nije punih 6 tjedana nismo culi ali smo vidjeli pulsiranje jednog malog junackog srca.
    Mm je prvi put bio s mnom i i bilo mu je neugodno sve dok nije vidio njegovu mrvu a ja luda trazim po onom ekranu di je drugo ( bila sam uvjerena da su dvojke)
    Naravno da nisam razocarana sad sam skroz euforicna i puuuuno mirnija

    Denny kako vas cetvero

    matto drzim fige i miruj tj odmaraj

  9. #609
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Dobrodošlica Marini25, vidi koliko trudnica, na pravom si mjestu ,a i brzi ste, obično se svi puno duže suočavamo s problemom!
    Matto , želim ti još jedan ugodan jesenski dan, da brže prođu trenuci isčekivanja!
    Slike blastica.. evo, dok naš dečko svaki dan može zakoračiti na ovaj svijet, znamo se uhvatiti kako gledamo tu sliku i pitamo se koji je on od njih dvije, kojeg bi spola bilo drugo i kakvo bi bilo , tako to ide, valjda..
    Posebni Pinky, Crvenkapici i Aleksandraj da se uskoro svi zgražaju: Koliki ti je to stomak ?!

    uh nadam se da cu uskoro moci susjedi napokon reci ; ovo je trudnicki stomak a ne od rucka ( uvijek me gnjavi s tim )
    iz tvojih usta goa u Bozije usi...u Bozije usi !!!

  10. #610
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Gargamelice, bravo za malo treperavo,
    uživaj u trudnoći i naravno piši kako se osjećaš

  11. #611
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    mm bi htjeo ulaziti samnom,ima uvijek zelju, ali ja ga ne zovem
    ali dobro...bit ce vremena ako Bog da....
    i sto se tice pokrivanja , na aih-u me je uvijek Šparac pokrivao dekicom

    i saljem svima veliku pusuuuu

    gargamelica
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 29.10.2010. at 17:05

  12. #612
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Da se i ja javim ponosno nakon prvog UZ.Doktor prezadovoljan pa naravno onda i ja.Vidi se g.v i početna pulsacija srca.Predivno i nezamislivo,onako mala mrvica i treperi.Prekrasno!Sretna!!

  13. #613
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zanet bas mi je drago

  14. #614
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    [Posebni Pinky, Crvenkapici i Aleksandraj da se uskoro svi zgražaju: Koliki ti je to stomak ?![/QUOTE]


    Haha, bas ja uvijeik imam stomak kao da sam u trecem mjesecu....vec su me nekoliko puta proglasavali trudnom

  15. #615
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Žanet, gargamelice - bravo za mala srca!
    Ja sam još ravna ko daska. Uvijek sam imala mali stomačić, tako da mi se ne primjeti ništa. Nisam još dobila ni deka, nisam gladna, nikad mi nije bilo muka... neka ful čudna trudnica!
    matto - sa zakašnjenjem hvala na čestitkama za ulazak u deveti tjedan! Kako si samo znala? U biti ovo je već deseti tjedan!
    HOĆU MUČNINUUUU!!! Pa šta je ovo, tri bebe, simptoma nigdje?? Nadam se da je sve ok, ispalit ću na živce do sljedećeg uzv! (koji je by the way za desetak dana).

  16. #616
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Žanet, gargamelice - bravo za mala srca!
    Ja sam još ravna ko daska. Uvijek sam imala mali stomačić, tako da mi se ne primjeti ništa. Nisam još dobila ni deka, nisam gladna, nikad mi nije bilo muka... neka ful čudna trudnica!
    matto - sa zakašnjenjem hvala na čestitkama za ulazak u deveti tjedan! Kako si samo znala? U biti ovo je već deseti tjedan!
    HOĆU MUČNINUUUU!!! Pa šta je ovo, tri bebe, simptoma nigdje?? Nadam se da je sve ok, ispalit ću na živce do sljedećeg uzv! (koji je by the way za desetak dana).

    ja bas pricam s kolegicom, a ona kaze da kada nema mucnine onda stizu curice...............

  17. #617
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    gargamelica,žanet za male treperive
    matto~~~~~~~~~~~~~~ za pozitivnu betu
    danny~~~~~~~~~~~~~~~~~ da trudnoća i dalje bude školska kao i do sada
    svim čekalicama koječeg ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #618
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Denny, draga pa kako neću znati u kojem je tjednu trudnoće meni mila osoba, ne zaboravi u mislima s tobom odbrojavam i znaj da jedna te ista osoba može imati potpuno različite simptome u dvije trudnoće. Sestra mm s curicom, pazi sad Aleksandraj: povraćanje do 4 mjeseca onda nekontrolirana glad zbog koje se nije uspjela riješiti ni danas viška kilograma. Nakon toga trudnoća s dečkom ni traga mučninama pa ti sad budi pametan. S druge strane mene tješi tvoj nedostatak simptoma u desetom tjednu jer po tome sam i ja trudna simptomima ni traga ni glasa, ali imam neke druge nepoželjne koji najavljuju dolazak vještice. Jutros sam čak mislila da sam procurila, pa sam žurnim koracima napustila kavu međutim to su bili samo utrogestani, a od jučer prišt na čelu ne ulijeva mi baš nadu u uspjeh.
    Žanet bravo draga za srčeko, neka i od sada sve bude uredu, želi ti školsku, dosadnu trudnoću, uživaj i pazi mrvicu.
    Cure uživajte u sunčanom danu, šetnji, kavci, pa i u shopingu, ako netko voli, nadam se da će nam idući tjedan donijeti pregršt dobrih vjesti .

  19. #619
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    joj matto sjetih se sebe na kavi sam , osjetim nesto procuri, ajme sva sam u bedu , ostavljam prije, trcim kuci, kad ono od utrica i tako nekoliko puta.....totalni strah od menge .....a tebi zelim da je ne vidis 9mj

  20. #620
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Gargamelice i Žanet bravo za mala pulsirajuća

    Denny ni ja u prvoj trudnoći niti jedan simptom. Osjećala sam se predivno, puno ljepše nego prije trudnoće i sve sam mogla do dan pred porod, a ovaj put ajmeeeee. Tako ne opterećuj se simptomima

    Matto držim fige za betu i Crvenkapici za uspješan postupak

  21. #621

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    da se pridružim svim ovim divnima ženama i da podijelimo savjete...
    imala sam jedan IVF i beta*0, sada smo bili u Splitu 28.10.2010 dobili smo 3 embrića, jedan je tako-tako a druga dva su super...sada čekamo....iako me boli stomak,žiga me,nadam se da nije ništa strašno. ležimo i čekamo za 14 dana da vadimo betu...

  22. #622

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Drage moje suborke Matto ,Deny, Pinky, crvenkapica ,žanet aleksandraj, gargamelica ,goa i sve ostale nemoj te mi zamjeriti što vas se nisam sjetila hvala Vam što ste bile uz mene u mojim sretnim danima i u danima kojima sam čekala svoju betu jer tuga je obuzelea moje srce moju dušu raspadam se u komadiće pokšavam pokupiti djelove tijela ali boli jako boli samo da vam javim MOJE BEBE NEMA VIŠE U MENI ,srce moje bebe nije prokucalo morala sam na kiretažu koja je već obavljena u bolnici jer sam juče hitno otišla u bolnicu.
    Moj dragi dr.Poljak koji je prije svega čovjek VELIKA SRCA koji je mogu reći bio u većem šoku od mene i rekao mi nije samo vama teško nego i meni jer je i ovo moje djete , pa eto vi procjenite kakav je naš doktor Poljak koji me je uspio usređiti pa eto bar 7,tjedana , a nemogu reći od mog muža koji je bio skamenjen kada je dr.objavio vjest objavio je mi da moram na kiretažu jer srčeko malo nije prokucalo.Eto moj izvještaj sa drugog UZV nemogu više pisat kada dođem malo sebi hvala Vam još jedanput

    Matto moj tebi želim od srca uspjeh kao i mojoj Deny i svim curama.

  23. #623
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    adikica draga nasa .....uh...kako je ovo tesko , jako mi je zao sta reci ....nemam rijeci , ostala sam paf

  24. #624
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Joj draga moja Adikice, plačem, ne mogu se zaustaviti

    mislila sam na tebe ovih dana, a ni slutila nisam zbog čega se ne javljaš
    u mojoj glavi razlozi tvog nejavljanja bilo su puno ljepši.

    Nažalost, draga moja znam kroz što prolaziš iako ti je vjerojatno teže nego meni jer si prije izgubljene trudnoće imala i biokemijsku. Ne želim pisati isprazne riječ tipa "proći će", "preboljet ćeš", a opet ne želim te još više rastuživati, ali draga moja bol koju sada osjećaš možda će s vremenom biti manja, ubila bi nas je uvijek istog intenziteta ,a ti ćeš naučiti živjeti s njom.

    U jedno sam sigurna dok god živiš nećeš zaboraviti sličicu s UZV-a, tu sićušnu mrvu od nekoliko milimetara, cijeli tvoj svemir, zvijezdu na dlanu,

    zaboravit ćeš lica dragih i manje dragih ljudi koji više nisu s tobom s godinama ali to sićušno biće nikada jer mogu oni izvesti kiretažu, ali tvoju mrvicu ne mogu otrgnuti od tvog srca.

    Mila, hvala ti što u teškim trenucima misliš na mene, a ja se nadam da ćeš vremenom smoći snage za dalje, nemoj tugu zadržavati u sebi, podjeli je s osobama do koji ti je stalo kojima je stalo do tebe, i ako za to osjetiš potrebu plači, bilo gdje na ulici, na poslu, nemoj se suzdržavati poslije će ti biti lakše Voljela bih da te sada mogu zagrliti, nekako utješiti....

  25. #625
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Adikice draga zelim tu svu snagu svijeta
    Dok sam citala nisam mogla udahnuti ogromna nevjerica

  26. #626
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Adikice,strašno mi je žao...drži se..

  27. #627
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    O Bože, zašto to radiš,samo se pitam?Zašto neke ljude toliko na kušnju stavljaš?Zašto to sad nije mogla biti sreća do kraja?Adikice toliko suosjećam i bojim se i za svoju mrvu.
    Sigurno sve ipak ima svoj razlog,mora ga biti.Ostati jak i uzdignute glave, samo naprijed!Doći će i ta sreća koja je nekom servirana,a netko se mora za nju dobro napatit.
    Želim ti puno,puno snage i vjere!

  28. #628

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    Adikica...vjeruj da ce doci dani srece...

  29. #629
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj mijumiju prvotno napisa Vidi poruku
    Adikica...vjeruj da ce doci dani srece...

    dobro dosla kod nas......jesi i ti u CITA ? ili si kbc .....sretno

  30. #630
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Draga Adikice nisam se nadala ovako tužnim vijestima, a susrela si se sa onim što svi mi najviše strepimo.
    Drži se draga i skupi snagu, jer idući put će bit sve OK. Mora

  31. #631

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    cure moje.. dugo me nije bilo pa sam sad pohvatala sve što se dogodilo...

    adikica - jako jako jako mi je žao... što god da drugo kažem znam da neće pomoći želim ti da sva bol što prije nestane u obliku bezbrižne trudnoće, junačkog srca što kuca i prekrasnog djeteta...drži se

    denny - ne mogu vjerovati! trojke! vau isplatilo se svo čekanje... želim ti svu sreću!

    sve ostale cure.. vidim da je puno trudnica... svima koje su dočekale i koje još čekaju šaljem velike zagrljaje i želim sve najbolje!

    ja bila kod Lučija... čovjek je super.. krajem 11-og idem na AIH, uvjerio me da bi htio da probamo još jednom ali njegovom metodom (ona malo drugačije stimulira klomifenom nego Citaši) držite mi fige... ljubim vas sve!

  32. #632
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj matto prvotno napisa Vidi poruku
    Joj draga moja Adikice, plačem, ne mogu se zaustaviti


    U jedno sam sigurna dok god živiš nećeš zaboraviti sličicu s UZV-a, tu sićušnu mrvu od nekoliko milimetara, cijeli tvoj svemir, zvijezdu na dlanu,

    zaboravit ćeš lica dragih i manje dragih ljudi koji više nisu s tobom s godinama ali to sićušno biće nikada jer mogu oni izvesti kiretažu, ali tvoju mrvicu ne mogu otrgnuti od tvog srca.

    Mila, hvala ti što u teškim trenucima misliš na mene, a ja se nadam da ćeš vremenom smoći snage za dalje, nemoj tugu zadržavati u sebi, podjeli je s osobama do koji ti je stalo kojima je stalo do tebe, i ako za to osjetiš potrebu plači, bilo gdje na ulici, na poslu, nemoj se suzdržavati poslije će ti biti lakše Voljela bih da te sada mogu zagrliti, nekako utješiti....

    Draga moja, znam što to znači jer sam i sama prošla jedan gubitak bebe u sedmom tjednu (isto srce nije prokucalo) i mogu se složiti s Matto što god je rekla. Točno prije godinu dana sam imala bokemijsku i sada se prisjećam na ove datume tog strašnog vremena i zašto se nakon svih naših patnji to mora tako završiti. Nema riječi utjehe, znam...ali barem znaj da smo sve uz tebe i tvog malog anđela. I stvarno riječi hvale za dr Poljaka jer su komentari mojih dosadašnjih dr u tim situacijama bili dosta neprimjereni...drži nam se, uz tebe smo

  33. #633

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    dobro dosla kod nas......jesi i ti u CITA ? ili si kbc .....sretno

    crvenkapice, ja sam ti u CITO kod Poljaka...stvarno su predivni. nešto me jajnik lijevi boli kao da će puknuti pa me to kopka,inače sam dosta mirnija nego prvi put. nada je tu pa ćemo vidjeti. vidim da je tebi u 11 mj. držim fige i vjerujem da ćemo svi jednog dana čuti plač naših beba...

  34. #634
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Adikice , što god napisala, što god rekla....

  35. #635

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Cure moje od srca Vam hvala svima volim Vas sve tako ste mi prirasle srcu , a pogotovo u ovom teškom trenutku da samo značite koliko mi znači Vaša potpora sve vas Volim.
    Dosta sam utjehe dobila ovih dana ali vaša utjeha me u srce pogađa jer znam da je od srca od osoba koje prolaze sve boli ,tuge a i sreću bome kojoj se samo mi ovdje znamo radovati jer znamo kako smo došli do naše djece.
    Gargamelica ,Žanet ništa se ne sekirati ovo što se meni desilo je slučajnost i nismo svi isti tako da vi slobodno možete uživati u svojoj trudnoći .
    Sve ostale cure volim vas

  36. #636
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    adikice saljem veliki

    mijumiju
    SRETNO

  37. #637

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme adikice tužna sam do neba drži se!!!!!

  38. #638
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Adikice, tuzna sam skupa s tobom, ovakve stvari kad procitam....prestrasno.

  39. #639
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Molim cure ako itko zna nekakav apartman za iznajmiti u blizini CITA, da mi javi na pp, bila bih jako zahvalna. Idemo na postupak sredinom 11. mjeseca, a ne putuje mi se svaki dan Zadar-Split, mozda bi bilo povoljnije da ostanem u Splitu do aspiracije. S obzirom da imam dosta staza u MPO, ali po Petrovoj i po VV, vidim da se postupci uveliko razlikuju. Malo sam se uplasila tog pij, pij, za transfer, jer to prvi put cujem. Nitko mi nikad nije spomenuo da popijem vode prije transfera, jedino da ne trebam doci na taste..........
    Ima li koja cura iz Zadra u postupku u 11.mjesecu, moza mi se isto javiti pp..
    Hvala, i zelim srecu i uspjesne postupke svima!

  40. #640

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj anabanana prvotno napisa Vidi poruku
    Molim cure ako itko zna nekakav apartman za iznajmiti u blizini CITA, da mi javi na pp, bila bih jako zahvalna. Idemo na postupak sredinom 11. mjeseca, a ne putuje mi se svaki dan Zadar-Split, mozda bi bilo povoljnije da ostanem u Splitu do aspiracije. S obzirom da imam dosta staza u MPO, ali po Petrovoj i po VV, vidim da se postupci uveliko razlikuju. Malo sam se uplasila tog pij, pij, za transfer, jer to prvi put cujem. Nitko mi nikad nije spomenuo da popijem vode prije transfera, jedino da ne trebam doci na taste..........
    Ima li koja cura iz Zadra u postupku u 11.mjesecu, moza mi se isto javiti pp..
    Hvala, i zelim srecu i uspjesne postupke svima!

    anabanana, ja sam sad bila u splitu u -apartmani M- na Znjanu tel.: + 385 21/455-058 nama je se jako svidjelo u njima imas sve sto je potrebno ovi mali apartmani gdje smo mi bili cijena je bila 210 kn noc. To ti je od Cita minutu sa autom odmah je blizu.

  41. #641
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj Adikica prvotno napisa Vidi poruku
    tuga je obuzelea moje srce moju dušu raspadam se u komadiće pokšavam pokupiti djelove tijela ali boli jako boli samo da vam javim MOJE BEBE NEMA VIŠE U MENI ,srce moje bebe nije prokucalo
    Ponekad se zaista pitam zašto. Zašto nam Bog da sreću, samo na trenutak, da je osjetimo, da zadrhtimo cijelim tijelom... I onda nam je uzme... Bez pitanja i bez najave, u trenu! I sruši nam cijeli svijet...

    Bi li bilo lakše da je odmah bio minus? Da je beta bila negativna?
    Plakala bi danima, i onda se mjesecima pitala zašto nije uspjelo i možeš li ikada zatrudnjeti.
    Sada znaš da možeš.
    Sedam tjedana mala mrvica je rasla u tebi, implantirala se. Sedam tjedana si bila mama.
    Možda nikad nećemo saznati zašto vam je okrutna ruka sudbine oduzela to malo čudo... Ali jedno je sigurno - ona je postojala, i to nitko ne može izbrisati, kao ni osjećaje sreće i ponosa koje si doživjela ovih dana.

    Tako bi te rado sad zagrlila, mogu zamisliti kako se osjećaš. Ja sam se rasplakala jučer kad sam vidjela tvoj post, tako me nešto stislo oko srca, nisam mogla napisati ni riječi...

    Možda će s vremenom bol polako popuštati, iako nikad neće nestati. Bitno je da znaš da ti za to nisi kriva, kriva je majka priroda. Dogodilo se. Nadam se da ćeš polako skupiti snage za dalje, i da će ti tvoja mrvica dati ono što ni jedan doktor ne može - NADU da će se čudo dogoditi opet, NADU da ti to možeš... i da ćeš uskoro opet biti mama - ne samo sedam tjedana, nego zauvijek.

    Jako, jako mi je žao!



  42. #642

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme Denny

  43. #643

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Adikice, nemam riječi da te utješim...Volila bih ti nekako posudit svu svoju snagu sada da nekako prođeš kroz tu bol i nastaviš dalje....Grlim te...

  44. #644

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj anabanana prvotno napisa Vidi poruku
    Molim cure ako itko zna nekakav apartman za iznajmiti u blizini CITA, da mi javi na pp, bila bih jako zahvalna. Idemo na postupak sredinom 11. mjeseca, a ne putuje mi se svaki dan Zadar-Split, mozda bi bilo povoljnije da ostanem u Splitu do aspiracije. S obzirom da imam dosta staza u MPO, ali po Petrovoj i po VV, vidim da se postupci uveliko razlikuju. Malo sam se uplasila tog pij, pij, za transfer, jer to prvi put cujem. Nitko mi nikad nije spomenuo da popijem vode prije transfera, jedino da ne trebam doci na taste..........
    Ima li koja cura iz Zadra u postupku u 11.mjesecu, moza mi se isto javiti pp..
    Hvala, i zelim srecu i uspjesne postupke svima!
    Ja volim primiti sve MPO-vke kod sebe doma, al ću u to vrijeme biti u Zagrebu u postupku. Ako kojim slučajem ne budem išla u Zg kod mene ste dobrodošli, nisam blizu CITO-a al imam auto) Javim ti se!!!

  45. #645
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    kinki stara ti si extra!!!!

  46. #646
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    kinki, dakle.........sta jos ima takvih ljudi??????????? Puno ti hvala, samo to sto si se i ponudila mi govori sve o tebi. Bilo bi to super, ako i ne bilo bi super samo da se upoznamo, vidim da i ti imas MPO staza. Ja sam u prosla 7 ET u Zagrebu,sto prirodnih, sto stimuliranih, 8. je bio BINGO. Trebam dobit vjesticu oko 12.11., pa peti dan na folikolumetriju. Onda ne znam kako ce ici dalje, hoce li biti i injekcija uz femaru, i jel moram svaki dan na UZV? U svakom slucaju, stvarno si super, i puno ti hvala na ponudi !!!! Cut cemo se !

  47. #647
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    evo, nasla smjestaj, apartmani M...poslala upit i dobila odgovor. Kinki, hvala ti od sveg srca i zelim ti uspjeh u Zagrebu, da se vratis doma sa jednim malim purgerom u trbuhu !!!!!

  48. #648

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    34

    Početno

    anabanana,lijepo je dole.joj ma meni je Split i onako prelijep.drzim fige...

  49. #649
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Adikice draga, strašno mi je žao ..... drži se, mislim na tebe

  50. #650
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage moje, ovih sam dana u gužvi, pa i ne pišem tako često,

    kupili smo novi stan pa neprestano kalkuliram, računam, iscrtavam, manji je od dosadašnjeg pa treba sve stvari smjestiti,
    Adikice nadam se da si malo bolje, mislim na tebe,
    Pinky draga sretno, neka ovo bue „postupak u sridu“, a od 2.dc. barem tri više folikulića nego obično,
    Možete me smatrati ludom, ali već sam se počela pripremati za neuspjeh, nekoliko neprospavanih noći, po koja suza, i saznanje da ne uspijevaju svi sa blasticama, aktivirala sam svoje "podzemne kanale" u razmjeni valuta za slijedeći postupak, sklopila krila, napolju je ipak kiša.
    Danas me zvao doc.P, poznavajući me mislio je da sam već radila test,
    malo je trebalo da kažem kako sam već sklopila krila jer je napolju kiša (čitaj nemam simptoma), ali sam za sve okrivila korogon ili kako li se već ta injekcija zove, i kako je zbog njega još rano, te smo se složili da test mogu raditi u četvrtak.
    Nisam mu rekla da već razmjenjujem kune za slijedeći postupak, čovjek bi mogao pomisliti da sam malo…, ali sam priznala da ima dana kad mislim kako je najpametnije ne raditi test.
    Znam da to zvuči kukavički, ah što bi sad rekli svi ti ljudi koji me smatraju iznimno hrabrom kada sebi dajem injekcije u stomak,
    ugodni snovi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •