Stranica 11 od 54 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2653

Tema: MPO trudnoća nakon svega...kako se osjećamo...

  1. #501
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    da vam se i ja pridružim sa svojim čarolijama.....
    otkrila sam da me čaša coca-cole spašava kod mučnina, pijuckam je u malim gutljajima kad osjetim da najgore dolazi, izpodrigujem se, kažem 5000 puta bljak......i preživim, ništa drugo ne pomaže za sada......
    znam da coca-cola nije zdrava ali
    i da..... s krekerima i na WC, postali su mi najbolji prijatelji

  2. #502
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Za colu potpisujem!! Ja je nikada nisam pila, ali sada, u najgorim situacijama, ma spas!!

  3. #503
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Ja sam u 16. tjednu i povraćanje polako prestaje, ali od 9.tt do 14.tt to je bila noćna mora - dnevno i po pet puta, a mučnine neprestano...čak sam povratila kad sam ušla u kupaonicu nakon što se MM istuširao...ta njegova Felce Azzurra tuš kupka mi je toliko digla želudac da se nisam mogla suzdržati, povraćala sam i od mirisa hrane u stubištu, ma povraćala sam i odmah ujutro čim bih se probudila.... ma grozno. Meni ništa nije pomoglo, ni krekeri, ni štapići, ni cola, ni mali obroci....jednostavno sam morala čekati da to prođe. Sad je malo bolje, ali još uvijek tu i tamo povratim. Najgori mi je osjećaj kad sam gladna, a ne mogu jesti, većina hrane mi ne paše.
    Što se tiče trbuha, meni je trbuh poprilično narastao, a kilaža mi je skoro ista. Prije trudnoće sam bila na 59, a sad sam na 60.

    Meni su sad najveći problem užasne glavobolje, a to je vjerojatno od niskog tlaka. E, da, i smrdim ko svinja....nikad se u životu nisam toliko znojila i ispuštala toliko smrada ispod pazuha...

    Ima toga još, ali zasada toliko.

  4. #504
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    O Bože...kile..

    Ja sam nakon transfera skužila da se nešto događa sa organizmom.
    I kad sam konačno stala na vagu kod doktora-prvi puta,negdje sa 11.tj. skoro sam pala u nesvjest!
    Bila sam u šoku
    Dobila sam od transfera do tog tjedna cca 20 kila.
    Najgore od svega je što se ja ne prejedam,što ne jedem slatko,mrvicu više jedem nego inače,ali i to nije stalno..nekad jedem čak puno manje nego prije.
    Da sam se barem pošteno izguštirala u hrani,hm..ne bi mi bilo žao
    A što je najbolje,oni koji su me vidjeli,ne mogu vjerovat da imam toliko kila!!

    Dakle cure..ja sam vam opasna konkurencija u klasi omanjo-većih kitova!
    Nije da te plašim, ali da li te dr poslao malo šećer provjerit?

  5. #505
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    I meni je cola pomagala kod mučnina. Sad je prošlo, jutros pred kompom pijem kavu, više nije fuj .

    Cure čemu služi euthyrox?

  6. #506
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    euthyrox ti je lijek za reguliranje rada štitnjače

  7. #507
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja sam pred porod imala točno 101 kg, užas... ali s obzirom na višak plodne vode i preeklampsiju koju sam dobila doslovce zadnji mjesec trudnoće, nije ni čudo što sam tako izgledala.
    sad sam opet na svojih 78 kg.

  8. #508
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    ja nemam bas puno toga pametnog za napisat al da vam se ipak javim. trbuscic imam koji je dosta mali a jos su 2 bebe od kojih je jedna svaki put na uzv za tjedan dana veca nego brojimo.bojim se da to samo odjednom ne bukne pa se mazem mazem mazem...
    mucnine sam imala negdje oko 7 tt i kad je to proslo skoro nista,sve papam i sve mi je fino a na prosloj kontroli sam bila obila 1 kg,vidjet cemo iduci put.
    najvise me muci sto mi se jako zna zamantat,npr pod tusem,kad se naglo dignem.
    i bas znam biti jako zedna,prosli put kad sam piskila u casu kod dr rekli su mi da sam dehidrirana!!

  9. #509
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    i da danas sam 15+4,ima nas dosta koji smo tu negdje

  10. #510
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Hej curke,nije me dugo bilo ali vas redovito čitam!
    Mi smo prevalile pola puta (danas smo 22+2)
    Uglavnom ni ne znam da sam trudna,da trbuh nije iz dana u dan veći mislila bih da sam samo sanjala pozitivnu betu i uzv svaka 4 tjedna

    Baš mi ježao što neke od vas nuče mučnine i glavobolja

    Ja niti jednom nisam imala mučnine,povraćanje,glavobolje i sl. tegobe.
    Trenutno smo na +5kg i idem u petak vaditi OGTT (to valjda sve trudnice idu).

    Jako me veseli što me popuštaju crne misli manje sam opterećena time kako će trudnoća završiti. Što se više približavamo terminu i što smo veće to mi je lakše (mislim psihički,fizički suprotno ).

    Eto,mala utjeha od mene!

  11. #511
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Maco krasno te citati!

  12. #512
    aneri avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    205

    Početno

    Ja sam danas 17+3, a mučnine gotovo da nisam imala. Mene od početka muči zatvor, a sad sve češće žgaravica u kombinaciji s glavoboljom. Udebljala sam se 5kg, a trbuh se vidi, jedino kad je zatvor na vrhuncu onda je duplo veći, ali me koža jako svrbi i baš osjećam kako se rasteže.
    Nadam se da će se to malo regulirati kad prestanem s hormonima, do 16.-tog tt sam bila na Utrogestanu, a sad valjda do 20.-tog tt na Duphastonu.

  13. #513
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    ajme mene isto koza svrbi i to jakooooooooooooooo i to ne samo na trbuhu nego svuda!!!
    zatvor nemam za sada i jos sam zaboravila spomenut cicke koje nisu niti malo narasle,nosim sve grudnjake od prije,jedino su osjetljive i nekako zategnute!
    Posljednje uređivanje od ivanova : 08.03.2011. at 11:16

  14. #514
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    mažite se, mažite, pogotovo vi duplice!

    mi smo vidjeli naše burekiće u petak. srolani su ko dva burekića lol
    jedna bebica je skroz nisko, zgrčena, a druga je malo komodnija. nisu više skroz na kat, sad su ko neki 66 malo ukošeni, jedna glavica drugoj bebi na stomaku, glavice dolje, nogice gore. posteljica jedna sprijeda, jedna straga. ja zatvorena, cerviks 4.5 cm.
    bebice su napredne, velike, u gornjoj granici "gabarita" za našu dob.
    dobili smo još mjesec šetuckanja jer nam je nalaz dobar, nadam se da će tako i ostati.
    veliki cmok od nas troje

  15. #515
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ajme pinky

  16. #516
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Pinkušo!!!!!
    Puse burekima šalju moje štrudlice!!!!

  17. #517
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Pinky predivno
    Dva burekića

  18. #518
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Danas sam gledala svoju bebicu na uzv-stiže nam sin!! Zlato mamino!!
    Što je najvažnije, sve je uredno i polako guramo dalje!! Danas 15+5
    Posljednje uređivanje od zedra : 09.03.2011. at 14:44

  19. #519
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    a joj blago ti seeeee što znaš spol.
    mi smo 3 tjedna više od tebe a još ni s od spola.
    a valjda slijedeći put... iako za mog donjeg burekića dr kaže da će vjerojatno biti iznenađenje na porodu, jadničak je tako zgrčen u fetalnom položaju, plus je na svim tim crijevima, mjehuru...teško ga je vidjeti.
    ja stalno pričam o BEBAĆIMA, u muškom rodu, pa ljudi i misle da su 2 muškića, a ja pojma nemam šta su...

  20. #520
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Ja sam u ponedjeljak bila na uzv i kaže doc da nosim dečka
    Al najbolje mi je kad mi je dao sličicu sa uzv gdje je sa strelicom označio pišu-da ne bi bilo zabune!!

  21. #521
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u ponedjeljak bila na uzv i kaže doc da nosim dečka
    Al najbolje mi je kad mi je dao sličicu sa uzv gdje je sa strelicom označio pišu-da ne bi bilo zabune!!
    Tako je i meni isto oznacio strelicom!
    Pinky, moj se malecki posjeo i raširio nogice...pišo je prvi uletio u kadar!!I tako frajer sjedi i mljacka cijelo vrijeme pregleda!

  22. #522
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Pinky da te utješim ja sam u 18. tjednu i ne znam spol. U prvoj trudnoći sam saznala tek oko 30-tog tjedna.

  23. #523
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    prvorotkinje, kad ste osjetile micanje bebe? ja još nisam dobila pravi kick a u 18 tt sam...

  24. #524
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ksena ni ja ništa... jedna mi je posteljica sprijeda, druga straga.

  25. #525
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Moja šogorica je trudna koji tjedan više od mene i osjetila je bebu u 18 tjednu, prva trudnoća također. ALi, ona je mršava.. Ja ocekujem ne prije 22 tjedna jer imam izolaciju da mi bebolinu nije zima!!

  26. #526
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    U 18 tt mi se učinilo "nešto" ali ni dan danas nisam sigurna šta, a u 20. tt sam dobila prvi nježni šut

  27. #527

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    i ja sam prva trudnoća i osjetila sam točno s 16 tj.(mislila sam nije to to) kad repriza tokom dana nekoliko puta! sad smo 20 tj.i ne prestaje igrat nogač po cjeli dan! čak me u 5 ujutro nekad diže jer to ona može! uh a šta će tek bit kasnije.kak se kaže " pamti pa vrati" :D

  28. #528
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ja sam osjetila prvi put (da sam baš bila sigurna da je beba) u 20.tt

    Sad na 22+4 osjećam svakodnevno po više puta i baš mi je to nevjerojatan osjećaj

    Pretpostavljam da mi za mjesec,dva više ne će biti tako ugodno i super kad me počne bubenjati po bubrezima i mjehuru

  29. #529

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    70

    Početno

    drage moje upravo se vratila s pregleda , trudna 17+4 tt , nosim dečka ... micanje još nisam osjetila . Prekrasan osjećaj !!!

  30. #530
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    prvorotkinje, kad ste osjetile micanje bebe? ja još nisam dobila pravi kick a u 18 tt sam...
    Prvo micanje svoje bebice sam osjetila sa 18 i pol tjedana i to baš onaj dan kada smo saznali i spol. Čekamo mi na hodniku za pregled i ja u stomaku osjetim isto nešto kao neki osjećaj da vam neki leptirići mašu krilima po stomaku, tako neki ugodan osjećaj. Pitam ja svog doc šta mi je to a on kaže draga moja to je tvoja beba, miga, javlja se svojoj mami.
    Ajme cure koji lijep osijećaj i dan danas kroz glavu mi prolaze početna miganja moje bebuške i uvijek bih mogla zaplakati. Vidjet ćete ubrzo prekrasno je to.
    Puno cmokića vam šaljem.

  31. #531
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    eh te leptiriće više ne znam jesam li osjetila ili umislila.
    ali jutros me je probudio udarac, pa još dva, pa pauza i još jednom. dok sam se snašla bilo je gotovo. pa opet ne znam jesam li umislila.

    i ja sam se prehladila. damn. taman kad sam pomislila da sam prošla bez prehlade... nadam se da me fibra neće uhvatiti

  32. #532
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    i ja curim i sva sam nekako ko bolesna, nikad mi imunitet nije bio gori... nadam se da je prolazno...

  33. #533
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    prvorotkinje, kad ste osjetile micanje bebe? ja još nisam dobila pravi kick a u 18 tt sam...
    Ja sam Sunčicu (prva trudnoća) osjetila sa 17 tjedana. Ovo mi je druga trudnoća, isti taj tjedan,a li još ne osjećam micanje.

  34. #534
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    joooj kako vas je ljepo čitati curke
    ja brojim 11+2, jučer bila na pregledu sva u šoku i strepnji, kad ono GUŠTER
    kaže meni gin jel vidite glavu? pa evo srce? a evo i nogice i ruke?
    a?? gdje?
    pa meni to liči na pravog pravcatog guštera! tako sam ga i MM predstavila
    mučnine su mi skoro pa prestale! sad mi ni to ne valja! pa prerano je zar ne?

  35. #535
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Super vas je čitati..
    Mi danas imamo 15 tjedana. Na UZV-u smo bili prije tjedan dana.
    Bebica drži ruku iza glave. I u toj pozi je slikan/a. Kao da se izležava na kauču ili suncu..
    Malo sam bila u strahu jer me zadnjih par dana od kada ne koristim utrogestan bolila glava. I danas, da prekinem mućenje, odem vaditi krv kad ono progesteron na gornjoj granici..
    Sad sam opet mirna neko vrime dok ne nađem nešto novo oko čega bi mogla histerizirati..
    Posljednje uređivanje od TwistedQ : 10.03.2011. at 17:39

  36. #536
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    twisted, glavobolje su normalne u tim tjednima

    poćiri ovdje šta se sve događa sa tobom i sa bebicom u kojem tjednu

    http://www.net.hr/bebe/page/2010/03/02/0337006.html

  37. #537
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Evo i mene nakon 10 dana NAPOOOOKOOON sam oživjela malo. Danas ulazim u 9.tt!! Mučnine "samo" od 4 popodne pa dok ne odem spavati, a to je oko 23 sata radi utrogestana. Napokon mogu ujutro doručkovati normalno, pa za 2 sata voće, pa opet oko podne nešto konkretnije pa ručak pa mučenje, grčevi, podrigivanje, stomak ko da sam pred porod. Ali nema veze, bar ne povračam i bar se ujutro naklopam pa kud puklo!

    Drugi uzv 7.3. je ipak pokazao da se i druga beba "ulovila", ali se prestala razvijati tako da se vidjela gest.od 2,78cm i unutra moje malo zlato od čak 1 cm!!!! Do nje moje nesuđeno tj., gest.vrečica od 0,5 cm. Nekako tužno to izgleda, ali nema veze, samo nek mi se ova mala ribica lijepo razvija i ja sam najsretnija žena na svijetu!!
    I ja sam primjetila da kad mi je muka moram nešto pojesti jer mi želudac "nesmije vrtiti u prazno", ali nemam više ideje šta bi jela! Jedem i po 8 puta na dan, sve mali obroci i nemogu više izmisliti ništa novo!

    Pinky evo i u mom frigu svaki put kad ga otvorim nađem se oči u oči s pastom od umeboshi šljivama i pitam se šta mi je to trebalo! Nešto odvratnije nisam probala, ali bar da mi je djelovalo, nego ništa. Ista stvar sa čajem od đumbira. Nula bodova.

  38. #538
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    uf umeboshi, to samo kinki voli. i ja ništa ogavnije nisam stavila u usta.
    a jesi li probala sa rennie? ona cuckalica protiv žgaravice (mogu i trudnice), mene je spašavala

  39. #539
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Navodno ako je posteljica sprijeda nesto manje se beba osjeti.Meni je sprijeda i osjatila sam ju s 22 tt. Sad ju jako osjetim kao da je ribica u bazenu. Jedino sto mi je sad neugodno valjda beba pritisne neki zivac u preponi i to me onako jako zaboli al na sekundu samo dok stojim. 25.3 idem na uzv da vidim moju najvecu ljubav u kojem je polozaju

  40. #540
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    meni je jedna posteljica sprijeda, jedna straga i ništa od kuckanja za sada...

  41. #541

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    evo i mene...danas sam 5+5...borim se sa sto strahova ali nadam se da ću uskoro čuti jedno lijepo kuckavo srce

    doc jučer rekao da sve izgleda kako bi trebalo a kada je tako u mojim tjednima da u pravilu sve bude ok... pa si to stalno ponavljam

    kako ste vi to zdurale, mislim znam da me d sada pa nadalje čeka samo čekanje..ali svejedno

    i da li je npr sa 6+2 prerano za očekivati srce?

  42. #542
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Nije nije prerano ja sam čula srčeko sa 6+1.

  43. #543
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Mada draga nemoj se bedirati ako ga tada ne čuješ u nekih se čuje par dana i kasnije.

  44. #544

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj rozalija prvotno napisa Vidi poruku
    Mada draga nemoj se bedirati ako ga tada ne čuješ u nekih se čuje par dana i kasnije.
    ma znam, trebala bi ići na pregled sa 6+4 ali ako doca ne bude moža završim i koji dan prije... nadam se da bude kuckalo da ne moram štrikati od nervoze

  45. #545
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Jesen, razumijem tvoj strah jer se i ja osijećam tako. Imam dogovoren ultrazvuk sa 6 tjedana, nadam se da ćemo čuti srce! No, mene muči još nešto. Obzirom da sam prije ovog postupka dugo vodila borbu s Ureaplasmom, bojim se da se nije vratila. Stoga bih osim ultrazvuka napravila i briseve. Je li prerano dirati dolje?

  46. #546

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj Jesen82 prvotno napisa Vidi poruku
    ma znam, trebala bi ići na pregled sa 6+4 ali ako doca ne bude moža završim i koji dan prije... nadam se da bude kuckalo da ne moram štrikati od nervoze
    Jesen, mene su naručili na 6+3 za srce, sestra je računala po nekom njihovom pomičnom kalendaru i rekla mi da tad dođem.ja se nadam da ću ga tad čuti!

  47. #547

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    uf umeboshi, to samo kinki voli. i ja ništa ogavnije nisam stavila u usta.
    a jesi li probala sa rennie? ona cuckalica protiv žgaravice (mogu i trudnice), mene je spašavala
    Haha, ma i meni su ogavne al brate mili progutan je za sekund i odma mi prođe mučnina

  48. #548

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj delfin prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen, razumijem tvoj strah jer se i ja osijećam tako. Imam dogovoren ultrazvuk sa 6 tjedana, nadam se da ćemo čuti srce! No, mene muči još nešto. Obzirom da sam prije ovog postupka dugo vodila borbu s Ureaplasmom, bojim se da se nije vratila. Stoga bih osim ultrazvuka napravila i briseve. Je li prerano dirati dolje?
    najbolje da pitaš svojeg doca što i kako je najpametnije...

    Citiraj sign prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen, mene su naručili na 6+3 za srce, sestra je računala po nekom njihovom pomičnom kalendaru i rekla mi da tad dođem.ja se nadam da ću ga tad čuti!
    za srčeka

  49. #549
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj delfin prvotno napisa Vidi poruku
    Jesen, razumijem tvoj strah jer se i ja osijećam tako. Imam dogovoren ultrazvuk sa 6 tjedana, nadam se da ćemo čuti srce! No, mene muči još nešto. Obzirom da sam prije ovog postupka dugo vodila borbu s Ureaplasmom, bojim se da se nije vratila. Stoga bih osim ultrazvuka napravila i briseve. Je li prerano dirati dolje?
    moje skromno misljenje je da ti nista ne moze biti od uzimanja brisa!
    ja sam par dana nakon transfera zavrsila u bolnici zbog hs i dva puta su mi radili punkciju vode(kroz gospođu) i to ti je trajalo po sat vremena bockanja i svega...ako to nije naskodilo bebicama ne moze ni bris!
    i ja sam prije imala ureaplasmu ali nisam ponavljala bris godinu dana(tada je bio ok)
    Posljednje uređivanje od ivanova : 16.03.2011. at 16:42

  50. #550
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    ivanova, hvala ti na odgovoru. Ako se moja ginekologinja složi, napravit ću bris. I ja sam za i mislim da ne bi trebalo škoditi trudnoći. Uostalom, ako se Ureaplasma vratila, bolje ju je što prije liječiti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •