Stranica 559 od 559 PrviPrvi ... 59459509549557558559
Pokazuje rezultate 27,901 do 27,907 od 27907

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

Jutro! Ja danas 23tt. Izbjegla sam nekako muževu boleštinu (kurio preko 39, malaksalost itd)... doduše, zalegla sam na jedan dan s temperaturom i izvukla se samo s jednim Lupocetom.

Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

Eci, jel danas fet eho?

Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

Joj Bože, mono?!?!

Datum pristupanja
    Jan 2015

Početno

Ja sam u 21tj.mucnine su nestale trbu je sad vidljiv. Apetit normalno do sad sam dobila 4,5kg

Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Feb 2015

Početno

Ja sam najgora izgleda, 29 tj i 15kg , a ne mogu puno jest jer se brzo zasitim pa pomalo zobam, izgleda da nije dobro rješenje :/
    Cure ste vi bile već u plusu da tako malo dobijete ili? Recite da jeste Hahahahahah

Od simptoma jaka žgaravica ma sto god pojela i pritisak na mjehur, doslovno sam svakih 15 min na wc-u.
    I locem vode puno, jako puno, ledeno hladne
    Al ok, ja još i dojim pa i nije čudno..

Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017

Početno

Munkica-meni svi simptomi nestali oko 13-14 tt , mi smo u subotu 26tt ,užasno mi vrijeme sporo ide ,
    dominikslatki-dobila sam oko 10kg,ušla s viškom , za kile stalno slušam od svog ginića,ali bebice lijepo prate jedna drugu ,ne zaostaju u kilaži i sukladno su sa tjednima,to mi je najbitnije,kasnije se budemo s kilama zabavljale....ajme voda,ja nemam djecu ne dojim,ali osjećam se kao deva,nikad dosta,i istina samo hladna mi paše,mislim da to nije uopće loše toliko vode piti,jedino je problem svako malo na wc . Za sad me zaobišla viroza i prehlada,nadam se da jedno vrijeme bude i dalje...

Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016

Početno

Uvijek pijem samo extra ledeno Vodu i pivu. Otkrila sam neku novu pivu s 0,0% alkohola pa sad uživam. I ima skroz dobar okus. Sreća što živim u zemlji pive
    Inače sam čajoman, ali ne usudim se piti ih previše. Jedan crni bergamot ujutro i eventualno neki bez kofeina, ali budući da ne mogu naći doslijedne informacije koji su čajevi sigurni (npr. menta zna biti i na popisu sigurnih i štetnih, a i sve moje mješavine uvijek imaju neki sastojak koji se ne preporučuje, tipa lavanda i kadulja), držim se pivkana

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •