Stranica 524 od 524 PrviPrvi ... 24424474514522523524
Pokazuje rezultate 26,151 do 26,165 od 26165

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Početno

Ovan, pijes li magnezij?

Datum pristupanja
    May 2011

Početno

Optimist, trenutno pijem Andol 75 (po preporuci doktorice) te prenatal. Mislila sam u ponedjeljak vadit krv radi zeljeza i na pregledu pitat doktora za magnezij.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Ja magnezij pijem i bez preporuke. Ne može štetiti, a pomaže mi probavi

Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017

Početno

Ja sam sutra 12 tjedana, još tjedana dana stavljam 3x2 , i onda još dva tjedna 3x1 . I meni ih je već dosta .
    Čekam samo ova vrućina popusti,muči me tlak užasno,čim malo zahladi sam kao nova ali sad mi je preteško,mučno,pospano i nesigurno.
    U zadnje vrijeme me neki suhi kašalj muči,ne boli me grlo,ali opet kod kašljanja se dosta naprežem pa me boli trbuh.
    Mazuckate se s čime protiv strija? Ima tko kakve preporuke?

željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012

Početno

Evo mene s pregleda,beba je za tjedan dana veca do sljedećeg puta moram ponovit krvnu sliku i ogtt napravit,vec mi sad muka od onog napitka!
    Posteljica i dalje nisko ostale mjere sve kako treba.

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene s pregleda,beba je za tjedan dana veca do sljedećeg puta moram ponovit krvnu sliku i ogtt napravit,vec mi sad muka od onog napitka!
    Posteljica i dalje nisko ostale mjere sve kako treba.
    Joj i meni je muka od same pomisao na napitak. Planiram možda ubsrijedu ići to obaviti. Nadam se da mi neće biti previše zlo.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Meni je veći problem bio što je mislim 3dl toga, a ne što je slatko. Ne mogu piti tako puno odjednom. Po okusu i posljedicama mi sve bilo ok

željkice, jel ti što rekao za mirovanje zbog posteljice ili?

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Ja se mažem od samog početka trudnoce. Nastojim dva puta dnevno se mazati, Koristim ulje iz dm-a biobaza, onda bademovo ulje olival i tammy butter sam isto jednu kutiju već potrošila. Hahahhaha
    Za sad se ništa ne primjeti frendica se isto tako mazala i nije dobila ni jednu striju, i naravno treba piti puno vode. Ja nastojim popit 2/3 litre dnevno.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

A to ovisi i o kozi. Ja sam se u prvoj mazala rijetko, i to biobazom. I nisam dobila niti jednu striju

Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017

Početno

Puno hvala JUHU , planirala sam i njihovu zubnu pastu uzeti jer ju hvale.Onda ću i kremu probati.
    S vodom mi uopće nije problem,stalno sam žedna i uopće se ne moram tjerati da ju pijem . Popijem sigurno više od
    litre dnevno i u noći me žeđ budi .

željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012

Početno

Vrci,nije,nek me to ne brine da on to mora pratit,nek uzivam i kupam se.

Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Početno

Citiraj Ovan prvotno napisa Vidi poruku
    Optimist, trenutno pijem Andol 75 (po preporuci doktorice) te prenatal. Mislila sam u ponedjeljak vadit krv radi zeljeza i na pregledu pitat doktora za magnezij.
    Slobodno pij magnezij, grcevi su ti jedan od sigurnih pokazatelja da ti ga fali.

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Cure neznam gdje pitati pa pitam ovdje.
    Dali se može bilo gdje ići na trudnički tečaj ili se mora ići u bolnicu u kojoj planirate roditi? Moj muž bi išao samnom jer želi biti na porodu pa me zanima dali Naprimjer u bolnicama priznaju potvrde ako je tečaj odrađen u domu zdravlja! Hvala

Datum pristupanja
    Feb 2015

Početno

ovisi o bolnici, pa najbolje pitati u samoj bolnici. Neki ne traze nista , neki priznaju sve, neki samo svoje tecajeve.... nema nekog pravila.

MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009

Početno

Pozdrav svima, ne prijavljujem se (nažalost) za sada, samo molim za mišljenja oko bete. Menstruaciju sam trebala dobiti u subotu 12.8. međutim i puno prije sam prepoznala sve simptome trudnoće, 6ta mi je po redu no imamo jedno dijete od 7 i pol godina. Dakle 4 rana spontana, dijagnoza trombofilija (faktor V Leiden, MTHFR C677T i Pai). Imam 33 godine.
    Vadila sam prvu betu u srijedu 9.8., bila je 74,5. Zatim u petak kad je bila 211 (super). Zatim opet u pon kad je bila 665(isto super!). No nisam imala mira pa sam vadila i danas, i iznosi 1800. Raste ali sporo, očekivala sam da će se učetverostručiti od pon i iznositi bar 2600...
    Molim mišljenja, iskustva (utjehu...).

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •