Stranica 22 od 581 PrviPrvi ... 1220212223243272122522 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #1051
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    o da, jedan jedini komad, s tim da moje devojče ima već sad oko 3800, a ako odemo u sljedeći tjedan bome možemo očekivati i 4000g...nadam se da je dok.pogriješio u procjeni...a ja sam se bojala da je premala i imala iste paranoje kao i cure tu, pozorno pratila UZV mjere, uspoređivala...evo mi ga na sad! mislim da će sljedeća tema biti forumska burza i prodajem nove,nenošene stvari za curice

  2. #1052
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Meni danas od jutra curi nešto čudno, žučkasta želatina, stojim i točno osjetim kak će mi izletit i onda jurim na wc da obrišem.. kaj je to

  3. #1053
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Jao sve smo u raspadu sistema Ja ujutro krenula s prvim pokušajima masaže međice i oko podneva odoh piškiti i obrišem malo krvi...od kud to?! Nadam se da nije iznutra nago od masaže...čovječe, znala sam da mi je sve osjetljivo dolje, ali baš da pipnem i napravim glupost Ali naravno da bi radije da je samo to uzrok

  4. #1054
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Meni danas od jutra curi nešto čudno, žučkasta želatina, stojim i točno osjetim kak će mi izletit i onda jurim na wc da obrišem.. kaj je to
    pa kaj nisi rekla da imaš infekciju? možda nešto vezano uz to?

    Muma, nejdi tam dolje Možda ti je samo međica pukla,meni je jako osjetljiva od kad sam trudna, punke na malo tvrđu stolicu?

  5. #1055
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    nanimira od kad mi ju je dr u bolnici na pregledu raskrvarila, staaaalno mi je dolje sve osjetljivo, pa malo svrbi, pa malo bolucka, pa malo crveno...baš ono, jako osjetljivo. A sa stolicom baš i nemam "tvrđih" problema jer mene heferol otvara . Ali mrvicu grublji papir i opet vidim crvenkasto...da. A sad se pitam čemu muža tjeram već 2 tjedna da to kupi ako ću morati odustati od toga Za sad ne vidim više krvi...pa da je iz unutra, valjda bi izlazilo, ne?
    Apsu kakvo je stanje?

  6. #1056
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Joj Muma, pusti sad tu medjicu! Eto ga na, sad si raskrvarila. Neka zacjeli, pa ces probati nakon nekog vremena. Od svih problema, pucanje medjice ili epi na porodu je najmanji

    Apsu, jel' i dalje curi?

  7. #1057
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Curim i dalje da bas mi je cudan filing, ak je infekcija , onda je stvarno uzasna ..

  8. #1058
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    A jel ima miris? Kad ides doktoru za tu infekciju?

  9. #1059
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ma nema miris nikakav, samo me sad počeo svrbit jer sam cijeli dan nekak vlažna valjda.. A doktoru sam bila već 2 puta za infekciju, taman opet završila s vaginaletama a lyctinogen nisam ni prestala piti.. i onda ovo, a ovo nije slično toj infekciji zbog koje sam išla i dobila terapiju.. tako da sam skroz zbunjena, imam pregled za 10 dana..

  10. #1060
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Vidim da nam je svima dan... ja se rasplakala jer je mm bio malo sa mnom, dug mi bio dan i sporo mi ide vrijeme na mirovanju

  11. #1061
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nije mi bilo nekoliko dana (lijep je bio put!) i došla sam se naviriti jel nanimira još u komadu. Čitam i nadam se da će sutra biti bolji dan od današnjeg. Apsu, jel iscurilo? Jel možeš sutra zvati doktora i pitati?
    Muma, tebi pak želim da se međica što prije oporavi, a ti da ne prčkaš po njoj jer je očigledno jako osjetljiva.

    Ja sam počela osjećati nešto poput jačeg titraja, kao neka žičica koja zasvrdla nakratko. Kada to osjetim, uvijek je dolje nisko, skoro tik iznad pubične kosti. Ne mogu skužiti je li to isto ona, pa je osjetim na tom dijelu drugačije, ili nešto drugo.

  12. #1062
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    A zvat cu, samo ne znam sta ce mi rec da napravim, mislim prije dva dana sam zavrsila sa vaginaletama.. Sad me svrbi dolje jako , tako da je sigurno infekcija, ali je mutirala

    Moguće da si pliva dolje s nogicama ili rukicama , preslatko

  13. #1063
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam samo dvaput koristila vaginalete, ne u trudnoći, i oba puta se sjećam tog svbreža. Znaš li nešto više sada?

  14. #1064
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    apsu a da nisu to gljivice,mene jedino onda svrbi za poludit

  15. #1065
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Vrci draga moja, u većini tvojih postova se prepoznajem. Ja jučer zvala mamu da joj cvilim jer je vikend a ja sam sama popodne
    Apsu a možda je stvarno ništa...jel još to toliko grozan iscjedak kao si opisala? Ja znam da sam si bila za 10 sve dok mi nisu preventivno dali medazol u bolnici...pa je od njega svrbilo, peklo, boljelo dok je izlazio tih 8 dana. Ja pitala na viziti i to 2x, i svi su odmahnuli rukom i rekli "bit će to dobro". I sad nakon bolnice mi je onaj početni bjelkasti iscjedak dosta jači i malo vuče na žučkasto...malo svrbi dolje povremeno (ma da povremeno, svaki dan u nekom trenu), i eto jučerašnjih briga s međicom...sve je prokrvljeno, osjetljivo...a na pregledu kaže ginekologica da je sve ok
    sarasvati uživaj u svemu što nisu bolovi...a titraji, lupkanje...ma super!

  16. #1066
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Moj iscjedak isto varira od bijelog/prozirnog do žućkastog. Ali mislim da je to normalno, ne svrbi me ništa, ne pecka, nema mirisa. Pijem lactogyn i svaka 4 dana preventivno stavljam vaginalete. To imam još za neko vrijeme, kad potrošim kutiju ne trebam

    Joj Muma mene živcira što se tako rasplačem, koliko bi cura dalo sve da bude na našem mjestu. To je zbog bebača, bit će uskoro gotovo. Ali opet, u mozgu je to skroz drugačije.
    Nekako mi lakše radni dani prođu, iako je onda mm na poslu. Ne znam kakva mi je to logika Onda znam kad dođe, poslije smo skupa i dođe večer, spavanje... a vikendom mi je cijeeelo popodne isto

  17. #1067
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Muma mene živcira što se tako rasplačem, koliko bi cura dalo sve da bude na našem mjestu. To je zbog bebača, bit će uskoro gotovo. Ali opet, u mozgu je to skroz drugačije.
    Da daaaaaaaa, hormoni, suze...plačem i pita me "Kaj ti je?" "A kaj mi nije? Trudna sam" I sve si mislim kak da mu na to pitanje odgovorim...užasno mi je jer moram ležati i gledati stan u "svom sjaju", jer sam sama doma cijele dane, jer on mora sve obavljati pa kupi litru deterđenta po cijeni preko 30kn...užasno mi je jer nema vremena leći kraj mene i pogledati film, užasno mi je jer on puca po šavovima, užasno mi je jer imam hrpu vremena razmišljati da li je bebač dobro ili nije i hoće li biti sve ok, hoće li narasti "dovoljno" za moj pojam...užasno mi je jer nemam energije popeti se 15 stepenica kad idem na pregled, užasno mi je da mi on sve nosi, pa i čašu vode samo da se ne ustajem...i plačem na svako srnj.... A istovremeno sam presretna presretna preeeesretna jer sam trudna!!!

    I sad plačem na to kaj sam napisala...
    Posljednje uređivanje od Muma : 18.11.2013. at 09:48

  18. #1068
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    O da, potpisujem u potpunosti

    Jučer mene mm pita, a što bi ti radila da ti ne bude dosadno. Pa sam se još jače rasplakala jer sam rekla: ja bih pomogla mami, pospremila, otišla u neki dućan, nešto. Dosta mi neta, kompa, televizije, knjga, sobe. Baš sam rekla da se osjećam kao u zatvoru
    Al onda malac krene lupati, pa mm stavi ruku. Pa se smije i iznenadi kako je jak... i odmah mi bude lakše i drago jer znam zašto sam "u zatvoru"

    Uglavnom se raspadnem jednom tjedno

  19. #1069
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Cure veliki hug svima vama koje s nestrpljenjem čekate svoja mala sunašca. Još samo malo natečenih nogu,bolnih kukova,puno previše hormona,puno premalog mjehura.....................a tada najveća ljubav u najmanjem izdanju . Držite se,probajte ne bit tužne uostalom doći do čuda nije jednostavno kisikisi svima.

  20. #1070
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    još malo pa ti ne bude dosadno,pa kad bu beba veća u kolica i skitnja.....i ja sam neki dan ginički rekla da bi išla raditi da bum doma poludela,pa mi je rekla da kad beba dođe nikad mi više ne bude dosadno u životu

  21. #1071

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Muma, Vrci

    i sve ostale koje moraju mirovati

  22. #1072
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Hug Muma i Vrci, i tko je god na mirovanju.
    Mislim da je najteže to da si solo doma, sam sa strahovima, a nema nikog ili nikakva situacija da ti odvrate pozornost.

  23. #1073
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    solo sam doma,ali zato imam vas i nije mi dosadno a kaj se strahova tiče trudim se ne razmišljat negarivno

  24. #1074
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    cure,

  25. #1075
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Cure sve će proći kad primite svoje male ljubavi u ruke Ja sam trebala mirovati neko vrijeme i to mi zapravo nije bilo toliko strašno tada, koliko bi mi bilo sada kad imam potrebu čistit i pripremat sve za dijete.. Pa ja nekad znam sjest i plakat jer ne mogu sama pomaknuti kauč, i već mi je toliko teško hodati da se plačem jer ne mogu više normalno šetati van kuće..

    Samo da vas utješim ako se brinete da li će sve biti u redu.. Moja majka ( mlada i odgovorna ), je sa mnom bila u 30-tom tjednu otvorena 2 prsta i htjeli su je zadržati u bolnici a ona se nije dala nego je obećala da će doma mirovati.. Na kraju me prenjela tjedan dana i to sa cigaretom u ustima , a ljutim se na nju jer je njoj smiješno to kako je nosila veš po stepenicama, peglala, radila ručak, šetala vani, kakvo mirovanje kao..

  26. #1076

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Pozdrav cure!
    Nova sam pa se nadam da sam s temom na pravom mjestu.
    Ovo je moja druga trudnoća, 10tj. (prva je završila spontanim ).
    Zbog svog tog prethodnog iskustva, ne mogu vam objasniti koliki su sada moji strahovi.
    Stalno se nešto gledam i analiziram sve moguće znakove i simptome (jer ako mi jedan dan nije mučnina kakva je bila dan prije uhvati me strašna panika).
    Tako sam se ovaj vikend nešto nevezano naživcirala da sam neutješno plakala (što mi nije svojstveno), a onda sam se sjetila da možda to može našteti bebi pa sam još više plakala jer sam se bojala da sam nešto loše napravila. Nešto potpuno iracionalno, posebice taj strah koji osjećam.
    MM se naljuti jer nekad počnem njega strašiti svojim strahovima
    Imam pregled za tjedan dana i imam osjećaj da ću do tada poludjeti od brige.

    Molim vas pomagajte!!
    Hvalaa puno!!

  27. #1077
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Joj,koliko sam ja strahovala zbog prijeveremnog svega,na kraju evo me prenosim već tjedan dana, i ajde danas se tek grlić omekšao i kao moglo bi to ovaj tjedan, pitala doktora za indukciju ( odmah da mu kažem da sam protiv) kaže da nema potrebe jer sam još uvijek u terminu i da on misli da će to sve prirodno jako lijepo ići. Ali,stvarno treba mirovati i paziti se...stoga vam želim prvenstveno strpljenja!

    U međuvremenu je štruca već sad dosegnula 3800g a do kraja tjedna bi mogla i 4kg...

  28. #1078
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Evo mene baksuza opet.
    Danas me boli zub. Tj. ne bas boli nego kao neugodno kad pijem toplo. Curi mi slina i bas je grdo.
    Je li tako boli kad je pokvaren zub?
    Daj neka mi netko kaze kako boli zub kad je nesto lose sa zubom (karijes, desni...)?

  29. #1079

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Nabavi paradontax ili sensodyne pastu, ako ne bude bolje kroz par dana, probaj otić kod zubara. Jel ti ide krv kad četkaš zube?

  30. #1080
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Hvala na zagrljajima! Ma ja već ležim mjesec i pol, još koja 2-3 tjedna i na noge lagane Prvo sam mislila da ću ga pokušati "izgurati" tako da smo za Božić svi doma bez nekakve nervoze i strahova od poroda, ali sad samo želim da izdržimo što duže, da on meni fino naraste i da bude sve ok. Želim u 12.mj šetati, kupovati, peći kolačiće i s velikom bušom bez strahova od preranog poroda čekati Božić (osim ako sve ne krene čim se aktiviram ).
    nanimira bit će to prava štruca. Moj će već daleko biti vani s tom kilažom

  31. #1081
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj jarčica prvotno napisa Vidi poruku
    Nabavi paradontax ili sensodyne pastu, ako ne bude bolje kroz par dana, probaj otić kod zubara. Jel ti ide krv kad četkaš zube?
    Perem sa sensoyne. Ne ide nikakva krv. Nema nikakvog crvenila, ni crnog, nista. Sve je (naizgled) OK. Ne boli kad ne pijem (ili jedem).

  32. #1082

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Onda bi mogao bit karijes....morat ćeš kod zubara, nažalost, mislim da je onda ipak karijes u pitanju. Inače je trudnicama gingiva (desni) bolna točka, pa jaaako trebaju paziti na oralnu higijenu, inače im za čas dođe gingivitis (upala desni), gingiva se zna nekad malo povući pa se onda javlja preosjetljivost na toplo/hladno.

    Probaj onako "usisat" zrak kroz taj zub....ako te i to boli, onda je još vjerojatnije da je karijes u pitanju. Nema veze što ne vidiš crno, može ti rupica biti u prostoru između zuba

  33. #1083

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    I tekućina ti lakše prodire u prostor između zuba, pa onda je i vjerojatnije da te boli kad piješ nego kad jedeš

  34. #1084
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene baksuza opet.
    Danas me boli zub. Tj. ne bas boli nego kao neugodno kad pijem toplo. Curi mi slina i bas je grdo.
    Je li tako boli kad je pokvaren zub?
    Daj neka mi netko kaze kako boli zub kad je nesto lose sa zubom (karijes, desni...)?
    Čekaj malo.. ti to hoćeš reći da ne znaš kako boli zub? :D

  35. #1085
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj jarčica prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj onako "usisat" zrak kroz taj zub....ako te i to boli, onda je još vjerojatnije da je karijes u pitanju. Nema veze što ne vidiš crno, može ti rupica biti u prostoru između zuba
    Usisavam zrak, ali to ne boli. To mi pase kad trebam "ohladiti" zub od toplog napitka. No, ipak, mozda je karijes. Idem kod zubara, ali tek sl tjedan ima slobodno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Čekaj malo.. ti to hoćeš reći da ne znaš kako boli zub? :D
    Pa nikad me nije bolio zub (do sad)

  36. #1086
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Lulu mama, mene isto, barem 3 komada su počela zadnja 2 tjedna,ali ja sam već preeeeveeevikaa da idem zubaru pa trpim, na svu sreću pa nije strašno više onako probada. A znaš da oće to tak u trudnoći

    Muma, tko zna,kažem ti da je moja bila manja pa onda normal size beba, i svaki put na UZV kasnila i tjedan dana,pa jednom i 2, pa onda tjedan dana napredna, na kraju će bit cijela loptica...doduše, ni muž ni ja nismo mrvice,samo on u visini a ja u, jelte, širini Najviše je dobila u zadnjem mjesecu, kad sam krenula u TA imala je cca 2800-2900 a sad već 3800 ( dakle, u 4,5 tjedna je dobila cijelu kilu). Stigne još bit štruca,sam takva...

  37. #1087
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Lulu samo se ti lijepo pojavi zubaru pred vratima i reci da ne možeš spavati od boli , jasno da će te primiti, trudna si.. Tako sam ja, počelo me boljeti, zovem a on meni da nema sada mjesta, ma reko kaj nemaš, ja na vrata, držim se za vilicu - ne spavam, boli me i odmah preko reda ( jer sam trudna jasno) .. na kraju nisam imala pokvaren zub nego mi je rastao umnjak ( ljubim mu sunce! ) , još me zna tu i tamo zaboljeti kad baš sada odluči rast..

  38. #1088
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    i ja u čet zubaru,čekala mj dana,zbilja nisu normalni

  39. #1089
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Lulu samo se ti lijepo pojavi zubaru pred vratima ...
    Hahaha, a kad meni neugodno tako. Mislim, najbolje (ili najgore) kaj mi nikad nije nista na kraju. Eto, kao ni tebi i tvom umnjaku

  40. #1090
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Samo.da. vas sve zagrlim, i posaljem.veliki pozdrav "sa desnog boka" za sve koje miruju, koje su isprepadane a opet nasmijane. Nani, to ce biti cura i po . Kupuj sve za broj vece . Lveliki zagrljaj

  41. #1091
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Eh da,probaj ispirati isnu duplju medicinskim 3% rastvorom hidrogena, ili ga stavi na cetkicu kad.peres zube. Posloje naravno dobro.isperi ...eliminise bakterije, pomaze.kad.je.zub supalj i sklon gangreni. Ako reaguje na toplo,moze biti pocetak gangrene. 3 % hidrogen imas u sve i jednoj apoteci i savjetuju ga u trudnoci. Samo.oprez da ne progutas.

  42. #1092
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    da vas pitam.. već neko vrijeme primjećujem da mi je donji dio leđa i stražnjica jako hladna, koliko god da se zabundam i utoplim, cijelo tijelo mi je toplo ali to iza ledeno.. I ne osjećam da mi je zima iako je koža stravično hladna, ali me brine što me sad počelo boljeti kao da sam se prehladila.. nije mi nikako jasno jel to do cirkulacije ili koji vrag, ne mogu se zagrijati nikako..

  43. #1093
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Cure, ne igrajte se sa zubima- odmah zubaru!
    I nedajte se setati - vi ste hitni slucajevi i oni idu odmah
    Ma da mi je vidjeti tko ce otjerati trudnicu!
    Govorim vam ovo, jer mi se isto dogodilo
    Svi zubi prije trudnoce i na pocetku iste sumi pregledani i bili su ok
    Pa me smetalo hladno i toplo, pa malo boli - i onda odjednom kaos!
    Uglavnom, u jako kratkom roku se uzasno iskompliciralo, bolilo je za poludit, sanacija trajala mjesec i pol...
    Zato, pravac zubaru

    Muma, Vrci, grlim vas i znam kak je
    Al proci ce, drzte se

  44. #1094
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    evo mene drage moje...kad me strese panika ja sam tu da mi pomognete...koma sam... jučer su mi rekli da mi je babać mali ima 2,200g a saad smo u 36tj...
    poludit ću.... i još me nešto muči... zna se stesti jako ko kad se pas otrese kad se okupa...ima čudne pokrete...ja više ne znam što da si mislim... navodno je sve ok... na svim pregledima je sve ok ali ja sam i dalje u takvoj panici da ću još u ova 4 tj poludit do kraja...pomozite...kakvo je to micanje, treskavica i skače još k tome...kako da potaknem da mi raste mali bebonja moj...luuuudddaaaa sammmmm

  45. #1095
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    tamarisa tko ti je to rekao dr. ili ?
    Ne znam ja sam sa 36 tt bila na pregledu i moj je bio 2500 a rođen je sa 3700, zadnji mj. bi trebao dobiti oko 1 kg ako se šljaka kako treba tako da ne čini mi se po tom da će biti nešto mali

  46. #1096
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene drage moje...kad me strese panika ja sam tu da mi pomognete...koma sam... jučer su mi rekli da mi je babać mali ima 2,200g a saad smo u 36tj...
    poludit ću.... i još me nešto muči... zna se stesti jako ko kad se pas otrese kad se okupa...ima čudne pokrete...ja više ne znam što da si mislim... navodno je sve ok... na svim pregledima je sve ok ali ja sam i dalje u takvoj panici da ću još u ova 4 tj poludit do kraja...pomozite...kakvo je to micanje, treskavica i skače još k tome...kako da potaknem da mi raste mali bebonja moj...luuuudddaaaa sammmmm
    Možda je izrastao u duljinu? Ne brini, stigne on još kilu dobiti,čak i više ...pročitaj si par mojih postova prije...isto kao,manja beba, 38 percentila, tralala, sad ima 3800g

  47. #1097

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene drage moje...kad me strese panika ja sam tu da mi pomognete...koma sam... jučer su mi rekli da mi je babać mali ima 2,200g a saad smo u 36tj...
    poludit ću.... i još me nešto muči... zna se stesti jako ko kad se pas otrese kad se okupa...ima čudne pokrete...ja više ne znam što da si mislim... navodno je sve ok... na svim pregledima je sve ok ali ja sam i dalje u takvoj panici da ću još u ova 4 tj poludit do kraja...pomozite...kakvo je to micanje, treskavica i skače još k tome...kako da potaknem da mi raste mali bebonja moj...luuuudddaaaa sammmmm
    Treskanje - možda beba štuca?

    Što se tiče procjene težine, moja Z. se trebala roditi s oko 2400 g (toliko je procijenjena par dana prije poroda), rodila se sa 3500 g . Osim toga, kad beba prijeđe 2500g, sve je ok, a tvoja će do termina toliko imati.

  48. #1098
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    .. zna se stesti jako ko kad se pas otrese kad se okupa...ima čudne pokrete...
    Moj isto tako. Kao da ima epilepticni napad. Ja mislim da je to sve OK, rastu mu zivci i spajaju se neuroni. Po meni to su normalni nevoljni pokreti.

  49. #1099
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Treskanje - možda beba štuca?

    Što se tiče procjene težine, moja Z. se trebala roditi s oko 2400 g (toliko je procijenjena par dana prije poroda), rodila se sa 3500 g . Osim toga, kad beba prijeđe 2500g, sve je ok, a tvoja će do termina toliko imati.
    a ne znam ni sama to mi je prva tr. pa sam u banani... a što se treskanja tiče...nije štucanje nego se jako strese ko kad te netko prestraši ili pas kad izađe iz vode pa se otrese...

  50. #1100
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    da baš tako ko da napad ima...išla sam čitat dalje na forumu gdje pišu iste simptome..ima toga dosta... joj Bože..samo da izguram do kraja...neka nam budu zdravi....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •