Stranica 398 od 581 PrviPrvi ... 298348388396397398399400408448498 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 19,851 do 19,900 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #19851
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam neki osjecaj da cu prenjeti.
    Mene i dalje muce kile imam osjecaj da samo bujam kao dizano tijesto. Valjda jednostavno nisam naviknula na toliku velicinu :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A kulike imas? Koji sad tt?

  2. #19852
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    bmaric- je li rekao ista sto bi moglo upucivati na to da mozda zeli nesto vise od ovoga sto trenutno imate?
    Zelis li ti nesto vise?

    Mislim da djeca mogu i zbliziti i razdvojiti dvoje ljudi

  3. #19853
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, znate da cu biti samohrana majka (one koje nisu znale, eto sad znate), sa ocem djeteta imam kontakt samo kad posalje poruku i pita kako je bilo na pregledu.

    Kad danas pojavi se gospodin otac da nas malo obidje i vidi kako smo i jesmo li se udebljali (vjerojatno da se uvjeri jesam li zaista trudna, jer smo se zadnji put vidjeli kad sam bila u 4. mj. trudnoce, a tada se i nije nesto bas vidjelo).

    Donio sladoled i nutellu - bar neke koristi od njega


    Majko hrabrost,svu srecu ovog svijeta zelim tebi i bebici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #19854
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Sanja-ukrade mi rijec iz usta...skup's tipfelerom vjerojatno :D

  5. #19855
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    bmaric-mi cemo ti biti podrska kroz trudnocu i poslije poroda. Znam da je virtualno, ali mozda ti pomognemo bar malo

  6. #19856
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    A kulike imas? Koji sad tt?

    A joj nije to tako puno koliko sam nabujala u gornjem dijelu tijela nogice mrsave a gore kvasina
    23+3 i mislim da sam sad u +4 kg..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #19857
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Vubs samo ti trci... Dabe kad bus zadnja
    a stici ce i oni koje cu ja prestici

  8. #19858
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Viki-to uopce nije puno! Mozda ti samo tesko pada tromost koja dolazi s rastucim trbuhom

  9. #19859

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    bmaric- je li rekao ista sto bi moglo upucivati na to da mozda zeli nesto vise od ovoga sto trenutno imate?
    Zelis li ti nesto vise?

    Mislim da djeca mogu i zbliziti i razdvojiti dvoje ljudi
    Previse se tog loseg izdesavalo dok smo bili zajedno da bi ja vise zeljela ista s njim. Puno mogu trpiti i trpila sam, pokusala sve i svasta da popravimo stvari, ali dodje trenutak kad vise ne mozes i ne zelis. Ne odlucujem nista preko noci, dobro o svemu razmislim i kad donesem odluku, ona je definitivna. Tako sam odlucila ostaviti ga i ostavila sam ga tjedan dana prije nego sto sam saznala da sam trudna.
    On me je, kad sam mu rekla da sam trudna, prvo nagovarao na pobacaj, kad sam mu rekla da ne zelim to napraviti onda je rekao da ne zeli imati nista s ovim djetetom, ne zeli biti ni upisan kao otac.

    Sve u svemu ja sam sretna zbog svoje mrve, a oca djeteta sam prekrizila onaj tren kad sam ga ostavila.

    Jedino sto me uzasno boli u cijeloj ovoj prici je sto moj malisan nece imati TATU i sto ce jednog dana doci npr. iz vrtica i pitati me gdje je njegov tata i zasto njegov tata nikad ne dodje po njega u vrtic. On nece znati ni tko mu je tata dok za to ne dodje vrijeme.
    Oca ce imati kao i svako dijete, ali tatu ne.

    (Da objasnim kako ja razlikujem pojmove otac i tata.
    Otac = bioloski muski roditelj, samo sudjelovao u pravljenju djeteta, nema kontakt s djetetom, dijete ga ne zna (ne nuzno)
    Tata = muski roditelj, koji bez obzira da li zivi s mamom ili ne sudjeluje u odgoju djeteta, brine se za njega i za kojeg dijete zna da mu je tata)

  10. #19860

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Hvala cure na podrsci!!!

  11. #19861
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ajme, tko ce vas pohvatati!

    Mi smo danas imali obiteljsko druzenje, moji i njegovi, klopica, lijepo proveden dan. Ja nemam osjecaj kad cu roditi. Oko Nove godine. Mozda i na 1.1.

  12. #19862
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Leona ne znam sta da ti kazem.... Ja tu svoju princess ne osjetim! Malo da, ali vise ne! Jucer mi je samo kvrgica se napela na trbuhu... Bez udarca i sl.! I bas me to sad mrvu brine!
    sanja, ja svoju curicu prakticki uopce nisam osjecala do 28tjedna trudnoci a nakon toga jedan dan nesto malo pa opet par dana mirno bilo... jednostavno bila mirna beba ... ali sada dok ima sutra pet mjeseca nadoknaduje sve.... ne brini....

  13. #19863

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    A joj nije to tako puno koliko sam nabujala u gornjem dijelu tijela nogice mrsave a gore kvasina
    23+3 i mislim da sam sad u +4 kg..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Viki, ja sam sa 28+1 bila na +14kg. Sad u utorak (33+1) imam novo vaganje i vec vidim da cu sigurno imati jos 5 kg vise.
    Koliko god si ja izgledam ogromno, stomak nikad u zivotu nisam imala, uvijek je to bio strukic, bedra mi se nisu doticala, a sad slajfaju jedan po drugom, a guzica mi je kao trokrilni ormar... sama sebi izgledam kao tenk.
    Ali svi mi govore da sam dobila samo stomak.... ajd ok, vjerojatno 4 kg otpadaju na bebu, posteljicu, maternicu, plodnu, itd, ali pitam se di su onda ostale 10 kg... ma mora da su u proguscenoj i duzoj kosi, cvrscim noktima, sisama za niti broj veci, podocnjacima...

  14. #19864
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Previse se tog loseg izdesavalo dok smo bili zajedno da bi ja vise zeljela ista s njim. Puno mogu trpiti i trpila sam, pokusala sve i svasta da popravimo stvari, ali dodje trenutak kad vise ne mozes i ne zelis. Ne odlucujem nista preko noci, dobro o svemu razmislim i kad donesem odluku, ona je definitivna. Tako sam odlucila ostaviti ga i ostavila sam ga tjedan dana prije nego sto sam saznala da sam trudna.

    On me je, kad sam mu rekla da sam trudna, prvo nagovarao na pobacaj, kad sam mu rekla da ne zelim to napraviti onda je rekao da ne zeli imati nista s ovim djetetom, ne zeli biti ni upisan kao otac.



    Sve u svemu ja sam sretna zbog svoje mrve, a oca djeteta sam prekrizila onaj tren kad sam ga ostavila.



    Jedino sto me uzasno boli u cijeloj ovoj prici je sto moj malisan nece imati TATU i sto ce jednog dana doci npr. iz vrtica i pitati me gdje je njegov tata i zasto njegov tata nikad ne dodje po njega u vrtic. On nece znati ni tko mu je tata dok za to ne dodje vrijeme.

    Oca ce imati kao i svako dijete, ali tatu ne.



    (Da objasnim kako ja razlikujem pojmove otac i tata.

    Otac = bioloski muski roditelj, samo sudjelovao u pravljenju djeteta, nema kontakt s djetetom, dijete ga ne zna (ne nuzno)

    Tata = muski roditelj, koji bez obzira da li zivi s mamom ili ne sudjeluje u odgoju djeteta, brine se za njega i za kojeg dijete zna da mu je tata)


    Draga moja,zivot je nepredvidiv.Sada ti situacija izgleda ovako,ali gdje pise da se u tvojem zivotu nece pojaviti netko pravi za tebe,netko tko ce tvojem malenom biti tata u pravom smislu te rijeci?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #19865
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Hocemo bacati prognoze kad bi koja mogla rodit? :D

    Ja imam filing da ce Milenche i Sanja uranit tjedan-dva. Leona ce sretno docekati 37.tjedan. bmaric ce prenijeti tjedan dana Jadranka bi mogla u 39.tjednu..

    Moram kupiti kristalnu kuglu
    da bar i ja rodim dva tjedna prije....

  16. #19866
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Ee jel opasno raditi briseve u trudnoci? Ja bih htjela da mi napravi bris opet sada sa 20tt, pa onda oko 30tt, skupa sa brisom na streptokok
    ja sam radila brisovi u 28 tjednu ,,, gdje je bio ustanovljen streptokok... toga vraga sam imala dva puta u trudnoci... ne ovoj nego nekoliko mjeseca prije

  17. #19867
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    A joj nije to tako puno koliko sam nabujala u gornjem dijelu tijela nogice mrsave a gore kvasina
    23+3 i mislim da sam sad u +4 kg..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Viki bacas me u bed totalno! Pa ja bum u pon. 18tt i +7 kg!
    Samo ti uzivaj
    Svaka cast na zavidnoj figuri

  18. #19868
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    a stici ce i oni koje cu ja prestici

  19. #19869
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    bmaric-Milenche dobro kaze, zivot je nepredvidiv. Ima vani i dobrih i postenih muskaraca

  20. #19870
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    sanja, ja svoju curicu prakticki uopce nisam osjecala do 28tjedna trudnoci a nakon toga jedan dan nesto malo pa opet par dana mirno bilo... jednostavno bila mirna beba ... ali sada dok ima sutra pet mjeseca nadoknaduje sve.... ne brini....

    Hvala ti! Moram priznati da mi je lakse kad znam da nisam jedina! L je bio aktivan (posteljica sprijeda), M se guzio lijevo/desno i rastezao (posteljica straga)
    Princess osjetim al nije fajter definitivno!


  21. #19871
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam radila brisovi u 28 tjednu ,,, gdje je bio ustanovljen streptokok... toga vraga sam imala dva puta u trudnoci... ne ovoj nego nekoliko mjeseca prije
    Kako si lijecila? Porod?

  22. #19872
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ajme ljube-pa tvoja djeca ce biti manje od godinu dana razlike ako ja dobro citam tvoj potpis

  23. #19873
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Previse se tog loseg izdesavalo dok smo bili zajedno da bi ja vise zeljela ista s njim. Puno mogu trpiti i trpila sam, pokusala sve i svasta da popravimo stvari, ali dodje trenutak kad vise ne mozes i ne zelis. Ne odlucujem nista preko noci, dobro o svemu razmislim i kad donesem odluku, ona je definitivna. Tako sam odlucila ostaviti ga i ostavila sam ga tjedan dana prije nego sto sam saznala da sam trudna.
    On me je, kad sam mu rekla da sam trudna, prvo nagovarao na pobacaj, kad sam mu rekla da ne zelim to napraviti onda je rekao da ne zeli imati nista s ovim djetetom, ne zeli biti ni upisan kao otac.

    Sve u svemu ja sam sretna zbog svoje mrve, a oca djeteta sam prekrizila onaj tren kad sam ga ostavila.

    Jedino sto me uzasno boli u cijeloj ovoj prici je sto moj malisan nece imati TATU i sto ce jednog dana doci npr. iz vrtica i pitati me gdje je njegov tata i zasto njegov tata nikad ne dodje po njega u vrtic. On nece znati ni tko mu je tata dok za to ne dodje vrijeme.
    Oca ce imati kao i svako dijete, ali tatu ne.

    (Da objasnim kako ja razlikujem pojmove otac i tata.
    Otac = bioloski muski roditelj, samo sudjelovao u pravljenju djeteta, nema kontakt s djetetom, dijete ga ne zna (ne nuzno)
    Tata = muski roditelj, koji bez obzira da li zivi s mamom ili ne sudjeluje u odgoju djeteta, brine se za njega i za kojeg dijete zna da mu je tata)
    Ja ti mogu reci kao djete rastavljenih... Odrastanje bez jednog roditelja je stres za oboje! Iako je ponekad taj stres manji, od stresa koji proizlazi losom vezom! Sunce ili svjetlo na kraju tunela uvijek u konacnici se vidi... Ponekad treba samo duze cekati! Samo to i nista vise!
    Hrabra si i pozitivna, svaka cast! Kao takva mnoge stvari ce ti biti lakse!

  24. #19874

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    bmaric-Milenche dobro kaze, zivot je nepredvidiv. Ima vani i dobrih i postenih muskaraca
    Znam i nadam se da ce tako biti samo zbog njega, jer ne bi volila da se osjeca drugaciji ili manje vrijednom jer ima jednog roditelja.
    Ma ja sam jaka, svasta sam prosla u zivotu, i kad sam mislila da nemam snage opet sam je iskopala iz petinih zila i isla dalje. Tako cu i ovo kako god bude.

  25. #19875

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam radila brisovi u 28 tjednu ,,, gdje je bio ustanovljen streptokok... toga vraga sam imala dva puta u trudnoci... ne ovoj nego nekoliko mjeseca prije
    I ja imam streptokok. Kako je bilo na porodu, tj jesi li ju prije lijecila ili si tijekom poroda dobila antibiotik?

  26. #19876

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ti mogu reci kao djete rastavljenih... Odrastanje bez jednog roditelja je stres za oboje! Iako je ponekad taj stres manji, od stresa koji proizlazi losom vezom! Sunce ili svjetlo na kraju tunela uvijek u konacnici se vidi... Ponekad treba samo duze cekati! Samo to i nista vise!
    Hrabra si i pozitivna, svaka cast! Kao takva mnoge stvari ce ti biti lakse!
    Hvala ti! Slazem se s tobom da je manji stres da se roditelji rastanu, nego stres zbog lose veze. Zbog tog i nisam htjela da budemo zajedno samo zbog djeteta, jer mi ne bi funkcionirali i dijete bi to kad tad skuzilo i bilo nesretno / povrijedjeno.
    Ne boli me sto mi nismo zajedno (ja sam ta koja je prekinula), vec me boli sto ce moj malac odrastati u neznanju tko mu je tata.
    Ma prebrodit cemo mi to

  27. #19877
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Moja seka je samohrani roditelj. Muz je otisao kad mi je necak imao 2 godine. Prva godinu je bila pakao- necu u detalje jer smo sve trudnice i hormonalne i sve cemo se rasplakat. U 12 godina jedna cestitka za rodjendan i 2-3 susreta. Sad je sve ok.
    My point being-mislim da je lakse djeci od starta prihvatiti da imaju samo mamu ili samo tatu nego da nakon nekog vremrna ostanu bez jednoga. Tako da ce biti sve ok jer ce maleni vasu dvoclanu obitelj prihvatiti kao nesto najnormalnije.

  28. #19878
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti! Slazem se s tobom da je manji stres da se roditelji rastanu, nego stres zbog lose veze. Zbog tog i nisam htjela da budemo zajedno samo zbog djeteta, jer mi ne bi funkcionirali i dijete bi to kad tad skuzilo i bilo nesretno / povrijedjeno.

    Ne boli me sto mi nismo zajedno (ja sam ta koja je prekinula), vec me boli sto ce moj malac odrastati u neznanju tko mu je tata.

    Ma prebrodit cemo mi to


    Naravno da hocete.Nemoj sada gledati tako daleko u buducnost.Samo hrabro i pozitivno!

  29. #19879
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Moja seka je samohrani roditelj. Muz je otisao kad mi je necak imao 2 godine. Prva godinu je bila pakao- necu u detalje jer smo sve trudnice i hormonalne i sve cemo se rasplakat. U 12 godina jedna cestitka za rodjendan i 2-3 susreta. Sad je sve ok.
    My point being-mislim da je lakse djeci od starta prihvatiti da imaju samo mamu ili samo tatu nego da nakon nekog vremrna ostanu bez jednoga. Tako da ce biti sve ok jer ce maleni vasu dvoclanu obitelj prihvatiti kao nesto najnormalnije.
    Svakako ima i u tome istine!

  30. #19880
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ah bmaric uzasno mi je to uopce povjerovati da postoje takve osobe kao sto je on. Koje niti ne zele priznati svoje vlastito dijete! Ne razumijem cemu onda sve to sada odjednom. Mozda je shvatio napokon da ce postati otac , mozda mu je zao sada radi njegovih rijeci i postupaka.

    Da barem ja dobivam u nogama i guzici, takve sam grade da sve ide u gornji dio tijela i onda si izgledam kao rambo.. Ok malo je i guzica dobila vidim po hlacama koje su mi bile pre pre velike sad su na knap neka guza raste to mi je zelja oduvijek imati veliko dupe . A imam opet problema sa stolicom valjda se nisam tjedan dana posteno ocistila sve nesto 2-3 brabonjka i to se namucim kao Isus za to malo. Pa i to vjerovatno igra dosta ulogu. Uglavnom ogromna sam si vec sada neznam samo sto ce biti do kraja trudnoce.

    Cure jel vi pijete prenatale?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #19881
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ah bmaric uzasno mi je to uopce povjerovati da postoje takve osobe kao sto je on. Koje niti ne zele priznati svoje vlastito dijete! Ne razumijem cemu onda sve to sada odjednom. Mozda je shvatio napokon da ce postati otac , mozda mu je zao sada radi njegovih rijeci i postupaka.

    Da barem ja dobivam u nogama i guzici, takve sam grade da sve ide u gornji dio tijela i onda si izgledam kao rambo.. Ok malo je i guzica dobila vidim po hlacama koje su mi bile pre pre velike sad su na knap neka guza raste to mi je zelja oduvijek imati veliko dupe . A imam opet problema sa stolicom valjda se nisam tjedan dana posteno ocistila sve nesto 2-3 brabonjka i to se namucim kao Isus za to malo. Pa i to vjerovatno igra dosta ulogu. Uglavnom ogromna sam si vec sada neznam samo sto ce biti do kraja trudnoce.

    Cure jel vi pijete prenatale?


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Pijem elevit jer u njemu ima najvise zeljeza,a bila sam strasno anemicna jos prije trudnoce.
    Za savrsenu probavu se brine magnezij,da ne pijem njega bilo bi mi kao tebi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #19882
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Viki-ja od Mg ko' grlica..probaj povecati dozu koju pijes na npr.500-600mg. Nece skoditi.

  33. #19883
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Ja pijem dva sumeca od 375 mg od Dietpharma na dan.
    Funkcionira savrseno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #19884
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Imam i ja pitanje. Zapravo 2.

    1. Radim keglove vjezbe-da se poseljački izrazim-i primjetila sam da od njih dobijem kontrakcije. Mislila sam da umisljam ili da je slucajnost-ali ne moze biti kontrakcijaama bas svaki dan kad ih pocnem raditi.
    Imate li iskustva s tim? Je li se ikojoj to dogadja/dogadjalo? Ikakve spoznaje ili misljenja o tome?

  35. #19885
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Rucnik za kupanje s trokuticem za glavu-mada to nije preša. Mnoge mame brisu tetra pelenom i sl.

    To je moj popis-mozda ima viska; nama se zasad pokazao dobar. Jedna mi je rodjena pocetkom studenog, druga sredunom rujna. Obje dugacke 51cm, prva teska 3100, a druga 3400. Iznijeli smo ih u AS jajetu. Ovu iz studenog u skafanderu, ovu rujansku prekrivenu pamucnom dekicom (dekice sam zaboravila staviti na popis)
    Mi bi mogli komotno odsetat doma koliko nam je blizu rodiliste

  36. #19886
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    2. Kosti dole kod prepona oko vagine boluckaju sve vise. Odredjeni pokreti aktiviraju bol-npr.sirenje nogu. Znam da se zdjelica siri i priprema za porod. A je li to ikako povezano s otvaranhem ili je iskljucivo rijec o labavljenju ligamenata u zdjelici?

  37. #19887
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jadro-nema te cijeli dan! Ja ti prognozirala da ces u 39.tt roditi :D

  38. #19888
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Hocemo bacati prognoze kad bi koja mogla rodit? :D

    Ja imam filing da ce Milenche i Sanja uranit tjedan-dva. Leona ce sretno docekati 37.tjedan. bmaric ce prenijeti tjedan dana Jadranka bi mogla u 39.tjednu..

    Moram kupiti kristalnu kuglu
    Sto se mene tice, ne bi to bilo lose... al ja mislim da cu i ja prenijet tjedan il malo vise no, nikad se ne zna...

  39. #19889
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    2. Kosti dole kod prepona oko vagine boluckaju sve vise. Odredjeni pokreti aktiviraju bol-npr.sirenje nogu. Znam da se zdjelica siri i priprema za porod. A je li to ikako povezano s otvaranhem ili je iskljucivo rijec o labavljenju ligamenata u zdjelici?


    Meni je tako bilo treci put,bolili su me ligamenti i stidna kost tjednima prije nego sto sam rodila.Zadnje dane je bilo za neizdrzati...
    Nije bilo otvaranje,samo se zdjelica sirila,ali bilo je jako neugodno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #19890
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Viki-ja od Mg ko' grlica..probaj povecati dozu koju pijes na npr.500-600mg. Nece skoditi.


    Ja magnezij uopce ne pijem do sada nemam potrebe, nisam zamijetila da imam bh kontrakcije ali mislim da cu ga poceti piti. Do prije 10 dana sam imala super stolicu redovnu po 2 puta dnevno .. Prvo ujutro kad se probudim na wc ali eto sada opet zatvor


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #19891
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Stignem nesto napisat tek kad malac zaspe... citam malo cesce
    I mene dole boluckaju kosti... ja mitslim da je to ligamenata. V
    Vjezbam sve i svasta, al te Kegelove mi nikako ne idu pa ih ni ne vjezbam...

  42. #19892
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja magnezij uopce ne pijem do sada nemam potrebe, nisam zamijetila da imam bh kontrakcije ali mislim da cu ga poceti piti. Do prije 10 dana sam imala super stolicu redovnu po 2 puta dnevno .. Prvo ujutro kad se probudim na wc ali eto sada opet zatvor


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Probaj s jednim na dan pa ces vidjeti da li pomaze.
    Meni je ovo prva trudnoca u kojoj nemam problema s probavom.Dietpharm i ja se volimo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #19893
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, ja sam sa 28+1 bila na +14kg. Sad u utorak (33+1) imam novo vaganje i vec vidim da cu sigurno imati jos 5 kg vise.
    Koliko god si ja izgledam ogromno, stomak nikad u zivotu nisam imala, uvijek je to bio strukic, bedra mi se nisu doticala, a sad slajfaju jedan po drugom, a guzica mi je kao trokrilni ormar... sama sebi izgledam kao tenk.
    Ali svi mi govore da sam dobila samo stomak.... ajd ok, vjerojatno 4 kg otpadaju na bebu, posteljicu, maternicu, plodnu, itd, ali pitam se di su onda ostale 10 kg... ma mora da su u proguscenoj i duzoj kosi, cvrscim noktima, sisama za niti broj veci, podocnjacima...
    Viki, 4 kile to nista!
    Ja slicno ko bmaric Al i to ce otic.
    Bmaric, pa kako samo 4 kile na bebu... ja sam desetak dana nakon prvog poroda imala 8 kila manje... skupi se toga, a voda, a povecan volumen krvi za nekih 50 posto, a ovo, a ono, a ni taj broj dlaka u kosi nije zanemariv. Cekaj samo da pocnu ispadat koji mjesec poslije poroda :O

  44. #19894
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    I mislila sam se da su samo ligamenti. Ja otvaranje povezujem s probadanjem u cervixu-tako mi je bilo u prijasnjim trudnocama. Ove boli u preponama se nekako ne sjecam.

    Ali sto se ja pitam to sve uopce. Imam mjesec dana do poroda. Svaki dan ce mi sad neki klinac biti-ili ce zabolit ili ce curit ili se rastezat itd itd

  45. #19895
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Kosa...uh, ja je inace imam hrpu, a u trudnoci sam lav. Kad krene opadat, tepisi u stanu promijene boju..

  46. #19896
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Danas sam 35+1. Psihicki nisam spremna uopce unatoc svemu.

  47. #19897
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    I mislila sam se da su samo ligamenti. Ja otvaranje povezujem s probadanjem u cervixu-tako mi je bilo u prijasnjim trudnocama. Ove boli u preponama se nekako ne sjecam.

    Ali sto se ja pitam to sve uopce. Imam mjesec dana do poroda. Svaki dan ce mi sad neki klinac biti-ili ce zabolit ili ce curit ili se rastezat itd itd


    To ti je trudna sam treci put bol...hehe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  48. #19898
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Milanche-sva sam si smusena ovaj put.
    Sve mi malo drugacije. Evo lezim na boku vec sat vremena i pocnem radit kegelove-odmah kontrakcije. I to neke lude koje krenu iz dna zdjelice, cak negdje blizu rektalnog podrucja i automatski pocnem duboko disati, nekako prigusena grla i ne mrdam ošitom uopce. I onda mi krene tupa bol u krizima. I niš ne kontam-lezim, popila Mg, otkud kontrakcija

    Postajem drama queen

  49. #19899

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, 4 kile to nista!
    Ja slicno ko bmaric Al i to ce otic.
    Bmaric, pa kako samo 4 kile na bebu... ja sam desetak dana nakon prvog poroda imala 8 kila manje... skupi se toga, a voda, a povecan volumen krvi za nekih 50 posto, a ovo, a ono, a ni taj broj dlaka u kosi nije zanemariv. Cekaj samo da pocnu ispadat koji mjesec poslije poroda :O
    4 kg mislim ovog momenta kad beba ima oko 2 kg trenutno, pa racunam da i popratni sadrzaj ima jod toliko... znaci ja sam po vagi od prije 5 tjedana na +10 kg onog sto se na mene zaljepilo.... a tko zna koliko je trenutno bas tog zaljepljenog, ne smijem stati na svoju vagu, vec se vazem iskljucivo kod gin. jer tamo moram. Pocet cu zatvarati oci kad me bude vagala. A jos kad vidim onu stocnu vagu tamo... samo se nadam da me nece staviti na dijetu, ne znam kako cu bez 4-5 punih, onako momackih zlicica nutelle dnevno.

  50. #19900

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Kosa...uh, ja je inace imam hrpu, a u trudnoci sam lav. Kad krene opadat, tepisi u stanu promijene boju..
    Meni kosa nesto malo nadosla, ali nista specijalno. Jedino sto na kosi primjecujem jeste da je ne moram kao prije prati svaki dan, vec mozda svaki peti.

    Obrve sam u zadnja 3-4 mj. cupala 3 puta. Skroz slabo rastu.

    Zato se izgleda sve spustilo na noge. A trbuh ful odlakavio. I to crne dlake. I onda mi netko kaze aj na plazu... pa ne pada mi na pamet da drugi gledaju kako uzgajam dlacurine na trbuhu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •