Stranica 481 od 581 PrviPrvi ... 381431471479480481482483491531 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 24,001 do 24,050 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #24001

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    83

    Početno

    Sejla stvarno si odradila žestok posao, iskrene čestitke

  2. #24002
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zibba, aj ti fino na sv.duh
    previse je toga, nemoj se igrati

    sejla draga, cestitam ti od srca!!!
    uzivajte sada!
    al pobogu, zar nisu mogli prije zakljuciti da ti je zdjelica preuska?! nije bas da nemaju nekog iskustva...
    nevjerojatno mi je da se zena mora satima muciti da bi oni dosli do zakljucka da to nije moglo bez carskog "in the first place"

  3. #24003
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Sejla - sigurno nije bilo ni blizu idealnog, ali sad imas svoj mali smotuljak, a ostalo je sve iza tebe cestitam jos jednom

    Zibba - imam iskustva s problemima s jetrom preko mame, njoj je u zadnjoj fazi raka dojke zapravo upravo jetra bila uzrok pogorsanja. Sjecam se da ju je isto svrbilo kao da ima neke alergije - posvuda, karakteristicni su ti bolovi, posebno na dodir, problemi sa stolicom, umor. Kasnije to postane puno gore, naravno, ali ti do toga neces doci pa je nebitno. Ajde ti odi na sv.duh neovisno o tome boli li te ili ne, neka oni provjere i jetru i zuc i sve u tom prodjelu, nemoj se bezveze muciti.

  4. #24004
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ginger a ja gledam našu Sejlu dan prije poroda i komentiram u stilu hoće li ići prirodno obzirom da je stvarno sitna, ono ja bi prva rekla ko laik da joj je zdjelica preuska al oni isprobavaju.

  5. #24005
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ginger a ja gledam našu Sejlu dan prije poroda i komentiram u stilu hoće li ići prirodno obzirom da je stvarno sitna, ono ja bi prva rekla ko laik da joj je zdjelica preuska al oni isprobavaju.
    pa da, sejla je stvarno sitnicka, i ne moras biti einstein da ti tako nesto padne na pamet
    mene to uzasno ljuti, jer i sama sam prosla jedan jako grdi porod gdje sam u zadnji cas valja uspjela izgurati malu koja se nije spustala
    vec su me iz radjaone prebacili u salu za carske da tamo dovrsim tiskanje, jer su ocito mislili da bi mogao biti hitni carski
    ma koma...a samo su lovili statistiku vaginalaca, to sto smo se mala i ja saaatima mucili, nikoga briga
    i da, na kraju je najbitnije da su mama i beba dobro, ali stvarno nije nebitno ni sto je bilo prije

    ali, sejla, super da su ti sestre htjele nositi malenog
    bravo za njih!

  6. #24006
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sejla , iskreni cestitke od srca!!!!!

  7. #24007
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Sejla jupiiii dobrodosao nam Fran! Cestitke i punoo pusa

  8. #24008
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Sejla cestitam draga od srca!!!Neka su sve brige iza vas!
    Ja zbilja ne mogu vjerovat koliko forsiraju taj prirodan porod i kada je jasno kako ce zavrsit, mislim idu do te granice da se nesto strasno mora desit da prebace na carski, mislim toliko sam se prica od poznanica naslusala da me to stvarno ljuti i sve na kraju zavrsile na carskom.Mislim jedna im se rusila na stolu par puta, padali otkucaji, ne otvara se vise od 8cm mislim 24sata su ju mucili da bi ju dali na kraju hitno na carski

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  9. #24009
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Sejla cestitke
    Hvala Bogu pa je sada sve iza vas. Neka vam je sretno!!!

  10. #24010

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Sejla i ja se pridruzujem cestitkama.
    Cure jel mi moze koja preporuciti koji magnezi da uzmem imam jako problema sa stolicom a cula sam da to pomaze. E sad jel smijem pocet uzimat na svoju ruku ili moram pitat dr?

  11. #24011
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Anka91 prvotno napisa Vidi poruku
    Sejla i ja se pridruzujem cestitkama.
    Cure jel mi moze koja preporuciti koji magnezi da uzmem imam jako problema sa stolicom a cula sam da to pomaze. E sad jel smijem pocet uzimat na svoju ruku ili moram pitat dr?
    Ne sjecam se u kojem si tjednu, on se treba prestati koristiti oko mislim 32-35tt. Pa dr.mozes obavijestiti, ali mozes ga uzimati, osim ako imas nekih problema koje mi ne mozemo znati tu. Meni je Biolectra super, imas po 300mg s okusom narance i limuna, u prasku ide na jezik, okusa ko cedevita. Ja sam ju koristila do prije tjedan dana, skoro 4mj sam ju koristila, tad mi je bilo vec dosta tog okusa svaki dan, uzimala dva puta dnevno. Sad sam na Natural Wealthu u tabletama, ali on je losiji po apsorpciji.
    Najbolji ti je citratni oblik, al je skup ko zlato, slijedi oksid, zadnji je karbonat. Uzmi oksid (to je biolectra), nemoj nikako uzimat karbonat, pretezak je za bubrege trudnice.

  12. #24012

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Puno hvala na savjetu sad sam u 25-om tjednu tako da sad pravac apoteka

  13. #24013
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Sejla !
    Cestitam !!!!!!!!!!!!!!!

  14. #24014
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Petticoat, ma da, bas me to ljuti
    pogotovo jer sam bila u toj situaciji...
    ah...nadam se da ce biti sve ok i da cu ovaj put uspjeti do privatnog rodilista...

    magnezij ne bi smjeli iza 36 tt
    ja ga namjeravam prestati u 35 tt, jer su mi bez njega koma kontrakcije
    pijem solgarov mg citrat, i da, skup je ko sam vrag, al ipak najbolji
    i sad sam pri kraju pa sam si kupila mg direkt od dietpharma i dobila grozan proljev od njega
    tako da cu ipak opet na solgarov, bez obzira sto mi nece dugo trebati i ostat ce vecim dijelom nepotrosen
    mislim, ok je da ti mg omeksa stolicu i to, al mene ovaj ditpharmov satrao

  15. #24015
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ginger, jel to znaci da si se odlucila di ces rodit?
    Auf, bas je tak gadan taj od dietpharma?
    Meni je solgrov strasno neisplativ jer drmam 600mg dnevno, bankrotirala bi. Uzasno mi je glupo da imamo jedan jedini citratni u ponudi.
    Ovaj od NW mi je stvarno ok, iako ga kuzim da slabije djeluje po tome kad i kako idem na wc (sad sam na svakih 48h). Nemam proljeve nikakve, ali nesto slabije reagiram na mg, to sam skuzila kad vidim kak neki ljudi reagiraju i na casu Donata, a kamoli na 300mg

    Pitanjce jel vi imate jace kontrakcije na lijevom boku? Bas sam skuzila da vec neko vrijeme na lijevom boku krenu bh, kojih nema na desnom, ledjima ili sjedecki. Na ledjima samo znam ostati bez zraka.

  16. #24016
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Sybila ma nisam
    nekako to prizeljkujem, al za to mora biti sve po ps-u i ne smije krenuti ranije
    mm je vec lud od moje neodlucnosti
    plus, frka ga da ne rodim na putu do zg-a, a tu nam je rodiliste ulicu dalje...i tak...luda baba, stas...

    ma kazem ti, satro me, bila sam 1,5 kg laksa sljedeci dan...
    ja taj solgarov pijem 2 dnevno
    jer, kako je iskoristivost bolja, trebas ga manje
    inace bih pila isto 600mg, njega pijem 400
    da, sinoc sam drmnula i spazmex, lezala sam cijeli dan i opet me lovila jedna za drugom
    i mogu ti reci - milina

  17. #24017
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    i ne, ja nisam skuzila da su mi na nekom boku kontrakcije jace

  18. #24018
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Imam osjecaj da ces tamo negdje na putu do auta u trudovima odluciti gdje ces

  19. #24019
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Imam osjecaj da ces tamo negdje na putu do auta u trudovima odluciti gdje ces
    tak se i meni cini
    ovaj moj ce me zatuci
    al ajd, narucila sam se za pregled u zg pa cu i nakon toga biti bistrija (stvarno se nadam)
    tu me nece vidjeti u TA, nema sanse
    ako bas krene naglo i zestoko, a jbg, onda nemam izbora...pa se nadam da nece...

  20. #24020
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja sam danas baš kupila SOlgar citrat, 148kn (minus popus koji sam imala u ljekarni),
    zapravo mi se i ne čini tolko skupo,
    dosad sam pila NW šumeće, pakiranje od 20komada je 60kn,
    okus je naranča grejp i na početku mi je odgovarao, a sad zadnjih dana mi baš diže želudac i jedva sam ga popila,
    tak da sam sad uzela ovaj za probu.....

  21. #24021
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Sybila meni je na bokovima ok, ali čim legnem na leđa krenu mi bh. Valjda kako kome odgovara.
    Sto se tice magnezija, preporučena dnevna doza je 375mg, ja sam pitala dr mogu li piti duplu dozu pa nije rekla bolje ne jer magnezij i kalcij imaju iste receptore i onda višak magnezija smanjuje apsorpciju kalcija pa može loše utjecati na zube i kosti. Ja nisam ovo provjeravala nego sam jednostavno prihvatila tako.
    Pijem od Biolectre Magnezij Relax od 375mg sa dodatkom b i c vitamina

  22. #24022

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Ja evo sad iz apotete posto sam na selu i imamo malu apoteku jako je bio slab izbor tako da mi je teta dala od NW 375 mg sa dodatkom vitamina b i c. I sad me zanima pijem i one vitamin u njima isto ima magnezija ali malo jel smijem to kombinirati?

  23. #24023
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Svi su ti umjetni minerali i vitamini posve nepotrebni kod zdrave trudnice koja se hrani uobičajenom hranom i koja ne povraća.
    Hranom se unaša sve potrebno.
    U slučaju bolesti, naravno da treba lijek, ne govorim o tome.

  24. #24024
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Beti3 uzimamo magnezij prema prema preporuci nasih lijecnika zbog (pre)ucestalih kontrakcija

  25. #24025
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Beti3 uzimamo magnezij prema prema preporuci nasih lijecnika zbog (pre)ucestalih kontrakcija
    Odgovorila sam Anki. Naravno da se mora uzimati ako liječnik propiše. I lijek, kamoli ne vitamine i minerale.

  26. #24026
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ona pita za dodatni magnezij koji joj treba za kontrakcije
    jer ga nesto ima u drugom preparatu kojeg vec pije, al tamo ga nema dovoljno
    ne za tu svrhu

  27. #24027
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    pitala je za tvrdu stolicu, ne za kontrakcije. Ili ja čitam krivo.
    Tvrda stolica se isto može regulirati hranom, uglavnom.

    Znate kako kaže Sheldon: "Vitamini u bočici služe samo za jako skupu mokraću." Uglavnom i je tako, kod zdravih ljudi.

  28. #24028
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ali i za to treba veca kolicina mg
    i sipak, meni ne pomaze ni prehrana, ni ovaj mg koji pijem
    jedino me protjerao ovaj od dietpharma, al nakon tog iskustva - drazi mi je zatvor
    mislila sam da ce me i trudovi uloviti koliko me frkalo...uzas

    nego, cure, imate vi pojacani iscjedak?
    mene izludjuje
    dr. provjerila, nije infekcija, samo je pojacani iscjedak, sto je i normalno u trudnoci
    al ono, stalno je malo vlazno
    gace mijenjam svaki cas
    i tako ja, u strahu da nije pl.voda, trcim na wc i gledam kaj je to
    bas ko luda baba
    probala sam se i nakasljavati i ne ide nista jace
    samo povremeno curne, onako bjelkasto-vodenasti
    i da, jako se znojim, oko prepona pogotovo pa to dodatno iritira...i tak...

  29. #24029
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    nego, cure, imate vi pojacani iscjedak?
    mene izludjuje
    dr. provjerila, nije infekcija, samo je pojacani iscjedak, sto je i normalno u trudnoci
    al ono, stalno je malo vlazno
    gace mijenjam svaki cas
    i tako ja, u strahu da nije pl.voda, trcim na wc i gledam kaj je to
    bas ko luda baba
    probala sam se i nakasljavati i ne ide nista jace
    samo povremeno curne, onako bjelkasto-vodenasti
    i da, jako se znojim, oko prepona pogotovo pa to dodatno iritira...i tak...
    Imala :/
    Riješila ga se s linex lady vaginalnim kapsulama...

  30. #24030
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Zatvor i trudnoca idu ruku pod ruku, cesto nista ne pomaze, a naprezanje stvarno nije nesto sto ti treba ako mozes izbjeci. Pa ako anki pomogne mg, super.

    Linex lady je super! Ja iscjedak imam uvijek u bas vecim kolicinama, uvijek sam nosila dnevni, pa mi sada nije to nista drukcije. Dakle, izrazen je, bijeli. Mozes probati s linexom ak ti se dolje malo flora poremetila, on je probiotik.

    Nisam vam rekla - hvala na ideji za bademovo! Preporodila sam se otkad se mackam

  31. #24031
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    thnx cure
    ma mislim da se nista nije poremetilo, normalno je da je pojacan, pogotovo u ovoj fazi trudnoce
    al ova moja paranoja, uf...

    a zatvor, meni ne pomaze gotovo nista, osim izuztno velikih kolicina jogurta
    a to stvarno ne mogu bas svaki dan
    al ajd, bar nije prestrasno

  32. #24032
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ginger jesi probala lanene sjemenke? Ja stavim 2 žličice u jogurt i sve ok. Pomogne mi i Donat ako ga redovno pijem. Čak i uz ovo strogo mirovanje da pokucam- sa tim sam sredila probavu

  33. #24033
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Gabi, nisam lanene, al bas cu probati
    al velim, nije prestrasno pa ajd...

  34. #24034

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Gabi kad uzimas lanene sjemenke jel se moraju mljeti ili ne?

  35. #24035
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Anka91 -ako ćeš za poticanje probave onda cijele sjemenke namočiš u vodu, jogurt..sok..šta ti paše i nakon 15min -pol sata kad malo nabubre-postanu sluzave-pojedeš. Ja sam uzimala uvijek ujutro natšte i navečer pred spavanje. One samo potiču peristsltiku crjeva.. 2 čajne žličice je dosta.
    Mljevene su dobre za srce..

  36. #24036
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja jedem općenitp puno sjemenki, i žitarica pa probleme s probavom nemam,
    ali dobre su i chia sjemenke, i zobene, i lanene,
    ja ih sve stavljam u jogurt/smoothie kako koji dan + voće

  37. #24037
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a vidis, ja bih ih samljela...al ovo ima smisla
    i ja jedem puno sjemenki (stalno nesto zobam) i zitarica i voca i povrca, al eto...
    inace idem 2-3 puta na wc, a sad samo jednom, a to mi je premalo

  38. #24038
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Anka91 -ako ćeš za poticanje probave onda cijele sjemenke namočiš u vodu, jogurt..sok..šta ti paše i nakon 15min -pol sata kad malo nabubre-postanu sluzave-pojedeš. Ja sam uzimala uvijek ujutro natšte i navečer pred spavanje. One samo potiču peristsltiku crjeva.. 2 čajne žličice je dosta.
    Mljevene su dobre za srce..
    Ovako i ja, cijele, nemljevene, kažu da bolje djeluje jer se napuhnu pa prošire crijeva.

  39. #24039

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Cure sorry na upadu ali vidim da pričate o zatvoru, pa ako može nekom pomoći super, ja sam se spasila sa Lepicol što su ljuskice indijskog trputca, ima za kupit u bilo kojoj ljekarni. Što se tiće magnezija i mene je frkalo da nisam znala jel idem na wc ili se porađam, a od nedovoljnog pražnjenja crijeva su me znali bolovi probudit u suzama sam hodala po kući.
    Što se tiće iscjetka ja sam bila uvjerena da je plodna voda ali ispada da je iscjedak a čak i urin ponekad... Grozno.
    Nego da vas pitam da li vi osjećate bebe jako nisko, mene to već lagano brine jer imam osjećaj kao da mi trga cerviks, a i izgleda da imam neke kontrakcije jer mi trbuh bude kao kamen na jednom dijelu. Vodim trudnoću na visokorizičnoj na SD i dr nije uopće komentirao na sve moje "tegobe".

  40. #24040

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Sejla tek sad vidim da si rodila, čestitam!!! Znam koliko si čekala i željela i drago mi je da je sinek napokon tu

  41. #24041
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Laine koliko si tjedana?
    Ja i sad sa 26+ osjećam jednu bebu jako nisko ali ja čekam blizance, tako da ne znam jel normalno ako je jedna beba.
    Kontrakcije isto i ja imam povremeno, ali tipa 5-6 dnevno sto kažu da je normalno. Treba samo voditi računa da nisu u pravilnom razmaku i da ih nema bas jako puno

  42. #24042

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Sutra ravno 26 tjedana. Ma mene brine to što ja ne osjetim te kontrakcije. Npr probudim se jer moram na wc i lijeva strana trbuha kamen. Ili tokom dana vidim i pipnem tu kvrgu. Tak da ni ne znam kako bi ih brojala. Ja sam paničar po pririodi i još k tome čekamo ovu bebu 5 godina i 4 ivf-a tako da me sve brine. A ni trudnoća nije bila lagana, stalno nešto, tako da sam psihički isrpljena....

  43. #24043
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Cure, pije koja neke preparate za željezo?
    Ja sam digla nalaze, i na granici mi je,
    tak da predpostavljam da bude mi gin dala one neke tablete prek hzzo (heferol?!) al to sam pila u trećoj T i bilo mi je jako mučno od njih, i grčeve sam imala u trbuhu pa sam prestala...
    Sad sam mislila kupit od Solgara gentel iron, čitam dobra iskustva za njih...

  44. #24044
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, pije koja neke preparate za željezo?
    Ja sam digla nalaze, i na granici mi je,
    tak da predpostavljam da bude mi gin dala one neke tablete prek hzzo (heferol?!) al to sam pila u trećoj T i bilo mi je jako mučno od njih, i grčeve sam imala u trbuhu pa sam prestala...
    Sad sam mislila kupit od Solgara gentel iron, čitam dobra iskustva za njih...
    ja nisam dobila nista za piti. Tocno mi bilo na granici i to sa nekih 28-30tt. To mi je bila zadnja kontrola krvi.

  45. #24045
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ni ja
    na donjoj granici je, al to je ocekivano u trudnoci
    tj. u trudnoci vrijede druge ref.vrijednosti, jer se radi o fizioloskoj anemiji
    znaci da posteljica dobro radi, volumen krvi ti se povecao, kako i treba biti

    u prosloj trudnoci (mislim da je bilo u toj) mi je bilo ispod donje granice vec u 8 tt i tad sam odmah dobila zeljezo
    uz objasnjenje da je to uredan nalaz za kasnije tjedne trudnoce, ali ne i za sam pocetak

  46. #24046
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Aha, možda onda neću ni ja dobiti..
    ALi tak mi je bilo i u prošloj T (na granici) i trebala sam piti,
    tak da sam se sad htjela pripremiti, pa da odmah velim neću Heferol/ ferum lek, nego nešto kupovno....

    Vidjet ću sutra, nosim nalaze, al kak ona sve iz predostrožnosti radi bojim se da bude ipak neš preporučila ...
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 05.03.2017. at 17:19

  47. #24047
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    inace, ja danas opet na spasmexu
    jedva cekam pregled i nadam se da je stanje isto kao i prije tri tjedna
    izludit ce me ovo, jedva cekam da udjemo u sigurne tjedne

  48. #24048
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    inace, ja danas opet na spasmexu
    jedva cekam pregled i nadam se da je stanje isto kao i prije tri tjedna
    izludit ce me ovo, jedva cekam da udjemo u sigurne tjedne

    I ja :/
    Jučer smo bili vani u dvorištu ijeli dan,
    muški dio uređival dvorište, ja sam podadila cvijet/dva, i nisam neš radila al dosta sam sjedila i eto ga....
    Kontrola mi ej idući ponedjeljak, a sutra samo nalaze nosim....
    A kutuja spasmexa pri kraju

  49. #24049
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    ajme prošlo mi vrijeme za ispravak
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 05.03.2017. at 17:58

  50. #24050
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    popijes jedan ili vise dnevno?
    meni je rekla po potrebi, al ne znam smijem li dva u jednom danu
    danas bi mi trebalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •