Stranica 490 od 581 PrviPrvi ... 390440480488489490491492500540 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 24,451 do 24,500 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #24451
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Baby01, čestitam!!!
    Gabi sretno!!

  2. #24452
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ginger, dal i ti ides kod dr.S.Š???? U varazdinu pedijatrica

  3. #24453
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    baby01 cestitam!!!!

    ljube - ne

  4. #24454
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ginger, pa tako mi cinilo se da prica o tebe...

  5. #24455

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Draga Sybila,
    vidiš i meni ovih zadnjih tjedan odjednom stigle, ali strašne muke bez povraćanja. I velika malaksalost.
    Željezo mi je dosada bilo ok, pijem ga konstantno.
    Sad sam 10+4, znači od sredine 9tt je tako, a inače ništa. Taman sam bila tada na 2.UZV i sve uredno, a dobila i uputnice za nove ks, šećer, urinokulturu, horm štitnjače pa ću to sad sve vidjeti..
    Povezala sam s promjenama vremena ili jednostavno od t, tlak mi ok. Al me baš zabrinulo.

    @BABY01 ČESTITKE!!
    @GABY SJAJNO - SRETNO!!
    Posljednje uređivanje od glow : 24.04.2017. at 17:13

  6. #24456
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Danas bila kontrola. 28+6 sve ok, malac opet se okrenuo na zadak, procijenjen na 1300-1400 grama, tlak školski i napokon vaga u plusu dvije kile.
    Zbog povremenih problema sa mokrenjem moram ponoviti urinokulturu i kontrola za 3 tjedna.
    E da, došla sam do zaključka da mi je lakše kretati se lagano trčeći nego hodati jer dok hodam se gegam kao patkica. Ali ne mogu ni trčati baš naokolo. Nije baš zgodno vidjeti trudnicu kako trckara, ali se isplatilo u subotu na izložbi. Zato me je nedjelja dotukla sa sjedenjem na pričesti.
    A jesam luda, skroza na skroz.

  7. #24457

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Glow, suosjecam s tobom. Ja sam tek u 7 tjednu,ali mucnine su grozne I traju tokom cijelog dana (bez povracanja zasad), a umor je grozan. U trudnicama prije me nije tako hvatao. Ja nisam sposobna za nista osim za biti u krevetu. Jednostavno prestrasno,jer nisam taj tip...
    Takoder, svako malo imam neka probadanja s desne strane. Nisu bolna,ali se jako osjete. Nadam se da je sve ok.

  8. #24458

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala vam curke <3

  9. #24459
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Ima li vijesti od Gabi?

  10. #24460

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @evic31 danas je malo bolje. Mučnina je puno blaža i bilo bi super da ovako ostane. Dosad ih uopće nisam imala, stvarno milina. Htjela sam ti reći da su meni 7. tjedan obilježili učestali intenzivni, ali kratkotrajni bolovi (blago sam se i preznojila) po više puta dnevno. To je normalno kako se maternica širi, al meni specifično baš za 7. tjedan
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od glow : 25.04.2017. at 16:34

  11. #24461
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hej curke
    A mucnina ide u rok službe, sve to ok. Ja sam rigala po 6 puta i nisam se dizala iz kreveta od 7-10tt, a onda jos dva tjedna mucnine i povracanje uz nesto hodanja. Bolovi od sirenja - isto skroz normalni.

    Ja obavila pregled, alles gut, plodna voda, pupcane vrpce i ono sto je meni bilo bitno - bubrezi su ok. Cervikometrija pokazala cervix od 5cm, dakle nista se nije skratio od pocetka t, zatvorena. Bar me to veseli s obzirom na to koliko su nisko i kakve kontrakcije imam.
    Ponavljam urinokulturu za svaki slucaj ovaj tjedan.
    Oboje su opet dolje glavom i tak se drze skupa
    Dogovoreno je da idem za mj dana (dakle s 29+3tt) jos jednom kod svog dr. pa nakon toga prelazim u bolnicu na kontrole.
    Brzo mi je doslo

  12. #24462
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Sybila - super za pregled!

    Ja isto bila danas,
    najvažnije je to da se beba okrenula, nije više zadak, uh kako mi je laknulo šzo neći na Cr (okrenula se jučer, točno sam osjetila kako mi se okrenula poprečno, koža me pekla i zatezala s obadvije strane trbuha),
    danas već kad je sestra stavljala sondu za ctg rekla je da joj se čini da se okrenula

    Ima 2000grama, plodne vode kolko treba biti, uloživa za vrh prsta,
    radila mi je i bris za streptokok, sljedeća kontrola mi he za 2tjedna....
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 25.04.2017. at 19:00

  13. #24463
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cheeri, super! jos sitno, drago mi je da se curka okrenula

    Cekamo da nam se javi Gabi jos uvijek...Gaaabi....

  14. #24464
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Dečko

    I ja se nadam da su gabi i bebe dobro

  15. #24465
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Dobro smo u ponedjeljak su se rodile naše srećice, braco 2080g i 48cm i seka 1480g i 42cm. Oboje su dobro, u inkubatorima, curka je zilavica prava iako je mala. Samo moraju dobiti na kilaži i to je to

  16. #24466
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Gabi draga, čestitaaaaam Braco i seka nek se buckaju i rastu, a mama nek se brzo oporavi od cr, bit će to sve super pusa vam velika
    Posljednje uređivanje od sejla : 26.04.2017. at 07:15

  17. #24467
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Gabi, cestitam! Budu se brzo zbucali i narasli pa cete doma

    Imali smo vrlo produktivnih par dana ovdje

    Cheeri - sorry, tak je to kad kasno navecer pises

  18. #24468
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cheerilee 30.05.2017/ (M)
    Anka91 18.06.2017/ (M)
    Petticoat 18.06.2017(Ž)
    Narancica000 29.06.2017/ (Ž)
    Zenii 30.06.2017/ ()
    zibba 11.07.2017 / (M)
    Sybila 05.08.2017/ (M/Ž)
    lasica1234 01.10.2017 / ()
    iva_777 06.10.2017 / ()

  19. #24469
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Gabiiiiii cestitam draga moja!
    sad si tromajka
    nek se sto brze zbucaju da idu doma svojoj velikoj prelijepoj sekici i tati
    tebi zelim sto brzi oporavak! vako ko moj
    puno pusa vam saljem!

  20. #24470
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Gabi čestitam i želim vam da svo troje što prije stignete kući
    Baš puno lijepih vijesti zadnjih dana ))

  21. #24471
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Draga Gabi, čestitke na bebicama. Želim im brzo buckanje, a tebi oporavak od cr-a.

  22. #24472
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Hvala cure
    Ginger daj priču s poroda!

  23. #24473

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Gabi ,čestitke od srca!❤

  24. #24474
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Baby Gabi cestitkeeeeeee!!!

  25. #24475

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pridruzujem se cestitkama dragoj Gabi <3 I puno snage zelim uz dva andelcica

  26. #24476
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Gabi, cestitke na bebama

  27. #24477
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    gabi - čestitke na bebicama! Sad budu oni začas natukli kilice

    Vidim da sam prva na listi..
    Mjesec dana do termina... Uh, kao mi je preletjela ova trudoća, a i ovi mjesec dana će brzo proći jer nam je peti mjesec pun događanja raznoraznih...

  28. #24478
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hej curke
    Imam pitanjce - jel itko ikada imao/cuo za grceve "na trbuhu". Ne znam kako bih se drukcije izrazila. Dakle, ne radi se o kontrakciji, ne radi se o tipicnim grcevima koje dobijete s mengom, nego bas povrsinski, misic na trbuhu, kao kad vas u nozi uhvati, ista bol. Nisam to nikad dozivjela prije, trudna ili ne-trudna, a probudilo me kako me zaboljelo uzasno.

  29. #24479

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Sybila, ja sam ih povremeno znala osjetiti u zadnjem tromesjecju,ali su bili blagi I nisu dugo trajali. Nazalost,nisam se sjetila tada pitati gin sto je to. Uglavnom, bebica je rodena ziva I zdrava u terminu I uskoro ce 6 godina tako da mislim da nebi trebala brinuti.

  30. #24480
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala evic gugl me vodi samo na round ligament pain, a opisi mi bas i ne odgovaraju, drukciji mi je osjecaj

  31. #24481

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Sybila to se i meni desilo tako me zabolilo od pupka onako na desnu stranu. Jako sam se bila uplasila ali je za par min bol prosla

  32. #24482
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Gabi čestitke, brzo će oni narasti da mogu doma. Ti mali palcici su žilavi.

  33. #24483
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Anka91 prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila to se i meni desilo tako me zabolilo od pupka onako na desnu stranu. Jako sam se bila uplasila ali je za par min bol prosla
    Lakse mi je sto nisam jedina, iskreno, hvala vec sam se upitala kaj sad ne stima da me tak uhvatilo.

  34. #24484
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Danas druga pozitivna beta, 15dpo, i dalje me gnjave menga grcevi i bol u ledima... Jel to normalno?
    Dok sam malo vise lezala zbog 2 spottinga nije me tako boljelo,sad kad sam se digla evo opet. Naravno panika na najjace.

    Ne znam uopce gdje da pisem, frka me svega sad...

  35. #24485
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Vrci cestitam ti od srca!
    Prije svega, a to znas vec i sama - najvise ces si pomoci ak se pokusas malo opustiti. Menga bolovi su normalni na pocetku kolko sam shvatila, kod mene cak i povremena jaca probadanja su bila. Drzim fige, i neka bude sve skolski do kraja

    Sybila - koliko brojis? Koliki su sad malci?

  36. #24486
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Vrci, normalno je! Dok bolovi nisu takvi da te doslovno sastave s podom i da ne pustaju i postaju sve gori s povracanjem i sl.- sto je najcesce indikator vanmatericne - svi bolovi su ok, pa cak i dobrodosli. Ukazuju samo na sirenje maternice koje krece ful rano. Moja endometrioza me znala dovoditi od suza do vikanja od bolova.
    Ledja, menga bolovi uz lagani spoting ali ne ful krvarenje - sve ok znam koliko si u panici, i ja sam bila, lezi, pij puno vode, preporucujem ti da izbacis sav kofein, mene je smetalo i mlijeko u pocetku jer mi je iritiralo crijeva pa pojacavalo te menga bolove....vidjet ces kaj ti pase.
    Udahni, izdahni, trudna si! ocito ti je tijelo bas jasno reagiralo na trudnocu i radi punom parom - zato i tsh i bolovi i sve. Ja bih stvarno na to gledala kao na dobar znak da sam na tvom mjestu.

    Narancice, s obzirom da pisem poslije ponoci, taman smo napunili 26 tjedana danas sam isla po pelene (platnene) kod frendice, izdajalicu, jos malo robice....sljedeci vikend namjestaj, perem robicu i spremam torbu za rodiliste za svaki slucaj. Totalna panika
    Dr.ih nije detaljno mjerio ovaj put, fokusirao se na srce, bubrege i pupcanu - i na tom je izgubio vremena jer ih smeta kad nesto stisne trbuh, uzbune se pa lupaju i manijakalno se pomicu, jedva je uhvatio srca za sliku rekao je da su u prosjeku koliko vidi, za tu fazu.

    Kako ste vi svi skupa? Nemas ti jos dugo...jesi bila stagod jos na pregledima? Jeste dogovorili za sve poslije poroda?

  37. #24487
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,postavila sam zasebnu teu ali ce mi se mozda tu prije javiti netko sa iskustvom.
    Jucer na uzv 10+0tt je dr vidjela omphalocele,rekla je da je to normalno za ovu gestacijsku dob ali da se treba povuc do kraja 12.tt.
    Da li je koja mama imala takvu situaciju i da se to povuklo?

  38. #24488
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Nema nitko

  39. #24489
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Snelly,nisam nikad ni cula za to...

    Hvala cure, evo danas samo kriza se javljaju. Malo cu uzeti magnezija,ne bude skodilo

  40. #24490

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Snelly ja neznam o tome nista nadam se da ce se uskoro javiti netko pa da se nebrines nista.
    Sybila ja sam isto pribavila robicu za bebu,vec je nesto oprano i popeglano. I polako kupujem stvari za torbu. Muz mi kaze da se pakujem kao da idem na Mars,a ja ipak volim da je sve spremno na vrjeme.

  41. #24491

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo da se i ja javim na ovu temu...
    U nedjelju na punih 6tt navecer malo sukvice, ponedjeljak pregled sve super, eo 2mm, kcs +, a onda utorak svjeza krv prilikom stavljanja utrica.
    Mirovanje i jucer navecer svjeza krv koja se izlila. Na hitnoj eo 5mm, kcs +, retroplacentarni sitni hematom (nije mjeren) i cervikalni polip 2mm.
    Nema mira kod mene ocito. Iduci uzv 15.5., a dotad brojimo sijede.

  42. #24492
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Draga Snelly, poznato mi je samo da je u tim tjednima fizioloska omphalocela. Do 12 tjedna bi to trebalo sve ici na svoje mjesto. Mantraj, nadaj se da ce tako i biti!

    Sybila, Anka - sad ste me zatekle
    Osim sto nam kolica i krevetic stoje u kutijama u garazi, drugo nista nismo napravili.
    U prvoj trudnoci sam u ovim tjednima vec debelo pripremala sve, a sad ne znam sto mi je.
    Bacam se na posao nakon 1. Svibnja.
    Koncentriramo se pripremiti prije svega sebe za sve sto nas ceka nakon poroda. Sve je dogovoreno porod, operacija i sve sto dolazi nakon, a nosimo se s tim najbolje sto znamo. Gazimo u 32 tjedan vec, vrijeme leti, juri!

    Sybila - bravo za malce i za tebe. Nekako vjerujem da ces ti dogurati do termina, djelujes mi tako :D

    Anka - kako je tvoj babyBoy?
    Za koja ste se vi kolica na kraju odlucili?

    Bubekica - drzim fige da sve to prode i da malo odahnes.
    Drzi se

  43. #24493
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Snelly - nažalost, prvi put čujem za to, pa neznam odgovor.... Nadamse da će ve biti ok..

    Narancica - ti si odmah iza mene, vrijeme leti!

    vrci - ja sam u ovoj T konstantno osjećala nekakva stezanja, bolove, svašta nešto .. Vjerojatno jer sam prije ove trudnoće imala spontani i binulo me svako stezanje, probadanje ili slično.. U prve tri trudnoće nisam imala apsolutno niš od toga, bila sam mirnija... Kod mene je vjerojatno sve bilo umišljeno.. Prošlo je tam negde nakon 20tt, i sad kaka se termin bii sve se bolje i bolje osjećam, pokretnija, ne mirujem, a trebalo bi biti obrnuto..


    Jučer smo kinderbet zmontirali, odjeća je spremna, torbu za rodilište i kofer za kasnije samo moram stavit svari nutra,
    kolica još uvijek čekam, i baš sam ljuta.. Platila sam ih 20.2. , prošlo više od 2mj i još nisu stigla.. Obećali su mi odmah nakon 1.5. tak da čekam..

  44. #24494

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Narancice mogu ti reci da ti se divim ja bi vjerovatno bila u komi da znam da me to sve ceka. Zato ti zelim svu snagu ovog svijeta da bude sve ok.
    Djecak je dobro samo uziva u plasenju mame. Jedan dan bude aktivan nemiruje ni malo a vec sljedeci se primiri da ga jedva osjetim. Mi na kraju od silne potrage uzelh eurocart passo tj ujo kupio.

  45. #24495

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Charliee kakva ste vi uzeli kolica? I ako tko ima savjeta oko kupnje madraca na sta da obratim paznju

  46. #24496
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cheerilee, brzo iza tebe smo na redu.
    Sto se tice kolica i slovenaca, sto da ti kazem nista ovih dana s njima ne stima ocito, pa tako ni dostava :D
    Ali nadam se da ce odrzat obecanje i da ces ih konacno imati u rukama nakon vikenda!

    Anka a sto da ti kazem. Imam li drugog izbora? Mogu potonuti (sto nije rijetko, kako koji dan) ali sto imam od toga? Ne donosi dobro nikome, ni meni, ni bebi a ni ukucanima. Imam zivo i zdravo dijete koje mi trckara oko nogu kojemu moram biti normalna mama i ona mi daje snagu. Vjerujem da se sve desava s razlogom, pa tako i to i razmisljam najpozitivnije sto mogu.

  47. #24497
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Narancica000 prvotno napisa Vidi poruku
    Cheerilee, brzo iza tebe smo na redu.
    Sto se tice kolica i slovenaca, sto da ti kazem nista ovih dana s njima ne stima ocito, pa tako ni dostava :D
    Ali nadam se da ce odrzat obecanje i da ces ih konacno imati u rukama nakon vikenda!

    Anka a sto da ti kazem. Imam li drugog izbora? Mogu potonuti (sto nije rijetko, kako koji dan) ali sto imam od toga? Ne donosi dobro nikome, ni meni, ni bebi a ni ukucanima. Imam zivo i zdravo dijete koje mi trckara oko nogu kojemu moram biti normalna mama i ona mi daje snagu. Vjerujem da se sve desava s razlogom, pa tako i to i razmisljam najpozitivnije sto mogu.
    Pisala sam im mailove svaki drugi dan,
    navodno nije do njih nego poljaci (mislim) kao dobavljači, tvornica kasne s isporukom...
    Uzeli smo ova;
    http://www.moder-planet.si/roan/613-...ss-b9-3v1.html

    Narancice - tako je i kod nas bilo kad je najmlađem dijagnosticiran autizam, nema ti druge nego krenuti dalje kako znaš i najbolje umiješ i samo pozitivno, što zbog sebe, zbog druge svoje djece, i u konačnici tog djeteta o kojem se radi..

  48. #24498

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    15

    Početno

    Curke nova sam tu,pisala sam na temu kombiniranog probira ali nema odgovora...
    Molim vas pomozite..los mi je krvni nalaz,rizik za t21 1:50, uzv nalaz je ok! Mogu vam navesti jos podataka ako je potrebno ali po nalazu spadam u visoki rizik syDown! Molim vas pomozite i recite jel ima koja mama da se susrela s losim nalazima komb probira a na kraju je ipak sve bilo ok! Inace majka sam dvije predivne zdrave djevojcice i imam 31 god!

    Pozdrav svima i velika pusa

    A0307❤
    B2908❤

  49. #24499
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo kod mene opet krv
    Posljednje uređivanje od Vrci : 30.04.2017. at 05:56

  50. #24500
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Joj Vrci koliko, kakva? Znas da ne mora znaciti nista, eno nam mimsi koja je imala uzasne izljeve i sve je ok, jedna moja kolegica krvarila nonstop od pocetka do 20tt i sve je sad ok. Sigurno je i tebi neki hematom negdje. Samo lezati i lezati i lezati!

    Snelly, nisam cula za to. Moguce da to nasi gin vide, ali nitko ne kaze. Nadam se da bude ok.
    Bubekica, zao mi je za krvarenje, ali bude ok!

    Narancice - nazalost, znam kako je to kad se moras pribrati,stisnuti zube i krenuti dalje, ali ne mogu ni zamisliti kako je to kad je beba u pitanju. Zelim vam da sve dalje prodje glatko, i porod i operacije i da zaboravite najbrze sto mozete ovo stresno razdoblje
    Vidim da muku mucite s kolicima koja ne stizu...mi zbog kolica za tjedan dana idemo po novi auto toliko o tome!
    Posljednje uređivanje od Sybila : 30.04.2017. at 09:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •