Stranica 495 od 581 PrviPrvi ... 395445485493494495496497505545 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 24,701 do 24,750 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #24701

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Jaaaooo curee! Uzas, ja bi poludila! Ja sam vec sad luda na komentare, uopce ne znam kako cu to trpiti nakon poroda.. drzi se sybila i ne daj se zezati

  2. #24702

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Uopce mi nije jasno zasto se ljudi stalno imaju potrebu petljati u tude zivote! Pogotovo ako ih se nepita za savjet.
    Ja sam kupila bocicu za svaki slucaj, ako bas zatreba. A nadam se da nece.

  3. #24703

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Slažem se s curama. Svi daju savjete za koje ih nitko ne pita. Ja sam se uhvatila da se pravdam zašto toliko ležim i čuvam trudnoću?!..
    @Sybila ak možeš, složi se jer sve je to neispunjeni ego. Kimni brate, ne primaj je k srcu i ublaži situaciju - radi sebe jer se nećeš iznervirati. To je bitno. A ti ćeš ionako po svome - pa ti si mama
    Posljednje uređivanje od glow : 14.05.2017. at 21:17

  4. #24704
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se s curama. Svi daju savjete za koje ih nitko ne pita. Ja sam se uhvatila da se pravdam zašto toliko ležim i čuvam trudnoću?!..
    @Sybila ak možeš, složi se jer sve je to neispunjeni ego. Kimni brate, ne primaj je k srcu i ublaži situaciju - radi sebe jer se nećeš iznervirati. To je bitno. A ti ćeš ionako po svome - pa ti si mama
    Potpisujem!
    I jos, izbjegavat o tim temama i caskati sa svekrvom i svim tetama "vegetama" :D

  5. #24705

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Potpis za svekrve!
    Moja je pak slucaj za sebe. Zadnjih par tjedana napokon se osjecam manje prestravljeno i kad me ona pita kako sam a ja joj kazem da sam napokon malo mirnija, ona krene: "a ne, ne, svasta jos moze krenuti po zlu, zene gube djecu i u kasnijim stadijima trudnoce"
    WTF??!

  6. #24706
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Narancice ma joooj nisam jos nista spremna, mislim kupila sam sve sto treba samo jos posteljinu narucim ali joj dala sam si posla zadnjih dana, vadim sve iz kuhinjskih elemenata perem sve , ribam, vracam, bacam, spremam ladice, papire , robu ajme koliko posla a sada sve nazalost vidim.Ubim se od posla svaki dan a nis se ne vidi.Muz je dobio zadatak pofarbat nesto od stolarije, odmaknut sve ormare sto se daju pomaknut posisat, obrisat, pa cijevi sve prebrisat , radijatore, lajsne....Ono uhvatilo me na veliko.Moram jos oprat jednom svu bebinu robicu i sve stvari njene jer je poprimilo onak miris nove komode, moram sebe spremit, moramo nac ime joj kad se svega sjetim uhvati me panika.Da i ne znam kada ce mi skidat sav od serklaze, valjda ce mi rec na iducoj kontroli

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  7. #24707
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Biska a tvoja svekrva je bas ono pesimisticna

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  8. #24708
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Moja svekrva vise nije medu zivima a recimo s druge strane moja mama nije pesimisticna ali je strasna panicarka pa mi je to na isto ne znam sta mi je gore

  9. #24709

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Moja svekrva prije svega ne promislja puno o tome sto ce joj sve izaci iz usta. Moze ona slobodno biti pesimisticna, ali ne mora to dijeliti sa mnom

  10. #24710

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    tema svekrva ja moram priznat da je meni moja zakon, zena je totalno nenametljiva, napravi sto god je pitas i ne pitas, ali nikad suvisnih komentara od nje - cudo. Ja bas racunam na nju i svoju mamu, jer blizanci i moj prvorodjeni + nekoliko sati dnevno poslovnih obaveza koje necu moci izbjeci...
    Daleko jos do toga, danas tek 9+3, sljedeci pregled tek 02.06. Ovaj tjedan moram urin i krvnu grupu/rh faktor.
    Jucer sam prijateljici htjela odvaditi nesto ljetne robice velicine 80 i shvatila da je vecina te robice nakon dvoje djece potpuno neupotrebljiva Uhvatila sam se smijati sama sa sobom kad sam shvatila da skoro nista necu imati za blizance - trebat ce mi nova kolica, novi krevetic (ovaj koji imamo je neki veliki i trebat ce mi dva manja ako sve misli stati u sobu), nova robica...kao da nikad nisam rodila

  11. #24711

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    cure, jedno pitanje. Zadnjih par dana mi se javlja nekakva alergija izmedju prsiju, crveni se i svrbi. Nisam to do sada imala, ali ocito je nesto nasljedno jer mi i mama i sestra to znaju imati. Znate li nesto s cime bi se to moglo tretirati u trudnoci? nesto na prirodnoj bazi?

  12. #24712
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ovan a na koliko je prana ta robica, mislim ja imam neke robice koja je jos uvijek ko nova pogotovo ova za prvo vrijeme dok ne pocnu derat u vrticu i parku.A dosta stvari je noseno na 4 klinaca sada ce bit peta izmedu toga i moja prva koja je ono za robu prava stetocina tj.vise za obucu nego robu ali dobro.Mislim dosta ovisi o tome i od kud je roba mislim ocigledno je velika razlika izmedu h&m i ostalih kod nas i ovih iz vana, bas se vidi razlika jer smo puno toga dobili .A sada sam morala malo kratkih bodica i tih dugih pamucnih laganijih stvari posto su sve bile zimske bebe, tetrice, neke pamucne dekice, rucnika i tak sitnica nekih potrosnih a i tu i tamo sta mi se svidjelo.Kolica sam imala od prve iako sam se nadala da su klimava da mogu nova ali su u super stanju hahah, kinderbet isto od prve i zbilja nisam nista puno trebala kupovat vise iz gusta.

    Za alergiju ti zbilja ne znam

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  13. #24713

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ovan, ja sam prije mjesec dana imala problem s gljivicama na noznim prstima, pitala ginekologicu i ona je rekla da slobodno mazem Canestenom (to sam i inace koristila prije trudnoce).

    Ja se sa blizekima planiram jaaako osloniti na svoje roditelje, a sveki nek se ukljucuje koliko moze i zeli jer je vec odcuvala posteno 2 unucadi od sogorice.

  14. #24714
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala curke
    Oooo biska, tocno to mi je poznato! Provela sam 5 minuta ispravljajuci njeno negativno vidjenje jedne situacije, cisto da vidim jel mogu, totalno bezuspjesno. Dovoljno se borim s vlastitim demonima tako da nema smisla trositi snagu na borbu s tudjima, prioritet su mi bebe i ja.
    Meni je najveci problem sto je moja obitelj navikla na komunikaciju koja je direktna i neposredna - da mi je mama ziva i da sugerira bocice, ja bi rekla - majko, valjda ja znam, ne petljaj se; ona bi rekla - dobro, ti znas najbolje; i razgovor bi bio gotov. U obitelji mm se razgovara u rukavicama, konflikti se izbjegavaju, a da njoj tako nesto kazem, nastao bi opci kaos i smrtna uvrijedjenost. Moj kratki fitilj, hormoni i to sto se moram kontrolirati nisu trenutno kompatibilni
    Ne dovodim svoje misljenje i stavove pod upitnik, muci me drzanje jezika za zubima
    Znam ja da ona zeli najbolje, ali mi smo prerazlicitog pristupa zivotu i svijetu jednostavno.
    Pozitivno je sto je mm stvarno i ozbiljno odustao od bilo kakve ideje da nam ona dodje pomagati nakon rodjenja beba.

    Petti -ljubomorna sam na tvoje spremanje! Ja imam potrebu za spremanjem, sjedim, gledam u stvari i mastam kaj bi radila, ali cim krenem zaboli me onaj napuknuti misic i pocnu kontrakcije tako da moram u horizontalu
    Kad ti je sljedeca kontrola? Nemoj panicariti, samo polako. A ime, kad dodje ces znati

  15. #24715
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Kad vec pricate o robici, da vas pitam - kako oblaciti ljetne bebe? Ja nemam pojma. Kaj spremiti za dolazak iz rodilista? U cemu da spavaju? 7/8 mjesec ce biti vruce, a ja nemam nikakav osjecaj sto bi im trebalo. Bodic samo? Hlacice? Dugi rukav? Kratki rukav? Vreca za spavanje ili bez? Nista ne znam sad je akcija na hm webshopu,mozda bi nesto uzela, ali nemam pojma sto.

  16. #24716
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Joj Sybila ja sam na sto muka kako obuci , sa zimskom bebom je lakse znas da ju moras dobro obuc i to je to a ovako uzas mislim nije problem znat ih obuc kad dode taj dan nego koliko cega kupit i sta nabavit.Ja sam za izlazak namjenila bodi gratkih rukava, pamucne hlacice duge zatvorene na nogice i gore pamucnu dugu na zakapcanje i pamucnu kapicu.Jos cu sastrane stavit bodi dugih, carapice , da i dekicu cu pamucnu uzet obavezno mislim ne znam ako bude prolom oblaka bas nekako cu se snac a ako bude pakleno vruce ne znam ...ponjet cu svega pa nek sestra odluci sta ce joj obuc.A nezgodno je kazu da bebe prvih mjesec dana moraju bit u dugom a sada ako ce bit jako vruce ne znam sta cu, bas bezveze...Mogla bi bas pogledat sta imaju u Hm-u.Moja prva je na zimu spavala u vreci a sada nisam trazila gdje ima tanjih vreca jedva sam i nasla pamucnu dekicu ne mogu vjerovat sve neke plisane, debele pa od flisa kao da ne dolazi ljeto.Dosta mi je njih i reklo ma na kraju ces ju pokrivat vani samo tetricom ili tak nesto.Svoju prvu sam sedmi, osmi samo u bodicu i po vani i doma tu i tamo nesto samo za sminkicu ili eto samo da obucemo i bose noge u kolica ali ona je tada imala 8, 9mjeseci.

    Iduca kontrola mi je 31.5.

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  17. #24717
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam docekala srceko.. dr kaze da je sve ok bebica raste, razloga za ono spottingiranje nema. Nek se vise ne pojavljuje i ja sretna

    Sad idu druge panike jel

  18. #24718
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Bravo Vrci, vidis bit ce ko i kod mene bez razloga samo zivciranje.Samo prikoci i lezi, odmaraj dok ne prestane

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  19. #24719
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Zadnje je bilo u srijedu,od tad je cisto

    Ma lakse mi cim srceko kuca, za sad jel :D

  20. #24720

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Vidim da je tjedan lijepo poceo
    Bravo za srceko Vrci!

  21. #24721
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Bravo Vrci! odlicno!
    Petti, hvala na odgovoru, sad imam bar neki orijentir. Kad si spomenula sestru, podsjetila si me da idem na trudnicki tecaj, zapravo mogu pitati tamo patronaznu budem prenijela sto je rekla.

  22. #24722

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Super vrci!!! Napokon pozitivne vijesti na temi!

  23. #24723

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Vrci odlicne vjesti! I ja muku mucim kako cu oblaciti bebu, ove skroz male bodice sto sam kupila su dugih rukava. Bas sam na sto muka oko garderobice.

  24. #24724
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Bravo Vrci!!!

  25. #24725
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, kako ste? Cheeri, jel odbrojavas? Kako si?
    Je je odbrojavam,
    vidim da nisam niš pisala zadnjih par dana, išel nam je srednji sin na prvu pričest pa smo bili zaokupljeni time, imali smo tridesetak ljudi (ručak u restoranu a kasnije svi k nama dom ana kolače, pa sam imala pune ruke posla oko priprema kolača i ostalog potrebnog),
    ugl u petak smo napokon išli u sloveniju po kolica, moram priznati da sam bila malo skeptična kakva budu pošto ih nisam vidjela u živo al su prepredobra
    čak i ljepša nego na slikama...

    Prošli ponedjeljak mi ej bila zadnja kontrolola kod moje gin,
    tak da sam u subotu bila u bolnici, ctg uredan,
    otvorena sam bila dva cm (kaj je super, jer sam se dosta pokrenula zadnji tjedan dana ionako sam u terminu,
    cerviks skraćen na 2/3...


    Idem ponovo sutra pa ćemo vidjeti kakvo je stanje


    Vrci - super za bebu

  26. #24726
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I opet krv iscurila s utricima

  27. #24727
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    Vrci, ja sam i u prvoj i sada u drugoj trudnoci na pocetku krvarila, cak mi se cini da je gore bilo u ovoj. Na pocetku, ustvari do cca 11. tjedna.
    Bila sam na 3x2 duphastona jer mi je vise pasalo da ga pijem nego da ista guram, jer mi onda iscuri pa vidim krv pa dizem paniku.
    Uglavnom, dr mi je rekao da kad primjetim da je krv jaca da slobodno popijem 2-3 odjednom (al da onda ne sjedam za volan).
    Na prvom pregledu nista, na drugom pregledu je vidio nekakav hematom i na trecem opet nista. Ja sam cijelo vrijeme curila i na kraju sam jos uvijek bez obrazlozenja. Valjda to tako kod mene ide. Malo vise mirovanja, utrici ili duphastoni i u najvecem broju slucajeva to bude ok.
    Sad sam 27 tjedana, sve ok.

  28. #24728
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A nekako sam pozitivna i budući da je sve ok na uzv mislim da nema velike panike. Doduše ispada da je beba 3 dana manja (6+1, a ja sam 6+4), no to je normalno ako se ne varam.
    Meni to kao iscuri i onda sam par dana mirna, i tako ukrug... sad mi dr rekla da dan-dva ležim dok se smiri. Danas sam bila u dućanu, vodila malca u vrtić, išla po njega, bila na uzv i na poslu na kavi. Valjda puno svega odjednom

  29. #24729

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Vrci, za krvarenje nemam iskustva ali za velicinu bebe se ne brini. Meni je na prvom uzv bila koji dan manja, zatim na drugom (ja sam isla dosta cesto) 2 dana veca, onda je bila za 5 dana veca i onda opet za dan manja.. taj zadnji put sam se ful prepala jer sam zabrijala da ne raste dovoljno brzo, tj bila sam uvjerena da se usporio rast. A onda opet na iducem uzv 2 dana veca.. dr mi je rekao da ne mogu to oni uvijek tocno izmjeriti i da nekad beba raste brze a nekad sporije.. tako da nemoj da te to brine.
    Joj curke nemate pojma koliko uzivam u vasim postovima o robici.. jedva jedva cekam da ja dodem u tu fazu. Drzim vam svima fige sa organizacijom oko svega i da sve prode u najboljem redu.

  30. #24730
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    I meni se pojacavalo kad bi se malo vise kretala, ali i kad bi duze lezala pa se naglo dignula, onda bi valjda iscurilo sve sto se skupilo u međuvremenu :/
    Valjda je to gnjezđenje/hematom/ciscenje endometrija/pitajdragogboga. Svima koje znam je bilo sve ok, al znam taj strah i drzim fige

  31. #24731
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Vrci ajde malo uspori, kada je situacija već takva daj malo leži i miruj slijedecih tjedan dva tri. Ništa nije toliko važno da ne bi moglo pričekati.
    Razlike u uvz su normalne. Oni uzimaju prosječne veličine za tu dob trudnoće, a kako se svako dijete razvija svojim tempom ovo je sve normalno.
    Ja danas opet imala kontrolu i zaključila da ili njihova vaga ne valja ili ću morati početi nositi cigle u džepu. Ispada da sam na istoj kilaži od prošlog pregleda prije 3 tjedna, dakle svega 2 kg u plusu od početka trudnoće. Mene to poprilicno brine a dr ništa ne komentira. Danas 31+6 procjena težine malcu je na 2000 g što kaže da je super za ove tt i opet je srećom glava dolje te se nadam da će tako i ostati. Voli on glumiti da je na vrtuljku pa je malo zadak malo glava dolje.
    Da li da se zabrinjavam zbog ove moje kilaže ili ne?

  32. #24732
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ma i inace mirujem, tek sam u subotu isla u ducan i u nedjelju na igraliste s malcem. Inace ga samo odvedem u vrtic i uglavnom nista drugo ne radim.

    Za kilazu ne znam, u tvojim tjednima sam ja bila na +10 kg...

  33. #24733
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    zibba ja sam se u cetvrtoj trudnoci brinula sto u trecem tromesecju nisam dobila bas nista (osim nakon termina nesto sitno), a niko nije merio velicinu bebe (osim na 'velikim' uzv u 12. i 20. nedelji). Stomak mi je isto izgledao omalen, i dobijala sam pri samom kraju komentare tipa 'jos oko 2 meseca, jel tako?'. Na kraju se rodila beburica od 3944g...

  34. #24734

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Draga Vrci drzi se, to je stvarno izludjujuce! Meni ponekad procuri utrogestan pa trcim na wc provjerit moras poludit i da si normalan Bitno da je uzv ok i da bebica napreduje!
    Zibba, kako ti je uspilo dobit 2 kg!? jesi imala teska povracanja, kakav ti je OGTT ili slicno? Moja prijateljica je do 20tt bila u bolnici zbog teskog oblika povracanja, do tada izgubila 14kg, na kraju je do kraja trudnoce bila na manjoj kilazi nego na pocetku, ali je bebica bila super. Ako beba napreduje znaci da od tebe uzima sve potrebno, tako da ta mala kilaza moze samo tebi naskodit, u smislu da tvoj organizam ne dobiva dovoljno hrane...

    Usput, mislim da sam nasla rjesenje za ovu alergiju - namakanje sa zobi! Danas mi se cini bolje, vidit cemo...

  35. #24735
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam sretna što još nisam počela dobivati ništa, od stresa sam na -1 kg sad...

    Joj to curenje utrića je koma...al jučer uopće nisam očekivala, kad ono crvenilo kod brisanja.

    Nema naša kilaža baš veze s bebinom. Ja sam u prvoj t dobila 15kg, a bebač rođen sa 3200 g. Znači ja dobila dosta, a on nije bio velik

  36. #24736
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Opet mi iscurila malo veća količina krvi Tresem se cijela, skoro plačem...ne mogu opet imati spontani

  37. #24737
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Nece Vrci, bude mrvica ostala lezi, noge gore i ne mrdaj.

  38. #24738
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Bas se iscuri nakon utrica, ovo je bilo najvise do sad.
    Prestrasena sam jako, pozitiva se topi, tesko mi je vec

  39. #24739
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Znam da jesi, vjerujem da je uzasno tesko misliti pozitivno kad vidis krv i s tvojom povijesti - ali stvarno ne mora znaciti spontani!
    Znam da trubim otpocetka...ali meni to i dalje izgleda kao mehanicko ostecenje, utrici, uzv, kretanje...a na uzv se ne vidi hematom i beba raste.
    Ja te vec zamisljam kako tu za par mjeseci tjesis nekoga tko ce isto imati nekakvo krvarenje, s pricom da si ti vec u poodmakloj t i da bude sve ok

  40. #24740

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Vrci drzi se!!! a da odletis opet na brzi uzv? ovako ces sama sebe totalno izludit...

  41. #24741
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Vrci, drzi se
    sjeti se moje prve dvije trudnoce...

  42. #24742
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A jucer bio uzv,ne znam sto sad mogu.
    Bas bude izljev,mir, izljev,mir... Ne curi konstantno.

    Ne znam dal je to mozda od estrofema?

  43. #24743
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Joj Vrci u krevet i ni makac. Mora sve ispasti OK.
    Ovan - nisam ni povraćala ni išta, čak ni mučnine neke imala, ali ja sam takva da jedino povraćam kod jakog napadaja migrene. Bila izgubila u početku oko 4 kg i došla na nulu tek iza 20 tjedana a sada opet nikako taj plus povećati. OGTT je savršen, jedino su mi leukociti i CRP od početka nešto povišeni i mjehur zafrkava. Malac cijelo vrijeme napreduje a mene vaga ignorira.

  44. #24744

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    draga Zibba - onda BLAGO TI SE ja cu bit sretna ako se do kraja vaga zaustavi na +20

  45. #24745
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Vrci, drži se, vjerujem da će sve biti dobro. Kao što cure pišu, jučerašnji uzv i kretanje je učinilo svoje. Probaj nekoga angažirati da se bavi malim, a ti lezi i miruj dok ne prođe ovo kritično razdoblje.

  46. #24746
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci jel se smirilo?

  47. #24747
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Jučer opet ujutro bio taj jedan kao jači "izljev" i ostatak dana ok.
    Strah me i danas očekivati, uvijek me bude frka da će krvarenje nastaviti, a ne prestati.

    Znači sad su bila 3 dana za redom jednom jače krvi, i ostatak dana bez problema. Pojma nemam što se događa i zašto

  48. #24748

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mi danas obavili uzv na 9+4, crl odgovara za 9+4 (27mm), hematom se povukao tako da ne moram vise mirovati i sve izgleda super pa cu se ja ohrabriti...
    Voljel bih na listu, termin 17.12.

  49. #24749
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi danas obavili uzv na 9+4, crl odgovara za 9+4 (27mm), hematom se povukao tako da ne moram vise mirovati i sve izgleda super pa cu se ja ohrabriti...
    Voljel bih na listu, termin 17.12.
    Juhuuuu!

  50. #24750
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi danas obavili uzv na 9+4, crl odgovara za 9+4 (27mm), hematom se povukao tako da ne moram vise mirovati i sve izgleda super pa cu se ja ohrabriti...
    Voljel bih na listu, termin 17.12.
    Cestitam
    Sretno do kraja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •