Stranica 505 od 581 PrviPrvi ... 5405455495503504505506507515555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 25,201 do 25,250 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #25201
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    laine cestitam!!!!

    Zeni jos malo ~~~~~~~~ za vas

    Sybila kako ste?

    Marijaxy sto se tice lijekova, smijes cure su ti rekle, smijes paracetamol, al mozda da se javis i lijecniku da te pogleda

    i mali ispravak, smije se i paracetamol i kod dojenja (iako se u malim kolicinama izlucuje u mlijeko)
    ali ja radije pijem ibuprofen, jer se on ne izlucuje u mlijeko

  2. #25202

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Sybila, jeeeej za odlazak doma, pa onda ful penzionerski tih zadnjih par tjedana.
    Ovo za proljev je bas korisna informacija.

  3. #25203
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Sybila lol, sad vidim da si ovo pisala jutros
    ja mislila sinoc

  4. #25204

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Sybila obozavam dobre vijesti svakako a ponedjeljkom jos vise neka vas jos tjedana u komadu i kuci

  5. #25205
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila lol, sad vidim da si ovo pisala jutros
    ja mislila sinoc
    Jos ja gledam sta pitas, pa pisala sam

    Ma naravno, nije da ce netko umrijeti od paracetamola but when in doubt while breastfeeding-ibuprofen. Citam ja rodinu sos grupu za dojenje, svasta sam naucila
    Cekam muza s hranom, skapat cu!

  6. #25206

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    I ja se pridruzujem cestitkama za bebice.
    Zeni vama saljem puno vibrica.
    Sybila drzi te se skupa makar jos malo.
    Ja sam bila na ctg-u jutros sve je u redu u srijedu imam pregled.
    Cure zanima me meni je danas uzasno tvrd stomak jel to ok ili se moram zabrinuti?

  7. #25207
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Zenii,cestitam na misu i drzim vam fige da sve prode najbolje moguce ❤

  8. #25208
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Dobro jutro svima!
    Zeni ~~~~~~~do neba
    Sybila nadam se da cete brzo doma
    Ja sam jucer bila konacno na prvom pregledu. Sve je super, srčeko kuca... Dobila hrpu uputnica. Imam nekakav smedkasti iscjedak pa mi je dala duphaston i bolovanje. Nisam mislila tako brzo na bolovanje pa sam malo u soku.
    Da li ste VI na bolovanju ili radite?
    Termin mi je 31.1. pa bi molila da me dodate na listu

  9. #25209
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ja sam na bolovanju jer imam navodno rizičnu trudnoću (zbog operacije u trudnoći) iako je sa trudnoćom za sad sve super. Moja gin me skoro htjela u bolnicu poslati na vođenje trudnoće. Pa je ipak odustala jer nema smisla


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #25210
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam isto na bolovanju od transfera, sad pogotovo jer sam imala krvarenja i imam hematom. I cijelu prvu trudnoću sam bila na bolovanju, a ona je bila "samo" ivf, bez ikakvih problema

  11. #25211
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    I ja sam na bolovanju od transfera. Eci mi skupa odbrojavamo. I meni bi termin bio 30.1 ali sa twinsima ide ipak malo ranije.
    Ja sam evo i u bolnici na odmoru zbog hematoma tako da samo ti miruj.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  12. #25212
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro svima!
    Zeni ~~~~~~~do neba
    Sybila nadam se da cete brzo doma
    Ja sam jucer bila konacno na prvom pregledu. Sve je super, srčeko kuca... Dobila hrpu uputnica. Imam nekakav smedkasti iscjedak pa mi je dala duphaston i bolovanje. Nisam mislila tako brzo na bolovanje pa sam malo u soku.
    Da li ste VI na bolovanju ili radite?
    Termin mi je 31.1. pa bi molila da me dodate na listu
    Ja sam na bolovanju od 6.tt alinja radim u ducanu.....
    Mislim da najvise ovisi o radnom mjestu i tijeku trudnoce.
    Kod mene se ispostavilo da imam hematom (vise ga nema) iako nisam imala krvarenja.

  13. #25213

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Eci dobro dosla na listu
    Ja sam na bolovanju od pocetka zbog dva ranija spontana i prirode mog posla..ali vise manje je sve u redu s trudnocom.

  14. #25214

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pak, koliki ti je hematom bio? Da li i dalje postoji nakon krvarenja? Meni je promjera 3 cm, ali zasad nit nestaje niti krvarim.

  15. #25215
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Anka91 18.06.2017 / (M)
    Petticoat 18.06.2017 / (Ž)
    Narancica000 29.06.2017 / (Ž)
    zibba 11.07.2017 / (M)
    Sybila 05.08.2017 / (M/Ž)
    aishwarya 22.9.2017 / (Ž)
    lasica1234 01.10.2017 / (Ž)
    snelly85 24.11.2017 / (Ž)
    glow 24.11.2017 / ()
    Ovan 15.12.2017 / ()
    bubekica 17.12.2017 / ()
    JUHU 20.12.2017 / ()
    minic 30.12.2017 / ()
    MonaLi 31.12.2017 / ()
    Vrci 4.1.2018 / ()
    Eci 31.1.2018 / ()

  16. #25216
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Zenni moja jos jednom cestitam na malenom bicu, a ostalo sve znas. molimo se i vjerujemo u cuda!

    Sybila drago mi je da se sve poslozilo i nadam se da ces brzo kuci.

    Ja sam bila na uzv i beba mi ima 200gr manje nego prije 2 tj. Smrsavila curka
    2 razlicite bolnice i eto ti smisla mjerenja.

  17. #25217

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Haha ma uvijek su im krive te procjene..

  18. #25218
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mojoj sestrični su bebu na dan poroda procijenili na 3400 a mali se rodio sa 4700. Opce ne znam kak se to moze dogoditi u današnje vrijeme :/ trebala je na carski a nije isla, da ne pričam detalje...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #25219
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jeste vi otvorile bolovanje ili komplikacije?

  20. #25220

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam na komplikacijama od navrsenog 6tt, dotad smo vukli bolovanje plus uletili su praznici.
    Sa 6 tj sam pocela brljaviti pa su me ostavili doma, par dana kasnije je nadjem hematom pa sam bas morala mirovati.
    Sad mi pase da sam na bolovanju jer iako vise ne moram mirovati trudim se dosta lezati jer mi se i dalje povremeno javlja sukrvicasta ili smedjkasta sluz (moguce da je i od cervikalnog polipa). A i diplomski mogu pisati u miru

  21. #25221

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste vi otvorile bolovanje ili komplikacije?
    Na komplikacijama od pozitivnog testa.

  22. #25222

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Komplikacije isto

  23. #25223
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zeljkice komplikacije jesu bolovanje

  24. #25224

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    taman htjela pitati u cemu je razlika izmedju komplikacija i bolovanja...vjerovatno netko otvori bolovanje radi postupka pa kad se otvori trudnicka onda idu komplikacije.
    Meni na zalost priroda posla ne dozvoljava nista od navedenog, fizicki posao nije tezak, ali zna bit dosta stresno (kao danas) pa sam vec lagano na rubu, ali izgurat cemo...
    Danas me cjeli dan lagano bolucka donji dio stomaka i ne mogu vjerovat da se to jos rasteze, jer bas gledam slike i imam osjecaj da mi je u ovoj trucnoci stomak barem mjesec ispred prosle trudnoce. Danas je 13+4 a ja vec poprilicno osjecam nekakva pomicanja i ne znam jesam luda ili sto se dogadja. Kada legnem tocno osjetim kako mi povremeno pojedini dio stomaka otvrdne pa opet popusti, kao da imam male zivahne vanzemaljce u drobu Cure duplica, jesam li poludila

  25. #25225
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Pak, koliki ti je hematom bio? Da li i dalje postoji nakon krvarenja? Meni je promjera 3 cm, ali zasad nit nestaje niti krvarim.
    Hematom je još uvijek tu ali nije veliki 15*9 mm samo je već dva puta prokrvario pa se moramo malo više paziti. Bebaci ću svaki 6 mm tako da su veći od hematoma ali je ovaj smješten baš pored jednoga. Nisam dobila strogo mirovanje ali sve laganini.
    Meni je gin biti će greškom odmah nakon eta otvorila kompilakacije tako da sam od onda doma.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  26. #25226
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ovan, nema razlike, sve je to bolovanje
    odnosno, ima razlike u sifri bolovanja
    a ovisno o sifri odredjuje se trajanje bolovanje, a i naknada

  27. #25227
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ima razlike. Bolovanje placa poslodavac, a komplikacije drzava i max iznos je odreden.

    Cim je bolovanje radi trudnoce, radi se o komplikacijama. Ja sam uvijek na bolovanju, a dr mi rekla da me mora prebaciti na komplikacije cim dobijem pozitivnu betu

  28. #25228
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ovan, mislim da osjetih bh kontrakcije, kad trbuh otvrdne i opusti se

  29. #25229

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ovan, druga trudnoca + blizanci, nije ni cudo da si ih rano pocela osjecati
    Ja sam u 17 tjednu pocela osjecati nesto
    Sad u 19 tt vec luduju naveliko, osobito nakon hrane

    Gdje nam je Sybila danas?

  30. #25230
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ali drugo je lupkanje,a drugo stezanje i otpustanje trbuha. Ja se ipak nadam da Ovan lupkaju bebe

    Ja jedva cekam da opet osjetim bebu.

  31. #25231
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ima razlike. Bolovanje placa poslodavac, a komplikacije drzava i max iznos je odreden.

    Cim je bolovanje radi trudnoce, radi se o komplikacijama. Ja sam uvijek na bolovanju, a dr mi rekla da me mora prebaciti na komplikacije cim dobijem pozitivnu betu
    Vrci, komplikacije jesu bolovanje
    razlika je u sifri, kao sto rekoh, a sifra za sobom povlaci i visinu naknade i tko ju isplacuje
    znaci, komplikacije u trudnoci su vrsta bolovanja
    zato, kad si u postupku, onda si pod jednom sifrom, a kad se potvrdi trudnoca - pod drugom sifrom
    dobivas razlicite naknade i isplacuju se iz razlicitih izvora
    ali si u oba slucaja na bolovanju

  32. #25232
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A dobro da. Malo mi mozak zakuhao pa pisem glupo

  33. #25233

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ok onda mozemo pisati klasicno bolovanje ili komplikacije...
    Naravno da su komplikacije oblik bolovanja, nisu valjda godisnji odmor

  34. #25234
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ma ja sam to pitala da znam sta mi je radit,kako nisam radila proslu godinu naknada mi je samo 800 kn,užas, i kad otvorim porodiljni isto necu imat svoju placu.Jos uvijek radim al kako je postalo vruce sve mi je teze jos sam i anemicna.

  35. #25235
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    S tim da ni klasično bolovanje ne moze trajati duže od cca 40 dana u komadi, tako neka brojka. Ako pređe određeni broj dana prebacuju te na teret HZZO i reguliraju isplatu na njihov maksimum. Ali čim imas pozitivnu betu dobivaš komplikacije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #25236
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja sam na komplikacijama od 12 tt. Vjerojatno još ne bi išla tada, ali su nesto prije toga počeli problemi sa "bubrezima" i bolovi i ostalo pa mi je dr otvorio bolovanje i gotovo.

    Cure da li da se zabrinem? Di sada nikakvog iscjedka a danas prvo bijeli a sada na papiru nešto između žutog i rozog, onako bistar ali obojen.

  37. #25237
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    bubek puno njih misli da su komplikacije nesto sasvim drugo, a ne bolovanje
    a bolovanje je zbog komplikacija u trudnoci
    nista vise od toga - vrsta bolovanja sa svojom sifrom

  38. #25238
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja sam to pitala da znam sta mi je radit,kako nisam radila proslu godinu naknada mi je samo 800 kn,užas, i kad otvorim porodiljni isto necu imat svoju placu.Jos uvijek radim al kako je postalo vruce sve mi je teze jos sam i anemicna.
    Pa tebi se onda isplati vući obicno bolovanje kod dr. opce prakse. Malo radiš malo doma dok ne navuces dovoljno za normalnu naknadu.
    Na komplikacijama odmah ideš preko hzzoa i oni ti isplaćuju bolovanje a kod klasičnog to ide preko poslodavca.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od pak : 13.06.2017. at 20:59

  39. #25239

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Zibba a da to nije od sluznog cepa ja dosta citam o njemu ovih dana.
    Meni je dr isto odmah dala komplikacija,ali ja sam bila na ugovor tako da mi ga nisu produzili kad je isteko i onda sam 45 dana prije poroda morala se ici prijavit na biro

  40. #25240
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    A ne znam jel to taj famozni čep, ne sjećam se da sam se sretala s njime u prijašnjim trudnoćama. Dva odlaska na WC ništa i onda opet tako žuto -rozo prozirno

  41. #25241
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tebi se onda isplati vući obicno bolovanje kod dr. opce prakse. Malo radiš malo doma dok ne navuces dovoljno za normalnu naknadu.
    Na komplikacijama odmah ideš preko hzzoa i oni ti isplaćuju bolovanje a kod klasičnog to ide preko poslodavca.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Bila pitat dr da mi ne moze dati,ma katastrofa.sreca pa ce nesto povisit porod.naknade.

  42. #25242
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citam, nemrem tipkat. Vene uzas, pucaju, bole, sva ispikana na obje ruke. Inace ok, cekam vizitu. Imam kontrakcije, ali one normalne bh, nadam se da je to ok, vidjet cemo.
    Zibba - to je sluzni cep rekla bih.

  43. #25243

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Zeljkica, koma su te naknade, nikad na zelenu granu s novcima

    Sybila, ovo s venama mi je poznata prica. Na mojoj prvoj punkciji nisu mi mogli naci venu, zivcani, nitko me nije slusao, izboli su me ko dikobraz po rukama, sakama, stopalima dok im se nisam rasplakala na stolu. Imam jednu venu koja je tanka ali funkcionalna i uvijek inzistiram da me bodu tamo, a ne da eksperimentiraju. S infuzijama ista prica, uvijek problemi i bol, povotovo u nasim bolnicama
    Al drago mi da si se javila bar malo. Nadam se da ce ti nakon vizite povaditi igle i pustiti te kuci

    I meni ovo Zibbino zvuci kao sluzni cep, napisala to jos prije koji dan.

  44. #25244
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ajme Sybila, znam kako je. Zadnji boravak u bolnici, braunilom dobivala antibiotik pa se upalilo sve oko uboda nakon dva tri dana. Pa pitaj opet. I još kada je rađen OGTT me prvo vađenje 3x pikala dok nije skuzila da nije do žile već da je epruveta neispravna i ne vuče, na kraju 6 uboda da se napravi OGTT. Bila sam kao sito, ko na crtićima što budu pa kao cure naokolo. Još jedan ubod nije htio prestati curiti odmah, tri vate sam natopila dok nismo zaustavili krvarenje.
    Inače se meni žila nađe bez problema, osim kod migrene kada je važno da ju nađemo zbog lijekova i infuzije, onda nijedne ni pod mikroskopom.

    A moguće da je sluzni čep onda, valjda ipak neće maleni uraniti. Nekako smatram da smo se dogovorili da prije 01.07 ne ide van, imam još dosta toga za odraditi, sa šefom 27.06 na pregled pulmologa ( naravno da termin dogovoreno prije xy mj), pa kontrola ORL nakon njene operacije i stalno nesto. Ajde torba za bolnicu je već spremna, još ubacim par sitnica i to je to.
    Napokon je i krevetić nabavljena, ali gledam ga da ga moram presmirglati i po farbati. Još ni komodicu nisam riješila. Ovo što gledam mi je sve nepraktično i ne sviđa mi se što u biti se na svima bočno prema ta dijete jer su uske, ja bi da je gornja površina oko 60-70 cm široka te da je duga oko metra, pa plus police jos iznad za stvari i sitnice da su pri ruci. Ma imam u glavi kako treba olizgledati ali nikako da nađem kombinaciju koja se u to uklapa. A baš sam ga zakomplicirala.

  45. #25245
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Da se javim. Na min tokolizi se vracaju trudovi pa su ju digli. Ja se nadala da nece. Do sljedece subote, dakle punih34tt sam na tome, onda me skidaju pa kad krene, krene. Ja se nadam da nece odmah, da se opet ful polako otvaram, neka trudovi voze danima kako su i ova dva-tri tjedna koliko mi je trebalo da se otvorim za prst, dok su bebe ok, ja ću trpit, sam da rastu koliko ide.

  46. #25246
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    I ljuta sam si na sina jer je cijelu trudnoću glavom dolje, a jucer se odlucio okrenuti poprecke i danas povukao i sestru si za sobom jer nedajboze da nisu stalno nos uz nos -.-

  47. #25247
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Sybila - samo strpljivo. Teško je mirovati i čekati što bude, ali za malene nam ništa nije teško. Vjerujem da bi radije bila doma ali ni slijedeća subota nije daleko a onda će već i malci biti spremniji za izlazak. Samo polako i smireno.
    A što da ja kažem, moj je svaki puta u drugom položaju guza-glava-guza-glava-poprijeko. Svaki pregled je novo iznenađenje, i nikada ne znam kojim dijelom tijela me gura.

  48. #25248

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Sybila drzi se,zafrkanti su ti malci jos u stomaku. Ja sam danas bila na ctg-u nije se htjeo ni pomaknuti a cim sam sjela u cekaonicu poceo je skakat pa si ti sad misli. Dr mi je komentirala u srijedu da je malisi ljepo kod mame i da nece tako skoro van

  49. #25249

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pitanje za Pak, ali moze i za druge. Trudna sam 8+3. Imam hematom jos od 5.tj. Sinoc sam na ulosku imala svjezu krv (5cmx2). Cijelu noć nista i jutros pomjesano s utrićima malo smedje. Jel treba ici u bolnicu? Sto mi oni zapravo mogu pomoći?

  50. #25250
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za Pak, ali moze i za druge. Trudna sam 8+3. Imam hematom jos od 5.tj. Sinoc sam na ulosku imala svjezu krv (5cmx2). Cijelu noć nista i jutros pomjesano s utrićima malo smedje. Jel treba ici u bolnicu? Sto mi oni zapravo mogu pomoći?
    Imaš duphastone doma? Ako krene baš izljev popijes duphastone 4 kom i legnes. Ako krvarenje stane ne moraš odmah u bolnicu.Smedje je normalno, ja imam stalno to je stara krv. Ja sam ostala u bolnici jer je mm inzistirao. Dr je pitala dali želim čisto da mi izvade krv i da promatraju obzirom na twinse ali je rekla da mi ne mogu puno pomoći osim ovoga što sam i sama popila. Utrice sam te dane dok se nije skroz smirila svježa krv pila.
    Jesi na terapiji 3*2?. Možeš i normabel od 2 mg popiti. Meni nisu ni radili drugi utz prije otpuštanja iz bolnice da ne prckaju previše. Ako te uhvati frka odi na hitnu zbog sebe da se smiris. Ja prvo krvarenje nisam išla, sada smo išli jer smo htjeli provijeriti dali su oba srca prokucala.
    Miruj malo više za vikend pa da vidiš kako će se stvari razvijati

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •