Stranica 531 od 581 PrviPrvi ... 31431481521529530531532533541 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 26,501 do 26,550 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #26501
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    miuta dobro da je sve u redu.
    Proći će i to kritično razdoblje izdrži još malo

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  2. #26502

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    miuta dobro da je sve u redu.
    Proći će i to kritično razdoblje izdrži još malo

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Hvala draga tak sam se veseli la pa sam se uplasila pa sad sam mirnija cim je beba na mjestu. Sve u jednom danu.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  3. #26503

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Cure koje ste bile na kom binirani test u petrovoj. Ide se bez upisa? Jer moja gin me salje tamo rekla od 18 do 20.09da idem na taj test. Imam i uputnicu.hvala na odg.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  4. #26504
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,evo da se javim.
    Danas smo bili na uzv 28+3tt,misica je velika curka 1250g ❤
    Posljednje uređivanje od snelly85 : 04.09.2017. at 22:34

  5. #26505
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    I mi smo danas bili, 15+1, 128 g
    Cerviks 43 mm.

  6. #26506
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Bravo za curke☺. Nas još nisu "vagali". Idemo 11. 9. na anomaly pa će možda onda nam reći sve

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  7. #26507
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hvala
    Pitala sam za mlijecni iscjedak, kaze da je uredan i da takav treba biti. Rekla sam da me ponekad pecka, rekao je da je i to normalno.

  8. #26508

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Cure koje su vec 1 rodile..zanima me dal se kod pravih trudova koji nisu bh kontrakcije stvrdne cijeli trbuh ili dio moze ostati mekan?

  9. #26509
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja se kod trudova uopće ne sjećam stvrdnjavanja trbuha, iskreno. Samo boli koja mi prvo bila u trbuhu. A poslije iz leđa u trbuh

  10. #26510

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Ok! Hvala ti puno!

  11. #26511
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    I mi smo danas bili, 15+1, 128 g
    Cerviks 43 mm.
    Long time no hear!

    Sad sam se tako pozitivno iznenadila!

    Čestitam i ljubim i grlim puuunooo

  12. #26512
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Aaaaaaa, mila, pa to si ti, jako si me iznenadila, hvala ti!!!
    I ja tebe ljubim i grlim, puno, puno, puno
    Natipkam ti pp

  13. #26513
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Lasice meni je bio stvrdnut cijeli trbuh u prijasnjim t, a bas mi s e sad desava da imam kao BH, ali mi se stvrdne samo donji dio trbuha. I ja sam se pitala da li su to BH ili nesto drugo. Uglavnom me ulovi kod mijenjanja polozaja ili kad se popiskim.

  14. #26514

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Super hvala.. ja imam osjecaj kad mi se dio stvrdne da se to beba tako zgura i da je taj tvrdi dio guza ili leda..al ne znam s obzirom da je prva trudnoca :/

  15. #26515

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Cure Jel neko od Vas Imao problema sa stolicom u trudnoci?
    Meni se sad dogodilo da nisam isla nekoliko Dana 3-4 I jutros mi se Nakon izbacivanja stolice uz naravno puno naprezanja pojavila krv.
    Bas sam se prepala ali onda Je poslje stalo. Sad Je sve ok. Neznam dali se krv moze pojaviti od naprezanja.

  16. #26516
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    U trudnoći je zatvor cesta pojava. Donat, magnezij, chia, psyllium su neki od pomagača. Meni je muka ako jedan dan preskočim. Doslovno mi se povrača dok ne obavim. Za sada magnezij djeluje donekle

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  17. #26517

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Pijem svaki dan barem casu Donat MG-a.
    Inace mi bude stolica uredna ali eto nekad se zna desiti Kao da sve zablokira pa nekoliko Dana ništa

  18. #26518

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    I ja sam imala taj problem ali je magnezij pomogao (više časa donata). Imaš kao preporuku na boci kako i koliko da ga piješ ako imaš problema sa probavom.

  19. #26519

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj ivancica_001 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam imala taj problem ali je magnezij pomogao (više časa donata). Imaš kao preporuku na boci kako i koliko da ga piješ ako imaš problema sa probavom.
    Koliko dugo Ti Je trajalo. Meni se opet sad pokazalo onako krv Kao Linije pomjesane sa stolicom. Nista me ne boli, Neznam Dali da se Javim svom ginekologu ili da cekam ultrazvuk sljedeci tjedan?

  20. #26520

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    3-4 dana. Ja se nisam nikome javljala jer sam smatrala da je to čisto lagana ozljeda rektuma zbog naprezanja. Čim se probala poboljšala i krv je nestala.
    Probaj vlaknastu hranu... Ja sam i smokve tada jela..i nekretnine... što god da me olakša..
    Posljednje uređivanje od ivancica_001 : 05.09.2017. at 16:12 Razlog: Greška pri pisanju

  21. #26521

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Sigurno je krv od naprezanja, popucaju zilice..ili mozda unutarnji hemoroidi..meni isto magnezij pomogne iako mi je uzasna stolica cijelu trudnocu.. a ni zeljezo iz prenatala ne pomaze bas.. :/

  22. #26522
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Krv se može pojaviti od naprezanja. Ja sam si tako aktivirala hematom i zaradila višemjesečno mirovanje, što opet nije pogodovalo probavi. Pomogao mi je jogurt, jedna litra dnevno, uz koju čašu Donata.

  23. #26523

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Hvala Vam cure, sad mi Je lakse. Nije jednostavno Kad vidis tu krv, ufff neznam Kad sam se zadnji put ovako preplasila.

  24. #26524
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    A ja nisam skužila otkud je krv, JUHU, unutarnji hemoroidi II. stupnja ne moraju praviti nikakve smetnje. Meni je tak, na sreću, jer vidim da ima vas kojima rade velike probleme. Ja sam prestala piti mg i danas je bilo malo krvi, drugi put u trudnoći. Stolica mi je tvrđa, jel...
    Lasice, kako je? Mene danas pritišće kao da mala želi glavom van, mislim da mi je i čep počeo odlaziti. Neka sluz je krenula iako bez sukrvice. Uh, iščekivanje...hvata me nervoza

  25. #26525

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Ja sam sad u 23.em tjednu i užasno me brine to što uopće ne osjećam djevojčicu u sebi. Nikad ne osjetim njezino lupkanje. Do sad mi se par puta učinilo da je lupkala, ali ne znam jel to bila ona ili su to bili grčevi u maternici, zbog stresa koji proživljavam zadnja dva mjeseca. Užasno sam napeta zbog toga.Bojim se da se ona nije dobro razvila, kad ju još uvijek ne osjećam.

  26. #26526

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Aish dobro sam..ali osjetim kad sam previse u pokretu da mi se trbuh stvrdne. Al mislim da je jos uvijek u gornjem dijelu trbuha, nije otisla jako nisko. Zato me zgaravice ubijaju po noci. A tebi bi moglo lagano vec da Moguce da je cep, imas li kakve kontrakcije? Jel se bojis poroda?
    Bobica, jesi bila na anomaly scanu? Sto su ti rekli?

  27. #26527
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    JUHU, i meni se dogodilo prije nekoliko dana, na papiru mi se prilikom brisanja pokazala krv ali svježa - uplašilo me ali sam skužila o čemu se radi. Plahe smo mi trudnice i ne treba puno da se uspaničimo

    Inače kod mene i dalje nema simptoma, malo grudi osjetim i maaaalo dolje da me steže, ali to je to. Sutra idem kod svog gin da mi otvori trudničku, i da mi da uputnicu za labos. Jesi li vama vadili i briseve na početku trudnoće?
    I da, kako vi izdržavate čekanja od uzv-a do uzv-a. Danas sam 7+4 i idem tek 20.9. kad ću biti 9+4 i do onda mi je još milijun godina čekanja! Onako, uzimam svu silu preparata (heparin, folate, omegu 3, magnezij, utriće) a uistinu ništa ne znam što se događa u meni. Iščekivanje je to...

  28. #26528
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Probaj lec na lijevi bok ili leda i popij hladne vode iz frizidera ili nekaj slatko.
    Umiri se i mozda osjetis.
    Veliku ulogu igra i gdje je posteljica,a i da li imas viska kg.
    Mozda je njeznija bebica kao i moja.
    Ja sam 28+5tt osijecam ju ali nema tu skakanja trbuha niti bolnih udaraca.
    Ja sam jako aktivna,puno hodam tak da moja pisulica uziva i spava vecinu dana.
    Ginekolog binti rekao da nekaj nije uredu sa bebom.

  29. #26529

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    JUHU, i meni se dogodilo prije nekoliko dana, na papiru mi se prilikom brisanja pokazala krv ali svježa - uplašilo me ali sam skužila o čemu se radi. Plahe smo mi trudnice i ne treba puno da se uspaničimo

    Inače kod mene i dalje nema simptoma, malo grudi osjetim i maaaalo dolje da me steže, ali to je to. Sutra idem kod svog gin da mi otvori trudničku, i da mi da uputnicu za labos. Jesi li vama vadili i briseve na početku trudnoće?
    I da, kako vi izdržavate čekanja od uzv-a do uzv-a. Danas sam 7+4 i idem tek 20.9. kad ću biti 9+4 i do onda mi je još milijun godina čekanja! Onako, uzimam svu silu preparata (heparin, folate, omegu 3, magnezij, utriće) a uistinu ništa ne znam što se događa u meni. Iščekivanje je to...
    MalaRiba hvala Ti da jako lako se uplasimo pogotovo Kad vidimo krv.
    Sto se tice cekanje od ultrazvuka do ultrazvuka Ja Jedva izdrzim. Sretna sam Kad mi dr da da neke pretrage obavim jer mi onda vrijeme Malo brze prolazi ali Jedva docekamo I Ja I suprug da vidimo nasu malu ribicu.
    Ja sam radila briseve prije trudnoce, a tokom trudnoce do sada sam obavila kks, zeljezo, urinokulturu, danas sam bila na vv radila sam ogtt, nije Bilo Tako lose, jedino sto Je at glukoza toliko slatka da sam ju Jedva popila I Mislim da mi se slatko zgadilo zauvijek hehehehe.sutra cu po nalaze pa se Nadam da ce sve biti ok.

  30. #26530

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj lasica1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Aish dobro sam..ali osjetim kad sam previse u pokretu da mi se trbuh stvrdne. Al mislim da je jos uvijek u gornjem dijelu trbuha, nije otisla jako nisko. Zato me zgaravice ubijaju po noci. A tebi bi moglo lagano vec da Moguce da je cep, imas li kakve kontrakcije? Jel se bojis poroda?
    Bobica, jesi bila na anomaly scanu? Sto su ti rekli?
    Anomaly scan? To je ultrazvuk? Bila sam prije dva tjedna i doktor je rekao da je sve u redu s bebačicom. Ne znam koliko jaki trebaju biti ti udarci. Možda si brijem bezveze... Osjetim nešto tu i tamo, kao neke male vibracije.

  31. #26531
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    uistinu ništa ne znam što se događa u meni. Iščekivanje je to...
    U svakoj knjizi o trudnoći ti piše tocno sto se dogadja u kojem tjednu. Trudnoce su itekako proucene, nitko ne moze reci da ne zna sto se dogadja.
    Sve normalne trudnoce kakvih je 90% idu sasvim istim redom, bebice rastu istim tempom.
    UTZ je dovoljno napraviti 4 puta u trudnoci.

    Svoju trudnocu se sasvim lijepo moze pratiti rastom trbuha. Ako mama nema bolova ni krvarenje i ako je mama zdrava trudnica, bebi treba dati mira da uziva i raste u svojoj mami. U svakoj knjizi o trudnoci ces vidjeti do kuda naraste maternica u kojem tjednu. To mozes naci i na netu, ako nemas gdje doci do knjige.

  32. #26532
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    JUHU, tako je i meni, izdržim ali i jedva dočekam uzv. Inače, meni je frendica danas bila na ogtt testu, čak drugom u trudnoći jer sumnjaju na gestacijski no povratila je sadržaj, mora ponoviti.
    bobicablue, da to je bio anomaly, znači da možeš biti mirna što se tiče rasta i razvoje bebice
    Beti3 samo mala napomena, ako si meni pisala (a nekako vjerujem da jesi jer sam stekla dojam da često imaš potrebu dati svoje mišljenje na neke moje teme i pitanja) - odavno si mi na listi ignoriranih te ne vidim tvoje postove

  33. #26533

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    JUHU, tako je i meni, izdržim ali i jedva dočekam uzv. Inače, meni je frendica danas bila na ogtt testu, čak drugom u trudnoći jer sumnjaju na gestacijski no povratila je sadržaj, mora ponoviti.
    bobicablue, da to je bio anomaly, znači da možeš biti mirna što se tiče rasta i razvoje bebice
    Beti3 samo mala napomena, ako si meni pisala (a nekako vjerujem da jesi jer sam stekla dojam da često imaš potrebu dati svoje mišljenje na neke moje teme i pitanja) - odavno si mi na listi ignoriranih te ne vidim tvoje postove
    Ne želim se petljati, ali Beti ti je dosta lijep post napisala. Ma, nas trudnice užasno puno toga muči i sve je to nešto novo i neizvjesno. Valjda smo zato nervoznije nego inače. Ja sam jedan dan ok, a onda drugi nervoza do ludila. Počne me mučiti tristo tisuća pitanja. Od toga da li se beba dobro razvija, do toga kako ću i s financijskom pomoći i sve... A od jučer mi se nakupila neka nervoza, pa nisam apsolutno ništa korisno radila osim što si razbijam glavu sa svim.. Bože oslobodi.

    Vjerojatno ženama s dobrim partnerom je dosta lakše, jer ja imam partnera koji je noćna mora, pa se polagano nastojim priviknuti da ću sve morati sama.

  34. #26534
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    bobicablue, sve je u redu, zbilja ne znam što je napisala jer ne vidim. Ali eto kako sam pogodila da je meni upućeno
    Inače, meni je jako MALO toga u trudnoći novo jer mi je ovo 6ta trudnoća, ali da je neizvjesno - je, jako. I zato kaže, iščekivanje je to, ali dobro, što se može...
    Tebi sretno po pitanju partnera, nadam se da će izaći na najbolje za tebe i bebu
    Posljednje uređivanje od MalaRiba : 06.09.2017. at 12:32

  35. #26535
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    MalaRiba,
    Jojjj ja sam ta koja ne moze docekati uzv....jednostavno jako mi je tesko !
    Mislim da je najvise proslo 10 tak dana, ali zato jer bi ili prokrvarila i jurila na hitnu !
    Bila sam u cet, i rekla je dokt.za dodjem za dva tjedna, ali ja cu doci par dana prije, hahaha, tj.dva dana prije bar..
    Vjerovatno kad mi prodju tih prvih 12tjedana cu biti mirnija....

  36. #26536

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Mala riba, naravno da je neizvjesno.. pogotovo kod nekoga tko je imao spontani..i sada strahuje od uzv do uzv.. nakon 2 spontana isla sam prva 3mj svaka dva tjedna na uzv od straha (a nekada bi uletila i na hitnu). Molim te ne obaziri se na ljude koji to ne razumiju. Ja bih voljela da sam mogla biti jedna od tih sretnica koje idu samo 4 puta. U svakom slucaju drzim fige a tebi mono saljem veliku pusu.

  37. #26537
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Lasica,
    Potpisujem !
    Cmook

  38. #26538
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je ovu T bilo lakse cekati kad sam imala baby watcher i od 9tt svaki dan il svakih par dana poslusala srceko. Sad kad lupa mi isto nije tesko cekati

  39. #26539

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Upravo tako..i meni je watcher pomogao od 9.tj.. a kada je pocela lupati prestala sam ga koristiti..

  40. #26540
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Cure, kužimo se, hvala! Babywatcher - je li siguran za bebu? Imate možda link na onaj koji ste vi koristile?

  41. #26541

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Je, sto posto je siguran. Ja sam koristila unborn heart. Potrazim link pa ti posaljem!

  42. #26542

  43. #26543

  44. #26544
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Škicnut ću, hvala ti!

  45. #26545

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj lasica1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala riba, naravno da je neizvjesno.. pogotovo kod nekoga tko je imao spontani..i sada strahuje od uzv do uzv.. nakon 2 spontana isla sam prva 3mj svaka dva tjedna na uzv od straha (a nekada bi uletila i na hitnu). Molim te ne obaziri se na ljude koji to ne razumiju. Ja bih voljela da sam mogla biti jedna od tih sretnica koje idu samo 4 puta. U svakom slucaju drzim fige a tebi mono saljem veliku pusu.
    Potpis i od mene! Prvo tromjesecje meni je bio jedan veliki crni kosmar zbog stalnog krvarenja, a 4 mjeseca prije imala sam spontani. Jedini svijetli dani bili su mi na dan UZV i par dana nakon. Kad se sjetim najezim se

  46. #26546
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj lasica1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala riba, naravno da je neizvjesno.. pogotovo kod nekoga tko je imao spontani..i sada strahuje od uzv do uzv.. nakon 2 spontana isla sam prva 3mj svaka dva tjedna na uzv od straha (a nekada bi uletila i na hitnu). Molim te ne obaziri se na ljude koji to ne razumiju. Ja bih voljela da sam mogla biti jedna od tih sretnica koje idu samo 4 puta. U svakom slucaju drzim fige a tebi mono saljem veliku pusu.
    Da, sretnica kojoj je dijete umrlo na porodu, u terminu, bez ikakve naznake ikakvog problema prije. I nemam pojma tko je ta forumašica pod imenom "mala riba".
    Svoje spontane neću ni nabrajati.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 06.09.2017. at 21:49

  47. #26547
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Mala riba i lasica1234,ja vas potpuno razumijem.
    U ovoj trudnoci sam isto kao i lasica u prvom tromjesjecju isla svakih 2 tjedna na uzv.
    Vodila sam se od pocetka kod Skvorca a igrom slucaja me moja soc gin narucivala na pregled+uzv 2 tjedna nakon Skvorca.
    Znam da mozda nije bilo najpametnije ali iskreno lagala sam joj da nisam bila na uzv,kao samo kod nje dolazim na uzv.
    Eto,takav je bio strah kod mene i niaam si mogla pomoc.
    Kasnoje sam se primirila i nekako samu sebe uvjerila da ce sa mojom curom biti sve ok.Sada idem na uzv svaka 4 tjedna.
    Cak mi je i muz rekao da je ocekivao da cu biti veci panicar i hipohondar u trudnoci ali eto normalnija sam sad nego kad nisam trudna
    Iako se znam zabrinut jer se cura premalo mice,pa prenisko i prenjezno....
    Ali smatram da su svi ti strahovi kod nas mpo trudnica normalni.
    Svako se razlicito nosi sa traumama iz proslosti tako da nikoga ne osudujem.
    Malo sam previse razvezala.Sorry

  48. #26548

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Beti zao mi je jako zbog toga. Ne mogu niti zamisliti. Svatko se na svoj nacin nosi sa traumama i jedino sto sam mislila reci je da nitko nije za osudivanje ako pozeli vise puta otici na uzv da se uvjeri da je sve jos uvijek u redu, a za tvoju traumu naravno nisam mogla znati. I kazem, zao mi je jos jednom zbog toga sto si prosla.
    Snelly, tako sam i ja muljala svojoj dr u petrovoj jer mi je konstantno govorila da sam luda sto sam u panici. Nije bas imala razumijevanja. Al da, i ja zelim zaboraviti ta prva 3 mjeseca, pozli mi kad se sjetim.

  49. #26549

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Cure koje ste bile na kombinirani test u petrovoj u 12tj.ja moram u 18.09.pa me zanima jel je guzva moja gin kaze da se ide bez upis od 8 do 9sati.hvala.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  50. #26550
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Cure, maknite me s liste. Otišla sam na uzv, nema srčane akcije, stalo na 6 mm, znači odmah nakon uzv-a od prošlog četvrtka kad je bilo 5 mm. Danas je 7+5, uvijek u ranim ranim razdobljima trudnoće.
    Ostale cure ne gubite nadu, sretno i vibrajte za mene da uspijemo dobiti svoju toliko željenu dugicu.
    Posljednje uređivanje od MalaRiba : 07.09.2017. at 15:48

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •