Stranica 548 od 581 PrviPrvi ... 48448498538546547548549550558 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 27,351 do 27,400 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #27351
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jutro!Ocito smo svi u nekakvim bolovima ,ja isto imam pritisak i neku tezinu i jako mi se drob zna stvrdnut,i umorim se jaaako brzo a imam jos izgurat puna 2 mjeseca.

  2. #27352
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ja sam zvala gin. Sutra u 15.40h idem na pregled i uzet će briseve. Nadam se da je sve ok. Bebo se javlja, ima dobar šut za 18tt Sad ostaje pitanje cervixa
    željkica jesi popila nešto, normić ili...?

  3. #27353
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Snelly85 - hvala,baš sam se i sama mogla sjetiti,eh taj trudnički mozak ,tablete su dovoljno velike da ih prepolovim ....
    Danas nešto kukovi boluckaju,i kosti puckaju...mora da je zbog ovog lijepog vremena

  4. #27354
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Muma,nisam nista pitala sam dr u subotu ocu li sta uzimat rekao je da ne treba,kad me uhvati ako sam kuci odmorim.Jos sam dosta u pokretu morat cu malo usporit.

  5. #27355
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Curke, koliko ste dobile na kilazi?
    Ja sam s 22. tt u plusu cca 5-6 kg. Cini mi se da postajem sklonija ljepljenju kg, iako kolicinski isto jedem.

  6. #27356

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Optimist,
    Ima posebna tema za kilice

  7. #27357

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Evo da se javim,bila sam doktorici. Nije me mjerila sa sondom,nego rucno,da se nakon 28 ne mjeri vise sondom ili tako nekako...da se cerviks poboljsao,da je zatvoreno sve,i usce,da je malo mekse ali da je to sve super. Beba je ok,okrenuta glavom dolje i teska 1200,27+4 danas. Da po potrebi uzmem spazmex ako me zaboli,magnezij klasika. Skroz mirna i narucila me opet za mjesec dana,dakle 20.11. Pa da joi vjerujem onda.

  8. #27358

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    4

    Početno

    Neznam dali sam na pravom mjestu sa ovim pitanjem , ali evo.
    Jedna sam od onih (ne)sretnica koje imaju grozne mucnine. Trudna sam tek mjesec dana i mucnine su neizdrzive. Dakle apsolutno sve sto pojedem izbacim u roku od deset minuta. Osjecam se slabo i zlo mi je od jutra do navecer. Moje pitanje je kako se nositi s tim? sto jesti da ne uzrujava zeludac? dali je to normalno u toj kolicini? kada ce PRESTATI??
    INace vegetarijanka sam, a ono cisto da ne predlazete neke mesne jelovnike

  9. #27359

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Meni kao totalnom laiku se jedino ne sviđa što te narucila tek za mjesec dana. Ali vjerujem da mozes doci ranije ako budes imala nekih problema. Mene narucuje (sad 26+5) svaka 2 do 3 tj, ali zato sto nosim blizance.

  10. #27360
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    I mene naručuje sada svaka 3 tjedna a od 28 t je rekla svaka dva tjedna. Nemam više blizance, biti će godina proizvodnje kod mene[emoji848]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  11. #27361
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, koliko ste dobile na kilazi?
    Ja sam s 22. tt u plusu cca 5-6 kg. Cini mi se da postajem sklonija ljepljenju kg, iako kolicinski isto jedem.
    Ja jedem manje nego prije...ali sam natukla kile jer se i krećem puno manje.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  12. #27362

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Eto i mene sada sa panikom... doktor kaže svi nalazi ok (ali me kao zbog dijabetesa šalje na daljnje vođenje trudnoce u bolnicu, sad sam 31+0), te jos jedan ali- na nalazu piše uterus kl manji od amenoreje i dzepovi pl vode 2,5-4... sad mene brinu ove zadnje 2 stavke... da li mi netko zna to protumaciti i reci mi da li da se brinem? Jer ja se jako brinem. Gin nisam pitala jer sam nalaz dobila tek od sestre, nakon što sam već od njega izasla.

  13. #27363

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    I ja imam pitanja dva, ako netko zna. Na vec nekoliko nalaza mi piše da je jedna posteljica nisko. Dr kaze za sad je to ok, ali sam skužila po licu da bas i nije. Jel netko o tome nesto zna.
    Drugo pitanje, prije par dana su mi pocele oticati noge, odnosno stopala. Nalazi su mi ok, dosad sam se udebljala 12 kg. Jel mozda to razlog? Dr mi nije rekla da pripazim s kilazom. Sad imam 76 kg, a visoka 173. Tlak niži, nemam povišeni šećer, iako nisam radila ogtt, vec samo kks.

  14. #27364
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam pitanja dva, ako netko zna. Na vec nekoliko nalaza mi piše da je jedna posteljica nisko. Dr kaze za sad je to ok, ali sam skužila po licu da bas i nije. Jel netko o tome nesto zna.
    Drugo pitanje, prije par dana su mi pocele oticati noge, odnosno stopala. Nalazi su mi ok, dosad sam se udebljala 12 kg. Jel mozda to razlog? Dr mi nije rekla da pripazim s kilazom. Sad imam 76 kg, a visoka 173. Tlak niži, nemam povišeni šećer, iako nisam radila ogtt, vec samo kks.
    Kako nisi još radila OGGT?Koji si TT? Znam da smo tu negdje,tjedan više- manje. Kako stojiš sa tlakom? Neke trudnice više zadržavaju vodu neke manje. Mojoj sestri su trebale 2 broja veće cipele, ja srećom nemam tih problema.


    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  15. #27365

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj unicorn prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam dali sam na pravom mjestu sa ovim pitanjem , ali evo.
    Jedna sam od onih (ne)sretnica koje imaju grozne mucnine. Trudna sam tek mjesec dana i mucnine su neizdrzive. Dakle apsolutno sve sto pojedem izbacim u roku od deset minuta. Osjecam se slabo i zlo mi je od jutra do navecer. Moje pitanje je kako se nositi s tim? sto jesti da ne uzrujava zeludac? dali je to normalno u toj kolicini? kada ce PRESTATI??
    INace vegetarijanka sam, a ono cisto da ne predlazete neke mesne jelovnike
    Ja sam isto od pocetak sa mucninama. Meni miris smeta naj vise.i luk ne podnosim vise.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  16. #27366
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj unicorn prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam dali sam na pravom mjestu sa ovim pitanjem , ali evo.
    Jedna sam od onih (ne)sretnica koje imaju grozne mucnine. Trudna sam tek mjesec dana i mucnine su neizdrzive. Dakle apsolutno sve sto pojedem izbacim u roku od deset minuta. Osjecam se slabo i zlo mi je od jutra do navecer. Moje pitanje je kako se nositi s tim? sto jesti da ne uzrujava zeludac? dali je to normalno u toj kolicini? kada ce PRESTATI??
    INace vegetarijanka sam, a ono cisto da ne predlazete neke mesne jelovnike
    Jedi sve što ti se jede. Ionako će ti sve istim putem opet izaći. Jer nije problem u želucu. Preživjet ćeš, iako ti se trenutno tako ne čini.
    Jedino bih preporučila da ne jedeš onu hranu za koju znaš da će ti ju biti gadno povratiti. Paradajz sos, recimo. Ili sok od jagode. To se ne zaboravlja.

  17. #27367

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pak, ne znam zasto nisam isla na ogtt. Tlak imam niži 110/70. Mislim da nisam isla na tu pretragu jer mi glukoza bila 3.7 kad sam vadila kks.

  18. #27368
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jedem manje nego prije...ali sam natukla kile jer se i krećem puno manje.
    Mislim da su ipak hormoni presudni, ali i manje aktivnosti ide u prilog, da.

    Marija, kad si provjeravala proteine u urinu?
    Ako ti je sve u redu, onda je to valjda ono klasicno zadrzavanje tekucine.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 23.10.2017. at 23:16

  19. #27369
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Marijaxy,
    Meni je posteljica smjestena skroz nisko, do samog usca...rekao je dokt.da bi se u vecini slucajeva posteljica trebala podignuti....
    Ako se ne podigne onda se tek kasnije postavlja dg placenta previa...koja zahtjeva dogovoreni carski u 37 tt.
    E sad, ne znam koji si ti tjedan i koliko ti je posteljica smjestena od usca...
    Ali ako ti nije nista spominjao, mozda nije toliko nisko onda...koji si sad tjedan??

    I.ja sam dosta kg dobila do sad, tj.u startu sam imala cca 5 kg vise nego inace, a jos svo ovo lezanje po cijele dane.....pogotovo na pocetku...do.koliko kg je normalno dobiti u T??

  20. #27370
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

  21. #27371

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Mono, sutra cu biti tocno 27 tj. Od 8. Mj do sad mi je jedna posteljicu skroz nisko. Ako dođem do 37 tj s blizancima, bit ce super.
    Muma, hvala na kalkulatoru, ispada da je sve uredu s kilama, cim sam kliknula twins.

  22. #27372

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Neznam doktorica je bila jako zadovoljna sa pregledom,da izgleda cerviks zatvorio. Ozda,da je smeksan ali bolja situacija. Isla je samo rukom ovaj put bez sonde. Nisam dobro rasumjela ali da sa 28 tjedana da se ne gleda sondom, da jos mjesec dana prelezim,pa cu pomalo ustat i setkat. Da za te bolove koje imam koristim spazmex kad naleti bol,da nazalost beke zene kroz cijelu trudnocu prate ti bolovi. I utrogestan da nastavim stavljat. Ja sam u bolnici kod njih od pocetka trudnoce. Valjda se nebi zafrkavalaa docent u bolnici i sef odjela sa nekom tamo bezveze samo da me sprdi. Kaze da je beba poveca za ovaj period. Da stoji na glavu dolje okrenuta ali da je to ok. Ja jedino sto mi oreostaje da slusam sta mi kazu jer u suprotnom napravim sebi problem ako krenem kopat. Sto se tice kila za sad sam dobila 9 kila,a jos 3 mjeseca pred menom,valjda necu postat kontejnerska jedinica kvragu?! Kako ste mi vi curice?

  23. #27373
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni gledao vaginalnim uzv cervisk do 35tt, kad sam krenula u TA. U prvoj trudnoći
    Sad mi prošli puta (u 29tt) nije uspio uzv-om izmjeriti jer kaže da onda stisne nekako cerviks i mjeri kraće (al da je to do mog cerviksa), uglavnom napravio mi vaginalni pregled i kaže zatvoreno i to je to.

    I kaže da nije toliko duljina upitna ako je sve zatvoreno. Tako valjda sad i tebi, sad više nije relevantno koliko je dugačak cerviks dok je sve drugo ok

  24. #27374

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Evo i nas s jos jednog pregleda, sad smo u rezimu svaki utorak jer je prosli put doktor izmjerio razliku od 17% izmedju blizanaca (1650 gr i 2050 gr). Danas (32+4) je jedan 1850, drugi 2250. Kaze doktor da bi u ovom periodu kod jednopolnih trudnoca beba trebala biti oko 2kg, tako da ocito imam jednog vrlo naprednog malca i jednog u prosjeku

    Meni su prosli tjedan pocele oticat noge i stvarno moram pazit da ne sjedim previse, ali sve sto citam da je to normalno ukoliko je tlak ok i ako nema proteina u mokraci. Meni je tlak lagano poceo ici preko 120/80, ali jos je ispod 130/90 tako da je doktor za sada zadovoljan, ali mene vec smeta i osjetim lagane glavobolje.
    E da, sjecam se da smo imali i tu temu, ukinuo mi je Andol 75, znaci po njemu ne ide do kraja.

    Mene vec hvata dobra panika jer imam osjecaj da jos nista nisam pripremila svu robicu jos trebam oprat i pregledat ako nesto jos treba nadopunit, kupit zadnje "sitnice", pripremit torbe za rodiliste... Mislim da cu planiranih 15 dana u bolnici (od 36tt) iskoristit za naredbe sto sve treba jos napravit

  25. #27375

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ovan, bravo za kilazu beba! Jel te bole prepone, koljena? Koliko si se udebljala? Jel jedes slatko?
    Meni zacepljeni sinusi kad duze lezim vec mjesecima.

  26. #27376

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Marija , sad sam na +20 kg i vec me hvata ozbiljna panika oko tih kila. Iako svi govore da sam samo stomak dobila, vaga ne laze Jedem puno voca, a slatkog tu i tamo. Kiselina me unistava pa moram pazit. U prvoj trudnoci sam iz rodilista izasla -10 kg a malac je bio samo 2400 pa me to tjesi. Sve me boli i probada, puls mi dodje na 110 nakon 20 metara, ali jos sam u pokretu poprilicno, nije da sam samo u horizontali.
    Kako se ti drzis?

  27. #27377

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Sad (27) na +12 i kao sto ti kazes, dobila samo trbuh iako mi se cini da krecu nogi ili su samo natecene. Kiselina, apetit, klasika.

  28. #27378
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Muma,
    Tnx !

    Marijaxy,
    Koliko sam istrazivala o svemu tome, dg placenta previa se postavlja u 28 tj...ima vise razlicitih pp, pa ovisi da li se nalazi do samog usca, koliko cm od usca, da li prekriva usce i ostalooo.
    Kod pp se obavezno radi carski rez u 37 tt, e sad, moras pitati kako je kod twinsa i pp, sigusno se u tom slucaju prije radi carski rez....
    Mozda tebi ni nije pp, nego je posteljica samo malo nize smjestena...ne znam...pitaj iduci put.

    Ovan,
    Super za bebeee !

  29. #27379
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Jucer smo bili na uzv
    35+3tt curka je 2692g
    Moj cerviks je i dalje preko 40mm,uloziva za vrsak prsta ko i prosli put
    Sada nastavljam u TA u Vinogradskoj.
    Danas sam saznala na trudnickom tecaju da Rode organiziraju tecaj dojenja,jel koja zna kaf i gdje se odrzava taj tecaj u Zagrebu?
    Neki kontakt telefon mozda ?

  30. #27380

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    http://www.roda.hr/udruga/event

    Evo tu ti budu obavijesti za radionice/tečajeve pa pogledaj tu i tamo. Mislim da i na facebook-u napišu kada imaju te tečajeve.

  31. #27381
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Jao kad vas slušaaaam, meni je to san... ajd šutite Imate super cervixe i super težine beba. Ja se stalno tresem na pregledu i samo čekam kad će reći da se cervix počeo skraćivati i da će biti manja beba. Eto ja maštam da rodim i ovaj put iza 36tt aliiii da beba ima minimalno 2500g, da je sa mnom u sobi a ne u inkubatoru i da doji
    Ja jučer imala vanredno pregled zbog bolova. Sutra 19tt. Beba super, 245g, nogomataš, cervix 39mm sav zatvoren Napravili briseve. Poslije pregleda se razvalila vani po asfaltu

  32. #27382
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam saznala na trudnickom tecaju da Rode organiziraju tecaj dojenja,jel koja zna kaf i gdje se odrzava taj tecaj u Zagrebu?
    Neki kontakt telefon mozda ?
    snelly85
    sljedecu malu skolu dojenja odrzat cemo sredinom studenog, u Rodi, Žerjavićeva 10
    posalji mail na dojenje@roda.hr

  33. #27383

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Da,naglasila je u par navrata da je jako zadovoljna,premda je meni usce hvala Bogu zatvoreno magicno T usce,vjeruj mi bilo mi je cudno. Kad sam izasla sa sestrom zapisat si sljedeci pregled me je skuzila i rekla nemoj sad kopat po papirima doktorica je zadovoljna ona te je gledala i budi mirna sad. Jer su vidjele obje da sam dosla kao da idem na giljotinu a ne obavit pregled. Jedino sto me iznenadilo prilicno sto mi je oregled bio dosta grub,bolilo me umetanje onog zeljeznog a i vaginalni pregled i uzimanje brisa. Prestalo je kad se makla i nisam imala popratna krvarenja ili nesto... jer su mi rekli jos pred par mjeseci da imam trudnicki polip(onaj koji dodje od hornona) na mjestu gdje je bio lletz radjen i da se ne sekiram da ce se to povuc ili maknut cim rodim. Curke sve koje se tresemo radi otvaranja i orijevremenog poroda na nama je da mirujemo sljedimo upute doktora. Meni provoj je nekad to jako tesko jer sam po prirodi panicar,i kad me zaboli trbuh odmah se rastajem sa zivotom i citam kakva je neonatologija u Rijeci i citav dijapazon scenarija izvrtim,znam glupo je ali takva sam priznajem.

  34. #27384

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Ovan prvotno napisa Vidi poruku
    Marija , sad sam na +20 kg i vec me hvata ozbiljna panika oko tih kila. Iako svi govore da sam samo stomak dobila, vaga ne laze Jedem puno voca, a slatkog tu i tamo. Kiselina me unistava pa moram pazit. U prvoj trudnoci sam iz rodilista izasla -10 kg a malac je bio samo 2400 pa me to tjesi. Sve me boli i probada, puls mi dodje na 110 nakon 20 metara, ali jos sam u pokretu poprilicno, nije da sam samo u horizontali.
    Kako se ti drzis?
    Mame blizankice, ja sam rodila s +20 kg i evo me sad 15 dana poslije poroda s 15 kg manje. Puno jedem i pijem ali ocito proizvodnja mlijeka potrosi jos vise kalorija, a da ne spominjem onu ogromnu kolicinu vode koja je nakon poroda polako otisla.

  35. #27385
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Allegra, potpuno te razumijem. Doduše, moj strah nije da ću ranije roditi nego da nešto neće biti u redu.
    Ja sam sad u 10 tt i od početka je sve nekako išlo nizbrdo. Prvo se beta nije duplala, ali je rasla, pa je GV bila premala i čudnog oblika, pa je maternica bila puna tekućine i rekli su mi da ću prokrvariti. Oprostila sam se sa svime i koliko god bilo teško, mislila sam bolje sada nego kasnije. Srećom, sve je ispalo ok. Srce kuca, tekućina iz maternice čudesno nestala...
    Sad čekam pregled za nuhalni i umirem od straha. Vidim dr. kako mi govori da nije dobro, da srce više ne kuca.
    Prijateljica mi je davala neke trudničke stvari i činilo mi se ako se skroz ufuram u trudnički film da će sve nestati.
    Najradije bih se prikopčala na ultrazvuk i tako hodala po svijetu...

  36. #27386

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Jao cim stisnem smajlica, ode poruka. Ako moze admin da obrise ranije poruke. Htjela sam pitati, jel stignes spavati i jel su bebe u odvojenim sobama?

  37. #27387
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,
    Nabavi si baby watcher, mene to spasava, inace bi valjda na psihijatriji zavrsila !

    I mene jako strah da se nesto ne dogodi, i prijevremenog poroda, svega me strah....jedva cekam da prodju jps ovih cca 6 mjeseci, jer ovo ne da mi nije blazeno stanje, nego stanje da zavrsim na psihijatriji.
    Sad mi je svakako lakse nego prije, prvih 12 tjedana je bio teror....ali opet se brinem iz dana u dan !

  38. #27388
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Evo mene s novom boljkom,primjetila sam u zadnje vrijeme da mi stolica dosta tamna ,neredovita od pocetka trudnoce,ne pijem zeljezo nego samo elevit,bas me sad ovo zabrinulo!?

  39. #27389

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Ma i meni od pocetka nekako “kljakavo” te beta nije isla skroz duplo pa je bila sumnja opet da je vanmatericna,ispalo da nije da je na mjestu gdje treba,pa 2 mj mira pa krvarenje hematom,to je tako slinilo mjesec i pol i opet bolovi pa sam umirala od straha,pa nalazi nuhalni probir pa strahovanje od toga srecom bio odlican nalaz pa mi ipak nisu preporucili amniocintezu jer imam godina,e nakon toga dobila eserihiju koju nikad nisam imala,ajde rijesila se nje srecom,i onda skracen cerviks i krrnuli opet strahovi mirovanje,menstrualni bolovi,ugl kao da mi je neko stavio breme na glavu,a trudnoca bi trebala biti lijepa,ja ju oprostite sve ovdje ali ne osjecam ju tako,zelim kao i sve vi donest na vrijeme zivo i zdravo dijete,i ako daj Boze bude tako mislim da necu u ovu avanturu vise. No ajde da ne deprimiram sve cure ovdje prisutne danas je lijep dan kod mene,suncan ja ga doduse gledam iz stana,ali ok... moramo gurat dalje nema sad natrag

  40. #27390

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene s novom boljkom,primjetila sam u zadnje vrijeme da mi stolica dosta tamna ,neredovita od pocetka trudnoce,ne pijem zeljezo nego samo elevit,bas me sad ovo zabrinulo!?
    Ne sekiraj se od elevita ili elle baby kojeg uzimam stolica bude tamna,dok je imas nista se ne sekiraj
    Uzmi si magnezija malo i odmah ce se nakon dan dva sredit stolica redovnija biti
    Posljednje uređivanje od Allegra28 : 25.10.2017. at 11:00 Razlog: Dopuna

  41. #27391
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Elevit ima jako puno željeza,pa zato. Elebaby i ostali preparati imaju manje

    Moja je tamna od kad pijem Solgar željezo

  42. #27392

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Jao cim stisnem smajlica, ode poruka. Ako moze admin da obrise ranije poruke. Htjela sam pitati, jel stignes spavati i jel su bebe u odvojenim sobama?
    Decko je s nama doma, a curica je nazalost na Rebru
    4 dan nakon rodenja u bolnici su primijetili krv u stolici, tijekom sljedecih par sati je jako klonula pa su je hitno prebacili s Merkura na Rebro. Dg je nekrotizirajuci enterokolitis, odnosno upala crijeva. Doktori kazu da je najgore proslo ali jos nismo sigurni i jos ne znam kad ce nasa malena s nama kuci

  43. #27393
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Hvala vam cure!
    Ovaj vikend je u St sajam beba i trudnica, bas se veselim ic gledat te sve male stvarcice,iako imam dosta toga sigurno će se nesto novo kupit !

  44. #27394

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Biska, bas mi zao. Koliko se sjecam, bebe su imale dobru kilazu? U kojem tj si rodila?

  45. #27395
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Biska grlim jako nadam se da ce i seka brzo kuci!

  46. #27396

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    I ja se pridružujem klubu straha od otvaranja. Jučer na 25tj otvorena vršak prsta. Kaže doc to je ok za drugorotku
    Uzv mi nije ni radio kao nema potrebe. Sta vi mislite o tome? Da idem i privatno?
    U prvoj sam se sa 24 otvorila iznutra ušće na V . Sad nije to ni gledao. Ne kužim .

  47. #27397

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Jel isto otvoren i uloživ?

  48. #27398
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ako je vršak prsta onda je uloživa... Otvorena bi bila za prst, ne?

  49. #27399

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    I ja se pridružujem klubu straha od otvaranja. Jučer na 25tj otvorena vršak prsta. Kaže doc to je ok za drugorotku
    Uzv mi nije ni radio kao nema potrebe. Sta vi mislite o tome? Da idem i privatno?
    U prvoj sam se sa 24 otvorila iznutra ušće na V . Sad nije to ni gledao. Ne kužim .
    Ja danas 24+5, uloziva za vrsak prsta, sve ok i ocekivano.

  50. #27400
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    snelly85
    sljedecu malu skolu dojenja odrzat cemo sredinom studenog, u Rodi, Žerjavićeva 10
    posalji mail na dojenje@roda.hr

    Zakasnila sam onda
    Termin mi je 24.11....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •