Stranica 549 od 581 PrviPrvi ... 49449499539547548549550551559 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 27,401 do 27,450 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #27401

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Biska, bas mi zao. Koliko se sjecam, bebe su imale dobru kilazu? U kojem tj si rodila?
    U 36 tt sam rodila. Evo bas se izdajam u bolnici i nesretna sam jako. Nakon 7 dana su malenoj uveli male obroke mog mlijeka na sto je lose reagirala, pa su pokusali s adaptiranim no opet nije bilo dobro.
    Pokusat ce kasnije opet s mojim mlijekom. Bas sam jako potonula na ove vijesti...

  2. #27402
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    biska, drzite se, zelim vam sto brzi oporavak

  3. #27403

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Biska, hrabro, i vjeruj u dobro i biti će, drži se!

  4. #27404

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Saljem puuuuno podrske i zelja da bebe budu dobro i da curica dodje doma sto prije... ali mislim da ce to i biti tako,mislim da su curice jako zilave i veliki borci. Biska znam da je svima nama lako pricat svasta a ti jedina prezivljavas to,samo pokusaj bit pozitivnijai uvjek se sjeti da su curice jako jake i izdrzljive,i mladje bebice su se odlicno oporavile tako ce i tvoja curica. Puno pozitive Vam saljem! ❤️

  5. #27405

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Biska, vjerujem da je tesko i da se jako brines. Svi bi tako. Ali kao sto Alegra kaze, cure su borci.

  6. #27406
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Evo i ja sa kontrole, 30+4 tt, sve je super. Mali je 1800g, okrenut glavom dole, protoci super, mjere super, zatvorena. Iduca kontrola za 4 tjedna u bolnici


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #27407
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Oh, Biska draga bit ce sve u redu. Ubrzo ce to biti iza vas! Drzite se!

  8. #27408
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Biska,
    Bas mi.je zaooo drzi se i neka se curica sto prije oporavi i dodje domaaaa!

    MonaLi,
    Superrr !!!! Oooo veccc??? U kojoj bolnici ces roditi??

  9. #27409
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ajme biska, pa kako to?! Jako mi je zao, ali kako svi kazu, cure su izdrzljive, izborit ce se ona. Drzite se!

  10. #27410
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Biska,da te utjesim ja sam rodena u 30.tt sa 1050g i 31 cm.Radena mi je potpuna transfuzija krv zbog jake zutice i tada sam pala na samo 850g.
    Bila sam u inkubatoru 3.5mj.
    Nisam ni dobila priliku probat majcino mlijeko,bila sam premala i tada su bila druga vremena.
    Ali evo me sad ima me i vise nego sto treba.
    Netko je gore napisao da su cure zilavije,jos onda je dr na neonatologiji isto to rekao mojoj mami.
    Palcici su cudo i ja vjerujem da ce sa tvojom curom bitj sve ok.Nemoj odustat sa izdajanjem i drzim fige da sto prije pocne papati tvoje mlijeko
    Ali nije ni smak svijeta ako je na ad i neka te to ne rastuzuje.
    Bitno da naraste dovoljno i da se sto prije mazite doma.
    Ja vjerujem u malu palcicu i drzim najvece fige

  11. #27411
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mono - ja ti planiram u Vinogradsku, ako ce me primiti :/
    Koji si ti sada tjedan?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #27412
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Biska, zao mi je zbog curice, bude se oporavila, samo pozitivno. Javljaj nam novosti, drzim fige da se sto prije pridruzi vama i braceku.

  13. #27413
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Biska - baš mi je žao,curke su male žilavice,uopće ne sumnjam da sve bude u redu . Žao mi je što to prolaziš,nadam se da ćete svi čim prije biti doma .
    Nas tri smo od utorka u bolnici,na redovnom pregledu su mi izmjerili visok tlak i zadržali me na promatranju,osim u ordinaciji mojeg soc. ginića poslije nije bilo tlaka,ali ostat ću do petka radi još nekih pretraga , ultrazvuk obavili sve je ok,bebica lijepo napreduju,slične su težine i odgovaraju tjednu .
    I čekamo dvije curice , pa tko radi listu može nam dodati spol .
    Biska- drži se

  14. #27414
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Mono - ja ti planiram u Vinogradsku, ako ce me primiti :/
    Koji si ti sada tjedan?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I ja planiram u Vinogradskoj rodit.Zasto mislis da te nece primiti?

  15. #27415
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hadasa, ne bih se cudila da ti je tlak skocio zbog tvog gin. :/
    Izdrzi do sutra.

    Cestitam na curkama

  16. #27416

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Cure drage, puno puno vam hvala na podrsci i ohrabrenju.
    Ovaj forum je jedno veliko srce i sretna sam sto sam dio njega.
    Drzite nam palceve za dalje!

  17. #27417

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Argente 17.11. 2017. / (M)
    snelly85 24.11.2017. / (Ž)
    glow 24.11.2017. / (Ž)
    Ovan 15.12.2017. / (Ž), (M)
    bubekica 17.12.2017. / (M)
    JUHU 20.12.2017. / (Ž)
    ivancica_001 25.12.2017. / (Ž)
    minic 30.12.2017. / ()
    MonaLi 31.12.2017. / (M)
    Vrci 4.1.2018. / (Ž)
    željkica 10.1.2018. / (M)
    Eci 30.1.2018. / (Ž)
    pak 30.1.2018. / (M)
    dominikslatki 9.2.2018./ ()
    martinaP 9.2.2018. /(Ž)
    Optimist 25.2. 2018. / (Ž)
    Hadasa 3.3.2018. / (Ž), (Ž)
    Muma 24.3.2018. / (M)
    miuta821 9.4.2018. / (M)
    mono111 10.4.2018. / ()

  18. #27418
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Munkica,
    Nabavi si baby watcher, mene to spasava, inace bi valjda na psihijatriji zavrsila !

    I mene jako strah da se nesto ne dogodi, i prijevremenog poroda, svega me strah....jedva cekam da prodju jps ovih cca 6 mjeseci, jer ovo ne da mi nije blazeno stanje, nego stanje da zavrsim na psihijatriji.
    Sad mi je svakako lakse nego prije, prvih 12 tjedana je bio teror....ali opet se brinem iz dana u dan !
    Ma moram se skulirati! To jedino može pomoći Jutros sam na wc-u promatrala iscjedak jer mi se učinilo da ima malo sukrvice (bio je malo tamnije žut). Na prošlom UZV mi je medicinski brat rekao da bih mogla malo krvariti i sad na wc odlazim s povećalom. Promatram iscjedak na svjetlu, u sjeni, uz bijeli zid.. Ali, kaže, citiram: "Nije svako krvarenje u trudnoći opasno".

    Biska, daju li ti da držiš svoju djevojčicu kožu na kožu? Pitam jer je prijateljica nedavno rodila carskim ranije (beba 2700 g) i, iako je bio u inkubatoru, od rođenja su ga ona i partner držali uz kožu svaki dan. Nadam se da ćete uskoro biti svi zajedno!

  19. #27419
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja planiram u Vinogradskoj rodit.Zasto mislis da te nece primiti?
    Moju sestru su prije par godina odbili jer pripada drugoj bolnici. A ja sam i operirana u Petrovoj i spadam tamo pa me strah. Ali nadam se da nece :/ I tecaj sam uplatila u Vinogradskoj...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #27420
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Oprosti, nisam upoznata sa sistemom... Ali znači li to da ti dođeš u trudovima u Vinogradsku, a oni izvade kartu grada Zagreba, gledaju s koje strane ulice je tvoja adresa i onda te pošalju u Petrovu jer nisi na svom mjestu za rađanje?
    Podsjeća malo na biračka mjesta na izborima.

  21. #27421

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas 24+5, uloziva za vrsak prsta, sve ok i ocekivano.
    Dal su te gledali iznutra tj mjerili cerviks?
    Jer mene nije samo mi je to rekao a iznutra nemam pojma kakvo je stanje i sad me to kopka

  22. #27422

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Dal su te gledali iznutra tj mjerili cerviks?
    Jer mene nije samo mi je to rekao a iznutra nemam pojma kakvo je stanje i sad me to kopka

    Ne, niti u jednoj trudnoci do sad.

  23. #27423
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Drži se biska! Bit će sve ok. Treba biti strpljiv ali sve će se to s vremenom posložiti i brzo će ona kući!

  24. #27424
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cure, u TA primaju po narudzbi, a u rodiliste sve koji su bili u TA tamo i druge ako nisu prebukirani. Ako je navala, pacijentice koje se nisu vodile u toj bolnici šalju drugdje.
    Ali ti biras bolnicu neovisno o tome kojoj kakti teritorijalno pripadas.

  25. #27425
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti, nisam upoznata sa sistemom... Ali znači li to da ti dođeš u trudovima u Vinogradsku, a oni izvade kartu grada Zagreba, gledaju s koje strane ulice je tvoja adresa i onda te pošalju u Petrovu jer nisi na svom mjestu za rađanje?
    Podsjeća malo na biračka mjesta na izborima.
    Ne, ti se cca mjesec dana prije termina moras prijaviti u neku od bolnica da tamo vodis trudnocu do kraja. Tu te mogu odbiti... ne znam kakva je praksa danas sa tim "odbijanjem". A kad te ulove trudovi ides u tu bolnicu gdje si se kontrolirala. Nema smisla ici u drugu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #27426

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, niti u jednoj trudnoci do sad.
    A onda se neću brinut ni ja previše, rekao je da je to ok nalaz za drugorotku.
    Imaš li ti kakav pritisak dole? Mene bas pritišće uz osjećaj da će mi sve ispast ..

  27. #27427
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, ti se cca mjesec dana prije termina moras prijaviti u neku od bolnica da tamo vodis trudnocu do kraja. Tu te mogu odbiti... ne znam kakva je praksa danas sa tim "odbijanjem". A kad te ulove trudovi ides u tu bolnicu gdje si se kontrolirala. Nema smisla ici u drugu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prime te tamo gdje posaljes uputnicu.
    Dokaz? Imam dvije bolnice prije vinogradske kojima bi mogla pripadati. Nitko ni a.
    Imas pravo birati bolnicu. Neko vrijeme se pričalo o tom "prema mjestu stanovanja", ali nije se zadrzalo. Tehnicki,mozes ti iz splita otici roditi u osijek ako ti se bas hoce.

  28. #27428
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Pa kazem ne znam kakva je praksa danas, znam da su moju sestru poslali na sveti duh jer po adresi pripada tamo. Ali to je bilo prije...
    ja se nadam da mi nece raditi probleme. Pogotovo zbog povijesti u Petrovoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #27429
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Nema vise takvih problema da odbijaju. Ja sam i prije 4god to istrazivala

  30. #27430
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Super... ja se za tjedan dana narucujem(za 4 tjedna bi trebala na kontrolu tamo), nadam se da mogu birati kod kojeg doktora zelim?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #27431
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    E to ti je lutrija. Rasporedi su okvirni.
    Ja sam se bila narucila kod odredene dr. Od 4 puta bila je samo jednom. Jednom je bila na bolovanju, jednom hitno u sali,ne znam sto je bilo treci put

  32. #27432
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Vrci - bezveze ali kaj se moze, ionako su sanse male da mi i na porodu bude bas ona. Jel se jos uvijek dugo ceka?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #27433
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Napisi im "molim termin kod tog i tog dr."
    Najdulje se ceka bossica - 4tjedna, ostali oko 2 tjedna. Ali na sam dan moze bit svasta, to te naruce po rasporedu.
    Nece ti radit probleme, znam kak si prosla u petrovoj
    Posljednje uređivanje od Sybila : 26.10.2017. at 17:36

  34. #27434
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Planiram kod Rudmanice. Znaci dat ce mi vrijeme kad sam narucena? Pretpostavljam da je bolje doci ranije?
    Joj nadam se da imas pravo, da nece imati "komentare" i slicno na moju situaciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #27435
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam se narucivala kod Kosec. Al kao sto rekoh, vidjela ju jednom
    A ni dr koja mi bila na porodu vise nema (mlada zena,mislim mlada od mene,a umrla. Bila sam u soku)

    Ja cu ovaj puta na SD i nemam pojma nista ni o jednom doktoru tamo.

  36. #27436
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram kod Rudmanice. Znaci dat ce mi vrijeme kad sam narucena? Pretpostavljam da je bolje doci ranije?
    Joj nadam se da imas pravo, da nece imati "komentare" i slicno na moju situaciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hjoj, zaboravila na rudmanicu kad sam ivancici preporucivala doktore! A super je ona isto.
    E sad...ja nisam dosla do svog pregleda u ta jer sam hospitalizirana pa ne znam za cekanje na dan d. Prema onome sto sam cula, najbolje doci ili ful rano ili tamo laganini oko 10. Jer obave preglede, pa odu na odjel, u salu itd i onda se vracaju. Mene su narucili na pocetku popodnevne smjene jer je dr taj dan radila popodne, dakle u 12.15.

    Ma nece, daj ne brini kaj bi meni s drugog kraja grada onda rekli?

  37. #27437
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Optimist je dobro rekla, hahahha, tlak ti je tvoj doticni digao ! Koje pretrage ti rade??

    MonaLi,
    Ne smiju te odbiti ! Ti imas pravo izabrati bilo koju bolnicu, neovisno o bilo cemu !
    Sad sam 16 tt.

  38. #27438

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    A onda se neću brinut ni ja previše, rekao je da je to ok nalaz za drugorotku.
    Imaš li ti kakav pritisak dole? Mene bas pritišće uz osjećaj da će mi sve ispast ..
    Za sad ne, beba je relativno visoko. Ali u prve dvije trudnoce sam imala takav pritisak valjda od prije 20 tt, jer mi je trbuh bio jako nisko.

  39. #27439

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Evo ja sam se prije neki dan narucivala u vinogradskoj i dobila termin za 2 tjedna. Tražila da me stave kod jedne od 2 doktorice koje mi je sybila preporučila ali pošto sam baš tražila da bude pregled u roku od 2 tjedna (malo me prepao doktor, uputnica je za visokorizicnu trudnocu zbog gd-a) stavili su me kod mog drugog izbora (tražila sam ili the bosslady kako ju je sybila nazvala ili tu drugu). Narucili me izmedu 7:30 i 10 h... namjeravam biti prije 7:30 tamo.

  40. #27440
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sybila - hvala na info, sad sam malo mirnija kad znam okvirno kak to izgleda. Tvoje iskustvo iz Vinogradske je dobro? Odnos doktora i sestara prema tebi?

    Vrci - kako to da si se drugi put odlucila za drugu bolnicu? Citala sam tvoju pricu s poroda na jednoj temi i cinilo mi se da si bila zadovoljna?

    Mono - ajme vec 16tt? Kad je nova kontrol?

    Ivancica - onda je najbolje da se narucim 3-4 tjedna prije kako bi sigurno dobila termin kod doktora kojeg zelim?

    Hvala cure


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #27441

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    77

    Početno

    Iskreno, ne znam, ali vjerujem da ako se ranije javiš da imaš više šanse dobiti doktora kojeg želiš.

  42. #27442
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    MonaLi,
    Ajmee, meni tako sporo vrijeme prolazi...uzas..malo brze sad nego do 12 tt ali onak brojim dan po dan...to me bas ubija.
    Idem privatno u uto kod Kosa...bila sam ovaj pon u Petrovoj, ne radi mi vise moja dokt.uzv...to mi se ne svidja....radi mi druga...
    Taj uzv je tako brzinski napravljen, nisam nista ni stigla pitati...ne znam...jednostavno cekam 3 tjedna uzv i onda je sve na brzinu....
    Izadjem brze nego sti udjem unutra....

  43. #27443
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mono - jos malo pa ce beba krenuti lupkati jel se zna spol?
    Super da ides kod Kosa, on ce ti sve lijepo pogledati i pitaj ga sto god zelis. Napravi popis pitanja, tako sam ja dr R svaki put vadila popis i krenula s pitanjima haha
    Inace pol zaboravim kad tamo dodem


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #27444
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Optimist/Mono - može biti
    Vadili mi krv,dala urin...našli mi neku bakteriju i ujutro dala sterilan uzorak pa to čekam...
    Tlak inače kao švicarski sat sada,ali zbilja jedva čekam doma ići...
    Mono 16tt , ide sporo zar ne...mi u subotu 22tt,a gdje smo još do kraja...
    Ako ništa drugo obavili smo super ultrazvuk u bolnici,dobili lijepe slikice i super objašnjenje...osobni rekord skoro 30 minuta unutra bila,sad mirnija punooo

  45. #27445
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Mono - ja sam dobila termin bez problema,doktoricu koju sam trazila,znajuci da ju se ceka dulje (4 tjedna). Jos smo tu na temi komentirale kako je cekanje dulje i narucila se za uzv privatno taman za dva tjedna. narucila se putem maila - jos sam ih bila zvala jer mi je taj termin bio čudan, pa su mi provjeravali jel sam dobila kaj sam trazila. No,nisam docekala ni pregled privatno, otisla sam hitnu u vinogradsku u petak navecer - primljena bez ikakvih pitanja i zadrzana dalje na patologiji trudnoce.
    Ima patologija trudnoce svojih "cari", kao i ono kako te tretiraju ako ostanes cekati bebe koje su na neonato, ali sto se tice strucnosti i samog poroda -tu sam iznimno zadovoljna. Napisala sam i pricu s poroda pa mozes vidjeti, fakat sam hepi bila do te mjere da sam rekla - mogla bi ja ovo opet pa sad gledamo di cemo u financijski plan ugurati trecu bebu i isla bi opet u vinogradsku. Nemam to iskustvo s TA, ali nemoj se stvarno brinuti. Oni zarade na svakom pacijentu, zele te
    Btw.postoji par doktora koji su na zlu glasu dolje u TA i jedna dr koja radi na porodima,koja je meni sfusala kombinirani i frendica je jedva izvukla zivu glavu s poroda kod nje,a jos je bila i bezobrazna...ostali su svi stvarno i vise nego super. Ove dr.nadjes guglom, ne znam im imena napamet.

  46. #27446
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Ok,sad kad sam vidjela listu i procitala vase upise sam shvatila da ja vec pomalo kasnim sa narudzbom
    Ja si sve nekako mislim imam ja vremena.....
    Ne znam dal se smiju tu pisat imena dr?
    Menisu preporucili da u Vinogradskoj trazim dr.Grgica.
    Jel ima tko iskustva sa tim dr?
    Danas se idem narucit,nadam se da nece stvarat frku kaj sam dosla tek u 36.tt....

  47. #27447
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    S obzirom na tt, kaj, ides se naruciti za porod?
    Dobar je grgic.

  48. #27448
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa kod nas se u urednim trudnocama ide u TA iza 36 tt

  49. #27449
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A tek sam sad vidjela pitanje MonaLi
    Ovaj puta ne idem u Vinogradsku iskljucivo zbog njihovih stavova oko secera i gd. Imala sam dva nalaza od 5.1, jedan od njih u sklopu ogtt-a. I ne da mi se u vrijeme blagdana s njima prepirati hoce li me hospitalizirati ili inducirati

    Odradila sam tecaj na SD i odusevljena sam videnim. Nadam se da ce opravdati ocekivanja

  50. #27450
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    pa kod nas se u urednim trudnocama ide u TA iza 36 tt
    Ja sam shvatila da se narucuje za 36tt, a ne u 36tt sorry

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •