Stranica 558 od 581 PrviPrvi ... 58458508548556557558559560568 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 27,851 do 27,900 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #27851
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Snelly cestitam!

  2. #27852
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo mene opet u klubu bolesnih Grlo peče ko blesavo. Pa ne vjerujem da me opet uhvatilo. Malcu samo curi nos. Vjerujem da me i to čeka...

  3. #27853

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Ovan - sretnoooo
    Snelly - čestitam od srca

  4. #27854
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Snelly,
    Cestitkeeeeeeee !!

    Optimist,
    Super da je sve dobroo ! Jesu ti mjerili duljinu cerviksa ili su te samo vag.pregledali?


    Vrci,
    Uzimala sam.i 800 mg magnezija pa nisam imala proljev...

  5. #27855
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Kazu da je to s mg tako dok se ne popune zalihe u tijelu. Kad je tijelo sve sredilo,onda visak ide van i tad dode proljev

    Tako sam bar cula

  6. #27856
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, samo vaginalni pregled bez uzv.

  7. #27857
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Snelly Čestitam!

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  8. #27858
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aha,
    Kuzim...znaci moguce da mi je sad i tih 400 mg previse...vidjeti cu ove dane, ako ne, smanjiti cu magnezij, pola vrecice.

    Optimist,
    Kad ides na svojpostupak redovan pregled? Da li na humanoj radis uzv ili u podrumu?
    Da lj ti rade uvijek i vaginalni pregled kad dodjes na uzv? Jer meni do sada nisu uopce.
    Privatno mi radi cervikometriju, u Petrovoj mi jos nisu mjerili duljinu cerviksa.

  9. #27859
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Čitam sad listu i ne mogu se sjetiti (trudnički mozak) da li sam ti čestitala Mono na curki
    Lista se pomiće,nismo baš više pri kraju ...
    Mene u zadnje vrijeme muče zubi,pala mi je plomba i zubno meso mi dosta krvari , prešla na paste za to ali nešto je malo bolje.
    Zubara me užasno strah,(traume iz djetinjstva) i ne znam ni sama da li da idem ili ne, nikad mi neda ništa protiv bolova , a ne znam da li bi sad izdržala bez ičega tamo .

  10. #27860
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hadasa, ja sam oduvijek imala problema s krvarenjem zubnog mesa. Zubarka mi je savjetovala električnu četkicu i umjesto zubnog konca trokutaste drvene čačkalice.
    Koristim tu kombinaciju i već tri godine nemam problema. Osim kada se ulijenim i ne da mi se čačkati

    Trebala bi svakako otići zubaru jer se stvari samo mogu zakomplicirati. Pitaj da ti da nešto protiv bolova. Ako ne želi, odi drugom zubaru. Sigurno postoji neki koji daje nešto protiv bolova. Bolje da to riješiš nego da patiš.

  11. #27861
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, još uvijek idem na privatni uzv i cervikometriju.

    Hadasa, postoji anestezija koja se slobodno može dati tijekom stomatoloških zahvata.
    Proguglaj malo i o tušu za zube, odlična stvar.

  12. #27862
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je za zubno meso dr rekla nikako elektricna cetkica,nego pravilno pranje mekanim obicnim (to mi pokazala) i interdentalne cetkice. od tad nemam problema

    Idi kod zubara,nije dobro da se nesto u zubima kuha. To se moze na cijelo tijelo odraziti. Lokalna anestezija za takve zahvate moze i u trudnoci

  13. #27863
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala puno cure,pošto moj zubar ima tek mjesta krajem godine , a nekako ni ne bi kod njega ,dobar je inače(ali je pušač i jako mi je smetao miris nikotina na njegovim prstima i prije trudnoće,unatoč rukavicama) tako da sad vjerovatno bi još više,naručila sam se privatno kod zubarke koju svi hvale,pa se nadam manjem strahu. Isto kao što je rekla vrci savjetovala mi mekšu četkicu za zube i rekla je da krvarenje zubnog mesa je često u trudnoći,da može biti od naslage kamenca,eto za deset dana idem pa ću vidjeti.Mene u biti sad nište ne boli,ni zubno meso ni zub s kojega je pala plomba,više me je strah zubara,jer moj ovaj zubar mi nikad ništa nije dao protiv bolove(jer hrabra sam ja pa mi ne treba) a onda me tek boljelo Imala sam dosad samo popravke i sve svoje zube imam i nemam neke veće probleme,ali budem se sad više pobrinula sa njim(koristim običan konac,pa sam možda iziritirala na jednom djelu zubno meso ) Hvala na savjetima

  14. #27864
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hadasa, pogledaj ove cetkice, i MM i ja ih koristimo, odlicne su:

    https://www.curaprox.com/hr-hr/cetkice-za-zube

    Imas ih u DM-u, Mulleru, Bipi...

    Sad bi ti mozda najvise odgovarala ultra soft, premekana je.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 20.11.2017. at 13:25

  15. #27865
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Je, i meni je zubarka rekla najmekša Curaprox četkica. Imala sam puno kamenca i upalu zubnog mesa kad sam prvi puta došla. Isto u velikim traumama od prijašnjih zubara

  16. #27866
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Od zadnjeg skidanja kamenca kod mog zubara prije 3/4 godine nisam imala problema,li to skidanje je bilo toliko neugodno,isto mi zubno meso jako krvarilo i naoteklo (kao vampir sam bila). Hvala na preporuci danas budem otišla po četkicu,a sviđa mi se i taj tuš za zube,jer volim zubni konac a zubi su mi mali i zna se sve navući unutra.

  17. #27867
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Hadasa, meni je rekla zubarka da mi toliko krvari od skidanja kamenca jer imam upalu zubnog mesa. Poslije mi pokazala kako da curaprox četkicama perem zube, plus što sam pogledala par youtube filmića
    Inače sam uvijek nakon 2-3mj imala već kamenca, sad skoro 5 mj i čisto je. Koju god pastu koristila, rekla mi da je to manje bitno

  18. #27868
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Evo ja sam upravo stigla od zubara i još sam sva utrnuta od injekcije. Išla sam samo na kontrolu i mijenjala staru plombu pa se ispod našlo posla i bockala me u više navrata po malo. Imam osjećaj da će me boliti tek sada kada popusti jer je bio karijes u sredini zuba. Sve si mislim sta mi je to sada trebalo ali bolje nego kasnije kada rodim.
    Moram u biti reći i da sam zadovoljna sa svojim zubima u trudnoći. Naslušala sam se o krvarenju zubnog mesa i kvarenju zubi u trudnoći a moji su i inače lomljivi i nikakvi da me bilo čisto strah što će naći.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  19. #27869

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Danas u bolnici ludnica! Nakon tihog vikenda jutros stampedo doktora, a svi nesto zivcani. Morali primit danas puno novih trudnica a sve krcato, kreveta ni za lijek.
    Meni danas bio uzv , ali nisam previse propitkivala jer je doktor bas bio u strci. Kaze sve ok, cekamo 01.12., samo kod jedne bebe još uvijek ima vise plodne vode.
    Na ekranu sam vidila da je jedna beba 3108 gr vec!!!
    Hemoglobin skocio sa 85 na 110 nakon samo jedne kutije Heferola!

  20. #27870
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Uhhh..pak i to što kažeš,bolje sad riješiti nego kasnije. Ja imam ok zube,imam tri plombe do sada,aparata nisam nikad nosila,čak su i ravni,ko maloj su mi vadili sjekutiće i gornje i donje da mi se ostali isprave,da to je bilo prije kojih 30godina,i ne sjećam se inekcija,ali velike boli i obilnog krvarenja,od onda zubar i ja smo na Vi . Već u u čekaoni drhtim kao list .Ima nešto kamenca,ali kavu i čaj sam ostavila i nema toliko puno,svakako danas idem po četkice
    Ovan super,glavno da je sve ok...bebe veća od 3kg,još malo i doći će taj 12 mjesec,strijelci su super (ja sam isto 12 )

  21. #27871
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Haha, ne znam ni ja, nije mi bitno, ali hvala

    Ja sam prije koristila elektricnu cetkicu, onda mi je zubar rekao da mi se zubno meso malo povlaci, da je ocito preagresivna, pa sam presla na Curaprox, tu najmekaniju i super mi je.
    Za nekoga su te elek.ocito preagresivne...

  22. #27872
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Jaaaoooo...zubiiii. Jeste našle temu. Kod mene nema što nemam...prava parodontoza. Zubno meso mi se povlači i upali svako malo (unatoč curaproxu, sensitive vodici za ispiranje itd). Već sam krenula i u Zg na stomatološki fakultet gdje su mi savjetovali i operaciju zbog nekog zuba ali sam tad ostala trudna i sve stopirala. Ja sam baš neki dan bila kod svoje zubarke jer sam koncem otkinula i dio zuba. Kad bih jela i hrana ušla u tu rupu do mesa, ajmeeeee, toliko je boljelo da sam iste sekunde morala morala čačkalicama i koncem sve iščačkati van, do krvi ako treba. Sad mi je hvala Bogu to popravila a o popravku da ne pričam. Moja je poprilično gruba, samo sam krv pljuvala, a kad mi je nabila neki "interdentalni končić" samo sam osjetila kako mi se krv prolila po ustima
    Ovan bravo za bebe, budi sretna, ja uvijek molim i kumim svoje bebe za svaki gram, a one ono...hmmmm...ne bi preko 2000-2500g

  23. #27873

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Aaaaaaa zubi i trudnoća. Losa kombinacija.
    Ja inače imam ok zube ali mi je ovo dijete u trudnoći pojelo zubeeeee.
    Inače paralelno sam isla kod ginekologa pa stomatologa svakih mjesec dana hahahhaha.
    Imala sam jaku upalu, pa pila antibiotike, pa dva puta na Hitnoj završila pa onda karijes da druga dva zuba, pa sam to isla popravljati, pa svasta nešto. Sad zadnjih 4 mjeseca idem kod zubara svaka 2/3 tjedna na kontrolu, stave mi lijek i tako ćemo sad sve dok se ne porodim jer moram raditi krunice a da bi to napravila moram slikati zube pa eto kad porod prodje onda ce i cirkus sa zubima. Hahahaha

  24. #27874
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni su suprotno svim očekivanjima zubi u trudnoći bolji nego ikad, čak mi i zubarka to komentirala A inače su koma

  25. #27875

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    U prvoj trudnoci sam imala kosmarne snove a u javi totalno opustena. Od tih kosmara sam se bojala da zaspim budila se vristeci i oblivena znojem. A sad se u javi brinem dali ce na kraju sve biti ok, a snovi nikad lepsi i mirniji.

  26. #27876

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Argente, snelly cestitam! Divno je doci ovdje i procitati lijepe vijesti!

  27. #27877
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ja sam danas navrsila 30tt. Svaku srijedu se izvazem i zapisem. I uvijek dobijem 500g tjedno, kako i pise da je prisjecni prirast u ovim tj. I danas se izvazem i vidim da sam izgubila 500 g od proslog tj. Kako je to moguce? Sada se brinem... Jel se nekom to dogodilo?

  28. #27878
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Eci ozbiljno se vazes svaki tjedan? pa bar tebi nije ovo prva trudnoca. znam da imas traume od jedne ali 0.5 kg nije puno. odjeca, voda, i jos ko zna kakvi faktori lako pol kile maknu.

    i cestitam, tek sad vidim da si trudna.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 22.11.2017. at 07:50

  29. #27879
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Eci naravno! Ja sam x puta pala i za par dana se digla. Evo sad sam pala 1.5kg jer sam imala dvodnevni stresan intervju za jedan portal. I već za 2-3 dana je sad sve na starom, čim sam dovela psihu u red. Ima x faktora koji utječu na težinu. Ne zamaraj se. Ako se već sutra-prekosutra vagneš, već će biti drugačije....ili pojedeš malo više, ista stvar.

  30. #27880
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja u danu variram 500g, ne u tjednu

  31. #27881
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Prvo hvala svima na preporuci za Curaprox četkicu , preporod za moje zube u ova dva dana krvarenje desni i naotečenost skoro pa nestalo,vjerovatno je ova moja sadašnja četkica bila pre gruba.
    Ja znam varirati i po kilu , makar se ne važem baš često,prijepodne jako puno vode popijem,pa sam primjetila da zna biti velikih razlika. Mislim da to nije ništa zabrinjavajuće,može biti od hrane,pića. Kolegica je izgubila nekoliko kila pod kraj,ali dobila je preko 25kg do onda,beba je bila velika i nije imala teka .

  32. #27882
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Haha sad ispadam panicar , ali imam jednu aplikaciju koja mi javlja kad ulazim u novi tjedan i trazi da upisem tezinu. Uvijek se vazem u isto vrijeme,u piđami na istoj vagi, cim se dignem ujutro. I dobijam kak pise da trebam, 500g tjedno. 100g sim tam. I eto brige. Da nije zastoj u rastu? Curi voda a ne kuzim? A pregled tek za 2 tj.
    Spajalica, draga, pa vidle smo se tu prije neg si rodila... Kak je beba?

  33. #27883
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Eci, ja se isto važem svaki tjedan. Uvijek isti dan, u istoj odjeći, odmah nakon jutarnje higijene, nakon kalibracije vage, na istom mjestu u kupaonici. Ne možeš izbaciti znanstvenicu iz mene
    U prvim tjednima sam izgubila oko 1 kg pa je kasnije izgledalo kao da se kile (zapravo kila) brzo gomilaju, zbog zatvora kojeg sam imala i po 4 dana.
    Sad sam u 15 tt i još sam na istoj kilaži, ali ona zna varirati +/- 300 g. A i teško mi je odrediti koja je bila točno početna kilaža jer su mi kile varirale nakon stimulacije dosta (u 10 dana sam dobila 3 kg i bila napuhnuta ko žaba).
    Odlučila sam se držati svoje liste vaganja jer sam se kod dr. prošli puta vagala u odjeći i čizmama, nakon što sam se najela da sam jedva disala i imala koju kilu više.

    Probaj se vagati uvijek u isto vrijeme i u istoj odjeći, odnosno bez nje

    Ovaj tjedan mi stižu rezultati NIPT-a. Nadam se. Što tjedan više ide kraju, to sam nervoznija...

  34. #27884
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    eci...ja u svakoj trudnoci, a tri sam prosla, nisam dobila ni grama do 34tt
    tako da je sve to normalno, i moj ginic nije bio zabrinut, dok bebe napreduje sve je ok

  35. #27885

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Meni je tako bilo.. al sam i vise izgubila. Zabrinula sam se i pitala sestru kod dr pa mi se samo nasmijala i rekla da je to sve normalno.

  36. #27886
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Hvala cure, stvarno u 3 trudnoce sam dobivala tocno 500g tjedno. Ali ocito su normalna odstupanja. Beba skace kao luda i udara bome jako i sve jace, tako da je ok.
    Munkica - i ja isto tako. Sada sam +8 pa mislim da je to ok. ( iako imam od prije viska).

  37. #27887
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Spajalica, draga, pa vidle smo se tu prije neg si rodila... Kak je beba?
    hvala na pitanju. sad je 4 razred i predivna je cura.
    i ne panicari. sve je to OK.

  38. #27888

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Obavila pregled, danas 28+6, cura po mjerama u dan, plodna voda ok, sve 5. Jedino tlak malo nizak za mene (110/70), uzv sam jedva odradila na ledjima.

    Sad se mogu poceti opremati polako ☺

  39. #27889
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    martina super za pregled. Tlak ti je super.
    Eci ja sam izgubila više od kile u dva tjedna sada. Dok nisi postavila pitanje bila sam si sva ponosna da se ne debljam jer sam na mirovanju i nisam uopće razmišljala dalje [emoji16]. U petak idem na kontrolu pa ću pitati dr pošto me stalno upozorava da pazim na kilazu. Za sada se vrtimo oko 11 kg tj sada malo manje trenutno.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  40. #27890

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Tlak je zapravo odlican, ali mene ljulja.

  41. #27891
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Vidim da pisete o kilazi.
    Ja sam do 17 tt dobila 6.5 kg, ali nije ni cudno kad sam non stop lezala, pogotovo prvih 12 tt...
    E sad, brine me to sto sam sad,.od nedavno izgubila apetit...da li je to normalno??
    Mislim budem ja gladna i jedem naravno, alj da se mene pita, ne bi trebala nista jesti....
    Nakon 12 tt sam imala neke napadaje gladi...a sad...nista...tek sam 20 tt.

  42. #27892
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mono, to ti je normalno. Ja sam do 13-14tt bila uvijek gladna i to uz mucnine. Grozna kombinacija. Onda me pustilo... ono jela sam normalno ali isto koda nisam ni trebala. E onda me opet ulovila glad na 2-3 tjedna pa opet nestalo... to ti je sve normalno.
    Sada ulazim u 36.tt i mislim da sam 13-14kg u plusu. Stalno nesto jedem ali realno nisam gladna, jednostavno mi je fino jesti hehe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #27893
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Rekla bih da je to normalno. Barem mi tako kaže MM koji čita knjige o trudnoći (ja još nisam počela jer sam praznovjerna. Čitaj luda).
    Kaže mi prijateljica da je najveće napadaje gladi imala kad je počela dojiti. U trudnoći ništa.
    Nije baš da ležim, ali osim cca polusatne šetnje s psom i to ne baš svaki dan, zadnjih mjesec dana uglavnom mirujem, pogotovo nakon krvarenja.
    Isto nemam baš napadaje gladi, osim povremeno velike želje za nečim slatkim, što izbjegavam zbog inzulinske rezistencije, i putrom (?!).

    Btw, kad vam se počeo nazirati trbuščić? Ja sam u 15 tt i nije baš da se vidi. Izgleda kao da sam blago napuhnuta.

  44. #27894

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    O, da... Da sam cijeli zivot trudna, ne bih imala problema s kilazom (a imam puuuno viska). Al zato kad krene dojenje, ajme.

  45. #27895
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Uhh kod mene sve kontra,prva tri mjeseca napadaji gladi ali brzo bi me bilo što zasitilo,uglavnom bila na dvopeku,krekerima i punoo voća(slatko nisam mogla vidjeti.ali lubenica je bila svaki dan na meniju),sad jedem normalno i hranu koju inače ne volim(banane) užasno puno pijem vode,prije podne znam 1,5l vode popiti,jednostavno sam jako žedna . Meni se trbuh malo već počeo vidjeti s 13tt i smetalo mi kopčanje na običnim hlačama,oko 20tt je počeo jako rasti. Jedino za čim mi je sad velika želja je kesten pire,udovoljim si za vikend,inače izbjegavam slatko,jedem dosta žitarica i vlakna ,radim te neke zdrave keksiće i baš mi to paše,guste juhice i variva.

  46. #27896
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Mono ni meni se nisa ne jede,cudno al nikad nisam bila ovako bez teka... Munkica ja sam 16 tt i isto ko ti,blago napuhnuta al mislim da je to zato jel me muci zatvor malo... I dobila sam pola kile i to ako...a vecinom sam lezala zbog hematoma.

  47. #27897
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx cure !
    Zabrinulo me to jer mi to nije bas obicaj, da nemam apetit ni inace, a kamoli sad..
    Meni je trbuh tek u 17 tt poceo blago rasti, sve ovo prije sam bila jako napuhnuta, ali i dalje se skoro ne vidi..

  48. #27898
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jutro cure kako ste?Ja danas 33 tt ,jutros se digla skaseno leda me bole,maleni od nedjelje u crijevnoj virozi....samo da jos mene ne uhvati.

  49. #27899
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja danas 34tt. I moram priznati da mi je tesko pomalo. Nemam ogroman trbuh ali mi je jako tezak. Ne mogu se sagibati, nekad me gura dok hodam pa ne mogu ni to normalno, nekak se smjesti da me zulja dok sjedim. S malcem mi nije bilo tako

    Inace sam pobrala prehladu od malca,prvo grlobolja,sad se sa sinusima mucim

  50. #27900
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Meni još trbuh nije ni na vidiku Jedino se pupak nekako izobličio u tužnog smajlića.
    Jedina tegoba je što nisam mogla zaspati do iza 2 ujutro i onda me ranom zorom probudio jedan od pasa koji je baš danas odlučio da mora van još po mraku.

    Nego, pretpostavljam da je normalno, nestali su mi svi simptomi. Možda malo boluckaju sise i boli me glava, ali to je to. Ne osjećam nikakva bockanja i grčeve u maternici. Toliko puta sam čula da ništa od ove t, da me malo strah. MM me tješi da je sve to ok. Pa je li ok?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •