Stranica 81 od 581 PrviPrvi ... 3171798081828391131181 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,001 do 4,050 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #4001

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Strategija, sretno!!! Ma super si dogurala, daješ nam nadu

  2. #4002

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Strategija kako si uzimala utrice, vaginalno ili oralno?

  3. #4003
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    Da, tu smo negdje, meni je termin 31.10.
    TinaB, nisam ti sigurna jesu li nalazi odmah gotovi, nešto mi se čini da su mi kad sam pitala za nalaze rekli da će nalazi drugi dan doći kod mog doktora.
    I meni je termin 31.10. -barem je tako bio na zadnjem UZV.

    Obavila sam OGTT, nalaz će mi biti u ponedjeljak kod mog gina.

  4. #4004
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Kako je prosao OGTT? Meni nitko ne spominje da cu ici, al cisto da se pripremim jel grozno za popiti?
    Mury duphastone je uzimala, a oni se piju. I ja ih pijem. Nemam nikakve nuspojave
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 18.07.2014. at 14:55

  5. #4005
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je prosao OGTT? Meni nitko ne spominje da cu ici, al cisto da se pripremim jel grozno za popiti?
    Mury duphastone je uzimala, a oni se piju. I ja ih pijem. Nemam nikakve nuspojave

    Ici ces sigurno, to je rutinska pretraga izmedu 24-28tt, ja idem iduci petak.

  6. #4006
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Crvenkapice imala sam tri carska pa moram i na četvrti...
    Mury Duphastone sam pila cijelu trudnoću, bez ikakvih nuspojava.
    Sad navijam za vas dvije a naravno i za sve ostale. Trudy od tebe čekam lijepe vijesti
    Uglavnom ja i uzv obavila sad. Bebica je zrela, procjenjena na 3330g i nemamo što više čekati nego samo riskirati rupturu maternice tako da je sutra dan D.

  7. #4007
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sretno sutra

  8. #4008

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Uf trudnicki mozak,ja racunam na utrice
    Strategija,sretno sutra,neka sve prodje u najboljem redu

  9. #4009
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je prosao OGTT? Meni nitko ne spominje da cu ici, al cisto da se pripremim jel grozno za popiti?
    Mury duphastone je uzimala, a oni se piju. I ja ih pijem. Nemam nikakve nuspojave
    Ništa strašno. Došla sam u 7, moraš biti natašte, uzmu krv i nakon toga popiješ tu tekućinu. Slatko je dosta, ali podnošljivo. Onda čekaš sat vremena pa ti opet uzmu krv i onda opet čekaš sat vremena i opet ti uzmu krv. I to je to.

  10. #4010
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ici ces sigurno, to je rutinska pretraga izmedu 24-28tt, ja idem iduci petak.
    Par mojih cura nije islo, rekli im da je to zastarjela pretraga i da nema potrebe. sad neznam na temelju cega odredjuju tko treba a tko ne. Dvije su vodile trudnocu privatno a jedna u bolnici

  11. #4011
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Strategija, super dogurali ste do 38.tj. Sretno sutra.

    Mislim da neki dr ne šalju na OGTT osim ako se ne radi o prekomjernom dobitku na težini ili o rizičnoj trudnoći, a drugi pak to smatraju obaveznom pretragom btw 24-28 tjedna.

  12. #4012
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    meni je ovo treća trudnoća a prvi puta sam išla na OGTT....ja sam mu se žalila na nizak tlak pa pretpostavljam da me zato slao....

  13. #4013
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    a što se tiče težine..najviše sam dobila u prvoj trudnoći- 25 kg, a nije me slao na OGTT... Za određivanje termina trudnoće imala sam specifičnu situaciju gdje se nisam mogla sjetiti datuma zadnje mjesečnice i rekla sam otprilike datum koji mi se činio da bi mogao biti...na drugom uzv-u dobila sam sličicu gdje je pisao datum 8.11., a posliije 31.10. i baš je tu zaključio da se poklapa sa mojim okvirnim datumom...No s obzirom da sam svaku trudnoću prešla termin, čist lako da ću i ovu isto tako...već me i zezaju da ću ja sredinom 11. mjeseca rodit!
    Strategija, neka ti je sa srećom!!!

  14. #4014
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    termina trudnoće
    termina trudnoće= termina poroda, iako ste sigurno shvatile!

  15. #4015
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    meni treća trudnoća nikad me gin nije slao na OGTT niti mi je to spominjao (moram priznati da sam morala guglati što to uopće znači) valjda nije bilo potrebno, vidim da pišete da prekomjerno dobivanje na težini i nizak tlak su razlozi zašto se šalje na taj test..meni je tlak uvijek uredan, a na težini sam dobivala minimalno, u prvoj trudnoći +6, u drugoj +1..evo me u 19 tjednu kilaža stoji na +1, iako nisam sigurna ni da sam to dobila, jer nisam bila sigurna kolika mi je bila težina prije trudnoće.

  16. #4016
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Niti mene nije gin slao na ogtt

  17. #4017
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ako imate sumnju možete podsjetiti gina na tu pretragu i zatražiti uputnicu. Ima na stranicama pkl Harni zgodna tablica na kojoj piše koje se pretrage vrše u kojem tjednu.

  18. #4018
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam ga pitala za to, rekao je da nije potrebno. Nisam dobila puno kila, beba je bila ok, guk standard mi je bio dobar. A i morala sam mirovati pa je rekao da me i zbog toga neće slati, kad ne mora. Nisam se bunila

  19. #4019
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Tako i ja u prvoj trudnoći nisam išla, ali sada me poslao jer sam rizična pa da otklonimo svaku sumnju.

  20. #4020
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Ni ja nisam išla u prvoj trudnoći, a mislim da nisam rizična (u nadi je spas - 25+1 i +8 kg). Al koliko sam skužila sad šalju više-manje skoro sve trudnice na taj pregled. Prije 7 godina nitko nije ni spomenuo OGTT.

    Strategija - ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  21. #4021
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    ajme žene moje kako vi podnosite ovu vrućinuuuuu? ja nikako...topim se...prvu curku rodila u 8 mjesecu, drugu u 9 mjesecu, znači najviši stupanj trudnoća me uhvatio baš na ljeto i ne sjećam se da sam tako teško podnosila vrućinu...ili sam izbrisala iz memorije taj osjećaj a pravih vrućina skoro pa nije ni bilo nego ovo zadnjih par dana...uff, tek slijedi ljeto...

  22. #4022
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    meni je ovo prvi puta da sam u malo višem stupnju trudnoće (u 26-om tt)...i sretna sam da su zapravo tek sad krenule te vrućine! Loše ih podnosim, izbjegavam izlaske van koliko mogu jer mi se počne vrtjeti (tu ima ulogu i moj tlak), noću teško zaspim a rano se probudim. A izgledam kao da sam već sad pred porod, jedva čekam idući tjedan da odem kod doktora na kontrolu da vidim je li to beba već tako velika kad je meni toliki bušek

  23. #4023
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Evo da vam se javim da je sve dobro prošlo! Princeza ima 3200g i 50 cm. Obje smo odlično, uživamo u maženju i učimo se papati

  24. #4024
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Strategija, cestitam od .
    Uzivaj u princezi, stvarno ste zasluzile!

  25. #4025

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    strategija, čestitam !

    nas eto u 34.tj. i prijavljujem otečene ruke....i veliki +15kg .... nije mi jasno kako se kile lijepe na mene...u prvoj trudnoći sam dobila 13kg, a samo sam se izležavala...a sada uz dijete trčim na sve strane, kuham, čistim, na more svaki dan a kile se samo skupljaju i skupljaju...užas... šećer mi je 5.00 na zadnjoj kontroli...OGGT uredan... očito dosta toga papam a nisam toga ni svjesna...

  26. #4026
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se javim da je sve dobro prošlo! Princeza ima 3200g i 50 cm. Obje smo odlično, uživamo u maženju i učimo se papati
    Plačem od sreće Čestitam i puno pusa tvojoj princezi

    Imaš prekrasan potpis

  27. #4027

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Strategija, iskrene čestitke !!! Uživajte!!!

  28. #4028
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Strategija, cestitam

  29. #4029
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Strategija cestitam.

    Ja bi vam se htjela pridruziti...iako je rana trudnoca (tek pet tjedana) nadam se da ce sve biti ok.

    Naisla sam na prve probleme. Upalio mi se neki zub, za vikend sam imala uzasne bolove i nisam oka sklopila. Otisla sam na hitnu jer je bilo neizdrzivo. Problem - trudna sam, a ne mogu odrediti koji tocno zub boli jer me bolila cijela celjust - ne mogu na rengen.
    E sad jedni su rekli da se ne smije, drugi da se moze nakon 12 tjedana na neki rengen koji ima minimalna zracenja, treci kazu da se odmah moze na taj rengen s minmalnim zracenjem. Uglavnom nisam ni sama pametna. Pijem antibiotik i evo od danas mi je malo bolje.

    Isto tako kakva su vasa saznanja oko anestezije? Moj stomatolog kaze da se moze primiti ta neka anestezija bes adrenalina.

    Popila sam i par lekadola ( u granicama normale, do 2 g dnevno, prema info iz Petrove ) ali nista mi nije pomoglo.

    Kako je jako rana trudnoca samo se nadam da ce srceko prokucat i da ce sve biti ok. I da cijela ova situacija nece imati negativan utjecaj.

  30. #4030
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Čestitke strategija!!!

  31. #4031
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    meni je ovo prvi puta da sam u malo višem stupnju trudnoće (u 26-om tt)...i sretna sam da su zapravo tek sad krenule te vrućine! Loše ih podnosim, izbjegavam izlaske van koliko mogu jer mi se počne vrtjeti (tu ima ulogu i moj tlak), noću teško zaspim a rano se probudim. A izgledam kao da sam već sad pred porod, jedva čekam idući tjedan da odem kod doktora na kontrolu da vidim je li to beba već tako velika kad je meni toliki bušek
    evo malo rashlađenje danas

    ahahha, meni je trbuh isto ogroman, ali meni je tako bilo u sve tri trudnoće, punija sam inače, tako da i bez trudnoće izgledam "pomalo trudno" A sad na pola puta, izgledam kao, hmm da sam otprilike 7 mjeseci trudna..

    Isto izbjegavam izlaziti van po vrućinama, koliko god je to moguće, ovih zadnjih par dana sam se osjećala tako umorno, nervozna, ma svašta nešto..evo danas malo rashlađenja i kiša i ja se osjećam poletna ko ptičica...iako mislim da tu i psiha ima dosta utjecaja, recimo kad se ujutro probudim, otvorim prozor i pogledam prema moru i onako nad morem kao da je magla, znam da nas taj dan očekuju paklene vrućine i ja sam odmah u bedu

  32. #4032
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Strategija cestitam

  33. #4033

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Strategija čestitam to je pravi komad cure

  34. #4034
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Strategija cestitam.

    Ja bi vam se htjela pridruziti...iako je rana trudnoca (tek pet tjedana) nadam se da ce sve biti ok.

    Naisla sam na prve probleme. Upalio mi se neki zub, za vikend sam imala uzasne bolove i nisam oka sklopila. Otisla sam na hitnu jer je bilo neizdrzivo. Problem - trudna sam, a ne mogu odrediti koji tocno zub boli jer me bolila cijela celjust - ne mogu na rengen.
    E sad jedni su rekli da se ne smije, drugi da se moze nakon 12 tjedana na neki rengen koji ima minimalna zracenja, treci kazu da se odmah moze na taj rengen s minmalnim zracenjem. Uglavnom nisam ni sama pametna. Pijem antibiotik i evo od danas mi je malo bolje.

    Isto tako kakva su vasa saznanja oko anestezije? Moj stomatolog kaze da se moze primiti ta neka anestezija bes adrenalina.

    Popila sam i par lekadola ( u granicama normale, do 2 g dnevno, prema info iz Petrove ) ali nista mi nije pomoglo.

    Kako je jako rana trudnoca samo se nadam da ce srceko prokucat i da ce sve biti ok. I da cijela ova situacija nece imati negativan utjecaj.
    ja sam imala slican poblem, al sva sreca na kraju sam doznala koji je zub bio u pitanju. Bila sam popila antibioike koji doduse nisu pomogli. Sto se tice anestezije moze se. Ja sam vadila obe osmice u trudnoci

  35. #4035
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Strategija cestitam.

    Ja bi vam se htjela pridruziti...iako je rana trudnoca (tek pet tjedana) nadam se da ce sve biti ok.

    Naisla sam na prve probleme. Upalio mi se neki zub, za vikend sam imala uzasne bolove i nisam oka sklopila. Otisla sam na hitnu jer je bilo neizdrzivo. Problem - trudna sam, a ne mogu odrediti koji tocno zub boli jer me bolila cijela celjust - ne mogu na rengen.
    E sad jedni su rekli da se ne smije, drugi da se moze nakon 12 tjedana na neki rengen koji ima minimalna zracenja, treci kazu da se odmah moze na taj rengen s minmalnim zracenjem. Uglavnom nisam ni sama pametna. Pijem antibiotik i evo od danas mi je malo bolje.

    Isto tako kakva su vasa saznanja oko anestezije? Moj stomatolog kaze da se moze primiti ta neka anestezija bes adrenalina.

    Popila sam i par lekadola ( u granicama normale, do 2 g dnevno, prema info iz Petrove ) ali nista mi nije pomoglo.

    Kako je jako rana trudnoca samo se nadam da ce srceko prokucat i da ce sve biti ok. I da cijela ova situacija nece imati negativan utjecaj.
    Strategija, čestitam!

    giuseppe, čestitam
    Ma neće ti to utjecati na trudnoću. I ja sam u drugom trimestru otišla kod zubara uvjerena da me boli šestica a onda je utvrđeno da je ipak sedmica u pitanju...doduše, kod mene nije bila jaka upala tako da se moglo dokuckati do uljeza, pretpostavljam da će tako biti i kod tebe kad se upala smanji.
    Anesteziju sam dobila normalno - nisam ni pitala kakvu, jer je zubarica prije toga tako rezolutno odbila slikanje čeljusti da sam zaključila da sigurno pazi kakvu anesteziju daje trudnicama
    E da, i rekla mi je da mi ni na hitnoj ne bi slikali nego bi otvarali zube do sretnog pogotka...

  36. #4036
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Stetegija, čestitke na maloj princezi!
    giuseppe, čestitke i držimo fige da srce prokuca.

    mravak, izgleda da u većini slučajeva svaka nova trudnoća doda koje kilo. Ma briga te, samo nek je sve u redu.

  37. #4037
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    AAAaaaaa Strategija, čestitam!!!!

  38. #4038
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    strategija - čestitam!!
    giuseppe - čestitke na trudnoći!

    Cure da li vam je sjela naknada? Sad sam provjeravala i još uvijek ništa... Pa valjda bude danas?

  39. #4039
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Strategija, čestitam! <3
    Anabeg - kako si u drugoj trudnoći dobila samo 1 kg? Kužim da si beba uzme koliko joj treba, ali kaj tebi nije bilo loše? Mislim, očito nisi baš puno papala...
    Pitanje za one koje koriste Duphastone. Koliko ih vi doplaćujete prilikom podizanja?

  40. #4040
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Strategija cestitke od srca
    Vaki oko 7-8kn po kutiji

  41. #4041
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja se vec dva dana oporavljam od subotnjeg izleta na more...potpuno sam ogranicena sa tim nedostakom energije

  42. #4042
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Ja jučer posjetila hitnu...kako me već nekoliko dana boli u donjem dijelu leđa i u trbuhu, a jučer nakon dolaska iz parkića primijetih mokre gaće, fakat sam se prepala! Uglavnom, sve je u redu, osim što imam gljive..za izvoz!! Čak i bebač odgovara mojim tjednima trudnoće...činilo mi se da je zbog veličine trbuha velika beba. A kad su me vidjele na vratima, sestre su mislile da sam došla rodit i čudom se čudile kad sam spomenula svoje malene tjedne
    KrisZg, mislim da nam je taj nedostatak energije rezultat ovog vremena, i ja sam totalno bezvoljna...u subotu idemo na more i nadam se povratku energije! Barem malom dijelu
    Anabeg, ta nervoza koju spominješ, nadam se da me za neko vrijeme prošla. Prošli tjedan sam se toliko uznemiravala oko fakat nebitnih stvari, no očito hormoni rade svoje...

  43. #4043
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Strategija, od srca čestitam!
    Dobrodošla curice!

  44. #4044
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Strategija, čestitam! <3
    Anabeg - kako si u drugoj trudnoći dobila samo 1 kg? Kužim da si beba uzme koliko joj treba, ali kaj tebi nije bilo loše? Mislim, očito nisi baš puno papala...
    Pitanje za one koje koriste Duphastone. Koliko ih vi doplaćujete prilikom podizanja?
    da, da dobila samo 1kg u drugoj trudnoći..i taj kg sam dobila u zadnja 2 tjedna..vjerovala ili ne ja sam jela sasvim normalno, nisam pazila uopće, trudnoću sam startala sa popriličnim viškom kg. mislim da sam o ovome pisala na drugoj temi..i ja sam bila zabrinuta jer su kg stajale na mjestu..dijete je uredno napredovalo, a moj gin mi je objasnio da dijete dobiva sve potrebno iz mojih zaliha..e sad, dal je to tako ili ne, neznam ali znam da sam normalno jela a kilogrami stajali na mjestu..možda je olakotna okolnost bila što su mi je zadnje tromjesečje bilo po ljetu, jedeš a vrućina jede tebe mjesec dana nakon poroda sam imala 14kg manje nego na početku trudnoće..

  45. #4045
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    kristina i ja sam onih par dana po vrućinama primjetila dosta vlažne gaćice, ali to sam pripisala vrućinama i znojenju

  46. #4046
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Strategija, od srca čestitam!!!!!!!!!

  47. #4047
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jučer posjetila hitnu...kako me već nekoliko dana boli u donjem dijelu leđa i u trbuhu, a jučer nakon dolaska iz parkića primijetih mokre gaće, fakat sam se prepala! Uglavnom, sve je u redu, osim što imam gljive..za izvoz!! Čak i bebač odgovara mojim tjednima trudnoće...činilo mi se da je zbog veličine trbuha velika beba. A kad su me vidjele na vratima, sestre su mislile da sam došla rodit i čudom se čudile kad sam spomenula svoje malene tjedne
    KrisZg, mislim da nam je taj nedostatak energije rezultat ovog vremena, i ja sam totalno bezvoljna...u subotu idemo na more i nadam se povratku energije! Barem malom dijelu
    Anabeg, ta nervoza koju spominješ, nadam se da me za neko vrijeme prošla. Prošli tjedan sam se toliko uznemiravala oko fakat nebitnih stvari, no očito hormoni rade svoje...
    Zato sam i ja otisla na more, nadam se da ces imati vise srece od mene, ja sma tek danas sva svoja I meni su mokre gace vise manje stalno...ljeci gljive i uzivaj.

  48. #4048
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Meni se iscjedak pojačao i sad bas moram imat dnevni ulozak
    Iscjedak imam od 23tj a sad sam 33tj i iscjedak mi je obilniji
    Nema mirisa niti svrbi
    Kako je kod vas?

  49. #4049
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Na početku T sam dobila gljive (nikada prije ih nisam imala). Baš mi je bio jaki iscjedak i svrbjelo me. Dobila sam nekoliko tura vaginaleta i prošlo je. Odmah nakon serklaže sam dobila taj pojačani iscjedak koji traje dan danas. Ništa me ne svrbi niti ne peče samo su gaće konstantno mokre. Trudim se što manje koristiti dnevni uložak, ali ne ide. Na zadnjem pregledu me primila druga ginićka (moje nije bilo) i kad sam joj rekla za iscjedak ona je odmah počela govoriti o candidi i rekla mi je da opet napravim briseve. Meni je to iskreno nema smisla jer sam ih radila prije serklaže koja je bila početkom lipnja i sve je bilo ok. Godinama uz papu radim i briseve nikad mi nisu ni bili pozitivni. A i ne bih htjela neko čačkanje dolje bzvz (zbog šava). A uostalom znam da ih moram ponoviti između 28 i 32 tt pa bih to i onda obavila.
    Kaj vi mislite?

  50. #4050
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    I mene su bile copile gljive. Ja bez uloska nisam mogla nigdje. Mislila sam da je to normalan iscjedak jer me nista nije svrbilo ni peklo niti sam pomislila na gljivice dok nisam dobila terapiju Plymicola (3kom.) i problem rijesen. Iscjedak maaali. Dnevne uloske ne mogu uopce koristiti, oni vateni su me spasili doslovno. Pitala sam jel moram ponoviti briseve i rekla je da ne ako se upala smanji vaginaletama
    Uloske vise ne koristim, radije presvucem gacice par puta.
    TinaB pa ako su zadnji brisevi bili uredni, ja nebi ponavljala dok ne budem morala
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 22.07.2014. at 16:22

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •