Stranica 173 od 581 PrviPrvi ... 73123163171172173174175183223273 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,601 do 8,650 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #8601
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    maco, nadam se da se mazite

  2. #8602
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    valamala, moj cervix je 43mm, ušće T, isto drugorotkinja i isto nastavljam mirovanje preporučeno zbog hematoma...piše mi na nalazu: izbjegavati ikakav napor

  3. #8603
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Tetagogolina, mirovanje radi hematoma, pretpostavljam? Kad ti je termin? Moj je 28.6., a doma imam zvrkicu od 3 godine i mirovanje u bilo kakvom ozbiljnijem smislu je fikcija. )
    Mene brine ta smeksanost i ulozivost. Cini mi se rano u 18tt?

  4. #8604

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    ValaMala moja frendica je od 5 mj bila baš otvorena 1 prst i bebina glavica jako nisko pa je iznijela do termina, isto uz stariju curicu 3g. Danas sve više dr preporuča Utrogestane kod ovakvih slučajeva i u visokoj T, navodno zatvara ta načeta ušća pa probaj pitati svog dr. Znam da je Latinka zagovornik toga.

    Macoooo hoćemo li više doznati novosti?

  5. #8605
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj kiri- prvotno napisa Vidi poruku
    vaki...kad je tebi bio termin?

    optimisticna jel se sta kod tebe dogada?
    trenutačno mi se događa nesanica. Već dva sata ležim i treći put idem na wc.

  6. #8606
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Termin mi je bio 15.01. (po mome 20.01.), a doktor kaže da se tolerira 14 dana preko termina. Sve preko toga bi bilo opasno...
    Kika222 - baš je brzo proletilo ovo vrijeme.

  7. #8607
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Nikako zaspat ni namjestit se.. jos me sve nest dolje steze, ledja me ubijaju, (.)(.) svrbe a bradavice bole... da ne pricam o emocijama... mal sam plakala, mal umirala od smijeha, mal se svadjala.. umjesto da je sad mal lakse kao, meni ko da tek krece sve...

  8. #8608

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Ooo, postaje zabavno i noću ovdje! I mene ubi svaka noć. Psi imaju sat u guzici, probude se oko 3 i traže u dvorište, mačke urliču svoj ljubavni zov i tako smo sve 3 lude! Dignem se na wc i poslije ne mogu oka sklopit do 6 , a onda bih odgulila do 11
    A evo mm hrče kraj mene i boli ga ćošak, ne znam što je jeo sinoć, al' cijelu noć "pušta golubove", otrovao me... (al' ne djeluje uspavljujuće).
    Posljednje uređivanje od stork : 28.01.2015. at 04:03

  9. #8609
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Vi ste lude! Ajte leći!

    Rodila sam svog Malog Diva u 20:35.
    4350 g, 54 dug i je sad prepuno

  10. #8610

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Aaaaaa macooooo čestitaaaam! (i cmizdrim )

  11. #8611
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Maco čestitam!!!! Dobro došao mali div

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  12. #8612
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Maco ljubim vas puno i želim brz oporavak mami, a malenom divu puno radosnih trenutaka
    E da znaš da si mi uljepšala jutro! Kako se svaki put obradujem kad neka rodi, jer znam da ću i ja tako svoju mrvicu i ne mogu ni zamisliti sreću.

  13. #8613
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Maco cestitam! :D

  14. #8614

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Maco cestitke! Odmaraj, nemoj ka i ja samo gledat u njega pa ne spavat tri dana!!!!! Odmori i uzivaj sa svojim malenim velikim smotuljkom! Cestitke, sretni smo zbog tebe i tvoga bebana!!!

  15. #8615
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Maco <3

  16. #8616
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Gooooooooood mooooooooooorning Vieeeeeeeetnaaaaaaaammmmmmm!!!
    Pa maco.....?
    Kad će biti vizita? Si izmjerila temperaturu? Jesu sestre virnule u gaće????

    ČESTITAM!!!!!!!!!!!

    U povjerenju, da znam da moj Mali br2. ima 4300 i 54 prvo bih tražila da me mlatnu toljagom po glavi. Blaženo neznanje.....
    Pa te samo pitam ---- Koliko šavova si zaslužila?

  17. #8617
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Bravo Maco čestitam od <3 !!!
    ValaMala termin nam je u dan razlike !!! Poslušaj savjete doktora i sve će biti ok !!!

  18. #8618
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    kiri , zašto carski dogovoren? još se beba nije okrenula pretpostavljam?
    doktori obično puste do 36tt da se okrene, a nakon toga se odlučuju na carski
    i onda ga naprave prije nego dođu trudovi da bude sigurnije

    ValaMala, ja sam u prvoj trudnoći od 16tt bila uloživa prst i po i smekšanog grlića i rekao je samo umjereno sa svim.
    nisam uopće mirovala u klasičnom smislu, al nisam ni išla punim tempom
    cerviks je srećom ok, al pokušaj mirovati do sljedećeg pregleda bar dok vidiš hoće li se šta promijeniti
    sad si u periodu kad može krenuti otvaranje pa vjerojatno zato ginekolog i želi da miruješ da vidi šta će se dešavati
    ja sam od 16t do 40+tt ostala tako i jedva se uz drip otvorila, ali svejedno sam morala pripaziti kad je rekao

  19. #8619
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    maco čestitam od srca

  20. #8620
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Maco cestitam

  21. #8621
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Tetagogolina, mirovanje radi hematoma, pretpostavljam? Kad ti je termin? Moj je 28.6., a doma imam zvrkicu od 3 godine i mirovanje u bilo kakvom ozbiljnijem smislu je fikcija. )
    Mene brine ta smeksanost i ulozivost. Cini mi se rano u 18tt?

    hematom je sad u razgradnji, ali svakako mi je preporučio mirovanje dalje.....termin 19.06....mislim da ti je to uredan nalaz i vjerojatno će ostat takav do kraja, osim možda cervix se još malo smanji kako tjedni prolaze

  22. #8622
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    maco čestitke !! sad se mazite i pazite!!

  23. #8623
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Čestitam

  24. #8624
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    maco, čestitam na malom bumbariću!!!! brz oporavak ti želim!

  25. #8625
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Maco cestitam na bebolincu!

  26. #8626

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Joj ej da mi je netko rekao prije trudnoće da ću od kad se probudim provjeravati na forumu je li neka rodila, rekla bih da je lud :D
    Maco, cestitke od srca! Ne mogu ni zamisliti kako se divno osjecas sad sa svojom malom mrvicom

    P.S. Pisala sam bila o uzasnim mucninama i slabosti, bolovima i sad evo jedno par dana nista od toga. Lijepo spavam kao klada, slabo mi je samo kad ne jedem onako od gladi (ali nista strasno), imam energije, nemam nikakvih bolova ni zatezanja ni probadanja. I sad ono tipicno zensko hvata me paranoja je li s mrvicom sve u redu.. Glupa sam, znam. Sad smo 16+4.

  27. #8627
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    čestitke maco!!!!!

  28. #8628
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. Pisala sam bila o uzasnim mucninama i slabosti, bolovima i sad evo jedno par dana nista od toga. Lijepo spavam kao klada, slabo mi je samo kad ne jedem onako od gladi (ali nista strasno), imam energije, nemam nikakvih bolova ni zatezanja ni probadanja. I sad ono tipicno zensko hvata me paranoja je li s mrvicom sve u redu.. Glupa sam, znam. Sad smo 16+4.
    pričekaj malo, počet će opet
    Posljednje uređivanje od tetagogolina : 28.01.2015. at 09:41

  29. #8629
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ej da mi je netko rekao prije trudnoće da ću od kad se probudim provjeravati na forumu je li neka rodila, rekla bih da je lud :D
    Maco, cestitke od srca! Ne mogu ni zamisliti kako se divno osjecas sad sa svojom malom mrvicom

    P.S. Pisala sam bila o uzasnim mucninama i slabosti, bolovima i sad evo jedno par dana nista od toga. Lijepo spavam kao klada, slabo mi je samo kad ne jedem onako od gladi (ali nista strasno), imam energije, nemam nikakvih bolova ni zatezanja ni probadanja. I sad ono tipicno zensko hvata me paranoja je li s mrvicom sve u redu.. Glupa sam, znam. Sad smo 16+4.
    Sanjo uživaj i ne žali se I meni je od 16 tt puno lakše...sada smo u tom najljepšem periodu ...

  30. #8630

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Sanja_S jel' ti vidiš naziv ove teme? Zato si ovdje! Tvoji osjećaji pokazuju da si već sad mama i brineš za svoje mlado, sve je to normalno, sve mi to prolazimo. Mi smo preksutra 23 tt i mene je isto ulovila jučer neka frka, mali je preksinoć imao tulum jedno sat i po, a do sinoć skoro ništa nisam osjetila. Izgleda se nekako okrenuo jer su jučer pokreti bili nježniji, a isto su dugo trajali. Puštala sam mu muziku u autu, "mućkala" trbuh ali gospodin se nije odazvao i kak nećeš već 100 crni scenarija slagat u glavi?!

  31. #8631
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ja noćas jedva spavala, roštiljala sam se s boka na bok, njemu ništa nije odgovaralo, izudarao me. Kad se valjda umorio onda se umirio pa sam se i ja mogla opustit i zaspat. Sve dok se moje prvorođeno nije probudilo (za sat vremena) i pitalo pit. Onda se fino ustani i nježno da ne zbućkam onog drugog po malo čaja. Srećom nije se probudio. Ali eto već sad ima ritam nespavanja od deset navečer do dva ujutro. Baš me zanima oće biti tako kad se rodi.

  32. #8632
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    joj ja u ovoj trudnoći strašno loše spavam
    znam da sam se u prvoj samo zadnji mjesec mučila s nesanicom, nikako se namjestiti i tako
    preselila sambila tada u drugu sobu gdje sam imala tv i kompjuter za ta noćna bdijenja da ne budima mm-a
    a sad sam pola noći napola budna, okrećem se, vrtim, nikako se namjestiti
    pohodi wc-u su neizostavni nekoliko puta po noći

  33. #8633
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ej da mi je netko rekao prije trudnoće da ću od kad se probudim provjeravati na forumu je li neka rodila, rekla bih da je lud :D
    Maco, cestitke od srca! Ne mogu ni zamisliti kako se divno osjecas sad sa svojom malom mrvicom

    P.S. Pisala sam bila o uzasnim mucninama i slabosti, bolovima i sad evo jedno par dana nista od toga. Lijepo spavam kao klada, slabo mi je samo kad ne jedem onako od gladi (ali nista strasno), imam energije, nemam nikakvih bolova ni zatezanja ni probadanja. I sad ono tipicno zensko hvata me paranoja je li s mrvicom sve u redu.. Glupa sam, znam. Sad smo 16+4.
    Dosadna si.
    A da pocnes uzivati.

  34. #8634
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Maco cestitam

  35. #8635
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Maaaco čestitke od srca na malom velikom bebolincu

  36. #8636

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    tetagogolina, hahahahahaha. Imas pravo. Samo je pitanje dana kad ce opet neki novi simptom :D
    bebeto, potrudit cu se uzivati, a manje misliti na to je li sve u redu
    stork ocito sve to prolazimo u razlicitim periodima trudnoce. Bas zato sto zelimo da je sve u najboljem redu, a pregledi svakih mjesec dana, onda se izmedu tesko ne pitati je li sve u redu. Hvala na podrsci. Kao sto kazes, to je samo briga za nase mladunce malo
    zadarmamica lijepo si me oprala :D A moram podijeliti tu i tamo sto se dogada da me netko umiri, a vi ste tu najbolje u tome. A i smiruje puno samo kad netko kaze da je sve to normalno i da sve to prolazimo. Moram onda uzivati, sto cu

  37. #8637
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Maco, wow, velika beba, umirem od znatizelje cuti tvoju pricu s poroda! I cestitam od srca!

    Curke hvala na ohrabrenju, tako sam i ja namjeravala, mirovati, ali ne fanaticno, do sljedeceg pregleda i vidjeti ima li promjena ili je to jednostavno nesto sto nece dalje napredovati.

    Vidim da imam terminusa ovdje , no lipanj mi se cini toliko daleko u ovom trenu da ne mogu ni zamisliti da cemo tada ovako cekati trudove i i koja ce prva procvjetati , to mi se cini kao za 3 godine...

    Bebeto, moj pravi termin je 27.6., kao i tvoj, no dr. ga vodi kao 28.6., zbog menge.

  38. #8638
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    SanjaS, tocno znam o cemu govoris. Meni je prva trudnoca bila jako teska i skoro svaki tjedan se nesto dogadalo, uzv, pregledi, vadenje ovoga i onoga i tako da sam u pocetku ove trudnoce izmedu pregleda doslovce ludila, bilo mi je premirno, imala sam totalno blesave misli, od toga jel srceko jos kuca, do toga hocu li na sljedecem uzv vidjeti 3 ekstra noge i surlu. :D
    Sad je lakse, naviknula sam se na velik razmak izmedu pregleda, a i osjecam bebu vec par tjedana.

  39. #8639
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Čestitam maco!!!

  40. #8640
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj Sanja_S prvotno napisa Vidi poruku
    zadarmamica lijepo si me oprala :D A moram podijeliti tu i tamo sto se dogada da me netko umiri, a vi ste tu najbolje u tome. A i smiruje puno samo kad netko kaze da je sve to normalno i da sve to prolazimo. Moram onda uzivati, sto cu
    Sad ti krece slatko bolno razdobljem evo npr. meni jucer beba cili dan nije odmarala.udarci mjehur...beba ocito uziva ali ne i ja tako me posteno zvekne. Stalno se privrce i namisti se koma ogromna grba,neki cudan polozaj.

    Mislila sam da ima jos vrimena do te faze da se na drobu vide izbocine.
    Al evo poceli smo uzivati vec sada.

    I ti uzivaj. slatke muke slijede.

  41. #8641
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Maco čestitam! !!!

  42. #8642
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    SanjaS, tocno znam o cemu govoris. Meni je prva trudnoca bila jako teska i skoro svaki tjedan se nesto dogadalo, uzv, pregledi, vadenje ovoga i onoga i tako da sam u pocetku ove trudnoce izmedu pregleda doslovce ludila, bilo mi je premirno, imala sam totalno blesave misli, od toga jel srceko jos kuca, do toga hocu li na sljedecem uzv vidjeti 3 ekstra noge i surlu. :D
    Sad je lakse, naviknula sam se na velik razmak izmedu pregleda, a i osjecam bebu vec par tjedana.
    Potpisujem te u potpunosti i meni se čini da taj lipanj neće stići godinama.....
    Mene opet uhvatila panika zbog varičela, poharalo pola vrtića, moja V. i još par dječice se za sada još drži...ako dobije poludit ću od brige...što više čitam po internetu veća mi je muka...

  43. #8643
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    Gooooooooood mooooooooooorning Vieeeeeeeetnaaaaaaaammmmmmm!!!
    Pa maco.....?
    Kad će biti vizita? Si izmjerila temperaturu? Jesu sestre virnule u gaće????

    ČESTITAM!!!!!!!!!!!

    U povjerenju, da znam da moj Mali br2. ima 4300 i 54 prvo bih tražila da me mlatnu toljagom po glavi. Blaženo neznanje.....
    Pa te samo pitam ---- Koliko šavova si zaslužila?

    Nije mi trebala toljaga, kretala sam se i namještala po volji, a muž, koji inače pojma o masaži nema, je za masažu u trudovima prirodni talent!
    Nisam rezana, popucala nešto jesam, osjetila sam 5-6 šavova kod šivanja, ali kažu da su to većinom površinske vene kojih mi je poiskakalo čudo u ovoj T (i inače sam im sklona), a koje su krvarile pa su ih morali zašiti.
    Sve u svemu, neloše sam prošla.

    Hvala na čestitkama
    Želim vam svima tu sreću!

  44. #8644

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    nisam dugo bila ovdje...ali kad krenem čitati poželim da sam opet trudna veselo je vama ovdje...
    čestitke maci na malom divu!

  45. #8645

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,742

    Početno

    Maca, cestitam! Bogme, mrga mali...super si to odradila!

  46. #8646
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    e pa maco čestitke, svaka čast na Malom Divu i odličnom porodu bez toljage!!!!!

    drugim curama mah mah, ja danas nešto jurim, prvi put sjela i sad idem po malca u vrtić, samo da ručak zgotovim....onda ću zasjesti za laptop jer mi ne gine OK bambino....

  47. #8647

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    maco cestitam!


    ja sam danas 40t. narucena ovih dna za c zbog zadka.
    sad se borim sa glupim mislima. zao mi je sta necu odma dobit bebu, nahranit, sta je necu dobit da lezi na meni cim izade, sta necu dozivit trudove.
    jel beba uopce spremna? zasto se ne ceka da pukne vodenjak ili pocnu trudovi pa onda da idem u bolnicu? beba ne zeli van, nema trudova, cak ni bh, zatvorena sam. zasto na silu vadit bebu samo jer doktorima pase taj i taj datum. zasto se dogovara datum a ne ceka da sve krene? mozda ima razloga zasto beba ne trazi van. mozda se okrene sama iako je kazu vec tzeze sad to ocekivat.

    druga stvar...kad zena rodi, rodila je. kad izvade bebu iz stomaka jel se isto kaze rodila je ..ili se kaze dobila bebu, beba se rodila...jel se moze koristit termin rodila sam iako nisam prosla ni kroz trudove ni kroz nista.
    jer budimo realni, ja samo legnem i oni sve obave. naisla sam na ovo glupo pitanje i sad me muci!

    vec je sve dogovoreno a ja se pitam jesam li trebala trazit od doktora da cekam prirodno da krene pa da dodem u bolnicu. zasto mi to nije palo na pamet jucer ili ranije nego sad kad je gotovo. ma ..

  48. #8648

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Draga kiri, ovo mi je prva trudnoca i nemam brdo iskustva da sad mogu govoriti argumentirano. Ali draga moja, nemoj se toliko opterecivati. Vjerujem da je tesko i da te puno toga muci, ali naravno da CES RODITI BEBU bez obzira sto je carski u pitanju. Ovo sto si napisala "ja samo legnem i oni sve obave" nemoj molim te vise pisati da te ne dodem istući jer ti to cudo nosis u sebi i ti si ta zbog koje ce to dijete postojati. Prosla si svasta u ovih 40 tjedana i nemoj govoriti da ces ti samo leci kao da ovih 9 mjeseci nisi bila trudna i bila divna mama tom djetetu koje je u tebi. I kako god bebac izade na svijet, ne umanjuj svoju vaznost u tome. Prirodan porod ili carski, ne ide to po zelji trudnice pa da biramo. Jednostavno je tako, a u tvojim recenicama imam dojam da sebe krivis za to u smislu mogla sam ovo ili trebala sam ono.
    Rodit ces divnu bebu i bit ces divna mama (vec sad jesi) i ne zamaraj se time kako ce do toga doci. Saljem ti veliki zagrljaj i oprosti na filozofiji, ali bude mi tesko sto se ovako osjecas, a nema razloga za to

  49. #8649
    jarica avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    297

    Početno

    Draga Kiri, kao što kaže Sanja, naravno da ćeš roditi i biti ćeš divna mama. Da te više nismo čule razmišljati o takvim stvarima. I sama znaš s koliko problema se mnoge žene muče da bi uopće postale mame i sve bi dale da mogu roditi bilo kako. Tebe kao buduću mamu ne određuje onaj prvi trenutak, nego sve ono što poslije slijedi. A imat ćeš cijeli život pokazati i dokazati svom zlatu da si mama kakvu je samo moglo poželjeti. Samo hrabro, još malo i tvoj smotuljak stiže u tvoje naručje

  50. #8650

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Ma vidi ti Sanju kak se u par postiva promijenila, čim smo je zdrmale

    Mi smo danas obavili fet echo, picek je pošteno namučio dr, kaže da je pobijedio sve bebe danas koliko je živahan I sve je super, rekla je za svaki slučaj krajem ožujka doći da usporedi mjere, iako je i bez toga zadovoljna!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •