Stranica 445 od 581 PrviPrvi ... 345395435443444445446447455495545 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 22,201 do 22,250 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #22201
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Cure, sto mislite zasto mi se trudovi pojacaju kad legnem na desni bok i krenu iz ledja, a u svim drugim polozajima (lijevi bok, sjedenje i hodanje) se intenzitet smanji i nestane pritisak u ledjima

  2. #22202
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Idem probat na ledja da vidim kako cu ih tad osjetit-to jos nisam probala

  3. #22203
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jao fuj fuj na ledjima biti-pa bole me i križa i trbuh i kljun i perce i jos mi muka!
    Posljednje uređivanje od QueenBee : 20.09.2016. at 21:07

  4. #22204
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Jooj ne znam! Mozda zato jer na lijevom je boklja prokrvljenost maternice,pa samim time i smanji trudove,
    Inace mene kad su krenuli niti jedan poza nije ih zaustavila.

  5. #22205
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Sanjo-moguce..
    Da, oni pravi ne obadaju da visis naglavacke s baobaba

  6. #22206

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Gledam nalaz i pise prohodna za prst do unutarnjeg usca koje je zatvoreno. Dr.nije rekao nikakvo mirovanje niti th. Da li je ovo normalno za 30 tt?
    Posljednje uređivanje od Ayan : 20.09.2016. at 21:33

  7. #22207
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ayan-da je ulozivo, ja bih rekla da je ok nalaz. Otvorena za prst...hmmm..

  8. #22208
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Stvarno imas 'skrtog' ginekologa

  9. #22209
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Nisi otvorena to je bitno. Dakle cervix zatvoren unutra, ali valjda moze na pocetku kroz njega.
    Neka me netko ispravi, jer nisam sigurna sto tocno lupetam

  10. #22210

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Dobro da sam isla gledati. Rekao je da je sve ok.
    Znaci nisam otvorena nego samo moze proci prstom do uu?
    Mislim koja je razlika?

  11. #22211

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno .

    Zasto mene trtica boli? Pocelo danas kad sam bila kod gina, mislila sam da je to od sjedenja, ali me ne prestaje boliti. Skoro pa ne mogu ni sjediti koliko me boli.
    Posljednje uređivanje od bmaric : 20.09.2016. at 21:56 Razlog: .

  12. #22212
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro da sam isla gledati. Rekao je da je sve ok.
    Znaci nisam otvorena nego samo moze proci prstom do uu?
    Mislim koja je razlika?
    Tak je. Uu kad bi bilo prohodno bi krenuo porod brzo. Bar tako mislim.

  13. #22213
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    A koliko je dug cervix-pise li ista? 1 clanak, 3/4, 2/3...?

    Ako je uu zatvoreno i cervix dugacak, onda je relativno ok iako se cervix malo otvorio. Meni su se malo mrstili na nalaz iz 32tt kad sam bila za prst uloziva, uu zatvoreno, ali cervix 1/2. I rekli mi da mirujem. Nisam bas mirovala i evo me danas 39+3 i s mozda malo naprednijim nalazom.
    Ali svaka zena je drugacija. Jadra se, npr, bezbolno otvara; ja se mrcvarim s istom dijagnozom, neke miruju pa prenesu..
    Ugl.ja bih rekla da je duzina cervixa kod Ayan presudna jer uu drzi.

  14. #22214
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ne znam za trticu. Mozda jer si se ustala iz lezeceg polozaja i sjedila vise pa je pritisak bebe i sveg skupa na trticu.
    Moze biti i od pomjerenog centra za ravnotezu-stomak vuce naprijed pa se savijamo unatrag da ne padnemo na facu

  15. #22215
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    Meni je doka rekla da sam dva prsta otvorena, al da je cervix odrzan i cvrst... nista ne kuzim al sad me sve nesto bolucka i jos mi je mucno od one nutelle :/

  16. #22216
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jadro-nemam pojma. Valjda ti se cervix nije poceo skracivati zbog cega je vjerojatno rekla da neces jos. Izgleda da im je duzina (odrzivost) cervixa vaznija od otvorenosti-kad cervix krene nestajati, onda se blizi porod.
    Sto ti pise tocno u nalazu?
    Uterus normotonican, cervix 1cl-1/2 i sl., ulozivo/prohodno.., uu drzi/otvoreno..?

  17. #22217
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Mozda ti je isprovocirala malo trudove ako je grublje cackala

  18. #22218
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda ti je isprovocirala malo trudove ako je grublje cackala
    Ma njezna je ona Tek me sad pocelo boluckat... mozda bi trebala poc lec... koliko mogu desifrirat pise samo 2 prsta do glave.

    Odo spavat! Laku noc svima

  19. #22219
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Evo ovo ja znam o cervixu:
    Maternica je zatvorena cervixom
    Normalna duzina cervixa je cca 4cm ili jedan clanak prsta. Cervix izgleda kao stisnuta saka. Ukoliko je uloziv, znaci da se izvana moze lagano ugurati prst i to se mjeri u zargonu s vrsak prsta/jagodica, prst, 2 prsta...ako prst moze lakse proci kroz cervix, onda se kaze da je otvoren (za prst, dva itd.). Vazno je i dokle je cervix uloziv ili otvoren-do unutarnjeg usca koje drzi (znaci da je drugi kraj stisnute sake skroz zatvoren i ne moze prst proci do maternice i njenih ovoja) ili do ovoja/glavice (znaci da je drugi kraj stisnute sake otvoren i moze se prstom dirati maternicu/ovoje/samu bebu). Unutarnje usce moze dakle biti zatvoreno ili otvoreno. Ako je otvoreno, onda pise za koliko-idealno bi bilo da pise u cm gdje je10cm potpuna otvorenost i spremnost za izgon bebe, ali uglavnom se koriste mjere 'prsti' gdje se nekad 1 prst racuna kao 2 cm a nekad kao 1.
    Osim ulozivosti/otvorenosti vazna je duzina i cvrstoca cervixa. U pocetku trudnoce cervix je cvrst i krut, a kako se blizi kraj postaje sve meksi. Tada se pocne i skracivati pa se obicno koriste mjere prvo 1 clanak (normalna duzina), pa skracen NA 3/4, zatim na 1/2 itd. Dok potpuno nestane i tada se moze roditi beba ukoliko se unutarnje usce otvorilo 10cm.
    Cervix nije ravan tunel vec je sakroponiran, malo savijen. Kad se pocne skracivati i otvarati postaje centriran. To bi isto trebalo pisati u nalazu.
    Cervix se ne ponasa isto kod prvorotki i viserotki. Kod prvorotki se valjda prvo otvara pa onda skracuje (ili obrnuto), kod viserotki to ide u isto vrijeme. Cervix je kod viserotki uglavnom uloziv od samog starta sto je u principu uredan nalaz za njih.
    Evo, to ja znam. Ako sam nesto krivo napisala-ispravite me

  20. #22220
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Recimo nalaz: cervix 1čl, uloziv za prst do uu koje drzi-znaci da se moze gurnuti prst do kraja cervixa, ali ne i do same maternice i cervix je jos uvijek dugacak.

    Nalaz- cervix 1/2 čl, za prst do ovoja i glave-bi znacio da se cervix skratio na pola i otvorila su se oba kraja te da je unutarnje usce isto otvoreno za 1-2cm jer se moze dirati glava bebe.

  21. #22221
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno


  22. #22222

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    QB, svaka cast na objasnjenju!

    Sjetila se ja one tvoje prognoze tko ce kad roditi od nas cetiri koje smo u terminu. Ne sjecam se sto si napisala za sebe, ali cini mi se da si fulala
    Meni si prognozirala da cu prenjeti 2 tj., pa kako sada stvari stoje kod mene, moglo bi tako i biti.

  23. #22223
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    QueenBee, super pojasnjenje! Onda je moj valjda otvoren, al dug...

    Ja pitala doktoricu jucer kad da krenem u rodiliste, a ona kaze ili kad pukne vodenjak ili kad trudovi budu pola sata na 10 minuta. Pitam je, ne bi li bilo boljr da cekam da budu malo cesci, a ona kaze da ne, jer da s obzirom da sam vec rodila, sad cu se puno brze otvorit... al isto je zavrsila pregled s, vidimo se za dva tjedna

  24. #22224

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Jutro curke!
    QB hvala na pojasnjenju. Onda je sve ok jer je cervix 1 cl., sakroponiran, i prohodan za prst do uu koje je zatvoreno.
    Bmaric vjerojatno se rastezes i kosti se pomicu pa boli trtica.

  25. #22225
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    QB, svaka cast na objasnjenju!

    Sjetila se ja one tvoje prognoze tko ce kad roditi od nas cetiri koje smo u terminu. Ne sjecam se sto si napisala za sebe, ali cini mi se da si fulala
    Meni si prognozirala da cu prenjeti 2 tj., pa kako sada stvari stoje kod mene, moglo bi tako i biti.
    BMaric, ne znaci! Moze se sve to brzo promijenit. A u krajnoj liniji ni dva tjedna nisu puno. Ja sam se nekako bila samouvjerila da cu ja dobrano prenijeti i smislila sto sve treba napraviti do tada - tako da me ova sad s otvorenoscu malo splasila. Ne bi ja jos rodila, ne, ne A malar i ta otvorenost ne znaci puno. S J sam bila toliko otvorena od 32 tjedna, a mislim da mi je tad i cervix bio meksi jer se sjecam tih ulozivosti i clanaka s nalaza... pa sam ga opet prenijela 10 dana, a vjerojatno bi jos koji da porod nije induciran.

    Zadnje dvi noci bas ruzno sanjam... prvo da mi je kolegica psihopata i da nas sve na poslu pokusava ubit, a nocas da mi malom (starijem) fali pola lica! Ovo drugo vjerojatno ker smo jucer proucavali anatomski atlas
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 21.09.2016. at 07:15

  26. #22226
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jutro, cure!
    bmaric-mislim da tebi i jesam prognozirala da ćeš prenijeti :D
    Ayan-onda je nalaz u redu. Možda ti je ginekolog škrt na riječima, ali meni su draži ti što ne pušu odmah na hladno pa šalju svaki nalaz osim 'zabetonirana' na mirovanje.
    Jadro-ja bih onda po tvojoj gin bila davnih dana u rodilištu. Zapravo bi mi dijete već bilo u br.62 da sam krenula kad su trudovi bili pola sata na 10 min :D Mislim da je to malo prerano za ići u rodilište-ali svaka trudnica treba sama odlučivati. Znam samo da su šanse astronomske da će te inducirati dođeš li par cm otvorena s blagim trudovima..
    Ma, ne slušajte me danas, na sve gledam crno.
    Kad odvedem cure u vrtić, idem na ctg. U nalazu od prije 2 dana piše: odbila vaginalni pregled. Idući ctg i (vag.) pregled za dva dana. I u uputnici je stavio ctg, asc i pregled-u onu bijelu višekratnu uputnicu.
    Znam da moraju napisati na uputnicu i amnioskopiju i sve-ali smrznem se od pogleda na te kratice.
    Tako da me danas čeka opet borba i nervozna sam zbog toga.
    Ali sinoć objasnim mužu situaciju-što se od mene očekuje danas i što se dobiva ctgom, što vaginalnim i što amnioskopijom. Objasnim da vaginalni treba služiti samo da se provjeri stanje dole-jesam li otvorena i kakav mi je cervix. Pa mi je i on sam rekao: a što će ti to? pa beba će van kad joj bude vrijeme. Nemoj ići na regled.
    tako da sam malo sigurnija u sebe kad imam podršku.
    Svejedno, ostavljam sve opcije otvorene. Sve ovisi koji gin radi i kakav mi bude ctg.
    Samo mi se ne svađa tamo s nikim...

    Bebo, dođi i spasi me muke...

  27. #22227
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro, cure!
    bmaric-mislim da tebi i jesam prognozirala da ćeš prenijeti :D
    Ayan-onda je nalaz u redu. Možda ti je ginekolog škrt na riječima, ali meni su draži ti što ne pušu odmah na hladno pa šalju svaki nalaz osim 'zabetonirana' na mirovanje.
    Jadro-ja bih onda po tvojoj gin bila davnih dana u rodilištu. Zapravo bi mi dijete već bilo u br.62 da sam krenula kad su trudovi bili pola sata na 10 min :D Mislim da je to malo prerano za ići u rodilište-ali svaka trudnica treba sama odlučivati. Znam samo da su šanse astronomske da će te inducirati dođeš li par cm otvorena s blagim trudovima..
    Ma, ne slušajte me danas, na sve gledam crno.
    Kad odvedem cure u vrtić, idem na ctg. U nalazu od prije 2 dana piše: odbila vaginalni pregled. Idući ctg i (vag.) pregled za dva dana. I u uputnici je stavio ctg, asc i pregled-u onu bijelu višekratnu uputnicu.
    Znam da moraju napisati na uputnicu i amnioskopiju i sve-ali smrznem se od pogleda na te kratice.
    Tako da me danas čeka opet borba i nervozna sam zbog toga.
    Ali sinoć objasnim mužu situaciju-što se od mene očekuje danas i što se dobiva ctgom, što vaginalnim i što amnioskopijom. Objasnim da vaginalni treba služiti samo da se provjeri stanje dole-jesam li otvorena i kakav mi je cervix. Pa mi je i on sam rekao: a što će ti to? pa beba će van kad joj bude vrijeme. Nemoj ići na regled.
    tako da sam malo sigurnija u sebe kad imam podršku.
    Svejedno, ostavljam sve opcije otvorene. Sve ovisi koji gin radi i kakav mi bude ctg.
    Samo mi se ne svađa tamo s nikim...

    Bebo, dođi i spasi me muke...


    Da si u Ri nitko te ne bi nigdje slao niti gledao do datuma termina,ako ne rodis prije.Prema tome,koja je razlika prst ili dva???Ctg ce pokazati da bebici srce kuca ok,dali ima kontrakcija ili ne,sve ostalo je sporedno.Kad pravi trudovi krenu ces se ionako otvoriti do kraja bez obzira kakvo stanje bilo sada!
    Zato slusaj sebe,ti znas najbolje,a ne neki doktorcic kojem si samo broj!
    I rekla sam ti,od sutra pocinje vaga...hehe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #22228
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Da si u Ri nitko te ne bi nigdje slao niti gledao do datuma termina,ako ne rodis prije.Prema tome,koja je razlika prst ili dva???Ctg ce pokazati da bebici srce kuca ok,dali ima kontrakcija ili ne,sve ostalo je sporedno.Kad pravi trudovi krenu ces se ionako otvoriti do kraja bez obzira kakvo stanje bilo sada!
    Zato slusaj sebe,ti znas najbolje,a ne neki doktorcic kojem si samo broj!
    I rekla sam ti,od sutra pocinje vaga...hehe


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Jedino ako ne naletis na kakvog dr House-a,a onda zovi i mene...lol


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #22229

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    QB sto nije tebi 26.9. 40 tt?
    Ako je onda stvarno nema logike u ovakvim pregledima. Pa nisi prenijela. Ne daj se! Ako mozemo glasati, udati se, razvesti, biti sefovi onda neka nas u trudnoci i porodu prestanu tretirati kao retardirane fikuse.

  30. #22230
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Dr House i retardirani fikusi :D
    Ahahaha
    Uljepsale ste mi jutro

  31. #22231

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Otisla sam u ducan i pekaru udaljene od stana 2 i 5 min. Sad lezim kao nasukani kit i ne mogu doci do zraka. Beba je toliko divljala da sam ju osjetila hodajuci pa sam drzala trbuh s obje ruke uz stenjanje po cesti.
    Zaboravila sam kupiti pola toga ali se ne vracam nazad jer cu vjerojatno dozivjeti srcani udar.
    Sto god pojedem ili popijem, moze biti i casa vode, beba toliko rita da ne znak jel bi se prije upisala u gace ili ispovracala.
    Nije niti cudo sto je na zadak.
    Posljednje uređivanje od Ayan : 21.09.2016. at 08:57

  32. #22232
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    QBee, ja sam sad na 38+3 i nemam nikakav pregled do 40+1, osim ako ne rodim prije tako da, da si u Splitu, isto te jos ne bi slali u trudnicku ambulantu. Osim, ako postoje neki drugi razlozi.

    Nemam pojma kad cu u rodiliste, to cu procijenit kad pocnu trudovi prvi put je da je bilo indicirano, al sam se stvarno brzo otvorila skroz, mozda u nekih 2 sata od pocetka jakih trudova (tri sata od busenja vodenjaka i kretanja s dripom). Al ja sam pod tim bolovima bila u stanju samo lezat makar mi se sad i ne cini da je toliko bolilo. Al ipak sam ja Dalmatinka pa preferiram lezanje

  33. #22233
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    Danas sam bas umorna... dosetala s malim do vrtica (po ure setnje) i sad se odmaram na kavi

  34. #22234
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bas umorna... dosetala s malim do vrtica (po ure setnje) i sad se odmaram na kavi


    Najbolji odmor ))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #22235
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ayan, moja prva je isto bila na zadak. Al ja nisam ništa osjetila. Tu i tamo se protegnula, lupila po mjehuru i to je to.

  36. #22236
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    QB kad si ti opet na kontroli? Kak je prosla noc kod tebe?

  37. #22237
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Evo me, curkeeeee!
    Bila sam na ctg-u. I to na nekom što ne očitava trudove osim ako ne ležiš isključivo na leđima tako da nije ništa zabilježio na donjoj crti. Ali je mala štucala i svi iz hodnika su se nabuljavali da vide zašto mi ctg divlja :D
    I onda sam skužila da je dežurna moja školska! woohoo-zamolila ju da me pregleda i da me pregleda niježno jer ne želim da se išta nasilu pokreće. I bila je manje-više niježna-nalaz nepromijenjen: cervix 3/4-1/2, otvorena za prst do glave i ovoja. Trudovi su samo pripremni i beba će doći kad joj bude vrijeme.
    Kod kuće sam malo pogledala ona prva 2 uzv-a jer su oni najmjerodavniji za određivanje termina-i na oba je trudnoća koji dan manja. Tako da maloj još nije vrijeme i stvarni termin bi bio negdje na samom kraju rujna.
    Ma ja sam toliko hepi što sam užicala pregled kakav želim i što sam sad mirna tjedan dana jer me neće nitko čačkati niti gnjaviti niti se moram s ikim svađati tamo!

    Ali da ne mislite da muljam za te kontrakcije :D jer se zaista čini tako, priznam- stavila sam u avatar snimku ctg-a od prošlog četvrtka. Donja crta su trudovi.

    Idem sad konačno napisati onaj članak koji planiram još od proljeća da mi ne bi istraživanje propalo.

    kakvo olakšanje osjećam phewwww...

  38. #22238
    Tajci66 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    136

    Početno

    QB bas mi je drago da si zadovoljna i da je proslo onako kako si htjela
    Meni je isto u pocetku trudnoca bila manja nekih 9 dana pa moguce da i nasoj curi jos nije vrijeme

  39. #22239
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,060

    Početno

    QBee, super!! Sad si dobila tjedan dana bez pregleda? Super!

    Tajci, meni je zbog +7 dana na prva dva pregleda korigirala termin.

  40. #22240

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    QB cestitam!
    Sadie kako si rodila na kraju?
    Sad sam se probudila i sanjam da mi je puknuo vodenjak. Odspavala sam 1h jer se beba stalno vrti, kad se okrenem boli me trica i zdjelica, i trbuh i idem si na zivce.

  41. #22241
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Hvala, cure
    Jesam, 'kupila' sam si tjedan dana mira. Bar bi trebalo tako biti.
    Sad se zrebam psihicki opustiti. Prestat blenut u skoljku jel mi sta ispalo, mjerit razmak trudova i sl. Ova trudnoca je jednostavno takva-puno puno pripremnog scenarija prije finisha koji ce, nadam se, onda biti kratak. Mislim da bi to bilo u redu :D

    Ayan-drzi se! Znam da nije lako

  42. #22242
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    QB bravo za pregled i kupljeno vrijeme
    Ayan, drz se
    ja sutra na ogtt...brrrr...al samo da bude dobar

  43. #22243
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ginger, pala sam na dupe! Pa čestitam draga!

  44. #22244

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Hvala cure. Sve ce biti ok ima jos vremena da se beba okrene, ako ne opet ima rjesenje.
    Mislim da mi curi kolostrum iz desne sise,ide mi kao voda.
    QB neces ti niti stici do rodilista. Eventualno do lifta.☺
    Ginger od tvog potpisa sam gladna.

  45. #22245
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ayan, cr. Ja se nisam nadala da će se beba okrenuti jer sam saznala za zadak na uzv-u tek s 38tt. Do tad pojma nisam imala.

  46. #22246
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ginger, pala sam na dupe! Pa čestitam draga!
    Hvala draga
    Al ono, i ja sam pala na dupe

    Ayan i ja, sutra cu, nakon ogtt-a
    danas samo redovna papica
    moja prva je bila na zadak, zapravo vise poprecni zadak, isla sam na carski

  47. #22247
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    QueenBee 26.9.2016. (Ž) /23.9.
    Tajci66 30.9.2016. (Ž) /23.9.
    Jadranka 2.10.2016. (M) /4.10.
    bmaric 10.10.2016. (M) /27.9.
    ankica 7.11.2016. (Ž)
    *sunshine* 16.11.2016.
    Ayan 30.11.2016. (Ž) /18.10.
    Milenche 5.12.2016. (Ž) /22.9., 27.9.
    Lola32 6.12.2016.
    kia 11.12.2016. (Ž i M)/22.9.
    Viki88 15.12.2016. (Ž) /21.9.
    Tanita14 9.1.2017. (M) / 30.9.
    Sanja 22.1.2017. (Ž) / 12.10.
    Leona29 23.1.2017.
    Sadie 1.2.2017. (Ž)
    ljube555 2.3.2017.
    Vjerujem u bolje sutra 27.3.2017.

  48. #22248
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Danas je Viki bila na pregledu
    Ayan-jesam dobro izracunala tvoj iduci pregled?

    Cure, recite mi kad su vam pregledi pa ubacim.

    Mi smo se vratile s igralista i iz knjiznice. Odgajam male knjiske moljce.

  49. #22249

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Knjiski moljci su zakon. Moja mala isto voli knjige kao i ja.
    Pise u trudnickoj da je pregled 31.10.i ponavljam bris na streptokok.
    Posljednje uređivanje od Ayan : 21.09.2016. at 16:51

  50. #22250
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    meni je pregled 26.9.
    a termin je 25.03., ajde molim te ispravi
    Posljednje uređivanje od vjerujem u bolje sutra : 21.09.2016. at 17:14

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •