Stranica 23 od 581 PrviPrvi ... 1321222324253373123523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #1101
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    tamarisa tko ti je to rekao dr. ili ?
    Ne znam ja sam sa 36 tt bila na pregledu i moj je bio 2500 a rođen je sa 3700, zadnji mj. bi trebao dobiti oko 1 kg ako se šljaka kako treba tako da ne čini mi se po tom da će biti nešto mali
    doktorica mi rekla da je mali...da bi trebao imati 2,500

  2. #1102
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    tamaris to sam ti i ja htjela reći,frendici beba u 38tt procijenjena na 2300 i da ne raste više,hitni carski...a mala 2800

  3. #1103
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    trenutno me ne muci nikakva panika, sto vise dans sam ful zen, nakon jucerasnje kontrole!!

  4. #1104
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ja idem idući tj na uzv onaj kaj je linalena radila,dr me sama poslala na njega u bolnicu

  5. #1105
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj tamarisa prvotno napisa Vidi poruku
    da baš tako ko da napad ima...išla sam čitat dalje na forumu gdje pišu iste simptome..ima toga dosta... joj Bože..samo da izguram do kraja...neka nam budu zdravi....
    Javi nam sto si procitala i zakljucila

  6. #1106
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Ma joooj, opet moja omiljena tema I moj frajer je manji, ali pa što da radim? Ležim 0-24h, dobit ću dekubituse na lijevom boku, jedem čim imam mjesta u želucu...sve samo da se on zbuca. Stalno nas ti ginekolozi plaše s tim mjerama, bolje da šute! Ja sam rođena s 2280g (doduše, uz brata blizanca) s 38tt...pa nek mi netko kaže da je to bilo "idealno" za te tjedne trudoće. Danas bi i moja mama vjerojatno bila u panici da se to tad mjerilo. Onda su sve trudnice bile zdrave i vesele i rodile lijepe bebice, a danas smo sve od 30tt traumatizirane s tim njihovim uzv mjerama...glupost! I onak ćemo ih roditi i bit će savršeni. Ako neće biti debeljko zbucat ću ga ja na cici

  7. #1107

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    muma...pa ti si blizanka? kako sam to propustila, ili dosad nisi rekla ili sam možda zaboravila vau baš slatko!
    ne brini, bebica bude ma za 5. a i sama kažeš da nisi nega ogromna žena, kako može onda biti i bebica...sinčić je za 10 već sad, a tek kad ti dođe u ruke...

  8. #1108
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Da Least imala sam 1/4 mjesta u buši uz mog dominantnog buraza Nije ni on bio mrcina - nešto iznad 2600gr ali je zauzimao "svoj prostor" pa eto mene žilave i zdrave, a on je uvijek bio boležljiv.
    Ma cure, naći ćemo se mi na ovoj temi za koji mjesec pa da ih sve istračamo s tim mjerama

  9. #1109
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    ja idem idući tj na uzv onaj kaj je linalena radila,dr me sama poslala na njega u bolnicu
    kakav je to uzv?

    Što se tiče mjera i debljine beba, potpisujem Mumu! Ako doktorica kaže da je sve u redu s tvojom pupčanom vrpcom i posteljicom. i beba dobiva sve što joj treba, onda čemu taj komentar da je beba premalena!! Osim da dodatno optereti.

  10. #1110
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    običan uzv al ti detaljno pogleda sve,onaj anomaly scan

  11. #1111
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Ma joooj, opet moja omiljena tema I moj frajer je manji, ali pa što da radim? Ležim 0-24h, dobit ću dekubituse na lijevom boku, jedem čim imam mjesta u želucu...sve samo da se on zbuca. Stalno nas ti ginekolozi plaše s tim mjerama, bolje da šute! Ja sam rođena s 2280g (doduše, uz brata blizanca) s 38tt...pa nek mi netko kaže da je to bilo "idealno" za te tjedne trudoće. Danas bi i moja mama vjerojatno bila u panici da se to tad mjerilo. Onda su sve trudnice bile zdrave i vesele i rodile lijepe bebice, a danas smo sve od 30tt traumatizirane s tim njihovim uzv mjerama...glupost! I onak ćemo ih roditi i bit će savršeni. Ako neće biti debeljko zbucat ću ga ja na cici
    Veliki potpis!
    Bravo Muma. Dosta je bilo strahova, ajmo se seliti na topic Think happy thoughts!

  12. #1112
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    na forumu o pokretima beba i o toj treskavici više manje sve mame pišu da nije opasno ništa...
    neke kažu kako se bebe zapetljaju o pupčanu vrpcu pa ostanu bez kisika malo...pa se stresu... nemam pojma....jedna je napsiala da je bebi oko vrata bila pupčana vrpca pa se isto tako znala tresti....mene jako to brine iako sam u forumu sa jednim ginekologom to protresla pa mi je rekao da nije ništa što bi trebalo brinut...
    ja ne znam kaj da radim sama sa sobom..pokušavam mislit pozitivno i najsretnija sam kad prođe dan da se nije streso... etoooo

  13. #1113
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    i novorođenčad se zna onak stresti kao da se prepadne, kao da ih zima strese, a kažu sestre da je to njihov živčani sustav a ne činjenica da im je hladno možda to?

    p.s. meni se to događalo, i još uvijek se zna tako blago "treskati" i ništ, sve OK.

  14. #1114
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tamarisa, komentar doktorice je neprimjeren. Da, beba bi trebala imati pola kila vise ako se misli roditi s 4 kile ali bebe se radaju i s 3 kile. Ona bi to trebala znati

    Moji su sa 36 tj imali isto oko 2300. Doktor rekao da je to super, da ce na termin imati oko 3 kg i pogodio je oba puta.

    A maleni je imao pupcanu oko vrata kad se rodio, nije zadala nikakve probleme. Da je bila vise puta namotana onda bi dr vec nesto i rekao.

    Trzaji su normalni, njihov mozak raste drasticno iz dana u dan.

    Ne brini i uzivaj

  15. #1115
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    nanimira ti još u komadu?pa šta tvoja bebica čeka!

  16. #1116
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    običan uzv al ti detaljno pogleda sve,onaj anomaly scan
    Aha, taj sam radila i ja iza 20tt. Jedino što se naša cura nije htjela baš puno micati tako da joj nismo i lice mogli promatrati. Nadam se da će sljedeći put biti aktivnija. Najest ću se puno čokolade.

    tamarisa, misli o lijepim stvarima. Zamišljaj svoju bebicu i što ćete raditi zajedno

  17. #1117
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Što se tiče tresenja bebe ..

    "Vaša je beba sve veća i njena su okretanja rjeđa. Ako je sisala palac i "izgubila" ga, možete osjetiti brze, strelovite pokrete dok miče glavicom lijevo-desno pokušavajući ga pronaći."

    meni nešto naaajslađe na svijetu :D

  18. #1118
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    jedva čekam da to doživim jel tko zna da li su komplikacije sjele,znam da nije prava tema,ali....
    Posljednje uređivanje od anđeo26012013 : 19.11.2013. at 18:22

  19. #1119
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    jedva čekam da to doivim jel tko zna da li su komplikacije sjele,znam da nije prava tema,ali....
    nisu , bila maloprije na bankomatu..

  20. #1120
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    i ja gledala preko neta pa mi bilo čudno,hvala

  21. #1121
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    meni jesu, tj.rodiljna naknada,sad neznam jel to isto?

  22. #1122
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    nanimira ti još u komadu?pa šta tvoja bebica čeka!
    ne znam draga, evo, već su mi i svi moji internet kalendari čestitali, o rodbini da ne pričam koliko su :boring:....ja se kotrljam sad već, nogice buhtle a bebek uživa, strije sam dobila tek sad pred kraj, bile 2 sad ih je 200 malih,sitnih ljubičastih,uf uf...

    baš sam s vama htjela podjeliti jedno super iskustvo, naime zadnji put na kontroli ( prije 2 dana) u KB Merkur, kaže meni doktor da se stanje pomaknulo,da sam već lijepo uloživa i da je cerviks omekšan i sad pitam ja njega, obzirom da sam čitala da je kod nas praksa indukcije ako se beba jako prenese, koliko mi još fore da prije nego me odluči inducirati ( odmah da mu i napomenem da ja to neću,osim ako bude potreba tipa mekonijska plodna i sl.) i on meni kaže da nema šanse da on mene inducira, da me vodi kao potpun zdravu trudnicu i da, što se njega tiče, imam još vremena...baš me to ugodno iznenadilo i nekak mi je baš bilo drago...još mi kaže da šećem i odmaram, da ne uzimam nikakve pojačivaće poroda nego da pustim da sve ide prirodno i svojim tokom jer je tako najbolje...baš me ugodno iznenadio

  23. #1123
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    hm interesantan dr.....pošto imam GD čula sam da induciraju porod u 38tt a to mi se nikako ne sviđa,nadam se da bu i moj dr. razuman............prvo sjedne porodiljni,pa dječji,pa komplikacije

  24. #1124
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    E Nanimira, ja sad za tjedan dana idem zadnji puta svojoj doktorici a onda mi je rekla da ću dalje na kontrole u bolnicu, i sad sam ja mislila da ću ići na sveti duh gdje i mislim roditi pa me sestra zbunila kad mi je spomenula nešto merkur.. Pa jel ti ideš u merkur jer ćeš rodit tamo ili su tamo ti neki zadnji pregledi?

  25. #1125
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    ne ne,idem u merkur jer ću tamo roditi, tamo i spadam kao teritorijalno, a pošto mi nije bitno ništa osim da je beba samnom onda mi je ispalo najlakše...da sam uzela drugu bolnicu/rodilište postoji šansa da bi me odprdili ako bi im bila gužva, to je rijetko ali poznajem 2 cure koje su poslali u merkur jer nisu spadale na npr. Sv.Duh. a tu su si odabrale za rodilište. Jednostavno im je bila gužva, doktori natrpani itd. pa su rekli da im preporučuju da krenu u TA u svoje rodilište.

  26. #1126
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    znači ja ću vjerojatno na sveti duh.. ne znam što je zabrijala onda ona s merkurom, tamo sigurno ne spadam

  27. #1127
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,622

    Početno

    Komplikacije su sjele u pbz i zabu, koliko znam (za pbz sam pročitala, ja sam u zabi)

    nanimira, super za doktora i to za indukciju. Barem netko razuman

  28. #1128
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    znači ja ću vjerojatno na sveti duh.. ne znam što je zabrijala onda ona s merkurom, tamo sigurno ne spadam
    pa super,navodno je sv.duh odlično rodilište, barem koliko sam ja čula do svojih cura koje su tamo rodile, da je čisto,uredno,bebe su s mamama, doji se na veliko...posjete su dozvoljene skoro stalno, sestre žele pričuvati bebe ako mami treba odmor i tako..

    da nadodam samo da je to meni bio prvi izbor inače...
    Posljednje uređivanje od nanimira : 19.11.2013. at 21:28

  29. #1129
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    da, to sve stoji, al evo baš na drugoj temi komentiramo da nema tople vode za otuširat se, da moraš nositi svoju spavaćicu iako piše da se koriste njihove, mislim koriste se njihove, ali ako ju stigneš ugrabiti na vrijeme, inače si u krvavoj od jučer.. i tak, nije baš do kraja bajno,ali meni najbitnije da sam 0-24 s bebom

  30. #1130
    tamarisa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Hvala Vam drage moje...malo mi je lakše...

  31. #1131
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    pa super,navodno je sv.duh odlično rodilište, barem koliko sam ja čula do svojih cura koje su tamo rodile, da je čisto,uredno,bebe su s mamama, doji se na veliko...posjete su dozvoljene skoro stalno, sestre žele pričuvati bebe ako mami treba odmor i tako..

    da nadodam samo da je to meni bio prvi izbor inače...
    Tak su i meni rekli za merkur,čak mi je i sestra iz rodiliđta rekla da ponesem koju svoju spavaćicu... a nekak budemo već izdržale taj boravak tamo-to nam sad treba biti najmanji problem,samo da se dočepamo štruca Mislim,meni je koma dok se sjetim klistiranja i gluposti,al o tom-po tom...

  32. #1132
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Apsu bitno da su dr.dobri,tamo sam bebu izgubila i mogu ti reći da su bili u rađaoni fenomenalni,svaka moja želja se ispunila,a i sad sam nedavno 2puta trčala na hitnu,svjesni su u kojoj sam panici(pošto me se dr. sjećaju nakon toliko mj.....a moj prošli ginić se nakon mj dana nije sjetio da sam bebu izgubila i davao mi papire za bolovanje do porodiljnog)lijepo su mi napravili uzv pokazali ekran da srčeko kuca i da je sve ok

  33. #1133

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    ej cure...većina vas koje pišete ovdje je prevalila veliki dio trudnoće, ali prisjetite se malo početaka, tmao oko 8-9 tjedna.
    kakav vam je bio osjećaj dolje...jel bilo kao pred mengu s povremenim probadanjem jajnika ili ste se osjećale kao da nije ništa?
    meni bol nije jaka, nezamjetna, ali osjetim napuhnutost i kao da ću dobiti mengu...ali nemam jakih probadanja ili jakih bolova

  34. #1134
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,622

    Početno

    Lezalice, kako rjesavate bolne misice? Mene od jucer boli lijeva noga, list i dio kod guze i boka najvise. Muz je masirao malo, ali evo opet...


    Least, mene je probadao jajnik nekad i to je bilo to...

  35. #1135
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Ako mogu savjetovati da si uzmete više komada spavačica i ručnika. Ja sam oba puta rodila u svojoj jer nisu imali čistih, a nakon poroda se otuširaš i obučeš drugu i onda da imate bar još jednu za presvući jer niti sa posteljinom ne stoje bajno (pogotovo vikendom).Tak da si probate ne zaflekat jako plahte(na neku foru) jer meni nisu niti jednom presvukli krevet, a beba je stalno bila sa mnom.

  36. #1136
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    least mene je točno tako bolilo oba puta, to je normalno jer se maternica rasteže

    vrci boli te jer si stalno na lijevom boku, probaj si podmetnut jastuk između nogu dok ležiš i mijenjaj bokove češće ili ak možeš malo ležat na leđima

  37. #1137
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,622

    Početno

    Nije mi obvezno ležati na lijevom boku, ali tako mi stoji laptop pa sam valjda pretjerala Danas sam bila za sad na desnom i na leđima, ali još osjetim te ostatke mišića lijevo da bole...
    Al dobro, uspjela sam odležati mjesec dana bez bolova, sad valjda ide teže

  38. #1138

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    cure, ali jel normalno da čitavo prijepodne osjetim trbuh, mislim nije jako zaista, mogu sjedit, radit bilo što. čak mi je lakše kad se krećem, ali osjetim da nešto radi tj. onako baš kao lagano rastezanje koje ne popušta.

  39. #1139
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Least, u sve tri trudnoce sam imala osjecaj da cu dobiti mengu tamo negdje do 14,15, 16 tt
    U drugoj t sam je i imala, al to je druga prica...
    Ako ne krvaris i nisu bas jaki bolovi, mislim da se ne trebas brunuti

  40. #1140
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Least, ne brini, to je normalno. Meni je u drugom tromjesečju tek prestao taj neki osjećaj da se nešto događa. To su mišići maternice i sve ono čudesno što se u nama događa u prvim tjednima.

    Nemam strahove ni strepnje, već čekam nalaz OGTT-a.

  41. #1141
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, ali jel normalno da čitavo prijepodne osjetim trbuh, mislim nije jako zaista, mogu sjedit, radit bilo što. čak mi je lakše kad se krećem, ali osjetim da nešto radi tj. onako baš kao lagano rastezanje koje ne popušta.
    Meni je tak bilo cijelo 1-tromjesjecje. Osjecaj rastezanja, neke tupe boli trbuha, bas kao da se nesto siri unutra. To ti maternica raste pod utjecajem hormona. To je dobro! Nista ne brini.

  42. #1142
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Least eto moje simptomiće znaš
    Vrci moj sistem - trudnički jastuk između noga pa onda malo izvučem ovu donju van i obje zajedno naslonim na jastuk tako da sam "polubočno" - ipak su druge točke pritiska na bok. I to je uglavnom to Malo muž izmasira pa vidim zvjezdice ali je poslije puno lakše. Poslije takve masaže spavam ko top cijelu noć

  43. #1143
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    least potpuno isti osjećaj sam imala ko i ti,kao da ću mengu dobiti,ali to je sve normalno
    saf hvala na savjetu,razmišljam više ručnika uzet pa stavim pod sebe kako bi plahta ostala čista,jer ja picajzla bum ponorela ak bum na zmazanom bila

  44. #1144
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Odjeća za bebu je u ormaru. Torba za rodilište spremna. Kolica čekaju prvu vožnju. Sling čeka prvo nošenje. Platnene čekaju prvu kakicu. Krevetić čeka prvo spavanje.. Mama čeka prve trudove. A termin za mjesec dana!!! Ak ja ne puknem neće nitko, muči me žgaravica po noći, oko 4 sata sam preslagivala ormare, ne mogu ležat jer me bole bokovi, ne mogu sjedit jer me bole kosti, ne mogu hodat jer me još više bole.. Šta ću ja radit još mjesec dana, stvarno ću puknut na mozak od čekanja .. maloprije sam kistićem za vodene boje hodala po cijeloj kući i farbala ako slučajno ima negdje neki flek na zidu.. Ja se sebe bojim

  45. #1145
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    i ja bi te se bojala,u 4 preslagivat ormare,moj bi me hitil na balkon jer bi bila prebučna

  46. #1146
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Otišao je jadan spavat u dnevni boravak

  47. #1147
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    moj nema sreće nema kamo otići jedino ako misli u kadi spavat

  48. #1148
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Least evo i ja sam ti blizu, 7+4tt, jedino ti cudni bolovi,pritisak ne znam ni sama kako nazvat nego sto cure kazu kao da cu procurit i to ne stalno nego tu i tamo. Do jucer su i cicke nes bolile i peckale danas ni to bas ne osjetim... mucnine nemam,ne povracam,nis mi ne smrdi,nemam zelja ni prohtjeva,nisam pospana... Zapravo nemam uopce simptoma nego eto ta bol i sto tu i tamo koji dan cesce piskim... I da, koliko god svi govorili ne moras imat simptome uzasno je zastrasujuce kad bas nista ne osjetis...cak ni nalete hormonalnog raspolozenja...

  49. #1149

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    cure hvala na informacijama i iskustvima...
    jejja...jeee, dakle blizu smo. ja ti nemam isto nekih ekstra simptoma.
    Prije 2 dana sam bila u strahu zašto su mi grčevi nestali, danas se plašim i tako. ma dobro, ne plašim se, više me zanimalo jel tako i kod drugih. ne boli me, smečkarenje se sada povuklo (iš iš i dalje), piškim, umorna sam i bole cicke povremeno. mirisi, želje i sl i kod mene ne predstavljaju problem...osim što ne mogu piti kavu gotovo uopće


    Ginger...vidim da si i ti kod dr. R? odličan nam je doktor

    Mumek...znam tvoje simptome..hi hi...zovu se nepostojeći

  50. #1150
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Jejja, Least...kad imate preglede? Pojacajte unos magnezijuma ishranom, suho grozdje,bademi...mozda ublazi taj osjecaj pritiska i men.bola. Zagrljaj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •