Stranica 71 od 581 PrviPrvi ... 2161697071727381121171571 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,501 do 3,550 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #3501
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Least jel mi mozes molim te napisat kolko se ceka kad se prvi put naruci I da li se dugo ceka tamo na red I koliko cesto ides na preglede u vinogradsku I jel rade I uzv...tnx
    jos ne znam da li da to obavljam privatno ili kod njih!

  2. #3502
    Loona avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj saraya prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Loona za info...znači...mogu još potrajati...ti si bolovala znači do kojeg 27tt? uh...mislim da kod mene nije stvar u proljeću...od pozitivne ß počele su i glavobolje ...čini mi se, ali samo mi se čini da su sada slabijeg intenziteta..ili sam se navikla
    Ma pusti, meni je ova trudnoća skroz naopaka. Prvo mučnine do 16 tt, pa onda glavobolje i bolovi u preponama cijelo drugo tromjesečje, a eto me sad pred porod sam ko avion. Malo sporija i nespretna, ali osjećam se najbolje do sad. Nadam se da će ti glavobolje uskoro proći.

    Least, ne samo da je moguće nego i vrlo vjerojatno da je sukrvica od pregleda. Mene su u prošloj trudnoći pregledavali svako malo pred kraj jer sam prošla termin za tjedan dana i nakon samo jednog od tih pregleda nisam krvarila.

  3. #3503
    saraya avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    273

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, cure! Vidim da sve već lijepo napredujete pa se nadam da ću i ja tako... Ja sam tek 5tt i danas mi je užasno pozlilo na poslu pa je suprug došao po mene. Oblio me hladan znoj i zamaglilo mi se pred očima, užasno sam se prepala. Da ne govorim kako sam uplašila djecu u razredu... Nemam baš apetita pa nisam do tada još ništa pojela (oko 9.30 h), je li moguće da je to zbog toga?
    Čestitam Vaki na trudnoći oooo da...itekako je moguće...pa moraš nešto pojesti...mene je oblio znoj u trgovačkom centru jer nisam imala vodu sa sobom..ista priča...jedva sam došla kući i treskavica satima...izgleda da sam dehidrirala a popila sam čašu vode prije izlaska van...nigdje bez hrane(čokoladice) i vode na uzv je sve bilo ok..

  4. #3504
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    cure da li su vama od 17-18 nedelje trudnoce grudi bile manje napete,manje bolne i manje izrazene plave vene po njima.Ja sam danas 18 nedelja i to sam primjetila pa me nesto malo zabrinulo.Juce sam izasla iz bolnice (ovo je vec 3-ci put da sam hospitalizovana) bilo je sve ok ,prije 7 dana sam radila uzv isto je bilo sve ok,bebica pliva,mase rukicama, sisa prst ,cak sam je pocela osjecati po malo ali ne bas svaki dan da osjetim mjehurice.

  5. #3505
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Least - i ja sam krvarila pred kraj prve trudnoće nakon pregleda.

    Jučer sam bila na pregledu kod svog gina. Zapravo pozvao je doktoricu iz Vinogradske da me pregleda. Ugl moja curica je postala dečko. :D
    A u pon se moram ponovno javiti u bolnicu na hospitalizaciju jer mi je sve to dolje nekako nisko i unutarnje ušće poprima oblik slova V što znači da bi se i ono moglo otvoriti. I to svakako treba zašiti.

  6. #3506

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa Vidi poruku
    Least - i ja sam krvarila pred kraj prve trudnoće nakon pregleda.

    Jučer sam bila na pregledu kod svog gina. Zapravo pozvao je doktoricu iz Vinogradske da me pregleda. Ugl moja curica je postala dečko. :D
    A u pon se moram ponovno javiti u bolnicu na hospitalizaciju jer mi je sve to dolje nekako nisko i unutarnje ušće poprima oblik slova V što znači da bi se i ono moglo otvoriti. I to svakako treba zašiti.
    znači curica je postala dečko....zanimljivo

  7. #3507
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    znači curica je postala dečko....zanimljivo
    Jel da? Sad trebam treće mišljenje haha

  8. #3508
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    A joj TinaB pa di nam nestade Neva??? Sad ce biti Nevio
    Bas te zeza to usce!!!!!!

  9. #3509

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa Vidi poruku
    Jel da? Sad trebam treće mišljenje haha
    bilo bi najbolje....

    mene ovoga strah , kada rodim da se ne promijeni spol....moje mišljenje je da je najbolje ne znat spol.....kao šta sam u prvoj trudnoći

  10. #3510
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    A joj TinaB pa di nam nestade Neva??? Sad ce biti Nevio
    Bas te zeza to usce!!!!!!
    Ma samo da je beba živa i zdrava. Nadam se da će mi riješiti to otvaranje. Jer ako unutarnje ušće krene... :/

  11. #3511
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Tina,nadsm se da budete riješili serklažu i da bu sve ok
    a,niš sad birajte ime za dečka
    nama su 4 puta rekli da je dečko,valjda nisu fulali jer se kod nas sve plavi

  12. #3512
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa Vidi poruku
    Ma samo da je beba živa i zdrava. Nadam se da će mi riješiti to otvaranje. Jer ako unutarnje ušće krene... :/
    Samo pozitivno, pazit ce oni na tebe Cestitam na deckicu!

    Cure, jeste imale neku "agresivniju" fazu?Meni je toliko lose zadnjih par tjedana, umor me rastura, mucnine se jos javljaju, jucer me i glava pocela rasturati.A ima trenutaka kada bi mm udarila posred face, onako samo ga ispljuskala!Bez ikakvog objasnjivog razloga.Inace ga jakooo volim....

  13. #3513
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala, Saraya!

  14. #3514
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jeste imale neku "agresivniju" fazu?Meni je toliko lose zadnjih par tjedana, umor me rastura, mucnine se jos javljaju, jucer me i glava pocela rasturati.A ima trenutaka kada bi mm udarila posred face, onako samo ga ispljuskala!Bez ikakvog objasnjivog razloga.Inace ga jakooo volim....
    ja sam imala u prvoj trudnoći par momenata kad me u običnom kućnom konfliktu preuzeo bijes nenormalne jačine. Sad kad pogledam, to je bio period stvarno velikih promjena, pa u kombinaciji sa hormonima nekad bi se prelilo, pa bih se povukla sa strane i čekala da me prođe.
    Nisam dosad ni razmišljala o tome, ali u ovoj trudnoći nemam toga, imam uobičajene grintave i živčane trenutke

    Nego, ne znam ima li tu cura koje nose nisko - bole li vas kukovi? Mene već mjesecima znaju bolit, pogotovo kad tek ustanem nakon ležanja, ali zadnjih tjedan-dva je sve gore. Sad sam pri kraju 34. tjedna.

  15. #3515
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Ja nemam neke extra nove zivcane trenutke. Ali moram priznati da me ovaj put kroz neplodnost pretvorio u kratkofitiljnu ludacu
    Nadam se da ce to nestati s vremenom. Trudim se biti pozitivna, sretna i nadam se nekom visem pragu tolerancije prema nekim nebitnim situacijama koje su me do sad izbacivale iz takta.
    Bas sam se lijepo opisala

  16. #3516
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    KrisZg meni se događa da od silnih glavobolja poživčanim i derem se na sve oko sebe jer od muke i jada više ne znam šta bi. Evo zamislite danas prvi dan ne boli glava nakon što me bolila u srijedu,četvrtak,petak i subotu. I sretna sam ko nikad,odmah izašli van na ručak,zabavljamo se,ali cijelo vrijeme strah što ako me zaboli opet i to sve me izluđuje.

  17. #3517
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Tangerina ja sam danas 33+6,trbuh mi je nisko i rikavam od bolova u kukovima, preponama, leđima..
    Pokušavam se malo više odmarati jer sam stalno u pokretu a kad se ustanem onda mi bude žao što sam uopće legla koliko me zna boljeti.
    Idem slijedeći tjedan na more pa se nadam nekom kupanju i osjećaju lakoće

  18. #3518
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Curke, imate li iskustva s utricima i kupanjem u moru? Pitat cu i dr na pregledu, ali mozda neka od vas zna
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 01.06.2014. at 16:56

  19. #3519
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Valjda ce i to proci, do sada je samo pegla stradala

    Ne osjecam se bas dobro kada sam takva, bas to:u nebitnim situacijama me bijes preuzme.

    Mislim da sam negdje citala, utrice mozes ali sat vremena prije kupanja, do tada se upije sve.

  20. #3520
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Ja odgovorno pokušavam sve obaviti i nabaviti na vrijeme jer me užasno strah financijske krize kad nam dođe još jedna beba. Stvarno skoro sve imamo, ali ipak neke nadopune trebaju. Pa od računica dobijem strašne glavobolje. Onda mi se "stanje" u glavi smiri kad na sebi imam svoju malenu, a u sebi još manju bebu. Znam da se još mnogo toga mogu odreći i time ostaviti prostora za normalan, financijski stabilan život.

    Jesam malo više zabrinuta nego prije oko svega... jesam, i osjetim to. Kad smo na putu u autu baš se brinem oko idiota koji izlijeću na sve strane. Kad bih mogla, nekako bih curu teleportirala samo da ne brinem da joj se nešto dogodi... Hoda, pada, hoda, pada, nekada me i to plaši iako znam da je sve to dio procesa. A srce mi hoće puknuti kad i na sekundu u takvom strahu pomislim da joj se nešto moglo dogoditi. I tako to dolazi i prolazi. Nije ni prerijetko ni prečesto, trudim se biti zahvalna i na svom i na našem životu, ali nekada je strah jači i brži od svega.

  21. #3521
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Imate li kakav prijedlog kako se boriti protiv glavobolje? Paracetamol smijemo, al mi baš i ne pomaže. Čak sam mjerila temperaturu jer mi nekako osjećam da previše grijem, kao kod gripe. Teperatura blago povišena kako i priliči u trudnoći, ravno 37 stupnjeva.

  22. #3522
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li kakav prijedlog kako se boriti protiv glavobolje? Paracetamol smijemo, al mi baš i ne pomaže. Čak sam mjerila temperaturu jer mi nekako osjećam da previše grijem, kao kod gripe. Teperatura blago povišena kako i priliči u trudnoći, ravno 37 stupnjeva.
    Meni je pomoglo tusiranje, probaj.

  23. #3523
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Krtica curke su ti već pisale o glavobolji, mislim da na ovoj ili prethodnoj stranici.
    Glavobolja ti u trudnoći u većini slučajeva dolazi zbog hormona. Osobno nemam neki univerzalni savjet. Meni je pomogla limunada, donat mg ponekad a ponekad samo spavanje.

  24. #3524

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    ja sam imala glavobolju kada bi mi tlak bio jako jako nizak...popila bi kavu ili pojela nešto slano...feta sir ili pršut.... slane kokice....uglavnom proći će.... a onda će u idućim tjednima doći žgaravica8mene trenutno to muči) ...pa nespavanje :D
    ali neka smo mi trudne.... sve su to čari :D....eto meni danas 27+1 ....vrijeme leti....

  25. #3525

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Amari...moje iskustvo je da dobijes termin u ambulanti kroz 2 tj, samo napises kada ga trebas, medutim ja sam napisala da se narucumjem na pregled i uzv, a oni su me narucili samo na pregled. Na kraju sam trebala uzv (koji inace salju prema potrebi), i ispalo je da se de ljuti sto nisam tamo narucena. Obavezno navedi i jedno i drugo kad se narucujes

  26. #3526
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    Amari...moje iskustvo je da dobijes termin u ambulanti kroz 2 tj, samo napises kada ga trebas, medutim ja sam napisala da se narucumjem na pregled i uzv, a oni su me narucili samo na pregled. Na kraju sam trebala uzv (koji inace salju prema potrebi), i ispalo je da se de ljuti sto nisam tamo narucena. Obavezno navedi i jedno i drugo kad se narucujes
    Moram ici tamo s uputnicom se narucit ili kako? I koliko si cekala da dodes na red za pregled?

  27. #3527

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ja sam se naručila mailom na centralno naručivanje.
    Za pregled sam došla u 7.45, a bila gotova sa pregledom, uzv i ctg-om u 16.45 !!!! užas za čekanje, no vidjeti ćemo kako bude pri idućem

  28. #3528
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Samo pozitivno, pazit ce oni na tebe Cestitam na deckicu!

    Cure, jeste imale neku "agresivniju" fazu?Meni je toliko lose zadnjih par tjedana, umor me rastura, mucnine se jos javljaju, jucer me i glava pocela rasturati.A ima trenutaka kada bi mm udarila posred face, onako samo ga ispljuskala!Bez ikakvog objasnjivog razloga.Inace ga jakooo volim....
    Ja sam jako ljuta (ne znam kako da se drugačije izrazim) na našeg psa. Nije jadan ništa kriv, ali ne mogu ga vidjeti. Živcira me. Ajme kakva sam ja to osoba.
    Inače ga obožavam do boli (mali slatki mješanac, sličan je onom psu iz filma Maska - mislim da se zvao Milo), a sad sam baš agresivna prema njemu. Užas.

    lberc - ako su ti četiri puta potvrdili da je dečko onda se slobodno plavi

  29. #3529
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala cure na prijedlozima. Čini mi se da moja glavobolja prouzrokovana promjenom vremena je posljedica nesanice. Noćas sam se do pola 4 vrtila po krevetu, a kad sam napokon zaspala već sam u 7 opet bila budna. Užas! Sve se trudnice žale na pospanost, a kod mene nesanica već par dana

  30. #3530
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se naručila mailom na centralno naručivanje.
    Za pregled sam došla u 7.45, a bila gotova sa pregledom, uzv i ctg-om u 16.45 !!!! užas za čekanje, no vidjeti ćemo kako bude pri idućem
    nisu normalni, znaci cijeli dan! onda je bolje doci u 6 pa mozda nema cekanja

    ipak cu onda privatno na ctg i to kaj treba!

  31. #3531
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Krtice ni ja bas ne spavam, a velika sam spavalica.
    Em stalno piskim, a kad mi je najsladji san, moram se ustati radi utrica. I tako od samog pocetka. U prva dva postupka sam spavala cim bi stavila utric, sad sve kontra.
    Srecom, glavobolju nemam

  32. #3532
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Evo javljam se iz bolnice. Ugl dežurna doktorica nije ni htjela pročitati papire nego me samo s visoka pitala zbog čega sam dosla. I naravno da me nije htjela saslušati do kraja vec je samo izašla iz prostorije. I eto me - ležim i jedva čekam sutrašnji dan da se netko normalan pojavi. Ne mogu vjerovati...

  33. #3533
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    TinaB mogu misliti kako se osjećaš, drži se!

  34. #3534
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    TinaB

  35. #3535
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Cure držite mi fige, danas idem na šivanje. Javim se kad dođem k sebi.

  36. #3536
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa Vidi poruku
    Cure držite mi fige, danas idem na šivanje. Javim se kad dođem k sebi.
    Drz se i javi kako je proslo

  37. #3537

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Sretno Tina....

  38. #3538
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Sretno Tina
    Javi se kad mognes

  39. #3539
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Sretno Tina

  40. #3540
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Evo dolazim k sebi. Boli me dolje kao da imam trudove, ali proći se. Dobivam partusisten preko infuzije.

  41. #3541
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    TinaB

  42. #3542
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    TInaB drži se

  43. #3543
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Tina,drži se,kak buš dugo u bolnici?
    i ja sam ti danas skoro ostala,bila na prvom ctg,i dr nije bil zadovoljan nalazom,tak da sam ga dvaput ponavljala,radil i ultrazvuk i rekal da ponovim i treći put i ak nebu dobro ostajem,na kraju je on otišal,nalaz očitala druga dr,treći put nisam ponavljala,kontrola za tj dana...uglavnom ubilo me i psihički i fizički

  44. #3544
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    cure kad se osjete prvi pokreti bebe da li se moraju svaki dan osjetiti ispocetka ili je u redu ako se dan-dva ne osjete

  45. #3545
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj smarija prvotno napisa Vidi poruku
    cure kad se osjete prvi pokreti bebe da li se moraju svaki dan osjetiti ispocetka ili je u redu ako se dan-dva ne osjete
    Tako pocne...da se pokreti osjete povremeno I ne svaki dan! A koji si tjedan trudnoce?

  46. #3546
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Gaaaah treba mi friska info za merkur...znam da se ne treba narucivati za kombinirani ali jel se treba kada dobijes uputnicu za uzv?

  47. #3547
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Citiraj Amari prvotno napisa Vidi poruku
    Tako pocne...da se pokreti osjete povremeno I ne svaki dan! A koji si tjedan trudnoce?
    Ja sam pokrete osjetila sa 17 nedelja a danas sam 18+3

  48. #3548
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj smarija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pokrete osjetila sa 17 nedelja a danas sam 18+3
    Ma joj, ne brini...jos je rano da bi se pokreti osjetili svaki dan! Na stranicama poliklinike Harni je lijepo objasnjeno...mislim da tamo tocno pise od kojeg tjedna svaki dan a od kojeg svaki sat...samo ja sam to zaboravila!

  49. #3549
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    Pokreti bebe se nekom javljaju ranije nekom kasnije, 18-21tt. Ovisi i o posteljici di se nalazi. Beba se sigurno mice, nego mi ne osjetimo svski pokret. Od 28tt se treba osjetiti svaki dan, vise puta dnevno. Sada u tvojim,tjednima nema panike ako ne osjetis svaki dan. Jos su to male sitne bebice do 300gr.

  50. #3550
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Tina to ti je normalno da imas sad kontrakcije i bit ces na tokolizi koji dan da se to smiri,,, jel smiješ na wc odmah ili ležeći moraš?
    Ja sam se osjećala ko da me je vlak pregazio i tako 4-5 dana , slabo sam se oporavljala valjda jer cijelo vrijeme ležis nemaš snage ...
    Ja srećom sam mogla odmah na wc inače je praxe poslije serklaze 24h nema ustajanja
    Sretno !!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •