Stranica 485 od 581 PrviPrvi ... 385435475483484485486487495535 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 24,201 do 24,250 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #24201
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Evo, evo odmah stavljena!! [emoji8]

  2. #24202

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Hvala petticota, meni je dr rekla da je trudnoca malo manja radi kasne ovulacija i da ce termin biti vjerovatmo 29.6 ali mi u trudnickoj pise 18.6 i ja se ravnam po tome

  3. #24203

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Citiraj Petticoat prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, evo odmah stavljena!! [emoji8]
    Jeeeeee

  4. #24204
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    I opet mene nema na listi. 11.07.

  5. #24205
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    baby01 28.04.2017. (M)
    Cheerilee 30.05.2017/ (M)
    Gabi25, 07.06.2017/(M/Ž)
    Anka91 18.06.2017
    Petticoat 18.06.2017(Ž)
    Narancica000 29.06.2017/ (Ž)
    Zenii 30.06.2017/ ()
    zibba 11.07.2017
    Sybila 05.08.2017/ ()
    lasica1234 01.10.2017
    iva_777 06.10.2017

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  6. #24206
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Sorry zibbica koliko sam puta danas prepravljala i dodavala morala sam nekog pogubit, nadam se da je sad sve ok

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  7. #24207
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Pozdrav!
    nešto sam u gužvi ovaj tjedan,
    imala sam roditeljske za klince, za školu u prirodi, u ponedjeljak za kćer, jučer za sina,
    pa još za najmlađeg sastanak za upis u prvi razred,
    al ćemo tražiti odgodu pa još dodatnog hodanja,
    još smo jučer imali vještaćenje za njega, i lete mi dani...

    Sutra idem na fetalnu eho na Srebrnjak, kolko god mi se čini nesmisleno ići tolko se ipak nadam da je sve ok
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 22.03.2017. at 11:39

  8. #24208

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Drzim fige!!

  9. #24209
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cheerilee kako god bilo, drzim fige da je sve ok.

  10. #24210

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Joooj cure, ja sutra imam uzv gdje ce mi gledati nuhalni i slicno..uzasno se bojim zbog te visoke bete s pocetka.. kako su vama bili ti pregledi psihicki? Jeste li se jako bojale? Koliko dugo traje uzv?

  11. #24211
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj lasica1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Joooj cure, ja sutra imam uzv gdje ce mi gledati nuhalni i slicno..uzasno se bojim zbog te visoke bete s pocetka.. kako su vama bili ti pregledi psihicki? Jeste li se jako bojale? Koliko dugo traje uzv?
    Isto tako, tlak i puls su mi bili iznad svih ocekivanja, i sve je to normalno. Kad vidis da je sve ok onda se opustis,a kako se priblizava sljedeci pregled nervoza opet raste i tako iz mjeseca u mjesec. Drzim fige i tebi da vam bude sve savrseno sutra.
    A trajanje uzv ovisi o tvom doktoru.

  12. #24212
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Evo i mene nakon nekog vremena dobrodosle nam nove trudnice
    Lasice- znam da je uzasno stresno, ali bude sve ok, vidjet ces!
    Petti, hvala na popisu!

    Mi smo se jucer vratili s naseg babymoona. Preporodjeni smo masazica, bazen, fina papica, uf...jos su nam otvorili vanjski bazen u kojem smo vecinom bili sami, vani lijepo i toplo...bas super.
    Bebe lupaju sad vec vrlo cesto i vrlo jasno ih osjetim. Mislim da su nekako dijagonalno pozicionirani po udarcima i odbacivanjma. Gornji/lijevi je negdje iza posteljice pa manje osjetim, donji/desni je do jucer udarao ful nisko i u mjehur. Jucer ujutro je bila neka rosada i donji se pomaknuo jos nize ili nagnutije nekako pa tako fino mlati po cerviksu najgore je kad sjednem, valjda ga gravitacija jos malo povuce i uzas. Bas vrlo neugodan osjecaj.
    Inace, brojimo jos sitno do sljedeceg uzv, u utorak je. I ja sam uzbudjena i pod stresom malo. Dobila sam prvu posiljku robice, slozen je ormar i maknute stvari iz djecje sobe....krecemo sad lagano u daljnje uredjivanje.
    Kak ste mi ostale? Ginger, jesi se ugnijezdila?

  13. #24213
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Sybila bravo za odmor
    nisam draga, oprala sam robicu, cekam da mi teta dodje popeglati ju, hehe
    ostalo je u procesu...

    Cheerilee sretno! mene je isto bila frka, al nalaz je bio super (zbog bubrega sam isla)

    lasice, normalno je biti preplasen, al bit ce sve ok

    zibba, i moja nekad lupa bez prestanaka pa si mislim je li ok
    onda ima malo mirnijih dana pa si opet mislim je li sad sve ok
    i tak...

    ja sam i dalje samo uloziva, kaze dr. da joj se ne cini da ce skoro, sto je super s obzirom na kontrakcije
    beba i dalje veca za koja dva tjedna, bubrezni pijelon se smanjio na 4 cm
    uglavnom, sve u najboljem redu

  14. #24214
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ginger super za pijelon i zatvorenost!
    Jos te muce kontrakcije? Moje su se na svu srecu ful povukle, imam jednu do dvije dnevno.

  15. #24215
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa zapravo su se smirile
    a ja ne mirujem vise bas
    krecem se, laganini, ne cistim i to, al sam mobilna

  16. #24216
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Jutro curke!

    Cheerilee drzim fige! Javi kako je proslo danas!

    Lasice nije to nista strasno pregled ko i svaki drugi samo uzima sve mjere, a sad koliko ce trajat ovisi o polozaju bebe mene je u prvoj trudnoci per puta slala da odem prosetat, pa na kavu pa sim tam i vracala na stol nismo ju mogle probudit i natjerat da se okrene da joj izmjeri nuhalni na kraju smo ipak nekako uspjele.Ovu teudnocu je doktor iz prve sve izmjerio pa nije dugo trajalo.

    Sybila blago tebi kako mozes skuzit di su dvoje smjesteni i kako, ova moja lupa na sve strane nemam pojma kada sa cime bubne, nekad u isto vrijeme u donji lijevi kut i gornji desni, ono svakako a kad se istegne ili odupre o mjehur ajme ima je svuda

    Ginger super sto se smanjio,
    jos malo, jos malo Jel te hvata nervoza, mene nesto pocela iako sam tek u 6mj.Sve mi je onako preblizu i panika me pocela lovit

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  17. #24217
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Ginger, super za pregled!

    Petti, i ja sam lipanj i to kraj i već me lagano pere nervoza, vrijeme mi užasno brzo leti

  18. #24218
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    baby01 28.04.2017. (M)
    Cheerilee 30.05.2017/ (M)
    Gabi25, 07.06.2017/(M/Ž)
    Anka91 18.06.2017
    Petticoat 18.06.2017(Ž)
    Narancica000 29.06.2017/ (Ž)
    Zenii 30.06.2017/ ()
    zibba 11.07.2017
    Sybila 05.08.2017/ ()
    lasica1234 01.10.2017
    iva_777 06.10.2017

  19. #24219
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Ginger, super za pregled!

    Petti, i ja sam lipanj i to kraj i već me lagano pere nervoza, vrijeme mi užasno brzo leti
    Bas brzo u prvoj mi nije tako preletilo, tad sam sve nesto jedva cekala a sada panika, panika

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  20. #24220

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Curke hvala svima na info i na rijecima ohrabrenja. Evo, dosla sam s pregleda i dr kaze da misli da je sve okej koliko je uspjela izmjeriti jer je beba nemirna. Nuhalni je 1mm, vidljiva nosna kost, bedrena kost je 0.73cm. Sad imam samo jedno pitanje: ispod te bedrene kosti FL mi pise 12+2 i ispod gramaze (63g) isto pise 12+2, a crl je za 11+6. Jel to znaci da za svaki dio kao odrede kolika mu je gestacijska dob? Ili sam sve nesto krivo shvatila..
    Super curke da vam sve ide prema planu, vi cete sve uskoro roditi koliko vidim, pa cu vas onda daviti sa svim detaljima koje vi vec znate. Pusa i sretni svakoj!

  21. #24221
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Lasica, super za pregled! Da, to su mjere koje prpgram izbaci kao odgovarajuce nekoj g.dobi, ali nek te to ne brine, takve su razlike normalne.
    Petti - lakse ih je osjetiti kad su dvoje, svaki je na svom dijelu i ima svoje podrucje djelovanja

  22. #24222
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Sybila to kažeš sad, vidjet ćeš za jedno 10 tjedana kad budu preko kile svaki pa nećeš znati koji gdje i s čim udara.
    Ginger super sto si zatvorena, sad ste već u super tjednima, možeš se malo i opustiti!
    Cherilee kako je prosla eho?

    Mi i dalje mirujemo u bolnici, već 4 tjedna sam tu, jos minimalno 5 da izdržimo i da doguramo do 34tt i sve će biti super!

  23. #24223
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nervoza? ma neeee, samo cijelu noc skrgucem zubima pa me ujutro boli cijela celjust

    lasice super za pregled!

    Gabi draga, vec cetiri tjedna?!
    drz se draga, dogurat cete vi do 34 tt
    a sto se tice prijvremenog poroda, vec sam se opustila
    sad smo vec sigurni
    sanjala sam da sam ju rodila, veeeelika i cvrsta je bila, cupava i crna ko najveca seka

  24. #24224
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Cheerilee, javi se!

  25. #24225

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Hvala cure! Hvala sybila na info! Ginger nisam znala da si ti u bolnici. Drzim fige i super da ste u sigurnoj zoni sto se tjedana tice

  26. #24226

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Pardon! Gabi ) je u bolnici.. dok vas ja sve pohvatam

  27. #24227
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Evo me,
    dr nam najavila da pregled traje oko 45minuta možda i duže.. Međutim, mi smo bili gotovi za 20minuta,
    sve je u najboljem redu
    Svašta nešto je gledala, mjerila, pa na bok, na leđa, sa svih strana...
    Nakon pregleda smo otišl na ručak,
    pa do West gatea u shoping, pa po najmanjeg kod bake, došli doma, večera, kupanac, i evo tek sad ssjela za komp....


    Sad čekamo 4.3. kad je sljedeća kontrola,
    da vidim kak je stanje, nadam se da se nisam otvarala, naravno kao i prije svakog pregleda
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 23.03.2017. at 22:27

  28. #24228
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Gabi, drzi se! Skoro pa si na pola puta do sigurnosti
    Lasica, bez brige, pohvatat ces...ja se i sad vracam unatrag da budem sigurna tko je sto rekao- na mobu ne vidim avatare osim Ginger i Narancice, pa mi je teze zapamtiti
    Cheeri - jeej za pregled! I shopping
    Meni moje musko kupilo "poklon za trudnocu". Dobila Mass effect novi (pc igra) tak da cu sad zavaljena na kaucu s joystickom u ruci prevaliti galaksiju kad vec ne mogu na more da, jako me usrecio
    Posljednje uređivanje od Sybila : 24.03.2017. at 07:54

  29. #24229

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Haha predobar ti je muzic! Zakon! Sad ce ti vrijeme brze proci

  30. #24230
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,ako mi tko moze reci da li su vam se u ranoj trudnoci cicke znale ispuhnut pa napuhnut?
    Moj prvi uzv je tek 31.3 pa sam zabrinuta,moj potpis sve govori

  31. #24231
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ja sam bila stalno u strahu jer moje nisu ni milimetra narasle. Boljele jesu jedno vrijeme, malo su bile napete do dana ocekivane m, nakon toga su se vratile u prvobitno stanje i tak su ostale zapravo do onoga kad sam tu dosla po savjet zbog bas bolova i suhih grudi, ali tad sam vec bila u 2.tromjesecju. Pusti cicke

    Sad vidim da ti je treca beta ipak skocila "normalno", kako god - glavno da je narasla

  32. #24232
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Sybila,hvala na brzom odgovoru
    Ma sve znam ali kad se zabrinem,a uzv se cini tako daleko
    Tijesi me jedino ta 3.beta ali imala sam jedan missed ab u 9.tt i to me ubija....od tuda dolaze ti strahovi

  33. #24233
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Snelly, dobrodosla na trudnicke teme
    Meni se znalo dogoditi u prvom tromjesjecju da mi na jedan dan nestanu svi simptomi, pa cak i mucnina. Mozes si zamislit tu paniku, a jedva sam zivjela od tih mucnina i povracanja. Onda drugi dan nadoknadim setnje do kupaone i za protekli dan :D

  34. #24234
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Hvala narancica
    Ja ni nisam imala mucnina,samo vrtoglavice iznenadne....i sad me tu i tamo zanese
    Joj samo da dode taj prvi uzv,onda cu vas davit joj samo da dode 12.tt.....
    Znate sve moje cure,razumijete paniku i strah

  35. #24235
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Vjerujem da te strah, nema tu neke velike pomoci nazalost, samo vrijeme. Ali kako Narancica kaze - i meni su znali totalno nestajati svi simptomi. I onda apsolutna i totalna panika, pogotovo nakon guglanja koji izbaci rezultat "Ako se jedan dan probudite i osjecate kao da niste trudne -to je znak za zabrinutost!". Nije, ne, oscilacije su normalne i iako mogu biti povezane s necim ozbiljnim - u vecini slucajeva nisu. Obicno sam dan odmora isto nadoknadjivala sljedeci dan.
    Neki dan mi se dogodilo da sam iskočila iz kreveta i krenula na wc, sjela i gledam zakaj se nemrem nasloniti na koljena normalno, kad skuzim - pa trbuh, trudna si! Zaboravila

  36. #24236
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Jo Sybila hahahahah
    Daj Boze da i to dozivim

  37. #24237

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Snelly, meni su jedan dan isto tako prije prvog pregleda skroz nestali simptomi.. znaci nista nisam osjecala. U suzama sam otisla u petrovu i molila ih da me pregledaju i sve je bilo ok, samo se tad plod jos nije vidio jer sam bila tek 4+6. Takvo stanje je potrajalo neka 3, 4 dana i onda su mi se simptomi skroz polako poceli vracati.. tek kasnije sam ih imala gotovo svaki dan.

  38. #24238

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Drage cure, evo jos jedne friske trudnice sa svojim panikama
    Nocas smo otisli na hitnu zbog jakih bolova i svjeze krvi. Srceko je i dalje tu, bebica je fino narasla i sad je malo veca od 1 cm (7+3 tt). Nikakvi hematomi nisu bili vidljivi, a doktorica mi je dodala po 3x1 duphastone uz 3x2 utrice. Jutros sam nasla jos svjeze krvi, a sada je to smedjarenje, ali i dalje povremeno osjetim tupu bol u trbuhu. Jako sam nesretna i svaka rijec utjehe dobro ce mi doci

  39. #24239

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Draga biska, dosta cura ima krvarenje na pocetku trudnoce i to ne mora nista znaciti pogotovo ako je na uzv bebica bila okej i lijepo narasla. Mislim da nemas razloga za brigu pogotovo uz utrogestan koji si dobila. Sto se bolova tice, ja cijelu trudnocu osjecam bolove (sad sam u 12tj) probadanje i svasta.. to je normalno jer se maternica siri. Doktor mi je rekao da je svaka kratkotrajna i probadajuca bol okej, ali ako traje dugo bez prestanka da bi onda trebalo provjeriti o cemu se radi. A npr kada sam imala spontani u prosloj i pretprosloj trudnoci, uopce nisam imala ovakve bolove..
    Znam da se brines i da je tesko al mislim da ti je sve okej.

  40. #24240
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga biska, kako je danas, nadam se da više nema krvarenja? Ja sam imala istu priču u prvoj t. Jako krvarenje baš u tom tjednu, na hitnu odmah al mislila da će samo reći gotovo je. Dr nije znao uslijed čega krvarenje, samo da isti dan treba stati u suprotnom opet u bolnicu...i strogo mirovanje. Krvarenje je to popodne stalo i nije se ponovilo, a sada je tu moja četverogodišnja švrčolinka

    Inače mi ćemo u utorak napuniti mjesec dana puno papamo (i kakimo ) i rastemo ko mala gljivica, sa 3 tjedna imao 4120g a izašao iz bolnice s 3190g.
    Ja još slabo krvaruckam, rez izgleda odlično, trbuh je još osjetljiv na dodir ali super je to sada sve... Jedino opet štitnjača zeza, sad sam u hiperu pa prilagođavamo dozu.

    Svima i držte mi se!!!

  41. #24241

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Hej Sejla, lijepo mi je vidjeti te opet na forumu i citati da maleni super napreduje
    Bolovi se takvi vise nisu ponovili, ali cijelo vrijeme mi se izmjenjuju tragovi smedje i svjeze krvi, nista obilno ali dovoljno da razmisljam kako ce biti pravo cudo ako se ova trudnoca odrzi. Ne osjecam vise mucnine
    I tu je i dalje taj neugodan miris iz rodnice, iako su nalazi svih pretraga koje sam do sada napravila ok.
    Ah well, dogovorila sam s muzem da cemo opet na hitnu ako krv krene jace ili ako pocne boljeti, a ako docekam sutra popodne bez takvih situacija idem dr koja mi vodi trudnocu na kontrolu.

  42. #24242
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Biska,jel imas iscjedak neugodbog mirisa ili?
    Jesi radila bakterijske briseve?
    Ja vjerujem da ce sve bit ok,jer bebica raste i srceko kuca,a i krvarenje bi uz strogo mirovanje i terapiju trebalo prestat.
    Moja panika sa cicama jos uvijek traje,bole ali niau napuhnute ko prije
    Ne znam,cekamo prvi uzv pa cemo vidjet stanje.
    Drzim na svima fige

  43. #24243

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Snelly znam kako ti je, drzi se! Ides li cesce na wc? Budis li se po noci? Simptomi se neprestano mijenjaju tijekom napretka trudnoce. Meni je pocelo s vjetrovima, nastavilo s cescim mokrenjem, pa se to sve nekako smirilo ali su krenule mucnine.

    Neugodan miris je kod tog smedjarenja, ne znam je li to miris stare krvi ili je nesto drugo. Bakterioloske briseve nisam radila jos... na hitnoj mi nisu to predlozili. Ako docekam sutra molit cu doktoricu da ih odmah napravimo

  44. #24244

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Cure, imam jos jedno blesavo pitanje. Da li se smijem nabrzaka otusirati i oprati kosu? Smrdim si vec naveliko...

  45. #24245

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Mislim da smijes ali nemoj predugo biti u toploj/vrucoj vodi..

  46. #24246
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Napravi obavezno briseve...naravno da se najnormalnije mozes tusirat/prat kosu.
    Sretno

  47. #24247
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    biska, kako si?
    ja sam imala gadna i dugotrajna krvarenja u prve dvije trudnoce, rodile se zdrave curke u terminu

    ja usla u 36.tt
    bebica je nesto nize, al nadam se bar jos dva tjedna u komadu...
    torba je spakirana na svaki slucaj i tak...jos malo

    kak ste ostale?

  48. #24248

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ginger, u soku sam! Upravo sam se vratila s pregleda i btw opet krvarim Ali uzv je ovaj puta pokazao ne jednu nego dvije struce slicne velicine i urednih otkucaja srca
    Leukociti su mi poviseni, kao i AST i ALT, pa sam upucena u Petrovu na daljnje pracenje.
    Kako je krenulo, cini mi se da ce biti skakljivo...

    Hvala na brizi i ohrabrenju, drzim palceve za jos 2 tjedna!

  49. #24249

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Biska <3 <3

  50. #24250
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Evo nas sa kontrole. Sve OK, ubija me žgaravica i želudac ali preživljavamo, dobila sam 2 kg i sada sam još samo na -1 od početka.
    Malac ima 730 g po procjeni doktora i super se razvija i raste.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •