Stranica 128 od 581 PrviPrvi ... 2878118126127128129130138178228 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,351 do 6,400 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #6351
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Mi danas navrsili 38 tt i osjecam ko da se trbuh spustio nekako me sve ekstra pritiscd i tesko mi....nocas na krevetu nikako se namjestiti ...ko nasukani brod haha

    Bila u kozmeticarke manikura, pedikura, depilacija prepona( skoro sve, a boliiiiii al sam izdrzala) - tako da sam sad spremna kompletno ....jos samo da mm obavi svoje taskove koje odgadja vec tjednima- sve ceka zadnji dan a to me nervira

    Novim trudnicama zelim sto laksu trudnocu i bez briga, a finalisticama da docekaju svoje termine spremno i da porod bude lagan i brz

  2. #6352
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Mury bravo za super nalaz!

    Ljubilice nije mi jos ispao čep, na uzv u četvrtak dr je rekao da je čep jos visoko. Danas na ctg-u sve u redu, sutra je termin. Bas bi bila sretna da bebica dodje sutra, jer je sv. Kata, a nama stiže Katja <3

    Loly, pa tebi je danas termin! Ima li sta novo?

  3. #6353
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Otkinilo mi odgovor, pa pisem ponovno

    Loly, pa tebi je danas termin....ima li sta novog?

  4. #6354
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Kod nas nista novo, sad došla sa ctg, nije zabilježio niti jedan trud. Sutra ponovno ctg i eventualno pregled!

  5. #6355
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nista novo, sad došla sa ctg, nije zabilježio niti jedan trud. Sutra ponovno ctg i eventualno pregled!
    I ja sa prvom curicom prenijela 6 dana, svaki drugi vađenje plodne vode, pa me 6. poslali u rodilište kao ajmo mi okončat ovo danas, a ja ni t od truda....spojili mi drip i ribica brzinski isplivala.

    Želim ti da rodiš brzinski i lako kao i ja

  6. #6356
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    I ja danas isto obavila manikuru,pedikuru i depilaciju sutra ctg,uzv i pregled pa da sam spremna iako mi se čini da još ništa od toga. Meni je prvi porod bio carski bez ijednog truda tako da ni ne znam što su to trudovi. Mali je bio 4100 i na zadak i kad sam došla na kontrolu dr. mi samo rekla aj ti sutra dođi na carski i to je bilo to. Sad si jako želim potpuno prirodan porod,bez dripa i lijekova,rekla sam to i dr. u petak kad sam bila i složila se s tim tako da mi ovaj put čekamo do puna 42tt da krene samo.

  7. #6357
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    I meni sutra kontrola

  8. #6358
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Arianm, zelim ti potpuno prirodan i lagan porod

  9. #6359
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Bebeto, tetagogolina, Zadarmamica, evo i nas u 8 tt.
    Naravno, panika, strah, što ako, ali ne prepuštamo se. U ponedjeljak uzv. Na prvom je bebica bila manja od uobičajene, ali vidjelo se srce. U ponedjeljak idemo na drugi uzv. Pili smo antibiotik zbog streptokoka u urinu, tako da samo Iščekujem pregled.

  10. #6360
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ivekica dobrodošla u klub !!! Sretno na pregledu !!! Meni su sve bebe kasnile po mjerama do max.7 dana jer su mi ciklusi dugi. Kako se osjecas, imas li mucnine ??? Ja umjesto jutarnjih imam vecernje Arianm sretno i da sve bude prirodno !!!

  11. #6361
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Evo i mene među friške trudnice Mi smo danas 7+2, na prvom uzv sve je bilo super, sljedeći tj drugi uzv sa nadom da bude sve ok Idemo polako iz dana u dan! Sretno svima!

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  12. #6362
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Bit ce ljetnih beba

  13. #6363
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Cure na pocetku trudnoce - samo hrabro dalje!!!! Vjerujem da vas je strah, ja sam u strahu cijelu trudnoću. Neznam jesam li bila mirna 2 dana
    I cijelo vrijeme je sve ok, al protiv svoje lude glave ne mogu hahahahaha
    Nama je sutra termin... Nemam nikakvih naznaka osim sto imam osjecaj da ce mi koljena otkazati. Po noci jedva ustanem na wc, kao da imam 150kg. Dobila sam ukupno 18kg do sad al ja sam visoka i to se ne vidi tako kad me netko vidi, al stomak mi je OGROMAN.... Cak me ni leđa ne bole jako, vise mozda kukovi i sjedna kost.... Bas me zanima kad ce moj sinko jedinko van.. Ctg nam je uredan, prohodna sam za 1 prst....
    Ima li koja u rađaoni?

  14. #6364

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    ljubilica da što prije ugledaš svoje sunce, a novim trudnicama puno sreće, ja jutros bila na uzv 23+3 sve je ok, kaže dr. opet se nije vidio spol,jako stidna beba vjerovatno curica pa se stidi dr. kaže da je teška beba 608 gr. a prije mjesec dana na kontoli je bila 311gr. je li to puno za 23 tjedna???

  15. #6365
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Cure, kad pricate o porodima da je drugi laksi od prvog, kod mene to nije bio slucaj, prvi porod mi je bio stvarno brz sa svojim trudovima koje su malo pojacali dripom i za 5 sati nakon uvodenja dripa sam rodila u tri truda, tjedan prije termina. A drugi majko mila katastrofa, 2 tj nakon termina, bez ijednog svog truda, bez pucanja vodenjaka, indukcijom uvodenjem dripa koji je stvorio ubitacne trudove koji su trajali 8 sati, al se nisam uopce otvarala i bebac se nije dao spustit u porodajni kanal, tako da sam zavrsila na hitnom carskom. Procjena mu je bila 4100g, a bio je 3600g. A ovaj sad porod pretpostavljam da mi nece dati da rodim prirodno, tako da me tjesi bar cinjenica da me nece patit ss trudovima i dripom.

  16. #6366
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Adrianova mamice, oprosti ako sam nešto propustila, zašto misliš da ti neće dati da rodiš prirodno? mislim da sam već nekog to na ovoj temi pitala..oprosti ako si to bila ti, pa ponavljam, mozak me ne služi nešto posebno u zadnje vrijeme

  17. #6367
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ove godine u 2 mj sam imala carski, pa je pre premala razlika izmedu dva poroda.

  18. #6368
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Lady, sve su ti to procjene... I to uvijek varira... Bebica ti je teska kao dvije velike čokolade mi smo tako uspoređivali
    Nas crvic je na 23+6 procjenjen na 840g

  19. #6369
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj AdrianovaMamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ove godine u 2 mj sam imala carski, pa je pre premala razlika izmedu dva poroda.
    aha..da dosta brzo..ja sam imala razliku 3 godine..ne namjerno, nego eto tako se posložilo..

    e sad kad ti čitam odgovor onda mislim da sam te to već pitala..oprosti

  20. #6370
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Nemam pojma, ja se ne sjecam da si me pitala, ni moj mozak ne funkcionira bas nesto. Negdje mislim da sam citala da u trudnoci mozak malo poblesavi i da nakon poroda jos neko vrijeme treba da se vrati

  21. #6371
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    A eto ova moja razlika je namjerna

  22. #6372
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    ma glavno da je sve ok mamice..a što se tiče mozga, da, može biti da ima istine u tome što pišeš..ja se barem tako ponekad osjećam..to jest često...

  23. #6373

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Ljubilice i ostale cure u finishu da cim prije grlite svoje bebice ~~~~~~~~~!!
    Cure na pocetku,da vam vrijeme brzo proleti i bez puno briga ~~~~~~~~~~!!!
    Ja jutros radila profil secera: na taste 4,7 pa sam u 8i30.pojela veliku sendwich i popila bijelu kavu,te vadila secer u 11(cekam nalaz),ali sam kod susjede u 11i30 na aparatic izmjerila 4,2 i jos cu kod susjede izmjerit u 17! Ali po ovom moji seceri su ja bih rekla ok,i mozda je dr.precjenila naseg mrcinu koji je i ocito velik na tatu

  24. #6374
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mury vidiš da je ok, ja sam rodila malog od 4600 a ni š od šećera! Malog haha

  25. #6375

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Znaci sve smo jos kod kuce, ako se koja uputi nek javlja, meni u petak ctg, ak nesto ne krene prije...
    Cure na pocetku~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da svih 9 mj prodje laganini!

  26. #6376
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja evo doma nakon 3 sata cekanja za kontrolu pa uzv....prohodna za prst, usce zatvoreno, bebac procjena 3600 na uzv i kaze dr da posteljica jos nije zrela ?!? Ne znam sta to znaci....za tjedan dana opet kontrola

    Pozdrav svima

  27. #6377
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Željka mislim da to znači da je posteljica još u dobrom stanju, i oprskrbljuje tvoje dijete sa svim što mu je potrebno. Ako posteljica pokazuje znakove starenja, onda to može biti problem. Tvoja još nije zrela, tako da je to ok.

  28. #6378
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Hvala anabeg...i ja sam tako nekako shvatila jer je rekao da je sve ok....

  29. #6379
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Kod mene sve po starom,ctg uredan,pregled i uzv nije htjela ni raditi,u petak će to sve. Anabeg ako sam dobro skužila ti si imala prvi carski,a drugi prirodni. Možeš li mi napisati neki osvrt? Zanima me oporavak nakon oba i čisto neke informacije.

  30. #6380
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    I ja sam jos u komadu! Ctg uredan, plodna voda bistra, otvorena 3 cm! Sutra opet ctg!

  31. #6381
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Da, prvi carski, drugi prirodni..i ako moram birati uvijek bi izabrala prirodno...ponajviše jer oporavak traje puno kraće..poslije carskog mjesec dana, ako ne i više, nisam znala za sebe, svako ustajanje iz kreveta u suzama..mene je strašno bolio taj rez..hodala sam pogrbljeno isto dosta dugo, jer sam jedino tako mogla hodati, ako bih se skroz ispravila mene je to ubijalo..ja sam imala opću anesteziju i nikad neću zaboraviti onaj osjećaj kad počneš dolaziti svijesti..polunesvjesna i ništa neznaš, neznaš kako ti je dijete, jel sve završilo dobro..meni je to bilo grozno..ali to ti je samo moj doživljaj carskog poroda, ne znači da ga je svaka žena doživila tako, vjerojatno ima i ljepših iskustava. Znam da je meni mnogo osoba nakon poroda reklo kao blago se meni nisam imala trudove, nije me boljelo, ali meni je oporavak bio tako grozan i dugotrajan da uopće nije za usporedbu par sati trudova i mjesec dana oporavka.
    Prirodan porod mi je ostao u lijepom sjećanju, vjerojatno zato što je bilo brzo. Da sam imala neki maratonski porod ne znam što bih ti sada pisala. Ali taj prirodan porod kojeg sam ja imala bih svakom poželjela. Onog trena kad je dijete bilo vani prestala je svaka bol.. blaženo stanje..imala sam par šavova i to je onako malo boljelo i zatezalo nekoliko dana, ali ništa strašno..jedino što je malo štekalo nakon tog prirodnog poroda je sexualni život ja se dugo nisam mogla opustiti za vrijeme odnosa jer sam stalno imala u glavi taj šav dolje...

    Eto tako u par crtica..ako te još nešto zanima, samo pitaj...

    E da, na ovoj ili predhodnoj stranici sam se isto osvrnula na svoje porode, pa možeš to potražiti

  32. #6382
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    i ja sam tesko podnijela oporavak nakon carskog, a rez osjetim i danas

  33. #6383
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam tesko podnijela oporavak nakon carskog, a rez osjetim i danas
    Ja više ne osjetim, meni je prošlo 6 godina, tebi je to još "friško"..sjećam se da mi sigurno 1-2 godine uopće nije bilo ugodno spavati na trbuhu..ali i dan danas mi je taj mali dio ispod i iznad reza utrnuti..kao da ne pripada meni..

  34. #6384
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Anabeg hvala Kod mene je isto prvi porod bio carski i točno isto sam se osjećala ko i ti. Sada inzistiram na prirodnom porodu iako su mi nudili carski i svi mi govore da sam luda što želim trudove. Sad se osjećam bolje bar kad vidim da ima istomišljenika Bojim se carskog ko vraga,a još se kod mene ni ništa ne pokreće,zatvorena sam,samo je cervix skraćen i smekšan,ali tako je od 25tt. Imam sreću što je dr. u bolnici podržala moju želju za prirodnim porodom,ali danas mi je rekla da ide na go od sutra pa se čisto bojim kako će drugi dr. reagirati.

  35. #6385
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Loly 3 cm-pa to je superrr,bit će to ovih dana

  36. #6386
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    pozdrav svima

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure na pocetku trudnoce - samo hrabro dalje!!!! Vjerujem da vas je strah, ja sam u strahu cijelu trudnoću. Neznam jesam li bila mirna 2 dana
    I cijelo vrijeme je sve ok, al protiv svoje lude glave ne mogu hahahahaha
    ja sam na pocetku pocetaka svih pocetaka a vec sam luda... mislim da previse brinem, al bas to! ne mos protiv lude glave!! pogotovo jer jos uvijek ne vjerujem nakon 2 god da je moguce da je doslo moje malo cudo

  37. #6387
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj ARIANM prvotno napisa Vidi poruku
    Anabeg hvala Kod mene je isto prvi porod bio carski i točno isto sam se osjećala ko i ti. Sada inzistiram na prirodnom porodu iako su mi nudili carski i svi mi govore da sam luda što želim trudove. Sad se osjećam bolje bar kad vidim da ima istomišljenika Bojim se carskog ko vraga,a još se kod mene ni ništa ne pokreće,zatvorena sam,samo je cervix skraćen i smekšan,ali tako je od 25tt. Imam sreću što je dr. u bolnici podržala moju želju za prirodnim porodom,ali danas mi je rekla da ide na go od sutra pa se čisto bojim kako će drugi dr. reagirati.
    meni je u smjeni kad sam došla drugi put roditi bila doktorica, koju ja smatram odgovornom jer mi je prvi porod završio na carski..ona mi je čim sam došla rekla kao a vama je prvi porod bio carski, nemojte se nadati da će sada biti drugačije..ja sam odmah bila jadna..srećom, bila je nedjelja, 3 sata ujutro, rađaona prazna, predrađaona samo ja..a doktorica naravno otišla spavati..dok je ona spavala, ja rodila..pred izgon je stigao drugi doktor..u 7 ujutro kad je bila smjena, ja sam još uvijek bila u boksu i kaže ta doktorica meni onako u prolazu, a pa vi ste već rodili, i to prirodno..pa čestitam..
    Ne razumijem čemu toliko "navijanje" za carski, osim ako stvarno ne ide drugačije i ako je dijete ili majka ugroženo...no dobro, svatko ima svoje razloge..nekom draže carski, nekom prirodno..meni prirodno...

  38. #6388
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Anabeg, ja sam odlučila zaobići zd rodilište u širokom luku kada je dr na tečaju govorio kako svaki 5. porod kod njih završi carskim i to tonom kao da se hvali time .
    Još je i dodao -vas tu ima toliko, znači x će vas roditi carskim.

    To, to što je stolčić dobiti Sf i činjenica da nosim veću bebu prevagnuli su da se ipak malo provozam do rodilišta u kojem imam veće šanse za fiziološki porod.

  39. #6389
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Ima li koja u rađaoni da šaljemo vibrice?!

  40. #6390
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Pa sad kad mi pukne vodenjak nema smisla da idem dalje od zd.u koju bolnicu...di bi se vozila.do sibenika se nebi usudila otici.

  41. #6391
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    A ja nerazumijem forsiranje prirodnog poroda a neide i muci se mama i beba.

  42. #6392
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Pa da, forsiranje ni jednog ni drugog nije ok. Meni je carski bio isforsiran..u to sam uvjerena..ranije sam pisala..ctg mi je bio uredan, dijete u redu, ja u redu, plodna voda u redu...čemu onda trpanje dripom i bušenje vodenjaka...e a na otpusnom pismu mi se kao razlog carskog reza nalazi mekonijska plodna voda i nenapredovanje poroda..koja komedija...

  43. #6393
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Očito svaka bolnica ima svoju politiku. Al opet dosta nas šuti i misli da oni znaju najbolje za našu bebu pa se i ne upuštamo u neke rasprave.... Ja prva kad dođem u rađaonu skamenit ću se od straha a kamoli da im predložim neku svoju želju. I dalje nemogu zamisliti da ću roditi bebu, a kamoli taj uski kanalić kuda bi beba trebala proći?!?! Kao da sam pala s Marsa.
    Valjda će biti drugačije kad stvarno krene

  44. #6394
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja sam se zestoko bunila protiv ctg-a, kada me nisu uspjeli lijepo uvjeriti krenuli su sa time da sam sebicna i da bi trebala misliti i na bebu a ne samo na sebe, sreca njihova i moja sto je zaista brzo bilo gotovo.

  45. #6395
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Točno tako ljubilice..ja sam tu prvu trudnoću cijelo vrijeme umirala od straha..prepustila se njima i da su mi rekli ne znam ni ja što, ja bi slijepo slušala..Ma mislim, ne sumnjam ja da će oni u datom momentu napraviti sve što mogu, ali da se ponekad može drugačije, može se...

  46. #6396
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Baš tako anabeg.....
    KrisZg zašto si se protivila ctg-u? Jesam li nešto propustila?

  47. #6397
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Zasto si se protivila ctg?
    Mozda jer bi tada morala lezati.nebi mogla hodajuci odraditi trudove.

  48. #6398
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja se sjecam da sam pratila ctg dok je bio spojen na mene za vrijeme induciranog i da sam se jezila od straha kad je pokazivao 250 otkucaja u minuti i onda crveni alarm i pistanje. A sestra kaze to je normalno.

  49. #6399
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Vjerojatno zato jer za ctg moraš što mirnije ležati, a većem dijelu rodilja je to u jakim trudovima grozno teško.

    Zdmamica, ja sam potegla 100 km do rodilišta po mom izboru.
    I Ši i Zd su mi daaaleko bliži.

    Da nisam rađala tu gdje jesam, bila bih završila na carskom -beba preko 4 kg, visoko prsnuće vodenjaka (nije iscurio do kraja jer je pukao sa gornje strane), a otvorena samo prst.
    Ovako je prošlo 20 sati od puknuća vodenjaka do poroda, a nismo se mučili ni beba ni ja jer je mm cijelo vrijeme bio sa nama, pa smo šetali, hopsali po lopti, 3 sata se tuširali, plesali...
    Nikakve traume ja nemam, što ne mogu reći za većinu frendica nakon 1. poroda.

  50. #6400
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Upravo zato.Jer sam morala lezati u najneudobnijem polozaju u kojem se bol pojacavala bzv.Nemres mrdnuti.Ja sam dobro prosla jer se nisam dala u box odmah nego tek kada su odlucili vodenjak prokinuti pa sam eto sretna provela samo sat i 45min na ctgu,od 2h i 10min koliko je proslo od ulaska u box.25min sam uspjela isfolirati da moram na wc.Ubijao me taj polozaj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •