Stranica 580 od 581 PrviPrvi ... 80480530570578579580581 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 28,951 do 29,000 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #28951
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hadasa je preuzela vodstvo i broji sitno

    Čini se da je ovo godina curica i jednog blaženogmeđuženama dječaka.
    Ajmeeee, nisam ni primijetila
    Druga sam

  2. #28952
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Optimist,
    Wauuuuuu, cestitkeeeeeeeeee !!!!!!
    Jojjjj, molim te napisi kad ces imati vremena sto je bilo tocno?? Kako je sve proslo?? Zastoj u rastu??
    Glavno da je curicaa dobrooooo i ti naravno !!
    Uzivajtee sad !!!!!!!

  3. #28953
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    A ne imam i ja jednog decka hehe. Dakle kod mene curica i decko pa mozete staviti.

  4. #28954
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Muma, i ostani druga još neko vrijeme

  5. #28955
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj IVANA 86 prvotno napisa Vidi poruku
    A ne imam i ja jednog decka hehe. Dakle kod mene curica i decko pa mozete staviti.
    A ono...baš si neka...moraš ubiti veselje Neka neka! Odlična kombinacija

  6. #28956
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hadasa 3.3.2018. / (Ž), (Ž)
    Muma 24.3.2018. / (M)
    miuta821 9.4.2018. / (Ž)
    mono111 10.4.2018. / (Ž)
    IVANA86 7.5.2018. / (Ž), (M)
    Munkica 23.5.2018. / (Ž)
    Bluebella 20.6.2018 / (Ž)
    bornastra 03.8.2018 / (Ž)
    bodo 05.7.2018 / ()
    Nivana 03.9.2018 / ()

  7. #28957
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ajme ja sam prva, inače od jučer u bolnici, lažni trudovi i otvorena 1 cm , čekamo carski

  8. #28958
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Hadasa drzim fige da sve prode sto lakse i da se uskoro grlite i mazite ❤

    Mene ubija prehlada, u kombinaciji s mojim povracanjem me doslovno prikovalo iz krevet.
    Mrzim bit bolesna,sva sreca pa je to nekako svakih par godina

  9. #28959
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Sretnooooo !/kad ce biti carski??

    Optimist,
    Dns sam bila kod hematologa. Pitala sam ga za folate nakon poroda i svega, rekao je da nikako ne mogu stetiti i da ih slobodno uzimam i nakon..

  10. #28960
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ne znam kad će biti carski, danas mi je 38 tt , sve mi se čini da do idućega tjedna ništa ... a kod nas u bolnici baby bum pa sam jos malo na pripremama

  11. #28961
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Optimist - čestitam na curici


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #28962
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Hadasa sretno! Kad ti rodis ostat cu jedina koja ceka blizance i sad sve vise razmisljam kakav ce bit porod. Ali sam primjetila da dosta cura s blizancima ide na carski. Mi moze neko reci kako to ide, na temelju cega i kad dr odluci?

  13. #28963
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ivana eto moja prijateljica rodila dva dečka vaginalno, meni se jedna cura nije okrenula koja je niže i koja će biti prva zato i idem na carski, ne znam da li mi je to bolje ili ne... iskreno već mi je dosta, teško i jedva čekam da ih vidim

  14. #28964
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    MonaLi, hvala!

    Hadasa, sretno draga!!!

    mono, tnx, pit ću ih i dalje
    Posljednje uređivanje od Optimist : 18.02.2018. at 10:15

  15. #28965
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Vjerujem ti, nadam se da ces sto prije upoznati svoje princeze. A meni su zasad oboje na zadak pa zato pocinjem misliti, do kojeg se tjedna blizanci imaju uopce mjesta okrenuti..

  16. #28966
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Njoj se okrenu u 34 tt , a sad ne znam do kojeg inače... znam da se moje sad vise ne mogu okrenuti. Mislim da negdje do 30 tt, ali nisam sigurna.

  17. #28967
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    E pa to me i zanimalo... Kontrola mi je sad za 10 dana, bit cu 30 +4 tada, valjda ce dr reci nesto....

  18. #28968
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Evo meni su danas rekli da će biti vjerovatno krajem tjedna carski,iskreno htjela bi i brže,ali oni znaju šta rade.Trbuh mi se je jako spustio i jako je tvrd,sad je zbilja jako teško nositi ih,da ne govorim o spavanju.Još do 35-36 tt je sve bilo super, a sad je sve teže.ali dobro još malo.
    Ivana sretno,pa vjerovatno će ti doktor sve bolje i točnije moći reći,ja sam zadovoljna sa svojim,koliko je teško toliko znam da je to za moje cure,pa nekako skupiš snage.

  19. #28969
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Da evo izdrzi jos tih par dana i gotovo. Oni moraju znat sto rade. Ja sam imala tu nesretnu operaciju i sad mi je malo tezi i oporavak i trbuh, izgubila sam kile i iscrpljena sam, inace nebi ni ja jos razmisljala mozda..

  20. #28970
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Još malo i kod tebe,ma bude to sve ok. Nekad se samo čudim koliko toga žene mogu podnijeti. Nama je ovo već treća hospitalizacija,ali bar sam mirnija. Znala sam da su me već htjeli nakon 37tt strpati tu i motriti me,pa mi sad to i lakše pada.Svaki dan ipak ctg,motre te i sve,pa sam mirnija i sigurnija, tako je valjda trebalo biti. Ipak vrijeme polako prolazi i budemo mame pa će sve to doći na svoje.Sretno na pregledu,javi se

  21. #28971
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Meni se cini da ni meni ne gine neki slican scenarij al neka. Vec do sad tri put hospitalizirana, sestre poznam pa nek bude. Mozemo mi to! Ti jos malo manje nego ja.

  22. #28972
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Mene izluđuje ovo vrijeme od pregleda do pregleda. U petak sam posla na hitnu jer sam primjetila rozi isjedak. Srećom pa je sve ok. Vidi se GV i ŽV ali još uvijek bez ploda. Pregled tek sljedeći tjedan. Panika me pere užasno. Ne znam je li mi muka od trudnoće ili straha. Listopad mi se čini tako daleko.

  23. #28973
    Black_Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Postovi
    25

    Početno

    Drage cure, nismo se baš nešto puno družile, ali ipak da vam se javim.. ja sam rodila prije tjedan dana!

    Porod je prošao sasvim u redu, sve je išlo jako brzo. Trudovi su počeli u pola 8 u jutro, skroz su bili nepravilni razmaci ali smo ipak oko podneva krenuli prema bolnici i u 4 popodne već sam čuvala svoje malo čudo
    Dečko ima malo jaču žuticu, ali smo ipak doma, nisu nas ostavili u bolnici, puno cicamo i sunčamo se, bilirubin pada - težina raste pa sam uvjerena da će brzo sve biti ok

    Sretno vam svima, da vam bebice dođu brzo i zdrave!

    Samo ljubav

  24. #28974
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Sretno i dalje

  25. #28975
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Cestitam na bebici!

  26. #28976
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Opaaaa čestitam Black_Betty!!! Imam samo jedno brzo pitanje u box, pa bilo kad uhvatiš vremena

  27. #28977
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Cure evo još jedne novopečene trudnice pa samo provjeravam jel sam na dobroj temi... Bila sam na Odbrojavanju prije 9 godina kad sam svoju prvu curicu nosila i bilo mi je super pratiti trudnice koje prolaze slično kao i ja.
    Jel to ova tema?

  28. #28978
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    BB, cestitam!!!

    Isabel, jupiiiii, sretno!

  29. #28979
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Betty čestitam na bebici
    Isabel - dobrodošla ,mirnu i opuštenu trudnoću ti želim.
    Ivana - ja znam već cijeli odjel i sve doktore što i nije loše...iako mi je mrsko biti u bolnici,toliko još malo imam da mi je umirujuće biti pod kontrolom,ne bih htjela da sad pod kraj ode nešto u krivo...nadam se da ću krajem tjedna i ja postati mama napokon

  30. #28980
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    A svakako je bolje da si tamo i pod kontrolom, sve ce biti dobro ne brini. Jos dan dva i mama si napokon!

  31. #28981

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Pozdrav, evo i mene nejavljam se često ali čitam sve po redu ....
    trudna tek 12 tjedana... mučnine me više nepate... sad sam hodajući zombi... vječno mi se spava., Non stop po wc-u, nadam se da će se maternica uskoro podići pa da to malo prestane...

    Čestitam novim mamicama, a onima koji će to uskoro postati.

  32. #28982
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bok cure, imam pitanje. Ja od jučer povremeno a danas od jutra osjetim stalno neko lagano boluckanje, peckanje, pritizak, zatezanje dolje ispod pupka i na desno gdje sam osjetila i implantaciju 4.dnt. Jel to normalno da osjetim tak nekaj? Jako mi je još rano, tek nam je 15.dnt. Prema zadnjoj M sam 5+5 ali de facto trudoća je još za tjedan dana mlađa.

    Kak ste se vi osjećale u početku?

  33. #28983
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Meni je bilo isto tako. Sad su ta probadanja popustila a mucnine se intezivirale. Muka mi je stalno i nista mi ne pomaze.

  34. #28984
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Opaaaa čestitam Black_Betty!!! Imam samo jedno brzo pitanje u box, pa bilo kad uhvatiš vremena
    Black Betty čestitke i od mene

    Muma, kakvo je stanje kod tebe? jesi išla još u TA?

  35. #28985

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Nisam znala gdje napisati , pa sam usla u ovu temu. Imala sam problem pre 2 nedelje , ujutru bih imala krvav ispljuvak , nisam kasljala ni nista , samo bih na silu izvukla i bilo bi sveze krvi al veoma malo. Zatim nije bilo krvi 2 nedelje da bi se danas opet pojavila. Uhvatila me panika. Nalazi su mi u redu u 11 nedelji trudnoce sam, nmg na rendgen pluca a to me plasi. Otr.misli da je to iz jednjaka jer mi je i nos i grlo i sve ok. Nema ga u toku dana samo ujutru. Preplasena sam . Molim vas neka mi neka napise ako je imala slican problem.

  36. #28986
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ivana -točno to, vrijeme je sporo prolazilo, a onda evo na kraju... evo danas potpisala za anesteziju u četvrtak carski. Ja sam sumljala da bude tako dok se jedna cura nije okrenula , ali evo do kojeg 35 tt nisam znala, sad ne znam jer to uobičajena praksa ili samo kod nas, ali kako god da ti bude neka ti bude čim bezbolnije i čim brzi oporavak .
    Isabel- nemam s tim iskustva jer sam ja imala hiper i sve me je od toga dosta dugo nakon potvrde trudnoće boljelo, ali iskreno mislim da to nije ništa čudno u prvim tjednima .

  37. #28987

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Hadasa, ne boj se carskog. Meni je bio savrsen, 5. dan sam isla doma kao da nisam ni rezana. Danas je 3 tjedna i 4 dana, ni po cemu ne osjetim da sam bila na operaciji. Drugi dan je malo tezak kad se moras ustati, ali nista strasno. Samo nemoj biti tiho ako te boli, trazi nesto protiv bolova, nemoj cekati da te se sjete pitati treba li ti sto. Sretno!

  38. #28988
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Puno hvala Martina , iskreno uvijek me malo strah, a dok dođe do toga nekako se ipak sama sa sobom dogovorim i prođe dobro, evo nadam se da i tome bude tako.

  39. #28989
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Betty,
    Cestitke !

    Hadasa,
    Wauuu, ajme sretnoo ! Pratim te od samog pocetka, i evo te u terminu !!

  40. #28990
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Puno hvala Martina , iskreno uvijek me malo strah, a dok dođe do toga nekako se ipak sama sa sobom dogovorim i prođe dobro, evo nadam se da i tome bude tako.
    Draga Hadasa, nisam na ovoj temi ali škicam. Želim ti reći da je normalno da se bojiš. Ja sam imala dva CR. Jedan hitni gdje mi od stresa i hitnosti nije došlo do svijesti da idem na CR. Sve je super prošlo, ništa me nije bolilo (osim kad sam se smijala-imala sam jako duhovitu cimericu) ali to me nije spriječilo da kada sam išla drugi put na CR (dogovoreni) da se iznerviram i bojim. Trebali su me držati da mi daju spinalnu anesteziju koliko sam se tresla od straha (ni prvi, ni drugi put nisam ni osjetila ubod). Nakon 24 sata sam bila dobro i da se mene pitalo mogla sam doma. I da, strah mi nije nestao, planiram treće i već me strah CR (a nisam ni T).

  41. #28991
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Hadasa sretno sutra!!! Bit će sve ok, pa nije da tebi prvoj rade cr ali normalno da te strah. Ipak je to operacija. Samo misli na svoje cure koje poslije imaš u naručju
    Isabel to je sve normalno u početku. Rijeđe su trudnoće gdje nema nekih takvih simptoma.
    Jana24 ja znam jednu curu koja je u trudnoći imala taj problem, ali pred kraj. Ne sjećam se što je poslije rekla od čega to, ali bilo je sve ok. Ako hoćeš mogu je pitati što je bilo s time, koji je uzrok.
    Bluebella da, bila sam dakle u TA u subotu i ponovno jučer. Malac jako slabo dobiva na težini, u subotu je bio samo 2070g a jučer ga nisu mjerili. Radila sam bris na bhsb, ctg koji je odličan, protoci, plodna voda, posteljica odlični. U petak imam ponovno kontrolu (svaka cca 3 dana je dogovor) pa je dr rekao da ćemo raditi uzv, tj i malca izmjeriti. Što ima kod tebe? Kako si? Cervix?
    Posljednje uređivanje od Muma : 21.02.2018. at 08:50

  42. #28992
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Muma koji si tjedan? Koliko je E imala u tom tjednu?

  43. #28993
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Mene vise nista ne boli i ne steze pa sam zabrinuta. Mucnine se tu ali ne intezivne. Cijela sam nikakva i depresivna. Strah me jako. Svako jutro imam proljev od straha.

  44. #28994
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Čega se bojiš, Ribice? Jesi li imala problema ranije?
    Kroz cijelu trudnoću gotovo da uopće nisam imala bolova, a mučnine 10ak dana.
    Svaka je trudnoća drukčija. Opusti se, prošeći, uživaj

  45. #28995
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    E je imala isto tako nekako, čak koji gram više.

    Znam da nije na meni da javljam, ali mono nam je rodila jutros. 33tt. Hitni carski. Ono, šokirana sam jer je ona otišla na hitnu a ja ne bih!!! Malo je manje osjećala bebu i otkucaji 120...i završila na stolu. A prekjučer ctg super.

  46. #28996
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Čestitam Mono i držim fige da sve bude OK.

    Munkice, ovo mi je 4.trudnoća. Prve dvije su završile spontanim u 9. tt a treća je prošla ok bez ikakvih komplikacija. Teško mi se opustit nakon takvih situacija.

  47. #28997
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella da, bila sam dakle u TA u subotu i ponovno jučer. Malac jako slabo dobiva na težini, u subotu je bio samo 2070g a jučer ga nisu mjerili. Radila sam bris na bhsb, ctg koji je odličan, protoci, plodna voda, posteljica odlični. U petak imam ponovno kontrolu (svaka cca 3 dana je dogovor) pa je dr rekao da ćemo raditi uzv, tj i malca izmjeriti. Što ima kod tebe? Kako si? Cervix?
    ja sam ok, danas ravno 23tt. cervix je prošli tjedan bio 4,1 što je super sparam onih 2,8 u 16tt
    uglavnom sve mirno, samo u glavi je kaos, ogroman strah od prijevremenih trudova i pucanja vodenjaka, svaki dan 2u1 je za mene pobjeda pa se nekako nadam dogurati do lipnja tako
    brine me žućkasti iscjedak koji me prati kroz cijelu trudnoću, dva puta sam sve CB radila i svi su uredni. iscjedak nema nikakav miris niti mi išta pecka/svrbi, ali mrzim ga vidjeti.

  48. #28998
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Mono čestitam, javi se kad stigneš, nadam se da je sve ok.

  49. #28999
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ok, danas ravno 23tt. cervix je prošli tjedan bio 4,1 što je super sparam onih 2,8 u 16tt
    uglavnom sve mirno, samo u glavi je kaos, ogroman strah od prijevremenih trudova i pucanja vodenjaka, svaki dan 2u1 je za mene pobjeda pa se nekako nadam dogurati do lipnja tako
    brine me žućkasti iscjedak koji me prati kroz cijelu trudnoću, dva puta sam sve CB radila i svi su uredni. iscjedak nema nikakav miris niti mi išta pecka/svrbi, ali mrzim ga vidjeti.
    Evo baš jučer slušam frendicu o malo obilnijem žutom iscjetku, i moj je isto malo žućkast. Ako nije puno onda ne brini. Ona je dobila vaginalete jer je baš pojačan.

  50. #29000
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Evo baš jučer slušam frendicu o malo obilnijem žutom iscjetku, i moj je isto malo žućkast. Ako nije puno onda ne brini. Ona je dobila vaginalete jer je baš pojačan.
    zna biti obilniji. ono što me najviše brine je kad je dr u Petrovoj na hitnoj vidjela taj iscjedak rekla je da "to nikako nije dobro i da joj se ni najmanje ne sviđa" i iz tog razloga su mi radili sve CB, iako sam 4 tjedna prije kod svog dr radila CB i bili su ok. i ti iz Petrove su na kraju isto bili uredni. sad svaki put kad vidim taj iscjedak odzvanjaju mi njene riječi u glavi. probala sam vaginaletama (Polygynax) ali i dalje je tu. Antibiotike mi ne daju jer su svi nalazi ok.
    Posljednje uređivanje od Bluebella : 21.02.2018. at 10:35

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •