Stranica 463 od 581 PrviPrvi ... 363413453461462463464465473513563 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 23,101 do 23,150 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #23101
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Curke ja ne mogu sama sa sobom nikako, nista mi se ne jede, nemam nekog apetita uopce, nos zacepljen stalno pusem...kad bi sad trebala biti ful aktivna pred kraj sto se tice spremanja, ciscenja i kuhanja ja ko nasukani morz ni mrdnut s kauca....samo bi lezala , spavala i eventualno disala...luda sam vise...radim samo ono sto moram da ne umremo od gladi i da nismo ko cigancici prljavi...prestrasno

  2. #23102
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Marinche prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja ne mogu sama sa sobom nikako, nista mi se ne jede, nemam nekog apetita uopce, nos zacepljen stalno pusem...kad bi sad trebala biti ful aktivna pred kraj sto se tice spremanja, ciscenja i kuhanja ja ko nasukani morz ni mrdnut s kauca....samo bi lezala , spavala i eventualno disala...luda sam vise...radim samo ono sto moram da ne umremo od gladi i da nismo ko cigancici prljavi...prestrasno

    Ovo je tako normalno. I meni tako bilo prije prisilnog mirovanja. Kao, svašta nešto bi trebala, a ništa mi se neće. Em sam si velika, em troma, em me noge bole...još malo.

  3. #23103

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    lijepi pozdrav svima...danas sam po zAdnjoj menstruaciji 7tt..osim nekoliko jutarnjih mučnina bez povraćanja nemam nikaih siptoma pa me strah..bila na uzv prošli tjedan,srčeko nam je kucalo..ima li itko da je imao takvo iskustvo.sljdeći uzv je tek 29..mislim da ču poluditi dotle

  4. #23104
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Dobro dosla žuška!! Samo opusteno...nisam ni ja imala nikakve simptome osim izostanka menge...al kad me puklo spavanje...tri mj sam samo spavala...

  5. #23105
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Neznam bi li trebala obracat vecu paznju na to al kao da mi se pojavljuju bolici ko lagani menstrualni...al ono full lagano...inace sam imala prvi dan menge bas bolove...tak da ovo mi ono samo kao podsjetnik kako pocinje...nemam pojma...joooj...iduci tj.kontrola tek...

  6. #23106
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Žuška, dobrodošla! Simptomi dolaze i odlaze, za sad uživaje bez povraćanja i ostalih nuspojava
    Marinche, mene sve steže, rasteže, menga bolove sama imala kroz cijelu trudnoću periodično, a zadnja dva-tri tjedna svakodnevno.

  7. #23107
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Mene evo vec drugi put ovaj tjedan...na iducoj kontroli muz ide samnom pa cu bolje ispitat ginica...jer naime u inozem. A neznam jezik pa tu stekam....

  8. #23108
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    I ja imam te kao menstrualne bolove. Da me bar netko noze uspavati i probuditi nakon 01.01

  9. #23109
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Sanja, i mene. Još ovo mirovanje i osluškivanje svake promjene...izludit će me.
    Btw, imam osjećaj da se malac spustio u porođajni kanal.

  10. #23110
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Ooo da me probude nakon 1.1 bi bilo idealno...taman sam mislila startad onda svim raspolozivim sredstvima za trudove i otvaranje!! Hahahaha

  11. #23111

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    Žuška, dobrodošla! Simptomi dolaze i odlaze, za sad uživaje bez povraćanja i ostalih nuspojava
    Marinche, mene sve steže, rasteže, menga bolove sama imala kroz cijelu trudnoću periodično, a zadnja dva-tri tjedna svakodnevno.
    sad mi je malo lakše..pokušat ću što više uživati i molit Boga da barem nekad mi bude muka

  12. #23112
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Meni su ti "menstrualni" počeli rano popodne, a sutra ujutro sam rodila Doduše, od milijun cura sam čula da su ih imale danima i tjednima ranije.

  13. #23113
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Dobro je sad...stariji mi je zaspao pa sam si priustila razvaljotku u kadi....bas mi je bilo fino....tako da sam definitivno odlucila na porod u kadi...jedva cekam....

  14. #23114

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Naprosto ne znam gdje poslati poruku,nadam se da cete mi odgovoriti.

    Znaci ovako, imala sam menstruciju 1.10. I trajala je 8 dana..sljedeca menstruacija je bila 11.11. I trajala je do 19.11.

    20.11. Sam imala spolni odnos prekinutim snosajem. Prvo jednom pa tusiranje i drugi puta opet prekinutim snosajem.

    Pa sam 27.11. Opet imala isti slucaj 2 puta sa prekinutim snosajem i tusiranjem izmedu.

    Inace mi menstruacije nisu redovite,ne dolaze u dan tocno,nikada. I imam bolne grudi,glavobolja te povracanje.

    Danas 7.12 uzela sam test za trudnocu clearblue i u prve 3 minute pokazao je samo -...i provjerila sam ga za 15-20 minuta i pokazao je +...

    Sad zbilja ne znam, postoji li mogucnost da sam trudna a zbilja smo pazili...

    Danas sam ponovila test intimplus i odmah nakon minute debeli minus...

    A ako sam trudna moze biti najvise 18 dana...

  15. #23115

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Jutro.Evo mene ,FET, 7+2tt. Niti ja nemam nikakvih simptoma. Bilo mi muka dva dana ujutro ovaj tjedan i to je to. Boli takoder dolje, al veli doktor da je to od rastezanja.Bila na UZV 5.12.,kuca srceko . Sad napravit neke pretrage pa s njima na kontrolu i dogovor za UZV.

  16. #23116
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Mimi1010, dobrodošla i čestitke na srčeku!
    Mene noćas noge u snu rasturale; zglobovi, mišići, sve....pijem mg, ali ne pomaže.

  17. #23117
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Cure imam jedno pitanje ako netko zna- moram za 2 tjedna napraviti briseve a i dalje koristim utrogestan vaginalno- jel to smeta? U prvoj trudnoci sam briseve radila kad sam prestala s utrogestanima

  18. #23118

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Smeta, par dana prije briseva popijes utrogestane..

    Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

  19. #23119
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Tanita koliko pijes magnezij? Od koliko mg..? Meni ginic reko da pijem 600 mg svaki dan...bokte nemogu nakupovat wc papira... ja smanjila samoincijativno na 300 mg...

  20. #23120
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ja pijem jedan od 375mg, šumeći. Ako osjetim zatezanja, popijem dva. I da, zna me poćerat :D

  21. #23121
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Neznam do koliko tjedana se moze pit magnezij? Ja sad uvela i kalcij ektra da pijem...pa ujutro drmnem kalcij a navecer magnezij...plus sto pijem mlijeko ko nespasena...barem tri case jednu za drugom...sta rec ide mi...

  22. #23122
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja sam magnezij pila do 36 tt u svim trudnocama
    Tako su mi rekli moji ginekolozi
    Sad sam pocela opet, evo me sutra punih 20tt...povremeno imam kontrakcije
    Pijem tekuci kalcij-magnezij citrat od life time-a

  23. #23123
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Mislim da se pije tak do 36.-37.tt.

  24. #23124
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ja bum pila do kotrole. Tad punim 37.tt, pa ću pitata što i kako dalje.

  25. #23125
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Dakle onda mi preostaje jos neki tjedan dva za pit...ajd prezivit cu dotad...valjda...

  26. #23126
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Marinche prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle onda mi preostaje jos neki tjedan dva za pit...ajd prezivit cu dotad...valjda...

    A jel imaš kontrakcije? Ili grčeve u nogama?
    Meni moja gin rekla po potrebi. Sad kad su me puštali iz bolnice, pitala sam za mg, rekao dr da pijem. Nije rekao koliko. A kontrakcije su mi se full smanjile, pa pijem taj jedan.

  27. #23127
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Tina93 prvotno napisa Vidi poruku
    Naprosto ne znam gdje poslati poruku,nadam se da cete mi odgovoriti.

    Znaci ovako, imala sam menstruciju 1.10. I trajala je 8 dana..sljedeca menstruacija je bila 11.11. I trajala je do 19.11.

    20.11. Sam imala spolni odnos prekinutim snosajem. Prvo jednom pa tusiranje i drugi puta opet prekinutim snosajem.

    Pa sam 27.11. Opet imala isti slucaj 2 puta sa prekinutim snosajem i tusiranjem izmedu.

    Inace mi menstruacije nisu redovite,ne dolaze u dan tocno,nikada. I imam bolne grudi,glavobolja te povracanje.

    Danas 7.12 uzela sam test za trudnocu clearblue i u prve 3 minute pokazao je samo -...i provjerila sam ga za 15-20 minuta i pokazao je +...

    Sad zbilja ne znam, postoji li mogucnost da sam trudna a zbilja smo pazili...

    Danas sam ponovila test intimplus i odmah nakon minute debeli minus...

    A ako sam trudna moze biti najvise 18 dana...
    Ako si trudna tada si trudna točno 4 tjedna, računa se od prvog dana zadnje menstruacije.
    Ako ne dobiješ menstruaciju još par dana, ponovi test. Šanse za trudnoću uvijek postoje kod prekinutog snošaja, u svakom slučaju možda danas već znaš.

  28. #23128
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Meni ti je on prvo dao magnezij zbog plodne vode kao da se poveca, i uvjek me na svakoj kontroli pita jel pijem i da nastavim pit..

  29. #23129
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jutro, cure!
    Ja sam Mg pila do 36-37.tt. Svejedno imala kontrakcije. I onda prenijela. Niđe veze, štonob' rekli.

    Tanita-kako si? Jesu se smirile kontrakcije?
    Ginger-nisam te nikad pitala-imaš li povijest ranijih poroda (prije termina)?

  30. #23130
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    QB nemam
    Rodila na 38+0, 39+0 i 38+1
    U drugoj i trecoj trudnoci sam bila uloziva od kojeg 17 tt, ali se nisam ranije otvarala

  31. #23131
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Onda će i upsić tako negdje doći :D

  32. #23132
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam u prvoj hodalanotvorena prst od valjda 30 tjedna...rodila 41+3 ili 4 sad sam zatvorena ko cep...sam da opet ne prenesem pomalo jer ne zelim opet prozivljavat one dane...

  33. #23133
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Onda će i upsić tako negdje doći :D
    a ono, nekak me idu praznici pa si mislim kak bi mogla radjati tam na uskrs, uskrsni ponedjeljak
    natrpana sunkom, jajima i mladim lukom
    a oko mene miomirisi

  34. #23134
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    a ono, nekak me idu praznici pa si mislim kak bi mogla radjati tam na uskrs, uskrsni ponedjeljak
    natrpana sunkom, jajima i mladim lukom
    a oko mene miomirisi
    Uuuuuuuuuuuu zamisli da ne stigneš na klistir i onda im torpediraš to sve lijepo u jednom 'tiskaaaaaaaaaaaj'
    up yours, neljubazno osoblje!
    Osveti nas, ginger, sve nas s neugodnim iskustvima!

    :D
    Zezam se malo...

  35. #23135
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ola!
    Kod mene se sve smirilo, tu i tamo koja kontrakcija, ali nisu više bolne. I kako čitam vas, sve sam uvjerenija da bumo izgurali do termina koji je za 29!!! dana. Još malo. Eventualno ako se požuri, pa dođe na Sv.tri kralja.

  36. #23136
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    :Brzo ce to Tanita.... ja cekam novu godinu da uz casu djecijeg sampanjca zapocnem odbrojavanje.... jedva cekam....

  37. #23137

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Pitanjce...koristim utrice vaginalno,a trebam napraviti pretragu urina i urinokulturu (dok.nije nist reko oko toga).Jel to smeta kod davanja uzorka? Recimo stavljam u 23h i onda sljedece u 7h. Imao tko slicna iskustva?

  38. #23138
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Mislim da je neko malo vise gore postavio pitanje a neko i odgovorio Mimi ...skrolaj par upisa vislje....mislim da smeta....

  39. #23139
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako si trudna tada si trudna točno 4 tjedna, računa se od prvog dana zadnje menstruacije.
    Ako ne dobiješ menstruaciju još par dana, ponovi test. Šanse za trudnoću uvijek postoje kod prekinutog snošaja, u svakom slučaju možda danas već znaš.
    Ponovi test sa prvim jutarnjim terminom. I procitaj u uputi koje je max.vrijeme za ocitanje testa.

  40. #23140

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Vidla sam,al cura je pitala za briseve,a ja njih necu radit nego samo davat urin na analizu i urinokulturu. A koristim 3*2 utrice....jedino da navecer popijem 2.Jer inace ova doza koju koristim se nesmije niti piti oralno nego samo vag.koristiti. (600mg).

  41. #23141
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja sam davala urin i urinokulturu i koristila utrice vaginalno, nitko nije rekao da smeta, nalazi su bili uredni

  42. #23142
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam davala urin i urinokulturu i koristila utrice vaginalno, nitko nije rekao da smeta, nalazi su bili uredni
    takodjer

  43. #23143
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj QueenBee prvotno napisa Vidi poruku
    Uuuuuuuuuuuu zamisli da ne stigneš na klistir i onda im torpediraš to sve lijepo u jednom 'tiskaaaaaaaaaaaj'
    up yours, neljubazno osoblje!
    Osveti nas, ginger, sve nas s neugodnim iskustvima!

    :D
    Zezam se malo...
    a gle, na zadnjem porodu sam popisala primalju, jer mi je 10 minuta prije toga rekla da mi se samo cini da mi se pisa
    kao, bila sam prije pola sata pa ne trebam opet
    eto, krenuo izgon i ipak sam trebala
    tako daaaa....

    salu na stranu, al kako stvari stoje mislim da cu ipak u ruke drugom osoblju
    al vidjet cemo jos...

  44. #23144
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Hej, cure!
    Evo nas u 36.tjednu! Sinoć su me opet kontrakcije zašorale na razmaku od 10min, pa se smirilo. Još tjedan dana do pregleda i do 37.tjedna.
    Kako ste mi vi?

  45. #23145
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ova moja mala je, za razliku od velike seke, puno razigranija. Baš se vidi kak mijesi trbuh iznutra i samo poskoči kad me lupi. Zabavno. Nadam se da neće biti takav veseljak kad se rodi, a treba spavati.
    Što se tiče Mg-a, mene sve unutra boli od "prometa". A moram ga piti. Inače, on je dobar i za razvoj bebinog mozga.

    Ja isto nestrpljivo čekam 37tt. Moram početi kompletirati torbu za rodilište. U ovoj trudnoći kasnim sa svime, zaboravim popiti vitamine... Uz navinutu bebu od 18 mj. ne stignem se baviti trudnoćom kao prvi put.

    Čim me nešto zaboli ili bilo što osjetim u strahu idem na wc da ne bi bilo krvi. Nije mi dr-ica rekla da imam placentu previju, ali mi je posteljica nisko. Od anomalyja se nije digla, tak da sada u 33tt nit ne bude nekog pomaka. Smijem podić malu, al ju ne smijem nositi i nema, khm khm, druženja s mm. Samo da dočekam 5.1., a onda me više nije strah. Nadam se da me na kontroli u TA neće ostaviti da im ležim do termina il tak nekak (još mi je jedan blizanac odustao na početku t i nisam u cvijetu mladosti, već kupim latice koje mi otpadaju polako), ipak nemam hard core previju. Sve mi je neizvjesno, najviše hoće li sve proć kak treba. Al valjda bude. Do sad nisam krvarila pa se nadam da nit ne budem.
    Moram malo usporiti i odspavati malo. U 1. t sam dobila 15 kg, sada jedva 9 i još su mi noge smršavile. Neusporedivo sam aktivnija pa mi čak i noge otiču. Mislim da ću jednostavno odustati od toga da završim neke poslove i fuševe prije poroda.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 12.12.2016. at 11:51

  46. #23146
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Pardonček, u 1. t. sam dobila 25 kg. Da bar "15" nije tipfeler.

  47. #23147
    Marinche avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postovi
    76

    Početno

    Ej curke evo i mene...!! Danas puni 35 tjedan... poceo je nekim senzacijama u podrucju trbuha, imam osjecaj da mi crijeva rade ko blesava ili ih mali gura nogama...doduse osjetim mu noge na ledjima koliko se isteze....cijelo jutro mi neka napetost u trbuhu ko da sam puna zraka...jedva cekam popodne da malo prilegnem....

  48. #23148
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    hej cure
    uh, Tanita, baš te idu te kontrakcije. ma glavno je da stanu nakon nekog vremena, nadam se da će ostati na toplom barem do poslije praznika
    sadie - pusti fuševe i poslove, nemoj jurcati do poroda

    mene kao popuštaju bolovi. kao. više nisu onako izraženo intenzivni da imam kojekakve ideje, ali su gadni. kreću bez iznimki od tri popodne i onda moram ležati ravno ko daska svaki put nakon što piškim, jer svaki put završim u bolovima. pa nakon 5-10 min prestane. a piškim svakih pol sata. iscrpljujuće je, deprimirajuće, obeshrabrujuće...da ne spominjem kako sam užasno užasno gladna, pokušavam jesti normalno, ali nije mi dovoljno pa moram jesti više. slana mi hrana užasno smeta jer onda zadržavam vodu i jače me boli nakon piškenja, a od slatke mi je muka, a danima maštam o super ljutoj kineskoj hrani. samo ležim, ne mogu nikuda jer kad se krenem kretati, samo me presavije...i debljam se. dobila sam 2,5 kg u tri tjedna i to me stvarno ne veseli. jutros eto pojela dva sendviča u tostu i jednu palačinku, popila svoju "kavu" koja je u principu samo mlijeko i gladna ko da nisam jela tri godine, a od gladi imam jače grčeve. ako ništa, bar me više ne boli po noći (imala sam par tako gadnih noći da sam čak došla do faze jako glasnog plakanja i zapomaganja, bilo je užasno) jer iz nekog razloga odjednom tada izbacujem tekućinu normalno (stvarno mi nije jasno), dižem se po 3-4 puta, pa sam redovno budna od 4 do 5, a onda kad zvoni budilica u 8, opet bolovi. sad sam na 6+2 i nadam se da će uskoro biti lakše, bar da se mogu prošetati normalno i da nema toliko boli. uf....ma preživjet ću bolove, samo da imamo lijepo srce, ili možda i dva na uzv-u u četvrtak. ma barem samo jedno.

  49. #23149
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    sybila, nemam tvoje tegobe, al znam kak je biti gladna. Mene i ovaj put ubija žgaravica. Sva jadna i tužna idem leć jer moram birati između gladi i užasnih bolova u jednjaku. A inače sam gladna i kad nisam trudna.
    Ne brini za kile. Meni je od njih 25 iz 1. t. ostalo 5 bez ikakvih vježbi i dijete. Nisam se nimalo trudila jer sam planirala opet bebicu.
    Držim palčeke za srčeko/a. I ti si mpo supatnica. Baš mi je drago što vam je uspjelo.

  50. #23150
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Ja sam danas 34tt. Od jucer ako sam duze na nogama imam pritisak dole... Sve je dobro u lezecem. Onak je osjecaj kao da mi se piski, a ona sa glavom izmedu kostiju. Sve mi dode da se primim dole kao kad vam se pisa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •