Stranica 581 od 581 PrviPrvi ... 81481531571579580581
Pokazuje rezultate 29,001 do 29,027 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #29001
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Jutro curke.
    Posljednje uređivanje od bodo : 21.02.2018. at 11:42

  2. #29002

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Mono draga nadam se da si dobro i ti i beba i cestitam javi nam kad budes mogla

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  3. #29003

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Pratim vas sve cure drage i svima zelim uredne i mirne trudnoce..

    Dosla sam cestitati dragoj Mono i nadam se draga da je sve ok sa bebom i tobom..
    Da ce bebica narasti i lijepo napredovati!
    Ljubim vas!

  4. #29004
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Čestitam, Mono! Nadam se da ste obje dobro.

    Cure, znam da želite vidjeti svoje bebe, ali nemojte preskakati redoslijed na listi. Čekajte svoj red

  5. #29005
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, draga, cestitam na vasoj ribici, nadam se da je sve u redu, saljem vam puno zagrljaja i lijepih zelja
    Oporavite se sto prije!

  6. #29006
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Čestitam Mono na curici, nadam se da je sve u redu , šaljemo polude i zagrljaje.
    Hvala cure na podršci , ne paničarim , ali opet ne mogu reci da sam totalno zen, malo straha postoji, ljudi smo

  7. #29007
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hadasa, znam da se bojis carskog, ali meni je zaista ostao u predivnom sjecanju
    Ubod u kraljeznicu je kao i svaki drugi ubod iglom, radi se u turskom sjedu, pred tobom ce biti paravan i neces nista vidjeti, jedino ces osjetiti drmusanje, ne i bol
    A onda ces prvo cuti pa vidjeti i izljubiti svoje partijanerice, neopisiv osjecaj.
    Sretno!

  8. #29008
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pisale smo u isto vrijeme

  9. #29009
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Mono zelim tebi i curici sto brzi oporavak! Hadasa normalno da si malo nervozna ali proci ce to cim upoznas svoje curke, sve ce se zaboraviti. Ja kad sam bila u bolnici bilo je puno cura za carski, sve su bile u strahu a poslije su sve rekle da to nije nista strasno. Cekamo te sutra da se havis s lijepim vijestima.

  10. #29010
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Optimist čestitam !
    Hvala drage moje na čestitkama, pred nama je cijela trudnoća, ja sam smirena, sretna, spokojna i pozitivna! Pokušavam što manje misliti na ružne stvari... .

    Odlučila sam da mi trudnoću prati moj predragi dr. R., javila sam mu sretnu vijest, sad samo čekamo . Rekao je da nek ne žurim na pregled, ionako mi je transfer bio jako kasno, tek 22 dc tako da sam tek za dva-tri tjedna na pregledu. To mi je čak i bolje jer radije bi da se bar nekaj vidi nego da dođemo rano pa nema, pa dolazi opet, pa strahovi i tuga...

    Mono nadam se da ste bebica i ti dobro ! Čekamo vijesti...
    Hadasa, i ja ti imam samo odlična iskustva sa carskim (Petrova)! Tako dobra da bi išla opet . Divno je, ništa ne boli a onaj trenutak kad bebicu/e izvade pa ti ih donesu na poljubac i da ih vidiš je neopisiv! Sretno!

  11. #29011
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hvala, draga Isabel!
    Cestitke i tebi, sretno do kraja!

  12. #29012
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Mono cestitam,saljem puno vibri da ste i ti i curkica dobro.

    Hadasa ljudski je bojati se,idemo kod zubara pa je prisutna bar blaga nelagoda.
    Ali sutra pocinje najljepse razdoblje tvog zivota u ulozi majke.Ne postoji nista toliko lako i tesko u isto vrijeme i ljubav koja je neizmjerna.Veceras cu vas ukljuciti u molitvu a sutra cekamo lijepe vijesti.

    Isabel dobro nam dosla,cestitam na t.da bude skolski dosadna.

    Mi smo danas 21tt,kontrola u petak i nadamo se saznati spol iako imamo i curku i decka znatizelja je vrlo jaka.

  13. #29013
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure svima na prekrasnim riječima,zbilja ste me ganule do suza.Baš sam emotivac..a još i svi ti hormoni
    Javim se čim dođem k sebi , jedva čekam svoje cure,dugo smo ih čekali i jako smo sretni što ćemo ih uskoro upoznati
    Baš ste me umirile,nadam se da ću i ja imati dobru priču s poroda.

  14. #29014
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Isabel, čestitke na trudnoći i sretno do kraja!

    Hadasa.... sretno, još malo i družiš se sa svojim curkama

  15. #29015
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Mono, cestitam, nadam se da ste obje dobro!

  16. #29016
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Hvala na podrsci !
    Jucer sam slabije osjecala bebu tokom dana, navecer uopce nisam osjetila..pila sam svasta, sok, kakao, magnezij...itd.i nista se nije pokrenulo.
    Otkucaji na watcheru su mi bili jako niski oko 120 sto mi nikad nisu.
    Otisla sam ipak na hitnu, spojili me na ctg, nisu mi odmah rekli u cem je stvar, ali sam shvatila da je beba premirna i da me ne mogu pustiti s takvim ctg doma.
    Ostavili su me u predradjaoni, spojena sam bila na ctg cijelo vrijeme, otkucaji su padali, dosli su cak do 40 jednom, sto je najgore ja to sve cujem i moram cekati da dodju sestre, dokt....to se 4 put desilo i nakon 4 puta odlucili su hitan carski.
    Srecom sam ipak otisla na hitnu, makar sam se dvoumila, posto sam otkucaje cula...da nisam otisla, gotovo bi bilo !
    Beba je rodjena 44 cm, 1800 g, u inkubatoru i na respiratoru.
    Sutra je idem vidjeti.
    Relativno nakon svega sam smirena pa smatram da ce sve biti ok !
    Cure, nemojte cekati ako se ovakvo sto desi.
    A da ne kazem da kad sam dosla na hitnu se sestra derala na mene da sto sam dosla ako su otkucaji pozitivni, da beba ocito spava i da je potpuno normalno da je mirna u ovom tjednu...:/ pa sto reci????!!
    A sto se desilo vjerovatno je to da se ona okrenula na glavu jucer ocito, jer u pon na uzv je bila na zadak, povukla je pupcanu sa sobom ili posteljicu i zato su otkucaji padali.

  17. #29017
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Mono brz oporavak ti zelim, a bebi da lijepo napreduje.
    Svaka cast na inituiciji! Treba slušati sebe i svoju inituiciju.

    Drzi se i javi se ❤️

    Kako se ti osjećaš sad?

  18. #29018
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Uh, mono, super si reagirala! Kad sam dosla s istim opisom situacije, doktorica je prakticki dotrcala da me primi i rekla da ako se bebu treba buditi za aktivnost, a do tad je bilo sve ok - uvijek na hitnu, nesto ne valja. Bas to sto je bluebella rekla -slusati sebe i intuiciju. Najbolje znate svoje bebe.

    Imas malicku strucu, samo se drzi i ne daj da te pokoleba. Znam kako je tesko, ali evo 4 bebe koje su bile s mojima gore na respiratoru, i manje od tvojih, su sad sasvim ok i uz vjezbe lijepo napreduju. Gdje si uopce? Jesu ti objasnili kako uspostaviti laktaciju? Palcicima je jako bitno majcino mlijeko. Ako sto trebas, slobodno se javi.

  19. #29019
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx cure !
    U Petrovoj sam. Nisu mi apsolutno nista spomenuli izdajanje i to, oni imaju informacije s pedijatrom na intenzivnoj u odredjeno vrijeme, idem dns i sve cu pitati.
    Valjda ce sve to dobro ici...i da se nece neke komplikacije razviti u medjuvremenu.
    Javim se svakako ako mi nesto nece biti jasno !
    Tnx

  20. #29020
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    A ja se osjecam ono...koma...boli me, ne mogu se leci na bok, dizala sam se jucer dva put, prvo dizanje koma proslo, takvu bol nisam nikad osjetila, drugo vec lakse.
    Uopce nisam spavala, nos mi je skroz zacepljen radi suhog zraka a ne mogu se okrenuti kako bi mi se odcepio...
    Mislim proci ce ovo sve....

  21. #29021
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Mono drzi se. Bitno je sa ste ti i malena dobro. Bebe su veliki borci i sve ce biti ok. Znam puno malih beba rano rodjenih i sad su super.

  22. #29022
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Mono- drži se, želim ti sve najbolje i da sve dobro prođe za tebe i tvoju curicu. Dobro da si tako reagirala i slušala svoj instinkt i izborila se za sebe i svoju curu, svaka čast . Sve bude dobro,šaljem pozitivne misli i zagrljaje .

  23. #29023

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Mono čestitam na bebici i želim vam da bebica super napreduje i da čim prije idete doma se maziti i da sve prođe u najboljem redu

  24. #29024
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Mono dobro pa si poslusala instinkt,bit ce sve ok.Oni su pravi borci.
    A i teta Zeljka(osnivacica udruge Palcici)od nedavno radi u Petrovoj(labos)pa se pokusaj povezati s njom.Zena je andeo i dat ce ti puno korisnih savjeta.

    Hadasa sretno danas!

  25. #29025

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    8

    Početno

    bok drage, nova sam ovde, 21 tt. radila anomalyscan i kod bebice mi uocena prosirene straznje komore na mozgu , za 1tj kontrola, jel se kome to desilo? umirem od straha

  26. #29026

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mono,dobro da si poslusala unutarnji glas i spasila svoju bebicu i sebe.
    Vjerujem zaista da ce biti sve ok, da ce beba rasti i lijepo napredovati..

    Drzi se i puno strpljena ti zelim i vjere..

  27. #29027
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •