Stranica 574 od 581 PrviPrvi ... 74474524564572573574575576 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 28,651 do 28,700 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #28651
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Znaci ctg mjeri i pokrete bebe, njezine otkucaje i kontrakcije maternice, tj.trudove??

  2. #28652

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ctg mjeri otkucaje srca i kontrakcije, ako su spojene obje sonde.
    Menj do poroda nisu spajali sondu za kontrakcije.
    Kad je beba aktivna, rastu otkucaji srca. Moj dr je valjda jedini kojem su bile dovoljne 2 akceleracije u 20min i koji je poludio na sestre koje su me okretale i tresle mi trbuh da bi “probudile” bebu jer se zadnjih 5min nije pomakla.

  3. #28653
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aha, kuzim...

  4. #28654
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    mono mislim da shvaćam što pitaš/očekuješ pa da ti odgovorim - beba ne može nikako biti aktivna cijeli dan, u bilo kojoj mjeri. One imaju periode kad spavaju. Neki kažu da se isto ponašaju i kad se rode (ja osobno nisam to pratila), a bebe kad se rode dosta spavaju. Neke samo spavaju i jedu. Moja E je recimo ispočetka/prvi mjesec bila budna ujutro i navečer po neka 2 sata, koliko se sjećam. Bebe su različite. A koliko sam shvatila, krećeš brojati pokrete kad vidiš da ti je beba budna. Što ćeš brojati kad spava? A samo brojanje pokreta - eto očito i svi doktori imaju svoj film. Meni nikad nitko nije rekao da brojim, ni u kojem trenutku, niti na jednom ctg-u. A čula sam u bolnici od sestre da bebe u principu ne vole ctg (meni su i L i E bili ludi na ctg, udarali u mjesto gdje je sonda, nikad ga nisu prespavali - i uvijek su mi govorili da imam najbolji ctg na cijelom katu). Nadaj se da ga ni tvoja beba neće voljeti

  5. #28655
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Stvarno, bebe ne vole ctg. Mislim da ih taj zvuk smeta. Moja isto lupa uvijek po sondama i koprca se, bez obzira sto je do tada spavala.
    Ja sam isto mislila da treba biti 10 pokreta u nekom manjem periodu, pa sam dva puta pitala dr i rekla je u 24 sata. To se odnosi na kraj t. (Od 37.tj) Kad je beba manja mice se vise.

  6. #28656
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx cure !
    Shvatila sam.
    E da, znaci sigurno ni moja beba ne voli te aparate...jer naime, recimo, ne osjetim pokrete, ali i bez obzira svaki dan slusam otkucaje...
    I ne osjecam nista, i ukljucim baby watcher i pocne se tad micati...tako da..mozda i ja budem imala dobar ctg, hahaha

  7. #28657

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Obavili pregled . Sve u redu: ctg, uzv, protoci. Cura ima podbradak. Oko 3080g. Opet pregled u ponedjeljak.

  8. #28658
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    martinaP, super!

  9. #28659
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Muma, jesi bila danas na pregledu?

  10. #28660

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    MartinaP kod P si bila?

  11. #28661
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I mi dosli sa pregleda. Nista novog, 1 prst otvorena, beba u niskom startu. Malo sam razocarana, mislila sam da sam vec vise otvorena i da nesto krece. U prosloj t sam dosla u 28.tj. na pregled i bila 8 cm otvorena i rodila za 2 sata.
    Vec mi je bas tesko i sve me boli...
    Kako ste vi?

  12. #28662

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Eci, zadnjih dana i meni je sve tesko. Cim ustanem imam osjecaj da ce mi sve ispasti van. Na ctg-u od trudova ni t, i jos uvijek zatvorena (u obje trudnoce sam se puno ranije pocela otvarati). Curica se najjace javlja po noci, od 1 do 4 je tulum, tak da tek pred jutro zaspem u miru. Cekamo i dalje...

  13. #28663

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    I meni je teško čim ustanem, trbuh kamen, bh na najjače, žgaravica ne da spavat, isto beba najaktivnija po noći. Uz sve to mala od 2 godine pun gas
    Bas me zanima u pon dal sam se sta otvorila. Bilo bi jako čudno da nisam uz sve sto radim zadnje Dane.. danas 37+2

  14. #28664
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Ja danas opet na hitnoj... opet krv, ovaj put svježa sa par ugrušaka. Doktorica me pregledala, sa bebom sve ok, a meni je rekla da imam "eroziju cervixa" i da od tud krv. Uputila me da napravim papa test. Otici cu svom ginekologu privatno jer se preko hzzo ceka nalaz cak tri mj. Zadnju papu sam radila prije 5mj i bila je ok.
    Zadnji put mi nitko nije spominjao tu eroziju cervixa.
    Nisam vise pametna, sutra sam kod svog dr R pa ce mi on sigurno sve malo detaljnije objasniti.

  15. #28665
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    o Bluebella pa kako sad?
    a jel rekai sta dr.R?
    drz se!

    cure u finisu, sretno na porodu!

  16. #28666
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    o Bluebella pa kako sad?
    a jel rekai sta dr.R?
    drz se!

    cure u finisu, sretno na porodu!
    Sutra sam kod njega, culi smo se telefonski danas.
    Valjda cu nekako izgurati do nekih sigurnijih tjedana....

  17. #28667
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nadam se da ce ti on sutra reci nesto pametno
    ti samo miruj!
    Posljednje uređivanje od Ginger : 18.01.2018. at 21:13

  18. #28668
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se da ce ti on sutra reci nesto pametno
    ti samo miruj!
    Mirujem maksimalno, dragi sve radi. Moj jedini zadatak je lezati, uzmem si malog kod sebe pa čitamo price i vozimo autice po krevetu

    Komplikacije sam ocekivala, samo nisam znala u kojem obliku, kod mene očito ne moze biti mirna trudnoca.

  19. #28669
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Bb,
    Jojjj, nadam se da ce sve proci dobro ! I hoceee !
    To si u Petrovu isla na hitnu?
    Kakvo je stanje s cerviksom??

  20. #28670
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Bb,
    Jojjj, nadam se da ce sve proci dobro ! I hoceee !
    To si u Petrovu isla na hitnu?
    Kakvo je stanje s cerviksom??
    Opet sam u Petrovu isla... to mi je nekako najbrže, vec znam proceduru i preskočim hitnu u prizemlju i idem ravno u rodilište.
    Ne znam sta ta "erozija cervixa" moze značiti?
    Cervix je uloziv za vrsak prsta, nije ga mjerila koliki je.

  21. #28671
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Bb,
    Stvarno ne znam....odmaraj i javi sto je tvoj gin.rekao !
    Sretnoooo, drzim fige da sto prije prodje to krvarenje !

  22. #28672
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Hvala cure ❤️❤️

  23. #28673
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nikakvo čudo da se događaju erozije kada ginekolozi imaju praksu zapikavanja prstiju u grlić pri svakom pregledu.

  24. #28674

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Opet sam u Petrovu isla... to mi je nekako najbrže, vec znam proceduru i preskočim hitnu u prizemlju i idem ravno u rodilište.
    Ne znam sta ta "erozija cervixa" moze značiti?
    Cervix je uloziv za vrsak prsta, nije ga mjerila koliki je.
    Ja sam u prvoj trudnoci cesto i dosta krvarila, bez otvaranja. Jedno vrijeme mirovala, kasnije i radila. Krajem trudnoce, kad su me hospitalizirali zbog obilnog krvarenja bez vidljivog uzroka, jedan stariji gin mi je rekao da je to "takva trudnoca i takav cerviks". Sto god mu to znacilo.

  25. #28675
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Uh Bb, ne znam od kud to, ali nadam se da ces bez previse stresa gurati jos duuugo. Javi sto R kaze!
    Ja sam obavila pregled. Malac i dalje zaostaje 2 tjedna, ali raste. Sad smo na 1400g. Cervix isti, tj rekla je cak 32mm! Wooohooo! Rekla je gin da je dobro opipala cervix da vidi stanje. Put doma sam provela s konstantnim kontrakcijama i ostrim bolovima, ali se smirilo. Za 2 tjedna hospitalizacija jer to jednostavno kod mene tako ide...prvenstveno zbog dexica. Iako, na dobar cervix ja ne vidim tu potrebu, ali dobro...ako cemo "bolje sprijeciti nego lijeciti".
    Mala mi ima bolest usta, saka i stopala....

  26. #28676
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    obavljen i moj pregled.... veli dr. R da mi je cervix sav crven i u ranicama i da je takvo stanje vjerojatno već duže vremena samo nitko nije provjeravao. na bebu i na trudnoću nema utjecaj.
    uzeo je papa test.
    kravrenja će vjerojatno biti još, dok su sitna krvarenja ne trebam ići na hitnu.
    ostalo sve ok.

    ipak sam sad mirnija jer nema utjecaja na trudnoću a i znam odakle krv kad se opet pojavi.

    Muma kad te hospitaliziraju u bolnici ostaješ do kraja t?

  27. #28677

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Evo i mene od pregleda bila na utzv sad kaze dr da nosim curicu ali nekako ne vjerujem. Teska je beba 1,400kg.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  28. #28678

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Muma bravo, bitno da raste, rast će još vidjet ćeš

  29. #28679
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Bluebella Ne vjerujem da će me toliko ostaviti. Rekao frend samo par dana po dexiće jer imam malo dijete doma, a da bi nadalje dolazila 2x dnevno na ctg. Aliiii, problem je što je meni to neizvedivo, 2x dnevno ići negdje. Nemam ja za to snage. Na pregledu mi je srce lupalo, ubrzano sam disala, preznojavala sam se, tlak povišen... Ležanje ima svoj danak. Ne znam kako ću

  30. #28680
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella Ne vjerujem da će me toliko ostaviti. Rekao frend samo par dana po dexiće jer imam malo dijete doma, a da bi nadalje dolazila 2x dnevno na ctg. Aliiii, problem je što je meni to neizvedivo, 2x dnevno ići negdje. Nemam ja za to snage. Na pregledu mi je srce lupalo, ubrzano sam disala, preznojavala sam se, tlak povišen... Ležanje ima svoj danak. Ne znam kako ću
    Bolje 2x dnevno na ctg nego da si stalno tamo.
    Zar ti nije bolnica odmah preko puta?

    Ovo za snagu te potpuno razumijem, ja se nakon dva tjedna ležanja uspusem dok se istuširam. Jucer kosu fenirala, ruke mi otpale ... lol...

  31. #28681
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Bb,
    Super ! Cuvajjj se i miruj

    Miuta,
    Prvo su ti rekli da je deckic??

    Muma,
    Jos ces ti do kraja doci, do 37 tjedna, nikad ne znas...

  32. #28682
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    mono, nadam se, hehehe
    Bb, jest, ulicu dalje mi je bolnica, na sto metara. Ali treba se i dva x dnevno spremiti pa tamo cekati. Ujutro je strasna guzva. A ja se trenutno ne micem iz kreveta i sve mi je tesko. Ko stara bakica sam. L sam rodila nakon napora zbog odlaska na pregled. Tako daaaa, nista meni ne odgovara. Ja bih na kontrolu s 37tt a prije nek me ostave na miru

  33. #28683

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Bb,
    Super ! Cuvajjj se i miruj

    Miuta,
    Prvo su ti rekli da je deckic??

    Muma,
    Jos ces ti do kraja doci, do 37 tjedna, nikad ne znas...
    Da u petrovoj na kombinirani reko dr da 100%je musko a sad tuj u bj kaze dr da curica sad sam zbunjena. Nama sve jedno ali ipak htjela znati.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  34. #28684

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Bila danas na pregledu, 37+4. Nesto malo se pocela otvarati. Prvi ctg osrednji (suzen, otkucaji uredni ali beba mirna). Uzv uredan. Drugi ctg (nakon 2 reda cokolade) bolji.

    Tlak uredan, proteini u mokraci jedan +. Sad popodne doma proteini negativni.

    Pratiti tlak i proteine, ako ne bude iznenadjenja, vidimo se na pregledu u petak.

  35. #28685
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Bila danas na pregledu, 37+4. Nesto malo se pocela otvarati. Prvi ctg osrednji (suzen, otkucaji uredni ali beba mirna). Uzv uredan. Drugi ctg (nakon 2 reda cokolade) bolji.

    Tlak uredan, proteini u mokraci jedan +. Sad popodne doma proteini negativni.

    Pratiti tlak i proteine, ako ne bude iznenadjenja, vidimo se na pregledu u petak.
    još malo

  36. #28686
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    martinaP juuuhuuuuu jos jaaako malo!

    Muma samo polako

  37. #28687
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    MartinaP, tak je i meni sa tlakom i proteinima, svaki drugi pregled su poviseni, onda dobri. Nis mi nisu rekli u vezi toga.
    Muma - dan po dan. Tebi bi stvarno bilo lakse da te hospitaliziraju da ne moras ici svaki dan po dva puta.
    Bluebella- jel se tebi to krvaruckanje smirilo? Znaci to je bilo od cerviksa? Glavno da ne utjece na trudnocu i bebu, ostalo ce se vec srediti.

  38. #28688
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cure u finalu sretno!
    Bluebella kako si?
    Muma bit ce sve ok!
    Mi smo ima tjedan dana stigli kuci ,pa je sve puno lakse ,maleni voli punoooo papat,a ja ima dva dana dobila temp pa isli na hitnu da me pregledaju al srica sve ok nije nista ostalo nego urino infekcija!

  39. #28689
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    martina onda čokolada ide u rodilište

  40. #28690
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Muma - dan po dan. Tebi bi stvarno bilo lakse da te hospitaliziraju da ne moras ici svaki dan po dva puta.
    A definitivno, fizički da. Samo imam jedan psihički problem - ostavljam doma dvogodišnjakinju samu s mužem, i bez neke pomoći. S obzirom da idem na hospitalizaciju idući tjedan na 32+6...pa računaj Ništa, kako bude bit će.

  41. #28691
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Curke drzite se
    Muma, super da bebac nije povecao "zaostatak". Neka tak i ostane

  42. #28692
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Evo i mene,zadnji profil odrađen i sve ok,urin ok,krv ok...samo mi dječica jako narasla,cura koja je zaostajala je procjenjena čak na 2,8kg,druga cura mi je 2,5kg...sad sam 34tt +2 , poslana sam na Uvz srca?? I još uvijek mi je svaka cura okrenuta drugacije,manja na zadak,veća glavom...Ima uopće šanse da se okrene?
    Iskreno ova procjena težine mi je pomalo nevjerovatna,i dosta brzinski odrađena,bila sam doslovce gotova za 2 minute,jer se doktorici žurilo,svejedno je rekla da je to odprilike i da je sve ok..opet čini mi se previše...i još uspjela izgubiti dvije kg.

  43. #28693
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    MartinaP, tak je i meni sa tlakom i proteinima, svaki drugi pregled su poviseni, onda dobri. Nis mi nisu rekli u vezi toga.
    Muma - dan po dan. Tebi bi stvarno bilo lakse da te hospitaliziraju da ne moras ici svaki dan po dva puta.
    Bluebella- jel se tebi to krvaruckanje smirilo? Znaci to je bilo od cerviksa? Glavno da ne utjece na trudnocu i bebu, ostalo ce se vec srediti.
    stalo je skroz. to moje krvarenje je slabo bilo, iscuri i to je to, nije da se cjedilo kao kod hematoma npr.

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure u finalu sretno!
    Bluebella kako si?
    Muma bit ce sve ok!
    Mi smo ima tjedan dana stigli kuci ,pa je sve puno lakse ,maleni voli punoooo papat,a ja ima dva dana dobila temp pa isli na hitnu da me pregledaju al srica sve ok nije nista ostalo nego urino infekcija!
    dobro sam... sutra 19tt, još toliko i mogu ići roditi

    super da malac voli papati.... kako ga je stariji brat prihvatio?

    martinaP ~~~~~~~~~~~ još malo!
    Posljednje uređivanje od Bluebella : 23.01.2018. at 15:08

  44. #28694
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Bluebella, za sad dobro,iako ima trenutaka kad je malo ljubomoran. Od sutra smo sami pa cemo vidit kako ce bit!

  45. #28695

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene,zadnji profil odrađen i sve ok,urin ok,krv ok...samo mi dječica jako narasla,cura koja je zaostajala je procjenjena čak na 2,8kg,druga cura mi je 2,5kg...sad sam 34tt +2 , poslana sam na Uvz srca?? I još uvijek mi je svaka cura okrenuta drugacije,manja na zadak,veća glavom...Ima uopće šanse da se okrene?
    Iskreno ova procjena težine mi je pomalo nevjerovatna,i dosta brzinski odrađena,bila sam doslovce gotova za 2 minute,jer se doktorici žurilo,svejedno je rekla da je to odprilike i da je sve ok..opet čini mi se previše...i još uspjela izgubiti dvije kg.

    Tesko da ce se sada okrenuti, malo je mjesta. Za uzv srca, sve cesce cujem da se radi rutinski.

    Sto se tice tezine, jedna poznanica je rodila blizanke u punom terminu, svaka 3500 g. Mama je doduse visoka 190 cm, nije na njoj to tako puno izgledalo. Ako je guk uredan, ne brini.

  46. #28696
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ne znam zasto salju na UZV srca ( pretpostavljam fetalni) rutinski u dobi od 34 + tjedna, djeca su vec jako velika i srce se ne vidi dobro kako od 20-26 tj.

  47. #28697
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala Martina P...mene šalju na ultrazvuk , neki mladi doktor na odjelu da znaju tako u blizanackoj trudnoći ... pa sad ću obaviti i to. Jos malo ... sad se onda mogu i psihički pripremiti da neće biti prirodan porod ( a disanje mi već sasvim dobro išlo ) jedva čekam porod , a opet i ne ...

  48. #28698
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Pa ti si vec na krajuuuuuu ! Wauuu !
    Inace, i ja sam isla na fetalnu ehokardio, sa 20 tjedana tocno...i kontrola opet iza 30 tj..narucena sam taman iduci tjedan...
    U svojoj bolnici ces roditi??

  49. #28699
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Hadasa,
    Pa ti si vec na krajuuuuuu ! Wauuu !
    Inace, i ja sam isla na fetalnu ehokardio, sa 20 tjedana tocno...i kontrola opet iza 30 tj..narucena sam taman iduci tjedan...
    U svojoj bolnici ces roditi??
    Zasto si isla na fetalnu? Neka indikacija ili?

  50. #28700
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Bb,
    U prosloj T je bila krom greska triploidija, te i radi prijasnjih spontanih, za svaki slucaj su me slali.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •