Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 468

Tema: Kamo na izlet?

  1. #301
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Drage moje, hvala vam svima.
    Na kraju smo zbog silne sparine, jedva izašle van i odabir je pao na praktičan izbor od BB - Grad Mladih

    Obje niskotlakašice na ove vrem.uvjete nismo htjele riskirat hoćemo li usred šetnje morat malo zaleć

    Lijepo smo se provele i podružile, a to mi je bilo najbitnije.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.08.2020. at 22:35

  2. #302
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Što biste preporučile kao potencijalno zanimljivo za djecu od 3 i 6 godina u Samoboru?

  3. #303
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Penjanje na stari grad, nije strašan ni naporan uspon. I onaj park uz potok K... Zaboravila sam mu ime

  4. #304
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala ti, svakako ćemo i to uključiti

  5. #305
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Penjanje na stari grad, nije strašan ni naporan uspon. I onaj park uz potok K... Zaboravila sam mu ime
    Vugrinščak - evo, tu je i karta: https://www.samobor.hr/visit/rekreativna-setnja-v11

    Lijepa staza

  6. #306
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    planiramo za vikend na izlet u Lonjsko polje. gledala sam po netu ali bi info iz prve ruke. gdje jesti, jel bolje krenuti od čČgoča prema Krapju ili obrnuto, traktor ili vlakić, jeste se vozili preko Sav na splavi ili brodiću.... išli bi s prijateljima, frend je u šali rekao da bi otišao u Jasenovac, ima li to smisla, ima li šta za vidjeti? ako zapnemo u Sisku, imate li kakve preporuke ?

  7. #307
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ima li tko preporuke za Dolinu Neretve? Išli bi na dva dana. Gdje odsjesti, što posjetiti, gdje jesti?

  8. #308
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jesti definitivno u konobi Budjoni u Momicima ako ste za brudet od zaba i jegulja. Nama je super i safari po Norinu, ali smo se vozili u ladji od rodjaka pa bi trebalo istraziti tko radi ture.

  9. #309
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko preporuke za Dolinu Neretve? Išli bi na dva dana. Gdje odsjesti, što posjetiti, gdje jesti?
    Jadro, samo ću reći da zavidiiiim

  10. #310
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Cure, ako ste na fejsu, odite u grupu “putovanja s djecom”, ima puno članova i ljudi su jako aktivni i skoro za svaku destinaciju se dobije puno savjeta. Ne morate niti objavljivati post s pitanjem, ukucajte u tražilicu ključne pojmove za mjesta na koja idete i vrlo vjerojatno ćete naći barem neku info.

  11. #311
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko preporuke za Dolinu Neretve? Išli bi na dva dana. Gdje odsjesti, što posjetiti, gdje jesti?
    Ako sam fulala destinaciju oprosti, sve je to meni tamo negdje dole.

    https://www.facebook.com/groups/4196...vity&ref=notif

  12. #312
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ako ste na fejsu, odite u grupu “putovanja s djecom”, ima puno članova i ljudi su jako aktivni i skoro za svaku destinaciju se dobije puno savjeta. Ne morate niti objavljivati post s pitanjem, ukucajte u tražilicu ključne pojmove za mjesta na koja idete i vrlo vjerojatno ćete naći barem neku info.
    To sam proučila već
    Ali imam zahtjevnu publiku i moram doć sa dosta razrađenim planom

  13. #313

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Nas sljedeci plan je Međimurje. Smješteni su u Sv. Martinu na Muri, ali nemamo namjeru provesti dane u dugom namakanju u termama (budemo i to, ali ne cijelo vrijeme), vec nam je u planu bicikliranje i par izleta.
    Koliko sam uspjela pohvatati, staze su im odlične, al me zanima jel bio netko s klincima i što preporučujete a da je izvedivo u tri dana?

  14. #314

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    planiramo za vikend na izlet u Lonjsko polje. gledala sam po netu ali bi info iz prve ruke. gdje jesti, jel bolje krenuti od čČgoča prema Krapju ili obrnuto, traktor ili vlakić, jeste se vozili preko Sav na splavi ili brodiću.... išli bi s prijateljima, frend je u šali rekao da bi otišao u Jasenovac, ima li to smisla, ima li šta za vidjeti? ako zapnemo u Sisku, imate li kakve preporuke ?
    ovdje se vidi slika i šetnica do spomenika

    prolazi se pokraj Save i vlaka. http://www.jusp-jasenovac.hr/Default.aspx?sid=5020

    i ovdje https://www.photohound.co/spot/jasen...l-site-1003150

    mislim da smo bili max sat vremena

  15. #315
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko preporuke za Dolinu Neretve? Išli bi na dva dana. Gdje odsjesti, što posjetiti, gdje jesti?
    obavezno Baćinska jezera, ja kad sam bila, bila je moguća tura brodom gdje vas čovjek proveze kroz jezera, i to je predivno. Probat ću ti nać tko je to radio, neko seosko gospodarstvo. Ali bilo je ljeto i kupali smo se tamo poslije. U svakom slučaju lijepo je i za prošetat. Isto tako ušće Neretve je posebno, ali tamo sam isto samo ljeti bila, nepregledni plićak i pijesak.
    U Vidu kod Metkovića je arheološki muzej Narona, nisam nikad bila, a stalno planiram. Ima tamo par lokaliteta: https://www.a-m-narona.hr/lokaliteti/

  16. #316
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Usput vam je i Vrgorac koji je mali, ali sladak. Možete se popet na Gradinu, vidit kulu u kojoj se rodio Tin Ujević, i imaju jedan jako lijepi stari uređeni park: https://slobodnadalmacija.hr/dalmaci...ko-zida-542722
    To dvoje skupa plus obilazak cijelog grada ti je sat vremena

  17. #317
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala na savjetima. Javim se, ako odemo.

    Prošli vikend smo bili na izvoru Rude - prekrasan izvor i izletište nedaleko od Trilja.
    https://cetinska-krajina.hr/izvor-ruda/

  18. #318
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Evo mislim da je ovo za izlet brodom: https://www.facebook.com/IzletiBacinskaJezera

  19. #319
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Izvor Rude je zbilja divan.

  20. #320
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Gde bi se u okolici Zagreba moglo otić na kampiranje šatorom, pored kupališta, a da je prilično osamljeno?

  21. #321
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gde bi se u okolici Zagreba moglo otić na kampiranje šatorom, pored kupališta, a da je prilično osamljeno?
    U blizini Zagreba? Nemam pojma. Imaš prema Karlovcu - Duga Resa i Mrežnica, ali nisam ja bila, nego sam čula od kolege

    Pogledala na internet - nalazim samo Rakitje: https://www.campzagreb.com/lokacija/

  22. #322
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    http://www.campslapic.hr/
    Ali nije baš osamljeno,možda je sutra ,ali u subotu neće biti

    Spavanje?
    Možda Ozalj ali moraš vlakom,ako ne ideš autom

  23. #323
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ne znam što se smatra blizinom Zagreba. Ako je to do 100 km i ideš vlakom, možeš i u moj rodni grad: https://bazeni-koprivnica.com/kamp-odmoriste-cjenik/ ali to je minijaturni kamp pored bazena, nije jezero u pitanju i nipošto nije osamljeno:
    https://www.camping.hr/hr/kampovi/cerine-kamp-odmoriste

    Mi smo u mladosti provodili ljeta na Šoderici, ali nemam pojma da li je kamp obnovljen. Godinama nije radio...
    Nalazim od smještaja samo ovo https://www.4seasons.hr/

  24. #324
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gde bi se u okolici Zagreba moglo otić na kampiranje šatorom, pored kupališta, a da je prilično osamljeno?
    Terme Jezerčica. Mjesta za satore su poprilicno osamljena, iznad labirinta. Lijepo je tamo.

  25. #325
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Možda ne bi bilo bedasto istražiti smještaj u ili uz ribičke domove. Oni znaju imati par soba, a često dozvoljavaju i da korisnici razapnu šator, što je odlično - mogu se koristiti njihove sanitarije.

    Ako tko ima ribiče u obitelji, možda se može dobiti više informacija.

  26. #326
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Imaš kampić uz Zelen kut gornji Zvečaj,vlak relativno blizu prolazi

    Ali mislim da predlog Jezerčica je najbolji
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.06.2021. at 15:19

  27. #327
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Pitam se postoji li opasnost od vukova i veprova u Pokuplju i kaj je najgore kaj se more dogodit ako me zateknu.

  28. #328

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ako ideš s djecom, bolje odi negdje na osigurano mjesto i gdje ipak ima ljudi.

  29. #329
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ne idem s djecom. Premali su. Dakle, opet, vukovi. Ima li ih blizu rijeke Kupe i kako se ponašaju s ljudima?

  30. #330

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    općenito se divlje životinje boje ljudi, ali ako je bijesna, gladna ili sl. nikad ne možeš znati hoće li napasti

  31. #331
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Na koliko dugo planiraš? Nadam se ne sama u divljini!

  32. #332
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A ja se nadam da će biti u jako dobrom društvu, jer joj je netko dobar neophodno potreban/potrebna. I sa dobrim alatom za opuštanje po žutinom guštu.
    Uživaj i ne boj se vukova.

  33. #333
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Nisam to rekla
    nego da bi mene bilo strah biti samoj u šumi ili pored nečeg,ak ti se kaj desi da netko može zvati pomoć
    Sretno žuta


    Za početak možda nije loše Jezerčica
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.06.2021. at 16:52

  34. #334
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam to rekla
    nego da bi mene bilo strah biti samoj u šumi ili pored nečeg,ak ti se kaj desi da netko može zvati pomoć
    Sretno žuta


    Za početak možda nije loše Jezerčica
    Ove godine ima i izrazito puno mišje groznice pa bi ja i to uzela u obzir kod odabira smještaja za kampiranje.

  35. #335
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Možda ona misli biti samo preko dana negdje?

  36. #336
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Kolega s posla s ekipom ide ovdje pricao da im odlicno: http://www.kamp-leskar.hr/

  37. #337
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Kolega s posla s ekipom ide ovdje pricao da im odlicno: http://www.kamp-leskar.hr/
    To je isto mjesto o kojem sam i ja čula dobre kritike, ali nisam bila.

  38. #338
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ima jedan sličan oko Plitvica,i u gorskom kotaru

  39. #339

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Ima li netko preporuku za restoran s domacom hranom na potezu NP Krka Sibenik i u Sibeniku?

  40. #340

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    I ako je itko bio u ova zimska vremena u NP Krka bila bi zahvalna na iskustvu, sta se moze obici obzirom na vremenske prilike

  41. #341
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    kriva tema
    Posljednje uređivanje od Mima : 21.12.2021. at 12:58

  42. #342
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko preporuku za restoran s domacom hranom na potezu NP Krka Sibenik i u Sibeniku?
    Konoba Vinko na selu
    Buffet Šimun u gradu

    Na Krki se autom i pješke može obići skoro sve, osim možda špilje iznad Roškog slapa (bez koje možete), a također je potrebno provjeriti kako voze brodovi na njihovoj stranici: https://www.np-krka.hr/

  43. #343

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala Jurana, brodovi sad nevoze, a stranica im nije bas naj. Znas li jel mozemo uci na jednom ulazu, izaci i poci na drugi? Ne bi predugo hodali u komadu a htjeli bi vidjeti ipak sto vise. Svakako cemo i s autom obilaziti

  44. #344
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ako kupite ulaznicu za cijeli park, možete obići i više lokaliteta. Nije to toliko puno hodanja, obilazak S. buka je oko 2 km, a Roškog slapa još i manje.

    Pripazi na ovo:

    Park nije otvoren za posjetitelje 25. i 26. prosinca.

    1. siječnja otvoren je samo ulaz Lozovac.

    Dana 24. i 31. prosinca Park je otvoren do 12 sati.

  45. #345

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala ti, ne planiramo te dane

  46. #346
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Danas smo bili na divnom izletu.
    To je destinacija koju sam ostsla dužna još prošle godine svom najmanjem i njegovom prijatelju i danas je napokon došla na red. Malo je reći da smo oduševljeni. Radi se o Centru za posjetitelje Velike zvijeri u Ravnoj gori, odmah pored dvorca Stara Sušica (a.k.a. Hogwarts) . Znači fantastično. Centar je relativnom mali ali u njemu rade strašno ljubazne gospođe koje će rado odgovoriti na sva pitanja, stalno su tamo ali nisu nametljive i jako su strpljive. Ima vizualnih , olfloloških i taktilnih elemenata koji pričaju priču, interaktivnih elemenata i nasred centra -medin brlog u kojem medo spava, a povremeno se i glasa
    Na katu je dvorana u kojoj možete pogledati filmić o lociranju, praćenju i proučavanju divljih zvijeri u RH. Sjajnih cca sat i pol smo tamo proveli. A još su klinci izvana proučili dvorac jer za sad nije otvoren za individualne posjete,samo organizirane posjete škola i crtića i ljeti imaju školu čarobnjaštva Hogwarts (to sam vidjela na fejsu,nemam pojma o detaljima).

    Budući je u GK sve blizu, otišli smo u još jedan nerazvikani biser. Kaštel Frankopana u Brodu na Kupi u kojem je stalni prirodoslovni postav Muzeja u Rijeci. E,na 4 etaže na koliko se prostire, to je možda najbolji i najzanimljiviji muzej tog tipa u nas. Dva sata su djeca guštala. I mi.

    Ručali smo u Delnicama u Kauzlarićevim dvorima ili tako bekako, fantastična hrana. I na kraju naravno otišli u Fužine u šetnju i na štrudlu i palačinke u Bitoraju.

    Između svih ovih mjesta su kratke vožnje po zanimljivim i lijepim cestama a doživljaj je fantastičan. I nema gužve nigdje. Maske su naravno obavezne, za potvrde nisu nigdje pitali. U svakom slučaju preporučam. Ako vam smeta hladnoća, u proljeće je još ljepše.
    Posljednje uređivanje od babyboys : 06.03.2022. at 20:46

  47. #347

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Danas smo bili na divnom izletu.
    To je destinacija koju sam ostsla dužna još prošle godine svom najmanjem i njegovom prijatelju i danas je napokon došla na red. Malo je reći da smo oduševljeni. Radi se o Centru za posjetitelje Velike zvijeri u Ravnoj gori, odmah pored dvorca Stara Sušica (a.k.a. Hogwarts) . Znači fantastično. Centar je relativnom mali ali u njemu rade strašno ljubazne gospođe koje će rado odgovoriti na sva pitanja, stalno su tamo ali nisu nametljive i jako su strpljive. Ima vizualnih , olfloloških i taktilnih elemenata koji pričaju priču, interaktivnih elemenata i nasred centra -medin brlog u kojem medo spava, a povremeno se i glasa
    Na katu je dvorana u kojoj možete pogledati filmić o lociranju, praćenju i proučavanju divljih zvijeri u RH. Sjajnih cca sat i pol smo tamo proveli. A još su klinci izvana proučili dvorac jer za sad nije otvoren za individualne posjete,samo organizirane posjete škola i crtića i ljeti imaju školu čarobnjaštva Hogwarts (to sam vidjela na fejsu,nemam pojma o detaljima).

    Budući je u GK sve blizu, otišli smo u još jedan nerazvikani biser. Kaštel Frankopana u Brodu na Kupi u kojem je stalni prirodoslovni postav Muzeja u Rijeci. E,na 4 etaže na koliko se prostire, to je možda najbolji i najzanimljiviji muzej tog tipa u nas. Dva sata su djeca guštala. I mi.

    Ručali smo u Delnicama u Kauzlarićevim dvorima ili tako bekako, fantastična hrana. I na kraju naravno otišli u Fužine u šetnju i na štrudlu i palačinke u Bitoraju.

    Između svih ovih mjesta su kratke vožnje po zanimljivim i lijepim cestama a doživljaj je fantastičan. I nema gužve nigdje. Maske su naravno obavezne, za potvrde nisu nigdje pitali. U svakom slučaju preporučam. Ako vam smeta hladnoća, u proljeće je još ljepše.
    Baš lijep izlet!
    i dobra ideja! hvala

  48. #348
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Super, nisam čula ni za jedno od ovog.

  49. #349

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Izvrsna i ideja i putopis, hvala babyboys!
    Genijalne su mi tvoje preporuke, otkrivaš nam Hrvatsku i susjedstvo koje ne poznajemo, a tu je, blizu, svima dostupno...
    Molim te, piši još. Od Papuka, preko Novog Sada do Gorskog kotara... nakon tvojih postova punih informacija, poželim sve posjetiti

    Inače, u Staroj Sušici održavale su se i ljetne škole pisanja, ovakve: https://cekape.com/naslovna/ljetna-s...isanja-2019-2/ Ne znam ima li ih još.
    A škola magije je ovo: https://www.ministarstvomagije.hr/in...-stara-susica/

    Za sve drugo i ja prvi put čujem, tako da još jednom hvala. Ide se na izlet prvom prilikom .

  50. #350
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Super, nisam čula ni za jedno od ovog.
    Ali cula si za staru sušicu

Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •