Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 468

Tema: Kamo na izlet?

  1. #51
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, sori, grubo je zvučao moj post. Naravno da postoje različita djeca i svaki roditelj svoje najbolje poznaje. No, u Muzeju krapinskog pračovjeka NEMA nekakvih glasnih zvukova koji bi baš tak k'o od šale jako uplašili trogodišnjaka. Imaš dva, tri prolaza koji su tamni(ji), sve ostalo je totalno svijetlo i prozračno. Pogotovo mislim da je super za klince što su evoluciju čovjeka prikazali statuama istih kroz razdoblja.

    Ali i dalje stoji da je puno toga u prezentaciji djetetu. Ja sam s L. gotovo puzala hodnicima pokušavajući joj približiti događanja.

    Slažem se s tobom da je bolje vani, pogotovo u ovim (posljednjim) ovogodišnjim tjednima lijepog i toplog vremena.
    Još jednom, oprosti što sam zvučala grubo, nisam to htjela. Hormoni me pucaju.
    Ajde, ajde, sve je ok.
    Onda slijedeći put pogledamoi Muzej, ako odmah izletimo van, ti plaćaš karte.

  2. #52
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Deal.
    Posljednje uređivanje od @n@ : 26.08.2010. at 16:18

  3. #53
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    hvale drage mame za savjete, unaprijed se veselim izletu i jedva čekam vidjeti Laurine reakcije na ZOO
    Posljednje uređivanje od XENA : 27.08.2010. at 00:31

  4. #54
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Meni je super izletište Contessa kod Jaske, ima dvorac, crkvu, djeca se kostimiraju u odijela iz prošlosti, imaju konje, sve je uređeno kao kod neke vlastele iz 19. stoljeća, djeca jedu kao dvorjani, ma predivno! To je sve organizirano i kao edukacija, imaju kao certifikat od Ministarstva obrazovanja.

    I baš sam danas kupila na Promotivi, super ponuda! Evo, od srca preporučam!

  5. #55
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Slaže se za Contessu, mi bili s vrtićem i bilo je famozno! Ne znam kako bude kad ide obitelj sama (mislim na program), ali nama s 15-tero djece je bilo zakon.

  6. #56
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Jelda! Mrak! Ja sam se tako razveselila kad sam vidjela ponudu! Jedva čekam da idemo!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    slijedeći vikend je Festival bajki u Ogulinu
    u subotu 11.6. vozi i karlek do tamo

  8. #58
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Slaže se za Contessu, mi bili s vrtićem i bilo je famozno! Ne znam kako bude kad ide obitelj sama (mislim na program), ali nama s 15-tero djece je bilo zakon.
    e baš mi je drago ovo pročitati jer smo i mi uzeli onu ponudu... sad jedva čekam, a i klinka nam je sva u "princeza svijetu", pa još i to oblačenje...fenomenalno!
    Posljednje uređivanje od mrkvica05 : 17.06.2011. at 00:32

  9. #59
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    jel' tko bio na vrelu Mrežnice? Vidjeli smo fotke i jako nam se sviđa. Ali zanima me iz prve ruke, ako tko ima kakav savjet, ideju....
    I ima li tamo negdje kakvo mjesto za prenoćiti,a da nije skupo?
    Rado bismo povezali vrelo mrežnice s Plitvicama,ali je to puno previše za jedan dan, a dva puta ići tamo....mislim da je jeftinija varijanta prespavati negdje (nadam se :D )
    Možda kakav kamp? ili seoski turizam?

    I zna li tko koliko se plaća parking na Plitvicama?

  10. #60
    klija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    169

    Početno

    Vrelo Mreznice je zgodno, ali tamo nema uvijek "blagodati" civilizacije pa svakako prije nego idete trebate nazvati i raspitati se rade li, ima li struje, vode i mozete li kampirati jer to ovisi o frekvenciji gostiju. Vrelo Mreznice mi je vise onak za "odrasla " drustva jer klincima ipak trebaju bar osnove.
    Koliko znam, parking na Plitvicama se ne placa, ali sam bila prosle godine, izvan sezone, i mozda se nesto promijenilo pa mozda isto treba nazvati i pitati upravu parka.
    Za lijepo kampiranje, a na putu za Plitvice, preporucam kamp Slapic na Mreznici kraj Duge Rese, http://www.campslapic.hr/

  11. #61
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    na Mrežnicu kod Slapića idemo često, a na vrelu nismo nikada bili pa smo htjeli otići ovo ljeto.
    Ma, nisu nam bitne ni struja ni voda, samo lijepa priroda i lijepo vrijeme
    Nisam ni znala da postoji nekakav objekt tamo.
    A misliš da bi se i tamo moglo kampirati?
    Već godinama nismo prolazili onuda, ali mi je nekako u sjećanju da u Rastokama ima kamp.... Vara li me to sjećanje?
    Znam da na Plitvicama ima, ali bih radije bliže vrelu.

    Ne mogu vjerovati da na Plitvicama ne naplaćuju parking! Ako je tako onda i

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mislim da ne naplaćuju parking, ali naplaćuju ulaz pa se do jezera baš i ne može. A karte su bile jaaaako skupe (dnevna ulaznica za odraslu osobu preko 100 kn) prije 2 godine kad nas je put nanio onuda u povratku s mora. Odustali... Spremamo se otići izvan sezone, možda će biti manje.

  13. #63
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    strava!
    nas petero, ok četvero, junior,valjda, ne plaća.....plus gorivo+klopa(naravno,od doma, ali opet..).....ajmeeeee!!!!! blago nama što imamo takve prirodne ljepote! samo, gledati ih možemo samo na kalendarima....

  14. #64
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj 2xmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu vjerovati da na Plitvicama ne naplaćuju parking! Ako je tako onda i
    parking je 7 kuna sat
    ulaznica za odrasle 110 kuna
    za djecu 55

    mi bili prosli tjedan
    uzmite vode jer kad udjete unutra necete 3-4-5 sati imati gdje sto popiti
    Posljednje uređivanje od ivarica : 28.06.2011. at 15:32

  15. #65
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj 2xmama prvotno napisa Vidi poruku
    strava!
    nas petero, ok četvero, junior,valjda, ne plaća.....plus gorivo+klopa(naravno,od doma, ali opet..).....ajmeeeee!!!!! blago nama što imamo takve prirodne ljepote! samo, gledati ih možemo samo na kalendarima....
    da, mi smo sad bili 4 dana na kampiranju u gorskom kotaru, doslo nas oko 2000 kuna :/
    ali ti novci za plitvice, svaka kuna se isplatila

  16. #66
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj 2xmama prvotno napisa Vidi poruku
    jel' tko bio na vrelu Mrežnice? Vidjeli smo fotke i jako nam se sviđa. Ali zanima me iz prve ruke, ako tko ima kakav savjet, ideju....
    I ima li tamo negdje kakvo mjesto za prenoćiti,a da nije skupo?
    mi smo sad kampirali tamo. predivno je, ali kamp je robinzonske kategorije (nema struje, nema vode), to znaci da se 5 dana nismo imali gdje umiti, otusirati
    prali smo se u mreznici, prali sudje u mreznici (bez praskova), taman podnosljivo za tih 5 dana, jer se zbog hladnoce vode ne mozes bas kupati, samo uronit i izaci

    dvije noci smo bili skroz sami u kampu, inace se ne bojim, vec smo i prije bili sami po kampovima, ali moram priznat da mi nije bilo bas svejedno, jednu noc sam svakakve scenarije sanjala. valjda zato jer nismo imali signala, ne znam zasto me taj strah bas sad uhvatio

  17. #67
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj klija prvotno napisa Vidi poruku
    Vrelo Mreznice je zgodno, ali tamo nema uvijek "blagodati" civilizacije pa svakako prije nego idete trebate nazvati i raspitati se rade li, ima li struje, vode i mozete li kampirati jer to ovisi o frekvenciji gostiju.
    rampa je otvorena i kamp radi, osim kemijskog wc-a koji je uvijek otvoren, nikakve druge infrastrukture ni nema tako da mozes doci i bez najave
    vlasnici dodju jednom dnevno naplatiti

  18. #68
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    ovo me baš veseli! Robinzonski kamp, baš ono što volimo

    MM sad odlazi na put, pa u 8. mjesecu, kad se vrati, lijepo ću ga iznenaditi ovim izletom
    Jedino znam da se JA neću naspavati, jer ću osluškivati hoće li naići kakav medo Ali dečki će, bez sumnje, uživati!

    A koliko naplaćuju? Jel to uz samu rijeku? Kaj je to privatni posjed ili? Jel se smije tamo, npr, paliti vatra/roštilj? I jel ta voda tamo pitka ili bi bilo bolje ponijeti sa sobom?
    Aaaa, sori na bedastim pitanjima...

  19. #69
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    baš sam plavuša! evo, ugooglala i pronašla http://www.smjestaj.com.hr/plitvice/robinson-kamp-vrela-mreznice/
    Posljednje uređivanje od 2xmama : 28.06.2011. at 17:54

  20. #70
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    voda je pitka, mi smo punili boce na izvoru, a umivali se, zube i sudje prali na rijeci
    naplatili su nam 75 kuna po osobi (odrasloj) (za izletnike, dnevni boravak, cijena je 25 kn po danu)
    uz samu je rijeku, privatni je posjed
    na dva mjesta je predviden prostor za vatru, imas i drva i grancice pripremljene sa strane, vlasnici su stvarno jako usluzni, ostavili su nam sjekiru, donijeli plocu za rostilj....

  21. #71
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    jedva čekam!
    Ivarice

  22. #72
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pratim...

  23. #73
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    a sve sam se mislila dal da ista pisem o vrelima, jer ako to mjesto postane popularno na forumu, ode u ....
    jer tako je cisto, sacuvano, dovoljno divlje i dovoljno pitomo, predivno
    ali velika popularnost ce ga sigurno unistiti
    neki dan su bili izletnici koji su u rijeku bacili fete pomadora od salate
    taman na mjestu gdje rijeka nece odnijeti
    ok, razgradit ce se, ribe ce to pojest, ali kad
    da svi to pocnu raditi, neku takvu sitnicu, gdje smo :/

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    sam da pitam ivarice kaj ste vi tam jeli, jer po ovome ispada da ste bili na bobicama, uhvaćenom medvjedu na roštilju ( pa imali ste sekiru), i par konzervi bažulja iz JNA??? sem ak niste imali pokretni frižide na utičnicu????

    ja ne znam kak bi tam mogla nahraniti te moje izjelice alergičare ( alergičari jesu, ali izjelice nimalo)

  25. #75
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sam da pitam ivarice kaj ste vi tam jeli, jer po ovome ispada da ste bili na bobicama, uhvaćenom medvjedu na roštilju ( pa imali ste sekiru), i par konzervi bažulja iz JNA??? sem ak niste imali pokretni frižide na utičnicu????

    ja ne znam kak bi tam mogla nahraniti te moje izjelice alergičare ( alergičari jesu, ali izjelice nimalo)
    ja prije svakog kampiranja napravim jelovnik plan, ovaj put bila lijena pa nisam za sve dane ali smo dosta isli okolo pa smo jeli triput vani, a isli smo u slunj u soping nekoliko puta po svjeze namirnice (i ja na VN, kraticu necu otkriti )
    jedan dan sam pravila tjesteninu sa salsom od tikvica, balancana, pomadora i paprika
    kupili smo i meso koje se hladilo u rijeci (vrecice sa zipp zatvaracima iz mullera) pa smo dvije veceri imali rostilj
    na vatri smo pekli i krumpire, tikvice i balancane, a to je sve hrana koja traje
    jedan dan smo otvorili tri limenke graha i napravila sam grah s tjesteninom
    salate smo uvijek imali od pomadora i krastavaca jer se hladilo sve u rijeci
    jedan dan su nam dosli frendovi i donijeli hranu
    za dorucak trajno mlijeko, pahulice, kava, kakao

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    a kad je bil medvjed???

  27. #77
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    salate smo podebljali kuskusom jednom, drugi put rizom
    u svakom slucaju gladni uopce nismo bili

    imas na netu hrpu savjeta za kamp prehranu, obavezno i lecu skuham, ali ove godine imam neku domacu koja se jako dugo kuha
    i juhe od povrca, tikvice s krumpirom na leso, mahune
    odustali smo od kartusa, nosimo onu manju plinsku bocu na kojoj se kuha ko doma

    vazno je samo dobro planirati prehranu

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    meni bi bilo lakše podijelit tog medveda, ali dal u rijeci može bit meso recimo 2 dana, da ne ideš svaki dan u šoping.
    nažalost tak jednostavno ja ne mogu nahranit svoje, i ne mogu ić van jest, jer bi onda bili na prililnijoj djeti nek smo sad.

  29. #79
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kad je bil medvjed???
    kazu da ih nisu tamo nikad vidjeli, ni meda ni vuka
    ja sam se ustvari najvise bojala ljudi :/
    valjda zbog neprisustva istih

    vidjeli smo dva u macoli, jadnika
    i hrpu bambija koji cekaju valjda lonac

  30. #80
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    meni bi bilo lakše podijelit tog medveda, ali dal u rijeci može bit meso recimo 2 dana, da ne ideš svaki dan u šoping.
    nažalost tak jednostavno ja ne mogu nahranit svoje, i ne mogu ić van jest, jer bi onda bili na prililnijoj djeti nek smo sad.
    ne znam, nismo drzali dva dana meso u rijeci, ali ga nismo ni jeli svaki dan
    povrce smo drzali vise dana, lijepo se cuvalo
    ne trebas svaki dan meso, a ako trebas, tofu ili seitan ce ti sigurno izdrzati

  31. #81
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    pancetu smo drzali 5 dana na suncu

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    tofu ili seitan ce ti sigurno izdrzati
    nismo na tom, i na to smo alergični.

    Ok bumo se snašli, možda otiđemo i mi na kampiranje na 2-3 dana

  33. #83
    bambolina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    35

    Početno seosko gospodarstvo slavagora

    otišli bi danas tamo na ručak sa dvogodišnjim djetetom, da li je netko već bio pa da čujemo utiske )
    hvala

  34. #84
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa Vidi poruku
    Bili smo prošli tjedan u sloveniji: Jelenji greben, priroda jako lijepa, Lea se oduševila sa bambekima i jelenima. Hrana totalno bezveze.
    Zato je hrana super u Pivovarni Haler, koja je na putu od Podcetrteka prema Jelenovom grebenu - http://www.haler-sp.si/splet/index.php?halerhr
    Moze se spojiti sa samostanom , ljekarnom, cokoladnicom u Olimju, sa Vjesticjom kucom blizu Jelenjeg grebena, sa kupanjem u termama Olimia... Imaju i apartmansko naselje, ali o njemu ne znam nista (boravili smo bas u termama). Suma kraj restorana i apartmanskog naselja je prekrasna, a mislim da je vrlo blizu i eko-farmama s jahanjem...

  35. #85
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    kamp na Bledu. Prekrasno!
    Posljednje uređivanje od pikula : 13.08.2011. at 18:11

  36. #86
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    mi smo jučer bili u Trakošćanu, stvarno je prekrasan, samo smo sa malom djecom (jedno od 1.g. , dvoje od 3.g. i jedno od 9 .g.) doslovce projurili kroz njega za njima. i park je super, ali smo pogrješili kaj nismo uzeli hranu sa sobom i napravili piknik, ovak smo se malo prošetali okolo, pogledali dvorac i onda su već svi bili gladni.
    na povratku smo svratili kod Ribića i razočarali se skroz, rezervirali smo stol vani pod strehom telefonski, kad smo došli tamo, rezervacije nema, nego da sjednemo pod suncobrane, a vručina ubija, pola stola i na suncu, čekali konobara pola sata i onda smo od tamo nazvali SE-MI, rezervirali stol, došli tamo i za pola sata dobili jelo.

  37. #87
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi smo bili u krapini u nedjelju.
    muzej je odličan , klinci su se oduševili. tamo kod onog restorana je bila i predstava, mađioničar, vitezovi... uglavnom, zgodno.

    kasnije smo otišli do grešne gorice, djeca se poigrala sa živinama, mi popili piće i pojedli bučnicu u debelom hladu.

    još smo na kraju i večerali u oro goro i zaključili da oni koji tvrde da u se pokvarili ili imaju previsoka očekivanja ili je nas vrlo jednostavno zadovoljiti, ali meni je pizza bila standardno vrlo dobra.-

  38. #88

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno KESTENIJADA 2011. 7.- 9. LISTOPADA 2011. u HRVATSKOJ KOSTAJNICI

    Da ne otvaram novu temu, evo prijedloga za ovaj vikend.
    http://www.hrvatska-kostajnica.hr/tu...stenijada-2011
    Do sada nisam bila i ne znam kako je, no čini mi se privlačnim za sve koji vole prirodu i kestene. Ako netko ima iskustva, molim da podijeli s nama.
    Što se vremena tiče, za to područje prognoziraju 'bez kiše'.
    Nadam se da se vidimo


  39. #89
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hvala

  40. #90
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    evo opet se mogu kupiti kuponi za imanje Contessu, vidim da se taj izlet ovdje hvalili

    mi smo uzeli i vidim da se jako brzo pune grupe. ovaj tren još ima mjesta za 26, 27 i 30.12.

    pa ako je kome interesantno

    http://promotiva.hr/

  41. #91
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno Contessa

    Pronašla sam stranicu z Contessu: http://www.wix.com/sanya240/izlet-za..._c-opis-izleta

    Kako se kreću cijene za grupu 20tak djece i u pratnji 5-10 odraslih?

    Super program cini mi se.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Bili smo nedavno kod Kezelea, lijepo je uređeno za djecu, ali cijena previsoka. 100kn menu za odrasle, a 70kn za djecu od 2-7 godina I sve ez cuge, naravno! Možda bih sve to i provarila da vlasnik nije imao niti malo ugodan odnos prema nama, u najmanju ruku mogu reći da se ponašao kao "gazda usvom dvoorištu"!

  43. #93
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Da li je netko bio na seoskom imanju Stara Marča?

    http://www.staramarca.com/index.php?...148&Itemid=159

  44. #94
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    gdje ćete sutra/prekosutra na izlete?

    trebam ideje za neke recesijske.....

    dosta mi je sjedenja 2 tjedna u kući (bolesni smo bili),a vrijeme mami na izlazak....

    onak, da mogu s malim u kolicima a da i veliki (3god) ima slobodu

  45. #95
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    I ja se pridružujem pitanju!

  46. #96
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi smo nekako stidljivo krenuli osvajati terene uz Savu. Rijeka Sava je prekrasna i vrlo čista, ali nažalost obale nisu. Ima puno smeća.

  47. #97
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo sutra htjeli na Plitvice ali izgleda da vlak i brod još ne voze.

    Evo vam nekih ideja za izlete:

    - Trakošćan
    - Stara vodenica (birtija sa životinjama) + Kumrovec
    - Grešna gorica (opet gostiona) + Veliki Tabor
    - Krapina, muzej

    - Fužine (za ovo najveća preporuka)

  48. #98
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko bio na seoskom imanju Stara Marča?

    http://www.staramarca.com/index.php?...148&Itemid=159
    Ja jesam. Najtoplije preporuke! Divna hrana, lijepo uređen rustikalni restoran, prostran i velik. Okolo ima milja prostora s umjetnim jezercem, nema auta, čak i najmanju djecu se može pustiti da slobodno šalabajzaju, ima mjesta za badminton, nogomet, nešto pre pre divno!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    [QUOTE=lola_34;1687616]Pa u samom zoološkom nemaš neki restoran, ima na pola puta (nakon majmuna, kod morskih lavova ) jedna birtija, ali samo s kavom, grickalicama i sladoledom, dakle nemaju klopu.

    Mi smo jednom u nuzdi uzeli u birtiji kraj lavova neki hamburger ili hot dog (za nas a ne dijete)...ka ta stro fa! Hladno i neukusno. Ne preporučam.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    Divlje vode-nekako pre industrijski, neorganizirano, veliko.
    Stara Marča -lijepi krajolik. Nedostatak je neograđeno jezerce i nema životinja. Navodno postoje jeleni koje puštaju u proljeće na livadu blizu restorana. Čini mi se da su više za stariju djecu, 7+.
    Kezele- mojim klincima od 3 i 5 godina favorit. Ima životinja(konji, svinje, zečevi, patke, koze...), dječje igralište. Jedino minus je osrednja hrana, ali ja ne cjepidlačim. Uživam kada netko drugi skuha, a ja se s klincima spuštam niz tobogan.

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •