Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 148 od 148

Tema: Popis apsolutno nepotrebnih stvari

  1. #101
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    majko mila, kada vas citam skuzim da sam ja jos dobra. nama je nepotreban mobile, i to je to. krevetic, izdajalice, dudice varalice, flasice, vrtic itd nismo uopce kupili.

  2. #102
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    majko mila, kada vas citam skuzim da sam ja jos dobra. nama je nepotreban mobile, i to je to. krevetic, izdajalice, dudice varalice, flasice, vrtic itd nismo uopce kupili.
    oprosti ali mi nije jasno kupili ste mobile a nemate krevetić :?
    pa naravno da vam ne treba,mislim nemoj se ljutiti ali bit mobila i je da zabavlja dijete dok je u krevetiću samo

  3. #103
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ma neeee, ideja je da dijete nikad ne bude samo. a mobil su vjerojatno dobili.

  4. #104
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    neko je rekao da mu je super bio ruksak za bebu. nije mi jasno, gdje je razlika izmjedju ruksaka 'za bebu' i obicnog ruksaka, osim sto je ovaj prvi obicno manji i na njemu pise nivea ili sto vec?

  5. #105
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ma i nema bitne razlike, osim što se ovaj nivein obično dobije na poklon, pa kad je već tu...

    zapravo, u početku dok vučeš sa sobom hrpu stvari zgodan je jer: ima dva džepa sa strane u koje staviš svoje stvarčice. unutra ima gumice u koje možeš uglaviti sitnije predmete. velik je pa koješta stane u njega, uključujući maramu. okruglog oblika pa je lako tražiti stvari. na dnu ima i džep s nepropusnom podlogom koja je zgodna za npr. posjesti malca na travu, ili sebe.

    ja sam ga koristila iako mi je ružan i totalno neoriginalan, onda smo peršli u manji ruksačić jer više ne vučemo sa sobom pola kuće.

  6. #106
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To sam ja rekla za ruksak - ja imam (kršitelj koda)ov ruksak za stvari i predobar mi je i super koristan. Razlika od običnog ruksaka (koji uostalom nemam, osim planinarskog koji mi baš i ne bi bio zgodan) je ta što ima puno raznoraznih pretinaca zgodnih namjena - na primjer na dnu ima veliki džep koji se vertikalno otvara a u kojemu ima pregradice za pelene, ima svoju podlogu za prematanje i u taj pretinac stanu još i maramice. Ima termo džep sa strane koji donekle čuva toplinu. Ima vrećicu za rezervnu robicu, i ima još puno džepića i pregradica za raznorazne namjene. Ja u ruksaku uvijek imam spakirane pelene, kremu, maramice, imam žličice, one jednokratne babylove podbratke, kašice, rezervnu robicu, tetra pelene, vrećice za baciti zmazane pelene, jednu malu janu - tako da samo uzmem ruksak i spremni smo za pokret. Ruksak je moj Sport Billy supersack

    No, (kršitelj koda)ov ruksak je prilično skup, pa je rekla bih dobra stvar za naručiti za poklon. Tako sam ja napravila

  7. #107
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    oprosti ali mi nije jasno kupili ste mobile a nemate krevetić :?
    pa naravno da vam ne treba,mislim nemoj se ljutiti ali bit mobila i je da zabavlja dijete dok je u krevetiću samo
    eheheeee! ma, sta bi se ljutila, sad cu ti pojasniti. mi smo kupili mobile i fino ga montirali na nas bracni krevet. znas kako neki kreveti imaju gornju stranu iznad glave uzdignutu? e, pa tu smo ga zakeljili. naravno, nakon 2 tjedna smo ga skinuli jer me stalno lupao po glavi dok bi se nocu premjestala sa jedne strane na drugu da podojim zach-a.

    a mobile smo kupili ne da nam zabavlja dijete dok je samo (jer on nikad nije sam) vec da mu pomogne u fokusiranju, zadrzavanju paznje. 8)

  8. #108
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    aha sad kužim
    jer zamislila ja naš krevet pa mobile pa mi nešto ne štima odo se sada
    sramit u kut

  9. #109
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    a koliko otprilike kosta (kršitelj koda)ov ruksak?
    nivein se dobiva na poklon? gdje?

  10. #110
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    a koliko otprilike kosta (kršitelj koda)ov ruksak?
    nivein se dobiva na poklon? gdje?
    kod tebe doma, ak ti pokloni netko od posjetilaca

  11. #111
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i meni taj (kršitelj koda)ov super zvuči. felix, nemoj ga kupovati jer nećeš vječno vući sa sobom hrpu stvari, mi sad izlazimo s najnužnijom opremom - ali naruči ga za poklon!

  12. #112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mislim da je koštao oko 600 kuna. Ili možda 400 ?? Ne znam više :/

    Vidjela sam svojevremeno i u DM-u na Kvatriću babylove ruksake za tu namjenu, ali su bili spakirani pa ih nisam detaljno razgledavala.

  13. #113
    babygirl

    Početno

    Mi nemamo nepotrebnih stvari. Prije kupovinem razmislim da li cu to koristiti ili ce biti bacena para. Tako da do sada smo sve super iskoristili.

  14. #114
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    tolko love za jedan ruksak
    a gdje ih ima ((kršitelj koda) i nivea)? bas bih pogledala o kakvom se to svemogucem cudu radi, mozda nadjem nesto jeftinije a slicno, ako zakljucim da bi mi dobro dosao.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    19

    Početno

    Felix - imam ti ja taj Nivein ruksak i rado ti ga poklonim. Ja sam mislila da c emi bit od vece koristi, ali me uzasno zivciralo kaj ima samo taj jedan veeeliki pretinac, pa sam uvijek prekopavala po njemu i nikak nac ono kaj mi bas treba.
    Obican ruksak, sa puno vise pretinaca mi se pokazal puno bolji.
    OT, imas ti i moj mail, pa kaj koji put ne pitas. Nije bilo to tak davno kad sam ja bila trudna

  16. #116
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    felix, ja sam cijelo vrijeme koristila obične velike šarene torbe (kupljene u normalnim dućanima).

    ti "posebni" ruksaci i torbe su ili jednobojni (tamnoplavi, bež, crni....), ili s nekim bebastim motivima, a meni se to jednostavno ne sviđa.

    a nisu mi nešto značajno praktičniji od običnih torbi.

  17. #117
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    sorry ivana, evo idem ti se javit na mail, thx

  18. #118
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Totalno nepotrebno:
    1. Plišane igračke - uopće ne razumijem ljude koji imaju poriv kupiti takve stvari. kad ja kupujem poklone za bebe, kupujem korisne stvari, npr. didaktičke igračke.
    2. Vreća za spavanje - zvuči nevjerojatno, ali dok je Nana bila skroz mala jako je plakala u vreći za spavanje. Kad je postala velika, sama bi izašla iz nje. Zakopčane.
    3. Izdajalica - meni nikad niš nije izdojila, ja sve ručno, mada toga nije bilo puno.
    4. Stol za prematanje - fakat mi je žao tih 600 kuna. Mislim da sam ju tu prematala prvih tjedan dana. Sad je u šupi. Mogla bih ga prodati.
    5. Hodalica - nit pomislila da ju kupim. Kad je sveki htjela, bila najodlučnija i najbezobraznija snaha na svijetu. A sveki mi je dobra inače.

    Totalno potrebno:
    1. baby alarm - imamo kuću na dva kata na moru. U Zg-u živimo u premalom stanu za alarm.
    2. Krevetić - od prvog dana. sad ga toliko voli, da ne dolazi u obzir da ga posudi bratu ili sestri. Dok je bila jako mala bojali smo se da ne nalegnemo na nju jer smo spavali ko topovi od umora. Kad je malo narasla, u snu se okretala za 360 stupnjeva tako da bi se samo ona naspavala, ja i MM smo taj dan bili osuđeni na zombijanje. Kad je bolesna spava sa mnom, MM se seli u dnevni.
    3. Putni krevetić - super iskorišteni poklon (naručeni). More, Hercegovina, Zagorje (imamo puuuno rodbine i vikendica)
    4. Vrtić - posuđeni, odlična stvar ali zanimanje trajalo 2 mjeseca.
    5. Stolica za hranjenje - suuuuuper stvar, također naručeni poklon, boravili smo u njoj od 8. mjeseca do 2. godine. U njemu je i jela, a i igrala se.
    6. Duda - najobožavanija stvar na svijetu, mene hvata panika od tolikog obožavanja jer se jednom moramo rastati s njom.

    aha, jedno pitanje? Zašto niste široko povijale?

  19. #119

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    dude i bočice. moji klinci su opcija cica-šalica.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    kada i stalak za kadu. mali se u pocetku tusirao s nama a cim je mrvicu ucvrstio glavu povelo je zajednicko kupanje. uglavnom ga kupa tata

    dude varalice

    vrece za spavanje

    komplet soba za bebe (mali spava s nama, ormar je premali a komoda za prematanje je bila u funkciji jedno 5 puta jer smo ga premotavali na krevetu

  21. #121
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Zašto niste široko povijale?
    zato što je to zastarjelo i totalno nepotrebno : ako beba ima problema s kukovima, široko povijanje joj nimalo ne može pomoći. ako nema problema s kukovima, onda joj ni ne treba široko povijanje.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Čitam ja, čitam ovaj topic i skužim da mi je aposolutno sve nepotrebno!!
    Kindač, kolica, izdajalica, mobil, bočice, dude, vrtić - koji će mi to klinac, maramu imam, dakle uz robicu (koje isto ne namjeravam kupiti enormne količine kad beba brzo raste) i autosjedalicu koju su obećali financirati starci nemam što za kupiti!! :shock:

    I onda ljudi vele da su početni troškovi nekoliko desetaka tisuća kuna...

  23. #123

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    hura! ako ti nešto baš zatreba, nabavi se "u hodu".

  24. #124
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    dobro, znači bez obzira na to što moja djeca imaju više šanse za probleme s kukovima od druge djece (jer sam ih imala ja), nepotrebno je da ih široko povijam jer im to neće pomoći? Zakaj je onda to preporuka pedijatara i onog stričeka doktora tam na ultrazvuku na Šalati?[/quote]

  25. #125
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sladjanaf, svaki doktor ima svoju teoriju. i andrejček je imao predispoziciju za probleme (položaj + obiteljska anamneza) i povijali smo široko prvi mjesec + drugi po noći. na uzv je sve bilo super ali mislim da tu više pomažu vježbice nego povijanje. ipak, mi smo se vodili onom "neće naškoditi..."

    u retrospektivi, radije bih više forsirala vježbanje (barem) do prvog uzv nego široko povijala.

  26. #126
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Zakaj je onda to preporuka pedijatara i onog stričeka doktora tam na ultrazvuku na Šalati?
    a zakaj preporučuju d vitamin kad ga skoro nigdje u modernom svijetu ne preporučuju?
    ili dohranu s 4 mjeseca?
    ili govore mamama da im je mlijeko preslabo?

    zato kaj puno toga ne znaju.

    a ima i u hrvatskoj pedijatara koji govore da je široko previjanje nepotrebno, čak i na tečajevima za trudnice... tako da ima nade

  27. #127
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja mislim da je široko povijanje nepotrebno kao preventiva za svu djecu, ai ako je tebi slađana ortoped nakon pregleda preporučio široko povijanje onda moguće za to ima i razloga.

  28. #128

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a zakaj preporučuju d vitamin kad ga skoro nigdje u modernom svijetu ne preporučuju?
    Ovdje INZISTIRAJU i tupe s d vitaminom dok je dijete dojeno (u adaptiranom je vec dodan).
    Ali, OK, ovdje bas i nema puno sunca... :/

  29. #129
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    dobro, ja sam jedna totalno staromodna mama, a ne želim bit iz više razloga, pa me zanima što se sve radi u modernom svijetu a kod nas ne i obrnuto, što se tamo ne radi a ovdje da, pretpostavljam iz neznanja. please, educirajte me!

  30. #130
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ima fakat jako puno topika na te teme, malo prosurfaj po forumu ili ubaci u pretražnik "d vitamin", "široko povijanje", "platnene pelene" i ostale teme koje te zanimaju...

    ima puno zanimljivih informacija

    a ovaj topik je prvenstveno otvoren za popis nepotrebnih stvari, pa bolje da ga ne zachatavamo sa još milijun drugih tema.

  31. #131
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Čitam ja, čitam ovaj topic i skužim da mi je aposolutno sve nepotrebno!!
    Kindač, kolica, izdajalica, mobil, bočice, dude, vrtić - koji će mi to klinac, maramu imam,
    U ovo boldano (kolica) nekako ipak ne vjerujem . Javi mi kada se Kaleb rodi (btw. sviđa mi se ime) jesam li možda bila u pravu he he. Gdje ćeš ljepše nego bebu u kolica i pičiii u šetnje. A još će se roditi u proljeće.

  32. #132
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    puno je ljepše bebu u maramu
    mi isto skoro uopće nismo koristili kolica zarinih prvih godinu dana

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    puno je ljepše bebu u maramu
    Teoretski i meni, medjutim u praksi kolica su mi neophodna. A kupila i maramu, a nedavno i klokanicu. Dok je bio mali jos nekako, a sad...bole ledja za poludit. Ja ga u tome peljam samo po kuci dok usisavam i sl. ili vani ako nije duze od pola sata. A mali je, 8 mj. i oko 8 kila. Mi setamo u kolicima, a klokanica (ili marama) je u kolicima pa ga uzmem kad mu dosadi (sto je rijetko).

  34. #134
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a čuj, zara ima 2 i pol godine i 12 kila - ja je još uvijek nosim vani u marami.... priznajem, malo mi je teže nego kad je bila beba, ali svejedno mi je lakše nego nošenje na rukama.
    a leđa me od marame nikad nisu boljela, a niti bi smjela boljeti, možda ne zavežeš dovoljno čvrsto?
    (klokanica je druga stvar, od nje često bole leđa)

  35. #135
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i meni je andrejček postao težak kad se dulje nosimo na boku, sad sam ga opet počela vezati križno u dugu maramu - san snova!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ne odbijam mogućnost kupnje kolica naknadno, možda će i njemu biti zanimljivo gledati svijet oko sebe kad malo poraste - ali stavljanje čisto male bebe u kolica (dakle mjesec, dva, tri stare) mi je nekako...nehumano. Tako male bebe ne doživljavaju previše svijet oko sebe i najbitnije im je osjetiti maminu blizinu i toplinu i otkucaje srca. Tako da se ovo s kolicima odnosi na prvih par mjeseci, kasnije ih lako nabavim ako bude potrebe.

  37. #137
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    puno je ljepše bebu u maramu
    mi isto skoro uopće nismo koristili kolica zarinih prvih godinu dana
    Ma slažem se. Hoću reći marama treba (mi imali klokanicu i isto nam je jako poslužila), ali i kolica. Dakle oboje. Barem prema mom iskustvu, a naravno da će Luna napraviti kako ona misli .

  38. #138
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    luna, čuj nas... andrejček je prva dva mjeseca obožavo kolica - zaspao bi isti čas, a kad bi bio budan bilo mu je jako zanimljivo gledati van. a on je bio beba koja je stalno htjela na ruke da sve vidi, nošen do besvijesti... nakon dva mjeseca su mu kolica dosadila i bio je u marami non-stop. osim kad bi šetali s tatom pa bi zaćorio na rukama - onda bi ga spustili da spava u kolicima. kad je počeo sjediti pristao je na ograničeni boravak u kolicima, i tako je do danas. recimo kad ujutro idemo baki sjedi ko bubica, kad popodne dođemo po njega jedina opcija je da ga ja nosim.

    dakle, nisu kolica neki bauk - i ima djece koja ih obožavaju, a u svakom slučaju dobro dođu da se malo odmoriš. sve dok dijete pristaje biti u njima, zanimljivo mu je i uživa!

  39. #139
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Luna Rocco pisale smo u isto vrijeme. Ti napravi kako misliš da je najbolje.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma ne mislim da su bauk - ako se pokažu potrebnima, zaletit ćemo se kupiti ih. Za sad mi se ne uklapaju u koncept, a ja sam pobornik teorije da je bolje kupovati stvari kad i ako zatrebaju, nego se unaprijed oboružati s milijun stvari od kojih nam pola nikad neće trebati.

    Nemam ja ni od čega unaprijed fobiju (ok, ok, imam od adaptiranog, bočica i dudica ) - sve ostalo dolazi u obzir ako se pokaže potreba, pa čak i kinderbet koji mi, kao i Lutonjici, za sad izgleda kao zatvor za bebe.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a leđa me od marame nikad nisu boljela, a niti bi smjela boljeti, možda ne zavežeš dovoljno čvrsto?
    Ja imam sling maramu-mozda zato bole ledja. A osnove imam-kraljeznica kriva na par mjesta, ostalo mi 12 kila od poroda, a misici nestali (mirovala). U marami ga je najvise tata nosao. Moram priznati da je dok je bio skroz mali (do 3-4 mj) super spavao u marami. Sada bas i nece u maramu, ponekad pristaje na sjedenje na boku.
    Usput meni su kolica super i za kupovinu-cesto ja nosim Filipa (u zadnje vrijeme u klokanici mu se vise svidja), a vrecice i sl.-puna kolica. Kako ja ne volim setati bez cilja, obicno idemo u nabavku s kolicima.
    A sto se tice ADAPTIRANOG-totalno mi je bezveze ona preporuka da se kupi pri dolasku iz rodilista, kao za svaki slucaj. GLUPOST! Sta ce mama ostati bez mlijeka u sred noci, nema dezurnih apoteka?? Ja nisam kupovala nista od tog pribora. To mi je nepotrebna stvar br.1.

  42. #142

    Početno

    hodalica - bespotrebna i nezdrava, samo smeta u kuci, ne namjeravam ju nabaviti
    vrtic - spasonosan, anci ima 7,5 mjeseci i u njemu zabavlja i po sat vremena - sjedi ili leži, igra se s igrackama, pjeca, brblja, a ja radim sve kucanske poslove, odem na net il se jednostavno odmaram

  43. #143
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ako nekoga još zanimaju ruksaci, vidjela sam ih opet u DM-u, ove Babylove, vrlo su povoljni - 150 kn, imaju (vidjela sam na slici) podlogu za prematanje, vrećicu za robicu i nekakvu futrolu (valjda termo) za bocu. I još k tome su unutra vlažne maramice i krema Babylove. Ruksaci su najobičniji, neupadljivi i dosta mali.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Mima, kakvu vrecicu za robicu ima taj ruksak? Zanima me materijal i dimenzije.

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno

    Nama je totalno nepotreban bade-mantil mini dimenzija koji smo dobili na poklon, kao i termos za bocice.
    Mnogo ste me zaintrigirale tom maramom (moze neki link o marami detaljnije?) Imam bebu od 2 mjeseca, i hocu na vrijeme da se spremim za proljecne setnje. Koliko kosta? I moze li se nekako naruciti pouzecem, ili nekako drugacije?

  46. #146

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    ja muku mučim s poklonima - razne trenerkice, hlačice... sve to samo preraste, preslatko je ali nepraktično jer ga hlačice obično stežu oko trbuha, male cipelice je sve prerastao valjda još kad se rodio (mali hobit), onda milijun zvečkica i nekakvih medvjedića... ma joj! a ja si želim samo neki baby gym ili mobil ili slično... a kad nitko ne pita... i većina stvari je iz turbo limača, pa bi bilo zgodno sve pokupiti i zamijeniti za nešto što nam stvarno treba. kad bi dali bez računa...

  47. #147
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Mima, kakvu vrecicu za robicu ima taj ruksak? Zanima me materijal i dimenzije.
    Pa malu vrećicu od tankog šuškavog materijala - to je zapravo vrećica namijenjena za prljavu robicu ali ja u njoj uvijek imam spremljenu rezervnu robicu, da mi se ne povlači po ruksaku.

  48. #148
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj nelzi prvotno napisa
    .Mnogo ste me zaintrigirale tom maramom (moze neki link o marami detaljnije?) Imam bebu od 2 mjeseca, i hocu na vrijeme da se spremim za proljecne setnje. Koliko kosta? I moze li se nekako naruciti pouzecem, ili nekako drugacije?
    vidi www.kamaris.hr
    kosta oko 300kn(jednobojne) i 500kn(sarene)!!mislim da se sa tetom u kamarisu mozes sve dogovorit oko naruđbe!!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •