Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: gastroenterolog- klaićeva ili rebro?

  1. #1
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno gastroenterolog- klaićeva ili rebro?

    moramo sa m. ići kod gastroenterologa zbog krvi u stolici, izgleda da je i kod nje u pitanju alergija na km kao i kod starije seke
    sa L. smo išli u Klaićevu na kontrole, ali sad nemaju slobodnih termina za naručiti sve do početka 10 mjeseca, a što mi je malo predugo za čekati...
    da li netko ima iskustava sa gastroenterologijom na rebru, tamo bi termin imali idući tjedan.
    ili da čekamo klaićevu?

  2. #2
    a mama avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    63

    Početno

    mi smo bili na rebru prije nego se spojila šalata, tada su bili dr. Dujšin, Vuković i Senečić, ako se dobro sjećam, i stvarno nemam prigovora

  3. #3
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Rebro!!! ukratko: moj F ima refluks želučane kiseline, koja mu se toliko digne da kapljice udahne u pluća. kako je asmatičar, to mu radi probleme, onosno zadnji put upalu pluća. e sad, dobio je controlog, za koji su mi svi (pedijatrica i pulmologica) rekli da će dužinu terapije odrediti gastroeneterolog. poslal sam mailom još u 5mj. narudžbu za prvi pregled i u klaićevu i na rebro. na rebru dobivam termin 02.09, a u klaićevoj 10.07. i naravno da idem odma u klaićevu, ali si termin na rebru čuvam.
    u klaičevoj me Kolačekica pitala zakaj sam došla ako sam si sama postavila dijegnozu i da ona nema kaj liječit, ako on nema nikakvih simptoma tipa boli i žgaravice, da će terapiju odredit pulmolog. ja poludila i čekala ovaj drugi termin, ali su nas zvali da dođemo ranije tj. prekjučer.
    otišli kod Dujšinke, žena je mrak (a to sam čula i prije, da je najbolji dječji gastrić). rekla da F mora biti pod kontrolom, prepipala mu trbuh, poslušala ga, saslušala mene, rekla da mora na gastroskopiju, kako da se naručimo, jel im trenutno ne radi dječji endoskop, šta da napravimo, ako apart još ne bude u funkciji, smireno sa smješkom na licu iako smo taj dan mislim bili zadnji cca 14h.
    mislim da nemaš kaj razmišljati!!

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    ste kod Mišakice, ak da probaj nazvati ponedjeljak ili srijedu ujutro i tražiti termin.

  5. #5
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ne, bili smo kod Kolaček.
    zvala sam u srijedu i molila sestru jer može ranije termin, ali rekla je da me ona ne može naručiti, nego da moram na centralno naručivanje, a tamo su me otpilili da je to jedini sobodan termin.
    a na rebru su me naručili kod Votava-Radić, jel ima netko s njom iskustva

    otišli kod Dujšinke, žena je mrak (a to sam čula i prije, da je najbolji dječji gastrić).
    to sam i ja čula, i nadala sam se da budemo došli kod nje, ali eto...
    Posljednje uređivanje od llella : 29.08.2010. at 23:12

  6. #6
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    s mališom sam baš zbog toga išla kod kolaček i bila je odlična
    rebro ne volim

  7. #7
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    lijepo molim ako netko ima broj telefona na koji se može naručit malac za pregled kod gastroenterologa
    nebitno koja bolnica

  8. #8
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    ne znam broj ja svog naručujem mailom na Rebro predbiljezbe.poliklinika.pedijatrija@kbc-zagreb.hr ili direkt tamo za slijedeći pregled

  9. #9
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ma to nam je prvi pregled pa nemam pojma kak to ide, dr. je samo napomenula da bi nam trebao pregled u bolnici ko nekog da nam prepiše zamjensko mlijeko jer je alergičan na k.m.
    znači na taj mail šaljem uputnicu i upit? ili ne treba uputnica odmah nego tek na pregledu?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    40

    Početno

    Mi smo na rebru kod dr. Tješić Drinković jer je dr. Dujšin na bolovanju. Nije loša, lijepo objasni, sasluša i ima vremena i razumijevanja bar je tako bilo u našem slučaju. Ja sam za prvi pregled nazvala na telefon čisto da pitam za dr. Dujšin i kako se naručuje, pa me sestra na kraju naručila telefonski.

  11. #11
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    jel mi možeš dati broj telefona, molim te.... može i na pp

  12. #12
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Lucas ako nisi nabavila broj telefona na taj mail pošalješ uputnicu, napišeš da je prvi pregled i oni ti vrate potvrdu narudžbe gdje ti piše kad da dođeš i kod kojeg doktora. mi inače isto ko Emmaa idemo Dujšinki ali je dugo nema pa idemo drugoj (al se sad ne mogu sjetiti kak se zove) koja je isto super.

  13. #13
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ma svejedno mi je kome idemo ,samo da to čim prije obavimo
    hvala puno

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    40

    Početno

    Pišem br. telefona iz njene povjesti bolesti 2376 402, 2376 518 to je zavod za gastroenterologiju hepatologiju i prehranu

  15. #15
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    hvala ti Emma puno, puno!

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    gastroenterolog iz Klaićeve ( mi smo kod Mišak, ali rade još Kolaček i jošjedna ženska i jedan muški9, naručuje se premo centralnog naručivanja ili putem telefona, 4600156 ( to je broj od 12-15h) ne treba imat uputnicu.
    a na što je sve klinac alergičan, jel ste ga testirali u nekoj bolnici, si radila soju?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.02.2013. at 14:47

  17. #17
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    radili smo rist i rast na KM privatno jer nismo mogli brzo doći na red u bolnici a trebalo nam je odmah

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    a soju niste radili, trebat ćetti možda i to , jer neki preparati recimo Pregomin je izolat od soje.

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    ak se smije znat koji razred mali ima?

  20. #20
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    gastroenterolog iz Klaićeve ( mi smo kod Mišak, ali rade još Kolaček i jošjedna ženska i jedan muški9, naručuje se premo centralnog naručivanja ili putem telefona, 4600156 ( to je broj od 12-15h) ne treba imat uputnicu.
    a na što je sve klinac alergičan, jel ste ga testirali u nekoj bolnici, si radila soju?
    i mi smo njeni pacijenti s oboje djece.
    znaš li možda koje dane je u gastro ambulanti? malena opet ne jede i moram hitno k njoj

  21. #21
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    nismo jer mi je preskupo sve radit privatno. zato idem sad u bolnicu da mu naprave sve kaj mu treba napravit.samo smo taj rist i rast radili. malac ima godinu dana i još je na cici pa možemo izbjegavati sve mlječno za sad

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Citiraj argentina prvotno napisa Vidi poruku
    i mi smo njeni pacijenti s oboje djece.
    znaš li možda koje dane je u gastro ambulanti? malena opet ne jede i moram hitno k njoj
    mišak? srijeda popodne, petak ujutro

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    nismo jer mi je preskupo sve radit privatno. zato idem sad u bolnicu da mu naprave sve kaj mu treba napravit.samo smo taj rist i rast radili. malac ima godinu dana i još je na cici pa možemo izbjegavati sve mlječno za sad
    nije to problem kad ti moraš izbjegavat mlijeko,s vremenom se naučiš. imam veliko iskustvo u tome evo si s drugim djetetom, s time da sam s prvim bila na dijeti 2 godine, a s ovim malim već je prošlo 2.5 godine dijete.
    koji razred je i koja brojka, ajd ti reci meni?

    Inače nisam nikad skužila zakaj si htjela ić privatno, kad sam ti ja rekla da možeš to napravit u čas posla na svetom duhu ili u klaićevoj.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.02.2013. at 16:12

  24. #24
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    nalaz mi je kod doktrice ostao, neznam napamet
    išla sam privatno jer u klaićevoj i svetom dugu nisam mogla dobiti termin ovaj ni idući mjesec

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    ne treba termine testiranja iz krvi za risteve i rasteve.

    za gastriče treba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.02.2013. at 17:01

  26. #26
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    e pa bili su tako ljubazni da su me u startu od*ebali

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    mene nikad nisu odkantali, a bili smo stvarno bezbroj puta, uvijek prije nazovem i pitam jel imaju to kaj mi treba , jer sam se opekla jedamput u Klaićevoj da nisu imali neko vrijeme testere, pa da ne idem zabadava sad provjeravam.Još uvijek me zanima kad dođeš do svog papira da mi pogledaš i napišeš koji je razred i koji broj.

  28. #28
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Molim Vas preporuku za gastroenterologa za bebu od 8mj.
    Obavezno bi radili ultrazvuk abdomena a za alergoloska testiranja neznam je li premali?
    Kako izgleda prvi pregled i moze li se uz placanje bez uputnice na ovakav pregled u nase bolnice?
    Ima li tko iskustvo s poliklinikom Helena i njihovom gastroenterologicom?
    Hitno nam je.
    Hvala.

  29. #29
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ja imam iskustva s dr. Jaklin iz Helene kod koje smo od djetetova 4. mjeseca (krenuli zbog čestih proljeva, a stolica mikrobiološki i parazitološki bila ok). Jako sam zadovoljna (ne računajući njezine savjete o dojenju i dohrani) jer je vrlo detaljna i pedantna i jedina je na osnovi povišenih transaminaza posumnjala na nešto (rijetko) što se i potvrdilo godinu dana kasnije. Plaćamo ovisno o vrsti pregleda, zadnji kontrolni UZV abdomena s pregledom bio je 500 kn, samo kontrola s nalazima je 200 kn ili samo UZV abdomena 400 kn.

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa Vidi poruku
    Molim Vas preporuku za gastroenterologa za bebu od 8mj.
    Obavezno bi radili ultrazvuk abdomena a za alergoloska testiranja neznam je li premali?
    Kako izgleda prvi pregled i moze li se uz placanje bez uputnice na ovakav pregled u nase bolnice?
    Ima li tko iskustvo s poliklinikom Helena i njihovom gastroenterologicom?
    Hitno nam je.
    Hvala.
    Klaićeva Mišak
    za alergološka testiranja nikad nije rano, treba pazit da nije prekasno ( ako si uvela baš neke stvari za koje nisi mislila, a koža ili neko drugo stanje ostalo nepromjenjivo tako da nisi ni mogla skužiti da nekaj smeta)

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Da li ta dr i dalje radi u Heleni? Moja beba ima 7 mjeseci i mjesec dana proljev, nalazi stolice ok, krvi isto, jucer smo presli na Pergomin ali i dalje nista, dvije stolice normalne, 4 proljev itd...mozda ima isti problem? Moze odgovor i na privatni mail

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Ko joj je ordinario pregomin i zašto? Kakvu je prehranu imala prije?

  33. #33
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Dr.Jaklin radi i dalje u Heleni.
    Moje preporuke za istu.

  34. #34
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Rebro...ima li novijih iskustava? Da li se dugo čeka termin?

    hvala

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Rebro...ima li novijih iskustava? Da li se dugo čeka termin?

    hvala
    Ne znam, ali čini mi se da mi nismo dugo čekali. Išli smo kod Dr. Senečić.

  36. #36
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Dobila sam mail, čeka se 3 mjeseca na Rebru...još čekam Klaićevu. Dr. Senečić je ok? Zadovoljni?

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam mail, čeka se 3 mjeseca na Rebru...još čekam Klaićevu. Dr. Senečić je ok? Zadovoljni?
    Je, super doktorica.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •