Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 219

Tema: MagareĆe mlijeko kao lijek za diŠne probleme....

  1. #51
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Traži drugo mišljenje. Nekog tko nije nonšalantan.
    Ne bih uopce nekoga tko se silno potrudio me ubaciti za zahvat jedva tjedan dana od pregleda nazvala nonsalantnim. A nije privatnik.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ellica ima ona jedna narodna koja bi tu baš pasala
    "riva se (gura) kak gaće v rit"

    Ali nekima je očigledno u životu dosadno pa slijede tu poslovicu.
    Ah, kao prašak za pecivo, u sve se miješa...

  3. #53
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Zutaminuta ja nemam potrebu apsolutno nikome, a ponajmanje tebi objasnjavati svoje odluke.
    Izmedu ostalog ne idem sarlatanima vec lijecnicima-neces vjerovati-pravim lijecnicima koji nisu iskljucivi i koji ne rjesavaju sve antb.vec i alternativom iliti homeopatijom.
    Ali valjda postoje ljudi kao ti koji moraju reci koju "pametnu"na bas svaku temu.

  4. #54
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Ah, kao prašak za pecivo, u sve se miješa...
    OOOOOO da

  5. #55
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pitaj veroniku, sjećam se da prošle godine si se morao zapisat u ovo doba za mlijeko
    Thnx. Budem u ponedjeljak.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    bella, imaš veroniku i kod mene u kvartu ako ne možeš kod sebe, samo da znaš

  7. #57
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ok. Thnx

  8. #58
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da ne isključuju. Brže se oporaviš uz pozitivne misli, nego uz negativne, a to je ono što placebo, odnosno sva ta alternativa jest. Ali je glupo da se daju masni novci za ono što možeš sam istrenirati - optimizam i pozitivan stav.

    j-la, znaš li što je imunoglobulin? Antitijelo. Ima ga u ljudskom mlijeku, u kravljem, u svakom, baš svakom mlijeku. Ono štiti mladunče od uzročnika bolesti izvana.

    Nema smisla, zutaminuta. Godinama sam pokušavala, isto kao ti, pa mi dosadilo. Lako kad netko daje neprovjerene dodatke sebi, to nije bitno, ali kad daju djeci!

    Najvjerojatnije je kozje mlijeko zdravo za ljude, nitko nije našao razlog da nije, ali baš da je lijek...
    A u magarećem se i Kleopatra kupala. Nije joj baš pomoglo protiv zmijskog otrova.

    Ovo što nazivate šlajm, tijelo će izbaciti, postepeno, dovoljno je samo piti vode, ništa skuplje ni djelotvornije ne treba. Litra i pol vode, najobičnije, iz špine, normalne temperature, popijena tokom dana, pomoći će tijelu da sve iskašlja.

    Naravno da onaj tko misli da će mu preskupo magareće mlijeko (tko zna kakva ukusa) pomoći više od besplatne vode, ah, što reći, neka pije magareće. Vjerojatno će to mlijeko najveći utjecaj imati na stanje u novčaniku.

  9. #59
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Citiraj ellica prvotno napisa Vidi poruku
    Zutaminuta ja nemam potrebu apsolutno nikome, a ponajmanje tebi objasnjavati svoje odluke.
    Izmedu ostalog ne idem sarlatanima vec lijecnicima-neces vjerovati-pravim lijecnicima koji nisu iskljucivi i koji ne rjesavaju sve antb.vec i alternativom iliti homeopatijom.
    Ali valjda postoje ljudi kao ti koji moraju reci koju "pametnu"na bas svaku temu.
    To i nisam tražila. Kažem, ako si sigurna u svoju odluku zašto hoćeš ugušiti kritiku? Ti si ju donijela na utemeljenim, provjerenim informacijama. Što te onda može smesti?
    Naravno da nisu isključivi jer, ponavljam, placebo neće odmoći, osim što će oštetiti novčanik. Kome to ne smeta super. Ali neka bar roditelj koji zaluta ovdje pročita još nešto osim osobnih svjedočanstava, prije nego ulupa pare u preskupu alternativu.

  10. #60
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih uopce nekoga tko se silno potrudio me ubaciti za zahvat jedva tjedan dana od pregleda nazvala nonsalantnim. A nije privatnik.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
    To je već drugi kontekst.

  11. #61
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Veronika uopce ne drzi kozje?
    Ima ga u Zgb.u Grgi Cvarku na Vrbanima,samo nisam sigurna kojim danima dolazi.

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Zašto upitnik ellica, veronika ima kozje
    Ali u ovo doba godine puno manje, baš bum danas dvratila u svoju

  13. #63
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ma bude kozjeg i u Billi, od Arabeske. Samo kasnije. Kako je Jelena napisala, jarići je jare u zimu pa do proljeća su oni korisnici mlijeka, onda kad pređu na zob i drugu hranu, mlijeko ide u prodaju. Zato je teško naći mlijeko tijekom zime i proljeća. Ja svake godine u kasnu jesen zaledim kozje mlijeko i koristim ga tijekom zime.

  14. #64
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma bude kozjeg i u Billi, od Arabeske. Samo kasnije. Kako je Jelena napisala, jarići je jare u zimu pa do proljeća su oni korisnici mlijeka, onda kad pređu na zob i drugu hranu, mlijeko ide u prodaju. Zato je teško naći mlijeko tijekom zime i proljeća. Ja svake godine u kasnu jesen zaledim kozje mlijeko i koristim ga tijekom zime.
    Kome je sila ima sada Dukatovog u Konzumu. Ne može baš biti čisti otrov.

  15. #65
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Jelena ? kao pitanje?
    U Grgi vidjeh danas kozji jogurt,kefir...
    Moj je nekad pio kozje,malena ne pije uopce mlijeko ,pa ne pratim.
    A magarece mi je upalo u oci u Veroniki.

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    magareće je imala veronika prošle godine, ove nisam gledala

    danas bum popodne kod moje veronike

  17. #67
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    sutra ili preksutra dolazi kozje u moju veroniku, vjerovatno će biti i na Dolcu u srijedu

  18. #68
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sutra ili preksutra dolazi kozje u moju veroniku, vjerovatno će biti i na Dolcu u srijedu
    Koliko je kod njih litra?

  19. #69
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    mislim 15 kn, nije jučer bila cijena jer nije bilo artikla

  20. #70
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Napisala sam da cu javiti koji homeopatski preparat ce mi ponuditi. Radi se o cinnabsinu. Koliko vidim cijenu oko 60tak kuna u ljekarni. Kaze da svi imaju pozitivna iskustva s istim.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  21. #71
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja koristim cinabsin za sinuse. Meni je dobar. Jel ti rekao kako se uzima?

  22. #72
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Napisala sam da cu javiti koji homeopatski preparat ce mi ponuditi. Radi se o cinnabsinu. Koliko vidim cijenu oko 60tak kuna u ljekarni. Kaze da svi imaju pozitivna iskustva s istim.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
    Cinabarit sadrži živu.

  23. #73
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja koristim cinabsin za sinuse. Meni je dobar. Jel ti rekao kako se uzima?
    4 tabletice rastopit u ustima

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  24. #74
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kroz dan naravno

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  25. #75
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Daj žuta ne plasi ljude. Ajde malo pogledaj npr multivitamin, svi sadrze bakar, krom itd...cinabarit je ruda...preumorna sam da bih sada isla u to. Nisam naisla na neka negativna iskustva ili ce pomoci ili nece. Probat cu jer nema mi vajde od antibiotika 4x godisnje. Do sada nista nije djelovalo.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  26. #76
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Bakar je esencijalni mineral, a živa nije.
    Inače se diže panika zbog žive u cjepivima i amalgamima za zube, pa se ovo činilo zanimljivim za spomenuti.

  27. #77
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nije ziva.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  28. #78

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Da se saspe cijela paleta cinabsina u sebe i to odjednom, zive ne bi bilo ni u tragovima. Pelete su radjene u takvim razrjedjenjima da se uopce ne moze dokazati djelatna tvar u njima.

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk

  29. #79
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Cime onda djeluju?

  30. #80
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436
    Posljednje uređivanje od Cathy : 09.03.2016. at 08:29

  31. #81
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Citiraj aaria prvotno napisa Vidi poruku
    Da se saspe cijela paleta cinabsina u sebe i to odjednom, zive ne bi bilo ni u tragovima. Pelete su radjene u takvim razrjedjenjima da se uopce ne moze dokazati djelatna tvar u njima.

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk
    Nisam baš sigurna. Ovo kaže u uputama:
    Pšenični škrob i spojevi koji sadrže živu (npr. Cinnabaris) mogu prouzročiti reakciju preosjetljivosti.
    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    Cime onda djeluju?
    Djeluje placebo efekt, kao takav.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 09.03.2016. at 09:08

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Ja bi rekla da ne djeluju, a u zadnje vrijeme svako malo iskoci clanak i istrazivanje koje to i potvrdjuje.

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk

  33. #83
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Kris, 15 min prije i poslije nemoj nista jesti i piti.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Napisala sam da cu javiti koji homeopatski preparat ce mi ponuditi. Radi se o cinnabsinu. Koliko vidim cijenu oko 60tak kuna u ljekarni. Kaze da svi imaju pozitivna iskustva s istim.
    Preporucio ti je samo preparat, ne i odredjenog homeopata?

  35. #85
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Samo preparat. I plakat stoji tamo u orl ambulanti. Uz aqua maris strong i fiziolosku. Danas cu ga kupiti. Pitala sam i strica kaj je u njemačkoj da se raspita kakav ugled tamo ima. Ako pomaze, osjetit cu jer sve ovo ostalo vec koristim i svejedno se mucim. Jos su tu rhinocort i symbicort. Ali svejedno ostaje onaj pritisak u sinusima.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  36. #86
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj aaria prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi rekla da ne djeluju, a u zadnje vrijeme svako malo iskoci clanak i istrazivanje koje to i potvrdjuje.

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk
    Molila bih te link na ta istrazivanja. Ja nisam nasla puno toga osim misljenja na forumu onih koji su snazno protiv homeopatije. U uputama je navedeno da na negativan učinak utjecu konzumiranje alkohola, duhana i nezdravi nacin zivota.Ti cimbenici su kod mene iskljuceni pa cu baš pokusati.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  37. #87
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Molila bih te link na ta istrazivanja. Ja nisam nasla puno toga osim misljenja na forumu onih koji su snazno protiv homeopatije. U uputama je navedeno da na negativan učinak utjecu konzumiranje alkohola, duhana i nezdravi nacin zivota.Ti cimbenici su kod mene iskljuceni pa cu baš pokusati.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
    Evo ti mog iskustva:

    Ja sam dijete zdravstvenog radnika i imam ih puno u obitelji pa sam zazirala od homeopatije, ali jednom prilikom prije nekoliko godina rekla sam sebi da baš probam... Nudila mi je zubarica homeopatski tretman u sklopu liječenja paradontitisa. Pristala sam misleći kako se ništa zlo ne može dogoditi. Inače nisam baš sklona lijekovima. Osim zubi, požalila sam se i na probleme sa zglobovima (obiteljska bolest).

    Da skratim priču - nakon prve doze išla sam doma pješice i točno osjetila trenutak kad je napetost i bol u zglobovima popustila. U step funkciji! To je bilo nekih 15 minuta nakon što sam dobila prvu dozu homeopatskog pripravka. Nevjerojatno! Odjednom sam samo osjetila da su se zglobovi opustili i da me ne kolju. (Btw. baš bih mogla opet - ovo je doba godine kad me to zna mučiti.)

    Inače, moja mama (vms, u mirovini već dugo godina) imala je smetnje nakon operacije kralježnice, trnule su joj ruke i noge, pa je počela uzimati gospinu travu, homeopatski pripravak hypericum perforatum. Puno joj je pomoglo. Toliko o homeopatiji i o skepsi. Kad se čovjek nađe u situaciji da proba nešto izvan okvira klasične medicine, to mi se nekako čini kao najmanje zlo. Najgore što se može dogoditi je - ništa. A ako pomogne - super!

  38. #88
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Znači Peterlin, pomogao ti je placebo.
    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Molila bih te link na ta istrazivanja.
    A to će nešto promijeniti? Je li što značilo što u samim uputama piše da se možeš predozirati i neće ti ništa biti.
    Evo i demonstracije: https://youtu.be/OvHSEwT-hnk
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 09.03.2016. at 13:48

  39. #89
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Inače, mogu se sjetiti milijun puta kada me nešto samo od sebe počelo boljeti, i jednako tako samo od sebe prestalo. Glava, zglob, noga, trbuh, slezena, leđa.

  40. #90
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Znači Peterlin, pomogao ti je placebo.
    A to će nešto promijeniti? Je li što značilo što u samim uputama piše da se možeš predozirati i neće ti ništa biti.
    Evo i demonstracije: https://youtu.be/OvHSEwT-hnk
    Mlada si još, svašta još stigneš iskusiti.

    A sad - je li placebo ili nije - baš me jako vriti cuka.

  41. #91
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Peterlin, mlada sam, već pun k tog jesam iskusila. Nemoj mi patronizirati na ovaj način.

    Za KrisZg:

    "U ožujku 2015. australska vladina organizacija National Health and Medical Research Council (NHMRC) objavila je rezultate sustavnog pregleda znanstvenih dokaza o učinkovitosti homeopatije za liječenje različitih kliničkih stanja, s ciljem pružanja pouzdanih informacija za građane o korisnosti homeopatije.

    Sažetak zaključaka
    Temeljem procjene dokaza o djelotvornosti homeopatije, NHMRC zaključuje da ne postoji niti jedno zdravstveno stanje za koje postoje pouzdani dokazi da je homeopatija učinkovita."


    http://dokaziumedicini.hr/homeopatij...jedne-bolesti/

  42. #92

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    http://www.independent.co.uk/life-st...-a6884356.html

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk

  43. #93

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Clanak koji sam na brzinu nasla. Svakako se slazem ako pomaze nekom super, bio placebo ili ne. Stetiti ne moze jer ne sadrzi nista u mjerljivim kolicinama. Samo sve sto ste opisali su nekakva osobna iskustva koja se ne mogu dokazati empirijski.

    Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk

  44. #94
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Zanimljivo napisan clanak. Doista.
    Pa hajmo redom.
    Ne pokusavam ljeciti nista.
    Pokusavam si olaksati simptome kronicne bolesti. Ako je kronicno nije izljecivo. Ne odbijam prepisanu terapiju, uzimam je redovito. Terapiju koja sluzi za isto, zaljecenje simptoma ne izljecenje bolesti. Imam veliko povjerenje u medicinu kao takvu ali sam svjedokom sto iz vlastitog iskusta, sto iz iskustva drugih da ponekada priroda pomaze. Ti si prilicno uskogrudna u svojim gledistima i tu se razlikujemo. Nedostaje ti prakticnog iskustva koje se stjece kroz situacije. Jedan od ljekova koje uzimam u svojim nuspojavama daleko premasuje ista iz ovog homeopatskog. Smatram se stabilnom osobom, sposobnom za rasudivanje,odgoj, samokriticnom,ponekada previse zeljnom pomoci drugima. Nikada ne gledam c/b i ne iskljucujem druge mogucnosti. Tako me zivot naucio.Ti ispunjavas neku svoju potrebu time da nas sve tu uvjeris kako smo naivni i glupi jer uopce dopustamo mogucnost da bi tako nesto moglo pomoci. I to je ok. Ukoliko ne pomogne biti cu prva koja ce to reci ali necu tvrditi da nece pomoci nikome. I to me je zivot naucio. Nedavno sam isprobala tinkturu od koprive jer mi se kosa prorijedila. Nisam ocekivala nista spektakularno ali pomoglo je cak i vise od ocekivanog. Ukoliko je to placebo i ja doista mogu natjerati kosu da raste, super...daj jos


    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  45. #95
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Napominjem, sve kaj sam gore napisala nije nikakav napad niti nesto negativno o tebi.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  46. #96
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Slažem se s aariom. Uostalom, ovi su fer i korektni, sve napisali u uputama. Dalje je stvarno na čovjeku da sam odluči hoće li svjesno uzeti nešto što vrlo vjerojatno nema nikakvog učinka. Kosa se meni isto prorijedila u trudnoći, iako imam inače rijetku kosu, i sada dosta mjeseci kasnije rastu čuperci. Izgleda smiješno jer je vidljivo da je samo od sebe krenuo pojačan rast. To sam i pročitala u nekom članku vezanom za posljedice trudnoće. Hoće to tako, kosa se vratiti kasnije, nakon par mjeseci.
    Nedostaje ti prakticnog iskustva koje se stjece kroz situacije.
    Kao što i Peterlin radi, ne znaš me, a donosiš proizvoljne zaključke. Iskustva imam dovoljno, u mnogim prilikama dajem prednost narodnim lijekovima, koji se svode na biljke, čajeve, određenu hranu, i sl. Sve je to ok, i ne treba biti isključiv, ali homeopatija nije niti narodna medicina. Više tvari koje će ti pomoći imaš ako odeš u biljnu apoteku i uzmeš čaj od ehinacee. Inače, kronične bolesti se daju zaliječiti. Nije istina da su neizlječive.

  47. #97
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    To kaj simptomi nestanu ne znaci da je izljecivo. Astmu imas citav zivot. Bez obzira kaj si neko vrijeme bez napada. Dopustit ces da znam vise o svojim bolestima o tebe. Probleme sa sinusima isto tako ako su uzrok kosti u glavi. Mos se frigati i samo si olaksati. Dijabetes isto tako. Pa i rak. Cak i kada nestane ne znaci da se nece vratiti.
    Znala sam da ces ici u obranu. I to je ok.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  48. #98
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kaj se kose tice. 3 djece. Sa prvo dvoje tek nakon dvije godine je pocela rasti. A ovo se desilo u mjesec dana. Cak i na oziljku koji imam posred glave, par jadnih vlasi ali ipak rastu. Malo prevelika slucajnost, kaj ne?

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  49. #99
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Nisi napisala što točno imaš. Znam da si išla na operaciju, i to je sve.
    Uzmi, probaj, javi je li pomoglo. Što da ti kažem.

    Edit: kosa, ljudski organizam je čudo. Porežeš se, naraste koža ponovo.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 09.03.2016. at 14:43

  50. #100
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kronicni rinitis, sinuitis, astma. To su mi dijagnoze. Astmu sam pokusala "sama" ljeciti promjenom nacina zivota.Kako sam samo naivna bila. Prestala pusiti, nabila kondiciju. Nije imala nikakve veze s time. Naravno da ju je pusenje pogorsavalo ali dobila bi ju tak i tak. Umjesto poboljsanja dobila sam hiperinflaciju pluca i vraćanje na terapiju koja uz svu ovu sluz jedva da se moze probiti Sada cu biti sretna ako je vezana samo za zimu.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •