Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: rođendan na Bundeku

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno rođendan na Bundeku

    Recite mi pliz kako to funkcionira s "rezerviranjem" nekakvog stola u onoj šumici pored baby parkića. U subotu popodne bismo slavili Janin rođendan, bez roštilja, samo mi nekakav stol treba. Po mogućnosti da je blizu parkića.

    Jel netko naš mora doći u 5 ujutro i tamo čmrljiti do popodne, ili ima nade da to neće biti potrebno?

    Postoje li neki "fensi-šmensi" stolovi, ono najtraženiji, kod kojih je najveća navala, i onih "običnih" koje je lakše ubosti?

  2. #2
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    I ako je bila slična tema, ispričavam se, ali ne radi mi pretražnik.

  3. #3
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    Mi smo slavili na Bundeku oko 10.6., nedjelja oko 17 popodne i naravno da nije bilo slobodnog stola ni za lijek! I naravno da su mi gosti tek tada rekli da se to treba doci ujutro i zauzeti stol. Medjutim, kak smo mi slavili dosta kasno, vrlo brzo su se neki pokupili i stol tj. klupice su se oslobodile, do tada je bio piknik na travi! Ak ti se ne da cijeli dan tamo cubiti, a imas od koga posuditi onu varijantu "pivskog stola" sa 2 klupe, mozes i to donijeti , vidjeli smo ljude koji su tak rjesili problem stola (mjestaq za postavit vlastiti stol ima dovoljno). Jedino sto je ta klupa dost dugacka, pa ju je ta ekipa nosila u kamionetu!

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a kaj bute imali onda za ročkas?????? ajde daj meni!

  5. #5
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    i mi slavimo u subotu! možete doći na naše mjesto jer mi imamo ručak od 13 vjerojatno do 16-16:30 (kontakt na pp)
    mi smo već nekoliko puta slavili tako na Jarunu i Bundeku i da, treba netko tamo biti cijelo vrijeme. ja sam slala tatu i brata naizmjence, puhali su balone i uređivali mjesto za proslavu. i svaki put nam je bilo suuuper!

  6. #6
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    mi smo onda na Jarunu na smjene čubili (ne ja :D )od 7.

  7. #7
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Imamo rješenje!!!

    Sjetio se MM da su frendovi imali nekakav sklopivi (stolarski?) stol na njihovom roćkasu. Zvala ih, posude nam, a dužina je 3 metra!!! wooooow Imamo doma 2 sklopiva stolca, još ćemo okolo gostima reći da ubace u aute ako imaju i mrak.

    maxi, poslala sam ti na pp moj mob, svakako se čujemo pa vidimo jel ipak možemo iskombinirati s vašim stolom, ovo mi dođe kao izvrstan back-up plan.

    jelena, a kad vi feštate?

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    već se bu našlo nekaj za feštanje, skoro i krštenje

    Moramo i par ročkasa odradit
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.09.2010. at 17:14

  9. #9
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Samo da vam kažem da je nama bilo fenomenalno! Sklopivi stol je bio odličan, hrana ful jednostavna pa nije bilo kerefeka oko serviranja, kava u ogromnoj termosici, cuga, 7-8 sklopivih stolaca, 3 deke za najmanje na travi... Po tortu smo otišli doma trenutak prije serviranja jer smo blizu.

    Mrvu veću klinci su većinu vremena proveli u parkiću ili trčeći po travi, ili igrajući se na dekicama s malima (nisam predvidjela igračke, ali ispalo je da sam u gepeku imala legače, moj tata ponio kantu punu autića, igračke koje je Jana dobila...).

    Vrijeme je hvala dragom Bogu bilo predobro, mrvu je na početku puhalo, ali se brzo stišalo. Ostali smo do pola 9, i tu se malo zeznuli jer više nismo vidjeli skupljati igračke i druge stvari.

  10. #10
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Planiramo slaviti drugi rođendan na Bundeku.
    Ujutro od cca 9:30 (tata će otići ranije zauzeti kućicu) pa do kad tko hoće. Krenulo je s idejom samo grickalice, hladno voće i sl., ali naravno ne mozemo si zamisliti da roditeljima djece ipak ne ponudimo nešto više pa će to ipak biti cjelodnevni roštilj
    Primam ideje kako se najbolje organizirati? da li nositi i neke igračke ili ne?
    što pored roštilja pripremiti za djecu sad u ove tople dane? neke hladne strudlice?
    Kakav menu uopće složiti?
    Ima li netko iskustva s tim rođendanima? jel djeca lete okolo ili?
    ne znam još sve skupa planiram pa ako je netko slavio ročkas tamo neka napiše koji savjet hvala

  11. #11
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Najbolje ti je hvatati ono mjesto tik do malog igrališta pa ti nikakve druge igračke ne trebaju jedino nisam sigurna hoćete li u to doba uspjeti uhvatiti mjesto... Baš mi je danas frendica komentirala kako su oni hvatali oko 7 ujutro :/
    Posljednje uređivanje od 123beba : 12.06.2014. at 15:10

  12. #12
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    Najbolje ti je hvatati ono mjesto tik do malog igrališta pa ti nikakve druge igračke ne trebaju jedino nisam sigurna hoćete li u to doba uspjeti uhvatiti mjesto... Baš mi je danas frendica komentirala kako su oni hvatali oko 7 ujutro :/
    Da, imamo u planu doći tamo rano ujutro - bas to oko sedam - i da sve pripremimo mozda ovaj vikend napravimo probu

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    Najbolje ti je hvatati ono mjesto tik do malog igrališta pa ti nikakve druge igračke ne trebaju jedino nisam sigurna hoćete li u to doba uspjeti uhvatiti mjesto... Baš mi je danas frendica komentirala kako su oni hvatali oko 7 ujutro :/
    Moj stariji je tamo imao proslavu završetka 4. razreda - roditelji su dežurali i čuvali mjesto od 5 ujutro.

  14. #14
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stariji je tamo imao proslavu završetka 4. razreda - roditelji su dežurali i čuvali mjesto od 5 ujutro.
    Ja znam neke koji su čuvali i cijelu noć.

  15. #15
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    ajme....od pet??

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Mi imamo zavrsnu festu s hokejom svake god. Na Jarunu,treneri dezuraju od 3 ujutro:D

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Do kad se navečer može ostati na Bundeku? (proslava)
    Ima li noćnih čuvara koji hodaju okolo?
    Stariji tinejdžeri su u pitanju...

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Do kad se navečer može ostati na Bundeku? (proslava)
    Ima li noćnih čuvara koji hodaju okolo?
    Stariji tinejdžeri su u pitanju...
    Za maloljetne ti vrijedi obiteljski zakon, na Bundeku i drugdje. Smiju biti do 11 navečer. Od 11 navečer do 5 ujutro ne smiju biti vani bez pratnje roditelja.
    https://mup.gov.hr/online-prijave/za...nasanja/281716

    Za punoljetne osobe to ne vrijedi, ali ne smiju se kretati bez osobnih dokumenata.

    Na Bundeku uvijek ima i policije i komunalnih redara, jer to je riizično područje (jezero).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 29.05.2020. at 09:20

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Pisala ujutro ali ošlo u nepovrat
    Neće im to bit zabavno iza 10 uvećer,mada će u početku misliti da će to biti do ranih jutarnjih sati ,što je peterlin napomenula da i ne mogu.
    Ali neki su strašljivi i svašta nešto . Pričam iz poznate mi priče većina uzvanika otiđe i prije deset navečer. Ako može proslavu nek započne ranije popodne
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.05.2020. at 10:03

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Tako će i biti... ja se nadam ...
    Mrak, šuma, Sava, mladost-ludost, i najgore ono što se dogodilo...

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Moj stariji zna povremeno s ekipom okrenuti roštilj na Bundeku u ovo doba godine. Kad sunce zađe, bude hladno i oni se brzo pokupe. Lani je došao oko 9 navečer (što znači da su završili negdje oko 8 - mi smo na Pešči, nije Bundek na 5 minuta). Bilo im je dosta od 3 popodne - nemaš gdje sjesti, vjetar puše... Nije to sredina ljeta, da možeš sjesti na zemlju...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 29.05.2020. at 11:12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •