Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Pomoć molim, marama ili sling?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    174

    Početno

    leonisa, nešto poput beneton materijala?
    Može slika tvoje marame? Pliz, pliz, pliz!!!
    Molim pomoć! Leđa mi posustaju ....

  2. #52
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Evo da odgovorim. mi smo imali sling i sad smo nabavili maramu. i s maramom uopće ne bole leđa niti ramena. sa slingom malo da. a da je vezanje kompliciranije, i nije. meni manje toga visi s maramom, nego slingom , iako, očekujem da sling zablista kad Sven naraste :D
    I da se javim... Sling opet blista. Maramu imamo za duge šetnje i kad je jaka bura, a sling za nabrzake oko kvarta, jer ne spavamo, a zato što se nosi na boku i to OBOŽAVA!

    Dakle, svako ima svoje. Eh, da još imam pouch

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    Ja sam prvo kupila sling medjum s njim nisam nikako nis uspjela, kad bi ga stavila u kolijevka polozaj rep se vukao po podu (160 visoka), a s ostalim polozajima se nikako nismo uspjeli ustositi pa sad eto uredno skuplja prasinu, nakon jedne jedine setnje. Od kako imamo maramu totalno druga prica. Svaki dan isprobavamo neki drugi vez, sin uziva, mama uziva, pogotovo sto si ih sad sama sijempa sad ih imam za svaku obleku i prigodu. Sling ce cekati bolje dane kad B bude mogao sjediti pa cemo na boku se nositi, al opet cu mrat rijesiti problem repa koji se vuce po podu, a pri kraju je onaj lijepi dzep pa mi zao rezat...(josie sling )

  4. #54
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    nemoj odustati od slinga, bit ce ti super kad bude mogao sjediti na boku. sto se tice repa, i meni ide na zivce, ali to se lako rijesi! prebaci ga oko bebe i zakaci s druge strane, ispod guze ili ispod glave. meni je bio zgodan kad bi zeko zaspao u slingu, onda bih zarolala rep i zgurala mu oko glave, tako da mu glava ne pada na stranu.
    dzep je fora, ali u praksi se pokazao kao beskoristan.

  5. #55
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Ima li tko iskustva sa Storchenwiege maramama? :?
    Pronašla sam na netu tog proizvođača, ali nisam vidjela da je netko spominjao... nešto je jeftiniji od Dydimosa, a opet nešto skuplji od EllaRoo. Evo linka
    www.storchenwiege.com
    Ja jos uvijek nemam iskustva ni sa jednom osim sto je EllaRoo na cekanju, no zena (doula, mama 2 djece) od koje sam ju kupila rekla je da su njoj Didymos i Storchenwiege najbolje. Ovu drugu sam vidjela, cvrstog je tkanja i dosta debela, valjda slicno kao i Didymos.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj ornela_m prvotno napisa
    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Ima li tko iskustva sa Storchenwiege maramama? :?
    Pronašla sam na netu tog proizvođača, ali nisam vidjela da je netko spominjao... nešto je jeftiniji od Dydimosa, a opet nešto skuplji od EllaRoo. Evo linka
    www.storchenwiege.com
    Ja jos uvijek nemam iskustva ni sa jednom osim sto je EllaRoo na cekanju, no zena (doula, mama 2 djece) od koje sam ju kupila rekla je da su njoj Didymos i Storchenwiege najbolje. Ovu drugu sam vidjela, cvrstog je tkanja i dosta debela, valjda slicno kao i Didymos.
    U međuvremenu sam nabavila Storchenwiege maramu i super nam je. Još se uvijek nosamo u njoj a I. će uskoro godinu dana i prek 10 kila 8)

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    [
    Slingove odlicne ima i josie s foruma! Ja imam njen.. i uzimam i drugi ovih dana. On ima onaj preklop (sholder cap flap) pa je lakse za rame.
    Kak se može naručiti kod Josie? Cijena?

  8. #58
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj roko006 prvotno napisa
    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    [
    Slingove odlicne ima i josie s foruma! Ja imam njen.. i uzimam i drugi ovih dana. On ima onaj preklop (sholder cap flap) pa je lakse za rame.
    Kak se može naručiti kod Josie? Cijena?
    pošalji pp na ime: josie pa će ti ona sve lijepo objasniti

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    193

    Početno

    Fala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •