Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Biorezonanca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    3

    Početno Biorezonanca

    Pozdrav svim ljudima dobre volje. Javljam se prvi puta s pozitivnim iskustvima. Pa razmišljam možda će to pomoći i drugima.
    Imam djete koje od svog rođenja muku muči s dermatitisima. Usput je i alergičar IGE 380. Probali smo sve moguče dermatologe, savjete, kreme... tako dugo dok nismo krenuli na tretmane birezonance s BICOM2000 aparatom. Obavili smo 20 tretmana. Djete više nema ni jednog ekcema, osipa, jede svu hranu. Inače smo iz Varaždina i tu postoji doktorica opće prakse koja se time bavi. Mi smo prezadovoljni i nadamo se da će rezultati potrajati što duže

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kolko ti je dete staro????

  3. #3
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/58996-B...a-pro-i-contra

    tu mozete nastaviti raspravu pro i contra

  4. #4
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj weli prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim ljudima dobre volje. Javljam se prvi puta s pozitivnim iskustvima. Pa razmišljam možda će to pomoći i drugima.
    Imam djete koje od svog rođenja muku muči s dermatitisima. Usput je i alergičar IGE 380. Probali smo sve moguče dermatologe, savjete, kreme... tako dugo dok nismo krenuli na tretmane birezonance s BICOM2000 aparatom. Obavili smo 20 tretmana. Djete više nema ni jednog ekcema, osipa, jede svu hranu. Inače smo iz Varaždina i tu postoji doktorica opće prakse koja se time bavi. Mi smo prezadovoljni i nadamo se da će rezultati potrajati što duže
    Ne znam koliko su admini uočili ovu sitnicu... ali ovo je prvi i jedini post koji je weli obavila. Ne upućuje li to na reklamu? Koja je smišljeno plasirana upravo na ovaj PDF, jer je prepoznat kao mjesto gjde se takve stvari mogu prodati......

  5. #5
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koliko su admini uočili ovu sitnicu... ali ovo je prvi i jedini post koji je weli obavila. Ne upućuje li to na reklamu? Koja je smišljeno plasirana upravo na ovaj PDF, jer je prepoznat kao mjesto gjde se takve stvari mogu prodati......
    upućuje
    a ti ćeš mi sad predočiti dokaz o tome i ja ću odmah banati weli. čekam...

  6. #6
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Neću.

  7. #7
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno


  8. #8
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    a da ja ovo zakljucam dok se ne javi weli ili netko tko također ima iskustva s tim?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    3

    Početno

    Nije reklama, samo moje pozirivno iskustvo. Djete mi je staro četiri i pol godine.
    Nedavno smo bili na prick testu za alergije. Od trideset alergena svi su negativni.
    Mislim da forumi služe da se prenose svoja iskustva.

  10. #10
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    mi doduše još idemo na bio rezonantnu terapiju sa bebom od 10 mj. koja ima teški atopijski dermatitis, ukupni Ige 2220!! (dokazanu alergiju na kravlje mlijeko- elaiza test; bili hospitalizirani) ..itd..
    već nakon mjesec dana se vidio napredak! idemo svake subote,
    nakon svake palete alergena ( ima ih za njega 3) kožica je drugačije reagirala. od crvenih točkica, do flekova koje do sada nisu izlazile u takovoj mjeri. još je put pred nama! nije još izliječen ALI sada kada sjedi na travi nema napadaj svrbenja, kada ide sa mnom u vrt nema napadaj svrbenja, sada kad se igra sa starijom braćom na tepihu nema napadaj svrbenja. naše dijete spava po noći..prije sam hodala po danu ko zombi jer nije mogao spavati od svrbenja. veli doktorica (koja je i po struci doktor!) da vidi dobre rezultate i da smatra da ćemo uspjeti očistiti kožicu do kraja. ukupno treba oko 6 mjeseci, a kod male djece i manje.
    nadam se da je to naše rješenje.
    weli koliko ste dugo vi išli na terapije?

  11. #11
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    sigurno ne radim namjernu reklamu, ali lickanje kortikosteroidima nije bilo baš najbolje rješenje. već nakon dva dana! od bolnice gdje su ga "spasili" koritkosteroidima bio je cijeli osuti.

  12. #12
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    jel ima neko da je u zagrebu bio kod nekoga na biorezonanci i da je zadovoljan.
    mamašić, koliko košta pregled i terapija kod vaše dr?može i na pp odgovor
    dobila sam preporuku za sloveniju-alergik, ali ako ima bliže, više bi nam odgovaralo

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ima ti i konforta na trešnjavci

    Prof. Darko Konforta, Centar za limfnu drenažu, Ogrizovićeva 40c, 10000 Zagreb,

    on radi i razmjenjuje se s Jelićem, priznaje i njegove testove.

    Tel 01/3820170 radi od 8.30 do 20 h


    nisam bila al sam se ispitivala, ali nije tad imal vremena za mene, vidla sam i neku reklamu za maksimir, a ina Kupime se sad vrti neki salus centar

  14. #14
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    je, vidjela sam ovo na kupime, ali kaj to nije test na intoleranciju, a ne za alergije?
    vidjet ću za konforta, hvala ti (znala sam ja da sam trebala odmah tebe pitati)

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    tam una njihovoj strani se spominje biorezonanca , poslal sam i upit ,

    pitanje:
    zanima me biorezonanca gdje u zgb, i cijene??


    Za biorezonanciju trebate doci kod nas u centar na razgovor jer neznam što Vas točno interesira, sad nisu napisali gdi je centar
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.06.2011. at 22:31

  16. #16
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    samo bih podsjetio da vas svi oni koji vam "dijagnosticiraju" bilesti i koji ih "liječe" biorezonancom, gadno varaju.

    jer se radi o najobičnijoj prevari, nadriliječništvu i, u krajnjoj liniji, o kriminalu.

    Tko god zna imalo o temeljnim prirodnim znanosti, a pogotovo ako imalo zna fiziologiju, odmah u tome vidi prevaru za naivne.

  17. #17
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    Mujice, ja sam isto skepticna prema biorezonanci.NO, isto sam tako bila skepticna prema akupunkturi, koja me jedina USPJESNO spasavala od alergije na pelud u proljece. Antihistamini u obliku tableta, spreja za nos i kapi za oci su pomagali 20%, a akupunkt. barem 90%.Oficijalna medicina precesto i predugo ne priznaje nista osim lijekova i pripravaka farmaceutske industrije, koji cesto imaju masu negativnih nuspojava npr.kortikosteroidne kreme koje se u ovakvim slucajevima djeci daju.Medicina je dosla na visok stupanj razvoja, ali i dalje joj nisu poznati svi nacini funkcioniranja organizma, stanicnih reakcija, utjecaja neceg od medicine jos neprepoznatog i nepriznatog.To sto klasicna medicina ne razumije, ne znaci da ne djeluje.Ja sam u posljednjih sest mjeseci imala nekoliko jakih glavobolja s mucninom. Neurolog je rekao da su to vaskularne glavobolje - migrene, da se ne zna uzrok njihovog nastanka, a da prilikom njih krvne zile abnormalno reagiraju spazmom.Preporucena mi je th: lijekovi koji spadaju u skupinu antiepileptika, a doze su puno manje nego kod lijecenja epilepsije. Zahvalila sam, i rekla da cu razmisliti o alternativnom lijecenju.Ne vidim smisao lijecenja u tome da pijem lijek koji mi potencijalno moze puno vise stetiti nego pomoci, za glavobolju za koju ne znam hoce li se ikada ponoviti. Pretpostavljam da su te glavobolje nastale kao reakcija na stres koji me bombardirao i na poslu i u kuci (dijete je pet mjeseci bilo na bolovanju, ja sam bila na ozbiljnoj operaciji u opcoj anesteziji, zbog toliko izostanaka na poslu se nagomilalo previse posla pa sam jos uvijek u zaostacima, a ja u stresu lose funkcioniram, muz je cesto bio na sluzb.put.ili bi radio dokasno, pa je i sam bio preumoran itd. ). Osim toga, prvi put sam spoznala takvu glavobolju na pocetku 1.trudnoce, pa pretpostavljam da je doslo i do hormonskog disbalansa, kojoj pretpostavci ide u prilog i poremeceni ciklusi.Blizi se moj godisnji odmor, i nadam se da cu se posteno odmoriti, naspavati, isplivati. Ukoliko opet bude doslo do glavobolje, mislim da cu ici na biorezonancu, na akupunkturu i/ili na test intolerancije na hranu.Ono mi preporuca oficij.med.je MENI neprihvatljivo.Jako mi je drago cuti iskustva ljudi kojima je altern.med.pomogla.

  18. #18
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    ponovno ću vjerojatno dignuti hajku na sebe. no ponovo pišem pozitivno iskustvo biorezonance. uvidjevši pozitivno iskustvo na svome sinu. evo upravo se veselo igra bez svrbanja. na tretman je išla i moja kćer koja je imala osipane ruke i jače reakcije na ubod komaraca (sve tri tretmana jer nije bilo potrebe za više njih). osip je nestao i nije se do sada ponovno pojavio. vratili smo se s mora: i reakcija na ubod komaraca je zanemariva!
    Posljednje uređivanje od mamamišić : 06.08.2011. at 11:30

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Samo pozitivno mogu reć za biorezonancu. I iz vlastitog oskustva a i kad vidim svog sina , a onaj koji pljuje vjerovatno nije niti probao. Ja sam za bio r. čuo od jednog doktora koji mi je jako puno pomogao sa sinom .

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Moje iskustvo s biorezonancom u Zagrebu je odlično. Obolio sam od DERMATO MYOSITIS-a 2013. Po mišljenju školske medicine bolest je autoimuna i neizlječiva, a simptomi se ublažuju kortikosteroidima. Nakon dužeg korištenja koetikosteroida počele su se javljati nus pojave, kao povišeni šećer, umor, napuknuće tetive itd.
    Danas, 2 godine nakon početka tretiranja biorezonancom ne uzimam više nikakve ljekove i normalno živim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •