Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kako odabrati madrac

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Kako odabrati madrac

    Ajme ima ih toliko i gdje god dođem evo imate ovaj ovaj a o cjenama da ne pričam.
    Ja bi nešto da je ok razumne cjene i da nema žica.
    E sad koja marka odnosno proizvođač je ok i koji sastav madraca?

  2. #2
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    postoji trik kojim se provjerava madrac...stavi se čaša ili nešto da stoji na njemu, i kad stisneš rukom blizu ili pokraj čaše čaša ne bi smjela prevrnut se..takvi madraci se oblikuju po težini tijela

    Miha ima takav (nismo znali za ovo kad smo kupovali), koštao je 400 kn (90*200) i na njemu je fenomenalno spavati....naš koji je koštao 2000 kn nevalja ničem...nikako se ne možemo namjestiti, nakon Mihinog kao da spavam na dasci

  3. #3
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Dodes u ducan i na svaki legnes po par minuta , pa onaj koji ti je najudobniji nosis doma.
    Posla sam u ducan uvjerena da cu kupiti madrac s memorijskom pjenom koji je navodno najbolji i ujedno najskuplji, ali prodavaci su inzistirali da isprobam vise vrsta i vise tvrdoca. Na kraju poduzeg izlezavanja po krevetima odabrala sam madrac od latexa jer mi je najbolje legao ( memorijska pjena mi je bila premekana i nekako pretopla ).

  4. #4
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Maša sada nam još otkri na kojem madracu Miha spava.

    Zanima me ima li netko iskustva sa madracima firme Oriolik.

  5. #5
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    taj za 400 je možda iz Lidla? mi smo takve uzeli za krevete na kat na moru i odlični su. jedino nema izbor dimenzija, samo 90 i 140 x 200

  6. #6
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    Dodes u ducan i na svaki legnes po par minuta , pa onaj koji ti je najudobniji nosis doma.
    Tako je!

  7. #7
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Berlin prvotno napisa Vidi poruku
    Maša sada nam još otkri na kojem madracu Miha spava.

    Zanima me ima li netko iskustva sa madracima firme Oriolik.
    Imamo mi njihov madrac za bračni krevet. Mislim da je ortoflex. Savršen je. Kad na njemu spavam nikad me ujutro ne bole leđa(jer jelte, često sam u dječjoj sobi prek noći pa nemam uvijek taj jutarnji doživljaj). Prije smo imali neki hespov sa jezgrom od kokosovog oraha. Užas živi. Sav se izlomio i užasno je neudoban.

    Ovaj iz oriolika su nam dovezli na kućnu adresu, jesmo nešto malo platili više ali nismo imali zezancije s transportom. Probaj nazvati u tvornicu. Imaš kontakt na stranici pa se raspitaj.

  8. #8
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Citiraj Berlin prvotno napisa Vidi poruku
    Maša sada nam još otkri na kojem madracu Miha spava.

    Zanima me ima li netko iskustva sa madracima firme Oriolik.
    jako zadovoljna sa Oriolikom jako su ljubazni , sve 5.

  9. #9
    mio-mao avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    226

    Početno

    Mi spavamo na Hespo madracu. Bio je dosta skup, a već nakon 2-3 godine nas počela boljeti leđa (inače je rok upotrebe 5god). Za more smo uzeli vakumirane po 350-400 kn, i ta 3 tjedna oporavljamo kičmu :D.... očito da jeftino ne mora uvijek značiti i loše ...
    Sad se spremamo takav kupiti i sebi!

  10. #10
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Jel netko ima Hitex madrac od latexa?

  11. #11
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    nema druge nego u dućan i isprobati
    to je normalno, u svim dućanima je moguće
    svakom nešto drugo odgovara, zato i ima toliko različitih materijala i tvrdoća madraca

    ako si iz Zg, znam da u Solidumu ima nekoliko dućana koji prodaju baš madrace i kreveta (Perfecta, Hespo i svašta još nešto) pa vam je to možda prilika jednim odlaskom
    riješiti to isprobavanjem madraca više različiti proizvođaća

    mi imamo madrac od Perfecta Dreams, evo već četvrta godina i prezadovoljni smo. ako se dobro sjećam, naš je Lava od hladno lijevane pjene, modelirane u 7 anatomskih zona tvrdoće, dosta tvrd madrac, ali takav smo i tražili

  12. #12
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo mi njihov madrac za bračni krevet. Mislim da je ortoflex. Savršen je. Kad na njemu spavam nikad me ujutro ne bole leđa(jer jelte, često sam u dječjoj sobi prek noći pa nemam uvijek taj jutarnji doživljaj). Prije smo imali neki hespov sa jezgrom od kokosovog oraha. Užas živi. Sav se izlomio i užasno je neudoban.

    Ovaj iz oriolika su nam dovezli na kućnu adresu, jesmo nešto malo platili više ali nismo imali zezancije s transportom. Probaj nazvati u tvornicu. Imaš kontakt na stranici pa se raspitaj.
    X

    Potpisujem, mi isto imamo njihov bračni evo sad već nekoliko godina, spužva ili kakav je to već materijal, bez federa i mi smo se preporodili. Uzeli smo najtvrđi, jer smo umirali na onom od federa koji se udubljivao toliko da bi ja nekad spavala maltene u rupi jer kad je MM legao na bok, napravio bi cijelu udubinu... Sad toga više nema, fino se naspavamo i ništa nas ne žulja, ne bole leđa... ma savršen je. Kupili smo ga u Solidumu na katu, mislim da ih preprodaje jedna trgovina uz druge madrace.

  13. #13
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko ima Hitex madrac od latexa?
    Kupili smo ga mi malenoj , ali joj ga je brat skuzio kao jaaako udobno mjesto za spavanje i izbacio je iz njenog kreveta u moj , a on uziva u njenom ko prase pa smo i njemu narucili novi madrac samo sa sedam zona.

  14. #14
    Angel1107

    Početno

    Bok,ljudi! Ja sam nova tu )

    Htjela sam pitai jel netko mozda cuo za one biokristalne madrace?kakva su iskustva?Zapela su mi za oko pa da cujem misljenja...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •