Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: Rog paprike i ostale divote - gdje ima povoljno za kupit?

  1. #101
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    marta ubijedila si me
    i neka si
    ovo je jednostavnije

  2. #102
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    a jeste me nabrusile na ajvar.
    sreća pa nisam doma za vikend i vjerojatno ću se ohladiti dok se vratim. ili ću ko cubana, peći s onim šta ostane za kupiti vikend iza.

    za pečenje paprika ili kuhanje... - meni nema razlike, neka kaže tko što hoće.
    ja pečem i bude mi stvarno jako fin ajvar, dok moja ujna kuha jer radi ogromne količine i brže joj je.
    međutim, razlike zaista nema, garantiram. njen ajvar je odličan, meni je njen ajvar mjerna jedinica za ajvar.

  3. #103
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Moji su uvijek radili ajvar s paradajz paprikom. Nema pecenja, nema guljenja i kozica je tanka. Samo bi izvadili kostice i direktno kuhali. Meni je taj isto uvijek bio fin

  4. #104
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Moji su uvijek radili ajvar s paradajz paprikom. Nema pecenja, nema guljenja i kozica je tanka. Samo bi izvadili kostice i direktno kuhali. Meni je taj isto uvijek bio fin
    Ovako je moja mama radila nekad davno, dok je još mogla. Moja kolegica isto. Samo prokuha paprike u octenoj vodi. Ali meni je ajvar bolji ako koristim slatke crvene rog paprike i ako ih pečem.

    Ufff... Poljuljali ste moju odluku o tome da ne namjeravam raditi ajvar ove sezone. Bumo još vidli. Nemam baš slobodnih vikenda, ali....nikad se ne zna.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •