Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 85

Tema: fetalna ekokardografija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    21

    Početno fetalna ekokardografija

    Pozdrav svima!
    Imam pitanje a ne znam gdje da se obratim za odgovore pa ću pokušati ovdje u nadi da će mi netko znati odgovoriti.
    U 23 tjednu trudnoće sam. Na zadnjem ultrazvuku su otkrili da beba ima proširene bubrežne kanaliće ( što može biti točno a i ne mora , jer doktori ponekad vide i više nego što u stvarnosti jeste- sam doktor mi je to rekao ). E, sad me još šalju i na fetalnu ekokardiografiju - koliko sam shvatila snimanje bebinog srca. Da li je to redoviti postupak nakon dijagnoze za proširene bubrežne kanaliće? Nitko mi nije spominjao da nešto nije u redu sa srcem pa se sada brine ćemu taj pregled?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    192

    Početno

    ja imam isti problem, idem na taj ECHO, moja beba ima ciste. Gin mi je objasnio da me šalje na to jer ako postoji neka mana na bebici ( u smislu zdravlja) ona se osim na tom organu, mora pokazati i na srcu. Tako sam ja to razumjela. Ja idem na to sutra, kad ti ideš?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    21

    Početno

    Idem tek 8.02. Čekam već mjesec dana na to. Meni nije ništa konkretno rekao doktor osim da napravim i taj pregled pa da budem sigurna.

    Držim fige tebi i bebi za sutra i javi mi šta je bilo.
    Možeš i na mai nina.mojmail@gmail.com


    Sretno

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    192

    Početno

    M i ja isto to čekam već mjesec, ciste su mi otkrivene pred Božić, a tamo je navodno jako velika gužva. A to što je to zapravo- rekao mi je tek moj ginekolog kad sam bila na idućem pregledu. Sigurna sam da će sve biti u redu...
    Čujemo se, bebaču od mog nemirnog bebača

  5. #5
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    UZV srca djeteta je u Hrvatskoj relativno nova dijagnostička metoda. Ako ginekolog na UZV nešto posumnja, šalje ženu dalje na taj pregled. Najbolja osoba kojoj se za to možete obratiti je prof.dr. Ivan Malčić, on je pedijatrijski kardiolog i šef Klinike za pedijatriju na Rebru. Ne znam točno koliko se čeka na pregled, ali on je definitivno osoba od najvećeg povjerenja za takav pregled. Ako išta i uoči, pratiti će i liječiti dijete i poslije rođenja.
    U vezi s pitanjem da li je fetalni UZV srca rutinska pretraga ako se nađu prošireni bubrežni kanalići- takav nalaz na bubrezima može biti izoliran, ali postoje i neka stanja i sindromi kad se u djeteta radi o anomalijama više organa. Dakle, bolje je otkriti na vrijeme ako što i postoji, da su svi na vrijeme spremni, a ne da se silno svi "iznenade" kad dijete izađe van.
    Nadam se da će vam objema biti sve u redu...
    Sretno

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Potpisujem Becky. Fetalni ultrazvuk je najbolje napraviti oko 20tj i ponoviti u 30-tom. Dr Malčić je vrlo stručan i pedantan i ja sam u njegovo mišljenje imala potpuo povjerenje. Kod naručivanja obavezno naglasite da ste trudnica jer se tada ne čeka dugo

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    192

    Početno

    evo mene, kako znate ciste su se povukle.
    ja sam bila danas kod prof. Malčića, bio je uljudan i blag. ALi ono što MORAM REĆI je nneeeeeeeevvvvvvjjjjjjjeroooooooojjjaaaatnnnnnnnnn naaaa
    ljubaznost medicinske sestre koja radi s prof. Malčićem- sestra Nada. Mlada, kratko ošišana, plava kosa. NEVJEROJATNA JE. Ljubazna, draga, pažljiva, ma ovako strašno uplašenu uspjela je razveseliti i uvjeriti i prije nego što je doktor došao- da je sve u redu. Svaka čast. Zaslužuje biti spomenuta kao- PRAVI ČOVJEK.

  8. #8
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Ja sam u 1. trudnoći bila na fetalnoj ehokardiografiji radi dokazivanja srčanih mana na plodu.To je u biti običan uzv pregled,samo naravno mora ga raditi stručnjak na tom području.Ja sam bila privatno kod dr. Mladena Miljana kojie ujedno i 1. liječnik u bivšoj Jugi koji je počeo s tom dijagnostikom,navodno mu je dr. Malčić učenik bio (ne znam jel to točno).Pregled sam platila oko 500kn, nalaz mi je tad (prije dvije godine) bio ok,i niti dan danas nemamo nikakvih problema sa srčekom kod Jane.Dakle,na tu pretragu se šalju trudnice kojima se pokaže nekakav poremećaj na plodu,jer ja sam zbilja prošla svašta u 1. trudnoći, a svi dr su mi rekli da jedna malformacija ploda uvijek ide s barem još jednom ako je nešto ozbiljno,a to su onda uglavnom srčane mane.
    Pohvaljujem i preporučujem dr. Miljana ako još nekom treba pregled.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    21

    Početno

    Loopy čestitam.

    Baš se veselim radi tebe i bebe. Ja još moram dva tjedna čekati. Nadam se da ću upoznati sestru Nadu.

    Svako dobro dalje sa bebom

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    192

    Početno

    mamalui, sigurna sam da će ti sve biti u redu, vidjet ćeš !!
    Sestra Nada (opet ja.. ) je rekla da jako često njima šalju trudnice, pogotovo ako se nešto otkrije do 20.-og tjedna i da se jako, jako rijetko ispostavi da je nešto zaista krenulo po zlu... SRETNO I JAVI ŠTA JE BILO!!!
    od mene i "manekena"!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    21

    Početno

    Loopy hvala na lijepim mislima. Javim se poslije 08.02. a do tada se nedamo ni ja ni bebač koji svakim danom sve nemirniji.

    Pozdrav vama dvoje od dva borca

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    I mi smo bili kod dr Malčića jer nas je dr Matijević hitno poslao i zvao ga kad je vidio srčeko moje curice. Stvarno je detaljno pregledavao i nije htio brzati sa nikakvim zaključcima te nas naručio za 2 tjedna opet.
    Nadam se da će nam tada vidjeti nešto bolje i ljepše

  13. #13
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    dizem temu da se ne gube info u bespucu foruma
    dakle, fetalna ehokardiografija - gdje, kome, koliko se ceka i sto god znate...
    Rebro ili Srebrnjak
    malo friskih informacija, pls!

  14. #14
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ako se dugo ceka na uputnicu, molim info i za privatno
    ali nekog provjerenog, naravno

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Ja idem kod dr lulić na srebrnjak, meni su ju preporučili više ginekologa, imaš na njihovoj stranici br pa nazovi i vidi kad bi mogla doći na red.

  16. #16
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    dizem temu da se ne gube info u bespucu foruma
    dakle, fetalna ehokardiografija - gdje, kome, koliko se ceka i sto god znate...
    Rebro ili Srebrnjak
    malo friskih informacija, pls!
    Imas pp.

  17. #17
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala!
    sirius

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    zakaj ne javno

    Rebro, kod Malčića

  19. #19
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    zakaj ne javno

    Rebro, kod Malčića
    Naravno da mozes javno.
    G. i ja dogovaramo neke druge poslove.

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ok sirius idete li vi kod Šarića, ili nekom drugom kardiologu, ako idete spomenutom, kakav je?

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ok sirius idete li vi kod Šarića, ili nekom drugom kardiologu, ako idete spomenutom, kakav je?
    Mi smo kod prof. Malcica dok ne ode u mirovinu ( on je jedini tada gledao fetalnu, a nakon poroda ostaju kod njega otkrivena djeca).
    Mozes mirno izabrati bilo koga gore, svi su odlicni .

  22. #22
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Inace, i dr. Šaric radi fetalnu.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ma mislila sam obični kardiolog na rebru ( aha skužila ti si ipak ko Malčića ( mi smo bili kod Marinovića, ali samo kao kontrola naše doktorice iz Klaićeve), ne fetalni

    i ja sam sa manjima išla na fetalnu kod malčića, sa velikim nisam jer nisu mislila da treba a on ima manu

  24. #24
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mozes bilo kojem " obicnom" kardiologu na Rebru, skuzila sam da to trazis. Svi su ok.

  25. #25
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    I mi cemo jednom od " obicnih" kad profesor (ove godine?) ode u mirovinu.

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    imamo preporuku da se naručimo sariću

  27. #27
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    imamo preporuku da se naručimo sariću
    Onda se naruci.

    Meni su svi ok, tako da mi je u pravilu svejedno.

  28. #28
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja sam dobila uputnicu za Srebrnjak,
    narudžbe isključivo putem maila....

  29. #29
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Danas na pregledu (21tt) doktorica je ustanovila da je srce nase bebe nepravilnog oblika. Nista vise niti manje nije rekla, narucila me na fetalnu ehokardiografiju (u inozemstvu sam, 2 dr su me pregledala i oba imaju isto misljenje). Dok cekam tu pretragu, hvatam se za slamcicu i postavljam pitanje kolika je sansa da su pogrijesili? Ili da se to s vremenom ispravi? Neznam, zbunjena sam, sokirana i neznam sto misliti dalje.

  30. #30
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    o joj Narancice...pa kako ti nista vise nije rekla?
    kad ides na fetalnu?
    drzim fige da je ipak sve ok

    ja sam bila zbog prosirenig bubreznog pijelona i sve je ok
    jako detaljno to rade pa se nadam da ides sto prije i da ce te odgovori smiriti

  31. #31
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Narancica000 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas na pregledu (21tt) doktorica je ustanovila da je srce nase bebe nepravilnog oblika. Nista vise niti manje nije rekla, narucila me na fetalnu ehokardiografiju (u inozemstvu sam, 2 dr su me pregledala i oba imaju isto misljenje). Dok cekam tu pretragu, hvatam se za slamcicu i postavljam pitanje kolika je sansa da su pogrijesili? Ili da se to s vremenom ispravi? Neznam, zbunjena sam, sokirana i neznam sto misliti dalje.
    Treba napraviti fetalnu, obican uzv je samo skrining metoda.
    Uvijek postoji mogucnost da nije tako kako izgleda , istna mala, ali postoji ( ipak se gleda u maternicu , kroz vise slojeva).
    u svakom slucaju znati ces vise nakon fetalne.

  32. #32
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Znas kako su mi na proslom pregledu rekli da je beba manja za 2 tjedna... medjutim danas na uzv beba je napredovala upravo onoliko koliko je trebala! Prosli put su vidjeli i nekakvu sjenu u trbusnoj supljini, sada ju ne vide - nestala je. Oni se jednostavno ogradjuju i zele prvo nalaz strucnjaka kako bi vidjeli i rekli sto dalje. Pitala sam sto slijedi ukoliko kardiolog potvrdi da stvarno nije u redu i tak dalje, spomenula je amnio ali i da pricekamo nalaz spec..
    Veliki mi problem cine ti medicinski izrazi na engleskom, pa mi se dr potrudila onako laicki objasniti.
    Nikakav nalaz nisam dobila, niti je ista u trudnicku upisala.
    Na fetalnu idem unutar 2tjedna, nazvat ce me za tocan datum.

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mojoj kcerci su postavili sumnju na srcanu gresku u 21 tj. trudnoce na obicnom uzv-u, a onda su nakon dan -dva to potvrdili i na fetalnoj. Nisam radila amnio, u nasem slucaju to nije imalo potrebe niti smisla ( obzirom na gresku , trajanje trudnoce i moj stav).

  34. #34
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Gdje zivis?

  35. #35
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Zao mi je Narancice, drzim da su ipak (opet) nesto krivo vidjeli.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 02.03.2017. at 19:48

  36. #36
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    U Irskoj. Prekid trudnoce ne dolazi u obzir!!!
    Boze pa ja to svoje cudo osjetim vec mjesec dana ispod svoga srca, ostaje mi samo vjera i nada da ce problem (ako zaista postoji) biti rjesiv.

  37. #37
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Narancica000 prvotno napisa Vidi poruku
    U Irskoj. Prekid trudnoce ne dolazi u obzir!!!
    Boze pa ja to svoje cudo osjetim vec mjesec dana ispod svoga srca, ostaje mi samo vjera i nada da ce problem (ako zaista postoji) biti rjesiv.
    Ne pitam te zbog prekida trudnoce. U Hrvatskoj su djecji kardilozi stava da se trudnoca ne prekida zbog srcne greske jer se sve srcane greske mogu operativno lijeciti nakon poroda.

  38. #38
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    U Hrvatskoj fetalnu rade gotvo iskljucivo pedijatriski kardiolozi koji preuzimaju skrb o djetetu odmah nakon poroda. Ne znam kakva je sustav u Irskoj, a koliko vidim niti UZV u trudnoci tamo ne rade ginekolozi vec uzv tehnicari (srednja skola, plus dvije godine edukacije za uzv svega na tijelu: Ako dobro shvacam.)

  39. #39
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Da ne bude zabune, moja kcer ( ona sa otkrivenom srcanom greskom u 21 tjednu) danas ima 8 godina i ide u drugi razred.

  40. #40
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Narancica,
    Ne znam puno o svemu ovome, ali drzim fige da ipak sve bude u redu!

  41. #41
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pitam te zbog prekida trudnoce. U Hrvatskoj su djecji kardilozi stava da se trudnoca ne prekida zbog srcne greske jer se sve srcane greske mogu operativno lijeciti nakon poroda.
    Shvacam da.

    Uzv radi babica ukoliko je trudnoca uredna, medjutim danas je to bila ginekologinja.
    Salju me kod pedijatra kardiologa u drugu, vecu bolnicu jer u ovoj nemaju specijalista.

    Drago mi je zbog tvoje djevojcice, zbilja ulijeva nadu.
    Cekam samo saznati koliko je kompleksna greska, i sto ciniti dalje.

  42. #42
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je Narancice, drzim da su ipak (opet) nesto krivo vidjeli.
    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Narancica,
    Ne znam puno o svemu ovome, ali drzim fige da ipak sve bude u redu!
    Hvala cure na podrsci. Hladan tus me docekao, zaista. Pokusavam se sabrati i misliti pozitivno, no suze same teku. Neznam sto me ceka, ali nastojat cu se pripremiti... uh

  43. #43
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nadam se da ces brzo na fetalnu. Iscekivanje je uvijek najgore.

  44. #44
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Podižem...
    Danas na UZV u bolnici, uočen višak plodne vode, AFI 32.
    Doktorica gleda sve organe, sve se čini ok, gleda srce gleda, kao ne vidi baš dobro, predlaže fetalnu ehokardiografiju...

    Naručena sam u jutro kod prof. Malčića pa ćemo odmah znati na čemu smo. Inače rađen je anomaly scan, doduše u 17 tt, ranije nego se preporuča, ali bio je uredan.
    U strahu sam, taman sam se malo opustila, danas punih 35 tt i sad ovo.
    Ne znam zapravo šta da pitam, ali možda je netko imao slično iskustvo ili bar ima koju riječ utjehe

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Zenii nemam iskustva s viškom plodne vode ali mogu ti reći da sam bila 2 puta na fetalnoj ehokardiografiji, u 20 tjednu i u 31 tjednu, i u 31 tjednu je već teže vidjeti srce. Ja sam bila na srebrnjaku i dr je stvarno stručna i sve je pogledala, ali uz nalaz koji je uredan je stavila opasku da je otežano gledanje srca zbog gestacijske dobi pa pretpostavljam da je tebi u 35 tjednu teže vidjeti sve. A i fetalna ima svoja ograničenja tako da npr ja moram s bebom poslije rođenja na uzv srca za svaku sigurnost. Samo slušaj doktore i bit će sve ok, najlakše je reći da se ne sekiraš pa ni neću ali misli pozitivno!!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Zenni,
    Kada sam bila u bolnici na provjeri secera, samnom je u sobi bila cura kojoj su ustanovili visak plodne vode. Ona je bila nesto manje trudna od tebe. Rekli su joj da to nije nista opasno, ali da postoji mogucnost prijevremenog poroda pa je dobila one inekcije za brzi razvoj pluca i onda su joj rekli da dode jos jednom za neko vrijeme po iste te inekcije.. sve u svemu, nista strasno.. i naravno ovisi o tome koliki je visak te vode.

  47. #47
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Hvala Laine na odgovoru, puno mi znači.
    Pretpostavljam da me i dr sa Sv. Duha i uputila na fetalnu echo iz razloga što zbog gestacijske dobi i viška plodne vode zaista ne može najbolje vidjeti srce pa neka još dodatno pogleda i stručnjak.
    Zvala sam na Srebrnjak i Rebro i na oba mjesta su slobodni termini tek u srpnju, a ja ću do tada već roditi pa smo odlučili ići privatno.

    Na sreću, već ćemo sutra znati više i nadamo se najboljem.

  48. #48
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Lasica1234, doktorica mi je rekla da se u većini slučajeva ne nalazi uzrok višku vode i da sve na kraju bude ok, a onda je htjela još provjeriti srce, šutke dugo gledala i preporučila fetalnu echo jer ne vidi dobro. Ja sam se naravno ukomirala od straha.
    Znam da ne mogu sad na ništa utjecati osim ostati pozitivna i nadati se da i u slučaju da se otkrije anomalija srca nije nešto što se ne može riješiti.

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Laine na odgovoru, puno mi znači.
    Pretpostavljam da me i dr sa Sv. Duha i uputila na fetalnu echo iz razloga što zbog gestacijske dobi i viška plodne vode zaista ne može najbolje vidjeti srce pa neka još dodatno pogleda i stručnjak.
    Zvala sam na Srebrnjak i Rebro i na oba mjesta su slobodni termini tek u srpnju, a ja ću do tada već roditi pa smo odlučili ići privatno.

    Na sreću, već ćemo sutra znati više i nadamo se najboljem.
    To se nekad radilo skoro pod hitno, trebalo je napraviti dva uzv

  50. #50
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Jelena.O, ako si mislila da su me trebali odmah primiti na Rebro ili Srebrnjak, slažem se.
    Do sada je na svakom pregledu rađen uzv, i do jučer nije nitko ništa primijetio.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •