Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: neće ni na tutu ni na wc a ako ga držim sve ide bez problema. pomoć

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno neće ni na tutu ni na wc a ako ga držim sve ide bez problema. pomoć

    Dakle, imam sina starog 13 mjeseci koji je već 4 mjeseca većinom uredan. Točnije javlja kad mu je sila i piškinje i kakanje i bez problema to obavlja dok ga ja držim. Nisam htjela forsirati tutu ni wc jer mi se činilo da već to da to obavlja dok ga držim jest super, ali sad bi stvarno bilo mnogo lakše da sjedne na tutu ili wc. Ja naime svaki dan trebam rodit a mali vrag je jaako težak za držati ga. Zanima me je li itko imao problem prelaska na tutu. Jesam li zakasnila? Kako da nagovorim vražićka da sjedne? I da to obavi sjedeći?

  2. #2
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    A da ga probaš nečime zabaviti? Igračkom, pjesmicom, daljinskim...?

  3. #3
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    T. je isto u to doba počela koristiti WC s time da sam ja dosta dugo sjedila iza nje. Jeste probali s nekim adapterom? Pa da ti čučneš ispred njega i "pridržavaš ga" čisto da osjeti da je siguran? Vjerojatno će ga proći s vremenom

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Probala sam sa zabavljanjem, ali tad on sjedne i ne obavi ništa već tren kad se ustane počinje tulit i ako ga ja ne dignem obavi sve stojećki. Prvo sam pokušavala s malom daskicom, jer mi je najstariji sin samo tako išao, no ovaj e boji wca. Problem se ovako čini glupastim, ali sad sam kući s njima trojicom a najmanji ima 5 dana i stvarno bi bilo tolikolakše da ili sjedne na tutu ili na wc. a on i dalje ništa. možda da jednostavno odustanem na neko vrijeme...

  5. #5
    svinjica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    29

    Početno

    A da probate tutu postaviti u neku drugu prostoriju, recimo ispred WCa u hodnik? Recimo, ja sam se bojala WCa na katu (cesto sam imala nocne more da iz njega izlaze nekakvi crveni stvorovi, crvena sluz i slicno) ali se onog u prizemlju nisam bojala (mi imamo odvojeno kupaonu i WC). Kako nisam znala artikulirati svoje strahove jednostavno sam odbijala ici u WC, dok netko nije skuzio da odbijam ici samo na kat, pa su mi stavili tutu u kupaonu umjesto u WC.

  6. #6
    svinjica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    29

    Početno

    uff tek sam sad vidjela koliko je ovo staro XD

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ma.hvala ti svejedno. I rješenje je bilo samo vrijeme. Danas momak piški i kaki i u wc i u tutu ali samo doma. Vani to obavi u prirodi, nikako u tuđem wcu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •